Враца

НИКОЛАЙ ЮРИЕВ МЕТОДИЕВ

клубове

роден на: 12.07.1989

години: 29

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 12
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 14
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 15
n/a не е избран ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 16
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 17
n/a не е избран АФК Скара Бира - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 18
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - "Атлетик" Враца Висша лига 19
n/a не е избран "Игрис Махала" - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 20
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - Околчица /Враца/ Висша лига 21
n/a не е избран Скрита Сила - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 22
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 12
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 14
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 15
n/a не е избран ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 16
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 17
n/a не е избран АФК Скара Бира - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 18
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - "Атлетик" Враца Висша лига 19
n/a не е избран "Игрис Махала" - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 20
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - Околчица /Враца/ Висша лига 21
n/a не е избран Скрита Сила - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 22
23-10-2016 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 1 Група C 1
23-10-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM "В и К" ООД ВРАЦА - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 5 Група C 1
30-10-2016 11:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - ФК Вадиас 2 - 2 Група C 2
30-10-2016 15:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 1 Група C 2
20-11-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Вадиас - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 1 Група C 3
20-11-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - "В и К" ООД ВРАЦА 5 - 0 Група C 3
30-08-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" - ФК"ТИМАК АГРО" 2 - 5 Б група 1
05-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - Нашенци-Пчелна Майка 6 - 2 Висша лига 1
08-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК"АТЛЕТИК 1996" - КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" 7 - 3 Б група 2
15-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" - ФК Ботевъ Брусен 4 - 4 Б група 3
19-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Червена чета "Радецки" 4 - 2 Висша лига 3
21-09-2017 20:30 Palmsbet stadium Нашенци-Пчелна Майка - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 4 - 2 ГРУПА B2 1
21-09-2017 22:00 Palmsbet stadium Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3 ГРУПА B2 1
22-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" - ФК "Kафето Тийм" 3 - 3 Б група 4
28-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 1 Висша лига 4
02-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР 4 - 1 Висша лига 5
05-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Фк ЧАМ КИД - КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" 5 - 1 Б група 5
06-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 5 - 1 Б група 6
10-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 4 Висша лига 6
13-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА "ЗГОРИГРАД БОЙС" - КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" 2 - 2 Б група 7
15-10-2017 10:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 8 - 2 ГРУПА B2 2
15-10-2017 12:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Лев Инс 2 - 3 ГРУПА B2 2
17-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - АФК Скара Бира 11 - 2 Висша лига 7
20-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" - ФК"КРИСТА" ЛОМ 2 - 3 Б група 8
25-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" 1 - 5 Б група 9
26-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3 Висша лига 8
28-10-2017 10:00 Общинско игрище Козлодуй "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 5 ГРУПА B2 3
28-10-2017 12:00 Общинско игрище Козлодуй Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 7 - 3 ГРУПА B2 3
01-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" - АФК Чех Пласт 4 - 0 Б група 10
02-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - "Игрис Махала" 15 - 0 Висша лига 9
08-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА АФК Звезда - КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" 7 - 12 Б група 11
09-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3 Висша лига 10
14-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Скрита Сила 10 - 1 Висша лига 11
16-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Мургаш Врачеш 8 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-11-2017 19:30 не е избран Мургаш Врачеш - Нашенци-Пчелна Майка 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2018 18:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 10 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2018 19:20 ЗАЛА ПМГ КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" - ФК "Фантастико" Враца 3 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 1
01-04-2018 22:10 ЗАЛА ПМГ КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" - "ЗГОРИГРАД БОЙС" 4 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 2
15-04-2018 16:00 Парк Вършец Нашенци-Пчелна Майка - Лев Инс 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2018 17:00 ЗАЛА ПМГ ФК"КРИСТА" ЛОМ - КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" 4 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 3
15-04-2018 19:20 ЗАЛА ПМГ КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" - ФК "Kафето Тийм" 5 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 4
22-04-2018 18:10 ЗАЛА ПМГ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" 2 - 2 НЕДЕЛНА ЛИГА 5
22-04-2018 22:15 ЗАЛА ПМГ КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" - ФК "Кранамакс"-Враца 4 - 6 НЕДЕЛНА ЛИГА 6
29-04-2018 15:20 ЗАЛА ПМГ ФК "ПАРТИЗАН" - КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" 6 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 7
29-04-2018 17:00 ЗАЛА ПМГ КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" - "Игрис Махала" 1 - 3 НЕДЕЛНА ЛИГА 8
29-04-2018 20:00 ЗАЛА ПМГ "Атлетик" Враца - КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" 4 - 1 НЕДЕЛНА ЛИГА 9
05-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" - АФК Чех Пласт 6 - 3 Б група 12
12-06-2018 18:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК"АТЛЕТИК 1996" - КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" 3 - 5 Б група 13
26-06-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" - ФК "Kафето Тийм" 7 - 3 Б група 15
03-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК"ТИМАК АГРО" - КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" 2 - 5 Б група 16
05-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" - ФК"БОТЕВ ЗАВИНАГИ" 5 - 3 Б група 17
10-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ "ЗГОРИГРАД БОЙС" - КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" 4 - 6 Б група 18
12-07-2018 19:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" - АФК Звезда 7 - 3 Б група 19
17-07-2018 20:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 2 СТАДИОН "ХРИСТО БОТЕВ ФК "АРМЕЙЦИТЕ- КРАНАМАКС" - КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" 0 - 4 Б група 20
09-01-2019 20:10 ЗАЛА-МЕХАНОТО КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" - ФК"ЕВЪРГРИЙН"-ВРАЦА 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
16-01-2019 19:30 ЗАЛА-МЕХАНОТО "Атлетик" Враца - КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА 2
23-01-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" - ФК"SEBN-МЕЗДРА" 8 - 3 ЗИМНА ЛИГА 3
30-01-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" - ФК "Фантастико" Враца 6 - 3 ЗИМНА ЛИГА 4
06-02-2019 19:30 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
13-02-2019 21:00 ЗАЛА-МЕХАНОТО КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" - ФК"АТЛЕТИК 1996" 6 - 10 ЗИМНА ЛИГА 6
20-02-2019 21:50 ЗАЛА-МЕХАНОТО ФК"ТИМАК АГРО" - КФК "МЛАДОСТ ЕВРОФУТБОЛ" 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 7
17-03-2019 10:30 Стадион "Локомотив" - Мездра "Атлетик" Враца - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 3 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP
17-03-2019 14:30 Стадион "Локомотив" - Мездра Околчица /Враца/ - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 5 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP
КР Стадион "Локомотив" - Мездра Нашенци-Пчелна Майка - ФК"ХЪС" -ЛОМ 8 - 2 CFL NATIONAL CHAMPIONSHIP