Пловдив

Желязко Иванов Тачев

клубове

роден на: 02.07.1993

години: 27

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Бохемианс - ФК Крепост Лига Krauterhof 10
30-11--0001 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Четирите Пейки 7 - 2 СУПЕР Лига 7 1
12-03-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - СИНИ ОРЛИ 6 - 1 ВИСША ЛИГА 1
18-03-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - Фитони 4 - 5 ВИСША ЛИГА 2
24-03-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 ВИСША ЛИГА 3
07-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен Десант-68 - Фитони 0 - 1 ВИСША ЛИГА 4
10-04-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
14-04-2014 19:00 ВСИ 1 терен Космос - BOHEMIANS 6 - 7 LA LIGA 8
16-04-2014 00:00 не е избран Lauta Army Fight Club - BOHEMIANS 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-04-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - Криско 5 - 2 ВИСША ЛИГА 5
22-04-2014 19:30 ВСИ 2 терен BOHEMIANS - ГЯВОЛИТЕ 5 - 2 LA LIGA 7
23-04-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Фитони 1 - 10 ВИСША ЛИГА 6
25-04-2014 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Баркод 6 - 4 LA LIGA 5
28-04-2014 21:00 ВСИ 2 терен Щ+Щ - BOHEMIANS 4 - 4 LA LIGA 10
01-05-2014 18:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Харизма 4 - 6 LA LIGA 9
08-05-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 3 - 3 ВИСША ЛИГА 7
09-05-2014 19:00 ВСИ 2 терен Светкавиците - BOHEMIANS 5 - 4 LA LIGA 6
12-05-2014 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК Марица 3 - 6 LA LIGA 11
14-05-2014 20:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 8
16-05-2014 19:00 СЦ Арена ELMA-S - BOHEMIANS 8 - 3 LA LIGA 3
21-05-2014 21:00 ВСИ 1 терен BOHEMIANS - PlayBoy 9 - 5 КУПА АРЕНА
23-05-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - АФК ХАОС 4 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-05-2014 20:00 СЦ Арена Фитони - ФК Спартак 5 - 4 ВИСША ЛИГА 9
28-05-2014 21:30 ВСИ 1 терен FC Galacticos - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 1
04-06-2014 20:00 СЦ Арена Фитони - Мас Гранде 5 - 0 ВИСША ЛИГА 10
09-06-2014 21:00 СЦ Арена Verso Travel - BOHEMIANS 9 - 2 LA LIGA 4
16-06-2014 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Бактрейд 4 - 4 LA LIGA 2
17-06-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - VIP Dent 0 - 7 ВИСША ЛИГА 12
24-06-2014 21:00 СЦ Арена Недооценените - BOHEMIANS 6 - 6* КУПА АРЕНА
25-06-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Фитони 5 - 2 ВИСША ЛИГА 13
30-06-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - АФК Гарата 3 - 1 ВИСША ЛИГА 14
02-07-2014 20:00 ВСИ 2 терен Бактрейд - BOHEMIANS 7 - 4 LA LIGA 13
07-07-2014 20:00 СЦ Арена Гражданите - Фитони 4 - 6 ВИСША ЛИГА 15
14-07-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Фитони 2 - 8 ВИСША ЛИГА 11
29-08-2014 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Фитони 7 - 4 ВИСША ЛИГА 16
01-09-2014 21:00 ВСИ 1 терен BOHEMIANS - ELMA-S 4 - 5 LA LIGA 14
03-09-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - BONELLI 1 - 1 ВИСША ЛИГА 17
08-09-2014 20:00 ВСИ 2 терен BOHEMIANS - Verso Travel 7 - 11 LA LIGA 15
11-09-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 18
15-09-2014 19:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - BOHEMIANS 6 - 2 КУПА АРЕНА
17-09-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - Десант-68 3 - 1 ВИСША ЛИГА 19
22-09-2014 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Светкавиците 5 - 6 LA LIGA 17
24-09-2014 20:00 СЦ Арена Криско - Фитони 6 - 5 ВИСША ЛИГА 20
30-09-2014 21:00 ВСИ 1 терен Баркод - BOHEMIANS 2 - 3 LA LIGA 16
02-10-2014 21:00 ВСИ 1 терен ГЯВОЛИТЕ - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 18
02-10-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - Балканска Гозба 1 - 1 ВИСША ЛИГА 21
08-10-2014 20:00 ВСИ 2 терен BOHEMIANS - Космос 6 - 8 LA LIGA 19
09-10-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Фитони 2 - 9 ВИСША ЛИГА 22
13-10-2014 00:00 не е избран Фитони - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 23
15-10-2014 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - FC Galacticos 2 - 4 LA LIGA 12
20-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен BOHEMIANS - Щ+Щ 7 - 3 LA LIGA 21
22-10-2014 20:00 СЦ Арена Харизма - BOHEMIANS 0 - 8 LA LIGA 20
24-10-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Фитони 1 - 2 ВИСША ЛИГА 24
30-10-2014 19:00 СЦ Арена АФК Марица - BOHEMIANS 6 - 8 LA LIGA 22
05-11-2014 19:00 ВСИ 1 терен BOHEMIANS - ГЯВОЛИТЕ 4 - 3 OPEN CUP ГФЛ
05-11-2014 20:00 СЦ Арена Фитони - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 2 ВИСША ЛИГА 26
11-11-2014 19:00 ВСИ 1 терен BOHEMIANS - Щ+Щ 7 - 1 OPEN CUP ГФЛ
13-11-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Фитони 5 - 3 ВИСША ЛИГА 27
18-11-2014 20:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 28
21-11-2014 21:00 СЦ Арена Мас Гранде - Фитони 0 - 5 ВИСША ЛИГА 25
27-11-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Фитони 2 - 5 ВИСША ЛИГА 29
10-12-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - Гражданите 9 - 7 ВИСША ЛИГА 30
12-12-2014 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК Марица 5 - 2 OPEN CUP ГФЛ
14-12-2014 17:00 СЦ Арена BOHEMIANS - WIMBLEDON 0 - 10 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2014 13:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - BOHEMIANS 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
28-12-2014 14:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Ред Бул 5 - 5 ЗИМНА ЛИГА 3
04-01-2015 16:00 СЦ Арена Багатур Пловдив - BOHEMIANS 5 - 6 ЗИМНА ЛИГА 4
18-01-2015 12:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Ф.К. Сборна Дружина 4 - 16 ЗИМНА ЛИГА 6
25-01-2015 16:00 СЦ Арена АФК Марица - BOHEMIANS 9 - 5 ЗИМНА ЛИГА 7
08-02-2015 12:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АПФК Пловдив 1 - 9 ЗИМНА ЛИГА 8
17-02-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - BOHEMIANS 5 - 1 ЗИМНА ЛИГА 9
23-02-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ФК СпИртист 6 - 0 ЗИМНА ЛИГА 10
28-02-2015 16:00 СЦ Арена FC Siza Sport - BOHEMIANS 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 11
03-03-2015 17:00 СЦ Арена АФК Марица - BOHEMIANS 3 - 3* ЗИМНА ЛИГА 21
12-03-2015 18:00 СЦ Арена Лаос - BOHEMIANS *4 - 4 ЗИМНА ЛИГА 22
12-03-2015 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Фитони 1 - 7 ВИСША ЛИГА 1
13-03-2015 19:00 СЦ Арена Old School - BOHEMIANS 2 - 6 LA LIGA 1
16-03-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Бактрейд 6 - 7 LA LIGA 2
17-03-2015 21:00 Авангард Фитони - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 2
26-03-2015 18:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - BOHEMIANS 2 - 4 LA LIGA 3
03-04-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Щ+Щ 8 - 4 LA LIGA 4
08-04-2015 21:00 СЦ Арена Лаос - Фитони 3 - 2 ВИСША ЛИГА 5
09-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - BOHEMIANS 4 - 4 LA LIGA 5
17-04-2015 20:00 Авангард Десант-68 - BOHEMIANS 7 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
22-04-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - Десант-68 1 - 5 ВИСША ЛИГА 6
24-04-2015 20:00 Авангард AFC Cvet Junior - BOHEMIANS 5 - 1 LA LIGA 6
26-04-2015 14:00 Игрище Ловен парк Фитони - КАТАЛУНЦИТЕ 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-04-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Фитони 2 - 1 ВИСША ЛИГА 7
30-04-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - FC Siza Sport 7 - 4 LA LIGA 7
03-05-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 3
04-05-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
07-05-2015 20:00 СЦ Арена Фитони - АФК ХАОС 2 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-05-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - BOHEMIANS 4 - 7 LA LIGA 8
17-05-2015 18:00 Зала "Декотекс" Фитони - ПОБЕДА БУРГАС 7 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - VIP Dent 8 - 0 ВИСША ЛИГА 9
21-05-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК Марица 4 - 7 LA LIGA 9
22-05-2015 21:00 Авангард Фитони - Младежка 1 5 - 3 ВИСША ЛИГА 4
23-05-2015 17:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - BOHEMIANS 4 - 11 Вътрешни квалификации ААЛ
24-05-2015 12:00 СЦ Арена Фитони - АФК ХАОС 4 - 3 Вътрешни квалификации ААЛ
26-05-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Фитони 13 - 3 ВИСША ЛИГА 10
29-05-2015 21:00 СЦ Арена АФК ХАОС - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 10
30-05-2015 18:00 СЦ Арена Скара бира - Бохемианс 5 - 8 АРИАНА АМАТЬОРСКА ЛИГА
31-05-2015 10:30 СЦ Арена Десант-68 - Фитони 6 - 4 Вътрешни квалификации ААЛ
31-05-2015 11:30 СЦ Арена 90 - BOHEMIANS 0 - 5 Вътрешни квалификации ААЛ
05-06-2015 19:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Фитони 1 - 7 ВИСША ЛИГА 8
06-06-2015 18:00 Релакс Арена (Пазарджик) Фитони - FC Sport Sity 3 - 3* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-06-2015 16:00 СЦ Арена Бохемианс - Karmes 2 - 4 АРИАНА АМАТЬОРСКА ЛИГА
08-06-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АПФК Пловдив 3 - 2 LA LIGA 11
10-06-2015 19:00 СЦ Арена Криско - Фитони 2 - 7 ВИСША ЛИГА 12
12-06-2015 21:00 СЦ Арена ФК Житница - BOHEMIANS 1 - 4 LA LIGA 12
14-06-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - BOHEMIANS 6 - 4 Вътрешни квалификации ААЛ
16-06-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 2 ВИСША ЛИГА 13
22-06-2015 20:00 СЦ Арена Космос - Фитони 2 - 6 ВИСША ЛИГА 14
26-06-2015 19:00 СЦ Арена Fresh Penis - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 14
27-06-2015 20:00 СЦ Арена Фитони - Балканска Гозба 3 - 8 ВИСША ЛИГА 15
30-06-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ХЪШОВЕ 6 - 1 LA LIGA 15
01-07-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - 90 1 - 1 LA LIGA 13
03-07-2015 20:00 Авангард Фитони - ФК Спартак 4 - 0 ВИСША ЛИГА 16
03-07-2015 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Old School 5 - 3 LA LIGA 16
24-08-2015 21:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Фитони 6 - 3 ВИСША ЛИГА 17
25-08-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - BOHEMIANS 3 - 9 LA LIGA 17
28-08-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ФК Бунарджика 12 - 3 LA LIGA 18
03-09-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - Фитони 3 - 7 ВИСША ЛИГА 19
07-09-2015 21:00 СЦ Арена Щ+Щ - BOHEMIANS 1 - 5 LA LIGA 19
10-09-2015 18:00 СЦ Арена Фитони - Лаос 5 - 3 ВИСША ЛИГА 20
11-09-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК Гарата 5 - 0 LA LIGA 20
16-09-2015 21:00 Авангард Десант-68 - Фитони 3 - 4 ВИСША ЛИГА 21
18-09-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - AFC Cvet Junior 1 - 8 LA LIGA 21
22-09-2015 21:00 СЦ Арена Фитони - Гражданите 8 - 3 ВИСША ЛИГА 18
23-09-2015 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - BOHEMIANS 13 - 2 LA LIGA 22
24-09-2015 21:00 СЦ Арена Фитони - ФК Даяна 1 - 2 ВИСША ЛИГА 22
29-09-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Kamenitza-Интернационал 10 - 1 LA LIGA 23
30-09-2015 20:00 СЦ Арена Фитони - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 23
06-10-2015 21:00 СЦ Арена Фитони - FC Siza Sport 3 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-10-2015 20:00 СЦ Берое - открито Фитони - КАМИТЕ 1 - 1* КВАЛИФИКАЦИИ
09-10-2015 21:00 Авангард BOHEMIANS - ФК Бунарджика 4 - 8 КУПА АРЕНА
14-10-2015 19:00 СЦ Арена АФК Марица - BOHEMIANS 1 - 5 LA LIGA 24
26-10-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК ХАОС 4 - 4 LA LIGA 25
29-10-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - СИНИ ОРЛИ 3 - 7 ВИСША ЛИГА 25
03-11-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Фитони 3 - 2 ВИСША ЛИГА 24
05-11-2015 20:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - Фитони 7 - 3 ВИСША ЛИГА 26
06-11-2015 19:00 Авангард АПФК Пловдив - BOHEMIANS 12 - 5 LA LIGA 26
10-11-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ФК Житница 7 - 4 LA LIGA 27
13-11-2015 20:00 СЦ Арена Фитони - Криско 4 - 3 ВИСША ЛИГА 27
18-11-2015 21:00 СЦ Арена ФК ПЛОВДИВ - BOHEMIANS 2 - 12 LA LIGA 28
26-11-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Фитони 6 - 0 ВИСША ЛИГА 28
01-12-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Fresh Penis 9 - 0 LA LIGA 29
02-12-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - Космос 5 - 3 ВИСША ЛИГА 29
07-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 5 - 9 LA LIGA 30
09-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 5 - 2 ВИСША ЛИГА 30
13-12-2015 16:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - BOHEMIANS 6 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 13:00 СЦ Арена ФК Бунарджик - BOHEMIANS 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Racing Club 5 - 4 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 13:00 СЦ Арена Old School - BOHEMIANS 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 9 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - BOHEMIANS 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Единствените 1 - 0 ЗИМНА ЛИГА 7
21-02-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - BOHEMIANS *1 - 1 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
24-02-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Фитони 0 - 5 ВИСША ЛИГА 1
01-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - Лаос 2 - 1 ВИСША ЛИГА 2
13-03-2016 11:00 Игрище зад централна поща Форест - BOHEMIANS 5 - 0 Група N 1
13-03-2016 14:00 Игрище зад централна поща BOHEMIANS - ФК ИТО-ГАРД 0 - 5 Група N 2
14-03-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Чико-Бунара 5 - 13 LA LIGA 1
16-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Фитони 9 - 6 ВИСША ЛИГА 3
16-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - BOHEMIANS 3 - 7 LA LIGA 2
22-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Фитони - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 4
24-03-2016 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - FC FIGHTERS 4 - 0 LA LIGA 3
30-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 2 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Фитони - Десант-68 3 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Фитони 8 - 1 ВИСША ЛИГА 5
05-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Единствените - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 4
12-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Фитони 5 - 5 ВИСША ЛИГА 6
15-04-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Old School - BOHEMIANS 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Фитони - AFC Cvet Junior 3 - 3 ВИСША ЛИГА 7
20-04-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 4 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-04-2016 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ХЪШОВЕ 4 - 3 LA LIGA 6
27-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 4 - 6 ВИСША ЛИГА 8
05-05-2016 19:00 СЦ Арена Сборная - BOHEMIANS 5 - 10 LA LIGA 7
09-05-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Malki Koteta 9 - 3 LA LIGA 8
10-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - ФК Спартак 5 - 0 ВИСША ЛИГА 9
13-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - Фитони 2 - 2 ВИСША ЛИГА 10
14-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - АПФК Пловдив 3 - 7 ВИСША ЛИГА 11
17-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Фитони 10 - 2 ВИСША ЛИГА 12
19-05-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК ХАОС 7 - 4 LA LIGA 10
22-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център ШАШ - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 9
24-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - BOHEMIANS 5 - 1 LA LIGA 11
25-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - ФК Даяна 6 - 4 ВИСША ЛИГА 13
01-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 3 - 4 Bundesliga 1
01-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Фитони 9 - 2 ВИСША ЛИГА 14
07-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 2 - 5 ВИСША ЛИГА 15
13-06-2016 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Чико-Бунара 5 - 10 Bundesliga 2
15-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - BOHEMIANS 11 - 3 Bundesliga 3
23-06-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Тарос Трейд 8 - 5 Bundesliga 4
30-06-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 5 - 4 Bundesliga 5
05-07-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Криско - BOHEMIANS 2 - 7 Bundesliga 6
11-07-2016 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - MS 5 - 0 Bundesliga 7
27-07-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - BOHEMIANS 1 - 4 Финални плейофи
06-09-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - Лаос 1 - 5 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Фитони 5 - 6 ВИСША ЛИГА 2
14-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - Бактрейд 4 - 3 ВИСША ЛИГА 3
16-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Космос 5 - 0 LA LIGA 1
20-09-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Malki Koteta 5 - 3 LA LIGA 2
27-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - Тарос Трейд 0 - 2 ВИСША ЛИГА 5
30-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 6 - 4 ВИСША ЛИГА 4
30-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 3 - 10 LA LIGA 3
04-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 1 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-10-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - FC Siza Sport 4 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Щ+Щ 5 - 4 LA LIGA 4
11-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - VIP Dent 2 - 3 ВИСША ЛИГА 6
18-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
20-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Фитони 3 - 1 ВИСША ЛИГА 7
25-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Old School - BOHEMIANS 0 - 9 LA LIGA 5
25-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 2 - 2 ВИСША ЛИГА 8
01-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - АПФК Пловдив 3 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 9
09-11-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Сборная 7 - 1 LA LIGA 6
11-11-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център Фитони - Тарос Трейд 3 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 8 ВИСША ЛИГА 10
16-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - BOHEMIANS 4 - 5 LA LIGA 7
23-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - FC Siza Sport 1 - 2 LA LIGA 8
23-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Фитони 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
02-12-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 3 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ШАШ - BOHEMIANS 3 - 3 LA LIGA 9
05-12-2016 20:05 Терен 2 - Младежки център Фитони - TNN Gold 4 - 6 ВИСША ЛИГА 12
13-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 3 - 2 ВИСША ЛИГА 13
28-02-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Последен Шанс 2 - 7 LA LIGA 10
28-02-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Фитони 4 - 1 ВИСША ЛИГА 15
09-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Kilnockie - BOHEMIANS 2 - 6 LA LIGA 11
14-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - БРЕСТНИК 1 - 10 LA LIGA 12
21-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Фитони 4 - 2 ВИСША ЛИГА 16
22-03-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 4 - 7 LA LIGA 13
28-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 2 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
28-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Фитони - СИНИ ОРЛИ 6 - 8 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - АФК ХАОС 7 - 3 Bundesliga 1
05-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Фитони 8 - 2 ВИСША ЛИГА 18
11-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 5 - 5 Bundesliga 2
12-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - АПФК Пловдив 4 - 1 ВИСША ЛИГА 19
18-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 Bundesliga 3
19-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Фитони 0 - 5 ВИСША ЛИГА 20
25-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 4 - 7 Bundesliga 4
26-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Фитони 4 - 3 ВИСША ЛИГА 21
02-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Балканска Гозба 4 - 5 ВИСША ЛИГА 22
04-05-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Младежка 1 3 - 4 Bundesliga 5
09-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 10 - 1 ВИСША ЛИГА 23
09-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - BOHEMIANS 6 - 4 Bundesliga 6
16-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2 ВИСША ЛИГА 24
16-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Последен Шанс 5 - 3 Bundesliga 7
30-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 5 - 2 ВИСША ЛИГА 25
30-05-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Десант-68 2 - 3 Bundesliga 8
02-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - BOHEMIANS *4 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
06-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Фитони 2 - 6 ВИСША ЛИГА 26
07-06-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - BOHEMIANS 3 - 5 Bundesliga 9
13-06-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - АПФК Пловдив 3 - 7 ВИСША ЛИГА 27
16-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ *3 - 3 Финални плейофи
20-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Фитони 8 - 2 ВИСША ЛИГА 28
20-06-2017 21:05 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - BOHEMIANS 6 - 7 Финални плейофи
27-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - Тарос Трейд 3 - 9 ВИСША ЛИГА 29
04-07-2017 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - BOHEMIANS 5 - 4 Финални плейофи
06-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - BOHEMIANS 5 - 8 CALCIO 1
08-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център Фитони - Сабрина 6 - 2 LA LIGA 1
11-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FC Lauta Hools 3 - 3 СУПЕР Лига 7 1
12-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - No Mercy 13 - 6 CALCIO 2
12-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център La Furia - Фитони 3 - 4 LA LIGA 2
18-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - FC Fitoni 4 - 6 СУПЕР Лига 7 2
19-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 0 - 5 CALCIO 3
21-09-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Фитони - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 6 LA LIGA 3
27-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Лаос 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FC "Old Dogs" 7 - 4 СУПЕР Лига 7 4
03-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Фитони 4 - 4 LA LIGA 4
03-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - DEMBA TEAM 7 - 0 CALCIO 4
11-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - FC Fitoni 2 - 12 СУПЕР Лига 7 5
12-10-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Фитони - ФК Илюминати 2 - 3 LA LIGA 5
15-10-2017 18:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - BOHEMIANS 4 - 6 CALCIO 5
16-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - COCA COLA 6 - 2 СУПЕР Лига 7 6
17-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Фитони - Мосад 5 - 3 LA LIGA 6
18-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - TAURUS BULLS 3 - 1 CALCIO 6
23-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - FC Fitoni 6 - 4 СУПЕР Лига 7 7
26-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Мосад - Фитони *3 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Самурай 3 - 5 СУПЕР Лига 7 8
01-11-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - BOHEMIANS 4 - 3 CALCIO 7
03-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - Фитони 5 - 3 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
10-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Смирненски 4 - 1 CALCIO 8
13-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Футболна Академия 2 - 4 СУПЕР Лига 7 3
14-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Фитони 5 - 8 LA LIGA 9
15-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - BOHEMIANS 1 - 6 CALCIO 9
23-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - BOHEMIANS 1 - 6 CALCIO 10
24-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - FC Fitoni 1 - 4 СУПЕР Лига 7 11
28-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Бирен Спортист 0 - 3 CALCIO 11
28-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Ф.К. Елит - Фитони 0 - 5 LA LIGA 11
29-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" Беломорски - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 9
05-12-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Фитони - Quantico 2 - 1 LA LIGA 12
10-12-2017 18:00 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - BOHEMIANS 1 - 10 CALCIO 12
12-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Малкото Пони 11 - 8 CALCIO 13
21-02-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Фитони 1 - 1 LA LIGA 13
07-03-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Фитони - АФК ХАОС 2 - 2 LA LIGA 14
07-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 4 - 9 CALCIO 14
09-03-2018 19:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Бохемианс 7 - 2 Лига Арена 1
12-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FA Plovdiv 4 - 4 СУПЕР Лига 7 12
13-03-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 CALCIO 15
14-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Фитони 10 - 7 LA LIGA 15
16-03-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Fresh Penis 3 - 1 Лига Арена 2
19-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FC Fitoni 3 - 4 СУПЕР Лига 7 15
19-03-2018 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - Бохемианс 5 - 5 Лига Арена 3
21-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 4 - 11 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - АФК Фрактура 5 - 0 СУПЕР Лига 7 14
26-03-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - АПФК Пловдив 1 - 5 Лига Арена 4
27-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Фитони 1 - 2 Bundesliga 1
03-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Фитони - Последен Шанс 3 - 3 Bundesliga 2
03-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 4 Bundesliga 2
04-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FC Fitoni 3 - 5 СУПЕР Лига 7 13
04-04-2018 20:00 СЦ Арена Old School - Бохемианс 7 - 3 Лига Арена 5
10-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - BOHEMIANS 7 - 3 Bundesliga 3
10-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Фитони 2 - 3 Bundesliga 3
11-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - КАМИОНИТЕ 4 - 4 СУПЕР Лига 7 17
12-04-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ПЪЛЕН ХАОС 6 - 3 Лига Арена 6
17-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Бунарджика 6 - 5 Bundesliga 4
18-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Любекс 1 - 3 Bundesliga 4
19-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FC Fitoni 5 - 7 СУПЕР Лига 7 18
20-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Бирен Спортист 4 - 6 Bundesliga 1
23-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC "Old Dogs" - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 19
23-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Самурай 4 - 4 Football 7 CUP 4
23-04-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ХЪШОВЕ 5 - 0 Лига Арена 8
24-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Фитони 4 - 4 Bundesliga 5
30-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Приятели 5 - 0 СУПЕР Лига 7 20
30-04-2018 21:00 СЦ Арена Raiders - Бохемианс 3 - 8 Лига Арена 9
02-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - БРЕСТНИК 1 - 7 Bundesliga 6
02-05-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - FC Siza Sport 6 - 9 Bundesliga 6
06-05-2018 00:00 не е избран No Mercy - Фитони 0 - 5 Bundesliga 7
07-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - BOHEMIANS 5 - 4 Bundesliga 5
07-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" COCA COLA - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 21
09-05-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - FC Fitoni 2 - 5 Football 7 CUP 6
09-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 4 - 4 Bundesliga 7
11-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - BOHEMIANS 8 - 2 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
13-05-2018 00:00 не е избран BOHEMIANS - No Mercy 5 - 0 Bundesliga 8
14-05-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 22
14-05-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 11
15-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Фитони 9 - 0 Bundesliga 8
16-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - БОРА 5 - 2 Football 7 CUP 7
21-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Fitoni 5 - 5 СУПЕР Лига 7 23
22-05-2018 20:00 СЦ Арена 1K - Бохемианс 5 - 6 Лига Арена 7
28-05-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Бохемианс 11 - 3 Лига Арена 12
30-05-2018 20:15 Терен 3 - Младежки център Фитони - BOHEMIANS 11 - 4 Bundesliga 9
04-06-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - papiauto03 11 - 0 Лига Арена 13
05-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Фитони 3 - 4 Финални плейофи
05-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 9 - 3 Финални плейофи
06-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Афк Крепост - FC Fitoni 6 - 7 СУПЕР Лига 7 25
11-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FC Fitoni 6 - 3 СУПЕР Лига 7 16
13-06-2018 19:00 СЦ Арена Бохемианс - КАМИОНИТЕ 4 - 8 Лига Арена 14
13-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - БОРА 4 - 2 СУПЕР Лига 7 26
18-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Фитони - FC Siza Sport 1 - 3 Финални плейофи
18-06-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Бохемианс 7 - 7 Лига Арена 24
20-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - FC Fitoni 3 - 8 СУПЕР Лига 7 27
25-06-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - Вълчи рай 5 - 7 Лига Арена 23
27-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Полярните мечки 5 - 0 СУПЕР Лига 7 24
27-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Четирите Пейки 5 - 0 СУПЕР Лига 7 28
02-07-2018 00:00 не е избран АФК Фрактура - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 29
02-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ХАОС 7 - 4 СУПЕР Лига 7 30
03-07-2018 20:00 СЦ Арена papiauto03 - Бохемианс 0 - 5 Лига Арена 15
04-07-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Четирите Пейки 5 - 0 Football 7 CUP 14
11-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FA Plovdiv 5 - 3 Football 7 CUP
11-07-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - FC Siza Sport 8 - 9 Лига Арена 16
16-07-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Raiders 5 - 0 Лига Арена 17
18-07-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - DEMBA TEAM 5 - 0 PLOVDIV OPEN 2
18-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FC Fitoni *2 - 2 Football 7 CUP
01-08-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 5 - 8 PLOVDIV OPEN 1
09-08-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - BOHEMIANS 9 - 5 PLOVDIV OPEN 3
19-08-2018 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Римските орли 16 - 2 PLOVDIV OPEN 4
21-08-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Бохемианс 5 - 9 Лига Арена 18
24-08-2018 19:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Бохемианс 7 - 6 Лига Арена 20
28-08-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - Полярните мечки 7 - 3 Лига Арена 19
30-08-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Сините Ангели 8 - 6 PLOVDIV OPEN 5
05-09-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Old School 5 - 0 Лига Арена 21
13-09-2018 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Бохемианс 4 - 6 Лига Арена 22
19-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - FC Fitoni 3 - 6 СУПЕР Лига 7 2
19-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Бунарджика 5 - 5 LA LIGA 1
24-09-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - КАМИОНИТЕ 9 - 5 Лига Арена 1
24-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Old School 4 - 1 СУПЕР Лига 7 3
26-09-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 6 - 2 LA LIGA 2
02-10-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Бохемианс 4 - 7 Лига Арена 2
03-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - АФК Белица 20 2 - 6 LA LIGA 3
08-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Novacite 8 - 5 СУПЕР Лига 7 5
10-10-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Старата Школа 6 - 7 Лига Арена 3
11-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 4
16-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - FC Fitoni 2 - 4 СУПЕР Лига 7 6
17-10-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Бохемианс 6 - 10 Лига Арена 4
18-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Фаворит 3 - 4 LA LIGA 5
22-10-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - Десант-68 1 - 3 Лига Арена 5
25-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - AFC TechnoWelt 2 - 3 СУПЕР Лига 7 7
29-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - БОРА 6 - 4 СУПЕР Лига 7 8
31-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 6
02-11-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Fresh Penis 8 - 3 Лига Арена 6
06-11-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Бохемианс 6 - 7 Лига Арена 7
07-11-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Fitoni 11 - 2 СУПЕР Лига 7 9
08-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - МФК Евмолпия 2 - 4 LA LIGA 7
12-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ХАОС 13 - 7 СУПЕР Лига 7 10
12-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Internazionale - BOHEMIANS 4 - 3 LA LIGA 8
16-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - BOHEMIANS 4 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FC Fitoni 3 - 4 СУПЕР Лига 7 11
19-11-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Бохемианс 3 - 11 Лига Арена 9
22-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Последен Шанс 2 - 10 LA LIGA 9
24-11-2018 00:00 Каменица Арена - терен 1 FC Fitoni - Тарос Трейд 5 - 0 Югоизток - група E 1
24-11-2018 12:30 Каменица Арена - терен 2 ФЛОРИД - FC Fitoni отложен Югоизток - група E 2
24-11-2018 14:00 Каменица Арена - терен 2 FC Fitoni - FC One Minute 5 - 0 Югоизток - група E 3
26-11-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - 20 Super Hot 5 - 0 СУПЕР Лига 7 12
28-11-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Вълчи рай 7 - 4 Лига Арена 10
30-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Беси МФК - BOHEMIANS 1 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
03-12-2018 20:00 не е избран FC Lauta Hools - FC Fitoni 2 - 2 СУПЕР Лига 7 13
05-12-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Quantico - BOHEMIANS 3 - 15 LA LIGA 10
13-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Илюминати 2 - 9 LA LIGA 11
21-12-2018 20:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - FC Fitoni 3 - 8 ЗИМНА ЛИГА 1
29-12-2018 14:00 СЦ Оптимум - терен 2 Бохемианс - ФК Илюминати 5 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
29-12-2018 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - ФК Самурай 4 - 8 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 2 Maina City - Бохемианс 2 - 12 ЗИМНА ЛИГА 3
05-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 ХАОС - FC Fitoni 11 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
12-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Бохемианс 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 1
12-01-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - FC Fitoni 7 - 8 ЗИМНА ЛИГА 4
13-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
19-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Самурай - Бохемианс 6 - 8 ЗИМНА ЛИГА 5
19-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - АПФК Пловдив 1 - 2 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ХАОС 3 - 11 ЗИМНА ЛИГА 6
26-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бактрейд - FC Fitoni 1 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
27-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 2 FC Fitoni - Бохемианс 4 - 2 ЗИМНА ЛИГА 7
02-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - FC Fitoni 3 - 5 ЗИМНА ЛИГА 8
05-02-2019 19:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - АПФК Пловдив 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 8
09-02-2019 15:00 СЦ Оптимум Бактрейд - Бохемианс 4 - 4 ЗИМНА ЛИГА 9
10-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - Футболна Академия 2 - 6 ЗИМНА ЛИГА 9
17-02-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - Бохемианс 2 - 2 ЗИМНА ЛИГА 10
17-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Маламир - FC Fitoni 3 - 12 ЗИМНА ЛИГА 10
20-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 12
23-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 6 ЗИМНА ЛИГА 11
23-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ФК Бунарджика 7 - 8 ЗИМНА ЛИГА 11
24-02-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 2 Футболна Академия - Бохемианс 11 - 3 ЗИМНА ЛИГА 12
27-02-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Секс богове 7 - 8 LA LIGA 13
28-02-2019 20:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Илюминати - FC Fitoni 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА 12
02-03-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - Maina City 7 - 3 ЗИМНА ЛИГА 13
03-03-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ФК Маламир 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 13
06-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Plovdiv - BOHEMIANS 3 - 7 LA LIGA 14
13-03-2019 21:00 СЦ Оптимум FC Fitoni - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
17-03-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ФК Активлайф 2 - 11 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
19-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Криско 7 - 4 LA LIGA 16
20-03-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FC Fitoni 5 - 7 СУПЕР Лига 7 14
24-03-2019 16:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Бактрейд 3 - 4 LA LIGA 15
25-03-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FA Plovdiv 3 - 2 СУПЕР Лига 7 15
26-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Тарос Трейд 3 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-03-2019 21:00 СЦ Оптимум ХАОС - FC Fitoni 1 - 5 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Секс богове 7 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
02-04-2019 20:00 СЦ Арена Maina City - Бохемианс 1 - 10 Лига Арена 11
03-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 16
03-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - BOHEMIANS 4 - 6 LA LIGA 17
07-04-2019 00:00 не е избран BOHEMIANS - Беси МФК 5 - 0 LA LIGA 18
07-04-2019 17:00 СЦ Оптимум ФК Бунарджика - FC Fitoni 3 - 1 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
09-04-2019 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Бохемианс 3 - 10 Лига Арена 12
10-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 19
11-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Имхотеп 1 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
13-04-2019 12:30 Игрище зад централна поща КОПАКАБАНА - FC Fitoni 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-04-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 19
16-04-2019 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ФК Активлайф 2 - 8 Лига Арена 13
17-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 21
19-04-2019 20:00 КОС Авеню РЕМИЗА - FC Fitoni 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-04-2019 00:00 не е избран BOHEMIANS - БОРА 5 - 0 LA LIGA 20
22-04-2019 21:00 СЦ Арена Старата Школа - Бохемианс 2 - 12 Лига Арена 14
30-04-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - FC Siza Sport 9 - 2 Лига Арена 15
03-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - FC Fitoni 6 - 3 СУПЕР Лига 7 20
08-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - АФК ХАОС 3 - 5 LA LIGA 22
10-05-2019 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Бохемианс 0 - 5 Лига Арена 16
13-05-2019 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Бохемианс 6 - 10 Лига Арена 17
17-05-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - АПФК Пловдив 8 - 3 Лига Арена 8
19-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - BOHEMIANS 7 - 7 LA LIGA 21
20-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
20-05-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Хобити ФК - FC Fitoni 1 - 8 СУПЕР Лига 7 23
23-05-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 7 Лига Арена 18
26-05-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Маламир 10 - 6 LA LIGA 24
27-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FC Lauta Hools 4 - 6 СУПЕР Лига 7 26
28-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Бохемианс 0 - 5 Лига Арена 19
29-05-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център NO to Racism - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 25
03-06-2019 19:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - FC Fitoni 0 - 5 СУПЕР Лига 7 25
05-06-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Самурай 9 - 2 СУПЕР Лига 7 22
05-06-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ТРАДА ДИЗАЙН 2 - 4 OPEN CUP ГФЛ
14-06-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - ФК Спартак 4 - 1 Лига Арена 20
17-06-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Футболна Академия 3 - 2 СУПЕР Лига 7 24
20-06-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - Бохемианс 4 - 8 Лига Арена 21
25-06-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Maina City 5 - 0 Лига Арена 22
27-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Последен Шанс 6 - 2 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Хулигани - FC Fitoni 9 - 3 Football 7 CUP 1
03-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Бохемианс - Гробари 2 - 4 Лига Krauterhof 1
08-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Футболна Академия 12 - 0 Football 7 CUP 2
09-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 3 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
15-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Бохемианс 2 - 8 Лига Krauterhof 2
16-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FC Fitoni 3 - 3 Football 7 CUP 3
17-07-2019 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 4 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
22-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Бохемианс 4 - 2 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
КР Футболна академия "Пловдив" Бохемианс - ФК Спартак 9 - 6 Лига Krauterhof 3
30-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Четирите Пейки 3 - 2 Football 7 CUP 6
01-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FC Fitoni отложен Football 7 CUP 5
07-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Хулигани 4 - 5 Football 7 CUP 4
07-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Бохемианс - АФК ХАОС 7 - 3 Лига Krauterhof 4
14-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Гробари - Бохемианс 8 - 4 Лига Krauterhof 6
41'
Футболна академия "Пловдив" ФК Крепост - Бохемианс 5 - 7 Лига Krauterhof 5
21-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Бохемианс - Футболна Академия 0 - 0 Лига Krauterhof 7
28-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Спартак - Бохемианс 0 - 5 Лига Krauterhof 8
05-09-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" АФК ХАОС - Бохемианс 0 - 5 Лига Krauterhof 9