Пловдив

Недялко Колев Неделев

клубове

роден на: 17.07.1975

години: 44

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
15-03-2014 18:00 СЦ Арена Щ+Щ - Светкавиците 12 - 0 LA LIGA 1
26-03-2014 19:30 ВСИ 2 терен Щ+Щ - Космос 5 - 5 LA LIGA 3
02-04-2014 20:30 СЦ Арена Харизма - Щ+Щ 3 - 6 LA LIGA 4
11-04-2014 20:00 СЦ Арена Интер такси - Щ+Щ 7 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-04-2014 21:00 ВСИ 1 терен Щ+Щ - Verso Travel 8 - 4 LA LIGA 5
28-04-2014 21:00 ВСИ 2 терен Щ+Щ - BOHEMIANS 4 - 4 LA LIGA 10
09-05-2014 20:00 ВСИ 1 терен Щ+Щ - АФК Марица 3 - 3 LA LIGA 6
12-05-2014 19:00 ВСИ 1 терен FC Galacticos - Щ+Щ 3 - 4 LA LIGA 7
23-05-2014 20:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Щ+Щ 6 - 1 КУПА АРЕНА
26-05-2014 21:00 СЦ Арена Щ+Щ - Бактрейд 2 - 3 LA LIGA 8
02-06-2014 21:00 СЦ Арена ELMA-S - Щ+Щ 4 - 3 LA LIGA 9
13-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен ГЯВОЛИТЕ - Щ+Щ 1 - 3 LA LIGA 2
25-06-2014 21:00 СЦ Арена Баркод - Щ+Щ 3 - 11 LA LIGA 11
27-06-2014 19:00 ВСИ 1 терен Светкавиците - Щ+Щ 7 - 4 LA LIGA 12
11-07-2014 20:00 СЦ Арена Щ+Щ - ГЯВОЛИТЕ 2 - 1 LA LIGA 13
08-09-2014 20:00 ВСИ 1 терен Щ+Щ - Харизма 7 - 6 LA LIGA 15
24-09-2014 19:00 СЦ Арена АФК Марица - Щ+Щ 4 - 7 LA LIGA 17
25-09-2014 19:00 ВСИ 1 терен Verso Travel - Щ+Щ 5 - 1 LA LIGA 16
29-09-2014 21:00 СЦ Арена Щ+Щ - FC Galacticos 5 - 5 LA LIGA 18
06-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен Космос - Щ+Щ 10 - 4 LA LIGA 14
10-10-2014 19:00 СЦ Арена Бактрейд - Щ+Щ 7 - 4 LA LIGA 19
13-10-2014 00:00 не е избран Щ+Щ - ELMA-S 5 - 0 LA LIGA 20
20-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен BOHEMIANS - Щ+Щ 7 - 3 LA LIGA 21
27-10-2014 21:00 СЦ Арена Щ+Щ - Баркод 5 - 0 LA LIGA 22
06-11-2014 19:00 ВСИ 2 терен Торнадо - Щ+Щ 0 - 5 OPEN CUP ГФЛ
11-11-2014 19:00 ВСИ 1 терен BOHEMIANS - Щ+Щ 7 - 1 OPEN CUP ГФЛ
13-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Щ+Щ 3 - 1 LA LIGA 1
20-03-2015 20:00 Авангард AFC Cvet Junior - Щ+Щ 0 - 5 LA LIGA 2
27-03-2015 19:00 СЦ Арена Щ+Щ - АФК Гарата 15 - 2 LA LIGA 3
03-04-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Щ+Щ 8 - 4 LA LIGA 4
09-04-2015 20:00 СЦ Арена Щ+Щ - FC Siza Sport 1 - 5 LA LIGA 5
17-04-2015 21:00 Авангард АФК ХАОС - Щ+Щ 6 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-04-2015 21:00 Авангард Щ+Щ - АФК Марица 3 - 7 LA LIGA 7
10-05-2015 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Щ+Щ 4 - 7 LA LIGA 6
15-05-2015 20:00 Авангард АФК ХАОС - Щ+Щ 5 - 3 LA LIGA 8
05-06-2015 19:00 Авангард Щ+Щ - 90 7 - 9 LA LIGA 11
12-06-2015 20:00 Авангард Fresh Penis - Щ+Щ 7 - 3 LA LIGA 12
14-06-2015 20:00 СЦ Арена ФК Житница - Щ+Щ 5 - 7 LA LIGA 10
19-06-2015 19:00 Авангард Щ+Щ - ХЪШОВЕ 6 - 5 LA LIGA 13
25-06-2015 20:00 СЦ Арена Old School - Щ+Щ 4 - 3 LA LIGA 14
01-07-2015 21:00 Авангард Щ+Щ - Бактрейд 3 - 8 LA LIGA 15
05-07-2015 19:00 СЦ Арена Щ+Щ - ФК Бунарджика 4 - 6 LA LIGA 16
09-07-2015 21:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Щ+Щ 5 - 0 LA LIGA 17
13-07-2015 20:00 СЦ Арена Щ+Щ - АПФК Пловдив 2 - 18 LA LIGA 9
02-09-2015 21:00 СЦ Арена АФК Гарата - Щ+Щ 3 - 4 LA LIGA 18
07-09-2015 21:00 СЦ Арена Щ+Щ - BOHEMIANS 1 - 5 LA LIGA 19
13-09-2015 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Щ+Щ 3 - 5 LA LIGA 20
16-09-2015 21:00 СЦ Арена Щ+Щ - Kamenitza-Интернационал 7 - 6 LA LIGA 21
25-09-2015 21:00 Авангард АФК Марица - Щ+Щ 3 - 6 LA LIGA 22
09-10-2015 19:00 СЦ Арена Щ+Щ - АФК ХАОС 3 - 3* КУПА АРЕНА
13-10-2015 19:00 СЦ Арена Щ+Щ - АФК ХАОС 3 - 4 LA LIGA 23
16-10-2015 21:00 Авангард АПФК Пловдив - Щ+Щ 7 - 4 LA LIGA 24
27-10-2015 21:00 Авангард Щ+Щ - ФК Житница 5 - 5 LA LIGA 25
03-11-2015 21:00 Авангард ФК ПЛОВДИВ - Щ+Щ 0 - 5 LA LIGA 26
10-11-2015 21:00 Авангард Щ+Щ - Fresh Penis 3 - 9 LA LIGA 27
24-11-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Щ+Щ 7 - 3 LA LIGA 28
01-12-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - Old School 5 - 3 LA LIGA 29
07-12-2015 20:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Щ+Щ 9 - 4 LA LIGA 30
07-03-2016 20:00 СЦ Арена ВИС-2 - Щ+Щ 6 - 4 CALCIO 1
15-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - FC Siza Sport 5 - 0 CALCIO 2
23-03-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Щ+Щ 5 - 4 CALCIO 3
29-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Щ+Щ 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-04-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - MS 0 - 6 CALCIO 4
12-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Danika - Щ+Щ 4 - 3 CALCIO 5
20-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - ВИС-2 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Щ+Щ 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - Криско 4 - 6 CALCIO 6
04-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Old School - Щ+Щ 2 - 3 CALCIO 7
11-05-2016 20:00 СЦ Арена Avengers - Щ+Щ 6 - 13 CALCIO 8
18-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Щ+Щ 6 - 0 CALCIO 10
23-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - БРЕСТНИК 1 - 2 CALCIO 9
25-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - Kamenitza-Интернационал 3 - 6 CALCIO 11
27-05-2016 21:00 Терен 3 - Младежки център Щ+Щ - ШАШ 4 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
14-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - Kilnockie 8 - 0 LA LIGA 1
20-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Щ+Щ 8 - 5 LA LIGA 2
28-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - АФК ХАОС 4 - 7 LA LIGA 3
05-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Щ+Щ 1 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Щ+Щ 5 - 4 LA LIGA 4
21-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - ХЪШОВЕ 5 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - Malki Koteta 4 - 4 LA LIGA 5
01-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - VIP Dent 3 - 12 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - Щ+Щ 4 - 3 LA LIGA 6
13-11-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Щ+Щ 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
16-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - Космос 6 - 7 LA LIGA 7
21-11-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - Old School 1 - 6 LA LIGA 8
02-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Щ+Щ 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-12-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Сборная - Щ+Щ 0 - 5 LA LIGA 9
01-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Щ+Щ - Младежка 1 4 - 5 LA LIGA 10
12-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Щ+Щ 2 - 4 LA LIGA 11
13-03-2017 00:00 не е избран Щ+Щ - ШАШ 5 - 0 LA LIGA 12
22-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Щ+Щ 8 - 3 LA LIGA 13
05-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - ФК Бунарджика 5 - 0 Група D 1
13-04-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Kilnockie - Щ+Щ 2 - 9 Група D 2
17-04-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Щ+Щ 1 - 1 Група D 3
25-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - Malki Koteta 5 - 7 Група D 1
28-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - Щ+Щ 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
05-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Наказателите - Щ+Щ 6 - 4 Група D 2
10-05-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - Победа (Царацово) 4 - 5 Група D 3
12-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - Щ+Щ 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
17-05-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Щ+Щ 7 - 4 Група B 1
31-05-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - ХЪШОВЕ 2 - 5 Група B 2
05-06-2017 00:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - Армада Пловдив 5 - 0 Група B 3
15-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - Сините Ангели 1 - 3 OPEN CUP ГФЛ
28-09-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Щ+Щ 9 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ