София

Димитър - Трополов

клубове

роден на: 11.08.1990

години: 30

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 10:00 ACCEDIA STADIUM Ян Бибиян - Valencia C.F. 2 - 14 LEAGUE ONE - LONDON 1
24-08-2014 20:00 не е избран Аякс-Зебра - Лозен 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 17:00 Palmsbet stadium АЯКС СОФИЯ - Витоша Бистрица *3 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
30-08-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - ГОЛ 1 - 6 PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ян Бибиян - Столиченъ 9 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 2
31-08-2014 22:00 Palmsbet stadium Verso Travel - Аякс-Зебра 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 2
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Аякс-Зебра 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Торпедо-София - АЯКС СОФИЯ *7 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
07-09-2014 10:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК Керамик 4 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-09-2014 15:00 ACCEDIA STADIUM МФК Динамо София 2007 - Ян Бибиян 2 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 3
13-09-2014 19:00 Palmsbet stadium АЯКС СОФИЯ - Chelsea Bulgaria 6 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
13-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - PMP Build Invest 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 12:00 не е избран Неудобните - Аякс-Зебра 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2014 18:00 Palmsbet stadium Ян Бибиян - Искра Искрец 6 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 4
26-09-2014 21:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2014 21:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - АЯКС СОФИЯ 3 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
28-09-2014 22:00 Palmsbet stadium СЕЛ Равно поле - Ян Бибиян 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 5
03-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Barca 6 - 1 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 16:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Media United 6 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
05-10-2014 09:00 не е избран Ян Бибиян - Карамелите 3 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 6
05-10-2014 19:00 не е избран НДП Стрелци - Аякс-Зебра 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 6
09-10-2014 22:30 Palmsbet stadium ХОЛАНДЦИТЕ - Ян Бибиян 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 7
11-10-2014 21:00 не е избран OLYMPIC HOPES - АЯКС СОФИЯ 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
11-10-2014 21:45 не е избран УЛТРА - Аякс-Зебра 2 - 2* PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 13:00 не е избран Ян Бибиян - Speedy-net 11 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
12-10-2014 21:00 не е избран Аякс-Зебра - ESPRIT BRIGADA 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 7
17-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Спортинг 4 - 2 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2014 20:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - ФК Западно Ехо 6 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
19-10-2014 09:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Аякс-Зебра 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
19-10-2014 16:00 не е избран ФК Дринк Тийм - Ян Бибиян 4 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 9
23-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - СИНИТЕ BD LIQUOR 0 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
24-10-2014 21:45 не е избран Colo Colo - Аякс-Зебра 1 - 3 PREMIER LEAGUE 8
26-10-2014 17:00 не е избран Спортинг - Аякс-Зебра 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2014 19:00 не е избран Ян Бибиян - ШОПИТЕ 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 10
31-10-2014 21:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - ОРЛОВЕЦ 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
31-10-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Plomari Антилопите 1 - 2 PREMIER LEAGUE 9
02-11-2014 13:00 не е избран Muphy's - Ян Бибиян 2 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 11
02-11-2014 14:00 не е избран Аякс-Зебра - Малки Страсти 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
06-11-2014 22:30 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - НОВИ ХАН 5 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 5
08-11-2014 21:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Арсенал Петров 13 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
09-11-2014 10:00 не е избран Ян Бибиян - Фаворити 11 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
09-11-2014 17:00 не е избран Хищниците - Аякс-Зебра 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 12
14-11-2014 20:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - АЯКС СОФИЯ 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
14-11-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Аякс-Зебра 6 - 6* PREMIER LEAGUE 10
16-11-2014 12:00 не е избран MASLYONKA - Ян Бибиян 6 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 13
16-11-2014 22:00 не е избран Аякс-Зебра - БАЛКАН 3 - 3* MTEL PREMIER LEAGUE 13
22-11-2014 18:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Белите София 9 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
22-11-2014 19:00 не е избран FreshMarket - Аякс-Зебра 7 - 0 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 09:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2014 16:00 не е избран Ян Бибиян - ФК ЕВРОПА 6 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 14
28-11-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - FC SAN MARCO 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 21:00 не е избран Гръм София - АЯКС СОФИЯ 1 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
30-11-2014 14:00 не е избран Белите Якички - Аякс-Зебра 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2014 18:00 не е избран Главите-Карнобат - Ян Бибиян 2 - 12 LEAGUE ONE - LONDON 15
05-12-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
05-12-2014 21:45 не е избран Besnite - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 13:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Totally Erected 2 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
07-12-2014 14:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК ИХТИМАН 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2014 22:00 не е избран Ян Бибиян - Супичка 4 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 16
12-12-2014 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2014 21:45 не е избран АФК Софиянци - АЯКС СОФИЯ 3 - 12 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
14-12-2014 15:00 не е избран Новаците - Ян Бибиян 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 17
14-12-2014 17:00 не е избран Вълците - Аякс-Зебра 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-01-2015 10:00 не е избран Comverse - Ян Бибиян 0 - 5 Група J 1
17-01-2015 17:00 не е избран Ян Бибиян - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 3 Група J 2
25-01-2015 11:00 не е избран Магнус - Ян Бибиян 2 - 1 Група J 3
01-02-2015 11:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Ян Бибиян 2 - 1 Група J 4
08-02-2015 13:00 не е избран Ян Бибиян - Blizoo 3 - 1 Група J 5
14-02-2015 13:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Актавис 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
14-02-2015 17:00 не е избран Аякс-Зебра - Тяло пречиш ми 4 - 2 PREMIER LEAGUE 16
15-02-2015 09:00 не е избран МФК "Булгари" - Ян Бибиян 5 - 1 ВТОРА ФАЗА 1
20-02-2015 20:00 не е избран АФК ЦСКА 2012 - АЯКС СОФИЯ 7 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-02-2015 15:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - АЯКС СОФИЯ 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
21-02-2015 15:00 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - Аякс-Зебра 4 - 6 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Loko Vakarel - Ян Бибиян 1 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 1
13-03-2015 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Спортинг - Аякс-Зебра 2 - 3 PREMIER LEAGUE 2
13-03-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM АЯКС СОФИЯ - Ugoman 2 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
15-03-2015 09:00 не е избран Спокойните - Ян Бибиян 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 15
15-03-2015 09:00 не е избран Еконт 61 - Ян Бибиян 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 3
20-03-2015 20:45 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - Barca 3 - 3 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 19:00 Palmsbet stadium Шантавите - АЯКС СОФИЯ 2 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
22-03-2015 13:00 не е избран Ян Бибиян - Whiskey United 9 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
27-03-2015 20:45 не е избран ГОЛ - Аякс-Зебра 2 - 4 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 16:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Busmanci 8 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
29-03-2015 19:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Ян Бибиян 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 5
03-04-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 8 - 5 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 16:00 не е избран половраг - АЯКС СОФИЯ *4 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
05-04-2015 18:00 не е избран Ян Бибиян - Mladost Group 20 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 6
17-04-2015 20:45 не е избран Актавис - Аякс-Зебра 2 - 1 PREMIER LEAGUE 6
17-04-2015 20:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Витоша Бистрица *3 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
19-04-2015 21:00 не е избран Fresh Market - Ян Бибиян 2 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 7
24-04-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 19:00 не е избран Shporite - АЯКС СОФИЯ 3 - 14 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
26-04-2015 09:00 не е избран Ян Бибиян - ПФК "61" 4 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
08-05-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Аякс-Зебра 7 - 1 PREMIER LEAGUE 8
09-05-2015 17:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Гръм София 4 - 9 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
10-05-2015 13:00 не е избран Червена Звезда - Ян Бибиян 3 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 9
15-05-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2015 20:00 не е избран АФК Софиянци - АЯКС СОФИЯ 4 - 6 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
17-05-2015 16:00 не е избран Ян Бибиян - MFC Galaxy Sofia 9 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 10
22-05-2015 20:45 не е избран FC SAN MARCO - Аякс-Зебра 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
22-05-2015 21:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - АФК ЦСКА 2012 4 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
24-05-2015 19:00 не е избран Монтевидео - Ян Бибиян 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 11
27-05-2015 22:45 не е избран Ян Бибиян - Interpol 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
31-05-2015 22:00 не е избран Ян Бибиян - Приятели 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 12
05-06-2015 19:45 не е избран Ботевата Чета - АЯКС СОФИЯ 1 - 8 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
05-06-2015 20:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 1 - 2 PREMIER LEAGUE 12
06-06-2015 20:00 не е избран КОС България - АЯКС СОФИЯ 5 - 14 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
07-06-2015 10:00 не е избран Черно тото - Ян Бибиян 6 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
10-06-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 13
11-06-2015 22:30 не е избран Аякс-Зебра - Plomari Антилопите 5 - 4 PREMIER LEAGUE 11
13-06-2015 17:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Еврофутбол 2 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
14-06-2015 20:00 не е избран Ян Бибиян - Тигрите 1 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 14
17-06-2015 22:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 6 PREMIER LEAGUE 1
19-06-2015 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
19-06-2015 21:45 не е избран McDonald's - АЯКС СОФИЯ 2 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
26-06-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 1 PREMIER LEAGUE 15
27-06-2015 20:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Бандата 6 - 1 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
28-06-2015 19:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Ян Бибиян 5 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 16
03-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА - PREMIER LEAGUE 16
04-07-2015 00:00 не е избран ФК Алфа Мъжкарите - АЯКС СОФИЯ 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
04-07-2015 21:45 не е избран Ян Бибиян - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 9 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 17
07-07-2015 20:45 Palmsbet stadium Ян Бибиян - Неудобните 5 - 4 Група G 1
09-07-2015 19:45 Palmsbet stadium Аякс-Зебра - Fresh Market 8 - 2 Група А 1
11-07-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
13-07-2015 18:45 не е избран ФК Баварците - Ян Бибиян 7 - 20 Група G 2
14-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Тигрите 3 - 2 Група А 2
14-07-2015 21:45 не е избран Безнадежните - АЯКС СОФИЯ 2 - 4 Финални плейофи
16-07-2015 21:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - половраг 4 - 1 Финални плейофи
23-07-2015 19:45 не е избран Ойрошпед - Аякс-Зебра 2 - 8 Група А 3
23-07-2015 20:45 не е избран Ян Бибиян - Вършец 6 - 4 Група G 3
27-07-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 4 Група А 4
27-07-2015 21:45 не е избран Ян Бибиян - Botev City 5 - 0 Група G 4
03-08-2015 18:45 не е избран Еврофутбол - Ян Бибиян 3 - 7 Група G 5
06-08-2015 20:45 не е избран VILLA MARK - Аякс-Зебра 4 - 9 Група А 5
11-08-2015 19:45 не е избран Ян Бибиян - Спортинг 5 - 8 Елиминации
11-08-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - КОС България 4 - 4* Елиминации
13-08-2015 19:45 не е избран Аякс-Зебра - FC CRAZY GANG 3 - 6 Елиминации
23-08-2015 17:00 не е избран Ян Бибиян - ЦВС 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
28-08-2015 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Barca 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
29-08-2015 18:00 Palmsbet stadium Валяците - АЯКС СОФИЯ 6 - 1 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 20:00 не е избран Черно тото - Ян Бибиян 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 2
04-09-2015 21:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 5 - 8 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2015 19:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - МФК "Булгари" 2 - 4 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - АЯКС СОФИЯ 9 - 0 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 11:00 не е избран Ян Бибиян - Whiskey United 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 4
22-09-2015 20:45 не е избран Ян Бибиян - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 3
25-09-2015 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Аякс-Зебра 8 - 4 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2015 20:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Цар Иван Асен II 5 - 6 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 12:00 не е избран Interpol - Ян Бибиян 3 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 5
01-10-2015 22:30 не е избран Ян Бибиян - Еконт 61 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 6
03-10-2015 17:00 не е избран PMP Build Invest - АЯКС СОФИЯ 3 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2015 15:00 не е избран Играчорите - Ян Бибиян 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 7
09-10-2015 20:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Barca 9 - 6 PREMIER LEAGUE 6
09-10-2015 21:45 не е избран МАРАДОНА - Аякс-Зебра 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2015 20:00 не е избран Ян Бибиян - Супичка 9 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
16-10-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - FreshMarket 0 - 2 PREMIER LEAGUE 7
17-10-2015 21:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - АЯКС СОФИЯ 2 - 3 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 20:00 не е избран ORANGE COUNTY - Ян Бибиян 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 9
20-10-2015 22:30 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 3 - 3 PREMIER LEAGUE 5
23-10-2015 21:45 не е избран FC SAN MARCO - Аякс-Зебра 6 - 1 PREMIER LEAGUE 8
24-10-2015 16:00 не е избран Спортинг - АЯКС СОФИЯ 6 - 4 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2015 10:00 не е избран Ян Бибиян - БЕСНИТЕ 3 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 10
30-10-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 4 - 6 PREMIER LEAGUE 9
31-10-2015 16:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Витоша Бистрица 6 - 3 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2015 00:00 не е избран Милан - Ян Бибиян 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
06-11-2015 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 3 - 1 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2015 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - АЯКС СОФИЯ 1 - 3 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2015 16:00 не е избран Ян Бибиян - Амфетико 5 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 12
13-11-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Валяците 2 - 3 PREMIER LEAGUE 11
14-11-2015 18:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - МАРАДОНА 2 - 3 PREMIER LEAGUE 11
15-11-2015 17:00 не е избран BulTeam - Ян Бибиян 3 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 13
20-11-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 8 - 3 PREMIER LEAGUE 12
21-11-2015 22:00 не е избран FreshMarket - АЯКС СОФИЯ 5 - 3 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2015 00:00 не е избран Ян Бибиян - Delta Guard 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 14
27-11-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
28-11-2015 21:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - FC SAN MARCO 1 - 9 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2015 00:00 не е избран Mladost Crew - Ян Бибиян 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
05-12-2015 17:00 не е избран Актив комерс - АЯКС СОФИЯ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2015 12:00 не е избран Ян Бибиян - Монтевидео 22 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 16
11-12-2015 20:45 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра *1 - 1 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2015 17:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Тяло пречиш ми *7 - 7 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2015 17:00 не е избран Mladost Team - Ян Бибиян 2 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 17
21-02-2016 16:00 не е избран Ян Бибиян - El Stars 3 - 5 CHAMPIONSHIP 1
27-02-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - АЯКС СОФИЯ 7 - 1 PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 20:00 не е избран Drink Team - Ян Бибиян 6 - 9 CHAMPIONSHIP 2
02-03-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Цар Иван Асен II 2 - 6 PREMIER LEAGUE 14
11-03-2016 20:45 не е избран FC ALA GROUP - Аякс-Зебра *3 - 3 PREMIER LEAGUE 2
12-03-2016 17:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Актив комерс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 2
18-03-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 21:00 не е избран Бохемите - Ян Бибиян 9 - 8 CHAMPIONSHIP 4
23-03-2016 22:30 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
25-03-2016 20:45 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
25-03-2016 21:45 не е избран PMP Build Invest - АЯКС СОФИЯ 10 - 0 PREMIER LEAGUE 3
27-03-2016 10:00 не е избран Ян Бибиян - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 7 - 2 CHAMPIONSHIP 5
29-03-2016 19:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
01-04-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - АЯКС СОФИЯ 8 - 1 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 12:00 не е избран DELTA - Ян Бибиян 1 - 8 CHAMPIONSHIP 6
08-04-2016 20:45 не е избран МАРАДОНА - Аякс-Зебра 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
09-04-2016 19:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Carpe Diem FC 4 - 10 PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 15:00 не е избран Ян Бибиян - Реал София 1 - 5 CHAMPIONSHIP 7
15-04-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Витоша Бистрица 5 - 3 PREMIER LEAGUE 7
16-04-2016 17:00 не е избран Сердика - АЯКС СОФИЯ 7 - 4 PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 19:00 не е избран Вълците - Ян Бибиян 5 - 3 CHAMPIONSHIP 8
22-04-2016 20:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра *3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
23-04-2016 17:00 не е избран FC ALA GROUP - АЯКС СОФИЯ 2 - 3 PREMIER LEAGUE 8
24-04-2016 19:00 не е избран Ян Бибиян - БНС РЕД БУЛС 4 - 2 CHAMPIONSHIP 9
08-05-2016 18:00 не е избран Ян Бибиян - Приятели 11 - 2 CHAMPIONSHIP 3
13-05-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - FreshMarket 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
15-05-2016 11:00 не е избран Лозен - Ян Бибиян *2 - 2 CHAMPIONSHIP 10
16-05-2016 22:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - МАРАДОНА 3 - 3* PREMIER LEAGUE 9
27-05-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 6 - 7 PREMIER LEAGUE 10
28-05-2016 17:00 не е избран Витоша Бистрица - АЯКС СОФИЯ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
29-05-2016 13:00 не е избран Ян Бибиян - Полиграфия Инфо 2 - 5 CHAMPIONSHIP 11
03-06-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - FC SAN MARCO 8 - 2 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2016 18:00 не е избран Ян Бибиян - ФК ИХТИМАН 4 - 5 CHAMPIONSHIP 12
08-06-2016 19:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 5 PREMIER LEAGUE 11
10-06-2016 20:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 3 - 6 PREMIER LEAGUE 12
12-06-2016 19:00 не е избран ING - Ян Бибиян 3 - 10 CHAMPIONSHIP 13
17-06-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 5 - 3 PREMIER LEAGUE 13
19-06-2016 21:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Пълна Мрежа 2 - 2 CHAMPIONSHIP 14
20-06-2016 22:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - Валяците 5 - 4 PREMIER LEAGUE 13
25-06-2016 00:00 не е избран FC SAN MARCO - АЯКС СОФИЯ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
28-06-2016 22:30 не е избран Класа - Ян Бибиян 10 - 4 CHAMPIONSHIP 15
01-07-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - PMP Build Invest 4 - 3 PREMIER LEAGUE 15
07-07-2016 21:45 не е избран FreshMarket - АЯКС СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
08-07-2016 20:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 11 - 12 PREMIER LEAGUE 14
09-07-2016 19:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Цар Иван Асен II 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
10-07-2016 10:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Ян Бибиян 4 - 9 CHAMPIONSHIP 17
13-07-2016 19:45 не е избран Ян Бибиян - Seniorite 7 - 7 CHAMPIONSHIP 16
14-07-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - 3 5 - 0 Група B 1
18-07-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 Група B 2
28-07-2016 19:45 не е избран Левски Г - Аякс-Зебра 0 - 5 Група B 3
04-08-2016 19:45 не е избран Аякс-Зебра - DATECS 9 - 0 Група B 4
11-08-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Most Wanted - Аякс-Зебра 4 - 8 Група B 5
15-08-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Еврофутбол 4 - 2 Елиминации
18-08-2016 21:45 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 0 - 1 Елиминации
21-08-2016 18:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Ян Бибиян 8 - 7 CHAMPIONSHIP 1
22-08-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Витоша Бистрица 6 - 3 Елиминации
27-08-2016 18:00 не е избран Актив комерс - АЯКС СОФИЯ 11 - 1 PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 22:00 не е избран Ян Бибиян - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
09-09-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - Аякс-Зебра 6 - 4 PREMIER LEAGUE 2
09-09-2016 21:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - PMP Build Invest 2 - 7 PREMIER LEAGUE 2
16-09-2016 20:45 не е избран LH7 - Ян Бибиян 2 - 2 CHAMPIONSHIP 3
16-09-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - АЯКС СОФИЯ 5 - 1 PREMIER LEAGUE 3
20-09-2016 18:45 не е избран Ян Бибиян - Seniorite 7 - 4 CHAMPIONSHIP 4
20-09-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
25-09-2016 19:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Ян Бибиян 2 - 7 CHAMPIONSHIP 5
30-09-2016 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2016 16:00 не е избран Ян Бибиян - БЕСНИТЕ 3 - 2 CHAMPIONSHIP 6
04-10-2016 20:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Тяло пречиш ми 1 - 3 PREMIER LEAGUE 4
06-10-2016 22:30 не е избран Спокойните - Ян Бибиян 4 - 9 CHAMPIONSHIP 7
08-10-2016 20:30 не е избран Аякс-Зебра - Еврофутбол 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2016 21:30 не е избран Сердика - АЯКС СОФИЯ 5 - 2 PREMIER LEAGUE 5
09-10-2016 18:00 не е избран Ян Бибиян - Пирин Гоце Делчев 3 - 5 CHAMPIONSHIP 8
15-10-2016 20:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - МАРАДОНА 7 - 6 PREMIER LEAGUE 6
15-10-2016 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
16-10-2016 22:00 не е избран Приятели - Ян Бибиян 4 - 17 CHAMPIONSHIP 9
21-10-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 6 - 9 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2016 21:45 не е избран Витоша Бистрица - АЯКС СОФИЯ 8 - 4 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2016 13:00 не е избран Ян Бибиян - DELTA 3 - 7 CHAMPIONSHIP 10
30-10-2016 14:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Ян Бибиян 3 - 12 CHAMPIONSHIP 11
04-11-2016 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
05-11-2016 18:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - МФК "Булгари" 4 - 9 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 14:00 не е избран ЦВС - Ян Бибиян 4 - 3 CHAMPIONSHIP 12
08-11-2016 22:30 не е избран Сантяго Бернабеу - АЯКС СОФИЯ 4 - 2 PREMIER LEAGUE 8
11-11-2016 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 7 - 3 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 20:00 не е избран Ян Бибиян - El Stars 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
19-11-2016 20:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - ПЪЛНА СКРЪБ 3 - 7 PREMIER LEAGUE 11
20-11-2016 20:00 не е избран ING - Ян Бибиян 2 - 2 CHAMPIONSHIP 14
26-11-2016 21:30 не е избран Cotton club - АЯКС СОФИЯ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2016 20:00 не е избран Ян Бибиян - Полиграфия Инфо 8 - 2 CHAMPIONSHIP 15
03-12-2016 19:30 не е избран Аякс-Зебра - Сантяго Бернабеу 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 13:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Ян Бибиян 1 - 7 CHAMPIONSHIP 16
09-12-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - Тяло пречиш ми 3 - 5 PREMIER LEAGUE 14
10-12-2016 16:30 не е избран Carpe Diem FC - АЯКС СОФИЯ 6 - 8 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 15:00 не е избран Ян Бибиян - Вълците 6 - 3 CHAMPIONSHIP 17
13-12-2016 19:45 не е избран Еврофутбол - АЯКС СОФИЯ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
14-12-2016 18:45 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
15-12-2016 20:45 не е избран АЯКС СОФИЯ - Цар Иван Асен II 5 - 9 PREMIER LEAGUE 13
07-01-2017 20:00 Царско село Левски Г - Ян Бибиян 5 - 3 EFBET Кулата 1
15-01-2017 11:00 не е избран Вълците - Ян Бибиян 5 - 4 EFBET Кулата 2
22-01-2017 10:00 не е избран Ян Бибиян - NIKE team 8 - 2 EFBET Кулата 3
29-01-2017 09:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Ян Бибиян 1 - 11 EFBET Кулата 4
05-02-2017 10:00 не е избран Ян Бибиян - Гетото 8 - 5 EFBET Кулата 5
07-02-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра - PREMIER LEAGUE 12
11-02-2017 17:00 Царско село Неудобните - Ян Бибиян 7 - 2 ВТОРА ФАЗА
18-02-2017 00:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
18-02-2017 20:30 не е избран Сердика - Аякс-Зебра 6 - 2 PREMIER LEAGUE 15
24-02-2017 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 3 - 10 PREMIER LEAGUE 11
26-02-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - Valencia C.F. 9 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 2
12-03-2017 13:00 ACCEDIA STADIUM ПФК ЧИЧОВЦИ - Ян Бибиян 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
18-03-2017 21:30 ACCEDIA STADIUM Аякс-Зебра - Сердика 2 - 7 PREMIER LEAGUE 2
19-03-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM Ян Бибиян - Intellect 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
24-03-2017 20:45 не е избран Валяците - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Неудобните - Ян Бибиян 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 5
01-04-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2017 12:00 не е избран Ян Бибиян - Спортинг 5 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 6
08-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
09-04-2017 13:00 не е избран Majestic - Ян Бибиян 3 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 7
20-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Без напрежение 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
20-04-2017 20:45 Palmsbet stadium Малки Страсти - Ян Бибиян 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-04-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Кракра Перник 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
23-04-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Вадиас 1 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 8
27-04-2017 00:00 не е избран PMP Build Invest - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
01-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - Cotton club 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
03-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - МАРАДОНА 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
08-05-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
09-05-2017 00:00 не е избран Тяло пречиш ми - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
10-05-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
13-05-2017 00:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2017 19:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Ян Бибиян 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 9
17-05-2017 00:00 не е избран Аякс-Зебра - The "Mannschaft" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
21-05-2017 13:00 не е избран Ян Бибиян - ФК ИХТИМАН 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
24-05-2017 00:00 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
24-05-2017 16:00 не е избран Хищниците - Ян Бибиян *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 11
28-05-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Ян Бибиян - БЕСНИТЕ 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 12
04-06-2017 20:00 ACCEDIA STADIUM Софийска вода - Ян Бибиян 1 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-06-2017 12:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Керамик 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
18-06-2017 15:00 не е избран Вълците - Ян Бибиян 3 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-06-2017 19:00 не е избран Ян Бибиян - DELTA 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
02-07-2017 12:00 не е избран Полиграфия Инфо - Ян Бибиян 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 17
20-08-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
03-09-2017 21:00 не е избран Ян Бибиян - ФК Вадиас 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
06-09-2017 17:45 не е избран Хищниците - Ян Бибиян 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
17-09-2017 12:00 не е избран Ян Бибиян - DELTA 10 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
25-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Ян Бибиян - Неудобните 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 6
01-10-2017 20:00 не е избран ФК Керамик - Ян Бибиян *8 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
03-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Малки Страсти - Ян Бибиян 10 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
08-10-2017 11:00 не е избран Ян Бибиян - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 8
15-10-2017 21:00 не е избран Intellect - Ян Бибиян 9 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-10-2017 00:00 не е избран Ян Бибиян - Спортинг 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
29-10-2017 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - Ян Бибиян 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-11-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - Majestic 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
12-11-2017 00:00 не е избран БЕСНИТЕ - Ян Бибиян 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
19-11-2017 20:00 не е избран Ян Бибиян - Valencia C.F. 7 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 14
26-11-2017 20:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Ян Бибиян 8 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
03-12-2017 19:00 не е избран Ян Бибиян - Вълците 13 - 12 MTEL PREMIER LEAGUE 16
17-12-2017 18:00 не е избран Софийска вода - Ян Бибиян - MTEL PREMIER LEAGUE 17