Пловдив

Йордан Димитров Ташев

клубове

роден на: 21.04.1988

години: 31

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
22-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - Бактрейд 4 - 1 CALCIO 10
24-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Смирненски - Бирен Спортист 3 - 9 CALCIO 9
28-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Бирен Спортист 0 - 3 CALCIO 11
12-12-2017 21:10 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Победа (Царацово) 5 - 0 CALCIO 13
17-12-2017 16:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - Бирен Спортист 1 - 14 CALCIO 12
09-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - Бирен Спортист 0 - 11 CALCIO 14
13-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - FC Siza Sport 5 - 4 CALCIO 15
09-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - БРЕСТНИК 2 - 7 Bundesliga 2
12-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Бирен Спортист 4 - 6 Bundesliga 3
16-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - FC Siza Sport 6 - 7 Bundesliga 4
20-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Бирен Спортист 4 - 6 Bundesliga 1
30-04-2018 00:00 не е избран Бирен Спортист - No Mercy 5 - 0 Bundesliga 6
09-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бирен Спортист 12 - 7 Bundesliga 7
15-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Фитони 9 - 0 Bundesliga 8
18-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Бирен Спортист 4 - 4 Bundesliga 5
30-05-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Любекс - Бирен Спортист 3 - 7 Bundesliga 9
12-06-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - Бирен Спортист 2 - 9 OPEN CUP ГФЛ
14-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Бирен Спортист *2 - 2 OPEN CUP ГФЛ
18-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - ФК Даяна 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
25-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бирен Спортист 6 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
02-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Имхотеп 3 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
09-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бирен Спортист 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
16-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Тарос Трейд 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
23-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - Пълдин Атлетик 7 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Бирен Спортист 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
13-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Бирен Спортист 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
17-11-2018 10:15 Арена "Елин Пелин" - терен 2 Старс - Делииванови 0 - 5 Югозапад - група E 1
17-11-2018 14:15 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Бат' Динко и Приятели - Старс 5 - 0 Югозапад - група E 2
23-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - UEFALONA 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
27-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Бирен Спортист 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
04-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - FC FIGHTERS 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
26-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - Бирен Спортист 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
05-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Любекс 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
12-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 12 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
19-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Бирен Спортист 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
25-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Бирен Спортист 10 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бирен Спортист 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
16-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Бирен Спортист 8 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
23-04-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Любекс - Бирен Спортист 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
14-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - Ф.К. ОАЗИС 3 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
27-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Хулигани 4 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
29-05-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Бирен Спортист - AFC Cvet Junior 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
04-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Бирен Спортист 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
16-06-2019 20:00 не е избран Бирен Спортист - СИНИ ОРЛИ 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
19-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бирен Спортист 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
25-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - AFC Cvet Junior 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
30-06-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Бирен Спортист 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
04-07-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - ФК Даяна 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29