Пловдив

Станислав Божидаров Божилов

клубове

роден на: 11.09.1997

години: 22

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Рекордьорите - КАМИОНИТЕ Летен турнир група А 3
14-03-2014 19:00 СЦ Арена Криско - ФК Спартак 2 - 3 ВИСША ЛИГА 1
20-03-2014 21:00 СЦ Арена Криско - Балканска Гозба 7 - 3 ВИСША ЛИГА 2
27-03-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Криско 4 - 4 ВИСША ЛИГА 3
03-04-2014 19:00 СЦ Арена Криско - Lauta Army Fight Club 2 - 4 ВИСША ЛИГА 4
08-04-2014 20:00 СЦ Арена Криско - FC Siza Sport 7 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-04-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - Криско 5 - 2 ВИСША ЛИГА 5
08-05-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Криско 0 - 3 ВИСША ЛИГА 7
09-05-2014 19:00 СЦ Арена FC Galacticos - Криско 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-05-2014 19:00 ВСИ 1 терен Криско - VIP Dent 4 - 4 ВИСША ЛИГА 8
22-05-2014 19:00 СЦ Арена Криско - VIP Dent 0 - 12 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-05-2014 18:00 СЦ Арена Криско - Мас Гранде 5 - 0 ВИСША ЛИГА 6
29-05-2014 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Криско 8 - 1 ВИСША ЛИГА 9
05-06-2014 19:00 СЦ Арена Криско - АФК Гарата 4 - 3 ВИСША ЛИГА 10
11-06-2014 20:00 СЦ Арена Гражданите - Криско 5 - 5 ВИСША ЛИГА 11
19-06-2014 21:00 СЦ Арена Криско - СИНИ ОРЛИ 3 - 5 ВИСША ЛИГА 12
23-06-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - Криско 4 - 5 ВИСША ЛИГА 13
03-07-2014 20:00 СЦ Арена Криско - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 5 ВИСША ЛИГА 14
10-07-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - Криско 5 - 3 ВИСША ЛИГА 15
28-08-2014 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - Криско 3 - 0 ВИСША ЛИГА 16
04-09-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Криско 3 - 3 ВИСША ЛИГА 17
08-09-2014 21:00 СЦ Арена Криско - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 8 - 4 ВИСША ЛИГА 18
18-09-2014 00:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - Криско 0 - 5 ВИСША ЛИГА 19
24-09-2014 20:00 СЦ Арена Криско - Фитони 6 - 5 ВИСША ЛИГА 20
02-10-2014 20:00 СЦ Арена Мас Гранде - Криско 4 - 7 ВИСША ЛИГА 21
07-10-2014 20:00 СЦ Арена Криско - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 22
14-10-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Криско 8 - 0 ВИСША ЛИГА 23
20-10-2014 20:00 СЦ Арена Криско - ФК Даяна 0 - 3 ВИСША ЛИГА 24
28-10-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Криско 2 - 1 ВИСША ЛИГА 25
05-11-2014 21:00 СЦ Арена Криско - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 26
12-11-2014 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Криско 13 - 5 ВИСША ЛИГА 27
24-11-2014 21:00 СЦ Арена Криско - BONELLI 3 - 2 ВИСША ЛИГА 28
27-11-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Криско 4 - 1 ВИСША ЛИГА 29
02-12-2014 19:00 СЦ Арена Криско - Десант-68 1 - 3 ВИСША ЛИГА 30
11-03-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 1
18-03-2015 19:00 СЦ Арена Криско - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 4 ВИСША ЛИГА 2
23-03-2015 20:00 СЦ Арена Космос - Криско 6 - 3 ВИСША ЛИГА 3
31-03-2015 19:00 СЦ Арена Криско - Балканска Гозба 2 - 4 ВИСША ЛИГА 4
06-04-2015 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - Криско 3 - 2 ВИСША ЛИГА 5
17-04-2015 19:00 Авангард Криско - Гражданите 6 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-04-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 5 ВИСША ЛИГА 6
27-04-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Криско 9 - 2 ВИСША ЛИГА 7
08-05-2015 21:00 СЦ Арена Криско - AFC Cvet Junior *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-05-2015 19:00 СЦ Арена Криско - Младежка 1 3 - 3 ВИСША ЛИГА 8
21-05-2015 21:00 СЦ Арена Лаос - Криско 3 - 2 ВИСША ЛИГА 9
26-05-2015 20:00 СЦ Арена Криско - Десант-68 2 - 4 ВИСША ЛИГА 10
31-05-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 2 Вътрешни квалификации ААЛ
03-06-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Криско 4 - 4 ВИСША ЛИГА 11
10-06-2015 19:00 СЦ Арена Криско - Фитони 2 - 7 ВИСША ЛИГА 12
14-06-2015 21:00 СЦ Арена Криско - Fresh Penis *2 - 2 Вътрешни квалификации ААЛ
17-06-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Криско 7 - 0 ВИСША ЛИГА 13
24-06-2015 19:00 СЦ Арена Криско - СИНИ ОРЛИ 5 - 14 ВИСША ЛИГА 14
01-07-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Криско 5 - 3 ВИСША ЛИГА 16
06-07-2015 20:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Криско 5 - 3 ВИСША ЛИГА 17
26-08-2015 21:00 СЦ Арена Криско - Космос 2 - 8 ВИСША ЛИГА 18
04-09-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Криско 4 - 2 ВИСША ЛИГА 19
11-09-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ФК Спартак 6 - 1 ВИСША ЛИГА 20
17-09-2015 21:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Криско 7 - 5 ВИСША ЛИГА 21
23-09-2015 21:00 СЦ Арена Криско - Гражданите 1 - 6 ВИСША ЛИГА 22
01-10-2015 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - Криско 8 - 1 ВИСША ЛИГА 23
07-10-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Криско 6 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-10-2015 20:00 СЦ Арена Криско - Лаос 1 - 4 ВИСША ЛИГА 24
01-11-2015 18:00 СЦ Арена Десант-68 - Криско 3 - 1 ВИСША ЛИГА 25
02-11-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 26
13-11-2015 20:00 СЦ Арена Фитони - Криско 4 - 3 ВИСША ЛИГА 27
19-11-2015 19:00 СЦ Арена Криско - VIP Dent 3 - 12 ВИСША ЛИГА 28
02-12-2015 18:45 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Криско 10 - 4 ВИСША ЛИГА 29
09-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център Криско - Ф.К. ОАЗИС 4 - 10 ВИСША ЛИГА 30
19-02-2016 00:00 не е избран ФК Спартак - Криско 5 - 0 Финални плейофи
17-03-2016 20:00 СЦ Арена Криско - MS 3 - 6 CALCIO 2
22-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Danika - Криско 2 - 6 CALCIO 3
25-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 1 - 5 CALCIO 1
29-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Щ+Щ 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Avengers - Криско 2 - 7 CALCIO 4
13-04-2016 20:00 СЦ Арена Криско - Old School 2 - 3 CALCIO 5
18-04-2016 20:00 СЦ Арена Avengers - Криско 4 - 4* КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
02-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - Криско 4 - 6 CALCIO 6
05-05-2016 21:00 СЦ Арена Криско - БРЕСТНИК 2 - 7 CALCIO 7
12-05-2016 20:00 СЦ Арена TNN Gold - Криско 5 - 2 CALCIO 8
16-05-2016 00:00 не е избран ВИС-2 - Криско 0 - 5 CALCIO 10
23-05-2016 20:00 СЦ Арена Криско - Kamenitza-Интернационал 6 - 2 CALCIO 9
25-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - FC Siza Sport 6 - 3 CALCIO 11
31-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център MS - Криско 13 - 2 Bundesliga 1
07-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Тарос Трейд 2 - 6 Bundesliga 2
08-06-2016 21:00 СЦ Арена ШАШ - Криско 2 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
15-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Криско 8 - 1 Bundesliga 3
21-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - ХЪШОВЕ 6 - 10 Bundesliga 4
28-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Криско 6 - 3 Bundesliga 5
05-07-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Криско - BOHEMIANS 2 - 7 Bundesliga 6
08-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - АФК ХАОС 5 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
12-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Криско 9 - 1 Bundesliga 7
29-07-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Чико-Бунара 2 - 6 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
14-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - Криско 9 - 3 CALCIO 1
21-09-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Криско - АФК ДИОМЕТРАН 2 - 4 CALCIO 2
28-09-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център MS - Криско 6 - 1 CALCIO 3
05-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Криско - TNN Gold 1 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 6 - 0 CALCIO 4
21-10-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Фаворит 2 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Kamenitza-Интернационал 2 - 4 CALCIO 5
29-10-2016 11:00 Игрище Ловен парк АФК ГАРАНТ - Криско 2 - 3 Група G 1
29-10-2016 14:00 Игрище Ловен парк Криско - Тера Трак 2 - 9 Група G 2
09-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Криско 4 - 1 CALCIO 6
13-11-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Щ+Щ 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
15-11-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център Криско - FC FIGHTERS 1 - 3 CALCIO 7
19-11-2016 15:00 ОУ Димчо Дебелянов (Ихтиман) Изворна вода Бачково - Криско 8 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Криско 1 - 10 CALCIO 8
06-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - Фаворит 5 - 3 CALCIO 9
14-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Наказателите - Криско 1 - 11 CALCIO 10
22-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Криско - Сините Ангели 3 - 1 CALCIO 11
28-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Криско 7 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Криско 5 - 3 Група C 1
12-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Победа (Царацово) 2 - 2 Група C 2
18-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Сабрина - Криско 4 - 8 Група C 3
25-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Криско 2 - 4 Група А 1
01-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Криско 7 - 2 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
08-05-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Old School 1 - 4 Група А 2
10-05-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Avengers 12 - 6 Група А 3
17-05-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Щ+Щ 7 - 4 Група B 1
29-05-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Криско 0 - 5 Група B 2
08-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Криско 1 - 4 Група B 3
27-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Криско - DEMBA TEAM 6 - 5 OPEN CUP ГФЛ
04-07-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Криско 0 - 1 OPEN CUP ГФЛ
07-07-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Криско - Победа (Царацово) 2 - 5 OPEN CUP ГФЛ
15-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - МФК Евмолпия 5 - 4 LA LIGA 2
27-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Криско 3 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Ф.К. Елит 2 - 5 LA LIGA 4
07-10-2017 13:00 Релакс Арена (Пазарджик) Криско - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4 ГРУПА E4 2
07-10-2017 15:00 Релакс Арена (Пазарджик) Serdika-Sofia - Криско 6 - 3 ГРУПА E4 3
11-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Quantico - Криско 5 - 1 LA LIGA 5
17-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Криско 4 - 2 LA LIGA 6
02-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Криско - АФК ХАОС 4 - 7 LA LIGA 7
08-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Криско 7 - 2 LA LIGA 8
15-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Сабрина 7 - 3 LA LIGA 9
17-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 6 - 2 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център La Furia - Криско 3 - 4 LA LIGA 10
01-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - АФК ДИОМЕТРАН 1 - 10 LA LIGA 11
05-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - Криско 13 - 3 LA LIGA 12
03-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. Криско - FC Siza Sport 2 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 1
08-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Криско 16 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 2
11-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Криско - КАМИОНИТЕ 4 - 8 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
16-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - Криско 4 - 14 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 4
30-01-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. Криско - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 11 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
01-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - Криско 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
06-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Криско - Балканска Гозба 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 8
12-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. ЕЛМА ТАКСИ - Криско 7 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 9
16-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Криско - Паветата 5 - 10 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 10
21-02-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Фитони 1 - 1 LA LIGA 13
06-03-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Мосад - Криско 0 - 5 LA LIGA 14
28-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Криско - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 3 OPEN CUP Група Б 1
04-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Криско 5 - 4 OPEN CUP Група Б 2
11-04-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Криско - Светците 3 - 2 OPEN CUP Група Б 3
17-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Беси МФК - Криско 2 - 2 OPEN CUP Група Б 4
24-04-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - Смирненски 3 - 1 OPEN CUP Група Б 5
01-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Quantico - Криско 4 - 5 OPEN CUP Група Б 6
07-05-2018 18:00 Терен 3 - Младежки център Криско - МФК Евмолпия 2 - 6 OPEN CUP Група Б 7
16-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - Криско 6 - 7 OPEN CUP Група Б 8
15-06-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център La Furia - Криско 6 - 4 OPEN CUP ГФЛ
18-09-2018 21:00 СК Активлайф Рекордьорите - Завръщане в миналото 1 - 1 ВИСША ЛИГА 1
20-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Криско - NO to Racism 4 - 4 LA LIGA 1
27-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Криско 7 - 4 LA LIGA 2
28-09-2018 20:00 СК Активлайф Reddevils - Рекордьорите 3 - 0 ВИСША ЛИГА 2
03-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - FC Siza Sport 2 - 4 LA LIGA 3
07-10-2018 17:00 не е избран Рекордьорите - Зънгър 2 - 10 ВИСША ЛИГА 4
09-10-2018 21:00 СК Активлайф Рекордьорите - BTL UNITED 1 - 5 ВИСША ЛИГА 3
10-10-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК Белица 20 - Криско 4 - 2 LA LIGA 4
17-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Криско - ФК Ураган 11 - 3 LA LIGA 5
21-10-2018 17:00 не е избран Рекордьорите - ФК Активлайф 4 - 11 ВИСША ЛИГА 6
25-10-2018 00:00 Терен 1 - Младежки център Криско - АФК Белица 20 3 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-10-2018 21:00 СК Активлайф AFC Athletic - Рекордьорите 8 - 6 ВИСША ЛИГА 5
29-10-2018 21:00 СК Активлайф Марково - Рекордьорите 3 - 2 ВИСША ЛИГА 7
31-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Криско 1 - 3 LA LIGA 6
06-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Криско - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 3 LA LIGA 7
12-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Криско 3 - 4 LA LIGA 8
13-11-2018 21:00 не е избран KLUB VAFLA - Рекордьорите 10 - 1 ВИСША ЛИГА 9
17-11-2018 19:00 не е избран Рекордьорите - KOFTI FC 1 - 6 ВИСША ЛИГА 10
21-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Internazionale 11 - 2 LA LIGA 9
23-11-2018 20:00 СК Активлайф Рекордьорите - AFC TechnoWelt 0 - 5 ВИСША ЛИГА 8
24-11-2018 16:00 СК Активлайф Fresh Penis - Рекордьорите 12 - 5 ВИСША ЛИГА 11
10-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Криско 5 - 4 LA LIGA 10
02-02-2019 16:00 СК Активлайф Рекордьорите - Полярните мечки 5 - 7 ВИСША ЛИГА 12
10-02-2019 17:00 не е избран AFC Amigos - Рекордьорите 1 - 8 ВИСША ЛИГА 13
16-02-2019 16:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Quantico 4 - 4 LA LIGA 11
18-02-2019 20:00 не е избран Рекордьорите - Завръщане в миналото 10 - 6 ЛИГА Б 1
19-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Криско 6 - 6 LA LIGA 12
01-03-2019 21:00 СК Активлайф AFC Amigos - Рекордьорите 3 - 5 ЛИГА Б 2
02-03-2019 19:00 СК Активлайф Рекордьорите - Изгустаци 7 - 4 ЛИГА Б 3
04-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Криско - БРЕСТНИК 5 - 5 LA LIGA 13
06-03-2019 21:15 Терен 2 - Младежки център Секс богове - Криско 3 - 4 LA LIGA 14
10-03-2019 19:00 СК Активлайф BTL UNITED - Рекордьорите 4 - 2 ЛИГА Б 4
13-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - FC Plovdiv 5 - 6 LA LIGA 15
16-03-2019 17:00 СК Активлайф Рекордьорите - Полярните мечки 8 - 7 ЛИГА Б 5
19-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Криско 7 - 4 LA LIGA 16
24-03-2019 18:00 СК Активлайф Зънгър - Рекордьорите 7 - 2 ЛИГА Б 6
27-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 10 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
31-03-2019 16:00 СК Активлайф Рекордьорите - ПИЕМСИ 8 - 4 ЛИГА Б 7
03-04-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Бактрейд 2 - 3 LA LIGA 17
04-04-2019 21:00 СК Активлайф Завръщане в миналото - Рекордьорите 3 - 13 ЛИГА Б 8
10-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Криско - ТРАДА ДИЗАЙН 1 - 4 LA LIGA 18
14-04-2019 00:00 не е избран Беси МФК - Криско 0 - 5 LA LIGA 19
14-04-2019 17:00 СК Активлайф Рекордьорите - AFC Amigos 7 - 5 ЛИГА Б 9
20-04-2019 19:00 СК Активлайф Рекордьорите - AFC Amigos 13 - 3 Купа Активлайф
21-04-2019 00:00 не е избран Криско - Rossoneri Plovdiv 5 - 0 LA LIGA 20
28-04-2019 00:00 не е избран БОРА - Криско 0 - 5 LA LIGA 21
07-05-2019 18:00 СК Активлайф Изгустаци - Рекордьорите 0 - 5 ЛИГА Б 10
09-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Криско - BROTHERS-SECURITY 9 - 5 LA LIGA 22
14-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Криско 5 - 3 LA LIGA 23
26-05-2019 15:00 СК Активлайф Рекордьорите - AFC Amigos 9 - 3 Купа Активлайф
27-05-2019 20:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - Рекордьорите 1 - 8 Купа Активлайф
29-05-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Маламир - Криско 4 - 12 LA LIGA 25
29-05-2019 21:00 СК Активлайф Рекордьорите - BTL UNITED 18 - 0 ЛИГА Б 11
04-06-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Криско - Quantico 3 - 6 OPEN CUP ГФЛ
08-06-2019 19:00 СК Активлайф ФК Траките 2017 - Рекордьорите 6 - 5 ЛИГА Б 12
12-06-2019 19:00 СК Активлайф Рекордьорите - KLUB VAFLA 5 - 5 Купа Активлайф
16-06-2019 18:00 СК Активлайф Рекордьорите - Зънгър 4 - 5 ЛИГА Б 13
20-06-2019 21:00 СК Активлайф Рекордьорите - Завръщане в миналото 3 - 4 Купа Активлайф
30-06-2019 18:00 СК Активлайф ПИЕМСИ - Рекордьорите 5 - 4 ЛИГА Б 14
26'
СК Активлайф Рекордьорите - Завръщане в миналото 3 - 9 Купа Активлайф
29-07-2019 20:00 СК Активлайф Рекордьорите - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 7 - 8 Летен турнир група А 1
06-08-2019 18:00 СК Активлайф ФК Траките 2017 - Рекордьорите 8 - 3 Летен турнир група А 2
12-08-2019 20:00 СК Активлайф КАМИОНИТЕ - Рекордьорите 7 - 5 Летен турнир група А
16-08-2019 20:00 СК Активлайф Fresh Penis - Рекордьорите 14 - 4 Летен турнир група А 4