София

Валентин - Димитров

клубове

роден на: 08.07.1995

години: 25

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 22:00 не е избран vitoshanews.com - El Stars 2 - 5 CHAMPIONSHIP 1
31-08-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM El Stars - Лидер Надежда 4 - 1 CHAMPIONSHIP 2
07-09-2014 12:00 не е избран Intellect - El Stars 4 - 2 CHAMPIONSHIP 3
14-09-2014 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 5 - 8 CHAMPIONSHIP 4
28-09-2014 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM El Stars - БНС РЕД БУЛС 8 - 3 CHAMPIONSHIP 5
05-10-2014 20:00 не е избран DEVILS - El Stars 12 - 3 CHAMPIONSHIP 6
11-10-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 5 - 5 CHAMPIONSHIP 8
12-10-2014 10:00 не е избран El Stars - Римляните 1 - 2 CHAMPIONSHIP 7
19-10-2014 14:00 не е избран El Stars - FC CRAZY GANG 3 - 7 CHAMPIONSHIP 9
26-10-2014 15:00 не е избран Easy TV Net - El Stars 2 - 3 CHAMPIONSHIP 10
02-11-2014 19:00 не е избран El Stars - Sushi Shef 4 - 8 CHAMPIONSHIP 11
09-11-2014 21:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - El Stars 4 - 6 CHAMPIONSHIP 12
16-11-2014 10:00 не е избран El Stars - Реал София *5 - 5 CHAMPIONSHIP 13
23-11-2014 13:00 не е избран Ilinden United - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
30-11-2014 16:00 не е избран El Stars - Витоша 6 - 8 CHAMPIONSHIP 15
05-12-2014 19:45 не е избран Софийска вода - El Stars 4 - 0 CHAMPIONSHIP 16
14-12-2014 20:00 не е избран El Stars - ФК Вадиас 4 - 9 CHAMPIONSHIP 17
13-02-2015 19:00 не е избран El Stars - ФК Елин Пелин 1 - 4 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 1
16-02-2015 20:00 не е избран Skypharm - El Stars 2 - 9 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 2
20-02-2015 19:00 не е избран El Stars - ФК Керамик 6 - 4 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 3
22-02-2015 21:00 Palmsbet stadium ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
28-02-2015 12:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 4 - 12 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Втора фаза 1
03-03-2015 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - El Stars 4 - 2 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Втора фаза 3
15-03-2015 13:00 не е избран El Stars - Реал София 4 - 4 CHAMPIONSHIP 3
22-03-2015 16:00 не е избран DEVILS - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
05-04-2015 17:00 не е избран Римляните - El Stars 3 - 3* CHAMPIONSHIP 6
19-04-2015 09:00 не е избран El Stars - Витоша 4 - 5 CHAMPIONSHIP 7
26-04-2015 00:00 не е избран Лидер Надежда - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2015 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ СТЕНИМАХОС - El Stars 2 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2015 16:00 не е избран El Stars - Лозен 8 - 4 CHAMPIONSHIP 9
16-05-2015 16:00 Мини футболно игрище Ботевград X-CLUB - El Stars 6 - 8 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-05-2015 22:45 не е избран vitoshanews.com - El Stars 5 - 2 CHAMPIONSHIP 2
31-05-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM El Stars - Племакс 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-06-2015 14:00 не е избран El Stars - Вълците 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
14-06-2015 15:00 не е избран DELTA - El Stars 11 - 4 CHAMPIONSHIP 14
18-06-2015 22:30 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 10
21-06-2015 18:00 не е избран El Stars - Intellect 6 - 1 CHAMPIONSHIP 15
24-06-2015 22:30 не е избран МФК Люлин - METHODIA - El Stars *5 - 5 CHAMPIONSHIP 12
27-06-2015 13:00 не е избран El Stars - ФК ИХТИМАН 2 - 1 CHAMPIONSHIP 11
28-06-2015 22:00 не е избран ЖИВЕЛИ - El Stars 3 - 2 CHAMPIONSHIP 16
02-07-2015 22:30 не е избран El Stars - VILLA MARK 1 - 7 CHAMPIONSHIP 5
05-07-2015 11:00 не е избран El Stars - FC CRAZY GANG 3 - 8 CHAMPIONSHIP 17
23-08-2015 18:00 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 4 - 3 CHAMPIONSHIP 1
25-08-2015 20:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - El Stars 7 - 1 CHAMPIONSHIP 2
13-09-2015 12:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - El Stars 3 - 6 CHAMPIONSHIP 4
17-09-2015 22:30 не е избран El Stars - Лозен 6 - 1 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2015 15:00 не е избран ФК ИХТИМАН - El Stars 7 - 3 CHAMPIONSHIP 6
04-10-2015 20:00 не е избран El Stars - Хищниците 4 - 3 CHAMPIONSHIP 7
11-10-2015 21:00 не е избран Приятели - El Stars 2 - 7 CHAMPIONSHIP 8
21-10-2015 22:30 не е избран El Stars - Valencia C.F. 1 - 9 CHAMPIONSHIP 3
01-11-2015 16:00 не е избран El Stars - Белите Якички 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
08-11-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
12-11-2015 22:30 не е избран VILLA MARK - El Stars 8 - 2 CHAMPIONSHIP 10
14-11-2015 22:00 не е избран El Stars - Majestic 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
22-11-2015 17:00 не е избран Реал София - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 14
29-11-2015 12:00 не е избран El Stars - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
06-12-2015 00:00 не е избран Витоша - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
12-12-2015 20:00 не е избран El Stars - ING 5 - 5* CHAMPIONSHIP 9
13-12-2015 18:00 не е избран El Stars - DELTA 7 - 3 CHAMPIONSHIP 17
21-02-2016 16:00 не е избран Ян Бибиян - El Stars 3 - 5 CHAMPIONSHIP 1
28-02-2016 11:00 не е избран El Stars - ФК ИХТИМАН 6 - 2 CHAMPIONSHIP 2
20-03-2016 20:00 не е избран El Stars - ФК Пълна Мрежа 4 - 6 CHAMPIONSHIP 4
27-03-2016 11:00 не е избран Класа - El Stars 9 - 3 CHAMPIONSHIP 5
03-04-2016 14:00 не е избран El Stars - Seniorite 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
11-04-2016 22:30 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
17-04-2016 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 1 - 4 CHAMPIONSHIP 8
08-05-2016 19:00 не е избран ING - El Stars 4 - 1 CHAMPIONSHIP 3
29-05-2016 12:00 не е избран El Stars - Бохемите 6 - 5 CHAMPIONSHIP 11
01-06-2016 00:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 8 - 8 CHAMPIONSHIP 12
11-06-2016 00:00 не е избран El Stars - Drink Team 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
12-06-2016 18:00 не е избран El Stars - DELTA 6 - 4 CHAMPIONSHIP 13
19-06-2016 20:00 не е избран Реал София - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 14
28-06-2016 22:30 не е избран El Stars - Вълците 7 - 5 CHAMPIONSHIP 15
03-07-2016 13:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 4 - 5 CHAMPIONSHIP 16
06-07-2016 18:45 не е избран Приятели - El Stars отложен CHAMPIONSHIP 10
10-07-2016 10:00 не е избран El Stars - Лозен 7 - 5 CHAMPIONSHIP 17
14-08-2016 20:00 Palmsbet stadium Полиграфия Инфо - El Stars 7 - 4 Финални плейофи
24-08-2016 22:00 не е избран Вълците - El Stars 4 - 3 CHAMPIONSHIP 1
28-08-2016 19:00 не е избран El Stars - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
11-09-2016 09:00 не е избран Реал София - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
18-09-2016 13:00 не е избран El Stars - LH7 2 - 4 CHAMPIONSHIP 4
25-09-2016 17:00 не е избран Seniorite - El Stars 3 - 5 CHAMPIONSHIP 5
02-10-2016 15:00 не е избран El Stars - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 4 - 0 CHAMPIONSHIP 6
05-10-2016 22:30 не е избран БЕСНИТЕ - El Stars 4 - 3 CHAMPIONSHIP 7
09-10-2016 19:00 не е избран El Stars - Спокойните 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
16-10-2016 21:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
23-10-2016 13:00 не е избран El Stars - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 10
30-10-2016 15:00 не е избран DELTA - El Stars 3 - 3 CHAMPIONSHIP 11
06-11-2016 16:00 не е избран El Stars - БНС РЕД БУЛС 1 - 1 CHAMPIONSHIP 12
13-11-2016 20:00 не е избран Ян Бибиян - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
20-11-2016 21:00 не е избран ЦВС - El Stars 5 - 6 CHAMPIONSHIP 14
27-11-2016 18:00 не е избран El Stars - ING 2 - 3 CHAMPIONSHIP 15
04-12-2016 18:00 не е избран Полиграфия Инфо - El Stars 4 - 5 CHAMPIONSHIP 16
11-12-2016 17:00 не е избран El Stars - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 3 CHAMPIONSHIP 17
08-01-2017 11:00 не е избран Африка Юнайтед - Пирин Гоце Делчев 3 - 5 EFBET Света Троица 1
13-01-2017 19:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - The Mannschaft 1 - 3 EFBET Света Троица 2
20-01-2017 20:00 не е избран Enetpulse - Пирин Гоце Делчев 4 - 5 EFBET Света Троица 3
28-01-2017 11:00 не е избран Актив комерс - Пирин Гоце Делчев 3 - 1 EFBET Света Троица 4
05-02-2017 19:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Софийска вода 4 - 2 EFBET Света Троица 5
11-02-2017 14:00 Царско село Що е европско, оно е от шопско - Пирин Гоце Делчев 2 - 3 ВТОРА ФАЗА
19-02-2017 20:00 не е избран Лозен - El Stars 4 - 0 CHAMPIONSHIP 1
26-02-2017 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
12-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM El Stars - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 3 - 2 CHAMPIONSHIP 3
17-03-2017 21:45 Palmsbet stadium Mat Star - Пирин Гоце Делчев 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
19-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - El Stars 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
25-03-2017 19:30 Palmsbet stadium Пирин Гоце Делчев - FC BAUHAUS ARENA 7 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
26-03-2017 13:00 не е избран Реал София - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
26-03-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM El Stars - LH7 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
01-04-2017 18:30 не е избран Пирин Гоце Делчев - Торпедо-София 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
08-04-2017 19:30 не е избран Африка Юнайтед - Пирин Гоце Делчев 11 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
23-04-2017 20:00 не е избран ЦВС - El Stars 3 - 6 CHAMPIONSHIP 8
13-05-2017 20:30 не е избран Белите София - Пирин Гоце Делчев 8 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
14-05-2017 13:00 не е избран El Stars - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 2 CHAMPIONSHIP 9
20-05-2017 21:30 не е избран Пирин Гоце Делчев - Ultras Team 5 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
24-05-2017 18:00 не е избран El Stars - ПСЖ София 12 - 0 CHAMPIONSHIP 11
26-05-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Витоша Бистрица - Пирин Гоце Делчев 12 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
27-05-2017 21:45 не е избран Пирин Гоце Делчев - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-05-2017 21:00 ACCEDIA STADIUM Тигрите - El Stars 2 - 7 CHAMPIONSHIP 12
30-05-2017 22:30 не е избран ФК Пълна Мрежа - El Stars 5 - 8 CHAMPIONSHIP 10
02-06-2017 22:30 не е избран El Stars - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
03-06-2017 18:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Пирин Гоце Делчев - JAGUARES 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
16-06-2017 21:45 не е избран Пирин Гоце Делчев - McDonald's 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
17-06-2017 17:00 не е избран El Stars - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 CHAMPIONSHIP 7
18-06-2017 18:00 не е избран El Stars - Гетото 4 - 2 CHAMPIONSHIP 15
20-06-2017 18:45 не е избран Наполи - Пирин Гоце Делчев 2 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
24-06-2017 19:00 не е избран ФК Отборчето - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
25-06-2017 15:00 не е избран Черно Тото - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2017 00:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
01-07-2017 00:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - The Mannschaft 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
09-07-2017 19:00 не е избран Santos - Пирин Гоце Делчев 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
13-07-2017 21:45 не е избран Галактико* - 262 Team* 6 - 5 Група J 1
13-07-2017 21:45 не е избран El Stars - Наполи 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
18-07-2017 20:45 не е избран Витоша Бистрица* - Галактико* 8 - 5 Група J 2
19-07-2017 20:45 не е избран ING - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
25-07-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Галактико* - Стрелбище* 7 - 3 Група J 3
07-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Галактико* - Столичен Авто Транспорт* 8 - 9 Група J 5
10-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Гърдова глава* - Галактико* 3 - 4 Група J 4
15-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Mtel* - Галактико* 1 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 20:45 Palmsbet stadium Галактико* - Африка Юнайтед* 4 - 2 ЕЛИМИНАЦИИ
20-08-2017 15:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Галактико 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
20-08-2017 20:00 не е избран SPM -ltd - El Stars 2 - 3 CHAMPIONSHIP 1
21-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Галактико* - Актив комерс* 1 - 5 ЕЛИМИНАЦИИ
27-08-2017 00:00 не е избран Галактико - Вечно жъдни 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
27-08-2017 18:00 не е избран Кралете - El Stars 2 - 6 CHAMPIONSHIP 2
03-09-2017 20:00 не е избран El Stars - Изтокът 9 - 1 CHAMPIONSHIP 3
03-09-2017 22:00 не е избран Chuchuline - Галактико 9 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
10-09-2017 00:00 не е избран Fresh Market - Галактико 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
17-09-2017 13:00 не е избран El Stars - БНС РЕД БУЛС 2 - 4 CHAMPIONSHIP 5
24-09-2017 18:00 не е избран Бирал Мадрид - Галактико 0 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 6
30-09-2017 09:30 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - El Stars 3 - 1 ГРУПА E1 1
30-09-2017 11:30 Терен 2 - Младежки център Мосад - El Stars 4 - 4 ГРУПА E1 1
01-10-2017 12:00 не е избран Галактико - FC Providers 14 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 7
08-10-2017 14:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Галактико 3 - 13 LEAGUE ONE - LONDON 8
08-10-2017 20:00 не е избран Лозен - El Stars 3 - 4 CHAMPIONSHIP 8
15-10-2017 10:00 Игрище Арена Мосад - El Stars 4 - 3 ГРУПА E1 2
15-10-2017 12:00 Игрище Арена El Stars - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 ГРУПА E1 2
15-10-2017 16:00 не е избран Галактико - ФК ЗЕНИТ 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 9
22-10-2017 19:00 не е избран Играчорите - Галактико 0 - 12 LEAGUE ONE - LONDON 10
22-10-2017 20:00 не е избран Левски Г - El Stars 3 - 4 CHAMPIONSHIP 10
28-10-2017 21:00 не е избран Галактико - Whiskey United 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 5
29-10-2017 09:30 Игрище Елин Пелин El Stars - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ГРУПА E1 3
29-10-2017 13:30 Игрище Елин Пелин El Stars - Мосад 0 - 5 ГРУПА E1 3
29-10-2017 18:00 не е избран El Stars - Наполи 1 - 2 CHAMPIONSHIP 11
01-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Гетото - El Stars 4 - 11 CHAMPIONSHIP 6
05-11-2017 16:00 не е избран BulTeam - Галактико 3 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 12
12-11-2017 00:00 не е избран Галактико - Викторио Ленд 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 13
12-11-2017 13:00 не е избран El Stars - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 4 CHAMPIONSHIP 13
15-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM El Stars - Stomana Industry 4 - 1 CHAMPIONSHIP 7
19-11-2017 17:00 не е избран ING - El Stars 3 - 11 CHAMPIONSHIP 14
19-11-2017 19:00 не е избран NIKE team - Галактико 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 14
24-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Тигрите - El Stars 4 - 3 CHAMPIONSHIP 12
26-11-2017 13:00 не е избран Галактико - Лидер 9 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 15
26-11-2017 18:00 не е избран El Stars - Приятели 8 - 3 CHAMPIONSHIP 15
01-12-2017 00:00 не е избран Галактико - Чики Рики 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 11
03-12-2017 13:00 не е избран ЦВС - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 16
03-12-2017 17:00 не е избран Winbet - Галактико 4 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 16
08-12-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM El Stars - ФК Пълна Мрежа - CHAMPIONSHIP 9
09-12-2017 20:00 не е избран ПСЖ София - El Stars 3 - 4 CHAMPIONSHIP 4
17-12-2017 12:00 не е избран Галактико - Осма хирургия - LEAGUE ONE - LONDON 17
17-12-2017 15:00 не е избран El Stars - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - CHAMPIONSHIP 17
06-01-2018 14:00 Царско село Галактико* - Левски Г* 7 - 2 Група E 1
13-01-2018 22:00 Царско село Галактико* - DXC.technology* 3 - 4 Група E 2
20-01-2018 21:00 не е избран Витоша Бистрица* - Галактико* 2 - 2 Група E 3
27-01-2018 12:00 не е избран Галактико* - F.E.Lacio* 6 - 3 Група E 4
02-02-2018 20:00 не е избран IBM* - Галактико* 3 - 6 Група E 5
10-02-2018 20:00 ACCEDIA STADIUM Сердика* - Галактико* 5 - 4 ВТОРА ФАЗА
18-02-2018 15:00 не е избран DELTA - El Stars 2 - 4 CHAMPIONSHIP 1
25-02-2018 12:00 не е избран Галактико - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
25-02-2018 19:00 не е избран El Stars - Опаковка БГ 5 - 2 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2018 00:00 не е избран ФК Искър - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
11-03-2018 18:00 не е избран Valencia C.F. - Галактико 5 - 8 CHAMPIONSHIP 3
16-03-2018 20:45 не е избран ФК Искър - Галактико 4 - 12 CHAMPIONSHIP 1
18-03-2018 19:00 не е избран El Stars - Лозен 5 - 3 CHAMPIONSHIP 4
25-03-2018 21:00 не е избран Valencia C.F. - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
31-03-2018 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Галактико 3 - 4 CHAMPIONSHIP 4
01-04-2018 21:00 не е избран El Stars - Галактико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
02-04-2018 21:00 Мини футболно игрище Ботевград ФК Пирдоп - El Stars 0 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2018 18:00 не е избран Галактико - ЦВС 5 - 2 CHAMPIONSHIP 7
15-04-2018 19:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - El Stars 1 - 7 CHAMPIONSHIP 7
22-04-2018 20:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 6 - 2 CHAMPIONSHIP 8
22-04-2018 20:00 не е избран Бирал Мадрид - Галактико 1 - 6 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2018 22:00 Терен 2 - Младежки център АФК Гробарите - El Stars 2 - 2* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-04-2018 18:00 не е избран Галактико - Приятели 3 - 5 CHAMPIONSHIP 9
29-04-2018 22:00 не е избран El Stars - ЦВС 9 - 4 CHAMPIONSHIP 9
08-05-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM El Stars - Наполи 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-05-2018 20:00 не е избран Галактико - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
20-05-2018 00:00 не е избран Галактико - Амфетико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
23-05-2018 20:30 не е избран Бирал Мадрид - El Stars 1 - 5 CHAMPIONSHIP 10
27-05-2018 17:00 не е избран Пеликан - Галактико 1 - 2 CHAMPIONSHIP 12
27-05-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 1 - 3 CHAMPIONSHIP 12
01-06-2018 00:00 не е избран Изтокът - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
02-06-2018 17:15 Спортен комплекс САМОКОВ АФК ВЕРЕЯ 1995 - El Stars 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 00:00 не е избран El Stars - Амфетико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
03-06-2018 13:15 Спортен комплекс САМОКОВ Milky Group Bio - El Stars 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 21:00 не е избран Галактико - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
10-06-2018 00:00 не е избран Изтокът - Галактико 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
10-06-2018 19:00 не е избран Пеликан - El Stars 1 - 4 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2018 19:00 не е избран Галактико - ПСЖ София 4 - 9 CHAMPIONSHIP 15
24-06-2018 22:00 не е избран DELTA - Галактико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
01-07-2018 16:00 не е избран Галактико - Опаковка БГ 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
08-07-2018 19:00 не е избран El Stars - Приятели 4 - 0 CHAMPIONSHIP 11
08-07-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Галактико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
13-07-2018 20:45 не е избран El Stars - ФК Пълна Мрежа 4 - 3 CHAMPIONSHIP 15
19-07-2018 21:45 не е избран El Stars - ПСЖ София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
02-09-2018 18:00 не е избран El Stars - ПСЖ София 8 - 2 CHAMPIONSHIP 1
30-09-2018 20:00 не е избран El Stars - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 4 CHAMPIONSHIP 3
07-10-2018 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 2 - 8 CHAMPIONSHIP 4
14-10-2018 20:00 не е избран El Stars - СТЪРШЕЛ 5 - 3 CHAMPIONSHIP 5
20-10-2018 10:15 СК Езерец - терен 1 Maska Lens - El Stars 5 - 0 Югозапад - група C 1
20-10-2018 15:15 СК Езерец - терен 1 El Stars - Актив комерс 0 - 5 Югозапад - група C 3
21-10-2018 20:00 не е избран Кобра - El Stars 2 - 12 CHAMPIONSHIP 6
27-10-2018 20:00 не е избран El Stars - Лозен 15 - 1 CHAMPIONSHIP 7
28-10-2018 19:00 не е избран El Stars - Опаковка БГ 8 - 4 CHAMPIONSHIP 8
01-11-2018 18:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
04-11-2018 19:00 не е избран Приятели - El Stars 3 - 6 CHAMPIONSHIP 9
11-11-2018 00:00 не е избран Va Pu Cu Sofia - El Stars 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
11-11-2018 20:00 не е избран El Stars - Бирал Мадрид 4 - 0 CHAMPIONSHIP 10
17-11-2018 10:15 Арена "Елин Пелин" - терен 2 Старс - Делииванови 0 - 5 Югозапад - група E 1
17-11-2018 18:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Делииванови - Бат' Динко и Приятели 2 - 1 Югозапад - група E 3
24-11-2018 19:00 не е избран El Stars - ЦВС 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2018 19:00 не е избран Стабилните - El Stars 2 - 8 CHAMPIONSHIP 13
09-12-2018 17:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - El Stars 0 - 6 CHAMPIONSHIP 15
06-01-2019 15:30 не е избран El Stars - Пеликан 3 - 3 CHAMPIONSHIP 14
17-03-2019 11:00 Релакс Арена (Пазарджик) Лаос - Делииванови 2 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-03-2019 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - El Stars 3 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
28-03-2019 20:00 не е избран ФК Илюминати - El Stars 2 - 4 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 1
31-03-2019 19:00 не е избран El Stars - Бучките 8 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
04-04-2019 19:00 не е избран El Stars - Стабилните 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 2
07-04-2019 20:00 Palmsbet stadium Whiskey United - El Stars 2 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
14-04-2019 21:00 не е избран El Stars - ФК ЗЕНИТ 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
18-04-2019 19:00 не е избран El Stars - Атлетико 9 - 3 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 4
21-04-2019 17:00 Релакс Арена (Пазарджик) Club Ego - Делииванови 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-04-2019 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 3 - 9 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 5
01-05-2019 19:00 не е избран El Stars - Bianchi Coffee 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
02-05-2019 19:00 не е избран Приятели - El Stars 0 - 6 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 3
02-05-2019 19:00 не е избран El Stars - ФК Керамик 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 6
09-05-2019 19:00 не е избран Ел Пасо - El Stars 3 - 12 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 7
16-05-2019 21:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 El Stars - Малинките 7 - 1 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 8
19-05-2019 20:00 не е избран El Stars - Лозен Сити 6 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
21-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център РЕМИЗА - Делииванови 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-05-2019 20:00 Арена "Елин Пелин" - терен 2 ФК Мургаш - El Stars 2 - 11 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 9
30-05-2019 21:00 Арена "Елин Пелин" - терен 2 FORZA MILAN - El Stars 2 - 14 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 10
01-06-2019 19:00 не е избран Loko Vakarel - El Stars 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
02-06-2019 20:00 не е избран FC Aifos - El Stars 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
08-06-2019 13:30 Арена "Елин Пелин" - терен 1 El Stars - ФК Елин Пелин 2 - 4 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 11
16-06-2019 19:00 не е избран El Stars - Пеликан 6 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
30-06-2019 20:00 не е избран El Stars - Неможещите 6 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
07-07-2019 20:00 не е избран Чики Рики - El Stars 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
08-08-2019 19:00 не е избран El Stars - БАЛКАН 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
25-08-2019 20:00 не е избран El Stars - ФК ИХТИМАН 11 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
01-09-2019 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - El Stars 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
01-09-2019 21:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - El Stars 4 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
22-09-2019 20:00 не е избран Кралете - El Stars 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
28-09-2019 20:00 не е избран Жар Голяновци - El Stars 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
29-09-2019 21:00 не е избран El Stars - Софийска вода 3 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
03-10-2019 22:30 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - El Stars 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
05-10-2019 20:00 не е избран El Stars - Лозенец Юн 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21
06-10-2019 21:00 не е избран ЦВС - El Stars 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20