Пловдив

Васил Красимиров Каменов

клубове

роден на: 16.09.1991

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
11-03-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Десант-68 4 - 8 ВИСША ЛИГА 1
20-03-2014 21:00 СЦ Арена Криско - Балканска Гозба 7 - 3 ВИСША ЛИГА 2
28-03-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Спартак 3 - 2 ВИСША ЛИГА 3
02-04-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 3 - 7 ВИСША ЛИГА 4
09-04-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Балканска Гозба 7 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-04-2014 17:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - Балканска Гозба 10 - 2 ВИСША ЛИГА 5
23-04-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Фитони 1 - 10 ВИСША ЛИГА 6
09-05-2014 21:00 СЦ Арена Мас Гранде - Балканска Гозба 3 - 5 ВИСША ЛИГА 7
12-05-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 8
27-05-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Балканска Гозба 12 - 3 ВИСША ЛИГА 9
05-06-2014 21:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Даяна 5 - 8 ВИСША ЛИГА 10
09-06-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Балканска Гозба 2 - 2 ВИСША ЛИГА 11
23-06-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Гражданите 7 - 12 ВИСША ЛИГА 12
27-06-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 7 - 4 ВИСША ЛИГА 13
01-07-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - BONELLI 3 - 9 ВИСША ЛИГА 14
10-07-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Балканска Гозба 5 - 7 ВИСША ЛИГА 15
29-08-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Балканска Гозба 5 - 3 ВИСША ЛИГА 16
04-09-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Криско 3 - 3 ВИСША ЛИГА 17
10-09-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Балканска Гозба 4 - 1 ВИСША ЛИГА 18
18-09-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Балканска Гозба 5 - 2 ВИСША ЛИГА 19
22-09-2014 00:00 не е избран Балканска Гозба - Lauta Army Fight Club 5 - 0 ВИСША ЛИГА 20
02-10-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - Балканска Гозба 1 - 1 ВИСША ЛИГА 21
08-10-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Мас Гранде 4 - 1 ВИСША ЛИГА 22
16-10-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 6 - 6 ВИСША ЛИГА 23
20-10-2014 21:00 ВСИ 1 терен Балканска Гозба - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 24
30-10-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - Балканска Гозба 6 - 2 ВИСША ЛИГА 25
06-11-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - АФК Гарата 5 - 1 ВИСША ЛИГА 26
12-11-2014 20:00 СЦ Арена Гражданите - Балканска Гозба 7 - 5 ВИСША ЛИГА 27
27-11-2014 21:00 СЦ Арена BONELLI - Балканска Гозба 9 - 5 ВИСША ЛИГА 29
01-12-2014 21:00 СЦ Арена Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 7 - 9 ВИСША ЛИГА 28
04-12-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 ВИСША ЛИГА 30
11-12-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Светкавиците 11 - 2 Финални плейофи 11
17-03-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 11 - 5 ВИСША ЛИГА 2
19-03-2015 18:00 СЦ Арена Балканска Гозба - VIP Dent 5 - 8 ВИСША ЛИГА 1
31-03-2015 19:00 СЦ Арена Криско - Балканска Гозба 2 - 4 ВИСША ЛИГА 4
06-04-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 6 ВИСША ЛИГА 5
16-04-2015 21:00 СЦ Арена ФК Житница - Балканска Гозба 4 - 11 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-04-2015 21:00 СЦ Арена Космос - Балканска Гозба 9 - 5 ВИСША ЛИГА 6
08-05-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Младежка 1 5 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
14-05-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Спартак 10 - 3 ВИСША ЛИГА 8
19-05-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 2 - 3 ВИСША ЛИГА 9
23-05-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - АФК Марица 7 - 0 Вътрешни квалификации ААЛ
25-05-2015 21:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Гражданите 7 - 4 ВИСША ЛИГА 10
31-05-2015 18:00 СЦ Арена Младежка 1 - Балканска Гозба 2 - 10 Вътрешни квалификации ААЛ
01-06-2015 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - Балканска Гозба 1 - 7 ВИСША ЛИГА 11
06-06-2015 18:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Лаос 3 - 1 Вътрешни квалификации ААЛ
08-06-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Лаос 2 - 3 ВИСША ЛИГА 12
18-06-2015 21:00 СЦ Арена Десант-68 - Балканска Гозба 4 - 2 ВИСША ЛИГА 13
23-06-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ФК Даяна 6 - 3 ВИСША ЛИГА 14
24-06-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ЕЛМА ТАКСИ 7 - 5 ВИСША ЛИГА 7
27-06-2015 20:00 СЦ Арена Фитони - Балканска Гозба 3 - 8 ВИСША ЛИГА 15
02-07-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Балканска Гозба 8 - 3 ВИСША ЛИГА 16
08-07-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 3 - 16 ВИСША ЛИГА 17
26-08-2015 19:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 12 - 3 ВИСША ЛИГА 18
31-08-2015 21:00 СЦ Арена Космос - Ф.К. ОАЗИС 5 - 3 ВИСША ЛИГА 17
04-09-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Криско 4 - 2 ВИСША ЛИГА 19
07-09-2015 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - Ф.К. ОАЗИС 3 - 10 ВИСША ЛИГА 19
09-09-2015 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Балканска Гозба 5 - 1 ВИСША ЛИГА 20
10-09-2015 19:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 1 ВИСША ЛИГА 20
15-09-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - Ф.К. ОАЗИС 2 - 4 ВИСША ЛИГА 21
18-09-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Космос 8 - 7 ВИСША ЛИГА 21
23-09-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Балканска Гозба 4 - 11 ВИСША ЛИГА 22
28-09-2015 21:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - Младежка 1 2 - 1 ВИСША ЛИГА 22
02-10-2015 19:00 Авангард ФК Спартак - Балканска Гозба 6 - 8 ВИСША ЛИГА 23
08-10-2015 19:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 6 ВИСША ЛИГА 16
08-10-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 8 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
13-10-2015 21:00 Авангард Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 0 ВИСША ЛИГА 24
14-10-2015 20:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 1 ВИСША ЛИГА 29
20-10-2015 21:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - Десант-68 8 - 3 ВИСША ЛИГА 24
29-10-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 2 - 8 ВИСША ЛИГА 25
30-10-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Балканска Гозба 4 - 4 ВИСША ЛИГА 25
03-11-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - Ф.К. ОАЗИС 5 - 7 ВИСША ЛИГА 23
04-11-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Младежка 1 7 - 2 ВИСША ЛИГА 26
05-11-2015 20:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - Фитони 7 - 3 ВИСША ЛИГА 26
12-11-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Ф.К. ОАЗИС 5 - 3 ВИСША ЛИГА 27
12-11-2015 21:00 СЦ Арена Лаос - Балканска Гозба 6 - 4 ВИСША ЛИГА 27
20-11-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Десант-68 10 - 7 ВИСША ЛИГА 28
24-11-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 0 - 8 ВИСША ЛИГА 28
02-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 5 - 8 ВИСША ЛИГА 29
09-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център Криско - Ф.К. ОАЗИС 4 - 10 ВИСША ЛИГА 30
09-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 5 - 2 ВИСША ЛИГА 30
23-02-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
24-02-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Балканска Гозба 13 - 2 ВИСША ЛИГА 1
02-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 7 - 4 ВИСША ЛИГА 2
13-03-2016 11:00 Мини футболно игрище Ботевград Скрита Сила - Ф.К. ОАЗИС 1 - 8 Група O 1
13-03-2016 14:00 Мини футболно игрище Ботевград Ф.К. ОАЗИС - ФК Елин Пелин 1 - 7 Група O 2
15-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Спартак 9 - 2 ВИСША ЛИГА 3
15-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 6 - 8 ВИСША ЛИГА 3
23-03-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Ф.К. ОАЗИС 4 - 9 ВИСША ЛИГА 4
23-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 7 - 3 ВИСША ЛИГА 4
29-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Балканска Гозба 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-03-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 4 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АПФК Пловдив 3 - 3 ВИСША ЛИГА 5
05-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Балканска Гозба 4 - 4 ВИСША ЛИГА 5
12-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. ОАЗИС 5 - 3 ВИСША ЛИГА 6
15-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 1 - 10 ВИСША ЛИГА 6
19-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 7
19-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Пълдин Атлетик - Балканска Гозба 2 - 6 ВИСША ЛИГА 7
22-04-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Балканска Гозба 4 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Ф.К. ОАЗИС 7 - 5 ВИСША ЛИГА 8
27-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 4 - 6 ВИСША ЛИГА 8
03-05-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Младежка 1 4 - 6 ВИСША ЛИГА 9
04-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Балканска Гозба 4 - 1 ВИСША ЛИГА 9
08-05-2016 13:00 ACCEDIA STADIUM Околчица /Враца/ - Ф.К. ОАЗИС *3 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 4 ВИСША ЛИГА 10
10-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - Балканска Гозба 2 - 3 ВИСША ЛИГА 10
14-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 7 - 7 ВИСША ЛИГА 11
14-05-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Спартак 9 - 2 ВИСША ЛИГА 11
17-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Балканска Гозба 1 - 4 ВИСША ЛИГА 12
18-05-2016 21:20 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бактрейд 5 - 7 ВИСША ЛИГА 12
25-05-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 2 - 9 ВИСША ЛИГА 13
27-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - Ф.К. ОАЗИС 2 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ВИСША ЛИГА 13
31-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Балканска Гозба 6 - 1 ВИСША ЛИГА 14
03-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 4 - 2 ВИСША ЛИГА 14
07-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 4 - 5 ВИСША ЛИГА 15
07-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 2 - 5 ВИСША ЛИГА 15
10-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 4 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - Балканска Гозба 4 - 1 Първа шестица 1
22-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - VIP Dent 5 - 5 Първа шестица 2
28-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 2 - 7 Първа шестица 4
08-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 5 - 0 Първа шестица 3
12-07-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Балканска Гозба 9 - 3 Първа шестица 5
26-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Чико-Бунара 2 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-08-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 5 - 4 ВИСША ЛИГА 1
06-09-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 7 - 9 ВИСША ЛИГА 2
07-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 3 - 5 ВИСША ЛИГА 2
13-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Балканска Гозба 15 - 1 ВИСША ЛИГА 3
15-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Чико-Бунара 3 - 3 ВИСША ЛИГА 3
20-09-2016 20:05 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Пълдин Атлетик 4 - 1 ВИСША ЛИГА 4
26-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 2 - 4 ВИСША ЛИГА 4
28-09-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 4 - 3 ВИСША ЛИГА 5
29-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Балканска Гозба 8 - 4 ВИСША ЛИГА 5
04-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Лаос 8 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - Балканска Гозба 1 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 5 - 3 ВИСША ЛИГА 6
16-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Ф.К. ОАЗИС 3 - 5 ВИСША ЛИГА 6
19-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 6 ВИСША ЛИГА 7
21-10-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 7 - 3 ВИСША ЛИГА 7
25-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 2 - 2 ВИСША ЛИГА 8
27-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Балканска Гозба 0 - 9 ВИСША ЛИГА 8
02-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 10 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-11-2016 18:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - VIP Dent 5 - 7 ВИСША ЛИГА 9
14-11-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 4 - 1 ВИСША ЛИГА 9
15-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 5 - 4 ВИСША ЛИГА 10
16-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 6 - 4 ВИСША ЛИГА 10
22-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 5 - 0 ВИСША ЛИГА 11
22-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Бактрейд 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
28-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 5 - 5 ВИСША ЛИГА 12
02-12-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 3 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-12-2016 20:05 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АПФК Пловдив 5 - 6 ВИСША ЛИГА 12
13-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. ОАЗИС 4 - 4 ВИСША ЛИГА 13
13-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 3 - 2 ВИСША ЛИГА 13
01-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Балканска Гозба 7 - 4 ВИСША ЛИГА 14
01-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 1 - 5 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 3 - 6 ВИСША ЛИГА 15
07-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 8 - 5 ВИСША ЛИГА 15
14-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Ф.К. ОАЗИС *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Бактрейд 8 - 4 ВИСША ЛИГА 16
21-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Балканска Гозба 4 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-03-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 2 - 2 ВИСША ЛИГА 16
29-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 1 - 3 ВИСША ЛИГА 17
31-03-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 8 - 3 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 0 - 5 ВИСША ЛИГА 18
04-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 2 - 4 ВИСША ЛИГА 18
11-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 6 ВИСША ЛИГА 19
12-04-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Тарос Трейд 2 - 6 ВИСША ЛИГА 19
19-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ВИСША ЛИГА 20
24-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Балканска Гозба 6 - 3 ВИСША ЛИГА 20
25-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 9 - 1 ВИСША ЛИГА 21
01-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - VIP Dent 4 - 7 ВИСША ЛИГА 21
02-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Балканска Гозба 4 - 5 ВИСША ЛИГА 22
03-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0 ВИСША ЛИГА 22
09-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 6 - 3 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Фитони - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2 ВИСША ЛИГА 24
16-05-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Балканска Гозба 1 - 6 ВИСША ЛИГА 24
30-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - АПФК Пловдив 3 - 3 ВИСША ЛИГА 25
30-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Фитони 5 - 2 ВИСША ЛИГА 25
06-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 10 - 8 ВИСША ЛИГА 26
10-06-2017 11:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Балканска Гозба 2 - 2 ВИСША ЛИГА 26
12-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 4 - 6 ВИСША ЛИГА 27
13-06-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 4 - 7 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 8 - 6 ВИСША ЛИГА 28
21-06-2017 21:05 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 2 - 8 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бактрейд 7 - 3 ВИСША ЛИГА 29
27-06-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 3 - 9 ВИСША ЛИГА 29
22-08-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - FC FIGHTERS 1 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
23-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 10 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
29-08-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Балканска Гозба 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
30-08-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Ф.К. ОАЗИС 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
07-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
11-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FC Lauta Hools 3 - 3 СУПЕР Лига 7 1
12-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. ОАЗИС 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
13-09-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Балканска Гозба 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
18-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FC "Old Dogs" 5 - 4 СУПЕР Лига 7 2
20-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
20-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
25-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - FC Lauta Hools 0 - 11 СУПЕР Лига 7 3
27-09-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Фаворит 8 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-09-2017 20:05 Терен 2 - Младежки център Quantico - Ф.К. ОАЗИС 2 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - COCA COLA 13 - 0 СУПЕР Лига 7 4
04-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
04-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Балканска Гозба 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
13-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - TNN Gold 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
13-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
16-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК Самурай 5 - 3 СУПЕР Лига 7 6
18-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - VIP Dent 4 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
18-10-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
24-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Балканска Гозба 4 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Балканска Гозба 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
01-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
06-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - FC Lauta Hools 2 - 9 СУПЕР Лига 7 9
07-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
08-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" Беломорски - FC Lauta Hools 2 - 5 СУПЕР Лига 7 7
08-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Чико-Бунара 7 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
15-11-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FA Plovdiv 6 - 2 СУПЕР Лига 7 10
15-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Балканска Гозба 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
15-11-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
22-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
24-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - VIP Dent 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
28-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
04-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 13 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
04-12-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 5
04-12-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 8 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
12-12-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
04-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - Балканска Гозба 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 1
09-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. ЕЛМА ТАКСИ - FC Lauta Hools 4 - 9 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 2
11-01-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 5 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
12-01-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - FC Siza Sport 1 - 5 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
15-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - Балканска Гозба 5 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 4
15-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - FC Lauta Hools 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 4
16-01-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Чико-Бунара 4 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
22-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - КАМИОНИТЕ 12 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
23-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 7 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
29-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - FC Lauta Hools 7 - 14 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
29-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - Балканска Гозба 6 - 5 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
01-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - Паветата 8 - 4 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
01-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - Криско 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
06-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Криско - Балканска Гозба 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 8
06-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. АФК ДИОМЕТРАН - FC Lauta Hools 7 - 13 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 8
13-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - АФК ДИОМЕТРАН 11 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 9
19-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - АФК ДИОМЕТРАН 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
19-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
26-02-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - Балканска Гозба 9 - 1 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 12
26-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 12
06-03-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
12-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - АФК Фрактура 8 - 1 СУПЕР Лига 7 12
14-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
14-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 11
14-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
20-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 7 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ТРАДА ДИЗАЙН 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
26-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - КАМИОНИТЕ 6 - 5 СУПЕР Лига 7 15
27-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
28-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FC Lauta Hools 6 - 6 СУПЕР Лига 7 13
29-03-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
02-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FC Lauta Hools 2 - 3 СУПЕР Лига 7 14
03-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Лаос 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
04-04-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - TNN Gold 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
09-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC "Old Dogs" - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 17
10-04-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Балканска Гозба 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
15-04-2018 15:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Пълдин Атлетик 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
18-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Балканска Гозба 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
19-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Четирите Пейки 5 - 0 Football 7 CUP 2
23-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК Приятели 11 - 5 СУПЕР Лига 7 18
23-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" COCA COLA - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 19
23-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FC Lauta Hools 0 - 5 Football 7 CUP 4
25-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Пълдин Атлетик 6 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
25-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Ф.К. ОАЗИС 3 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
30-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 20
30-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Полярните мечки 12 - 7 Football 7 CUP 5
07-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Lauta Hools 5 - 10 СУПЕР Лига 7 21
08-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
10-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Ф.К. ОАЗИС 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
14-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Полярните мечки 10 - 4 СУПЕР Лига 7 22
16-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Балканска Гозба 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
16-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
21-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Афк Крепост - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 23
28-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
28-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - БОРА 8 - 7 СУПЕР Лига 7 24
29-05-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
04-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - FC Lauta Hools 4 - 5 СУПЕР Лига 7 25
05-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Балканска Гозба 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
06-06-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
11-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FC Fitoni 6 - 3 СУПЕР Лига 7 16
11-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Четирите Пейки 5 - 0 СУПЕР Лига 7 26
12-06-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Чико-Бунара 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
13-06-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - TNN Gold 5 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
18-06-2018 00:00 не е избран АФК Фрактура - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 27
18-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - FC Lauta Hools 0 - 5 Football 7 CUP 12
19-06-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 7 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
19-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Ф.К. ОАЗИС 6 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
24-06-2018 00:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - АПФК Пловдив 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
24-06-2018 00:00 не е избран Ф.К. ОАЗИС - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
25-06-2018 20:15 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Футболна Академия 4 - 3 СУПЕР Лига 7 29
02-07-2018 21:00 СЦ Арена FC Lauta Hools - Лаос 9 - 0 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
03-07-2018 20:30 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - FC Siza Sport 6 - 1 Финални плейофи
05-07-2018 00:00 не е избран Лаос - FC Lauta Hools 0 - 5 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
08-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ХАОС 5 - 0 СУПЕР Лига 7 28
09-07-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - FC Lauta Hools 2 - 3 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
12-07-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център FC Lauta Hools - FC Siza Sport 6 - 6 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
13-07-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - FC Lauta Hools 9 - 4 СУПЕР Лига 7 30
16-07-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Lauta Hools - Малкото Пони 8 - 3 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
18-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FC Fitoni *2 - 2 Football 7 CUP
24-07-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Футболна Академия 1 - 4 Football 7 CUP
03-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Футболна Академия 3 - 4 Football 7 CUP
17-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК Самурай 5 - 6 СУПЕР Лига 7 2
18-09-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
20-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
24-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - FC Lauta Hools 4 - 5 СУПЕР Лига 7 3
25-09-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - FC FIGHTERS 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
25-09-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Имхотеп - Балканска Гозба 9 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
01-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Футболна Академия 8 - 3 СУПЕР Лига 7 4
02-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Ф.К. ОАЗИС 4 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
08-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - FC Lauta Hools 3 - 7 СУПЕР Лига 7 5
09-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Балканска Гозба 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
09-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бирен Спортист 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
10-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - FC Lauta Hools 6 - 7 СУПЕР Лига 7 1
16-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Ф.К. ОАЗИС 7 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
16-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
23-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - ФК Даяна 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Ф.К. ОАЗИС 4 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - FC Lauta Hools 6 - 6 СУПЕР Лига 7 8
30-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
04-11-2018 09:15 ГПЧЕ "Ромен Ролан" FC Lauta Hools - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 Югоизток - група C 1
04-11-2018 12:45 Игрище зад централна поща АФК Гробарите - FC Lauta Hools 5 - 0 Югоизток - група C 2
05-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Old School 4 - 0 СУПЕР Лига 7 9
07-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Ф.К. ОАЗИС 3 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
07-11-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - TNN Gold 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
13-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - Балканска Гозба 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
13-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
19-11-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Novacite 5 - 0 СУПЕР Лига 7 11
19-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Четирите Пейки 11 - 4 СУПЕР Лига 7 7
20-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - AFC Cvet Junior 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
20-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
26-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - FC Lauta Hools 2 - 2 СУПЕР Лига 7 12
27-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Балканска Гозба 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
29-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Ф.К. ОАЗИС 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
03-12-2018 20:00 не е избран FC Lauta Hools - FC Fitoni 2 - 2 СУПЕР Лига 7 13
08-12-2018 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Ф.К. ОАЗИС - Тарос Трейд 3 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
09-12-2018 18:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Любекс 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
21-02-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - FC Lauta Hools 2 - 6 СУПЕР Лига 7 6
01-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
12-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
18-03-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - БОРА 5 - 0 СУПЕР Лига 7 14
20-03-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - UEFALONA 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
25-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Хобити ФК 9 - 2 СУПЕР Лига 7 16
03-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Lauta Hools 3 - 9 СУПЕР Лига 7 15
08-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - FC Lauta Hools 4 - 4 СУПЕР Лига 7 17
15-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 9 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
15-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - 20 Super Hot 5 - 0 СУПЕР Лига 7 18
19-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Ф.К. ОАЗИС 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
23-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
29-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - FC Lauta Hools 0 - 5 СУПЕР Лига 7 20
07-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Любекс 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
08-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - FA Plovdiv 13 - 6 СУПЕР Лига 7 21
13-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - FC Lauta Hools 2 - 6 СУПЕР Лига 7 22
14-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - Ф.К. ОАЗИС 3 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
27-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - FC Lauta Hools 4 - 6 СУПЕР Лига 7 26
28-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Хулигани 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
03-06-2019 19:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 25
05-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 6 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
07-06-2019 19:30 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - AFC TechnoWelt 2 - 2 СУПЕР Лига 7 19
11-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - ФК Даяна 10 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
16-06-2019 12:00 Терен 3 - Младежки център Любекс - Ф.К. ОАЗИС 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
19-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бирен Спортист 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
25-06-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
03-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - AFC Cvet Junior 4 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29