РУСЕ

Атилла Юмер Юмер

клубове

роден на: 04.08.1989

години: 31

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
11-03-2015 18:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - ФК Бъзън 3 - 11 АСЛ РУСЕ 2016 1
17-03-2015 20:30 Арена Русе ФК Бъзън - ДУНАВ ЗАВИНАГИ 6 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 2
22-03-2015 13:00 Арена Русе ФК Бъзън - Върколаците (Лев Инс) 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-03-2015 19:30 Арена Русе ФК Лии - ФК Бъзън 4 - 6 АСЛ РУСЕ 2016 3
31-03-2015 19:30 Арена Русе ФК Бъзън - ФК РУСЕ 6 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 4
05-04-2015 15:00 не е избран Върколаците (Лев Инс) - ФК Бъзън 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-04-2015 20:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК Бъзън 4 - 9 АСЛ РУСЕ 2016 5
14-04-2015 18:30 Арена Русе БАБА ДЕША - ФК Бъзън 0 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 6
22-04-2015 19:30 Арена Русе ФК Бъзън - ФК МЕДИКА 5 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 7
28-04-2015 19:30 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ФК Бъзън 2 - 10 АСЛ РУСЕ 2016 8
08-05-2015 19:30 Арена Русе ФК Бъзън - ХОЛЛЕМАН 2 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 9
12-05-2015 20:30 Арена Русе КАРТЕЛ - ФК Бъзън 4 - 10 АСЛ РУСЕ 2016 10
20-05-2015 18:30 Арена Русе ФК Бъзън - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 11
27-05-2015 18:30 Арена Русе ФК Бъзън - КАТЕНАЧО 5 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 12
01-09-2015 20:30 Арена Русе ФК Бъзън - ФК Лии 5 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 13
09-09-2015 20:30 Арена Русе ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК Бъзън 5 - 6 АСЛ РУСЕ 2016 14
16-09-2015 19:30 Арена Русе ФК Бъзън - АФК Русчук 10 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 15
23-09-2015 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ФК Бъзън 5 - 6 АСЛ РУСЕ 2016 16
29-09-2015 20:30 Арена Русе ФК Бъзън - MПИ 4 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 17
06-10-2015 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК Бъзън 4 - 9 АСЛ РУСЕ 2016 18
16-10-2015 18:30 Арена Русе ФК Бъзън - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 5 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 19
20-10-2015 18:30 Арена Русе БАБА ДЕША - ФК Бъзън 3 - 10 АСЛ РУСЕ 2016 20
27-10-2015 20:30 Арена Русе ФК Бъзън - ФК ШУЛЦ 2018 8 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 21
04-11-2015 20:30 Арена Русе ХОЛЛЕМАН - ФК Бъзън 4 - 7 АСЛ РУСЕ 2016 22
11-11-2015 18:30 Арена Русе ФК Бъзън - КАРТЕЛ 8 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 23
01-04-2016 20:00 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 9 АСЛ РУСЕ 2016 3
13-04-2016 20:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 9 АСЛ РУСЕ 2016 5
20-04-2016 18:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ДИЗАСТЪР 9 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 6
22-04-2016 19:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - MПИ 4 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 2
27-04-2016 20:30 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 9 АСЛ РУСЕ 2016 7
03-05-2016 19:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 5 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 8
05-05-2016 20:30 не е избран АТЛЕТИК РУСЕ - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 12 АСЛ РУСЕ 2016 1
11-05-2016 19:30 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 9
31-05-2016 19:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - РАДЕЦКИ 14 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 12
07-06-2016 18:30 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 7 АСЛ РУСЕ 2016 13
10-06-2016 21:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК МЕДИКА 7 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 10
14-06-2016 20:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - АФК Русчук 9 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 14
22-06-2016 20:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 11 АСЛ РУСЕ 2016 15
28-06-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - АТЛЕТИК РУСЕ 16 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 16
30-06-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 9 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 4
05-07-2016 19:00 Арена Русе MПИ - ФК МЕЧКИТЕ 4 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 17
08-07-2016 20:00 Арена Русе ФК РУСЕ - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 6 АСЛ РУСЕ 2016 11
13-07-2016 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - БЕЛГИЙЦИТЕ 18 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 18
19-07-2016 19:00 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 19
29-07-2016 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - КАТЕНАЧО 10 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 20
05-08-2016 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 8 - 2 Купа БАМФ - Група А 2
10-08-2016 19:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 7 Купа БАМФ - Група А 3
12-08-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - РУСЕ 2016 7 - 3 Купа БАМФ - Група А 4
17-08-2016 19:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 20 Купа БАМФ - Група А 5
23-08-2016 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК ШУЛЦ 2018 3 - 0 КУПА - РУСЕ ЕЛИМИНАЦИИ
26-08-2016 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - MПИ 5 - 7 КУПА - РУСЕ ЕЛИМИНАЦИИ
02-09-2016 20:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - ФК МЕЧКИТЕ 8 - 10 АСЛ РУСЕ 2016 21
09-09-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - СТЕФАНИ СТИЛ 5 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 22
13-09-2016 21:00 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 23
18-09-2016 10:00 Комплекс Прити (В.Търново) Тера Трак - ФК МЕЧКИТЕ 4 - 3 КВАЛИФИКАЦИИ
21-09-2016 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 11 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 24
28-09-2016 18:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 25
07-10-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК РУСЕ 2 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 26
13-10-2016 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - Тера Трак 5 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
14-10-2016 20:00 Арена Русе РАДЕЦКИ - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 27
19-10-2016 19:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 6 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 28
22-10-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 1 Група A 1
25-10-2016 20:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 13 АСЛ РУСЕ 2016 29
29-10-2016 11:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - Чико-Бунара 0 - 4 Група A 2
02-11-2016 19:30 не е избран ФК МЕЧКИТЕ - ФК ШУЛЦ 2018 12 - 6 АСЛ РУСЕ 2016 30
17-11-2016 19:15 МОНБАТ АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 5 - 11 FUTSAL 1
21-11-2016 20:15 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - БЕЛГИЙЦИТЕ 16 - 2 FUTSAL 1
22-11-2016 19:15 МОНБАТ АРЕНА ФК ШУЛЦ 2018 - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 20 FUTSAL 2
24-11-2016 20:15 МОНБАТ АРЕНА ФК Римските Вълци - УЛТРАПАК 1 - 3 FUTSAL 2
30-11-2016 17:30 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - АФК Русчук 8 - 2 FUTSAL 3
01-12-2016 20:15 МОНБАТ АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - ФК РУСЕ 4 - 6 FUTSAL 3
05-12-2016 19:15 МОНБАТ АРЕНА ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - УЛТРАПАК 2 - 6 FUTSAL 4
08-12-2016 18:15 МОНБАТ АРЕНА M-POWER - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 15 FUTSAL 4
10-12-2016 16:00 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - ФК ШУЛЦ 2018 20 - 5 FUTSAL 5
12-12-2016 18:15 МОНБАТ АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - Green Men 16 - 4 FUTSAL 5
17-12-2016 15:00 МОНБАТ АРЕНА КАТЕНАЧО - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 28 FUTSAL 6
17-12-2016 16:00 МОНБАТ АРЕНА ФК РУСЕ - УЛТРАПАК 5 - 6 FUTSAL 6
19-12-2016 20:15 МОНБАТ АРЕНА Green Men - УЛТРАПАК 1 - 18 FUTSAL 8
22-12-2016 19:00 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - M-POWER 10 - 2 FUTSAL 7
29-12-2016 18:15 МОНБАТ АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - ДИЗАСТЪР 11 - 3 FUTSAL 8
03-01-2017 19:15 МОНБАТ АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 6 FUTSAL 9
03-01-2017 20:15 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - КАТЕНАЧО 13 - 2 FUTSAL 9
09-01-2017 18:15 МОНБАТ АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - УЛТРАПАК 4 - 5 FUTSAL 10
14-01-2017 14:00 МОНБАТ АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 22 FUTSAL 11
14-01-2017 16:00 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - ДИЗАСТЪР 4 - 3 FUTSAL 11
19-01-2017 19:15 МОНБАТ АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - ФК Римските Вълци 15 - 7 FUTSAL 12
21-01-2017 13:00 МОНБАТ АРЕНА ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - УЛТРАПАК 1 - 3 FUTSAL 12
21-01-2017 18:00 МОНБАТ АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - INCOGNITO 5 - 0 FUTSAL 7
23-01-2017 19:15 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - ФК МЕЧКИТЕ 4 - 12 FUTSAL 13
23-01-2017 20:15 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - INCOGNITO 5 - 0 FUTSAL 13
29-01-2017 15:00 МОНБАТ АРЕНА ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 10 FUTSAL 14
29-01-2017 16:00 МОНБАТ АРЕНА БЕЛГИЙЦИТЕ - УЛТРАПАК 2 - 11 FUTSAL 14
30-01-2017 20:15 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - ФК Римските Вълци 2 - 6 FUTSAL 15
02-02-2017 19:15 МОНБАТ АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - ФК ШУЛЦ 2018 25 - 5 FUTSAL 15
06-02-2017 18:15 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - УЛТРАПАК 5 - 4 FUTSAL 16
09-02-2017 20:15 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 5 - 9 FUTSAL 17
11-02-2017 15:00 МОНБАТ АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - M-POWER 20 - 2 FUTSAL 17
16-02-2017 18:15 МОНБАТ АРЕНА ФК ШУЛЦ 2018 - УЛТРАПАК 5 - 20 FUTSAL 18
16-02-2017 20:15 МОНБАТ АРЕНА Green Men - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 15 FUTSAL 18
18-02-2017 16:00 МОНБАТ АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - КАТЕНАЧО 16 - 3 FUTSAL 19
20-02-2017 19:15 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - ФК РУСЕ 9 - 3 FUTSAL 19
23-02-2017 19:15 МОНБАТ АРЕНА M-POWER - УЛТРАПАК 2 - 9 FUTSAL 20
27-02-2017 18:15 не е избран ДИЗАСТЪР - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 5 FUTSAL 21
27-02-2017 19:15 не е избран УЛТРАПАК - Green Men 14 - 5 FUTSAL 21
04-03-2017 18:00 МОНБАТ АРЕНА КАТЕНАЧО - УЛТРАПАК 0 - 5 FUTSAL 22
05-03-2017 14:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - GOLD INS 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-03-2017 19:15 не е избран УЛТРАПАК - ФК МЕЧКИТЕ 6 - 5 FUTSAL 23
11-03-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-03-2017 17:00 не е избран ФК МЕЧКИТЕ - БЕЛГИЙЦИТЕ 0 - 5 FUTSAL 24
13-03-2017 19:15 не е избран ДИЗАСТЪР - УЛТРАПАК 0 - 5 FUTSAL 24
13-03-2017 19:15 не е избран УЛТРАПАК - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 12 - 5 FUTSAL 25
14-03-2017 18:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК Римските Вълци 6 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 1
16-03-2017 19:15 не е избран ФК Римските Вълци - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 5 FUTSAL 25
16-03-2017 20:15 МОНБАТ АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - АФК Русчук 0 - 5 FUTSAL 26
23-03-2017 19:15 МОНБАТ АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 0 - 5 FUTSAL 22
24-03-2017 18:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - АФК Русчук 3 - 2 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 2
25-03-2017 17:00 МОНБАТ АРЕНА ФК РУСЕ - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 0 FUTSAL 16
29-03-2017 19:30 Арена Русе M-POWER - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 12 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 3
05-04-2017 19:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - КАТЕНАЧО 6 - 4 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 4
11-04-2017 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 8 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 5
21-04-2017 19:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК МЕДИКА 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 6
26-04-2017 18:30 Арена Русе Green Men - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 14 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 7
03-05-2017 20:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - СТИЛ 4 - 1 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 8
10-05-2017 20:30 Арена Русе ФК АНАРХИЯ - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 14 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 9
16-05-2017 18:30 не е избран ФК МЕЧКИТЕ - Teresa NEW 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 10
23-05-2017 20:30 Арена Русе FC Grizzli - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 21 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 11
02-06-2017 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 9 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 12
06-06-2017 20:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 23 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 13
13-06-2017 18:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК МЛАДОСТ 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 14
22-06-2017 18:30 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - ФК МЕЧКИТЕ 4 - 9 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 15
04-07-2017 18:30 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 17
07-07-2017 19:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - MПИ 5 - 4 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 16
12-07-2017 20:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - Разград® 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 18
19-07-2017 20:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 19
03-08-2017 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - АФК Русчук 8 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 21
15-08-2017 19:30 не е избран M-POWER - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 10 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 22
24-08-2017 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК АНАРХИЯ 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 23
29-08-2017 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 9 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 24
05-09-2017 20:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - Green Men 14 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 25
13-09-2017 18:30 Арена Русе СТИЛ - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 14 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 26
20-09-2017 19:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - FC Grizzli 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 27
27-09-2017 18:30 Арена Русе КАТЕНАЧО - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 11 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 28
05-10-2017 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 5 - 1 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 29
08-10-2017 10:00 Спортен коплекс Замъка ГП Лука - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 3 ГРУПА C1 1
08-10-2017 12:00 Спортен коплекс Замъка ФК МЕЧКИТЕ - Стеф-Фреш 3 - 2 ГРУПА C1 1
11-10-2017 20:30 Арена Русе ФК Римските Вълци - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 6 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 30
15-10-2017 10:00 не е избран ФК МЕЧКИТЕ - Стеф-Фреш 2 - 3 ГРУПА C1 2
15-10-2017 14:00 не е избран ФК МЕЧКИТЕ - ГП Лука 5 - 0 ГРУПА C1 2
17-10-2017 20:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК ШУЛЦ 2018 12 - 2 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 31
24-10-2017 18:30 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 32
29-10-2017 00:00 Комплекс Трендафила ГП Лука - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 5 ГРУПА C1 3
29-10-2017 14:00 Комплекс Трендафила Стеф-Фреш - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 2 ГРУПА C1 3
31-10-2017 18:30 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 3 - 2 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 1
01-11-2017 20:15 МОНБАТ АРЕНА ФК Бъзън - Разград® 13 - 10 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 1
09-11-2017 20:30 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 7 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 34
10-11-2017 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - MПИ 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-11-2017 20:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - Разград® 7 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 35
17-11-2017 19:00 Арена Русе MПИ - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-11-2017 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 4 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 36
28-11-2017 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - MПИ 3 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА 2017 33
29-11-2017 19:00 МОНБАТ АРЕНА ХУСКВАРНА - ФК Бъзън 7 - 12 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 2
29-11-2017 22:00 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - УЛТРАПАК 5 - 7 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 2
03-12-2017 14:00 МОНБАТ АРЕНА ФК Бъзън - Новаците 11 - 6 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 3
03-12-2017 19:00 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ 15 - 3 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 3
10-12-2017 14:00 МОНБАТ АРЕНА Green Men - ФК Бъзън 3 - 7 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 4
10-12-2017 17:00 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 5 - 2 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 4
12-12-2017 19:15 МОНБАТ АРЕНА КАТЕНАЧО - УЛТРАПАК 3 - 9 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 5
13-12-2017 18:15 МОНБАТ АРЕНА ФК Бъзън - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 4 - 9 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 5
17-12-2017 18:00 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - ФК Бъзън 9 - 10 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 6
17-12-2017 19:00 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - ФК РУСЕ 3 - 3 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 6
19-12-2017 19:15 МОНБАТ АРЕНА ФК Бъзън - УЛТРАПАК 5 - 6 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 7
28-12-2017 20:15 МОНБАТ АРЕНА ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК Бъзън 2 - 5 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 8
04-01-2018 18:15 МОНБАТ АРЕНА ХУСКВАРНА - УЛТРАПАК 2 - 4 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 9
04-01-2018 19:15 МОНБАТ АРЕНА ФК Бъзън - КАТЕНАЧО 7 - 4 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 9
07-01-2018 17:00 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - Новаците 13 - 3 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 10
12-01-2018 18:15 МОНБАТ АРЕНА Green Men - УЛТРАПАК 6 - 7 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 11
12-01-2018 19:15 МОНБАТ АРЕНА ФК Бъзън - ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ 0 - 5 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 11
14-01-2018 18:00 МОНБАТ АРЕНА ФК Бъзън - Разград® 4 - 12 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 12
14-01-2018 19:00 МОНБАТ АРЕНА ЛОКОМОТИВ - БДЖ - УЛТРАПАК 1 - 2 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 12
21-01-2018 14:00 МОНБАТ АРЕНА ФК Бъзън - ХУСКВАРНА 10 - 9 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 13
21-01-2018 19:00 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - АФК Русчук 7 - 6 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 13
24-01-2018 20:15 МОНБАТ АРЕНА Новаците - ФК Бъзън 3 - 6 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 14
31-01-2018 18:15 МОНБАТ АРЕНА ФК Бъзън - Green Men 8 - 6 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 15
02-02-2018 19:15 МОНБАТ АРЕНА ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - УЛТРАПАК 3 - 9 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 15
07-02-2018 18:15 МОНБАТ АРЕНА ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ФК Бъзън отложен ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 16
09-02-2018 19:15 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - КАТЕНАЧО 2 - 0 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 16
15-02-2018 18:15 МОНБАТ АРЕНА ФК Бъзън - АФК Русчук 7 - 4 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 17
15-02-2018 19:15 МОНБАТ АРЕНА ФК РУСЕ - УЛТРАПАК 4 - 4 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 17
18-02-2018 15:30 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - Разград® 0 - 12 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 8
21-02-2018 20:15 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - ФК Бъзън 0 - 0 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 18
28-02-2018 19:15 МОНБАТ АРЕНА ФК Бъзън - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 0 - 5 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 19
02-03-2018 20:15 МОНБАТ АРЕНА Разград® - УЛТРАПАК 5 - 0 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 19
07-03-2018 20:15 МОНБАТ АРЕНА КАТЕНАЧО - ФК Бъзън - ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 20
09-03-2018 18:15 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - ХУСКВАРНА 0 - 5 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 20
10-03-2018 17:30 МОНБАТ АРЕНА ФК РУСЕ - ФК Бъзън 6 - 8 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 10
10-03-2018 18:30 МОНБАТ АРЕНА ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ - УЛТРАПАК 5 - 0 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 14
13-03-2018 18:15 МОНБАТ АРЕНА Новаците - УЛТРАПАК 5 - 0 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 21
13-03-2018 20:15 МОНБАТ АРЕНА ФК Бъзън - ФК РУСЕ 9 - 15 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 21
28-03-2018 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - КАРТЕЛ-85 10 - 1 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 1
04-04-2018 20:00 Арена Русе Green Men - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 19 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 2
11-04-2018 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - КАТЕНАЧО 8 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 3
16-04-2018 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-04-2018 21:00 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - Green Men 0 - 5 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 22
17-04-2018 20:15 МОНБАТ АРЕНА ЛЪВОВЕТЕ - РУСЕ - ФК Бъзън 0 - 0 ФУТЗАЛ - РУСЕ 2017/18 22
22-04-2018 15:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-04-2018 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 8 - 1 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 5
01-05-2018 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - Разград® 7 - 2 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 6
22-05-2018 19:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 7 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 9
06-06-2018 19:00 Арена Русе СТИЛ - ФК МЕЧКИТЕ 4 - 4 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 11
15-06-2018 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - АФК Русчук 3 - 2 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 12
22-06-2018 20:00 Арена Русе Новаците - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 14 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 13
25-06-2018 19:00 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 6 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 4
27-06-2018 19:00 Арена Русе КАРТЕЛ-85 - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 13 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 14
04-07-2018 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - Green Men 9 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 15
10-07-2018 19:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 16
31-07-2018 20:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 1 - 3 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 8
03-08-2018 20:30 Арена Русе Разград® - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 10 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 19
10-08-2018 19:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК РУСЕ 5 - 0 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 10
15-08-2018 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 6 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 21
22-08-2018 20:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК ШУЛЦ 2018 17 - 1 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 22
24-08-2018 20:30 Арена Русе ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 7 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 18
30-08-2018 20:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 5 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 23
05-09-2018 20:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - СТИЛ 10 - 2 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 24
12-09-2018 19:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 10 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 25
19-09-2018 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - Новаците 13 - 2 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 26
20-09-2018 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 6 - 2 АНГЛИЙСКА ЛИГА РУСЕ - 2018 17
27-09-2018 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК РУСЕ 10 - 3 Premier league - РУСЕ 1
04-10-2018 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 1 Premier league - РУСЕ 2
10-10-2018 19:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 7 Premier league - РУСЕ 3
13-10-2018 10:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 8 - 3 Североизток 1
13-10-2018 13:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - МФК ЦСКА 2 - 1 Североизток 3
17-10-2018 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - Разград® 9 - 1 Premier league - РУСЕ 4
23-10-2018 20:00 Арена Русе ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 15 Premier league - РУСЕ 5
18-11-2018 16:00 не е избран КАТЕНАЧО - ФК МЕЧКИТЕ отложен ГРАДСКА ЛИГА ФУТЗАЛ 2018/19 1
25-11-2018 19:30 не е избран ФК МЕЧКИТЕ - ФК РУСЕ 8 - 8 ГРАДСКА ЛИГА ФУТЗАЛ 2018/19 2
02-12-2018 16:30 не е избран Green Men - ФК МЕЧКИТЕ отложен ГРАДСКА ЛИГА ФУТЗАЛ 2018/19 3
09-12-2018 16:30 ЗАЛА ДУНАВ ФК МЕЧКИТЕ - Разград® 5 - 0 ГРАДСКА ЛИГА ФУТЗАЛ 2018/19 4
16-12-2018 19:00 ЗАЛА ДУНАВ ХУСКВАРНА - ФК МЕЧКИТЕ отложен ГРАДСКА ЛИГА ФУТЗАЛ 2018/19 5
22-12-2018 15:30 не е избран ФК МЕЧКИТЕ - СТИЛ 13 - 6 ГРАДСКА ЛИГА ФУТЗАЛ 2018/19 6
06-01-2019 16:30 ЗАЛА ДУНАВ ЛОКОМОТИВ - JUNIOR - ФК МЕЧКИТЕ 7 - 15 ГРАДСКА ЛИГА ФУТЗАЛ 2018/19 7
20-01-2019 19:00 ЗАЛА ДУНАВ ФК МЕЧКИТЕ - КАТЕНАЧО 11 - 7 ГРАДСКА ЛИГА ФУТЗАЛ 2018/19 8
27-01-2019 19:00 ЗАЛА ДУНАВ ФК РУСЕ - ФК МЕЧКИТЕ 8 - 10 ГРАДСКА ЛИГА ФУТЗАЛ 2018/19 9
03-02-2019 17:00 не е избран ФК МЕЧКИТЕ - Green Men 15 - 8 ГРАДСКА ЛИГА ФУТЗАЛ 2018/19 10
17-02-2019 16:00 ЗАЛА ДУНАВ Разград® - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 5 ГРАДСКА ЛИГА ФУТЗАЛ 2018/19 11
24-02-2019 17:00 ЗАЛА ДУНАВ ФК МЕЧКИТЕ - ХУСКВАРНА 19 - 6 ГРАДСКА ЛИГА ФУТЗАЛ 2018/19 12
03-03-2019 19:00 ЗАЛА ДУНАВ СТИЛ - ФК МЕЧКИТЕ - ГРАДСКА ЛИГА ФУТЗАЛ 2018/19 13
10-03-2019 18:00 ЗАЛА ДУНАВ ФК МЕЧКИТЕ - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 0 - 5 ГРАДСКА ЛИГА ФУТЗАЛ 2018/19 14
26-03-2019 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - КАТЕНАЧО 12 - 0 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 2
02-04-2019 20:00 Арена Русе ФК СОКОЛ - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 5 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 3
07-04-2019 12:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - Еко Асорти - Мечкарево 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-04-2019 11:45 Спортен Комплекс "НИКА" Еко Асорти - Мечкарево - ФК МЕЧКИТЕ 4 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2019 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 3 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 5
24-04-2019 20:00 Арена Русе АФК Русчук - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 4 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 6
02-05-2019 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 13 - 5 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 7
07-05-2019 20:00 Арена Русе ФК ПАРТИЗАН - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 5 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 8
11-05-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 UEFALONA - ФК МЕЧКИТЕ 7 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-05-2019 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК РУСЕ 4 - 4 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 9
18-05-2019 14:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - UEFALONA 3 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-05-2019 19:00 Арена Русе M-POWER - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 7 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 10
31-05-2019 19:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ЛОКОМОТИВ - JUNIOR 7 - 4 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 11
05-06-2019 20:00 Арена Русе Разград® - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 9 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 12
11-06-2019 20:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК АЛАРМА 10 - 6 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 13
19-06-2019 19:00 Арена Русе Green Men - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 5 БАМФ - АСЛ РУСЕ 2019 1
02-07-2019 20:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК СОКОЛ 2 - 1 PREMIER LEAGUE - 2019 2
11-07-2019 19:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ФК МЕЧКИТЕ 3 - 8 PREMIER LEAGUE - 2019 3
16-07-2019 20:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - Разград® 6 - 4 PREMIER LEAGUE - 2019 4
25-07-2019 20:30 Арена Русе АФК Русчук - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 9 PREMIER LEAGUE - 2019 5
29-07-2019 20:00 не е избран ФК МЕЧКИТЕ - MПИ 3 - 3 А ГРУПА - КМЕТ 2019 2
31-07-2019 19:00 не е избран M-POWER - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 19 А ГРУПА - КМЕТ 2019 3
15-08-2019 20:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 5 PREMIER LEAGUE - 2019 6
03-09-2019 20:30 Арена Русе Разград® - ФК МЕЧКИТЕ 2 - 13 PREMIER LEAGUE - 2019 9
11-09-2019 20:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - АФК Русчук 10 - 3 PREMIER LEAGUE - 2019 10
17-09-2019 20:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 4 - 3 PREMIER LEAGUE - 2019 8
24-09-2019 20:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ФК РУСЕ 2 - 3 PREMIER LEAGUE - 2019 1
03-10-2019 20:00 Арена Русе ФК СОКОЛ - ФК МЕЧКИТЕ 1 - 4 PREMIER LEAGUE - 2019 7