Враца

Цветан Атанасов Атанасов

клубове

роден на: 12.03.1973

години: 47

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран "Игрис Махала" - "Атлетик" Враца Висша лига 15
n/a не е избран "Атлетик" Враца - ФК "Фантастико" Враца Висша лига 18
n/a не е избран "Атлетик" Враца - Червена чета "Радецки" Висша лига 20
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - "Атлетик" Враца Висша лига 21
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Атлетик" Враца - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР Висша лига 22
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - ФК"ЕВЪРГРИЙН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 10
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" ЛИГА БЕЛОТ 2019 11
n/a не е избран ЗГОРИГРАД ВЕТЕРАНИ - ФК"ЕВЪРГРИЙН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 12
n/a не е избран ФК Инекс Трейд - ФК"ЕВЪРГРИЙН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 13
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - "Атлетик" Враца Висша лига 12
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "ПАРТИЗАН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 14
n/a не е избран МАНЧЕСТЪР ЛИЛЯЧЕ БЕЛОТ - ФК"ЕВЪРГРИЙН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 15
n/a ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Атлетик" Враца - АФК Скара Бира Висша лига 13
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - БАРСЕЛОНА БЕЛОТ ЛИГА БЕЛОТ 2019 16
n/a не е избран АФК Скара Бира - ФК"ЕВЪРГРИЙН" ЛИГА БЕЛОТ 2019 17
n/a не е избран "Игрис Махала" - "Атлетик" Враца Висша лига 15
n/a не е избран "Атлетик" Враца - Околчица /Враца/ Висша лига 16
n/a не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - LAZIO БЕЛОТ ЛИГА БЕЛОТ 2019 18
n/a не е избран Скрита Сила - "Атлетик" Враца Висша лига 17
n/a не е избран "Атлетик" Враца - ФК "Фантастико" Враца Висша лига 18
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - "Атлетик" Враца Висша лига 19
n/a не е избран "Атлетик" Враца - Червена чета "Радецки" Висша лига 20
n/a не е избран ФК "ПАРТИЗАН" - "Атлетик" Враца Висша лига 21
n/a не е избран "Атлетик" Враца - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР Висша лига 22
n/a не е избран ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - "Атлетик" Враца Висша лига 12
29-10-2016 14:00 Мини футболно игрище Ботевград Fibank - "Атлетик" Враца 8 - 5 Група K 2
29-10-2016 17:00 Мини футболно игрище Ботевград "Атлетик" Враца - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 8 Група K 3
30-08-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК Ботевъ Брусен 6 - 1 Б група 1
07-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 5 - 1 Висша лига 1
08-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - КФК "МЛАДОСТ " 7 - 3 Б група 2
12-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - "Атлетик" Враца 1 - 4 Висша лига 2
13-09-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 2 - 8 Б група 3
22-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - Фк ЧАМ КИД 1 - 1 Б група 4
29-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 4 Б група 5
01-10-2017 11:00 Мини футболно игрище Ботевград "Атлетик" Враца - Околчица /Враца/ 6 - 5 ГРУПА B1 1
01-10-2017 13:00 Мини футболно игрище Ботевград Наполи - "Атлетик" Враца 5 - 4 ГРУПА B1 2
03-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - "Атлетик" Враца 5 - 2 Висша лига 5
06-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 6 - 2 Б група 6
10-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - Скрита Сила 2 - 3 Висша лига 6
11-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - "Игрис Махала" 10 - 4 Висша лига 4
11-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КРИСТА" ЛОМ - ФК"АТЛЕТИК 1996" 4 - 1 Б група 7
18-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 1 - 4 Б група 8
19-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - "Атлетик" Враца 7 - 2 Висша лига 7
26-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3 Висша лига 8
27-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 6 Б група 9
31-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Червена чета "Радецки" - "Атлетик" Враца 5 - 0 Висша лига 9
03-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - АФК Звезда 9 - 3 Б група 10
07-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК "ПАРТИЗАН" 7 - 5 Висша лига 10
08-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 4 Б група 11
15-11-2017 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - "Атлетик" Враца 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - "Атлетик" Враца 0 - 5 Висша лига 11
09-12-2017 17:00 ПАРК ДЪБНИКА СКРИТА СИЛА -ВЕТЕРАНИ - АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ 4 - 0 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 1
16-12-2017 16:00 ПАРК ДЪБНИКА АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ - КАФЕТО ВЕТЕРАНИ 3 - 3 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2
06-01-2018 16:00 ПАРК ДЪБНИКА ПАНТЕРА - АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ 1 - 4 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 3
13-01-2018 16:00 ПАРК ДЪБНИКА АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ - Ботев 93 ВЕТЕРАНИ 2 - 4 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 4
20-01-2018 17:40 ПАРК ДЪБНИКА СКАРА БИРА ВЕТЕРАНИ - АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ 2 - 5 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 5
03-02-2018 16:50 ПАРК ДЪБНИКА АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ - СКРИТА СИЛА -ВЕТЕРАНИ 5 - 2 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 6
10-02-2018 16:00 ПАРК ДЪБНИКА КАФЕТО ВЕТЕРАНИ - АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ 6 - 4 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 7
17-02-2018 18:10 ПАРК ДЪБНИКА АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ - ПАНТЕРА 2 - 1 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 8
04-03-2018 21:10 ПАРК ДЪБНИКА Ботев 93 ВЕТЕРАНИ - АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ 5 - 0 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 9
11-03-2018 16:00 ПАРК ДЪБНИКА АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ - СКАРА БИРА ВЕТЕРАНИ 6 - 3 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 10
17-03-2018 16:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - ФК 'Спортист 2018' 4 - 3 Championship 1
31-03-2018 11:00 не е избран АФК 'Юношите' - ФК "БГ ОЙЛ" 4 - 10 Championship 2
01-04-2018 18:45 ЗАЛА ПМГ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - "Атлетик" Враца 3 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
01-04-2018 20:30 ЗАЛА ПМГ ФК"КРИСТА" ЛОМ - "Атлетик" Враца 0 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
02-04-2018 20:00 Мини футболно игрище Ботевград "Атлетик" Враца - Serdika-Sofia 2 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-04-2018 11:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - ФК 'YOUNG BOYS 11 - 2 Championship 3
15-04-2018 17:35 ЗАЛА ПМГ ФК "Kафето Тийм" - "Атлетик" Враца 7 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
15-04-2018 20:30 ЗАЛА ПМГ "Атлетик" Враца - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 3 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
21-04-2018 11:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - ФК 'Зенит' 2 - 4 Championship 5
22-04-2018 18:45 ЗАЛА ПМГ ФК "Кранамакс"-Враца - "Атлетик" Враца 5 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
22-04-2018 21:05 ЗАЛА ПМГ "Атлетик" Враца - ФК "ПАРТИЗАН" 3 - 4 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
28-04-2018 10:00 не е избран МФК 'Атлетик' - ФК "БГ ОЙЛ" 0 - 12 Championship 4
28-04-2018 12:00 не е избран ФК 'Спортист 2018' - ФК "БГ ОЙЛ" 0 - 12 Championship 6
29-04-2018 15:50 ЗАЛА ПМГ "Игрис Махала" - "Атлетик" Враца 2 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
29-04-2018 17:30 ЗАЛА ПМГ ФК "Фантастико" Враца - "Атлетик" Враца 7 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
29-04-2018 20:00 ЗАЛА ПМГ "Атлетик" Враца - КФК "МЛАДОСТ " 4 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
05-05-2018 11:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - АФК 'Юношите' 8 - 3 Championship 7
12-05-2018 11:00 не е избран ФК 'YOUNG BOYS - ФК "БГ ОЙЛ" 4 - 13 Championship 8
12-05-2018 13:00 не е избран ФК "БГ ОЙЛ" - МФК 'Атлетик' 9 - 4 Championship 9
19-05-2018 16:00 не е избран ФК 'Зенит' - ФК "БГ ОЙЛ" 1 - 4 Championship 10
25-05-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Атлетик" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 7 - 5 ФУТБОЛ 8 1
08-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Атлетик" Враца - АФК Звезда 8 - 2 ФУТБОЛ 8 2
12-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - КФК "МЛАДОСТ " 3 - 5 Б група 13
15-06-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - "Атлетик" Враца 3 - 2 ФУТБОЛ 8 3
19-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК "Kафето Тийм" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 3 Б група 14
22-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Атлетик" Враца - ФК "ПАРТИЗАН" 3 - 4 ФУТБОЛ 8 4
26-06-2018 20:30 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК"ТИМАК АГРО" 3 - 4 Б група 15
29-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ PFC "Young Boys" - "Атлетик" Враца 1 - 4 ФУТБОЛ 8 5
03-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 1 - 6 Б група 16
05-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 3 - 4 Б група 17
10-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ АФК Звезда - ФК"АТЛЕТИК 1996" 1 - 9 Б група 18
12-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" 7 - 3 Б група 19
17-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 4 Б група 20
06-09-2018 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Атлетик" Враца - АФК Скара Бира 6 - 1 Висша лига 13
22-09-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Нашенци-Пчелна Майка - "Атлетик" Враца 5 - 1 Висша лига 19
24-09-2018 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "Атлетик" Враца - Околчица /Враца/ 0 - 2 Висша лига 16
29-09-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Скрита Сила - "Атлетик" Враца 3 - 7 Висша лига 17
06-10-2018 09:30 "Парк Щурците" Оряхово ФК"Мизия" - "Атлетик" Враца *3 - 3 Северозапад - група А 1
06-10-2018 10:45 "Парк Щурците" Оряхово Околчица /Враца/ - ФК"АТЛЕТИК 1996" 2 - 0 Северозапад - група B 1
06-10-2018 12:00 "Парк Щурците" Оряхово "Атлетик" Враца - КУРШУМИТЕ 0 - 3 Северозапад - група А 2
06-10-2018 15:45 "Парк Щурците" Оряхово ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК"КРИСТА" ЛОМ *2 - 2 Северозапад - група B 3
28-10-2018 11:15 СК Балона - Терен 2 "Атлетик" Враца - ФЕНИКС-ЛОВЕЧ 0 - 4 Северозапад - група B 1
28-10-2018 12:30 СК Балона - Терен 3 ФК "Палаузово" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 6 Северозапад - група C 2
28-10-2018 13:45 СК Балона - Терен 1 Шерифа Тийм - "Атлетик" Враца 4 - 6 Северозапад - група B 2
28-10-2018 15:00 СК Балона - Терен 3 ФК"АТЛЕТИК 1996" - АФК ГАРАНТ 4 - 2 Северозапад - група C 3
28-10-2018 16:15 СК Балона - Терен 1 Pasta Gabrovo - "Атлетик" Враца 3 - 5 Северозапад - група B 3
06-01-2019 11:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ - Нашенци ВЕТЕРАНИ 3 - 5 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 1
09-01-2019 19:30 ЗАЛА-МЕХАНОТО "Атлетик" Враца - ФК"SEBN-МЕЗДРА" 7 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
09-01-2019 20:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
09-01-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 1
13-01-2019 09:30 ЗАЛА-МЕХАНОТО ПАНТЕРА - АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ 1 - 10 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 2
16-01-2019 19:30 ЗАЛА-МЕХАНОТО "Атлетик" Враца - КФК "МЛАДОСТ " 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА 2
16-01-2019 20:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"SEBN-МЕЗДРА" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 4 - 8 ЗИМНА ЛИГА 2
16-01-2019 21:00 "Парк Щурците" Оряхово ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "Фантастико" Враца 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
20-01-2019 11:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ - СКАРА БИРА ВЕТЕРАНИ 4 - 1 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 3
23-01-2019 19:30 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК"ТИМАК АГРО" 3 - 5 ЗИМНА ЛИГА 3
23-01-2019 20:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК "Фантастико" Враца - "Атлетик" Враца 10 - 3 ЗИМНА ЛИГА 3
23-01-2019 21:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 3
27-01-2019 11:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ - Ботев 93 ВЕТЕРАНИ 3 - 3 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 4
30-01-2019 19:30 ЗАЛА-МЕХАНОТО "Атлетик" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 6 - 11 ЗИМНА ЛИГА 4
30-01-2019 21:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 12 ЗИМНА ЛИГА 4
03-02-2019 11:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО КАФЕТО ВЕТЕРАНИ - АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ 5 - 1 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 5
06-02-2019 20:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"АТЛЕТИК 1996" - "Атлетик" Враца 2 - 5 ЗИМНА ЛИГА 5
06-02-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 12 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
13-02-2019 19:30 не е избран ФК"SEBN-МЕЗДРА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 6 - 8 ЗИМНА ЛИГА 6
13-02-2019 20:20 ЗАЛА-МЕХАНОТО "Атлетик" Враца - ФК"ТИМАК АГРО" 4 - 4 ЗИМНА ЛИГА 6
13-02-2019 21:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО КФК "МЛАДОСТ " - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 10 ЗИМНА ЛИГА 6
17-02-2019 09:30 ЗАЛА-МЕХАНОТО АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ - СКРИТА СИЛА -ВЕТЕРАНИ 3 - 2 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 6
20-02-2019 19:30 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - "Атлетик" Враца 3 - 8 ЗИМНА ЛИГА 7
20-02-2019 20:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "Фантастико" Враца 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 7
24-02-2019 09:30 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК ПАРТИЗАН-ВЕТЕРАНИ - АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ 3 - 7 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 7
17-03-2019 10:30 Стадион "Локомотив" - Мездра "Атлетик" Враца - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 3 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP
01-04-2019 18:50 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци ВЕТЕРАНИ - АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ 0 - 6 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 8
05-04-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Звезда 2 - 2 "Б" ГРУПА 1
05-04-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 7 - 5 "Б" ГРУПА 1
07-04-2019 12:00 ACCEDIA STADIUM Холандците - ФК"АТЛЕТИК 1996" 4 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-04-2019 19:00 не е избран ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 0 - 9 "Б" ГРУПА 2
15-04-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ - ПАНТЕРА 6 - 2 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 9
16-04-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - "Атлетик" Враца 0 - 8 ВИСША ЛИГА 3
18-04-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - "Игрис Махала" 2 - 3 ВИСША ЛИГА 2
19-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Kафето Тийм" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 5 - 5 "Б" ГРУПА 3
22-04-2019 20:50 ПАРК ДЪБНИКА СКАРА БИРА ВЕТЕРАНИ - АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ 0 - 7 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 10
23-04-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - Скрита Сила 3 - 1 ВИСША ЛИГА 4
25-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - АФК Звезда 7 - 2 "Б" ГРУПА 3
29-04-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Ботев 93 ВЕТЕРАНИ - АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ 2 - 1 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 11
30-04-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - "Атлетик" Враца 4 - 4 ВИСША ЛИГА 5
02-05-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА 7 - 2 "Б" ГРУПА 4
03-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "Kафето Тийм" 10 - 3 "Б" ГРУПА 4
09-05-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК "Фантастико" Враца 1 - 3 ВИСША ЛИГА 6
10-05-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"БЕЛИЯТ БАЛЕТ"-ВРАЦА - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 5 "Б" ГРУПА 5
10-05-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 4 - 3 "Б" ГРУПА 5
13-05-2019 19:50 ПАРК ДЪБНИКА АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ - КАФЕТО ВЕТЕРАНИ 1 - 2 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 12
14-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - "Атлетик" Враца 1 - 2 ВИСША ЛИГА 7
20-05-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА СКРИТА СИЛА -ВЕТЕРАНИ - АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ 1 - 2 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 13
21-05-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК"ТИМАК АГРО" 2 - 5 ВИСША ЛИГА 8
23-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - КФК "МЛАДОСТ " 1 - 1 "Б" ГРУПА 6
24-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"АТЛЕТИК 1996" 1 - 5 "Б" ГРУПА 7
24-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 0 - 5 "Б" ГРУПА 7
27-05-2019 18:50 ПАРК ДЪБНИКА АТЛЕТИК 1996 - ВРАЧАНСКИ СКАЛИ ВЕТЕРАНИ - ФК ПАРТИЗАН-ВЕТЕРАНИ 3 - 0 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2019 14
27-05-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Чех Пласт 2 - 7 "Б" ГРУПА 6
28-05-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - "Атлетик" Враца 6 - 3 ВИСША ЛИГА 9
29-05-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА LAZIO БЕЛОТ - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 9
29-05-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА БАРСЕЛОНА БЕЛОТ - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 7
03-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 5
05-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК Инекс Трейд 2 - 0 ЛИГА БЕЛОТ 2019 4
05-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Скара Бира 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 8
12-06-2019 14:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 0 ЛИГА БЕЛОТ 2019 2
12-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "Фантастико" Враца 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 1
12-06-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ЗГОРИГРАД ВЕТЕРАНИ 0 - 2 ЛИГА БЕЛОТ 2019 3
12-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - МАНЧЕСТЪР ЛИЛЯЧЕ БЕЛОТ 2 - 1 ЛИГА БЕЛОТ 2019 6
12-06-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 3 - 2 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 1
13-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - АФК Скара Бира 7 - 0 ВИСША ЛИГА/БАРАЖИ 5-9 2
18-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - ФК "Kафето Тийм" 3 - 3 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 2
20-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - "Атлетик" Враца 1 - 9 ВИСША ЛИГА/БАРАЖИ 5-9 3
23-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 0 - 1 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 2
24-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 1 - 3 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 1
25-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - Скрита Сила 5 - 1 ВИСША ЛИГА/БАРАЖИ 5-9 4
26-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "Kафето Тийм" 3 - 4 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 4
27-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - "Атлетик" Враца 8 - 3 ВИСША ЛИГА/БАРАЖИ 5-9 5
27-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 3 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 3
28-06-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК"ЛИЛЯЧЕ" *2 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 1
30-06-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 5 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 5
30-06-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - АФК Чех Пласт 3 - 2 "Б" ГРУПА БАРАЖИ/1-5 5
02-07-2019 20:50 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"КУЛАТА" 1 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 2
04-07-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"СЪРЦА ЧЕРВЕНИ"ВРАЦА - "Атлетик" Враца 4 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 2
09-07-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 0 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 3
11-07-2019 19:20 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК"МЕДКОВЕЦ" 3 - 1 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 3
15-07-2019 21:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 0 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 4
17-07-2019 19:50 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - Kozaro 4 - 3 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА "А" 5
19-07-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - "Атлетик" Враца 3 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 4
22-07-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК Инекс Трейд *2 - 2 ЛЯТНА ЛИГА ГРУПА"B" 5
04-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД 3 - 6 ВИСША ЛИГА 2019-2020 1
05-09-2019 20:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"МЕДКОВЕЦ" 2 - 5 "NET INS" Б ГРУПА 1
10-09-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - АФК Скара Бира 7 - 3 ВИСША ЛИГА 2019-2020 2
11-09-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ПАНТЕРА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 1 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 2
19-09-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"EKOFRUT" 1 - 6 "NET INS" Б ГРУПА 3
23-09-2019 21:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Чех Пласт - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 4
25-09-2019 19:40 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - "Атлетик" Враца 4 - 7 ВИСША ЛИГА 2019-2020 3
01-10-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК "Фантастико" Враца 2 - 9 ВИСША ЛИГА 2019-2020 4
03-10-2019 18:50 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ПАНТЕРА 1 - 2 ВИЕНСКО 1
03-10-2019 19:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК Инекс Трейд 0 - 1 ВИЕНСКО 1
03-10-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК Инекс Трейд 5 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 5
07-10-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 6
08-10-2019 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ТИМАК АГРО" - "Атлетик" Враца 3 - 0 ВИСША ЛИГА 2019-2020 5
11-10-2019 18:50 ВИЕНСКО "Атлетик" Враца - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 ВИЕНСКО 2
11-10-2019 19:40 ВИЕНСКО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ПАНТЕРА 2 - 0 ВИЕНСКО 3
11-10-2019 21:00 ВИЕНСКО ФК"EKOFRUT" - "Атлетик" Враца 0 - 2 ВИЕНСКО 3
17-10-2019 18:00 ВИЕНСКО "Атлетик" Враца - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 3 - 0 ВИЕНСКО 4
17-10-2019 19:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "Ботев" Лиляче 12 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 7
17-10-2019 20:40 ВИЕНСКО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"EKOFRUT" 0 - 2 ВИЕНСКО 4
18-10-2019 18:00 ВИЕНСКО ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" *1 - 1 ВИЕНСКО 5
18-10-2019 18:30 ВИЕНСКО ФК "Фантастико" Враца - "Атлетик" Враца 2 - 1 ВИЕНСКО 5
21-10-2019 19:30 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - "Атлетик" Враца 7 - 4 ВИСША ЛИГА 2019-2020 7
22-10-2019 18:00 ВИЕНСКО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК "Фантастико" Враца 0 - 1 ВИЕНСКО 6
24-10-2019 18:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 3 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 8
25-10-2019 18:00 ВИЕНСКО "Атлетик" Враца - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 0 - 2 ВИЕНСКО 6
25-10-2019 18:30 ВИЕНСКО ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 0 - 2 ВИЕНСКО 7
28-10-2019 19:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"КУЛАТА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 7 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 9
04-11-2019 18:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"EKOFRUT" 2 - 4 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 1
06-11-2019 19:00 ПАРК ДЪБНИКА АТЛЕТИК ВЕТЕРАНИ - Ботев 93 ВЕТЕРАНИ 2 - 4 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 1
17-11-2019 09:30 ПАРК ДЪБНИКА АТЛЕТИК ВЕТЕРАНИ - ПАНТЕРА 2 - 0 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 2
18-11-2019 18:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"SEBN-МЕЗДРА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 5 - 0 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 3
21-11-2019 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - КФК "МЛАДОСТ " 4 - 2 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 2
01-12-2019 11:00 ПАРК ДЪБНИКА ЕКОФРУТ-ВЕТЕРАНИ - АТЛЕТИК ВЕТЕРАНИ 2 - 2 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 3
01-12-2019 15:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"КУЛАТА" 3 - 0 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 4
08-12-2019 09:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО АТЛЕТИК ВЕТЕРАНИ - СКРИТА СИЛА -ВЕТЕРАНИ 5 - 0 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 4
08-12-2019 14:50 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЧАВДАР 2020" БЯЛА СЛАТИНА - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 3 - 2 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 5
15-12-2019 11:20 ЗАЛА-МЕХАНОТО СКАРА БИРА ВЕТЕРАНИ - АТЛЕТИК ВЕТЕРАНИ 1 - 7 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 5
15-12-2019 13:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 3 - 5 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 6
22-12-2019 13:40 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 0 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 7
05-01-2020 12:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"БОТЕВ"ЛИЛЯЧЕ-ВЕТЕРАНИ - АТЛЕТИК ВЕТЕРАНИ 1 - 11 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 7
05-01-2020 20:30 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"EKOFRUT" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 5 - 7 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 8
12-01-2020 13:00 ПАРК ДЪБНИКА Ботев 93 ВЕТЕРАНИ - АТЛЕТИК ВЕТЕРАНИ 1 - 3 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 8
12-01-2020 14:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ " - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 5 - 2 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 9
19-01-2020 12:20 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"SEBN-МЕЗДРА" 1 - 6 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 10
20-01-2020 19:30 ЗАЛА-МЕХАНОТО ПАНТЕРА - АТЛЕТИК ВЕТЕРАНИ 4 - 11 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 9
29-01-2020 21:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"КУЛАТА" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 5 - 10 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 11
02-02-2020 15:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ЧАВДАР 2020" БЯЛА СЛАТИНА 1 - 8 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 12
02-02-2020 16:00 ПАРК ДЪБНИКА АТЛЕТИК ВЕТЕРАНИ - ЕКОФРУТ-ВЕТЕРАНИ 3 - 3 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 10
16-02-2020 11:40 ПАРК ДЪБНИКА СКРИТА СИЛА -ВЕТЕРАНИ - АТЛЕТИК ВЕТЕРАНИ 0 - 3 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 11
16-02-2020 13:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 5 - 3 "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 13
23-02-2020 10:50 ПАРК ДЪБНИКА АТЛЕТИК ВЕТЕРАНИ - СКАРА БИРА ВЕТЕРАНИ 1 - 1 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 12
23-02-2020 15:00 ПАРК ДЪБНИКА "ТИМАК АГРО"-ВЕТЕРАНИ - АТЛЕТИК ВЕТЕРАНИ 2 - 3 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 13
03-03-2020 20:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"МЕДКОВЕЦ" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 9 - 2 "NET INS" Б ГРУПА 10
05-03-2020 19:10 ПАРК ДЪБНИКА АТЛЕТИК ВЕТЕРАНИ - "ТИМАК АГРО"-ВЕТЕРАНИ 4 - 2 ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 6
08-03-2020 11:10 ПАРК ДЪБНИКА АТЛЕТИК ВЕТЕРАНИ - ФК"БОТЕВ"ЛИЛЯЧЕ-ВЕТЕРАНИ - ЛИГА ВЕТЕРАНИ 2020 14
13-03-2020 18:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - "BG OIL"ЗИМНА ЛИГА 14
08-05-2020 18:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 3 - 0 ВИЕНСКО 15
08-05-2020 18:30 ВИЕНСКО ФК"ТИМАК АГРО" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 3 - 0 ВИЕНСКО 9
10-05-2020 16:30 ВИЕНСКО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Скара Бира 4 - 1 ВИЕНСКО 8
12-05-2020 18:20 ВИЕНСКО АФК Скара Бира - "Атлетик" Враца 2 - 4 ВИЕНСКО 7
12-05-2020 18:50 ВИЕНСКО "Атлетик" Враца - ФК"ТИМАК АГРО" 2 - 2 ВИЕНСКО 8
12-05-2020 20:20 ВИЕНСКО ФК Инекс Трейд - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 0 - 3 ВИЕНСКО 10
13-05-2020 18:30 ВИЕНСКО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ЛИЛЯЧЕ" 3 - 1 ВИЕНСКО 14
13-05-2020 18:50 ВИЕНСКО ПАНТЕРА - "Атлетик" Враца 2 - 1 ВИЕНСКО 10
13-05-2020 19:30 ВИЕНСКО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - "Атлетик" Враца 2 - 1 ВИЕНСКО 11
13-05-2020 20:10 ВИЕНСКО ПАНТЕРА - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 1 ВИЕНСКО 12
17-05-2020 12:00 ВИЕНСКО "Атлетик" Враца - ФК Инекс Трейд 0 - 2 ВИЕНСКО 18
17-05-2020 12:00 ВИЕНСКО "Атлетик" Враца - ФК "Фантастико" Враца 0 - 2 ВИЕНСКО 14
17-05-2020 12:00 не е избран ФК"ТИМАК АГРО" - "Атлетик" Враца 2 - 0 ВИЕНСКО 17
17-05-2020 13:00 ВИЕНСКО ФК"ЛИЛЯЧЕ" - "Атлетик" Враца 2 - 0 ВИЕНСКО 13
17-05-2020 13:00 не е избран "Атлетик" Враца - АФК Скара Бира 0 - 2 ВИЕНСКО 16
17-05-2020 18:40 ВИЕНСКО "Атлетик" Враца - ФК"EKOFRUT" 0 - 2 ВИЕНСКО 12
17-05-2020 19:40 ВИЕНСКО ФК Инекс Трейд - "Атлетик" Враца 2 - 0 ВИЕНСКО 9
17-05-2020 20:00 ВИЕНСКО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 2 - 0 ВИЕНСКО 16
18-05-2020 19:00 ВИЕНСКО ФК"EKOFRUT" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" *4 - 4 ВИЕНСКО 13
01-06-2020 19:30 ВИЕНСКО АФК Скара Бира - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 2 - 0 ВИЕНСКО 17
01-06-2020 20:20 ВИЕНСКО ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ТИМАК АГРО" 0 - 4 ВИЕНСКО 18
14-06-2020 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ПАНТЕРА" 6 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 11
18-06-2020 21:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"EKOFRUT" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 1 - 1 "NET INS" Б ГРУПА 12
25-06-2020 21:10 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - АФК Чех Пласт 2 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 13
30-06-2020 17:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Скара Бира - "Атлетик" Враца 0 - 5 ВИСША ЛИГА 2019-2020 9
03-07-2020 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК Инекс Трейд - ФК"ЕВЪРГРИЙН" 6 - 4 "NET INS" Б ГРУПА 14
07-07-2020 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - Околчица /Враца/ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 2019-2020 10
09-07-2020 21:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"ДИЕМА 2004"ВЪРБЕШНИЦА 3 - 6 "NET INS" Б ГРУПА 15
14-07-2020 19:30 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - "Атлетик" Враца 9 - 5 ВИСША ЛИГА 2019-2020 11
16-07-2020 20:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Ботев" Лиляче - ФК"ЕВЪРГРИЙН" - "NET INS" Б ГРУПА 16
21-07-2020 21:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - ФК"ТИМАК АГРО" - ВИСША ЛИГА 2019-2020 12
24-07-2020 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЛИЛЯЧЕ" - ФК"ЕВЪРГРИЙН" - "NET INS" Б ГРУПА 17
28-07-2020 21:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - "Атлетик" Враца - ВИСША ЛИГА 2019-2020 13
29-07-2020 19:30 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - КФК "МЛАДОСТ " - ВИСША ЛИГА 2019-2020 14
30-07-2020 20:20 ПАРК ДЪБНИКА ФК"ЕВЪРГРИЙН" - ФК"КУЛАТА" - "NET INS" Б ГРУПА 18