София

Иван - Ангелов

клубове

роден на: 17.01.1969

години: 52

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
15-10-2016 11:00 не е избран Лозенец Юн - Шопски отряд 4 - 3 Висша лига 1
22-10-2016 18:30 не е избран Шопски отряд - БФК Мики Маус 5 - 6 Висша лига 2
30-10-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 1 Висша лига 3
06-11-2016 10:00 не е избран Шопски отряд - Чичовци - ветерани 3 - 8 Висша лига 4
13-11-2016 13:00 не е избран Академик - ветерани - Шопски отряд 0 - 5 Висша лига 5
19-11-2016 00:00 не е избран Шопски отряд - Хотел Европа 5 - 0 Висша лига 6
27-11-2016 10:00 не е избран Floor Decor - Шопски отряд 4 - 7 Висша лига 7
04-12-2016 11:00 не е избран Дартанян - Шопски отряд 6 - 1 Висша лига 8
11-12-2016 11:00 не е избран Шопски отряд - Evrotur 2 - 3 Висша лига 9
07-01-2017 15:00 Царско село Шопски отряд - Кракра Перник 1 - 5 EFBET Младост 1
14-01-2017 19:00 не е избран F.C.G. - Шопски отряд 2 - 6 EFBET Младост 2
21-01-2017 17:00 не е избран Шопски отряд - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 3 EFBET Младост 3
28-01-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - Most Wanted 5 - 0 EFBET Младост 4
05-02-2017 22:00 не е избран Наполи - Шопски отряд 3 - 2 EFBET Младост 5
11-02-2017 14:00 Царско село Шопски отряд - Сердика 1 - 0 ВТОРА ФАЗА
18-03-2017 18:30 не е избран Evrotur - Шопски отряд 12 - 2 Висша лига 10
01-04-2017 19:30 не е избран Шопски отряд - БФК Мики Маус 5 - 0 Висша лига 12
08-04-2017 18:30 не е избран Червена звезда Горни Богров - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 11
14-04-2017 10:00 не е избран Хищниците - Шопски отряд 0 - 5 Висша лига 15
23-04-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - Floor Decor 5 - 0 Висша лига 14
14-05-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Шопски отряд 11 - 5 Висша лига 19
21-05-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - Дартанян 2 - 5 Висша лига 16
28-05-2017 10:00 ACCEDIA STADIUM Чичовци - ветерани - Шопски отряд 5 - 3 Висша лига 17
06-06-2017 18:15 не е избран Шопски отряд - Академик - ветерани 5 - 0 Висша лига 18
17-06-2017 18:00 не е избран Шопски отряд - ТЕМИДА 9 - 4 Висша лига 20
24-06-2017 18:00 не е избран ПФК "61" - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 21
02-07-2017 11:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 0 - 7 Висша лига 22
17-09-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 6 - 4 Висша лига 1
24-09-2017 00:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - Шопски отряд 0 - 5 Висша лига 2
01-10-2017 11:00 не е избран Шопски отряд - БФК Мики Маус 4 - 8 Висша лига 3
06-10-2017 00:00 не е избран Академик - ветерани - Шопски отряд 0 - 5 Висша лига 4
21-10-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Шопски отряд 0 - 5 Висша лига 6
29-10-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 6 - 2 Висша лига 7
05-11-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Шопски отряд 6 - 5 Висша лига 8
11-11-2017 00:00 не е избран Шопски отряд - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 10
11-11-2017 18:00 не е избран Шопски отряд - Floor Decor 4 - 3 Висша лига 9
26-11-2017 10:00 не е избран Левски Г - ветерани - Шопски отряд 2 - 3 Висша лига 11
03-12-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - Тиняците 2 - 12 Висша лига 12
17-12-2017 12:00 не е избран No Name - ветерани - Шопски отряд 8 - 4 Висша лига 13
11-03-2018 11:00 не е избран Шопски отряд - Дартанян 3 - 11 Висша лига 5
01-04-2018 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 1 Висша лига 2
15-04-2018 20:00 не е избран Шопски отряд - ТЕМИДА 4 - 4 Висша лига 3
02-05-2018 19:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 4
02-05-2018 20:45 не е избран Шопски отряд - No Name - ветерани 3 - 1 Висша лига 5
13-05-2018 13:00 не е избран БФК Мики Маус - Шопски отряд 10 - 3 Висша лига 6
20-05-2018 15:00 не е избран Шопски отряд - Дартанян 1 - 13 Висша лига 7
03-06-2018 12:00 не е избран Лозенец Юн - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 8
08-06-2018 13:00 не е избран Шопски отряд - Левски Г - ветерани 5 - 0 Висша лига 9
17-06-2018 16:00 не е избран Шопски отряд - Floor Decor 0 - 5 Висша лига 1
07-10-2018 12:00 не е избран Шопски отряд - Лозенец Юн 7 - 1 Висша лига 2
14-10-2018 18:00 не е избран Дартанян - Шопски отряд 9 - 6 Висша лига 3
21-10-2018 15:00 не е избран Шопски отряд - БФК Мики Маус 5 - 8 Висша лига 4
07-11-2018 12:00 не е избран No Name - ветерани - Шопски отряд 0 - 5 Висша лига 5
10-11-2018 18:00 не е избран PalmsBet ветерани - Шопски отряд 3 - 3 Висша лига 7
18-11-2018 20:00 не е избран Шопски отряд - ТЕМИДА 0 - 5 Висша лига 8
25-11-2018 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 9
24-03-2019 13:00 не е избран Шопски отряд - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 0 - 5 Висша лига 6
31-03-2019 13:00 не е избран Лозенец Юн - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 11
01-04-2019 13:00 не е избран БФК Мики Маус - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 13
07-04-2019 13:00 Palmsbet stadium Шопски отряд - Дартанян 0 - 5 Висша лига 12
28-04-2019 00:00 не е избран Шопски отряд - No Name - ветерани - Висша лига 14
01-05-2019 13:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 18
05-05-2019 13:00 не е избран Шопски отряд - PalmsBet ветерани 0 - 5 Висша лига 16
05-05-2019 18:45 не е избран ТЕМИДА - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 17
05-05-2019 20:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 15