София

Ради - Георгиев

клубове

роден на: 14.01.1981

години: 37

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
15-10-2016 11:00 не е избран Лозенец Юн - Шопски отряд 4 - 3 Висша лига 1
23-10-2016 11:00 не е избран Evrotur - Лозенец Юн 4 - 7 Висша лига 2
30-10-2016 11:00 не е избран Лозенец Юн - Дартанян 4 - 14 Висша лига 3
13-11-2016 11:00 не е избран Торпедо София-ветерани - Лозенец Юн 4 - 2 Висша лига 5
27-11-2016 11:00 не е избран Академик - ветерани - Лозенец Юн 0 - 5 Висша лига 7
04-12-2016 11:00 не е избран Лозенец Юн - Хотел Европа 5 - 0 Висша лига 8
11-12-2016 11:00 не е избран Floor Decor - Лозенец Юн 12 - 6 Висша лига 9
12-12-2016 10:00 ACCEDIA STADIUM Лозенец Юн - Бат' Динко и Ветерани 7 - 8 Висша лига 4
19-03-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Хищниците 3 - 2 Висша лига 10
26-03-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Дартанян - Лозенец Юн 9 - 3 Висша лига 11
02-04-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Чичовци - ветерани 1 - 7 Висша лига 12
09-04-2017 11:00 не е избран Академик - ветерани - Лозенец Юн 0 - 5 Висша лига 13
14-04-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 15
23-04-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Червена звезда Горни Богров 5 - 1 Висша лига 14
14-05-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Шопски отряд 11 - 5 Висша лига 19
15-05-2017 00:00 не е избран Evrotur - Лозенец Юн 0 - 5 Висша лига 18
21-05-2017 11:00 не е избран ПФК "61" - Лозенец Юн 3 - 5 Висша лига 16
28-05-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Лозенец Юн - Торпедо София-ветерани 5 - 8 Висша лига 17
11-06-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Чичовци - ветерани 5 - 6 Висша лига 6
18-06-2017 11:00 не е избран Бат' Динко и Ветерани - Лозенец Юн 6 - 5 Висша лига 20
02-07-2017 11:00 не е избран Floor Decor - Лозенец Юн 10 - 3 Висша лига 22
17-09-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Червена звезда Горни Богров 4 - 3 Висша лига 1
30-09-2017 00:00 не е избран Лозенец Юн - Академик - ветерани 5 - 0 Висша лига 3
08-10-2017 13:00 не е избран Дартанян - Лозенец Юн 3 - 1 Висша лига 4
15-10-2017 00:00 не е избран Лозенец Юн - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 5
22-10-2017 11:00 не е избран Торпедо София-ветерани - Лозенец Юн 3 - 1 Висша лига 6
29-10-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Floor Decor 7 - 3 Висша лига 7
05-11-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Шопски отряд 6 - 5 Висша лига 8
11-11-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Лозенец Юн 0 - 5 Висша лига 9
19-11-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Левски Г - ветерани 8 - 4 Висша лига 10
03-12-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Витоша Бистрица - ветерани 0 - 9 Висша лига 12
18-02-2018 12:00 не е избран Тиняците - Лозенец Юн 0 - 5 Висша лига 11
25-02-2018 11:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Лозенец Юн 2 - 4 Висша лига 13
11-03-2018 12:00 не е избран Бат' Динко и Ветерани - Лозенец Юн 10 - 3 Висша лига 2
01-04-2018 12:00 не е избран ТЕМИДА - Лозенец Юн 6 - 6 Висша лига 2
15-04-2018 12:00 не е избран Лозенец Юн - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 3 - 2 Висша лига 3
29-04-2018 11:00 не е избран Лозенец Юн - Бат' Динко и Ветерани 6 - 8 Висша лига 5
13-05-2018 12:00 не е избран Дартанян - Лозенец Юн 3 - 3 Висша лига 6
20-05-2018 13:00 не е избран Лозенец Юн - Левски Г - ветерани 2 - 1 Висша лига 7
03-06-2018 12:00 не е избран Лозенец Юн - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 8
17-06-2018 12:15 не е избран Лозенец Юн - Торпедо София-ветерани 2 - 5 Висша лига 1
30-06-2018 11:00 не е избран Витоша Бистрица - ветерани - Лозенец Юн 8 - 3 Висша лига 4
08-07-2018 11:00 не е избран Floor Decor - Лозенец Юн 5 - 5 Висша лига 9