София

Кирил Тодоров Кирилов

клубове

роден на: 14.01.1976

години: 42

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Сердика - Левски София ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 28
n/a не е избран Славия - Сердика ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 31
n/a не е избран Сердика - Витоша Б ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 32
n/a не е избран Сердика - Септември София ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 26
n/a не е избран Левски София Б - Сердика ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 33
n/a не е избран Сердика - Локомотив София ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 34
n/a не е избран ДИТ 2009 - Сердика ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 29
n/a не е избран Valencia C.F. - DELTA CHAMPIONSHIP 100
n/a не е избран Сердика* - Столичен Авто Транспорт* Група J 4
n/a не е избран Аматьорите* - Сердика* Група J 5
n/a не е избран Левски София А - Сердика ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 27
n/a не е избран Сердика - ДИТ 2010 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 30
24-08-2014 14:00 IMPERIA ONLINE STADIUM PNG - DELTA 0 - 5 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 1
24-08-2014 19:00 не е избран Хищниците - Verso Travel 5 - 0 МИА PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 15:00 Bauhaus Арена - терен 2 Сердика - vitoshanews.com 3 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
31-08-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM ЦВС - DELTA 1 - 2 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 2
31-08-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM ФК Керамик - Хищниците 6 - 4 МИА PREMIER LEAGUE 2
06-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Аполо СК - Сердика 0 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
07-09-2014 10:00 не е избран Хищниците - Mat Star Pernik 3 - 2 МИА PREMIER LEAGUE 3
07-09-2014 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM DELTA - Играчорите 1 - 8 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 3
13-09-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM Сердика - Лабилните 9 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
14-09-2014 12:00 не е избран НОВИ ХАН - Хищниците 0 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 4
14-09-2014 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Кралете - DELTA *2 - 2 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 4
23-09-2014 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 DELTA - ФК Редута 4 - 1 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 5
26-09-2014 21:45 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 7 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
28-09-2014 09:00 Bauhaus Арена - терен 2 Еконт - DELTA 2 - 9 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 6
28-09-2014 16:00 ACCEDIA STADIUM Хищниците - НДП Стрелци 1 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 21:00 не е избран Сердика - Резервите 10 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
05-10-2014 13:00 не е избран DELTA - Три Сигми ФК 2 - 1 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 7
05-10-2014 19:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Хищниците 5 - 0 МИА PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 17:00 не е избран Сердика - Busmanci 13 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
12-10-2014 22:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 7
18-10-2014 21:00 не е избран JAGUARES - Сердика 1 - 14 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
19-10-2014 10:00 не е избран СИНИТЕ - Хищниците 12 - 2 МИА PREMIER LEAGUE 8
19-10-2014 19:00 не е избран DELTA - Белите кончета 5 - 1 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 9
26-10-2014 14:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 11 - 2 МИА PREMIER LEAGUE 10
26-10-2014 21:00 не е избран Drink Team - DELTA 1 - 5 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 10
02-11-2014 10:00 не е избран DELTA - Fresh Market 4 - 0 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 11
02-11-2014 14:00 не е избран Хищниците - БАЛКАН 1 - 7 МИА PREMIER LEAGUE 11
03-11-2014 22:30 не е избран Бандата - Сердика 1 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
08-11-2014 20:00 не е избран Сердика - АКВАРАЛ-ОВЧА КУПЕЛ 1 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
09-11-2014 13:00 не е избран Червена Звезда - DELTA 1 - 8 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 12
09-11-2014 17:00 не е избран Хищниците - Аякс-Зебра 2 - 6 МИА PREMIER LEAGUE 12
13-11-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Хищниците - Спортинг 2 - 10 МИА PREMIER LEAGUE 9
14-11-2014 21:45 не е избран McDonald's - Сердика 3 - 11 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
16-11-2014 16:00 не е избран DELTA - Приятели 2 - 0 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 13
16-11-2014 22:00 не е избран ФК Елин Пелин - Хищниците 5 - 0 МИА PREMIER LEAGUE 13
22-11-2014 00:00 не е избран Сердика - British Council 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
23-11-2014 09:00 не е избран Хищниците - Белите Якички 5 - 4 МИА PREMIER LEAGUE 14
23-11-2014 18:00 не е избран Черно тото - DELTA 2 - 3 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 14
29-11-2014 19:00 не е избран Cotton club - Сердика отложен LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
30-11-2014 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Хищниците 4 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 15
30-11-2014 22:00 не е избран DELTA - Mladost Team 5 - 0 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 15
07-12-2014 15:00 не е избран Хищниците - БСП 4 - 8 МИА PREMIER LEAGUE 16
07-12-2014 18:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - DELTA 2 - 2 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 16
12-12-2014 21:45 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - DELTA 5 - 4 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 8
13-12-2014 21:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Сердика 1 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
14-12-2014 00:00 не е избран Лозен - Хищниците 0 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 17
14-12-2014 00:00 не е избран DELTA - Баджанаците 5 - 0 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 17
16-12-2014 18:45 не е избран Valencia C.F. - DELTA 2 - 2 Финални плейофи 1
10-01-2015 18:00 не е избран Сердика - Лагера ФК 7 - 1 Група C 1
18-01-2015 10:00 не е избран Фаворити - Сердика 4 - 11 Група C 2
25-01-2015 00:00 не е избран Сердика - БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ 5 - 0 Група C 3
31-01-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Сердика 8 - 6 Група C 4
08-02-2015 20:00 не е избран Сердика - Mat Star Pernik 4 - 4 Група C 5
15-02-2015 13:00 не е избран Сердика - Цар Иван Асен II 3 - 7 ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 17:00 не е избран Сердика - AFC Ajax 5 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 16
18-02-2015 21:45 не е избран Сердика - Shporite 12 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
21-02-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM JJ&K Accountancy - Сердика 5 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 17
21-02-2015 20:00 Bauhaus Арена - терен 2 DELTA - Римляните 7 - 4 CHAMPIONSHIP 1
22-02-2015 16:00 Bauhaus Арена - терен 2 Хищниците - Софийска вода 4 - 8 МИА PREMIER LEAGUE 1
25-02-2015 21:45 не е избран Сердика - Безнадежните 1 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
14-03-2015 17:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Сердика - Цар Иван Асен II 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
15-03-2015 12:00 не е избран DELTA - Лидер Надежда 2 - 0 CHAMPIONSHIP 3
15-03-2015 22:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 2 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 16:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Пиянките - Сердика 5 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
22-03-2015 11:00 не е избран Verso Travel - Хищниците 4 - 0 МИА PREMIER LEAGUE 4
22-03-2015 16:00 не е избран Лозен - DELTA *4 - 4 CHAMPIONSHIP 4
28-03-2015 21:00 не е избран Сердика - УЛТРА 8 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
29-03-2015 12:00 не е избран Хищниците - ФК Керамик 3 - 6 МИА PREMIER LEAGUE 5
29-03-2015 20:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 4 - 2 CHAMPIONSHIP 5
02-04-2015 19:45 не е избран E-motion Club - DSV България 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
04-04-2015 18:00 не е избран Безнадежните - Сердика 6 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
05-04-2015 17:00 не е избран Mat Star Pernik - Хищниците 12 - 7 МИА PREMIER LEAGUE 6
09-04-2015 19:45 не е избран ТЕМИДА - E-motion Club 6 - 0 CHAMPIONSHIP 6
18-04-2015 19:00 не е избран Сердика - Аполо СК 8 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
19-04-2015 18:00 не е избран Хищниците - НОВИ ХАН 1 - 40 МИА PREMIER LEAGUE 7
21-04-2015 20:00 не е избран E-motion Club - Класик Груп 1 - 8 CHAMPIONSHIP 7
25-04-2015 18:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Сердика 4 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
25-04-2015 19:00 не е избран НДП Стрелци - Хищниците 0 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 8
26-04-2015 13:00 не е избран БСП - DELTA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
29-04-2015 18:45 не е избран E-motion Club - Fusion 1 - 8 CHAMPIONSHIP 1
09-05-2015 20:00 не е избран Сердика - Торпедо-София 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
10-05-2015 09:00 не е избран Хищниците - Sushi Shef 4 - 2 МИА PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 15:00 не е избран DELTA - vitoshanews.com 2 - 7 CHAMPIONSHIP 9
14-05-2015 22:45 не е избран Малки Страсти - Хищниците 5 - 1 МИА PREMIER LEAGUE 2
15-05-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - E-motion Club 1 - 7 CHAMPIONSHIP 8
17-05-2015 18:00 не е избран DELTA - Intellect 3 - 8 CHAMPIONSHIP 10
19-05-2015 21:45 не е избран E-motion Club - Винпром Пещера 1 - 3 CHAMPIONSHIP 9
20-05-2015 22:30 не е избран Белите София - Сердика 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
20-05-2015 22:45 не е избран Витоша - DELTA 5 - 10 CHAMPIONSHIP 2
23-05-2015 16:00 не е избран Сердика - Септември София 15 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
24-05-2015 22:00 не е избран ЖИВЕЛИ - DELTA 8 - 5 CHAMPIONSHIP 11
26-05-2015 18:45 не е избран Most Wanted - E-motion Club 3 - 9 CHAMPIONSHIP 10
29-05-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM E-motion Club - Massive 4 - 15 CHAMPIONSHIP 3
30-05-2015 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
30-05-2015 19:00 не е избран DELTA - МФК Люлин - METHODIA 6 - 9 CHAMPIONSHIP 7
31-05-2015 19:00 не е избран DELTA - FC CRAZY GANG 1 - 7 CHAMPIONSHIP 12
31-05-2015 20:00 не е избран Хищниците - Спортинг 1 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 12
03-06-2015 18:30 не е избран E-motion Club - FC EFBET 4 - 3 CHAMPIONSHIP 11
06-06-2015 16:00 не е избран Арсенал Петров - Сердика 1 - 13 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
07-06-2015 12:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - DELTA 6 - 1 CHAMPIONSHIP 13
07-06-2015 21:00 не е избран СИНИТЕ - Хищниците 5 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 13
12-06-2015 18:45 не е избран E-motion Club - Фронтекс 8 - 0 CHAMPIONSHIP 12
13-06-2015 18:00 не е избран Сердика - Vamos 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
14-06-2015 11:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 3 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 14
14-06-2015 15:00 не е избран DELTA - El Stars 11 - 4 CHAMPIONSHIP 14
16-06-2015 21:45 не е избран Шенкер - E-motion Club 3 - 2 CHAMPIONSHIP 13
17-06-2015 18:45 не е избран Виста - E-motion Club 1 - 15 CHAMPIONSHIP 4
20-06-2015 00:00 не е избран Totally Erected - Сердика 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
20-06-2015 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - DELTA 1 - 3 CHAMPIONSHIP 6
20-06-2015 14:00 не е избран Белите Якички - Хищниците 0 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 10
21-06-2015 20:00 не е избран Реал София - DELTA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 15
22-06-2015 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 ИНТРАМА - E-motion Club 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
26-06-2015 20:45 не е избран E-motion Club - Skypharm 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
27-06-2015 14:00 не е избран Хищниците - БАЛКАН 7 - 2 МИА PREMIER LEAGUE 11
27-06-2015 18:00 не е избран Сердика - МФК Тракия 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
27-06-2015 21:45 не е избран DELTA - DEVILS 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-06-2015 17:00 не е избран Хищниците - ФК Зебра 1 - 4 МИА PREMIER LEAGUE 16
30-06-2015 20:45 не е избран Ойрошпед - E-motion Club 2 - 8 CHAMPIONSHIP 15
04-07-2015 16:00 не е избран JAGUARES - Сердика 4 - 13 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
05-07-2015 10:00 не е избран VILLA MARK - DELTA 4 - 2 CHAMPIONSHIP 17
05-07-2015 19:00 не е избран ФК Елин Пелин - Хищниците 5 - 4 МИА PREMIER LEAGUE 17
09-07-2015 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 ESPRIT BRIGADA - Хищниците 5 - 0 МИА PREMIER LEAGUE 15
14-07-2015 21:45 не е избран половраг - Сердика *1 - 1 Финални плейофи
23-08-2015 18:00 не е избран DELTA - Valencia C.F. 1 - 7 CHAMPIONSHIP 1
29-08-2015 20:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Сердика - Mat Star P 8 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
30-08-2015 21:00 не е избран Хищниците - Реал София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
04-09-2015 18:45 не е избран E-motion Club - Виста 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
05-09-2015 19:00 не е избран Сердика - Белите София 7 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
06-09-2015 10:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Хищниците 4 - 9 CHAMPIONSHIP 3
08-09-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Победител - E-motion Club 5 - 6 CHAMPIONSHIP 2
13-09-2015 13:00 не е избран ФК ИХТИМАН - DELTA 7 - 4 CHAMPIONSHIP 4
13-09-2015 13:00 не е избран Хищниците - Витоша 6 - 3 CHAMPIONSHIP 4
16-09-2015 18:45 не е избран E-motion Club - Ойрошпед 10 - 2 CHAMPIONSHIP 3
16-09-2015 22:45 не е избран DELTA - Хищниците 6 - 1 CHAMPIONSHIP 5
26-09-2015 16:00 не е избран Сердика - Локомотив 2012 Вакарел 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-09-2015 16:00 не е избран Хищниците - Полиграфия Инфо 5 - 2 CHAMPIONSHIP 6
27-09-2015 16:00 не е избран Приятели - DELTA 4 - 4* CHAMPIONSHIP 6
02-10-2015 19:45 не е избран Галакси София - E-motion Club 10 - 0 CHAMPIONSHIP 4
03-10-2015 21:00 не е избран УЛТРА - Сердика 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
04-10-2015 19:00 не е избран DELTA - ING 7 - 1 CHAMPIONSHIP 7
04-10-2015 20:00 не е избран El Stars - Хищниците 4 - 3 CHAMPIONSHIP 7
07-10-2015 18:45 не е избран E-motion Club - Фронтекс 12 - 0 CHAMPIONSHIP 5
10-10-2015 18:00 не е избран Сердика - АКАДЕМИК 84 20 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
11-10-2015 19:00 не е избран Хищниците - Valencia C.F. 0 - 7 CHAMPIONSHIP 8
11-10-2015 21:00 не е избран VILLA MARK - DELTA 6 - 2 CHAMPIONSHIP 8
13-10-2015 21:45 не е избран Billa - E-motion Club 3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
18-10-2015 00:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Хищниците 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2015 22:30 не е избран DELTA - Белите Якички 6 - 5 CHAMPIONSHIP 9
19-10-2015 22:30 не е избран КОС България - Сердика 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
23-10-2015 19:45 не е избран E-motion Club - Bauhaus Arena 2 - 15 CHAMPIONSHIP 7
24-10-2015 20:00 не е избран Сердика - ФК Живите Мъртви 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
25-10-2015 12:00 не е избран Хищниците - Лозен 2 - 1 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2015 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - DELTA 2 - 1 CHAMPIONSHIP 10
27-10-2015 21:45 не е избран Quehenberger Logistics - E-motion Club 4 - 9 CHAMPIONSHIP 8
27-10-2015 22:30 не е избран МФК Люлин - METHODIA - DELTA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
31-10-2015 17:00 не е избран Еврофутбол - Сердика 3 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
01-11-2015 15:00 не е избран DELTA - Majestic 5 - 8 CHAMPIONSHIP 11
01-11-2015 17:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Хищниците 8 - 1 CHAMPIONSHIP 11
03-11-2015 19:45 не е избран E-motion Club - Skypharm 8 - 7 CHAMPIONSHIP 9
07-11-2015 17:00 не е избран Сердика - Пиянките 11 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
08-11-2015 18:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Хищниците 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
08-11-2015 20:00 не е избран Реал София - DELTA 4 - 4* CHAMPIONSHIP 12
09-11-2015 22:30 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 2 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
10-11-2015 19:45 не е избран Massive - E-motion Club 6 - 3 CHAMPIONSHIP 10
10-11-2015 22:30 не е избран DELTA - Лозен - CHAMPIONSHIP 3
14-11-2015 21:00 не е избран Santos - Сердика 2 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
14-11-2015 22:00 не е избран DELTA - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 3 CHAMPIONSHIP 13
15-11-2015 22:00 не е избран Хищниците - Приятели 4 - 2 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2015 20:45 не е избран E-motion Club - ТЕМИДА 8 - 2 CHAMPIONSHIP 11
22-11-2015 00:00 не е избран Витоша - DELTA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2015 09:00 не е избран ING - Хищниците 5 - 1 CHAMPIONSHIP 14
24-11-2015 22:30 не е избран Majestic - Хищниците 10 - 4 CHAMPIONSHIP 1
25-11-2015 19:45 не е избран Shampoo Lulin - E-motion Club 7 - 6 CHAMPIONSHIP 12
28-11-2015 00:00 не е избран Гробарите - Сердика 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
29-11-2015 14:00 не е избран Хищниците - VILLA MARK 4 - 0 CHAMPIONSHIP 15
29-11-2015 20:00 не е избран DELTA - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 4 CHAMPIONSHIP 15
01-12-2015 20:45 не е избран Сердика - Бандата 6 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
04-12-2015 18:45 не е избран E-motion Club - ORBICO BULGARIA *3 - 3 CHAMPIONSHIP 13
05-12-2015 00:00 не е избран Сердика - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
06-12-2015 00:00 не е избран Белите Якички - Хищниците 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
06-12-2015 17:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 1 - 8 CHAMPIONSHIP 16
09-12-2015 21:45 не е избран Класик Груп - E-motion Club - CHAMPIONSHIP 14
12-12-2015 19:00 не е избран vampires - Сердика 2 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
13-12-2015 13:00 не е избран Хищниците - БНС РЕД БУЛС 0 - 4 CHAMPIONSHIP 17
13-12-2015 18:00 не е избран El Stars - DELTA 7 - 3 CHAMPIONSHIP 17
15-12-2015 20:45 не е избран E-motion Club - Ilinden United 2 - 5 CHAMPIONSHIP 15
10-01-2016 17:00 не е избран Сердика - Опаковка БГ 3 - 4 Група A 1
17-01-2016 20:00 не е избран Intellect - Сердика *4 - 4 Група A 2
23-01-2016 19:00 не е избран Сердика - PMP Build Invest 2 - 6 Група A 3
30-01-2016 21:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Сердика 2 - 6 Група A 4
07-02-2016 12:00 не е избран Сердика - Белите София 9 - 3 Група A 5
13-02-2016 19:00 Царско село Сердика - ФК ИХТИМАН 5 - 3 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 16:00 Царско село Сердика - FreshMarket 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
15-02-2016 21:00 не е избран Реал София - Хищниците 1 - 7 Финални плейофи
16-02-2016 18:45 не е избран E-motion Club - ИНТРАМА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
21-02-2016 12:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 1 - 5 CHAMPIONSHIP 1
21-02-2016 19:00 не е избран Хищниците - ФК Керамик 3 - 2 МИА PREMIER LEAGUE 1
23-02-2016 00:00 не е избран Пени Маркет - E-motion Club 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
27-02-2016 20:00 не е избран Актив комерс - Сердика 8 - 3 PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 16:00 не е избран DELTA - Реал София 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
28-02-2016 18:00 не е избран FC CRAZY GANG - Хищниците 2 - 6 МИА PREMIER LEAGUE 2
12-03-2016 21:00 не е избран Сердика - PMP Build Invest 3 - 6 PREMIER LEAGUE 2
13-03-2016 11:00 не е избран Хищниците - ЖИВЕЛИ 1 - 2 МИА PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 12:00 не е избран Mat Star Pernik - Хищниците 0 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 4
20-03-2016 22:00 не е избран DELTA - БНС РЕД БУЛС 2 - 8 CHAMPIONSHIP 4
25-03-2016 20:45 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 09:00 не е избран Лозен - DELTA 1 - 3 CHAMPIONSHIP 5
27-03-2016 16:00 не е избран Хищниците - Majestic 3 - 8 МИА PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 19:00 не е избран Carpe Diem FC - Сердика 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 12:00 не е избран DELTA - Ян Бибиян 1 - 8 CHAMPIONSHIP 6
03-04-2016 18:00 не е избран Софийска вода - Хищниците 10 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 6
09-04-2016 18:00 не е избран FC ALA GROUP - Сердика 2 - 3 PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 15:00 не е избран ФК ИХТИМАН - DELTA 7 - 3 CHAMPIONSHIP 7
10-04-2016 21:00 не е избран Хищниците - Спортинг 2 - 9 МИА PREMIER LEAGUE 7
16-04-2016 17:00 не е избран Сердика - АЯКС СОФИЯ 7 - 4 PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 09:00 не е избран ФК Зебра - Хищниците 3 - 2 МИА PREMIER LEAGUE 8
17-04-2016 18:00 не е избран DELTA - ING 3 - 6 CHAMPIONSHIP 8
22-04-2016 21:45 не е избран МАРАДОНА - Сердика 3 - 5 PREMIER LEAGUE 8
24-04-2016 12:00 не е избран Хищниците - Малки Страсти 3 - 6 МИА PREMIER LEAGUE 9
24-04-2016 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - DELTA 5 - 10 CHAMPIONSHIP 9
08-05-2016 20:00 не е избран БСП - DELTA 2 - 8 CHAMPIONSHIP 3
14-05-2016 19:00 не е избран Сердика - Витоша Бистрица *7 - 7 PREMIER LEAGUE 9
15-05-2016 10:00 не е избран DELTA - Класа 3 - 4 CHAMPIONSHIP 10
15-05-2016 14:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 10 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 10
28-05-2016 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Сердика 6 - 10 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2016 12:00 не е избран Seniorite - DELTA 3 - 6 CHAMPIONSHIP 11
02-06-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Хищниците - ФК Елин Пелин 4 - 7 МИА PREMIER LEAGUE 11
05-06-2016 15:00 не е избран DELTA - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 3 - 4 CHAMPIONSHIP 12
05-06-2016 22:00 не е избран Valencia C.F. - Хищниците 2 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 12
07-06-2016 20:45 не е избран Сердика - FreshMarket 2 - 6 PREMIER LEAGUE 11
12-06-2016 18:00 не е избран El Stars - DELTA 6 - 4 CHAMPIONSHIP 13
12-06-2016 22:00 не е избран Хищниците - Intellect 2 - 1 МИА PREMIER LEAGUE 13
13-06-2016 22:30 не е избран Валяците - Сердика 10 - 0 PREMIER LEAGUE 12
18-06-2016 00:00 не е избран Сердика - FC SAN MARCO 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
19-06-2016 00:00 не е избран DELTA - Drink Team 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
19-06-2016 14:00 не е избран VILLA MARK - Хищниците 4 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 14
25-06-2016 20:00 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 2 - 2* PREMIER LEAGUE 14
26-06-2016 15:00 не е избран Приятели - DELTA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 15
27-06-2016 22:30 не е избран Хищниците - ESPRIT BRIGADA 5 - 0 МИА PREMIER LEAGUE 15
02-07-2016 18:00 не е избран Сердика - МФК "Булгари" 4 - 5 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2016 17:00 не е избран DELTA - Бохемите 3 - 4 CHAMPIONSHIP 16
10-07-2016 11:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - DELTA 6 - 6* CHAMPIONSHIP 17
10-07-2016 18:00 не е избран СИНИТЕ - Хищниците 2 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 17
13-07-2016 20:45 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 0 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 16
14-07-2016 20:45 не е избран Сердика - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 1 Група А 1
18-07-2016 21:45 не е избран Loko Vakarel - Сердика 2 - 14 Група А 2
28-07-2016 21:45 не е избран Сердика - Bristol Rovers Bulgaria 9 - 0 Група А 3
04-08-2016 21:45 не е избран Paysafe - Сердика 0 - 5 Група А 4
08-08-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Сердика - Вършец 6 - 2 Група А 5
16-08-2016 19:45 не е избран Сердика - FootballScout 4 - 0 Елиминации
18-08-2016 21:45 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 0 - 1 Елиминации
21-08-2016 11:00 не е избран Хищниците - ФК ИХТИМАН 3 - 7 МИА PREMIER LEAGUE 1
21-08-2016 14:00 не е избран SPM -ltd - ВМРО *2 - 2 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 1
21-08-2016 20:00 не е избран LH7 - DELTA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
27-08-2016 18:00 не е избран ВМРО - Media United 1 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-08-2016 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 4 - 1 PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 13:00 не е избран Valencia C.F. - Хищниците 8 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 2
28-08-2016 16:00 не е избран ВМРО - Ибровица Лозен 4 - 3 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 2
28-08-2016 21:00 не е избран DELTA - Seniorite 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
03-09-2016 12:00 не е избран Сердика - НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ 13 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 1
10-09-2016 11:00 не е избран БАЛКАН - Сердика - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 2
10-09-2016 20:30 не е избран ШПОРИТЕ - ВМРО 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
10-09-2016 20:30 не е избран АФК Софиянци - ВМРО 10 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
10-09-2016 21:30 не е избран Сантяго Бернабеу - Сердика 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 09:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - DELTA 1 - 11 CHAMPIONSHIP 3
11-09-2016 16:00 не е избран Хищниците - Intellect 4 - 4 МИА PREMIER LEAGUE 3
11-09-2016 19:00 не е избран Монтевидео - ВМРО 2 - 9 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 3
13-09-2016 15:00 не е избран Сердика - Национал Б - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 3
17-09-2016 11:00 не е избран Национал А - Сердика 8 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 4
17-09-2016 19:30 не е избран ВМРО - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
17-09-2016 20:30 не е избран Сердика - МАРАДОНА 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 13:00 не е избран DELTA - БЕСНИТЕ 5 - 4 CHAMPIONSHIP 4
18-09-2016 18:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Хищниците 3 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 4
18-09-2016 22:00 не е избран Супичка - ВМРО 2 - 6 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 4
22-09-2016 00:00 не е избран Сердика - ЦАРСКО СЕЛО - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 5
24-09-2016 11:00 не е избран Академик - Сердика - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 6
25-09-2016 19:00 не е избран Спокойните - DELTA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
25-09-2016 22:00 не е избран Хищниците - Класа 5 - 4 МИА PREMIER LEAGUE 5
29-09-2016 22:30 не е избран Малки Страсти - Хищниците 6 - 1 МИА PREMIER LEAGUE 6
30-09-2016 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Сердика 0 - 6 PREMIER LEAGUE 4
01-10-2016 17:00 не е избран Сердика - Олимпия - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 7
01-10-2016 18:30 не е избран ФК Пекарни ванилия - ВМРО 7 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-10-2016 10:00 не е избран ВМРО - Whiskey United 2 - 4 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 5
02-10-2016 20:00 не е избран DELTA - Пирин Гоце Делчев 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
02-10-2016 21:00 не е избран Хищниците - ФК Зебра 7 - 7 МИА PREMIER LEAGUE 7
06-10-2016 22:30 не е избран Приятели - DELTA 4 - 5 CHAMPIONSHIP 7
07-10-2016 21:45 не е избран ВМРО - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
08-10-2016 11:00 не е избран Сердика - Лъвчета 2 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 8
08-10-2016 21:30 не е избран Сердика - АЯКС СОФИЯ 5 - 2 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2016 09:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 5 - 1 МИА PREMIER LEAGUE 8
09-10-2016 13:00 не е избран Athletic - ВМРО 1 - 6 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 6
09-10-2016 17:00 не е избран ЦВС - DELTA 4 - 1 CHAMPIONSHIP 8
15-10-2016 11:00 не е избран Септември София - Сердика 4 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 9
15-10-2016 11:00 не е избран Лазур Свети Влас - ветерани - Floor Decor 9 - 0 Висша лига 1
16-10-2016 18:00 не е избран ВМРО - Кралете 5 - 6 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 7
16-10-2016 20:00 не е избран DELTA - БНС РЕД БУЛС 4 - 4 CHAMPIONSHIP 9
20-10-2016 22:30 не е избран Santos - ВМРО 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
20-10-2016 22:30 не е избран Хищниците - ФК Елин Пелин 10 - 15 МИА PREMIER LEAGUE 9
22-10-2016 12:00 не е избран Сердика - Левски София А 2 - 0 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 10
22-10-2016 19:30 не е избран ВМРО - Торпедо-София 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
22-10-2016 21:30 не е избран Сердика - Еврофутбол 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2016 00:00 не е избран White Widow - ВМРО 0 - 5 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 8
23-10-2016 11:00 не е избран Floor Decor - Торпедо София-ветерани 3 - 2 Висша лига 2
23-10-2016 12:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - DELTA 3 - 7 CHAMPIONSHIP 14
23-10-2016 13:00 не е избран Ян Бибиян - DELTA 3 - 7 CHAMPIONSHIP 10
27-10-2016 22:30 не е избран ФК Вадиас - Хищниците 4 - 2 МИА PREMIER LEAGUE 10
29-10-2016 17:00 не е избран Левски София - Сердика 2 - 1 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 11
29-10-2016 18:30 не е избран Чичовци - ветерани - Floor Decor 7 - 4 Висша лига 3
29-10-2016 21:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - ВМРО 5 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
30-10-2016 15:00 не е избран DELTA - El Stars 3 - 3 CHAMPIONSHIP 11
30-10-2016 21:00 не е избран ВМРО - Левски Г 5 - 1 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 9
01-11-2016 09:00 не е избран Сердика - ДИТ 2009 3 - 1 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 12
05-11-2016 12:00 не е избран ДИТ 2010 - Сердика 1 - 5 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 13
05-11-2016 21:30 не е избран Сердика - Cotton club 2 - 4 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 14:00 не е избран ING - DELTA 1 - 3 CHAMPIONSHIP 12
06-11-2016 17:00 не е избран BulTeam - ВМРО 0 - 2 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 10
06-11-2016 22:00 не е избран Хищниците - Софийска вода 0 - 10 МИА PREMIER LEAGUE 12
07-11-2016 18:00 ACCEDIA STADIUM Floor Decor - Академик - ветерани 3 - 9 Висша лига 4
07-11-2016 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 МФК "Булгари" - Сердика 2 - 6 PREMIER LEAGUE 6
11-11-2016 21:45 не е избран ВМРО - McDonald's 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
12-11-2016 17:00 не е избран Сердика - Славия 5 - 2 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 14
12-11-2016 19:30 не е избран ВМРО - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
12-11-2016 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - Сердика 7 - 1 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 12:00 не е избран Хотел Европа - Floor Decor 4 - 11 Висша лига 5
13-11-2016 13:00 не е избран ВМРО - Ескус Милк 16 - 1 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 11
13-11-2016 17:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 3 - 3 CHAMPIONSHIP 13
13-11-2016 18:00 не е избран СИНИТЕ - Хищниците 6 - 0 МИА PREMIER LEAGUE 13
19-11-2016 12:00 не е избран Витоша Б - Сердика 1 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 15
19-11-2016 18:30 не е избран Дартанян - Floor Decor 11 - 0 Висша лига 6
19-11-2016 19:30 не е избран Mat Star - ВМРО 3 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
19-11-2016 20:30 не е избран Хищниците - Majestic 4 - 12 МИА PREMIER LEAGUE 11
19-11-2016 21:30 не е избран Сердика - Carpe Diem FC 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
20-11-2016 14:00 не е избран Хищниците - Спортинг 0 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 14
20-11-2016 16:00 не е избран Изтокът - ВМРО 4 - 9 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 12
25-11-2016 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Валяците - Сердика 5 - 4 PREMIER LEAGUE 12
26-11-2016 15:00 не е избран Сердика - Левски София Б 4 - 1 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 16
26-11-2016 21:30 не е избран ВМРО - The "Mannschaft" 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
27-11-2016 10:00 не е избран Floor Decor - Шопски отряд 4 - 7 Висша лига 7
27-11-2016 15:00 не е избран Mat Star Pernik - Хищниците 9 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 15
27-11-2016 18:00 не е избран ВМРО - NIKE team 6 - 1 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 13
03-12-2016 00:00 не е избран Орлите - ВМРО 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
03-12-2016 11:00 не е избран Локомотив София - Сердика 0 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 17
03-12-2016 18:30 не е избран Evrotur - Floor Decor 5 - 4 Висша лига 8
03-12-2016 20:30 не е избран Сердика - Актив комерс 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 13:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - DELTA 4 - 1 CHAMPIONSHIP 16
04-12-2016 15:00 не е избран Лозен Сити - ВМРО 3 - 5 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 14
04-12-2016 18:00 не е избран Хищниците - ФК Керамик 1 - 4 МИА PREMIER LEAGUE 16
07-12-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DELTA - БСП 5 - 2 CHAMPIONSHIP 15
10-12-2016 20:30 не е избран PMP Build Invest - Сердика 0 - 0 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 00:00 не е избран ВМРО - ORANGE COUNTY 5 - 0 LEAGUE ONE - TRAVEL MANIA + 15
11-12-2016 11:00 не е избран Floor Decor - Лозенец Юн 12 - 6 Висша лига 9
11-12-2016 15:00 не е избран DELTA - Реал София 6 - 4 CHAMPIONSHIP 17
11-12-2016 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Хищниците 5 - 9 МИА PREMIER LEAGUE 17
06-01-2017 22:00 Царско село Most Wanted - ВМРО 3 - 3* EFBET Младост 1
07-01-2017 22:00 Царско село Сердика - Bristol Rovers Bulgaria 7 - 2 EFBET Пловдив 1
13-01-2017 20:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ВМРО 3 - 1 EFBET Младост 2
13-01-2017 21:45 не е избран Сердика - Лозен Сити 12 - 1 EFBET Пловдив 2
21-01-2017 12:00 не е избран БЕСНИТЕ - Сердика 3 - 7 EFBET Пловдив 3
22-01-2017 10:00 не е избран ВМРО - БИАНКО НЕРО 1 - 2 EFBET Младост 3
27-01-2017 22:00 не е избран Сердика - SPM -ltd 14 - 1 EFBET Пловдив 4
28-01-2017 19:00 не е избран F.C.G. - ВМРО 2 - 9 EFBET Младост 4
04-02-2017 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - Сердика 4 - 1 EFBET Пловдив 5
05-02-2017 22:00 не е избран ВМРО - Шопски отряд 3 - 2 EFBET Младост 5
07-02-2017 19:45 не е избран ВМРО - Ultras Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
09-02-2017 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ВМРО 2 - 2* ВТОРА ФАЗА
11-02-2017 14:00 Царско село Шопски отряд - Сердика 1 - 0 ВТОРА ФАЗА
17-02-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 ВМРО - Витоша Бистрица 0 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
18-02-2017 20:30 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 6 - 2 PREMIER LEAGUE 15
19-02-2017 18:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас 2 - 9 МИА PREMIER LEAGUE 1
19-02-2017 20:00 не е избран ВМРО - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 4 CHAMPIONSHIP 1
25-02-2017 19:30 не е избран DELTA - Mat Star Pernik 1 - 6 МИА PREMIER LEAGUE 2
25-02-2017 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
26-02-2017 19:00 не е избран Приятели - ВМРО 2 - 4 CHAMPIONSHIP 2
04-03-2017 12:00 не е избран НАДЕЖДА ДОБРОСЛАВЦИ - Сердика 0 - 5 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 18
05-03-2017 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 ПФК ЧИЧОВЦИ - DELTA 8 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 1
11-03-2017 00:00 Bauhaus Арена - терен 2 Ultras Team - ВМРО 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
11-03-2017 09:00 не е избран Сердика - БАЛКАН 0 - 3 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 19
11-03-2017 21:30 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Сердика 5 - 9 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2017 13:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Majestic - DELTA 3 - 4 МИА PREMIER LEAGUE 3
12-03-2017 14:00 Bauhaus Арена - терен 2 Хищниците - БЕСНИТЕ 6 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 3
12-03-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM ВМРО - LH7 1 - 0 CHAMPIONSHIP 3
18-03-2017 17:00 не е избран Национал Б - Сердика - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 20
18-03-2017 21:30 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - Сердика 2 - 7 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Хищниците 3 - 2 Висша лига 10
19-03-2017 13:00 не е избран ТЕМИДА - Floor Decor 3 - 8 Висша лига 10
19-03-2017 14:00 Bauhaus Арена - терен 2 DELTA - СИНИТЕ 3 - 8 МИА PREMIER LEAGUE 4
19-03-2017 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Реал София - ВМРО 1 - 5 CHAMPIONSHIP 4
19-03-2017 19:00 Bauhaus Арена - терен 2 ФК Керамик - Хищниците 10 - 0 МИА PREMIER LEAGUE 4
25-03-2017 00:00 не е избран JAGUARES - ВМРО 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
25-03-2017 13:00 не е избран Сердика - Национал А 3 - 1 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 21
25-03-2017 18:30 Bauhaus Арена - терен 2 Floor Decor - ПФК "61" 12 - 1 Висша лига 11
25-03-2017 20:30 Bauhaus Арена - терен 2 Сердика - Carpe Diem FC 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 12:00 Bauhaus Арена - терен 2 Хищниците - ТЕМИДА 2 - 6 Висша лига 11
26-03-2017 19:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Хищниците - DELTA 7 - 4 МИА PREMIER LEAGUE 5
26-03-2017 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM ВМРО - Пирин Гоце Делчев 8 - 2 CHAMPIONSHIP 5
01-04-2017 00:00 не е избран БИАНКО НЕРО - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
01-04-2017 10:00 не е избран ЦАРСКО СЕЛО - Сердика - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 22
01-04-2017 18:30 не е избран ПФК "61" - Хищниците 0 - 5 Висша лига 12
01-04-2017 21:30 не е избран FC BAUHAUS ARENA - ВМРО 6 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-04-2017 10:00 не е избран Торпедо София-ветерани - Floor Decor 9 - 0 Висша лига 12
02-04-2017 21:00 не е избран DELTA - Софийска вода 3 - 7 МИА PREMIER LEAGUE 6
02-04-2017 22:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 10 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 6
07-04-2017 21:30 Bauhaus Арена - терен 2 ВМРО - McDonald's 6 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
07-04-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 ЦВС - ВМРО 4 - 7 CHAMPIONSHIP 6
08-04-2017 17:00 не е избран Сердика - Академик - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 23
09-04-2017 10:00 не е избран Floor Decor - Evrotur 6 - 9 Висша лига 13
09-04-2017 13:00 не е избран Хищниците - Торпедо София-ветерани 4 - 11 Висша лига 13
09-04-2017 13:00 не е избран Хищниците - ПФК ЧИЧОВЦИ 2 - 4 МИА PREMIER LEAGUE 7
09-04-2017 14:00 не е избран БСП - DELTA 5 - 2 МИА PREMIER LEAGUE 7
12-04-2017 00:00 не е избран Олимпия - Сердика - ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 24
14-04-2017 10:00 не е избран Хищниците - Шопски отряд 0 - 5 Висша лига 15
20-04-2017 00:00 не е избран Cotton club - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
20-04-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК ИХТИМАН - Хищниците 6 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 2
22-04-2017 09:00 не е избран Лъвчета - Сердика 2 - 4 ФРЕШ МАРКЕТ ДЕТСКА ЛИГА 25
22-04-2017 19:30 не е избран ФК Отборчето - ВМРО *4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
22-04-2017 21:30 не е избран МАРАДОНА - Сердика 4 - 6 PREMIER LEAGUE 6
23-04-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - Floor Decor 5 - 0 Висша лига 14
23-04-2017 12:00 не е избран Evrotur - Хищниците 0 - 5 Висша лига 14
23-04-2017 15:00 не е избран DELTA - Полиграфия Инфо 3 - 4 МИА PREMIER LEAGUE 8
23-04-2017 17:00 не е избран Mat Star Pernik - Хищниците 8 - 2 МИА PREMIER LEAGUE 8
23-04-2017 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ВМРО 2 - 6 CHAMPIONSHIP 8
13-05-2017 00:00 не е избран Сердика - The "Mannschaft" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
13-05-2017 19:30 не е избран Floor Decor - Лазур Свети Влас - ветерани 4 - 5 Висша лига 15
13-05-2017 21:30 не е избран ВМРО - The Mannschaft 4 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
14-05-2017 20:00 не е избран Хищниците - Majestic 7 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 9
14-05-2017 21:00 не е избран Valencia C.F. - DELTA 11 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 9
14-05-2017 22:00 не е избран ВМРО - ПСЖ София 13 - 2 CHAMPIONSHIP 9
20-05-2017 18:30 не е избран Лазур Свети Влас - ветерани - Хищниците 8 - 4 Висша лига 16
20-05-2017 20:30 не е избран Santos - ВМРО 7 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-05-2017 22:00 не е избран СИНИТЕ - Хищниците 3 - 1 МИА PREMIER LEAGUE 10
21-05-2017 22:45 не е избран Тигрите - ВМРО 1 - 5 CHAMPIONSHIP 10
22-05-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 DELTA - Intellect 0 - 4 МИА PREMIER LEAGUE 10
24-05-2017 00:00 не е избран Спортинг - DELTA 0 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 11
24-05-2017 16:00 не е избран Хищниците - Ян Бибиян *4 - 4 МИА PREMIER LEAGUE 11
26-05-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 ВМРО - FC ALA GROUP 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
27-05-2017 18:30 Bauhaus Арена - терен 2 Червена звезда Горни Богров - Floor Decor 6 - 4 Висша лига 17
27-05-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM Сердика - Тяло пречиш ми 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
28-05-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM DELTA - ФК Вадиас 1 - 10 МИА PREMIER LEAGUE 12
28-05-2017 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 Хищниците - Софийска вода 1 - 4 МИА PREMIER LEAGUE 12
28-05-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM ING - ВМРО 2 - 1 CHAMPIONSHIP 12
02-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Сердика 4 - 2 PREMIER LEAGUE 10
04-06-2017 10:00 ACCEDIA STADIUM Floor Decor - Хищниците 9 - 8 Висша лига 18
04-06-2017 14:00 Bauhaus Арена - терен 2 ВМРО - Гетото 10 - 5 CHAMPIONSHIP 13
04-06-2017 18:00 Bauhaus Арена - терен 2 ФК ИХТИМАН - DELTA 8 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 13
04-06-2017 21:00 Bauhaus Арена - терен 2 БСП - Хищниците 5 - 4 МИА PREMIER LEAGUE 13
10-06-2017 00:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - Хищниците 5 - 0 Висша лига 19
11-06-2017 10:00 не е избран Дартанян - Floor Decor 9 - 3 Висша лига 19
11-06-2017 12:00 не е избран DELTA - БЕСНИТЕ 4 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 14
12-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Сердика - МФК "Булгари" 2 - 1 PREMIER LEAGUE 11
17-06-2017 18:00 не е избран Хищниците - Дартанян 0 - 5 Висша лига 20
17-06-2017 18:00 не е избран Floor Decor - Чичовци - ветерани 0 - 5 Висша лига 20
17-06-2017 19:00 не е избран Торпедо-София - ВМРО 6 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
18-06-2017 14:00 не е избран ВМРО - БНС РЕД БУЛС 5 - 1 CHAMPIONSHIP 15
18-06-2017 17:00 не е избран Valencia C.F. - Хищниците 1 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 15
18-06-2017 17:00 не е избран ФК Керамик - DELTA 1 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 15
18-06-2017 20:00 не е избран Сердика - Без напрежение 1 - 4 PREMIER LEAGUE 5
20-06-2017 18:45 не е избран ВМРО - Пирин Гоце Делчев 2 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
23-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ВМРО - Левски Г 0 - 2 CHAMPIONSHIP 11
24-06-2017 20:00 не е избран ВМРО - Африка Юнайтед 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
25-06-2017 11:00 не е избран Чичовци - ветерани - Хищниците 5 - 0 Висша лига 21
25-06-2017 17:00 не е избран Хищниците - Intellect *3 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 16
25-06-2017 19:00 не е избран Ян Бибиян - DELTA 5 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 16
25-06-2017 21:00 не е избран ВМРО - Лозен 8 - 0 CHAMPIONSHIP 16
27-06-2017 18:15 не е избран Академик - ветерани - Floor Decor 5 - 0 Висша лига 21
01-07-2017 00:00 не е избран Хищниците - Академик - ветерани 0 - 5 Висша лига 22
01-07-2017 00:00 не е избран Media United - ВМРО 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
01-07-2017 00:00 не е избран Черно Тото - ВМРО 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
01-07-2017 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
02-07-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Сердика 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
02-07-2017 11:00 не е избран Floor Decor - Лозенец Юн 10 - 3 Висша лига 22
02-07-2017 21:00 не е избран DELTA - Малки Страсти 1 - 4 МИА PREMIER LEAGUE 17
02-07-2017 22:00 не е избран Спортинг - Хищниците 2 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Сердика - PMP Build Invest 8 - 1 PREMIER LEAGUE 13
04-07-2017 22:30 Bauhaus Арена - терен 2 Хищниците - Полиграфия Инфо 4 - 2 МИА PREMIER LEAGUE 14
05-07-2017 21:00 не е избран Mat Star - ВМРО 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
07-07-2017 00:00 не е избран ВМРО - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
07-07-2017 21:45 не е избран Сердика - Актив комерс 4 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-07-2017 21:00 не е избран ВМРО - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 9 - 2 CHAMPIONSHIP 7
11-07-2017 20:45 не е избран Сердика* - Mat Star Pernik* 5 - 7 Група E 1
13-07-2017 21:45 не е избран El Stars - ВМРО 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
17-07-2017 21:45 не е избран Сердика* - FC Providers* 6 - 1 Група E 2
26-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM IBM* - Сердика* 2 - 10 Група E 3
01-08-2017 19:45 Bauhaus Арена - терен 2 Сердика* - Фен клуб Милан България* 7 - 3 Група E 4
08-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Sap Labs* - Сердика* 0 - 7 Група E 5
15-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АБВ* - Сердика* 6 - 3 Елиминации
20-08-2017 00:00 не е избран Малки Страсти - Хищниците 5 - 0 МИА PREMIER LEAGUE 1
20-08-2017 21:00 не е избран ФК Вадиас - DELTA 6 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 1
26-08-2017 20:00 не е избран Serdika-Sofia - Без напрежение 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
27-08-2017 16:00 не е избран DELTA - Majestic 2 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 2
27-08-2017 19:00 не е избран Левски Г - ВМРО 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
03-09-2017 12:00 не е избран Mat Star Pernik - Хищниците 4 - 1 МИА PREMIER LEAGUE 3
03-09-2017 17:00 не е избран Малки Страсти - DELTA 13 - 2 МИА PREMIER LEAGUE 3
06-09-2017 17:45 не е избран Хищниците - Ян Бибиян 7 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 2
10-09-2017 00:00 не е избран DELTA - БЕСНИТЕ 5 - 0 МИА PREMIER LEAGUE 4
10-09-2017 21:00 не е избран Хищниците - ФК Керамик 1 - 7 МИА PREMIER LEAGUE 4
13-09-2017 00:00 не е избран ВМРО - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 1
17-09-2017 12:00 не е избран Ян Бибиян - DELTA 10 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 5
17-09-2017 14:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - ВМРО 2 - 9 CHAMPIONSHIP 5
17-09-2017 15:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Хищниците 5 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 5
17-09-2017 21:00 не е избран Дартанян - Floor Decor 5 - 4 Висша лига 1
21-09-2017 21:45 Bauhaus Арена - терен 2 Serdika-Sofia - PMP Build Invest 2 - 2 PREMIER LEAGUE 2
24-09-2017 11:00 не е избран Floor Decor - Тиняците 1 - 10 Висша лига 2
24-09-2017 18:00 не е избран DELTA - Valencia C.F. 5 - 9 МИА PREMIER LEAGUE 6
24-09-2017 20:00 не е избран Хищниците - Intellect 2 - 9 МИА PREMIER LEAGUE 6
26-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Serdika-Sofia 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
27-09-2017 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 ВМРО - Кралете 13 - 5 CHAMPIONSHIP 3
29-09-2017 00:00 не е избран Приятели - ВМРО 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
30-09-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Floor Decor 0 - 5 Висша лига 3
30-09-2017 21:00 не е избран Северозапад - Serdika-Sofia 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
01-10-2017 00:00 не е избран Спортинг - Хищниците 0 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 7
01-10-2017 11:00 не е избран Floor Decor - Червена звезда Горни Богров 8 - 3 Висша лига 8
01-10-2017 13:00 Мини футболно игрище Ботевград ВМРО - Атлетик Враца 5 - 4 ГРУПА B1 2
01-10-2017 15:00 Мини футболно игрище Ботевград Околчица(Моравица) - ВМРО 2 - 7 ГРУПА B1 3
01-10-2017 21:00 не е избран Mat Star Pernik - DELTA 11 - 3 МИА PREMIER LEAGUE 7
07-10-2017 11:00 Релакс Арена (Пазарджик) ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Serdika-Sofia 6 - 4 ГРУПА E4 1
07-10-2017 15:00 Релакс Арена (Пазарджик) Serdika-Sofia - Криско 6 - 3 ГРУПА E4 3
07-10-2017 21:00 не е избран Тяло пречиш ми - Serdika-Sofia отложен PREMIER LEAGUE 6
08-10-2017 12:00 не е избран Floor Decor - Витоша Бистрица - ветерани 1 - 10 Висша лига 4
08-10-2017 14:00 не е избран DELTA - ФК ИХТИМАН 0 - 7 МИА PREMIER LEAGUE 8
08-10-2017 21:00 не е избран Хищниците - Полиграфия Инфо 11 - 2 МИА PREMIER LEAGUE 8
08-10-2017 22:00 не е избран ВМРО - ЦВС 8 - 2 CHAMPIONSHIP 8
14-10-2017 00:00 не е избран Serdika-Sofia - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2017 00:00 не е избран Majestic - Хищниците 0 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 9
15-10-2017 11:00 не е избран Торпедо София-ветерани - Floor Decor 5 - 4 Висша лига 5
15-10-2017 14:00 не е избран ФК Керамик - DELTA 5 - 2 МИА PREMIER LEAGUE 9
15-10-2017 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - ВМРО 2 - 5 CHAMPIONSHIP 9
17-10-2017 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 Mat Star - Serdika-Sofia 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
21-10-2017 20:00 не е избран Floor Decor - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 1 - 4 Висша лига 6
22-10-2017 00:00 не е избран Хищниците - БЕСНИТЕ 5 - 0 МИА PREMIER LEAGUE 10
22-10-2017 21:00 не е избран DELTA - БСП 0 - 7 МИА PREMIER LEAGUE 10
22-10-2017 21:00 не е избран ВМРО - SPM -ltd 17 - 1 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2017 22:45 не е избран ВМРО - Тигрите 7 - 2 CHAMPIONSHIP 4
28-10-2017 20:00 не е избран Serdika-Sofia - МАРАДОНА 5 - 1 PREMIER LEAGUE 9
29-10-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Floor Decor 7 - 3 Висша лига 7
29-10-2017 18:00 не е избран El Stars - ВМРО 1 - 2 CHAMPIONSHIP 11
04-11-2017 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Serdika-Sofia 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
05-11-2017 00:00 не е избран ВМРО - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
05-11-2017 14:00 не е избран Хищниците - ФК ИХТИМАН 4 - 7 МИА PREMIER LEAGUE 12
05-11-2017 18:00 не е избран DELTA - Софийска вода 1 - 6 МИА PREMIER LEAGUE 12
06-11-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM ВМРО - ING 3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
10-11-2017 20:45 Bauhaus Арена - терен 2 Serdika-Sofia - Тренто 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
11-11-2017 18:00 не е избран Шопски отряд - Floor Decor 4 - 3 Висша лига 9
12-11-2017 16:00 не е избран ПСЖ София - ВМРО 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
12-11-2017 18:00 не е избран БСП - Хищниците 4 - 0 МИА PREMIER LEAGUE 13
12-11-2017 21:00 не е избран Intellect - DELTA 4 - 1 МИА PREMIER LEAGUE 13
18-11-2017 14:00 не е избран ВМРО - Микроак 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-11-2017 20:00 не е избран Валяците - Serdika-Sofia 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2017 00:00 не е избран DELTA - СИНИТЕ 0 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 14
19-11-2017 10:00 не е избран Floor Decor - Лазур Свети Влас - ветерани 4 - 12 Висша лига 10
19-11-2017 20:00 не е избран Хищниците - Софийска вода 3 - 1 МИА PREMIER LEAGUE 14
19-11-2017 22:00 не е избран ВМРО - БНС РЕД БУЛС 3 - 5 CHAMPIONSHIP 14
24-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - DELTA 8 - 4 МИА PREMIER LEAGUE 11
25-11-2017 21:00 не е избран Serdika-Sofia - Carpe Diem FC 13 - 2 PREMIER LEAGUE 13
26-11-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Floor Decor 0 - 5 Висша лига 11
26-11-2017 00:00 не е избран Спортинг - DELTA 0 - 5 МИА PREMIER LEAGUE 15
26-11-2017 17:00 не е избран СИНИТЕ - Хищниците 6 - 1 МИА PREMIER LEAGUE 15
26-11-2017 17:00 не е избран Гетото - ВМРО 5 - 13 CHAMPIONSHIP 15
03-12-2017 00:00 не е избран Floor Decor - Академик - ветерани 5 - 0 Висша лига 12
03-12-2017 11:00 не е избран Левски Г - ветерани - Floor Decor 5 - 2 Висша лига 13
03-12-2017 12:00 не е избран ВМРО - Stomana Industry 7 - 3 CHAMPIONSHIP 16
03-12-2017 14:00 не е избран DELTA - Хищниците 5 - 1 МИА PREMIER LEAGUE 16
09-12-2017 00:00 не е избран Serdika-Sofia - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
09-12-2017 17:00 не е избран Valencia C.F. - Хищниците 3 - 7 МИА PREMIER LEAGUE 11
17-12-2017 10:00 не е избран Хищниците - ФК Вадиас - МИА PREMIER LEAGUE 17
17-12-2017 14:00 не е избран Лозен - ВМРО - CHAMPIONSHIP 17
17-12-2017 17:00 не е избран Полиграфия Инфо - DELTA - МИА PREMIER LEAGUE 17
06-01-2018 22:00 Царско село Сердика* - Intellect* 2 - 3 Група J 1
13-01-2018 21:00 не е избран Балканика* - Сердика* 5 - 7 Група J 2
21-01-2018 12:00 не е избран Сердика* - Гад* - Група J 3
06-02-2018 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Serdika-Sofia - PREMIER LEAGUE 8
07-02-2018 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Serdika-Sofia - PREMIER LEAGUE 14
25-02-2018 13:00 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Serdika-Sofia - ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-03-2018 00:00 Спортинг арена АФК Русчук - ВМРО - ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ