Пловдив

Васил Димитров Стоименов

клубове

роден на: 13.07.1986

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
11-03-2014 21:00 ВСИ 2 терен Интер такси - ХЪШОВЕ 6 - 4 CALCIO 1
13-03-2014 20:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 1 ВИСША ЛИГА 1
18-03-2014 19:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 6 CALCIO 2
21-03-2014 21:00 СЦ Арена Десант-68 - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 10 - 1 ВИСША ЛИГА 2
26-03-2014 19:00 СЦ Арена АФК Стройтим - ХЪШОВЕ 2 - 3 CALCIO 3
27-03-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Криско 4 - 4 ВИСША ЛИГА 3
02-04-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 3 - 7 ВИСША ЛИГА 4
02-04-2014 20:30 ВСИ 2 терен ХЪШОВЕ - PlayBoy 8 - 6 CALCIO 4
07-04-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Младежка 1 5 - 5* Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-04-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Светкавиците 5 - 0 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
18-04-2014 20:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - ФК Спартак 6 - 6 ВИСША ЛИГА 5
21-04-2014 18:00 СЦ Арена Недооценените - ХЪШОВЕ 11 - 6 CALCIO 5
30-04-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 8 - 2 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-05-2014 16:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Торнадо 11 - 3 CALCIO 7
08-05-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 3 - 3 ВИСША ЛИГА 7
14-05-2014 20:30 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 5 - 1 CALCIO 9
16-05-2014 20:00 ВСИ 1 терен Kamenitza-Интернационал - ХЪШОВЕ 6 - 10 CALCIO 8
18-05-2014 18:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Мас Гранде 5 - 2 ВИСША ЛИГА 8
20-05-2014 21:00 ВСИ 1 терен Светкавиците - ХЪШОВЕ 3 - 5 КУПА АРЕНА
29-05-2014 21:00 ВСИ 1 терен Ф.К. Петър Берон - ХЪШОВЕ 5 - 9 CALCIO 10
29-05-2014 21:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 5 - 2 ВИСША ЛИГА 9
03-06-2014 20:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - VIP Dent 4 - 12 ВИСША ЛИГА 10
08-06-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Mishocite 4 - 3 CALCIO 11
11-06-2014 20:30 ВСИ 1 терен АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 4 - 3 CALCIO 12
12-06-2014 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 8 - 1 ВИСША ЛИГА 11
17-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Младежка 1 4 - 5 CALCIO 13
24-06-2014 19:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - АФК Гарата 4 - 4 ВИСША ЛИГА 12
24-06-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Интер такси 1 - 1 CALCIO 14
30-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Бактрейд *2 - 2 КУПА АРЕНА
02-07-2014 19:00 ВСИ 2 терен КЦМ 2000 ГРУП - ХЪШОВЕ 9 - 2 CALCIO 15
03-07-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - СИНИ ОРЛИ 3 - 6 ВИСША ЛИГА 14
10-07-2014 21:00 СЦ Арена BONELLI - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 8 - 2 ВИСША ЛИГА 15
11-07-2014 21:00 СЦ Арена Гражданите - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 5 - 0 ВИСША ЛИГА 13
13-07-2014 00:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК Стройтим 5 - 0 CALCIO 16
25-08-2014 21:00 СЦ Арена PlayBoy - ХЪШОВЕ 1 - 4 CALCIO 17
28-08-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 5 - 6 ВИСША ЛИГА 16
01-09-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Десант-68 0 - 5 ВИСША ЛИГА 17
05-09-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 6
07-09-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Недооценените 4 - 5 CALCIO 18
08-09-2014 21:00 СЦ Арена Криско - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 8 - 4 ВИСША ЛИГА 18
11-09-2014 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ГЯВОЛИТЕ 4 - 2 КУПА АРЕНА
18-09-2014 19:00 ВСИ 1 терен Торнадо - ХЪШОВЕ 7 - 4 CALCIO 20
18-09-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Балканска Гозба 5 - 2 ВИСША ЛИГА 19
25-09-2014 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 5 - 1 ВИСША ЛИГА 20
29-09-2014 00:00 не е избран Lauta Army Fight Club - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 0 - 5 ВИСША ЛИГА 21
30-09-2014 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 2 - 1 КУПА АРЕНА
05-10-2014 16:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ХЪШОВЕ 0 - 5 CALCIO 22
07-10-2014 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 7 - 0 CALCIO 21
09-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Ф.К. Петър Берон 5 - 0 CALCIO 23
09-10-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Фитони 2 - 9 ВИСША ЛИГА 22
13-10-2014 00:00 не е избран Mishocite - ХЪШОВЕ 0 - 5 CALCIO 24
16-10-2014 21:00 СЦ Арена Мас Гранде - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 3 - 3 ВИСША ЛИГА 23
24-10-2014 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК ХАОС 3 - 6 CALCIO 25
27-10-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ХЪШОВЕ 4 - 1 КУПА АРЕНА
29-10-2014 20:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 8 ВИСША ЛИГА 24
30-10-2014 21:00 СЦ Арена VIP Dent - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 7 - 1 ВИСША ЛИГА 25
31-10-2014 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - ХЪШОВЕ 6 - 6 CALCIO 26
03-11-2014 20:00 ВСИ 1 терен Космос - ХЪШОВЕ 2 - 2 Финални плейофи 1
06-11-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - ФК Даяна 0 - 5 ВИСША ЛИГА 26
07-11-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Verso Travel 2 - 7 Финални плейофи 2
10-11-2014 21:00 СЦ Арена Светкавиците - ХЪШОВЕ 7 - 3 Финални плейофи 3
13-11-2014 00:00 СЦ Арена АФК Гарата - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 5 - 0 ВИСША ЛИГА 27
17-11-2014 00:00 не е избран ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Гражданите 0 - 5 ВИСША ЛИГА 28
17-11-2014 00:00 не е избран ХЪШОВЕ - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи 4
21-11-2014 19:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - ХЪШОВЕ 8 - 2 Финални плейофи 5
24-11-2014 00:00 не е избран СИНИ ОРЛИ - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 5 - 0 ВИСША ЛИГА 29
24-11-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК ХАОС 4 - 4 Финални плейофи 6
28-11-2014 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - ХЪШОВЕ 5 - 2 Финални плейофи 7
01-12-2014 00:00 не е избран ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - BONELLI 0 - 5 ВИСША ЛИГА 30
05-12-2014 00:00 не е избран ХЪШОВЕ - FC Galacticos 5 - 0 Финални плейофи 9
12-03-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 2 - 2 LA LIGA 1
20-03-2015 19:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - ХЪШОВЕ 0 - 6 LA LIGA 2
23-03-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК Марица 3 - 2 LA LIGA 3
02-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 5 - 3 LA LIGA 4
09-04-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АПФК Пловдив 2 - 5 LA LIGA 5
17-04-2015 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - ХЪШОВЕ *2 - 2 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-04-2015 20:00 СЦ Арена ФК Житница - ХЪШОВЕ 7 - 4 LA LIGA 6
08-05-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - 90 2 - 3 LA LIGA 7
15-05-2015 20:00 СЦ Арена Светкавиците - ХЪШОВЕ 1 - 11 LA LIGA 8
16-05-2015 18:00 Спортен комплекс САМОКОВ Интерхаус България - ХЪШОВЕ 9 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-05-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - AFC Cvet Junior 4 - 8 LA LIGA 9
24-05-2015 11:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ХЪШОВЕ 5 - 4 Вътрешни квалификации ААЛ
28-05-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Old School 11 - 2 LA LIGA 10
04-06-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - ХЪШОВЕ 2 - 0 LA LIGA 11
11-06-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Бунарджика 3 - 3 LA LIGA 12
19-06-2015 19:00 Авангард Щ+Щ - ХЪШОВЕ 6 - 5 LA LIGA 13
26-06-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК Гарата 13 - 4 LA LIGA 14
30-06-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ХЪШОВЕ 6 - 1 LA LIGA 15
09-07-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 2 - 5 LA LIGA 17
11-07-2015 01:01 не е избран Lauta Army Fight Club - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 1 - 0 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-07-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ХЪШОВЕ 6 - 5 LA LIGA 16
31-08-2015 19:00 СЦ Арена АФК Марица - ХЪШОВЕ 6 - 7 LA LIGA 18
02-09-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК ХАОС 6 - 4 LA LIGA 19
10-09-2015 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ХЪШОВЕ 6 - 3 LA LIGA 20
21-09-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Житница 9 - 4 LA LIGA 21
02-10-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Fresh Penis 2 - 10 LA LIGA 23
09-10-2015 21:00 СЦ Арена Бактрейд - ХЪШОВЕ 4 - 2 КУПА АРЕНА
12-10-2015 20:00 СЦ Арена ФК ПЛОВДИВ - ХЪШОВЕ 2 - 13 LA LIGA 22
15-10-2015 21:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - ХЪШОВЕ 5 - 3 LA LIGA 24
30-10-2015 19:00 Авангард Old School - ХЪШОВЕ 0 - 1 LA LIGA 25
06-11-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Бактрейд 2 - 5 LA LIGA 26
13-11-2015 20:00 Авангард ФК Бунарджика - ХЪШОВЕ 0 - 7 LA LIGA 27
24-11-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Щ+Щ 7 - 3 LA LIGA 28
03-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 29
07-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 5 - 9 LA LIGA 30
13-12-2015 13:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - ШАШ 5 - 8 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 15:00 СЦ Арена ШАШ - СОКОЛ 2015 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 13:00 СЦ Арена Сабрина - ШАШ 3 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
31-01-2016 13:00 СЦ Арена ШАШ - La Masia 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
05-02-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - ШАШ 5 - 1 ЗИМНА ЛИГА 4
07-02-2016 16:00 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - ШАШ 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 15:00 СЦ Арена ШАШ - БРЕСТНИК 6 - 6 ЗИМНА ЛИГА 7
20-02-2016 17:30 Терен 1 - Младежки център Единствените - ШАШ 2 - 7 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
21-02-2016 14:00 СЦ Арена ШАШ - Единствените 5 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
28-02-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ШАШ 2 - 5 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
06-03-2016 18:30 Терен 1 - Младежки център ШАШ - ФК Бунарджик 3 - 0 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
07-03-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - ШАШ 8 - 3 LA LIGA 1
10-03-2016 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Тарос Трейд 6 - 5 LA LIGA 1
13-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ШАШ 4 - 4* ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
16-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - ХЪШОВЕ 8 - 1 LA LIGA 2
20-03-2016 17:00 Игрище зад централна поща ОПТИМИСТ - ШАШ 7 - 3 Група P 3
24-03-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Бунарджика 8 - 2 LA LIGA 3
24-03-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - АФК ХАОС 5 - 9 LA LIGA 3
31-03-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - АПФК Пловдив 2 - 8 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-03-2016 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Даяна 2 - 3 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - ХЪШОВЕ 4 - 2 LA LIGA 4
06-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - ШАШ 3 - 2 LA LIGA 4
11-04-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - Чико-Бунара 3 - 11 LA LIGA 5
14-04-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Единствените 4 - 2 LA LIGA 5
20-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - ШАШ 4 - 8 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
20-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Old School - ХЪШОВЕ *3 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-04-2016 00:02 не е избран ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Lauta Army Fight Club 0 - 0 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ 1
25-04-2016 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ХЪШОВЕ 4 - 3 LA LIGA 6
26-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - ШАШ 0 - 5 LA LIGA 6
29-04-2016 00:00 Спортен комплекс Шампиони Лазур Свети Влас - ШАШ 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-05-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - FC FIGHTERS 2 - 8 LA LIGA 7
09-05-2016 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Сборная 5 - 2 LA LIGA 8
10-05-2016 21:20 Терен 3 - Младежки център Единствените - ШАШ 5 - 0 LA LIGA 8
13-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ХЪШОВЕ 7 - 12 LA LIGA 9
17-05-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - ШАШ 8 - 2 LA LIGA 10
22-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център ШАШ - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 9
24-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 3 - 10 LA LIGA 11
27-05-2016 21:00 Терен 3 - Младежки център Щ+Щ - ШАШ 4 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
28-05-2016 19:00 СЦ Арена ШАШ - Сборная 0 - 5 LA LIGA 11
01-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - ХЪШОВЕ 9 - 7 Bundesliga 1
03-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Kilnockie - ШАШ 1 - 3 Група C 1
06-06-2016 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - TNN Gold 2 - 8 Bundesliga 2
08-06-2016 21:00 СЦ Арена ШАШ - Криско 2 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-06-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - Old School 4 - 4 Група C 2
14-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ХЪШОВЕ 9 - 4 Bundesliga 3
16-06-2016 19:00 СЦ Арена ШАШ - Сборная 7 - 5 Група C 3
21-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - ХЪШОВЕ 6 - 10 Bundesliga 4
27-06-2016 19:00 СЦ Арена ШАШ - БРЕСТНИК 6 - 6* OPEN CUP ГФЛ
30-06-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 5 - 4 Bundesliga 5
05-07-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център MS - ХЪШОВЕ 5 - 6 Bundesliga 6
12-07-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 5 - 8 Bundesliga 7
13-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Сборная - ШАШ 3 - 2 LA LIGA 1
14-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - БРЕСТНИК 0 - 3 LA LIGA 1
21-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 2
22-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център ШАШ - Младежка 1 1 - 4 LA LIGA 2
27-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - ШАШ 7 - 5 LA LIGA 3
30-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 3 - 10 LA LIGA 3
05-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Щ+Щ 1 - 5 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - ШАШ 9 - 1 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Космос - ШАШ 5 - 0 LA LIGA 4
11-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 4
18-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ШАШ - Последен Шанс 6 - 6* КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
21-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - ХЪШОВЕ 5 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ШАШ - Последен Шанс 0 - 5 LA LIGA 5
28-10-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Космос 4 - 10 LA LIGA 5
01-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ШАШ - Десант-68 4 - 7 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - ХЪШОВЕ 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
08-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - ШАШ 3 - 2 LA LIGA 6
09-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - Щ+Щ 4 - 3 LA LIGA 6
15-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Old School - ХЪШОВЕ 8 - 2 LA LIGA 7
15-11-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ШАШ - БРЕСТНИК 3 - 5 LA LIGA 7
21-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Сборная 2 - 2 LA LIGA 8
22-11-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - ШАШ 7 - 4 LA LIGA 8
05-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ШАШ - BOHEMIANS 3 - 3 LA LIGA 9
09-12-2016 20:05 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 9
01-03-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 5 - 2 LA LIGA 10
02-03-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - ШАШ 5 - 0 LA LIGA 10
09-03-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център ШАШ - ХЪШОВЕ 0 - 5 LA LIGA 11
13-03-2017 00:00 не е избран Щ+Щ - ШАШ 5 - 0 LA LIGA 12
14-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Последен Шанс 2 - 2 LA LIGA 12
20-03-2017 00:00 не е избран ШАШ - Old School 0 - 5 LA LIGA 13
24-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - ХЪШОВЕ 0 - 5 LA LIGA 13
04-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Old School - ХЪШОВЕ 3 - 2 Група А 1
11-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - Malki Koteta 5 - 0 Група А 2
21-04-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Армада Пловдив 7 - 3 Група А 3
27-04-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 3 - 1 Група B 1
02-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Сабрина - ХЪШОВЕ 6 - 3 Група B 2
12-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - ХЪШОВЕ 3 - 7 Група B 3
16-05-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - Армада Пловдив 5 - 0 Група B 1
31-05-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - ХЪШОВЕ 2 - 5 Група B 2
08-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Криско 1 - 4 Група B 3
20-06-2017 21:05 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Сабрина 8 - 0 OPEN CUP ГФЛ
28-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ХЪШОВЕ 4 - 6 OPEN CUP ГФЛ
04-07-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Победа (Царацово) 1 - 2 OPEN CUP ГФЛ
06-03-2018 20:00 СЦ Арена Вълчи рай - ХЪШОВЕ 14 - 1 Лига Арена 1
26-03-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ПЪЛЕН ХАОС 6 - 1 Лига Арена 4
01-04-2018 16:00 СЦ Арена Old School - ХЪШОВЕ 2 - 2 Лига Арена 3
03-04-2018 20:00 СЦ Арена 1K - ХЪШОВЕ 2 - 1 Лига Арена 5
13-04-2018 15:00 не е избран ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Lauta Army Fight Club 3 - 0 СОФИЯ ЗАПАД 1
17-04-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Raiders 3 - 4 Лига Арена 7
23-04-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ХЪШОВЕ 5 - 0 Лига Арена 8
01-05-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Спартак 2 - 4 Лига Арена 9
03-05-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АПФК Пловдив 4 - 4 Лига Арена 2
08-05-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ХЪШОВЕ 5 - 0 Лига Арена 10
16-05-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - papiauto03 4 - 3 Лига Арена 11
29-05-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ХЪШОВЕ 6 - 2 Лига Арена 12
06-06-2018 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Fresh Penis 2 - 6 Лига Арена 13
12-06-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Вълчи рай 2 - 5 Лига Арена 14
18-06-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ХЪШОВЕ 10 - 3 Лига Арена 24
27-06-2018 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Old School 0 - 5 Лига Арена 23
04-07-2018 19:00 СЦ Арена Fresh Penis - ХЪШОВЕ 5 - 0 Лига Арена 15
10-07-2018 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - КАМИОНИТЕ 3 - 10 Лига Арена 16
18-07-2018 20:00 СЦ Арена papiauto03 - ХЪШОВЕ 0 - 5 Лига Арена 17
21-08-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Бохемианс 5 - 9 Лига Арена 18
28-08-2018 21:00 СЦ Арена Raiders - ХЪШОВЕ 0 - 5 Лига Арена 19
30-08-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 0 - 5 Лига Арена 20
05-09-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Полярните мечки 9 - 5 Лига Арена 21
12-09-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - ХЪШОВЕ 11 - 5 Лига Арена 22
16-09-2018 01:01 не е избран ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Lauta Army Fight Club 3 - 1 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ