София

Стефан - Велков

клубове

роден на: 10.12.1985

години: 34

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 10:00 IMPERIA ONLINE STADIUM МФК Динамо София 2007 - Супичка 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 1
31-08-2014 12:00 ACCEDIA STADIUM Супичка - Искра Искрец 5 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 2
07-09-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM СЕЛ Равно поле - Супичка 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 3
14-09-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM Супичка - Карамелите 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 4
28-09-2014 22:00 ACCEDIA STADIUM ХОЛАНДЦИТЕ - Супичка 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
05-10-2014 10:00 не е избран Супичка - Speedy-net 16 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 6
08-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM ФК Дринк Тийм - Супичка 4 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 7
12-10-2014 12:00 не е избран Супичка - ШОПИТЕ 10 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 8
19-10-2014 20:00 не е избран Muphy's - Супичка 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 9
26-10-2014 10:00 не е избран Супичка - Фаворити 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 10
02-11-2014 22:00 не е избран MASLYONKA - Супичка 8 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 11
09-11-2014 11:00 не е избран Супичка - ФК ЕВРОПА 3 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 12
16-11-2014 12:00 не е избран Главите-Карнобат - Супичка 1 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 13
23-11-2014 17:00 не е избран Valencia C.F. - Супичка 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 14
30-11-2014 17:00 не е избран Супичка - Новаците 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 15
07-12-2014 22:00 не е избран Ян Бибиян - Супичка 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 16
14-12-2014 00:00 не е избран Супичка - Столиченъ 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 17
16-12-2014 18:45 не е избран VILLA MARK - Супичка 10 - 3 Финални плейофи 1
10-01-2015 17:00 не е избран Супичка - Хотел Панчарево 6 - 8 Група L 1
17-01-2015 20:00 не е избран Спокойните - Супичка 3 - 6 Група L 2
24-01-2015 21:00 не е избран Супичка - PMP Build Invest 3 - 7 Група L 3
31-01-2015 19:00 не е избран Barca - Супичка 16 - 5 Група L 4
07-02-2015 00:00 не е избран Супичка - Спортен бар Ефбет Мадрид 5 - 0 Група L 5
22-02-2015 09:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Супичка - ING 4 - 4* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
15-03-2015 17:00 не е избран Супичка - ПСЖ София 4 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
22-03-2015 18:00 не е избран ФК Дринк Тийм - Супичка 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
29-03-2015 22:00 не е избран Супичка - NIKE team 7 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
05-04-2015 10:00 не е избран Супичка - KNOW HOW 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
19-04-2015 17:00 не е избран Botev City - Супичка 5 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
26-04-2015 16:00 не е избран Супичка - Карамелите 1 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
10-05-2015 18:00 не е избран Магнус - Супичка 7 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
16-05-2015 21:45 не е избран Супичка - БНС РЕД БУЛС 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
24-05-2015 09:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Супичка 7 - 7* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
07-06-2015 16:00 не е избран ЦВС - Супичка 1 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
08-06-2015 22:30 не е избран Искра Искрец - Супичка 5 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
14-06-2015 20:00 не е избран Супичка - Speedy-net 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
21-06-2015 22:00 не е избран Drink Team - Супичка 7 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
27-06-2015 11:00 не е избран Супичка - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
28-06-2015 09:00 не е избран Супичка - Novotel Sofia 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
05-07-2015 12:00 не е избран Athletic - Супичка 5 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
07-07-2015 18:45 Palmsbet stadium Супичка - Whiskey United 4 - 5 Група E 1
16-07-2015 21:45 не е избран Лозен Сити - Супичка 5 - 6 Група E 2
23-07-2015 18:45 не е избран Супичка - Реал София 6 - 3 Група E 3
27-07-2015 19:45 не е избран Loko Vakarel - Супичка 3 - 3 Група E 4
03-08-2015 20:45 не е избран Супичка - PMP Build Invest 2 - 14 Група E 5
10-08-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Супичка 11 - 2 Елиминации
23-08-2015 15:00 не е избран Супичка - BulTeam 5 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
30-08-2015 18:00 не е избран Delta Guard - Супичка 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 2
18-09-2015 19:45 не е избран Монтевидео - Супичка 11 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 4
22-09-2015 21:45 не е избран Супичка - Mladost Crew 10 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
27-09-2015 13:00 не е избран Супичка - Mladost Team 2 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 5
30-09-2015 22:30 не е избран ЦВС - Супичка 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 6
04-10-2015 16:00 не е избран Супичка - Черно тото 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 7
11-10-2015 20:00 не е избран Ян Бибиян - Супичка 9 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
18-10-2015 22:00 не е избран Супичка - Whiskey United 0 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 9
25-10-2015 11:00 не е избран Interpol - Супичка 3 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 10
01-11-2015 14:00 не е избран Супичка - Еконт 61 1 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 11
08-11-2015 14:00 не е избран Играчорите - Супичка 8 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 12
15-11-2015 18:00 не е избран Супичка - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 13
22-11-2015 15:00 не е избран Супичка - ORANGE COUNTY 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
29-11-2015 09:00 не е избран БЕСНИТЕ - Супичка 8 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
06-12-2015 00:00 не е избран Супичка - Милан 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 16
13-12-2015 15:00 не е избран Амфетико - Супичка 8 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 17
21-02-2016 16:00 не е избран Левски Г - Супичка 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
20-03-2016 16:00 не е избран Супичка - Викторио Ленд 5 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 4
27-03-2016 18:00 не е избран Фалкон - Супичка 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
03-04-2016 21:00 не е избран Супичка - Ескус Милк 1 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 6
10-04-2016 10:00 не е избран Монтевидео - Супичка 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 7
17-04-2016 12:00 не е избран Супичка - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
24-04-2016 16:00 не е избран Джиа Мото - Супичка 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 9
15-05-2016 19:00 не е избран Супичка - Junior Barcelona 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 10
29-05-2016 22:00 не е избран Опаковка БГ - Супичка 7 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 11
05-06-2016 10:00 не е избран Супичка - Черно тото 5 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 12
12-06-2016 21:00 не е избран Кралете - Супичка 3 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 13
19-06-2016 00:00 не е избран Тигрите - Супичка 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 14
26-06-2016 20:00 не е избран Супичка - БЕСНИТЕ 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 15
30-06-2016 18:45 не е избран Супичка - Белите Якички 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
03-07-2016 00:00 не е избран ФК Враждебна - Супичка 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
14-07-2016 22:30 не е избран Супичка - A1 4 - 5 Група E 1
20-07-2016 19:45 не е избран Polycomp - Супичка 4 - 8 Група E 2
25-07-2016 19:45 не е избран Супичка - ТЕМИДА 3 - 9 Група E 3
08-08-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Супичка - ПФК "61" 1 - 2 Група E 5
09-08-2016 20:45 не е избран Mentor Resort - Супичка 4 - 2 Група E 4
15-08-2016 18:45 не е избран ФК Пълна Мрежа - Супичка 5 - 5 Елиминации
21-08-2016 22:00 не е избран BulTeam - Супичка 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
28-08-2016 16:00 не е избран Супичка - Монтевидео 8 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
18-09-2016 22:00 не е избран Супичка - Наполи 2 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
28-09-2016 20:45 не е избран Ескус Милк - Супичка 6 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
02-10-2016 09:00 не е избран Изтокът - Супичка 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
09-10-2016 12:00 не е избран Супичка - Whiskey United 8 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
16-10-2016 19:00 не е избран NIKE team - Супичка 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
23-10-2016 19:00 не е избран Супичка - Athletic 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
30-10-2016 21:00 не е избран Лозен Сити - Супичка 5 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
06-11-2016 19:00 не е избран Супичка - Кралете 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
13-11-2016 00:00 не е избран ORANGE COUNTY - Супичка 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
20-11-2016 00:00 не е избран Супичка - White Widow 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
27-11-2016 17:00 не е избран SPM -ltd - Супичка 6 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
04-12-2016 15:00 не е избран Супичка - Левски Г 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
11-12-2016 13:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Супичка 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
19-02-2017 11:00 не е избран Fresh Market - Супичка 6 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
26-02-2017 19:00 не е избран Супичка - Опаковка БГ 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
12-03-2017 22:00 Palmsbet stadium Ескус Милк - Супичка 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
19-03-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Супичка - BulTeam 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
26-03-2017 19:00 Palmsbet stadium Athletic - Супичка 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
02-04-2017 10:00 не е избран Чики Рики - Супичка 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
09-04-2017 16:00 не е избран Супичка - Кралете 3 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
23-04-2017 11:00 не е избран 3 - Супичка 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
14-05-2017 19:00 не е избран Супичка - Еконт 61 6 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
21-05-2017 21:00 не е избран Играчорите - Супичка 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
28-05-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Stomana Industry - Супичка *3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
04-06-2017 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Супичка - Ботевата Чета 4 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
11-06-2017 21:00 не е избран Вечно жъдни - Супичка 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
18-06-2017 00:00 не е избран Супичка - Mladost Crew 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
24-06-2017 16:00 не е избран Супичка - ФК ЕВРОПА 3 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
25-06-2017 18:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Супичка 1 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
02-07-2017 19:00 не е избран Супичка - F.C.G. 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17