София

Стоян Иванов Давидов

клубове

роден на: 12.10.1990

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-08-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM ФК Западно Ехо - Chelsea Bulgaria 4 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
06-09-2014 16:00 Bauhaus Арена - терен 2 Chelsea Bulgaria - АФК ЦСКА 2012 2 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
13-09-2014 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 АЯКС СОФИЯ - Chelsea Bulgaria 6 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
27-09-2014 19:00 не е избран Chelsea Bulgaria - Арсенал Петров 9 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
04-10-2014 16:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Chelsea Bulgaria 10 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
11-10-2014 17:00 не е избран Chelsea Bulgaria - Белите София 5 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
18-10-2014 16:00 не е избран Гръм София - Chelsea Bulgaria 3 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
01-11-2014 19:00 не е избран АФК Софиянци - Chelsea Bulgaria 1 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
08-11-2014 18:00 не е избран Chelsea Bulgaria - Актавис *2 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
15-11-2014 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Chelsea Bulgaria 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
22-11-2014 20:00 не е избран Chelsea Bulgaria - Витоша Бистрица 5 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
29-11-2014 17:00 не е избран Торпедо-София - Chelsea Bulgaria 5 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
06-12-2014 12:00 не е избран ОРЛОВЕЦ - Chelsea Bulgaria 6 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
13-12-2014 20:00 не е избран Chelsea Bulgaria - БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
11-01-2015 11:00 не е избран ФК Вадиас - Chelsea Bulgaria 6 - 4 Група I 1
17-01-2015 12:00 не е избран Chelsea Bulgaria - СЕЛ Равно поле 1 - 7 Група I 2
25-01-2015 10:00 не е избран УЛТРА - Chelsea Bulgaria 6 - 5 Група I 3
01-02-2015 12:00 не е избран Черно тото - Chelsea Bulgaria 6 - 3 Група I 4
07-02-2015 13:00 не е избран Chelsea Bulgaria - МАРАДОНА 0 - 5 Група I 5
14-02-2015 12:00 не е избран Media United - Chelsea Bulgaria 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
19-02-2015 18:45 не е избран Chelsea Bulgaria - Totally Erected 1 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-02-2015 12:00 не е избран Chelsea Bulgaria - OLYMPIC HOPES 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
22-02-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ДАНТЕК - A1 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
29-02-2016 19:45 не е избран A1 - CODIX 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
11-03-2016 19:45 не е избран DXC.technology - A1 *2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2016 21:45 не е избран A1 - Stemo 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-03-2016 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - A1 7 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-03-2016 21:45 не е избран A1 - GTT 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-04-2016 19:45 не е избран VIVACOM - A1 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
11-04-2016 21:45 не е избран A1 - i:FAO 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
22-04-2016 19:45 не е избран ORBIT - A1 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
28-04-2016 20:45 не е избран A1 - Adecco GSD 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
12-05-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
19-05-2016 21:45 не е избран A1 - SBTECH 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 12
31-05-2016 19:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-06-2016 21:45 не е избран A1 - EGT 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2016 19:45 не е избран SUTHERLAND - A1 10 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2016 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 4 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-07-2016 21:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - A1 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-07-2016 22:30 не е избран Супичка - A1 4 - 5 Група E 1
21-07-2016 18:45 не е избран ПФК "61" - A1 1 - 8 Група E 2
25-07-2016 19:45 не е избран A1 - Polycomp 10 - 1 Група E 3
01-08-2016 21:45 не е избран ТЕМИДА - A1 6 - 2 Група E 4
08-08-2016 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 A1 - Mentor Resort 4 - 5 Група E 5
15-08-2016 21:45 не е избран Изворна вода Бачково - A1 7 - 3 Елиминации
21-08-2016 21:00 не е избран Лидер - Африка Юнайтед 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 1
25-08-2016 20:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - A1 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 12:00 не е избран Африка Юнайтед - Играчорите 11 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 2
29-08-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 A1 - i:FAO 4 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2016 21:45 не е избран Strypes - A1 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-09-2016 13:00 не е избран Джиа Мото - Африка Юнайтед 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
14-09-2016 19:45 не е избран A1 - ДАНТЕК 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 4
18-09-2016 17:00 не е избран Африка Юнайтед - Junior Barcelona 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
19-09-2016 21:45 не е избран EGT - A1 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
02-10-2016 18:00 не е избран ПСЖ София - Африка Юнайтед 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
03-10-2016 19:45 не е избран Paysafe - A1 4 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 7
05-10-2016 21:45 не е избран A1 - SBTECH 5 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 6
09-10-2016 21:00 не е избран Африка Юнайтед - 3 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
10-10-2016 21:45 не е избран A1 - Imperia Online 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
16-10-2016 15:00 не е избран Белите кончета - Африка Юнайтед 0 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 7
21-10-2016 19:45 не е избран Enetpulse - A1 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-10-2016 14:00 не е избран Африка Юнайтед - ESTUPIDEZ 10 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 8
24-10-2016 20:45 не е избран A1 - VIVACOM 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 10
30-10-2016 17:00 не е избран Напълно непознати - Африка Юнайтед 3 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
31-10-2016 19:45 не е избран Progress - A1 4 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2016 18:00 не е избран Лозен - Африка Юнайтед 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 10
07-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SUTHERLAND 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
13-11-2016 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Белите Якички 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
17-11-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 OPENCODE - A1 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 13
20-11-2016 00:00 не е избран По-добрите - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
24-11-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 A1 - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
27-11-2016 14:00 не е избран Африка Юнайтед - МФК Динамо София 2007 9 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
02-12-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Stemo - A1 5 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 15
04-12-2016 16:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - Африка Юнайтед 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 14
05-12-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 CODIX - A1 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
11-12-2016 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Еконт 61 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
12-12-2016 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 A1 - DXC.technology 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 17
08-01-2017 11:00 не е избран Африка Юнайтед - Пирин Гоце Делчев 3 - 5 EFBET Света Троица 1
14-01-2017 21:00 не е избран Софийска вода - Африка Юнайтед 5 - 0 EFBET Света Троица 2
22-01-2017 16:00 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 5 - 4 EFBET Света Троица 3
28-01-2017 13:00 не е избран Африка Юнайтед - The Mannschaft 2 - 3 EFBET Света Троица 4
04-02-2017 21:00 не е избран Enetpulse - Африка Юнайтед 0 - 5 EFBET Света Троица 5
28-02-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 CODIX - A1 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-03-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Stemo 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-03-2017 18:30 не е избран Африка Юнайтед - FC ALA GROUP 0 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
17-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Progress - A1 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
20-03-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 A1 - ГФК България 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 DANTEK DEVS - A1 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 6
31-03-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Mat Star - Африка Юнайтед 8 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
03-04-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 A1 - VIVACOM 4PLAY 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
08-04-2017 19:30 не е избран Африка Юнайтед - Пирин Гоце Делчев 11 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
11-04-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - DXC.technology 3 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-04-2017 21:30 не е избран Торпедо-София - Африка Юнайтед 5 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
11-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 12 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 1
13-05-2017 21:30 не е избран Африка Юнайтед - FC BAUHAUS ARENA 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
15-05-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 ДАНТЕК - A1 9 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
20-05-2017 21:30 не е избран Африка Юнайтед - Media United 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
22-05-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SUTHERLAND 1 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 11
22-05-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Африка Юнайтед - The Mannschaft 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-05-2017 20:30 Bauhaus Арена - терен 2 Белите София - Африка Юнайтед 5 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
08-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - EGT 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
09-06-2017 21:00 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-06-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 SBTECH - A1 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
17-06-2017 20:00 не е избран Африка Юнайтед - JAGUARES 1 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
19-06-2017 22:30 не е избран Santos - Африка Юнайтед 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
20-06-2017 20:45 не е избран A1 - SAP Labs Bulgaria 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
24-06-2017 20:00 не е избран Наполи - Африка Юнайтед 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
26-06-2017 22:15 не е избран A1 - OPENCODE 2 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
30-06-2017 21:45 не е избран Африка Юнайтед - McDonald's 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
05-07-2017 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Ultras Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
09-07-2017 19:00 не е избран ФК Отборчето - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
11-07-2017 20:45 не е избран SPW* - ПФК 61* 8 - 4 Група А 1
12-07-2017 21:45 не е избран Enetpulse - A1 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
17-07-2017 19:45 не е избран Без напрежение* - SPW* 3 - 4 Група А 2
24-07-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 SPW* - Maharani* 5 - 0 Група А 3
26-07-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Strypes - A1 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
31-07-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Изтрещелите* - SPW* 0 - 5 Група А 4
09-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM SPW* - Стоук Сити* 8 - 0 Група А 5
14-08-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 SPW* - Ел Сити* 8 - 8* ЕЛИМИНАЦИИ
29-08-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 OPENCODE - A1 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-09-2017 00:00 не е избран NEXT GEN - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
02-09-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - FC BAUHAUS ARENA 16 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
04-09-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - VIVACOM 4PLAY 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
09-09-2017 20:00 не е избран Африка Юнайтед - ФК Западно Ехо 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
11-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM SBTECH - A1 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 4
15-09-2017 21:45 не е избран Ultras Team - Африка Юнайтед 2 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
18-09-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 A1 - Stemo 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-09-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Experian - A1 2 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
28-09-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Африка Юнайтед - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
30-09-2017 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Мойто слабо място 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
02-10-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - IPSOS 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
12-10-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - SAP Labs Bulgaria 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
13-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM McDonald's - Африка Юнайтед 2 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
19-10-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 A1 - DXC.technology 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
21-10-2017 18:00 не е избран Африка Юнайтед - Bianchi Coffee 17 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
27-10-2017 20:45 не е избран ДАНТЕК - A1 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2017 20:00 не е избран Santos - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
02-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - EGT 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
04-11-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Джиа Мото 8 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
06-11-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 SUTHERLAND - A1 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
10-11-2017 00:00 не е избран Ант студио - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
10-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - JAGUARES 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
14-11-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Enetpulse 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 13
20-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2017 00:00 не е избран Бандата - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
29-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - DANTEK DEVS 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
05-12-2017 00:00 не е избран Strypes - A1 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
09-12-2017 00:00 не е избран ФК Отборчето - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
09-12-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Торпедо-София 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
14-12-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
15-12-2017 19:45 не е избран Progress - A1 9 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
08-03-2018 19:45 не е избран SBTECH - A1 8 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 1
12-03-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM A1 - Stemo 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
16-03-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Африка Юнайтед 1 - 1 PREMIER LEAGUE 1
19-03-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 ГФК България - A1 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
29-03-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 A1 - Ingram Micro Top Fortune 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
30-03-2018 21:45 не е избран Валяците - Африка Юнайтед 6 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 19:00 не е избран ФК Западно Ехо - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
02-04-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - A1 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
09-04-2018 19:45 не е избран A1 - SAP Labs Bulgaria 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
14-04-2018 21:00 не е избран Африка Юнайтед - Сердика 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
16-04-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 АТИ КОНСУЛТ ORBIT - A1 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-04-2018 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Африка Юнайтед 4 - 9 PREMIER LEAGUE 5
07-05-2018 19:45 не е избран EGT - A1 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
12-05-2018 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Carpe Diem FC 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
19-05-2018 19:00 не е избран МАРАДОНА - Африка Юнайтед 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
28-05-2018 20:45 не е избран OPENCODE - A1 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
31-05-2018 22:30 не е избран Enetpulse - A1 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 8
02-06-2018 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
04-06-2018 21:45 не е избран A1 - CODIX 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
07-06-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
07-06-2018 22:30 не е избран DXC.technology - A1 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
09-06-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
18-06-2018 20:45 не е избран A1 - Experian 7 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-06-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - PMP Build Invest 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
22-06-2018 00:00 не е избран Без напрежение - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
25-06-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Progress - A1 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 16
01-07-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
05-07-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - Северозапад 1 - 8 PREMIER LEAGUE 13
06-07-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 A1 - ДАНТЕК 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Accedia 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 9
12-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - SUTHERLAND 3 - 10 MTEL PREMIER LEAGUE 11
16-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - Африка Юнайтед 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
17-07-2018 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Африка Юнайтед - ВМРО 18 - 0 Група G 1
25-07-2018 20:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Африка Юнайтед 2 - 5 Група G 2
27-07-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Дружба 5 - 0 Група G 3
08-08-2018 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Профи Спорт 2 - 2 Група G 4
14-08-2018 21:45 не е избран A.C.A.B. - Африка Юнайтед 6 - 8 Група G 5
20-08-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Опаковка БГ 2 - 3 Елиминации
21-08-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM A1 - SBTECH 8 - 4 PREMIER LEAGUE 1
28-08-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Африка Юнайтед 2 - 4 Източна конференция 1
01-09-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Наполи 5 - 0 Premier League Last 8 4
04-09-2018 19:45 не е избран A1 - Enetpulse 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
09-09-2018 21:00 не е избран EGT - A1 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - V-TAC EUROPE 4 - 1 Източна конференция 2
13-09-2018 21:45 не е избран A1 - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 13 PREMIER LEAGUE 4
16-09-2018 18:00 не е избран Африка Юнайтед - Вълците 0 - 1 Premier League Last 8 2
17-09-2018 20:45 не е избран Progress - A1 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
21-09-2018 18:45 не е избран FC ALA GROUP - Африка Юнайтед 4 - 9 Източна конференция 3
26-09-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 10 - 8 Източна конференция 4
27-09-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 A1 - DXC.technology 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
30-09-2018 22:00 не е избран Intellect - Африка Юнайтед 3 - 5 Premier League Last 8 3
01-10-2018 00:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Африка Юнайтед 0 - 5 Premier League Last 8 6
01-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - A1 4 - 4 PREMIER LEAGUE 7
03-10-2018 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Африка Юнайтед 6 - 1 Източна конференция 5
08-10-2018 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 A1 - ДАНТЕК 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
09-10-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - ФК Керамик 3 - 6 Източна конференция 6
13-10-2018 18:00 не е избран ВМРО - Африка Юнайтед 4 - 2 Premier League Last 8 5
16-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Африка Юнайтед 5 - 2 Източна конференция 7
18-10-2018 18:45 не е избран ФК ИХТИМАН - Африка Юнайтед 5 - 0 Premier League Last 8 1
21-10-2018 16:00 не е избран Африка Юнайтед - Полиграфия Инфо 2 - 4 Premier League Last 8 7
23-10-2018 18:45 не е избран Африка Юнайтед - Bamboo Beach 9 - 3 Източна конференция 8
25-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM A1 - Ingram Micro Top Fortune 7 - 5 PREMIER LEAGUE 10
28-10-2018 16:00 не е избран Африка Юнайтед - ФК ИХТИМАН 0 - 5 Premier League Last 8 8
29-10-2018 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 CODIX - A1 4 - 6 PREMIER LEAGUE 11
30-10-2018 00:00 не е избран Вълците - Африка Юнайтед 5 - 0 Premier League Last 8 9
01-11-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Intellect 0 - 5 Premier League Last 8 10
01-11-2018 00:00 не е избран Наполи - Африка Юнайтед 0 - 5 Premier League Last 8 11
01-11-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - ВМРО 0 - 0 Premier League Last 8 12
02-11-2018 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - Африка Юнайтед 3 - 8 Източна конференция 9
07-11-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Rehau 9 - 3 Източна конференция 10
08-11-2018 20:45 не е избран A1 - Experian 8 - 1 PREMIER LEAGUE 12
12-11-2018 21:45 не е избран Musala Soft - A1 3 - 2 PREMIER LEAGUE 13
13-11-2018 19:45 не е избран A.C.A.B. - Африка Юнайтед 6 - 2 Източна конференция 11
21-11-2018 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед отложен Източна конференция 12
22-11-2018 19:45 не е избран A1 - eCommera 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
27-11-2018 18:45 Bauhaus Арена - терен 2 Африка Юнайтед - SSV 5 - 4 Източна конференция 13
30-11-2018 19:45 не е избран OPENCODE - A1 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
05-12-2018 20:45 не е избран ОК Супер Транс - Африка Юнайтед - Източна конференция 14
10-12-2018 21:45 не е избран FootballScout - A1 - PREMIER LEAGUE 17
13-12-2018 20:45 не е избран A1 - Stemo - PREMIER LEAGUE 16
14-12-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Вършец - Източна конференция 15
17-12-2018 19:45 не е избран PalmsBet - Африка Юнайтед - Източна конференция 16
17-12-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SAP Labs Bulgaria - A1 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
31-12-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Столичен Авто Транспорт 5 - 0 Premier League Last 8 13
31-12-2018 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - Африка Юнайтед 5 - 0 Premier League Last 8 14
04-02-2019 00:00 не е избран Африка Юнайтед - iSTYLE - Източна конференция 17
11-02-2019 00:00 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед - Източна конференция 18
18-02-2019 00:00 не е избран Африка Юнайтед - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Източна конференция 19