Враца

НИКОЛАЙ ЮРИЕВ МЕТОДИЕВ

клубове

роден на: 12.07.1989

години: 29

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 12
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 14
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 15
n/a не е избран ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 16
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 17
n/a не е избран АФК Скара Бира - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 18
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - "Атлетик" Враца Висша лига 19
n/a не е избран "Игрис Махала" - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 20
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - Околчица /Враца/ Висша лига 21
n/a не е избран Скрита Сила - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 22
n/a не е избран ФК "Фантастико" Враца - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 12
n/a не е избран Червена чета "Радецки" - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 14
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК "ПАРТИЗАН" Висша лига 15
n/a не е избран ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 16
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД Висша лига 17
n/a не е избран АФК Скара Бира - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 18
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - "Атлетик" Враца Висша лига 19
n/a не е избран "Игрис Махала" - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 20
n/a не е избран Нашенци-Пчелна Майка - Околчица /Враца/ Висша лига 21
n/a не е избран Скрита Сила - Нашенци-Пчелна Майка Висша лига 22
23-10-2016 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 1 Група C 1
23-10-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM "В и К" ООД ВРАЦА - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 5 Група C 1
30-10-2016 11:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - ФК Вадиас 2 - 2 Група C 2
30-10-2016 15:00 ПАРК ДЪБНИКА "В и К" ООД ВРАЦА - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 1 Група C 2
20-11-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център ФК Вадиас - "В и К" ООД ВРАЦА 2 - 1 Група C 3
20-11-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - "В и К" ООД ВРАЦА 5 - 0 Група C 3
05-09-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "Фантастико" Враца - Нашенци-Пчелна Майка 6 - 2 Висша лига 1
19-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Червена чета "Радецки" 4 - 2 Висша лига 3
21-09-2017 20:30 Bauhaus Арена - терен 2 Нашенци-Пчелна Майка - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 4 - 2 ГРУПА B2 1
21-09-2017 22:00 Bauhaus Арена - терен 2 Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3 ГРУПА B2 1
28-09-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК "ПАРТИЗАН" - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 1 Висша лига 4
02-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - ФК БАЛКАНСКИ ВИХЪР 4 - 1 Висша лига 5
10-10-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА ФК МИНЬОР ЗГОРИГРАД - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 4 Висша лига 6
15-10-2017 10:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй 8 - 2 ГРУПА B2 2
15-10-2017 12:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Лев Инс 2 - 3 ГРУПА B2 2
17-10-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - АФК Скара Бира 11 - 2 Висша лига 7
26-10-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА "Атлетик" Враца - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3 Висша лига 8
28-10-2017 10:00 Общинско игрище Козлодуй "ВЕКОВНА ДРУЖИНА" Козлодуй - Нашенци-Пчелна Майка 2 - 5 ГРУПА B2 3
28-10-2017 12:00 Общинско игрище Козлодуй Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 7 - 3 ГРУПА B2 3
02-11-2017 18:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - "Игрис Махала" 15 - 0 Висша лига 9
09-11-2017 19:00 ПАРК ДЪБНИКА Околчица /Враца/ - Нашенци-Пчелна Майка 1 - 3 Висша лига 10
14-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Скрита Сила 10 - 1 Висша лига 11
16-11-2017 20:00 ПАРК ДЪБНИКА Нашенци-Пчелна Майка - Мургаш Врачеш 8 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-11-2017 19:30 не е избран Мургаш Врачеш - Нашенци-Пчелна Майка 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-04-2018 18:00 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Нашенци-Пчелна Майка 10 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-04-2018 16:00 Парк Вършец Нашенци-Пчелна Майка - Лев Инс 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ