РУСЕ

Людмил Станев Котларов

клубове

роден на: 17.01.1992

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - БЕЛГИЙЦИТЕ АСЛ РУСЕ 2016 11
n/a не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - ДИЗАСТЪР АСЛ РУСЕ 2016 12
n/a не е избран РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - БЕЛГИЙЦИТЕ АСЛ РУСЕ 2016 13
n/a не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК МЕДИКА АСЛ РУСЕ 2016 14
n/a не е избран АФК Русчук - БЕЛГИЙЦИТЕ АСЛ РУСЕ 2016 16
n/a не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - АФК Русчук АСЛ РУСЕ 2016 1
n/a не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - АТЛЕТИК РУСЕ АСЛ РУСЕ 2016 17
n/a не е избран КАТЕНАЧО - БЕЛГИЙЦИТЕ АСЛ РУСЕ 2016 19
n/a не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - СТЕФАНИ СТИЛ АСЛ РУСЕ 2016 20
n/a не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - КАТЕНАЧО АСЛ РУСЕ 2016 4
n/a не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ АСЛ РУСЕ 2016 6
n/a не е избран ФК ШУЛЦ 2018 - БЕЛГИЙЦИТЕ АСЛ РУСЕ 2016 9
15-03-2016 18:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - АФК Русчук 1 - 9 АСЛ РУСЕ 2016 1
23-03-2016 20:30 Арена Русе АТЛЕТИК РУСЕ - БЕЛГИЙЦИТЕ 8 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 2
01-04-2016 20:00 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 9 АСЛ РУСЕ 2016 3
05-04-2016 18:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - КАТЕНАЧО 3 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 4
12-04-2016 18:30 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - БЕЛГИЙЦИТЕ 3 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 5
22-04-2016 18:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 0 - 13 АСЛ РУСЕ 2016 6
28-04-2016 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - БЕЛГИЙЦИТЕ 13 - 7 АСЛ РУСЕ 2016 7
04-05-2016 19:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 3 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 8
11-05-2016 18:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - БЕЛГИЙЦИТЕ 9 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 9
18-05-2016 20:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - MПИ 0 - 17 АСЛ РУСЕ 2016 10
27-05-2016 18:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - БЕЛГИЙЦИТЕ 5 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 11
01-06-2016 20:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ДИЗАСТЪР 2 - 7 АСЛ РУСЕ 2016 12
08-06-2016 18:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - БЕЛГИЙЦИТЕ 6 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 13
15-06-2016 18:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК МЕДИКА 4 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 14
21-06-2016 18:30 Арена Русе РАДЕЦКИ - БЕЛГИЙЦИТЕ 7 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 15
29-06-2016 19:00 Арена Русе АФК Русчук - БЕЛГИЙЦИТЕ 2 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 16
06-07-2016 21:00 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - АТЛЕТИК РУСЕ 7 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 17
13-07-2016 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - БЕЛГИЙЦИТЕ 18 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 18
22-07-2016 19:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - БЕЛГИЙЦИТЕ 5 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 19
26-07-2016 20:00 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - СТЕФАНИ СТИЛ 4 - 8 АСЛ РУСЕ 2016 20
02-08-2016 20:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - БЕЛГИЙЦИТЕ 2 - 2 Купа БАМФ - Група B 1
08-08-2016 21:00 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК МЕДИКА 1 - 3 Купа БАМФ - Група B 2
09-08-2016 19:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - БЕЛГИЙЦИТЕ 5 - 0 Купа БАМФ - Група B 3
17-08-2016 20:00 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - MПИ 2 - 3 Купа БАМФ - Група B 5
31-08-2016 19:00 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - БЕЛГИЙЦИТЕ 7 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 21
06-09-2016 19:00 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК РУСЕ 2 - 10 АСЛ РУСЕ 2016 22
13-09-2016 19:00 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - БЕЛГИЙЦИТЕ 3 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 23
20-09-2016 21:00 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК ШУЛЦ 2018 7 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 24
28-09-2016 20:30 Арена Русе MПИ - БЕЛГИЙЦИТЕ 5 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 25
05-10-2016 20:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 2 - 6 АСЛ РУСЕ 2016 26
12-10-2016 18:30 Арена Русе ДИЗАСТЪР - БЕЛГИЙЦИТЕ 8 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 27
19-10-2016 20:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 1 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 28
25-10-2016 19:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - БЕЛГИЙЦИТЕ 5 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 29
01-11-2016 20:30 не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - РАДЕЦКИ 5 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 30
21-11-2016 20:15 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - БЕЛГИЙЦИТЕ 16 - 2 FUTSAL 1
23-11-2016 19:15 МОНБАТ АРЕНА INCOGNITO - БЕЛГИЙЦИТЕ 16 - 5 FUTSAL 2
30-11-2016 19:15 МОНБАТ АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК Римските Вълци 0 - 8 FUTSAL 3
05-12-2016 18:15 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - БЕЛГИЙЦИТЕ 5 - 6 FUTSAL 4
10-12-2016 15:00 МОНБАТ АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 6 - 7 FUTSAL 5
12-12-2016 20:15 МОНБАТ АРЕНА ФК ШУЛЦ 2018 - БЕЛГИЙЦИТЕ 6 - 8 FUTSAL 6
19-12-2016 18:15 МОНБАТ АРЕНА M-POWER - БЕЛГИЙЦИТЕ 6 - 12 FUTSAL 8
26-12-2016 16:00 МОНБАТ АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК РУСЕ 4 - 14 FUTSAL 7
03-01-2017 18:15 МОНБАТ АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - Green Men 7 - 11 FUTSAL 9
07-01-2017 16:00 МОНБАТ АРЕНА КАТЕНАЧО - БЕЛГИЙЦИТЕ 7 - 5 FUTSAL 10
14-01-2017 14:00 МОНБАТ АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 22 FUTSAL 11
19-01-2017 18:15 МОНБАТ АРЕНА ДИЗАСТЪР - БЕЛГИЙЦИТЕ 5 - 0 FUTSAL 12
23-01-2017 18:15 МОНБАТ АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 6 - 10 FUTSAL 13
29-01-2017 16:00 МОНБАТ АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - УЛТРАПАК 2 - 11 FUTSAL 14
04-02-2017 16:00 МОНБАТ АРЕНА ФК Римските Вълци - БЕЛГИЙЦИТЕ 12 - 7 FUTSAL 16
11-02-2017 16:00 МОНБАТ АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - АФК Русчук 6 - 15 FUTSAL 17
13-02-2017 19:15 МОНБАТ АРЕНА ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - БЕЛГИЙЦИТЕ 17 - 2 FUTSAL 18
20-02-2017 18:15 МОНБАТ АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК ШУЛЦ 2018 12 - 5 FUTSAL 19
25-02-2017 16:00 не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - M-POWER 3 - 6 FUTSAL 21
04-03-2017 16:00 МОНБАТ АРЕНА Green Men - БЕЛГИЙЦИТЕ 6 - 7 FUTSAL 22
09-03-2017 18:15 не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - КАТЕНАЧО 11 - 5 FUTSAL 23
11-03-2017 17:00 не е избран ФК МЕЧКИТЕ - БЕЛГИЙЦИТЕ 0 - 5 FUTSAL 24
16-03-2017 19:15 МОНБАТ АРЕНА ФК РУСЕ - БЕЛГИЙЦИТЕ 7 - 5 FUTSAL 20
16-03-2017 20:15 не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - ДИЗАСТЪР 5 - 0 FUTSAL 25
18-03-2017 17:00 МОНБАТ АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - БЕЛГИЙЦИТЕ 8 - 4 FUTSAL 26