София

Благовест - Панев

клубове

роден на: 20.06.1980

години: 39

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран Лев Инс - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
01-09-2015 19:45 не е избран Milky Group Bio - Лев Инс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 1
15-09-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 6 - 1 PREMIER LEAGUE 3
16-09-2015 22:00 не е избран Рапидо Куриери - Лев Инс 4 - 7 PREMIER LEAGUE 2
29-09-2015 18:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 5 PREMIER LEAGUE 4
06-10-2015 21:45 не е избран Джовани - Лев Инс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
13-10-2015 19:45 не е избран Лев Инс - Вършец 9 - 4 PREMIER LEAGUE 6
20-10-2015 19:45 не е избран CAM R - Лев Инс 6 - 1 PREMIER LEAGUE 7
27-10-2015 20:45 не е избран Лев Инс - Mentor Resort 3 - 3* PREMIER LEAGUE 8
03-11-2015 21:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Лев Инс *4 - 4 PREMIER LEAGUE 9
10-11-2015 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
18-11-2015 18:45 не е избран Лев Инс - Fusion 11 - 4 PREMIER LEAGUE 11
01-12-2015 20:45 не е избран Лев Инс - GOLD INS 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
14-12-2015 20:45 не е избран Шенкер - Лев Инс 1 - 7 PREMIER LEAGUE 12
17-02-2016 19:45 не е избран Fibank - Лев Инс 0 - 1 PREMIER LEAGUE 14
29-02-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Интерхаус България *3 - 3 PREMIER LEAGUE 15
02-03-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 2 - 3 PREMIER LEAGUE 1
08-03-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Лев Инс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 2
16-03-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Fibank 2 - 1 PREMIER LEAGUE 3
23-03-2016 19:45 не е избран Шенкер - Лев Инс 3 - 7 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2016 21:45 не е избран Лев Инс - ORBICO BULGARIA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
12-04-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
19-04-2016 19:45 не е избран Интерхаус България - Лев Инс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
26-04-2016 19:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 1 PREMIER LEAGUE 9
05-05-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс *4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
10-05-2016 00:00 не е избран Вършец - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
17-05-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Mentor Resort 6 - 3 PREMIER LEAGUE 11
31-05-2016 21:45 не е избран Лев Инс - Рапидо Куриери 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
14-06-2016 19:45 не е избран Лев Инс - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
21-06-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Лев Инс 6 - 6 PREMIER LEAGUE 15
05-07-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Лев Инс 5 - 8 PREMIER LEAGUE 13
09-09-2016 19:45 не е избран Лев Инс - DHL ФРЕЙТ 15 - 1 PREMIER LEAGUE 1
14-09-2016 21:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 4 - 10 PREMIER LEAGUE 2
28-09-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
07-10-2016 19:45 не е избран Лев Инс - КОМЕРЦ СОФИЯ 13 - 4 PREMIER LEAGUE 4
18-10-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 7 - 2 PREMIER LEAGUE 6
22-10-2016 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Лев Инс - ФК Зебра 7 - 2 Група L 1
22-10-2016 17:00 Спортен комплекс САМОКОВ Pirin2003-Blagoevgrad - Лев Инс 4 - 7 Група L 3
26-10-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
26-10-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
01-11-2016 19:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Изворна вода Бачково 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
08-11-2016 19:45 не е избран Tom Taylor - Лев Инс 6 - 13 PREMIER LEAGUE 9
18-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 3 PREMIER LEAGUE 10
01-12-2016 18:45 не е избран Лев Инс - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2016 20:45 Palmsbet stadium Mentor Resort - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
13-02-2017 20:45 не е избран ADIDAS - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
15-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 4 - 7 PREMIER LEAGUE 15
21-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Easy TV Net 12 - 1 PREMIER LEAGUE 16
26-02-2017 15:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Detoni EOOD 8 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-02-2017 00:00 не е избран vitoshanews.com - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
28-02-2017 20:45 не е избран Лев Инс - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
02-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 1 - 0 PREMIER LEAGUE 12
12-03-2017 17:00 Релакс Арена (Пазарджик) Лев Инс - АПФК Пловдив *5 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
05-04-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
09-04-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-04-2017 00:00 не е избран Лев Инс - MAHARANI 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
22-04-2017 17:00 Мини футболно игрище Ботевград Малки Страсти - Лев Инс 2 - 2* FINAL FOUR
23-04-2017 12:00 Мини футболно игрище Ботевград Лев Инс - VIP Dent 5 - 4 FINAL FOUR
28-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Изворна вода Бачково 6 - 3 PREMIER LEAGUE 6
03-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Easy TV Net - Лев Инс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 11
18-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Лев Инс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
23-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Fibank 4 - 2 PREMIER LEAGUE 10
26-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - GOLD INS 2 - 2* PREMIER LEAGUE 2
28-06-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Mentor Resort 11 - 0 PREMIER LEAGUE 16
29-06-2017 00:00 не е избран Виста - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
04-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Лев Инс 3 - 11 PREMIER LEAGUE 17
05-07-2017 19:45 не е избран Лев Инс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 3 PREMIER LEAGUE 8
06-07-2017 22:30 не е избран Лев Инс - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
08-07-2017 21:00 не е избран Tom Taylor - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
30-08-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - GO PETROLEUM 10 - 1 PREMIER LEAGUE 1
02-09-2017 18:00 Спортен коплекс Замъка СБОРНАЯ - Лев Инс 4 - 4* СУПЕР КУПА БАМФ
21-09-2017 19:00 Palmsbet stadium Лев Инс - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 10 - 0 ГРУПА B2 1
21-09-2017 22:00 Palmsbet stadium Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3 ГРУПА B2 1
26-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 PREMIER LEAGUE 4
06-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Лев Инс 0 - 9 PREMIER LEAGUE 5
10-10-2017 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Fibank 1 - 3 PREMIER LEAGUE 6
15-10-2017 12:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Лев Инс 2 - 3 ГРУПА B2 2
15-10-2017 14:00 ПАРК ДЪБНИКА "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Лев Инс 0 - 5 ГРУПА B2 2
18-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Ilinden United - Лев Инс 2 - 10 PREMIER LEAGUE 7
25-10-2017 19:45 не е избран Лев Инс - Rehau 18 - 3 PREMIER LEAGUE 8
28-10-2017 12:00 Общинско игрище Козлодуй Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 7 - 3 ГРУПА B2 3
28-10-2017 14:00 Общинско игрище Козлодуй "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Лев Инс 1 - 4 ГРУПА B2 3
31-10-2017 00:00 не е избран Easy TV Net - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - FC ALA GROUP 10 - 0 PREMIER LEAGUE 2
07-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - MAHARANI 10 - 4 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2017 13:00 Дунавски юнак ФК"КРИСТА" ЛОМ - Лев Инс 0 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-11-2017 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ФК"КРИСТА" ЛОМ 8 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-11-2017 21:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Петролтех Трейдинг 13 - 1 PREMIER LEAGUE 12
07-12-2017 18:45 не е избран Столичен Авто Транспорт - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
01-02-2018 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
07-02-2018 19:30 не е избран Лев Инс - Вършец 5 - 3 PREMIER LEAGUE 16
22-02-2018 21:45 не е избран Лев Инс - ВЕТ Юнайтед 11 - 2 PREMIER LEAGUE 14
09-03-2018 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
15-03-2018 18:45 не е избран Ескус Милк - Лев Инс 4 - 9 PREMIER LEAGUE 15
28-03-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Ilinden United 15 - 1 PREMIER LEAGUE 2
01-04-2018 18:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 10 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-04-2018 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - ФК Керамик 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 16:00 Парк Вършец Нашенци-Пчелна Майка - Лев Инс 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2018 18:45 Palmsbet stadium Rehau - Лев Инс 3 - 13 PREMIER LEAGUE 1
23-04-2018 00:00 не е избран Лев Инс - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
27-04-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 3
29-04-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Ел Класико 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ALA GROUP - Лев Инс 6 - 13 PREMIER LEAGUE 7
07-05-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Ескус Милк 12 - 5 PREMIER LEAGUE 8
15-05-2018 18:45 не е избран ING - Лев Инс 5 - 12 PREMIER LEAGUE 9
20-05-2018 20:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - Лев Инс 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-05-2018 18:45 не е избран Лев Инс - MAHARANI 12 - 1 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран Петролтех Трейдинг - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 18:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
02-06-2018 19:45 Спортен комплекс САМОКОВ Актив комерс - Лев Инс 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 14:30 Спортен комплекс САМОКОВ КЦМ 2000 ГРУП - Лев Инс 7 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-06-2018 21:45 Palmsbet stadium Вършец - Лев Инс 1 - 10 PREMIER LEAGUE 11
20-06-2018 21:45 не е избран Лев Инс - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
03-07-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 5 - 6 PREMIER LEAGUE 15
06-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 5
28-08-2018 19:45 не е избран Лев Инс - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 1
11-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Лев Инс 0 - 8 Източна конференция 2
21-09-2018 20:45 не е избран Лев Инс - PalmsBet 5 - 1 Източна конференция 3
26-09-2018 18:45 не е избран iSTYLE - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 4
09-10-2018 18:45 не е избран Лев Инс - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 1 Източна конференция 6
16-10-2018 21:45 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - Лев Инс 2 - 5 Източна конференция 7
20-10-2018 10:15 СК Езерец - терен 2 Лев Инс - Гадните Джиджовци 6 - 4 Югозапад - група B 1
20-10-2018 15:15 СК Езерец - терен 2 Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 4 Югозапад - група B 3
24-10-2018 18:45 не е избран Лев Инс - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 8
02-11-2018 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Лев Инс 1 - 12 Източна конференция 9
07-11-2018 18:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 7 - 1 Източна конференция 10
09-11-2018 20:45 не е избран Лев Инс - Витоша Бистрица 12 - 2 Източна конференция 5
13-11-2018 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Лев Инс 0 - 3 Източна конференция 11
27-11-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 6 Източна конференция 13
01-12-2018 18:45 не е избран ГЕОДЕТ - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 15
01-02-2019 18:45 не е избран Лев Инс - Bamboo Beach 5 - 0 Източна конференция 14
01-02-2019 18:45 не е избран SSV - Лев Инс 0 - 5 Източна конференция 19
01-02-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Rehau 5 - 0 Източна конференция 16
04-02-2019 18:45 не е избран A.C.A.B. - Лев Инс 3 - 11 Източна конференция 17
11-02-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 10 - 2 Източна конференция 18
20-02-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ФК Керамик 4 - 5 Източна конференция 12
20-03-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Северозапад 2 - 1 PREMIER LEAGUE 2
23-03-2019 13:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-03-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Лев Инс 3 - 8 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2019 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
02-04-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
13-04-2019 15:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - Лев Инс 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 7 - 3 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
10-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Тяло пречиш ми 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-05-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Intellect 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
17-05-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Лев Инс 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-05-2019 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лев Инс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2019 18:45 не е избран Лев Инс - МАРАДОНА 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
06-06-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Малки Страсти 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
10-06-2019 20:45 не е избран Вършец - Лев Инс 1 - 8 PREMIER LEAGUE 13
18-06-2019 20:45 Palmsbet stadium Лев Инс - ВЕТ Юнайтед 19 - 2 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2019 19:45 не е избран DXC.technology - Лев Инс 3 - 1 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2019 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Лев Инс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
02-07-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Milky Group Bio 2 - 0 PREMIER LEAGUE 1
04-07-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 12 - 1 PREMIER LEAGUE 16
06-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Околчица /Враца/ - Лев Инс 1 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-07-2019 12:15 Терен 2 - Младежки център Лев Инс - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-07-2019 20:00 не е избран ФК Керамик - Лев Инс 1 - 6 PREMIER LEAGUE 17