Пловдив

Константин Александров Велков

клубове

роден на: 11.08.1976

години: 44

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
12-03-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - СИНИ ОРЛИ 6 - 1 ВИСША ЛИГА 1
21-03-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Мас Гранде 3 - 1 ВИСША ЛИГА 2
25-03-2014 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ВИСША ЛИГА 3
01-04-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - VIP Dent 3 - 7 ВИСША ЛИГА 4
08-04-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - VIP Dent 2 - 18 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-04-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ВИСША ЛИГА 5
23-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен СИНИ ОРЛИ - АФК Гарата 6 - 3 ВИСША ЛИГА 6
09-05-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - СИНИ ОРЛИ 6 - 4 ВИСША ЛИГА 7
13-05-2014 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - СИНИ ОРЛИ 3 - 6 ВИСША ЛИГА 8
30-05-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - BONELLI 8 - 4 ВИСША ЛИГА 9
05-06-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - СИНИ ОРЛИ 2 - 6 ВИСША ЛИГА 10
13-06-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Десант-68 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
19-06-2014 21:00 СЦ Арена Криско - СИНИ ОРЛИ 3 - 5 ВИСША ЛИГА 12
27-06-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 7 - 4 ВИСША ЛИГА 13
03-07-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - СИНИ ОРЛИ 3 - 6 ВИСША ЛИГА 14
07-07-2014 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Lauta Army Fight Club 2 - 3 ВИСША ЛИГА 15
29-08-2014 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Фитони 7 - 4 ВИСША ЛИГА 16
08-09-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 0 ВИСША ЛИГА 18
19-09-2014 19:00 СЦ Арена Мас Гранде - СИНИ ОРЛИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 17
23-09-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 6 - 5 ВИСША ЛИГА 20
29-09-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - СИНИ ОРЛИ 1 - 4 ВИСША ЛИГА 21
02-10-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 19
13-10-2014 19:30 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Спартак 6 - 6 ВИСША ЛИГА 23
16-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен СИНИ ОРЛИ - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 22
20-10-2014 21:00 СЦ Арена BONELLI - СИНИ ОРЛИ 4 - 2 ВИСША ЛИГА 24
28-10-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 2 ВИСША ЛИГА 25
05-11-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - СИНИ ОРЛИ 2 - 6 ВИСША ЛИГА 26
12-11-2014 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Криско 13 - 5 ВИСША ЛИГА 27
24-11-2014 00:00 не е избран СИНИ ОРЛИ - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 5 - 0 ВИСША ЛИГА 29
01-12-2014 00:00 не е избран Lauta Army Fight Club - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 30
01-12-2014 21:00 СЦ Арена Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 7 - 9 ВИСША ЛИГА 28
21-12-2014 12:00 СЦ Арена ФК СпИртист - АПФК Пловдив 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 2
28-12-2014 15:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - FC Siza Sport 2 - 1 ЗИМНА ЛИГА 3
04-01-2015 14:00 СЦ Арена WIMBLEDON - АПФК Пловдив 1 - 7 ЗИМНА ЛИГА 4
10-01-2015 12:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
18-01-2015 14:00 СЦ Арена Ред Бул - АПФК Пловдив 3 - 6 ЗИМНА ЛИГА 6
25-01-2015 15:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Багатур Пловдив 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 7
08-02-2015 12:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АПФК Пловдив 1 - 9 ЗИМНА ЛИГА 8
14-02-2015 13:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Ф.К. Сборна Дружина 9 - 0 ЗИМНА ЛИГА 9
21-02-2015 13:00 СЦ Арена АФК Марица - АПФК Пловдив 2 - 17 ЗИМНА ЛИГА 10
28-02-2015 14:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Лаос 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 1
11-03-2015 18:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Ф.К. Сборна Дружина 4 - 2 ЗИМНА ЛИГА 22
13-03-2015 20:00 СЦ Арена Космос - СИНИ ОРЛИ 6 - 7 ВИСША ЛИГА 1
13-03-2015 20:00 Авангард АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 6 - 2 LA LIGA 1
16-03-2015 19:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Житница 8 - 1 LA LIGA 2
17-03-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 11 - 5 ВИСША ЛИГА 2
17-03-2015 21:15 Авангард AFC Cvet Junior - АПФК Пловдив 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 23
21-03-2015 20:00 СЦ Арена ФК СпИртист - АПФК Пловдив 0 - 6 ЗИМНА ЛИГА 24
24-03-2015 20:00 СЦ Арена 90 - АПФК Пловдив 2 - 5 LA LIGA 3
26-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - СИНИ ОРЛИ 1 - 8 ВИСША ЛИГА 3
01-04-2015 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 13 - 5 ВИСША ЛИГА 4
03-04-2015 19:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Светкавиците 5 - 0 LA LIGA 4
06-04-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - СИНИ ОРЛИ 4 - 7 ВИСША ЛИГА 5
09-04-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АПФК Пловдив 2 - 5 LA LIGA 5
13-04-2015 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - 90 9 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-04-2015 19:00 СЦ Арена Old School - СИНИ ОРЛИ 0 - 21 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-04-2015 16:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - FC Sport Sity 10 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-04-2015 19:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Old School 10 - 3 LA LIGA 6
24-04-2015 19:00 Авангард СИНИ ОРЛИ - Младежка 1 9 - 5 ВИСША ЛИГА 6
08-05-2015 19:00 Авангард АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 8 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-05-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM FC Sport Sity - СИНИ ОРЛИ 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-05-2015 19:00 Авангард АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 7 - 4 LA LIGA 8
17-05-2015 18:00 Игрище Ловен парк АПФК Пловдив - Detoni EOOD 7 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-05-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 2 - 7 ВИСША ЛИГА 9
23-05-2015 12:00 Спорт парк Метал (Перник) Неудобните - СИНИ ОРЛИ 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2015 17:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - АФК Гарата 4 - 4* Вътрешни квалификации ААЛ
25-05-2015 19:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - АФК Гарата 9 - 3 LA LIGA 10
26-05-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Фитони 13 - 3 ВИСША ЛИГА 10
29-05-2015 21:00 Авангард СИНИ ОРЛИ - Десант-68 9 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-06-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Неудобните 5 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-06-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АПФК Пловдив 3 - 2 LA LIGA 11
10-06-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - СИНИ ОРЛИ 4 - 13 ВИСША ЛИГА 12
10-06-2015 21:00 Авангард АПФК Пловдив - FC Siza Sport 6 - 3 LA LIGA 12
12-06-2015 18:00 СЦ Арена VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 4 - 4 ВИСША ЛИГА 11
14-06-2015 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) АПФК Пловдив - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 9 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
15-06-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Десант-68 8 - 4 ВИСША ЛИГА 8
17-06-2015 21:00 Авангард Бактрейд - АПФК Пловдив 3 - 14 LA LIGA 7
18-06-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АПФК Пловдив 6 - 9 LA LIGA 13
20-06-2015 18:00 Каменица Арена REAL UNITED - СИНИ ОРЛИ 0 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-06-2015 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) АПФК Пловдив - DXC.technology 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-06-2015 19:00 СЦ Арена Криско - СИНИ ОРЛИ 5 - 14 ВИСША ЛИГА 14
26-06-2015 20:00 Авангард АПФК Пловдив - АФК Марица 11 - 2 LA LIGA 14
28-06-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 4 ВИСША ЛИГА 15
02-07-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - АПФК Пловдив 1 - 2 LA LIGA 15
03-07-2015 20:00 СЦ Берое - открито АПФК Пловдив - King Games 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-07-2015 18:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - REAL UNITED 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-07-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 3 - 16 ВИСША ЛИГА 17
10-07-2015 19:00 Авангард ФК Житница - АПФК Пловдив 6 - 6 LA LIGA 17
13-07-2015 20:00 СЦ Арена Щ+Щ - АПФК Пловдив 2 - 18 LA LIGA 9
16-07-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Космос 10 - 2 ВИСША ЛИГА 16
24-07-2015 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - Чико - Бунара 1 - 5 FINAL FOUR 1
25-07-2015 11:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ Great Wall - Ловеч - СИНИ ОРЛИ 2 - 10 FINAL FOUR 2
25-07-2015 18:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - Тяло пречиш ми 4 - 3 FINAL FOUR 3
25-08-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Спартак 6 - 5 ВИСША ЛИГА 18
28-08-2015 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - АПФК Пловдив 3 - 4 LA LIGA 19
09-09-2015 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Гражданите 12 - 5 ВИСША ЛИГА 20
10-09-2015 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ХЪШОВЕ 6 - 3 LA LIGA 20
14-09-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - СИНИ ОРЛИ 6 - 8 ВИСША ЛИГА 7
15-09-2015 21:00 Авангард AFC Cvet Junior - АПФК Пловдив 1 - 2 LA LIGA 16
17-09-2015 19:00 СЦ Арена Old School - АПФК Пловдив 4 - 5 LA LIGA 21
18-09-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - СИНИ ОРЛИ 3 - 7 ВИСША ЛИГА 21
25-09-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Бактрейд 11 - 6 LA LIGA 22
29-09-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АПФК Пловдив 5 - 7 LA LIGA 23
01-10-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - СИНИ ОРЛИ 4 - 7 ВИСША ЛИГА 23
04-10-2015 19:30 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - не 5 - 3 КВАЛИФИКАЦИИ
05-10-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК ПЛОВДИВ 18 - 6 LA LIGA 18
06-10-2015 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 4 - 11 ВИСША ЛИГА 19
08-10-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 8 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-10-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Лаос 2 - 2* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-10-2015 16:00 Игрище Ловен парк АПФК Пловдив - АФК ГАРАНТ 5 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
15-10-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 8 - 4 ВИСША ЛИГА 24
16-10-2015 21:00 Авангард АПФК Пловдив - Щ+Щ 7 - 4 LA LIGA 24
18-10-2015 18:30 Игрище Ловен парк не - СИНИ ОРЛИ 1 - 4 КВАЛИФИКАЦИИ
19-10-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Fresh Penis 5 - 0 КУПА АРЕНА
20-10-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Лаос 14 - 2 ВИСША ЛИГА 22
27-10-2015 21:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 5 - 7 LA LIGA 25
29-10-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - СИНИ ОРЛИ 3 - 7 ВИСША ЛИГА 25
01-11-2015 11:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Ел Класико 3 - 4 Група B 1
01-11-2015 17:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - DXC.technology 5 - 1 Група B 1
02-11-2015 19:00 СЦ Арена АФК Марица - АПФК Пловдив 2 - 5 КУПА АРЕНА
05-11-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - VIP Dent 2 - 5 ВИСША ЛИГА 26
06-11-2015 19:00 Авангард АПФК Пловдив - BOHEMIANS 12 - 5 LA LIGA 26
09-11-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 4 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-11-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ЕЛМА ТАКСИ 11 - 5 ВИСША ЛИГА 27
12-11-2015 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АПФК Пловдив 2 - 6 LA LIGA 27
15-11-2015 11:00 ACCEDIA STADIUM АПФК Пловдив - SPS 3 - 8 Група G 1
15-11-2015 14:00 ACCEDIA STADIUM ФЕНИКС-ЛОВЕЧ - АПФК Пловдив 5 - 3 Група G 2
15-11-2015 14:00 Спортен комплекс Езерец СИНИ ОРЛИ - DXC.technology 4 - 5 Група B 2
15-11-2015 17:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - СИНИ ОРЛИ 3 - 4 Група B 2
16-11-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - АПФК Пловдив 5 - 0 КУПА АРЕНА
22-11-2015 16:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Лаос 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-11-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Kamenitza-Интернационал 8 - 6 LA LIGA 28
24-11-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 0 - 8 ВИСША ЛИГА 28
29-11-2015 13:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - СИНИ ОРЛИ 3 - 2 Група B 3
29-11-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Ел Класико - СИНИ ОРЛИ 3 - 4 Група B 3
02-12-2015 18:45 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Криско 10 - 4 ВИСША ЛИГА 29
02-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК Марица - АПФК Пловдив 4 - 8 LA LIGA 29
07-12-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - АФК ХАОС 7 - 4 LA LIGA 30
09-12-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 2 - 3 ВИСША ЛИГА 30
13-12-2015 00:00 не е избран Kilnockie - АПФК Пловдив 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 00:00 не е избран АПФК Пловдив - Сабрина 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - АПФК Пловдив 0 - 4 ЗИМНА ЛИГА 3
31-01-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - АПФК Пловдив 1 - 8 ЗИМНА ЛИГА 5
05-02-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - ШАШ 5 - 1 ЗИМНА ЛИГА 4
07-02-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - La Masia 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - АПФК Пловдив 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 7
19-02-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Бунарджик 2 - 6 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
23-02-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - СИНИ ОРЛИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 1
24-02-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Младежка 1 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
01-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - СИНИ ОРЛИ 3 - 6 ВИСША ЛИГА 2
01-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 3 ВИСША ЛИГА 2
15-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 2 - 4 ВИСША ЛИГА 3
16-03-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 15 - 5 ВИСША ЛИГА 3
22-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - VIP Dent 1 - 4 ВИСША ЛИГА 4
22-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Фитони - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 4
30-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - СИНИ ОРЛИ 1 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-03-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - АПФК Пловдив 2 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АПФК Пловдив 3 - 3 ВИСША ЛИГА 5
06-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 6 - 2 ВИСША ЛИГА 5
12-04-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 15 - 6 ВИСША ЛИГА 6
15-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 1 - 10 ВИСША ЛИГА 6
19-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Спартак 19 - 4 ВИСША ЛИГА 7
22-04-2016 20:00 СЦ Арена TNN Gold - АПФК Пловдив 0 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-04-2016 22:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - АПФК Пловдив 6 - 5 ВИСША ЛИГА 7
27-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - СИНИ ОРЛИ 3 - 10 ВИСША ЛИГА 8
27-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Бактрейд 2 - 2 ВИСША ЛИГА 8
30-04-2016 12:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ПОБЕДА БУРГАС 8 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 12 - 3 ВИСША ЛИГА 9
10-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 9 - 4 ВИСША ЛИГА 10
10-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Пълдин Атлетик 5 - 6 ВИСША ЛИГА 10
13-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 6 - 2 ВИСША ЛИГА 11
14-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - АПФК Пловдив 3 - 7 ВИСША ЛИГА 11
15-05-2016 12:00 Каменица Арена ПОБЕДА БУРГАС - СИНИ ОРЛИ 1 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 12
18-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 4 - 3 ВИСША ЛИГА 12
23-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 4 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Danika - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-05-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 2 - 9 ВИСША ЛИГА 13
31-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ВИСША ЛИГА 13
31-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Спартак 5 - 0 ВИСША ЛИГА 14
01-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 3 - 17 ВИСША ЛИГА 14
07-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - АПФК Пловдив 6 - 2 ВИСША ЛИГА 15
15-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 4 - 3 Първа шестица 1
17-06-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-06-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 5 - 0 ВИСША ЛИГА 15
27-06-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 7 Първа шестица 2
28-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-07-2016 21:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - FULLMAX 2 - 3 FINAL FOUR - Група А 1
02-07-2016 08:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - БНТ 2 - 3 FINAL FOUR - Група А 2
02-07-2016 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ DXC.technology - СИНИ ОРЛИ 6 - 3 FINAL FOUR - Група А 3
04-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 2 - 7 Първа шестица 4
06-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 2 Първа шестица 4
06-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 6 - 2 Първа шестица 3
08-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 5 - 0 Първа шестица 3
10-07-2016 22:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 Първа шестица 2
12-07-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 8 - 6 Първа шестица 5
12-07-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 5 - 0 Първа шестица 5
23-08-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Чико-Бунара 3 - 7 Финални плейофи
30-08-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 2 - 4 ВИСША ЛИГА 1
30-08-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - TNN Gold 2 - 2 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 3 - 5 ВИСША ЛИГА 2
07-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - СИНИ ОРЛИ 5 - 4 ВИСША ЛИГА 2
11-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 0 - 5 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
13-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 3
16-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 7 - 4 ВИСША ЛИГА 3
20-09-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - АПФК Пловдив 2 - 2 ВИСША ЛИГА 4
27-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 8 - 6 ВИСША ЛИГА 5
27-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 1 - 3 ВИСША ЛИГА 5
30-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 6 - 4 ВИСША ЛИГА 4
04-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 1 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - АПФК Пловдив 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 6 - 7 ВИСША ЛИГА 6
11-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 5 - 0 ВИСША ЛИГА 6
18-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 7
21-10-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 7 - 3 ВИСША ЛИГА 7
25-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 4 - 3 ВИСША ЛИГА 8
30-10-2016 12:00 Игрище Ловен парк АПФК Пловдив - Атлетико 5 - 0 Група F 1
30-10-2016 14:00 Игрище зад централна поща СИНИ ОРЛИ - Лазур Свети Влас 4 - 6 Група D 2
30-10-2016 17:00 Игрище зад централна поща ГРЪНЧАРИТЕ - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 Група D 3
30-10-2016 18:00 Игрище Ловен парк СПОРТИНГ - АПФК Пловдив 5 - 0 Група F 3
01-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - АПФК Пловдив 3 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 9 - 1 ВИСША ЛИГА 9
08-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 9
15-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 5 - 6 ВИСША ЛИГА 10
15-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 5 - 2 ВИСША ЛИГА 10
22-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - AFC Cvet Junior 3 - 6 ВИСША ЛИГА 11
22-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - СИНИ ОРЛИ 2 - 7 ВИСША ЛИГА 11
28-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 5 - 5 ВИСША ЛИГА 12
09-12-2016 15:00 ACCEDIA STADIUM Manastirishte 2000 - СИНИ ОРЛИ 8 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-12-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АПФК Пловдив 5 - 6 ВИСША ЛИГА 12
13-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 3 - 6 ВИСША ЛИГА 13
13-12-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Тарос Трейд 4 - 3 ВИСША ЛИГА 13
28-01-2017 20:00 СЦ Оптимум АПФК Пловдив - Наказателите 13 - 2 ЗИМНА ЛИГА 1
04-02-2017 21:00 СЦ Оптимум АПФК Пловдив - Пълдин Атлетик 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 2
11-02-2017 20:00 СЦ Оптимум Juventus - АПФК Пловдив 6 - 5 ЗИМНА ЛИГА 3
19-02-2017 14:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Сабрина 4 - 1 ЗИМНА ЛИГА 4
26-02-2017 00:00 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - АПФК Пловдив 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 5
26-02-2017 13:00 Игрище Ловен парк АПФК Пловдив - Pasta Gabrovo 6 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-02-2017 00:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Чико-Бунара 0 - 5 ВИСША ЛИГА 14
28-02-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 4 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 15
07-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 2 - 3 ВИСША ЛИГА 15
10-03-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Наказателите 12 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
12-03-2017 17:00 Релакс Арена (Пазарджик) Лев Инс - АПФК Пловдив *5 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Ф.К. ОАЗИС *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-03-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Наказателите 17 - 6 ЗИМНА ЛИГА 6
22-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 4 - 1 ВИСША ЛИГА 16
23-03-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - АПФК Пловдив 0 - 4 ЗИМНА ЛИГА 7
27-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 5 - 0 ВИСША ЛИГА 16
28-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АПФК Пловдив 3 - 7 ВИСША ЛИГА 17
28-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Фитони - СИНИ ОРЛИ 6 - 8 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 0 - 5 ВИСША ЛИГА 18
05-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 2 - 4 ВИСША ЛИГА 18
12-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 5 - 8 ВИСША ЛИГА 19
12-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - АПФК Пловдив 4 - 1 ВИСША ЛИГА 19
18-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 8
19-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бактрейд 7 - 10 ВИСША ЛИГА 20
24-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Балканска Гозба 6 - 3 ВИСША ЛИГА 20
25-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 3 - 3 ВИСША ЛИГА 21
25-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 7 - 2 ВИСША ЛИГА 21
06-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - СИНИ ОРЛИ 4 - 2 ВИСША ЛИГА 22
09-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 10 - 1 ВИСША ЛИГА 23
11-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 5 - 1 ВИСША ЛИГА 23
17-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - СИНИ ОРЛИ 4 - 7 ВИСША ЛИГА 24
25-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АПФК Пловдив 3 - 3 ВИСША ЛИГА 25
03-06-2017 15:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 4 - 5 ВИСША ЛИГА 25
05-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - СИНИ ОРЛИ 3 - 1 ВИСША ЛИГА 26
10-06-2017 11:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Балканска Гозба 2 - 2 ВИСША ЛИГА 26
13-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бактрейд 9 - 2 ВИСША ЛИГА 27
13-06-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - АПФК Пловдив 3 - 7 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АПФК Пловдив 4 - 5 ВИСША ЛИГА 28
20-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 8 - 6 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 6 - 0 ВИСША ЛИГА 29
27-06-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 3 - 9 ВИСША ЛИГА 29
04-07-2017 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - BOHEMIANS 5 - 4 Финални плейофи
22-08-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - СИНИ ОРЛИ 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
23-08-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - АПФК Пловдив 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
29-08-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 1 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
30-08-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Ф.К. ОАЗИС 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
12-09-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АПФК Пловдив 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
15-09-2017 20:05 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - СИНИ ОРЛИ 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
20-09-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
21-09-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - АПФК Пловдив 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
27-09-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - DEMBA TEAM 4 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
04-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - СИНИ ОРЛИ 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
10-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 2 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
13-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
17-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - СИНИ ОРЛИ 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
18-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Тарос Трейд 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
22-10-2017 10:00 Игрище Ловен парк ФК Миро - АПФК Пловдив 0 - 5 ГРУПА E1 1
22-10-2017 14:00 Игрище Ловен парк АПФК Пловдив - АФК Гробарите 2 - 3 ГРУПА E1 3
24-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - АПФК Пловдив 4 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
03-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
08-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - СИНИ ОРЛИ 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
08-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - FC FIGHTERS 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
14-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - АПФК Пловдив 0 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
14-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
21-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - СИНИ ОРЛИ 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
22-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - TNN Gold 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
28-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
28-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - АПФК Пловдив 10 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
03-12-2017 13:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АПФК Пловдив 5 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-12-2017 16:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
10-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
11-12-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
13-12-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - АПФК Пловдив 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
05-03-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - 1K 3 - 2 Лига Арена 1
07-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
07-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - VIP Dent 1 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
13-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
14-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
19-03-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Raiders 5 - 1 Лига Арена 3
26-03-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - АПФК Пловдив 1 - 5 Лига Арена 4
28-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
29-03-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
04-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ТРАДА ДИЗАЙН 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
04-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Чико-Бунара 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
09-04-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АПФК Пловдив 0 - 5 Лига Арена 6
10-04-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
11-04-2018 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Fresh Penis 3 - 0 Лига Арена 9
16-04-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - papiauto03 9 - 0 Лига Арена 7
17-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - СИНИ ОРЛИ 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
20-04-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - АПФК Пловдив 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
21-04-2018 10:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Даяна 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
23-04-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - АПФК Пловдив 3 - 1 Лига Арена 8
26-04-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
27-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - TNN Gold 6 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
03-05-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АПФК Пловдив 4 - 4 Лига Арена 2
07-05-2018 20:00 СЦ Арена Вълчи рай - АПФК Пловдив 4 - 8 Лига Арена 10
08-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
08-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 7 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
16-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Даяна 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
23-05-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 5
28-05-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Old School 7 - 2 Лига Арена 12
29-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - TNN Gold 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
31-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - АПФК Пловдив 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
04-06-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - АПФК Пловдив 2 - 3 Лига Арена 13
05-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - СИНИ ОРЛИ 15 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
06-06-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
10-06-2018 00:00 не е избран СИНИ ОРЛИ - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
12-06-2018 00:00 не е избран Полярните мечки - АПФК Пловдив 0 - 5 Лига Арена 14
13-06-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - АПФК Пловдив 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
18-06-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ХЪШОВЕ 10 - 3 Лига Арена 24
19-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 9 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
20-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
24-06-2018 00:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
25-06-2018 20:00 СЦ Арена Raiders - АПФК Пловдив 2 - 10 Лига Арена 23
27-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
04-07-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АФК ДИОМЕТРАН 5 - 0 Финални плейофи
09-07-2018 20:00 СЦ Арена Old School - АПФК Пловдив 1 - 3 Лига Арена 16
11-07-2018 19:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Активлайф 8 - 2 Лига Арена 15
17-07-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АПФК Пловдив 1 - 9 Лига Арена 17
20-08-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Вълчи рай 17 - 1 Лига Арена 18
23-08-2018 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - КАМИОНИТЕ 5 - 1 Лига Арена 20
03-09-2018 00:00 СЦ Арена papiauto03 - АПФК Пловдив 0 - 5 Лига Арена 21
04-09-2018 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - АПФК Пловдив 8 - 5 Лига Арена 19
10-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - FA Plovdiv 2 - 2 СУПЕР Лига 7 1
13-09-2018 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Бохемианс 4 - 6 Лига Арена 22
17-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - АПФК Пловдив 1 - 3 СУПЕР Лига 7 2
20-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
25-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бирен Спортист 6 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
01-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Novacite - АПФК Пловдив 0 - 5 СУПЕР Лига 7 4
07-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
08-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - AFC TechnoWelt 0 - 5 СУПЕР Лига 7 5
09-10-2018 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Maina City 7 - 2 Лига Арена 3
09-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
16-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - FC Fitoni 2 - 4 СУПЕР Лига 7 6
16-10-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 6 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
22-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - АПФК Пловдив 6 - 7 СУПЕР Лига 7 7
24-10-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Спартак 2 - 3 Лига Арена 1
24-10-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Ураган - СИНИ ОРЛИ 2 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - ФК Самурай 3 - 7 СУПЕР Лига 7 8
30-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - СИНИ ОРЛИ 9 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
31-10-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - АПФК Пловдив 3 - 5 Лига Арена 6
05-11-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - АПФК Пловдив 4 - 4 СУПЕР Лига 7 9
07-11-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - FC Siza Sport 5 - 2 Лига Арена 7
07-11-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Имхотеп 1 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
12-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - Футболна Академия 3 - 6 СУПЕР Лига 7 10
13-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
19-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - АПФК Пловдив 5 - 0 СУПЕР Лига 7 11
20-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
21-11-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Fresh Penis 3 - 1 Лига Арена 9
23-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - FC Lauta Hools 2 - 2 СУПЕР Лига 7 12
27-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
03-12-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - АПФК Пловдив 4 - 1 Лига Арена 10
05-12-2018 19:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - АПФК Пловдив 3 - 7 Лига Арена 4
05-12-2018 20:00 не е избран Четирите Пейки - АПФК Пловдив 5 - 0 СУПЕР Лига 7 13
23-12-2018 19:00 СЦ Оптимум - терен 1 Maina City - АПФК Пловдив 5 - 12 ЗИМНА ЛИГА 1
29-12-2018 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 АПФК Пловдив - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 4 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Самурай - АПФК Пловдив 3 - 12 ЗИМНА ЛИГА 3
12-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 АПФК Пловдив - ХАОС 3 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
19-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - АПФК Пловдив 1 - 2 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - АПФК Пловдив 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА 6
27-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 АПФК Пловдив - Бактрейд 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА 7
05-02-2019 19:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - АПФК Пловдив 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 8
09-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 7 - 3 ЗИМНА ЛИГА 9
16-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 Футболна Академия - АПФК Пловдив 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 10
23-02-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 2 АПФК Пловдив - ФК Маламир 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 11
24-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АПФК Пловдив 10 - 3 ЗИМНА ЛИГА 12
26-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - СИНИ ОРЛИ 9 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
04-03-2019 20:00 СЦ Оптимум АПФК Пловдив - ФК Илюминати 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 13
05-03-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - UEFALONA 1 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
13-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - СИНИ ОРЛИ 6 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
20-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
26-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - ФК Бунарджика 2 - 3 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2019 19:00 СЦ Арена Вълчи рай - АПФК Пловдив 0 - 5 Лига Арена 2
01-04-2019 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Десант-68 2 - 7 Лига Арена 11
08-04-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - АПФК Пловдив 1 - 2 Лига Арена 12
08-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бирен Спортист 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
15-04-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Вълчи рай 1 - 2 Лига Арена 13
15-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 9 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
22-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Хулигани 1 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
01-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - КАМИОНИТЕ 11 - 6 Лига Арена 15
03-05-2019 20:00 СЦ Арена Maina City - АПФК Пловдив 4 - 5 Лига Арена 14
07-05-2019 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - АПФК Пловдив 6 - 3 Лига Арена 16
09-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
13-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ФК Активлайф 4 - 11 Лига Арена 5
13-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Старата Школа 5 - 0 Лига Арена 17
17-05-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - АПФК Пловдив 8 - 3 Лига Арена 8
20-05-2019 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АПФК Пловдив 6 - 3 Лига Арена 18
27-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 12 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
28-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Бохемианс 0 - 5 Лига Арена 19
29-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Любекс 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
03-06-2019 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - АПФК Пловдив 4 - 4 Лига Арена 20
04-06-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
12-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Любекс 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
16-06-2019 20:00 не е избран Бирен Спортист - СИНИ ОРЛИ 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
17-06-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 5 Лига Арена 21
24-06-2019 00:00 не е избран Десант-68 - АПФК Пловдив 5 - 0 Лига Арена 22
25-06-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
01-07-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - СИНИ ОРЛИ 11 - 14 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
04-07-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - TNN Gold 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29