Пловдив

Тодор Красимиров Малинов

клубове

роден на: 30.11.1987

години: 31

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Траките 2017 Летен турнир група А 3
13-03-2014 21:00 СЦ Арена Бактрейд - ELMA-S 4 - 6 LA LIGA 1
17-03-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - ФК Даяна 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
18-03-2014 21:00 ВСИ 2 терен Бактрейд - ГЯВОЛИТЕ 0 - 0 LA LIGA 5
20-03-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - VIP Dent 3 - 11 ВИСША ЛИГА 2
25-03-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Гражданите 6 - 5 ВИСША ЛИГА 3
26-03-2014 20:30 ВСИ 1 терен Бактрейд - Баркод 7 - 1 LA LIGA 3
01-04-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - VIP Dent 3 - 7 ВИСША ЛИГА 4
04-04-2014 21:00 СЦ Арена Светкавиците - Бактрейд 0 - 2 LA LIGA 4
08-04-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - VIP Dent 2 - 18 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-04-2014 20:30 ВСИ 1 терен Бактрейд - АФК Гарата 1 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
14-04-2014 19:00 ВСИ 1 терен Космос - BOHEMIANS 6 - 7 LA LIGA 8
15-04-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - BONELLI 12 - 3 ВИСША ЛИГА 5
16-04-2014 00:00 не е избран Lauta Army Fight Club - BOHEMIANS 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
22-04-2014 19:30 ВСИ 2 терен BOHEMIANS - ГЯВОЛИТЕ 5 - 2 LA LIGA 7
25-04-2014 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Баркод 6 - 4 LA LIGA 5
25-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен Бактрейд - Verso Travel 5 - 3 LA LIGA 11
28-04-2014 21:00 ВСИ 2 терен Щ+Щ - BOHEMIANS 4 - 4 LA LIGA 10
30-04-2014 20:30 ВСИ 2 терен FC Galacticos - Бактрейд 4 - 8 LA LIGA 10
01-05-2014 18:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Харизма 4 - 6 LA LIGA 9
01-05-2014 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Десант-68 3 - 4 ВИСША ЛИГА 7
07-05-2014 19:30 ВСИ 1 терен VIP Dent - Verso Travel 9 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
07-05-2014 20:30 ВСИ 1 терен Космос - Бактрейд 5 - 3 LA LIGA 6
09-05-2014 19:00 ВСИ 2 терен Светкавиците - BOHEMIANS 5 - 4 LA LIGA 6
12-05-2014 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК Марица 3 - 6 LA LIGA 11
14-05-2014 21:00 СЦ Арена Бактрейд - Харизма 2 - 4 LA LIGA 7
16-05-2014 19:00 СЦ Арена ELMA-S - BOHEMIANS 8 - 3 LA LIGA 3
19-05-2014 19:00 ВСИ 1 терен Криско - VIP Dent 4 - 4 ВИСША ЛИГА 8
20-05-2014 21:00 ВСИ 2 терен Ф.К. Петър Берон - Бактрейд 1 - 10 КУПА АРЕНА
21-05-2014 21:00 ВСИ 1 терен BOHEMIANS - PlayBoy 9 - 5 КУПА АРЕНА
22-05-2014 19:00 СЦ Арена Криско - VIP Dent 0 - 12 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-05-2014 21:00 СЦ Арена Щ+Щ - Бактрейд 2 - 3 LA LIGA 8
27-05-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Балканска Гозба 12 - 3 ВИСША ЛИГА 9
28-05-2014 21:30 ВСИ 1 терен FC Galacticos - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 1
03-06-2014 20:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - VIP Dent 4 - 12 ВИСША ЛИГА 10
04-06-2014 21:30 ВСИ 2 терен Бактрейд - АФК Марица 7 - 3 LA LIGA 9
09-06-2014 21:00 СЦ Арена Verso Travel - BOHEMIANS 9 - 2 LA LIGA 4
12-06-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 6
16-06-2014 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Бактрейд 4 - 4 LA LIGA 2
17-06-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - VIP Dent 0 - 7 ВИСША ЛИГА 12
23-06-2014 21:00 СЦ Арена VIP Dent - Lauta Army Fight Club 11 - 2 ВИСША ЛИГА 11
24-06-2014 21:00 СЦ Арена Недооценените - BOHEMIANS 6 - 6* КУПА АРЕНА
26-06-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Мас Гранде 8 - 1 ВИСША ЛИГА 13
30-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Бактрейд *2 - 2 КУПА АРЕНА
02-07-2014 20:00 ВСИ 2 терен Бактрейд - BOHEMIANS 7 - 4 LA LIGA 13
02-07-2014 20:00 ВСИ 1 терен ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 5 - 10 ВИСША ЛИГА 14
09-07-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - ФК Спартак 6 - 4 ВИСША ЛИГА 15
25-08-2014 20:00 СЦ Арена ELMA-S - Бактрейд 3 - 5 LA LIGA 12
26-08-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - VIP Dent 0 - 9 ВИСША ЛИГА 16
01-09-2014 21:00 ВСИ 1 терен BOHEMIANS - ELMA-S 4 - 5 LA LIGA 14
02-09-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - АФК Гарата 11 - 0 ВИСША ЛИГА 17
03-09-2014 20:00 ВСИ 2 терен Баркод - Бактрейд 1 - 8 LA LIGA 14
06-09-2014 18:45 не е избран VIP Dent - ТРИТЕ МЕЧКИ 1 - 2 FINAL FOUR 1
07-09-2014 19:45 не е избран Чико - Бунара - VIP Dent 3 - 7 FINAL FOUR 2
08-09-2014 10:45 не е избран VIP Dent - X-CLUB 5 - 0 FINAL FOUR 3
08-09-2014 20:00 ВСИ 2 терен BOHEMIANS - Verso Travel 7 - 11 LA LIGA 15
10-09-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - VIP Dent 8 - 8 ВИСША ЛИГА 18
12-09-2014 21:00 СЦ Арена Бактрейд - Светкавиците 3 - 6 LA LIGA 15
15-09-2014 19:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - BOHEMIANS 6 - 2 КУПА АРЕНА
17-09-2014 20:00 ВСИ 1 терен ГЯВОЛИТЕ - Бактрейд 2 - 3 LA LIGA 16
18-09-2014 20:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 5 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
22-09-2014 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Светкавиците 5 - 6 LA LIGA 17
23-09-2014 19:00 СЦ Арена BONELLI - VIP Dent 4 - 12 ВИСША ЛИГА 20
29-09-2014 20:00 ВСИ 1 терен Бактрейд - Космос 0 - 5 LA LIGA 17
30-09-2014 21:00 ВСИ 1 терен Баркод - BOHEMIANS 2 - 3 LA LIGA 16
02-10-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 19
02-10-2014 21:00 ВСИ 2 терен Харизма - Бактрейд 3 - 6 LA LIGA 18
02-10-2014 21:00 ВСИ 1 терен ГЯВОЛИТЕ - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 18
08-10-2014 20:00 ВСИ 2 терен BOHEMIANS - Космос 6 - 8 LA LIGA 19
10-10-2014 19:00 СЦ Арена Бактрейд - Щ+Щ 7 - 4 LA LIGA 19
14-10-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Криско 8 - 0 ВИСША ЛИГА 23
15-10-2014 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - FC Galacticos 2 - 4 LA LIGA 12
16-10-2014 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ЕЛМА ТАКСИ 14 - 0 ВИСША ЛИГА 21
17-10-2014 19:00 СЦ Арена АФК Марица - Бактрейд 5 - 7 LA LIGA 20
20-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен BOHEMIANS - Щ+Щ 7 - 3 LA LIGA 21
20-10-2014 21:00 ВСИ 1 терен Балканска Гозба - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 24
22-10-2014 20:00 СЦ Арена Харизма - BOHEMIANS 0 - 8 LA LIGA 20
27-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен Verso Travel - Бактрейд 2 - 1 LA LIGA 22
29-10-2014 19:00 ВСИ 1 терен Бактрейд - FC Galacticos 1 - 5 LA LIGA 21
30-10-2014 19:00 СЦ Арена АФК Марица - BOHEMIANS 6 - 8 LA LIGA 22
30-10-2014 21:00 СЦ Арена VIP Dent - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 7 - 1 ВИСША ЛИГА 25
03-11-2014 00:00 не е избран Lauta Army Fight Club - VIP Dent 0 - 5 ВИСША ЛИГА 26
03-11-2014 21:00 СЦ Арена Бактрейд - КЦМ 2000 ГРУП 7 - 13 Финални плейофи 1
05-11-2014 19:00 ВСИ 1 терен BOHEMIANS - ГЯВОЛИТЕ 4 - 3 OPEN CUP ГФЛ
07-11-2014 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи 2
10-11-2014 00:00 не е избран Бактрейд - Младежка 1 0 - 5 Финални плейофи 3
11-11-2014 19:00 ВСИ 1 терен BOHEMIANS - Щ+Щ 7 - 1 OPEN CUP ГФЛ
12-11-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - VIP Dent 3 - 5 ВИСША ЛИГА 22
13-11-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Фитони 5 - 3 ВИСША ЛИГА 27
17-11-2014 00:00 не е избран ХЪШОВЕ - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи 4
18-11-2014 19:00 СЦ Арена Мас Гранде - VIP Dent 1 - 8 ВИСША ЛИГА 28
20-11-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 29
21-11-2014 00:00 не е избран Бактрейд - FC Galacticos 0 - 0 Финални плейофи 5
24-11-2014 00:00 не е избран Космос - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи 6
28-11-2014 00:00 не е избран Бактрейд - Verso Travel 0 - 5 Финални плейофи 7
01-12-2014 00:00 не е избран Светкавиците - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи 8
04-12-2014 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - VIP Dent 0 - 5 ВИСША ЛИГА 30
12-12-2014 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК Марица 5 - 2 OPEN CUP ГФЛ
14-12-2014 17:00 СЦ Арена BOHEMIANS - WIMBLEDON 0 - 10 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2014 13:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - BOHEMIANS 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
28-12-2014 14:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Ред Бул 5 - 5 ЗИМНА ЛИГА 3
04-01-2015 16:00 СЦ Арена Багатур Пловдив - BOHEMIANS 5 - 6 ЗИМНА ЛИГА 4
18-01-2015 12:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Ф.К. Сборна Дружина 4 - 16 ЗИМНА ЛИГА 6
25-01-2015 16:00 СЦ Арена АФК Марица - BOHEMIANS 9 - 5 ЗИМНА ЛИГА 7
08-02-2015 12:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АПФК Пловдив 1 - 9 ЗИМНА ЛИГА 8
17-02-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - BOHEMIANS 5 - 1 ЗИМНА ЛИГА 9
23-02-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ФК СпИртист 6 - 0 ЗИМНА ЛИГА 10
28-02-2015 16:00 СЦ Арена FC Siza Sport - BOHEMIANS 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 11
03-03-2015 17:00 СЦ Арена АФК Марица - BOHEMIANS 3 - 3* ЗИМНА ЛИГА 21
04-03-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 3 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
12-03-2015 18:00 СЦ Арена Лаос - BOHEMIANS *4 - 4 ЗИМНА ЛИГА 22
13-03-2015 19:00 СЦ Арена Old School - BOHEMIANS 2 - 6 LA LIGA 1
13-03-2015 19:00 Авангард Бактрейд - АФК Гарата 3 - 4 LA LIGA 1
16-03-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Бактрейд 6 - 7 LA LIGA 2
17-03-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ФК Спартак 6 - 3 ВИСША ЛИГА 2
19-03-2015 18:00 СЦ Арена Балканска Гозба - VIP Dent 5 - 8 ВИСША ЛИГА 1
23-03-2015 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 5 - 6 ВИСША ЛИГА 3
26-03-2015 18:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - BOHEMIANS 2 - 4 LA LIGA 3
27-03-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - FC Siza Sport 5 - 3 LA LIGA 3
29-03-2015 15:00 СЦ Берое - закрито ФК.ТРЕПНИ - Уефалона 1 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-03-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Гражданите 5 - 3 ВИСША ЛИГА 4
02-04-2015 21:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Бактрейд 3 - 1 LA LIGA 4
03-04-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Щ+Щ 8 - 4 LA LIGA 4
07-04-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - VIP Dent 3 - 7 ВИСША ЛИГА 5
09-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - BOHEMIANS 4 - 4 LA LIGA 5
15-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Бактрейд 10 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-04-2015 20:00 Авангард Десант-68 - BOHEMIANS 7 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-04-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - АФК Марица 1 - 0 LA LIGA 5
22-04-2015 21:00 СЦ Арена VIP Dent - Лаос 5 - 4 ВИСША ЛИГА 6
24-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Бактрейд 3 - 2 LA LIGA 6
24-04-2015 20:00 Авангард AFC Cvet Junior - BOHEMIANS 5 - 1 LA LIGA 6
26-04-2015 14:00 СЦ Берое - закрито Уефалона - Блясък *3 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-04-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-04-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - FC Siza Sport 7 - 4 LA LIGA 7
11-05-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - BOHEMIANS 4 - 7 LA LIGA 8
12-05-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ФК Даяна 10 - 0 ВИСША ЛИГА 8
15-05-2015 19:00 СЦ Арена ФК Житница - Бактрейд 4 - 5 LA LIGA 8
15-05-2015 21:00 СЦ Арена Десант-68 - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 7
17-05-2015 17:00 Игрище Арена ESPRIT BRIGADA - Уефалона 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-05-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - 90 6 - 5 LA LIGA 9
19-05-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - VIP Dent 8 - 0 ВИСША ЛИГА 9
21-05-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК Марица 4 - 7 LA LIGA 9
23-05-2015 17:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - BOHEMIANS 4 - 11 Вътрешни квалификации ААЛ
24-05-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - Бактрейд 6 - 5 Вътрешни квалификации ААЛ
27-05-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 10
29-05-2015 21:00 СЦ Арена АФК ХАОС - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 10
29-05-2015 21:00 Авангард Fresh Penis - Бактрейд 5 - 5 LA LIGA 10
31-05-2015 11:30 СЦ Арена 90 - BOHEMIANS 0 - 5 Вътрешни квалификации ААЛ
01-06-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - АФК Гарата 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-06-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - ХЪШОВЕ 2 - 0 LA LIGA 11
08-06-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АПФК Пловдив 3 - 2 LA LIGA 11
11-06-2015 20:00 СЦ Арена Old School - Бактрейд 3 - 5 LA LIGA 12
12-06-2015 18:00 СЦ Арена VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 4 - 4 ВИСША ЛИГА 11
12-06-2015 21:00 СЦ Арена ФК Житница - BOHEMIANS 1 - 4 LA LIGA 12
14-06-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - BOHEMIANS 6 - 4 Вътрешни квалификации ААЛ
17-06-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Криско 7 - 0 ВИСША ЛИГА 13
17-06-2015 21:00 Авангард Бактрейд - АПФК Пловдив 3 - 14 LA LIGA 7
23-06-2015 18:00 СЦ Арена Бактрейд - AFC Cvet Junior 1 - 6 LA LIGA 13
25-06-2015 21:00 СЦ Арена Бактрейд - ФК Бунарджика 5 - 3 LA LIGA 14
26-06-2015 19:00 СЦ Арена Fresh Penis - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 14
30-06-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ХЪШОВЕ 6 - 1 LA LIGA 15
01-07-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - 90 1 - 1 LA LIGA 13
01-07-2015 21:00 Авангард Щ+Щ - Бактрейд 3 - 8 LA LIGA 15
02-07-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Балканска Гозба 8 - 3 ВИСША ЛИГА 16
03-07-2015 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Old School 5 - 3 LA LIGA 16
05-07-2015 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Бактрейд 2 - 16 LA LIGA 16
07-07-2015 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - VIP Dent 5 - 10 ВИСША ЛИГА 17
13-07-2015 21:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 1 - 4 ВИСША ЛИГА 14
25-08-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - BOHEMIANS 3 - 9 LA LIGA 17
28-08-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ФК Бунарджика 12 - 3 LA LIGA 18
30-08-2015 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Бактрейд 7 - 5 LA LIGA 18
31-08-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 1 ВИСША ЛИГА 18
03-09-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - VIP Dent 0 - 5 ВИСША ЛИГА 19
03-09-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - Kamenitza-Интернационал 7 - 7 LA LIGA 19
07-09-2015 21:00 СЦ Арена Щ+Щ - BOHEMIANS 1 - 5 LA LIGA 19
08-09-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Младежка 1 3 - 0 ВИСША ЛИГА 20
11-09-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК Гарата 5 - 0 LA LIGA 20
14-09-2015 21:00 СЦ Арена АФК Марица - Бактрейд 4 - 2 LA LIGA 20
18-09-2015 19:00 Авангард Бактрейд - АФК ХАОС 5 - 4 LA LIGA 21
18-09-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - AFC Cvet Junior 1 - 8 LA LIGA 21
22-09-2015 11:00 не е избран България - Сърбия 2 - 2 GROUP B 1
22-09-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Космос 6 - 5 ВИСША ЛИГА 15
23-09-2015 11:00 не е избран България - Шотландия 2 - 5 GROUP B 2
23-09-2015 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - BOHEMIANS 13 - 2 LA LIGA 22
24-09-2015 16:00 не е избран Румъния - България 3 - 0 GROUP B 3
25-09-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Бактрейд 11 - 6 LA LIGA 22
29-09-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Kamenitza-Интернационал 10 - 1 LA LIGA 23
30-09-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - VIP Dent 3 - 6 ВИСША ЛИГА 23
02-10-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - ФК Житница 8 - 6 LA LIGA 23
05-10-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - VIP Dent 2 - 10 ВИСША ЛИГА 21
07-10-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Криско 6 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-10-2015 21:00 Авангард BOHEMIANS - ФК Бунарджика 4 - 8 КУПА АРЕНА
09-10-2015 21:00 СЦ Арена Бактрейд - ХЪШОВЕ 4 - 2 КУПА АРЕНА
14-10-2015 19:00 СЦ Арена АФК Марица - BOHEMIANS 1 - 5 LA LIGA 24
16-10-2015 21:00 СЦ Арена ФК ПЛОВДИВ - Бактрейд 5 - 14 LA LIGA 24
19-10-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Десант-68 5 - 4 ВИСША ЛИГА 22
26-10-2015 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК ХАОС 4 - 4 LA LIGA 25
28-10-2015 19:00 СЦ Арена Бактрейд - Fresh Penis 3 - 5 LA LIGA 25
28-10-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ЕЛМА ТАКСИ 7 - 2 ВИСША ЛИГА 25
30-10-2015 19:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Бактрейд *3 - 3 КУПА АРЕНА
03-11-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Фитони 3 - 2 ВИСША ЛИГА 24
05-11-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - VIP Dent 2 - 5 ВИСША ЛИГА 26
06-11-2015 19:00 Авангард АПФК Пловдив - BOHEMIANS 12 - 5 LA LIGA 26
06-11-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Бактрейд 2 - 5 LA LIGA 26
09-11-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 4 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-11-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ФК Житница 7 - 4 LA LIGA 27
11-11-2015 21:00 СЦ Арена Бактрейд - Old School 3 - 2 LA LIGA 27
12-11-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - Ф.К. ОАЗИС 5 - 3 ВИСША ЛИГА 27
15-11-2015 13:00 СЦ Арена VIP Dent - Great Wall - Ловеч 3 - 1 Група A 2
18-11-2015 21:00 СЦ Арена ФК ПЛОВДИВ - BOHEMIANS 2 - 12 LA LIGA 28
19-11-2015 19:00 СЦ Арена Криско - VIP Dent 3 - 12 ВИСША ЛИГА 28
23-11-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Бактрейд 6 - 3 LA LIGA 28
29-11-2015 14:00 Градски стадион Great Wall - Ловеч - VIP Dent 1 - 3 Група A 3
01-12-2015 18:45 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бактрейд 4 - 8 LA LIGA 29
01-12-2015 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Fresh Penis 9 - 0 LA LIGA 29
02-12-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 3 ВИСША ЛИГА 29
07-12-2015 20:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Щ+Щ 9 - 4 LA LIGA 30
07-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 5 - 9 LA LIGA 30
09-12-2015 18:45 Терен 2 - Младежки център Космос - VIP Dent 12 - 13 ВИСША ЛИГА 30
13-12-2015 16:00 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - BOHEMIANS 6 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
15-12-2015 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - Бактрейд 2 - 0 Финални плейофи
20-12-2015 13:00 СЦ Арена ФК Бунарджик - BOHEMIANS 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 15:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Racing Club 5 - 4 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 13:00 СЦ Арена Old School - BOHEMIANS 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 9 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - BOHEMIANS 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Единствените 1 - 0 ЗИМНА ЛИГА 7
21-02-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център СОКОЛ 2015 - BOHEMIANS *1 - 1 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
23-02-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - СИНИ ОРЛИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 1
24-02-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Балканска Гозба 13 - 2 ВИСША ЛИГА 1
02-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Бактрейд 3 - 5 ВИСША ЛИГА 2
02-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Спартак - VIP Dent 2 - 8 ВИСША ЛИГА 2
13-03-2016 11:00 Игрище зад централна поща Форест - BOHEMIANS 5 - 0 Група N 1
13-03-2016 14:00 Игрище зад централна поща BOHEMIANS - ФК ИТО-ГАРД 0 - 5 Група N 2
14-03-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Чико-Бунара 5 - 13 LA LIGA 1
16-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Фитони 9 - 6 ВИСША ЛИГА 3
16-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Десант-68 5 - 1 ВИСША ЛИГА 3
16-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - BOHEMIANS 3 - 7 LA LIGA 2
22-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Бактрейд 9 - 9 ВИСША ЛИГА 4
22-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - VIP Dent 1 - 4 ВИСША ЛИГА 4
24-03-2016 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - FC FIGHTERS 4 - 0 LA LIGA 3
30-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Спартак - VIP Dent 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Лаос 4 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-03-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 2 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 2 ВИСША ЛИГА 5
05-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Балканска Гозба 4 - 4 ВИСША ЛИГА 5
05-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Единствените - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 4
12-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 2 - 4 ВИСША ЛИГА 6
13-04-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център ФК Спартак - Бактрейд 3 - 10 ВИСША ЛИГА 6
15-04-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Old School - BOHEMIANS 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - Младежка 1 2 - 0 ВИСША ЛИГА 7
19-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Десант-68 3 - 1 ВИСША ЛИГА 7
20-04-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 4 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-04-2016 21:00 СЦ Арена Avengers - VIP Dent 5 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-04-2016 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ХЪШОВЕ 4 - 3 LA LIGA 6
26-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Ф.К. ОАЗИС 7 - 5 ВИСША ЛИГА 8
27-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Бактрейд 2 - 2 ВИСША ЛИГА 8
03-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 2 - 10 ВИСША ЛИГА 9
03-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 7 ВИСША ЛИГА 9
05-05-2016 19:00 СЦ Арена Сборная - BOHEMIANS 5 - 10 LA LIGA 7
08-05-2016 11:00 Hadzhiev Arena 1 FULLMAX - VIP Dent 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-05-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Malki Koteta 9 - 3 LA LIGA 8
10-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 10
10-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Лаос 7 - 8 ВИСША ЛИГА 10
15-05-2016 17:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - VIP Dent 1 - 10 ВИСША ЛИГА 11
18-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 12
18-05-2016 21:20 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бактрейд 5 - 7 ВИСША ЛИГА 12
19-05-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК ХАОС 7 - 4 LA LIGA 10
20-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Бактрейд 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-05-2016 10:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - FULLMAX 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център ШАШ - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 9
24-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - BOHEMIANS 5 - 1 LA LIGA 11
24-05-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 13
25-05-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - VIP Dent 0 - 2 ВИСША ЛИГА 13
31-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - Бактрейд 6 - 2 ВИСША ЛИГА 14
01-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 3 - 4 Bundesliga 1
01-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Фитони 9 - 2 ВИСША ЛИГА 14
08-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Младежка 1 3 - 3 ВИСША ЛИГА 15
08-06-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 15
13-06-2016 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Чико-Бунара 5 - 10 Bundesliga 2
13-06-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - VIP Dent 4 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - BOHEMIANS 11 - 3 Bundesliga 3
15-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 4 - 1 Първа шестица 1
22-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - VIP Dent 5 - 5 Първа шестица 2
23-06-2016 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Тарос Трейд 8 - 5 Bundesliga 4
30-06-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 5 - 4 Bundesliga 5
05-07-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Криско - BOHEMIANS 2 - 7 Bundesliga 6
06-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 6 - 2 Първа шестица 3
07-07-2016 22:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - VIP Dent 1 - 5 Първа шестица 4
11-07-2016 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - MS 5 - 0 Bundesliga 7
12-07-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 8 - 6 Първа шестица 5
19-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 1 - 1* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-07-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - BOHEMIANS 1 - 4 Финални плейофи
30-08-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Тарос Трейд 2 - 5 ВИСША ЛИГА 1
30-08-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 3 - 5 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - СИНИ ОРЛИ 5 - 4 ВИСША ЛИГА 2
13-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - VIP Dent 4 - 11 ВИСША ЛИГА 2
14-09-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - Бактрейд 4 - 3 ВИСША ЛИГА 3
16-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Космос 5 - 0 LA LIGA 1
18-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - ФК Даяна 6 - 5 ВИСША ЛИГА 3
20-09-2016 20:05 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 4
20-09-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Malki Koteta 5 - 3 LA LIGA 2
27-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 8 - 6 ВИСША ЛИГА 5
27-09-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 5
30-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 3 - 10 LA LIGA 3
04-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Сборная - VIP Dent 3 - 11 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Бактрейд 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-10-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - FC Siza Sport 4 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Щ+Щ 5 - 4 LA LIGA 4
11-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център Фитони - VIP Dent 2 - 3 ВИСША ЛИГА 6
16-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Ф.К. ОАЗИС 3 - 5 ВИСША ЛИГА 6
18-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
18-10-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 7
19-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Тарос Трейд 3 - 2 ВИСША ЛИГА 7
24-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 12 ВИСША ЛИГА 8
25-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - AFC Cvet Junior 6 - 3 ВИСША ЛИГА 8
25-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Old School - BOHEMIANS 0 - 9 LA LIGA 5
30-10-2016 11:00 Игрище Ловен парк VIP Dent - АФК ВЕРЕЯ 1995 6 - 4 Група E 1
30-10-2016 17:00 Игрище Ловен парк Detoni EOOD - VIP Dent 3 - 3 Група E 3
31-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Бактрейд 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - АПФК Пловдив 3 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - VIP Dent 3 - 12 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Бактрейд 6 - 0 ВИСША ЛИГА 9
09-11-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Сборная 7 - 1 LA LIGA 6
12-11-2016 18:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - VIP Dent 5 - 7 ВИСША ЛИГА 9
15-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - TNN Gold 4 - 9 ВИСША ЛИГА 10
15-11-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 5 - 2 ВИСША ЛИГА 10
16-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - BOHEMIANS 4 - 5 LA LIGA 7
19-11-2016 11:00 ОУ Димчо Дебелянов (Ихтиман) VIP Dent - ФК Зебра 5 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Бактрейд 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
23-11-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - FC Siza Sport 1 - 2 LA LIGA 8
25-11-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - TNN Gold 3 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-11-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 2 - 4 ВИСША ЛИГА 11
05-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ШАШ - BOHEMIANS 3 - 3 LA LIGA 9
07-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 10 ВИСША ЛИГА 12
07-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 6 - 4 ВИСША ЛИГА 12
14-12-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Бактрейд 8 - 4 ВИСША ЛИГА 13
28-02-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Лаос 2 - 4 ВИСША ЛИГА 14
28-02-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Последен Шанс 2 - 7 LA LIGA 10
01-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Балканска Гозба 7 - 4 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 15
07-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 8 - 1 ВИСША ЛИГА 15
09-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Kilnockie - BOHEMIANS 2 - 6 LA LIGA 11
12-03-2017 16:00 Релакс Арена (Пазарджик) VIP Dent - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-03-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - VIP Dent 1 - 1 ВИСША ЛИГА 13
14-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - БРЕСТНИК 1 - 10 LA LIGA 12
15-03-2017 20:30 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 16
16-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Бактрейд 8 - 4 ВИСША ЛИГА 16
21-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - VIP Dent 0 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
22-03-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 4 - 7 LA LIGA 13
28-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АПФК Пловдив 3 - 7 ВИСША ЛИГА 17
28-03-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 2 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
29-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - VIP Dent 1 - 10 ВИСША ЛИГА 17
04-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Бактрейд 7 - 3 ВИСША ЛИГА 18
04-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - АФК ХАОС 7 - 3 Bundesliga 1
07-04-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 1 - 1 ВИСША ЛИГА 18
08-04-2017 12:00 Релакс Арена (Пазарджик) VIP Dent - Изворна вода Бачково 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
11-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 5 - 5 Bundesliga 2
13-04-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - VIP Dent 1 - 3 ВИСША ЛИГА 19
17-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Лаос 5 - 1 ВИСША ЛИГА 19
18-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 3 - 1 ВИСША ЛИГА 20
18-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 Bundesliga 3
19-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бактрейд 7 - 10 ВИСША ЛИГА 20
22-04-2017 18:00 Мини футболно игрище Ботевград VIP Dent - ОПТИМИСТ 5 - 4 FINAL FOUR
23-04-2017 12:00 Мини футболно игрище Ботевград Лев Инс - VIP Dent 5 - 4 FINAL FOUR
25-04-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 4 - 7 Bundesliga 4
26-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Фитони 4 - 3 ВИСША ЛИГА 21
01-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - VIP Dent 4 - 7 ВИСША ЛИГА 21
03-05-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Бактрейд 9 - 2 ВИСША ЛИГА 22
04-05-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Младежка 1 3 - 4 Bundesliga 5
08-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 2 ВИСША ЛИГА 22
09-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Бактрейд 0 - 5 ВИСША ЛИГА 23
09-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - BOHEMIANS 6 - 4 Bundesliga 6
12-05-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - AFC Cvet Junior 5 - 1 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 8 - 2 ВИСША ЛИГА 24
16-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Последен Шанс 5 - 3 Bundesliga 7
16-05-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Балканска Гозба 1 - 6 ВИСША ЛИГА 24
23-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 3 - 10 ВИСША ЛИГА 25
30-05-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Десант-68 2 - 3 Bundesliga 8
01-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Бактрейд 8 - 2 ВИСША ЛИГА 25
02-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - BOHEMIANS *4 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
06-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Фитони 2 - 6 ВИСША ЛИГА 26
07-06-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - BOHEMIANS 3 - 5 Bundesliga 9
08-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 10 - 3 ВИСША ЛИГА 26
13-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бактрейд 9 - 2 ВИСША ЛИГА 27
16-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ *3 - 3 Финални плейофи
20-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 4 - 8 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АПФК Пловдив 4 - 5 ВИСША ЛИГА 28
20-06-2017 21:05 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - BOHEMIANS 6 - 7 Финални плейофи
27-06-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 4 - 2 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Бактрейд 7 - 3 ВИСША ЛИГА 29
04-07-2017 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - BOHEMIANS 5 - 4 Финални плейофи
08-07-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 0 - 1 ВИСША ЛИГА 29
18-08-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Победа (Царацово) - VIP Dent 4 - 11 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
23-08-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Тарос Трейд 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
25-08-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 5 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
29-08-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - VIP Dent 1 - 13 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
06-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - BOHEMIANS 5 - 8 CALCIO 1
06-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център No Mercy - Бактрейд 7 - 5 CALCIO 1
12-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - No Mercy 13 - 6 CALCIO 2
13-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - БРЕСТНИК 5 - 0 CALCIO 2
13-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - VIP Dent 6 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
13-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - БОРА 10 - 3 СУПЕР Лига 7 1
19-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 0 - 5 CALCIO 3
19-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Бактрейд 4 - 4 CALCIO 3
20-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ТРАДА ДИЗАЙН 7 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
20-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - ФК Самурай 5 - 5 СУПЕР Лига 7 2
27-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Лаос 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-09-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - VIP Dent 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Сабрина 6 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Четирите Пейки 4 - 5 СУПЕР Лига 7 3
03-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - VIP Dent 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
03-10-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - DEMBA TEAM 7 - 0 CALCIO 4
04-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Фаворит 2 - 2 CALCIO 4
04-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" АФК Фрактура - ФК Самурай 2 - 7 СУПЕР Лига 7 4
09-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - ХАОС 8 - 5 СУПЕР Лига 7 5
11-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - AFC Cvet Junior 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
12-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - Бактрейд 7 - 5 CALCIO 5
15-10-2017 11:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - ФК Вадиас 5 - 3 ГРУПА E2 1
15-10-2017 18:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - BOHEMIANS 4 - 6 CALCIO 5
16-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК Самурай 5 - 3 СУПЕР Лига 7 6
18-10-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Десант-68 2 - 1 CALCIO 6
18-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - VIP Dent 4 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
18-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - TAURUS BULLS 3 - 1 CALCIO 6
23-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - КАМИОНИТЕ 4 - 6 СУПЕР Лига 7 7
27-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Бактрейд 5 - 0 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
29-10-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Вадиас - VIP Dent 2 - 5 ГРУПА E2 2
29-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - AFC Cvet Junior 0 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Самурай 3 - 5 СУПЕР Лига 7 8
01-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Смирненски - Бактрейд 4 - 6 CALCIO 7
01-11-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - BOHEMIANS 4 - 3 CALCIO 7
03-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
07-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - Пълдин Атлетик 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
08-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център BTL UNITED - Бактрейд 2 - 5 CALCIO 8
08-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC "Old Dogs" 13 - 0 СУПЕР Лига 7 9
10-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Смирненски 4 - 1 CALCIO 8
14-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - VIP Dent 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
15-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - BOHEMIANS 1 - 6 CALCIO 9
15-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - ФК Самурай 5 - 5 СУПЕР Лига 7 10
21-11-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ФК Даяна 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
22-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - Бактрейд 4 - 1 CALCIO 10
23-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център BTL UNITED - BOHEMIANS 1 - 6 CALCIO 10
24-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - VIP Dent 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
28-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Бирен Спортист 0 - 3 CALCIO 11
29-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Победа (Царацово) 11 - 3 CALCIO 11
30-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - VIP Dent 8 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-12-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - FC FIGHTERS 3 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-12-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - COCA COLA 5 - 0 СУПЕР Лига 7 11
10-12-2017 17:00 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - Бактрейд 6 - 2 CALCIO 12
10-12-2017 18:00 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - BOHEMIANS 1 - 10 CALCIO 12
10-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
11-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
12-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Малкото Пони 11 - 8 CALCIO 13
13-12-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - FC Siza Sport 1 - 8 CALCIO 13
03-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 15 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 1
07-01-2018 11:00 Царско село Левски Паталеница* - Актив комерс* 7 - 3 Група I 1
08-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Криско 16 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 2
12-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. АФК ДИОМЕТРАН - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 7 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
13-01-2018 20:00 Царско село Маншафта* - Левски Паталеница* 0 - 11 Група I 2
15-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - FC Lauta Hools 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 4
20-01-2018 20:00 не е избран Левски Паталеница* - Бристол Роувърс* 11 - 2 Група I 3
23-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 7 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
27-01-2018 20:00 не е избран Фреш бар* - Левски Паталеница* 1 - 18 Група I 4
30-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
02-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 10 - 8 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
03-02-2018 19:00 не е избран Левски Паталеница* - Бундестим* 7 - 7 Група I 5
09-02-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Левски Паталеница* - PMP Build Invest* 2 - 2 ВТОРА ФАЗА
13-02-2018 19:45 не е избран Левски Паталеница* - Малки страсти Лазур Свети Влас - София* 0 - 1 ВТОРА ФАЗА
13-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КАМИОНИТЕ 10 - 20 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 9
19-02-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 6 - 12 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
21-02-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Мосад - VIP Dent 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 12
03-03-2018 15:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 9 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 13
05-03-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - ФК Самурай 0 - 5 СУПЕР Лига 7 12
07-03-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 4 - 9 CALCIO 14
07-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 3 - 7 CALCIO 14
07-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - VIP Dent 1 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
13-03-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 CALCIO 15
13-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - FC FIGHTERS 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
14-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Футболна Академия 3 - 5 СУПЕР Лига 7 13
14-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ФК Бунарджика 8 - 2 CALCIO 15
21-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Беломорски 8 - 3 СУПЕР Лига 7 14
21-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 9 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-03-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 4 - 11 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-03-2018 15:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Стеф-Фреш 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
27-03-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Малкото Пони - Бактрейд 2 - 10 OPEN CUP Група Б 1
02-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - ФК Самурай 9 - 6 СУПЕР Лига 7 16
03-04-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 4 Bundesliga 2
04-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Криско 5 - 4 OPEN CUP Група Б 2
09-04-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FA Plovdiv 15 - 2 СУПЕР Лига 7 17
10-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - BOHEMIANS 7 - 3 Bundesliga 3
11-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - VIP Dent 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
11-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 1 - 9 OPEN CUP Група Б 3
17-04-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
17-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Бунарджика 6 - 5 Bundesliga 4
18-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - ФК Самурай 6 - 9 СУПЕР Лига 7 18
18-04-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
20-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Бирен Спортист 4 - 6 Bundesliga 1
22-04-2018 14:00 Комплекс Трендафила Стеф-Фреш - VIP Dent 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Самурай 4 - 4 Football 7 CUP 4
23-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - АФК Фрактура 5 - 0 СУПЕР Лига 7 19
24-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
25-04-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Светците 7 - 2 OPEN CUP Група Б 5
01-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Беси МФК - Бактрейд 3 - 4 OPEN CUP Група Б 6
02-05-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - БРЕСТНИК 1 - 7 Bundesliga 6
02-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - ФК Самурай 5 - 8 СУПЕР Лига 7 20
04-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
06-05-2018 00:00 не е избран Бактрейд - Смирненски 5 - 0 OPEN CUP Група Б 7
07-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - BOHEMIANS 5 - 4 Bundesliga 5
07-05-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Lauta Hools 5 - 10 СУПЕР Лига 7 21
08-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - АПФК Пловдив 7 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
09-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Актив комерс 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 4 - 4 Bundesliga 7
11-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - BOHEMIANS 8 - 2 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
13-05-2018 00:00 не е избран BOHEMIANS - No Mercy 5 - 0 Bundesliga 8
14-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - АФК ДИОМЕТРАН 4 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Чико-Бунара 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
15-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Quantico - Бактрейд 2 - 5 OPEN CUP Група Б 8
21-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Fitoni 5 - 5 СУПЕР Лига 7 23
23-05-2018 19:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - VIP Dent 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-05-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" FC "Old Dogs" - ФК Самурай 0 - 5 СУПЕР Лига 7 24
29-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - VIP Dent 0 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
29-05-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - МФК Евмолпия 1 - 3 OPEN CUP Група Б 9
30-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - ФК Самурай 3 - 11 Football 7 CUP 9
30-05-2018 20:15 Терен 3 - Младежки център Фитони - BOHEMIANS 11 - 4 Bundesliga 9
04-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - ФК Приятели 13 - 5 СУПЕР Лига 7 25
05-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Балканска Гозба 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
05-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 9 - 3 Финални плейофи
06-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ФК Самурай 3 - 10 СУПЕР Лига 7 22
10-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 4 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-06-2018 00:00 не е избран COCA COLA - ФК Самурай 0 - 5 СУПЕР Лига 7 26
12-06-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - VIP Dent 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
12-06-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ФК Илюминати 5 - 0 OPEN CUP ГФЛ
13-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - ХАОС 5 - 0 Football 7 CUP 11
18-06-2018 00:00 не е избран ФК Самурай - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 СУПЕР Лига 7 27
20-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Лаос 9 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
20-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Полярните мечки - ФК Самурай 2 - 11 СУПЕР Лига 7 29
20-06-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Old School 6 - 5 OPEN CUP ГФЛ
25-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Ф.К. Елит 6 - 2 OPEN CUP ГФЛ
29-06-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - VIP Dent 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
30-06-2018 19:30 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - Бактрейд 10 - 3 OPEN CUP ГФЛ
02-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - ФК Самурай 7 - 7 СУПЕР Лига 7 28
04-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Полярните мечки - ФК Самурай 0 - 5 Football 7 CUP 12
11-07-2018 19:30 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Футболна Академия 2 - 9 Football 7 CUP
11-07-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Афк Крепост 5 - 0 СУПЕР Лига 7 30
18-07-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - DEMBA TEAM 5 - 0 PLOVDIV OPEN 2
01-08-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - BOHEMIANS 5 - 8 PLOVDIV OPEN 1
04-08-2018 20:00 База на националния отбор БОЯНА България - Румъния 2 - 2 Контроли на националния отбор 1
05-08-2018 11:00 База на националния отбор БОЯНА България - Румъния 4 - 6 Контроли на националния отбор 2
09-08-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - BOHEMIANS 9 - 5 PLOVDIV OPEN 3
19-08-2018 20:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Римските орли 16 - 2 PLOVDIV OPEN 4
30-08-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Сините Ангели 8 - 6 PLOVDIV OPEN 5
13-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 8 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
13-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - 20 Super Hot 4 - 1 СУПЕР Лига 7 1
17-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център TAURUS BULLS - Бактрейд 2 - 13 LA LIGA 1
17-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - ФК Самурай 5 - 6 СУПЕР Лига 7 2
18-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - Тарос Трейд 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
19-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Бунарджика 5 - 5 LA LIGA 1
24-09-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Четирите Пейки 6 - 3 СУПЕР Лига 7 3
24-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - BROTHERS-SECURITY 12 - 1 LA LIGA 2
25-09-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - UEFALONA 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
25-09-2018 21:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Вълчи рай 8 - 3 Лига Арена 1
26-09-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - BOHEMIANS 6 - 2 LA LIGA 2
29-09-2018 13:10 Спортна София КФК Ф.К.”Сокол” - КФК ВИП Дент 0 - 1 Група B 1
29-09-2018 14:30 Спортна София КФК ВИП Дент - КФК FC WORDS 1 - 1 Група B 2
29-09-2018 15:50 Спортна София КФК Каталунците Кирчево - КФК ВИП Дент 2 - 0 Група B 3
29-09-2018 18:30 Спортна София КФК ВИП Дент - КФК бат Динко и приятели 2 - 1 Група B 5
30-09-2018 09:30 Спортна София КФК ВИП Дент - КФК eDYNAMIX 1 - 3 Елиминации
01-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - ФК Самурай 3 - 6 СУПЕР Лига 7 4
03-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Бактрейд 7 - 0 LA LIGA 3
03-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - АФК Белица 20 2 - 6 LA LIGA 3
04-10-2018 21:00 СЦ Арена Maina City - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 9 Лига Арена 2
08-10-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КАМИОНИТЕ 2 - 2 Лига Арена 3
09-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - UEFALONA 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
10-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - АФК ХАОС 3 - 4 LA LIGA 4
10-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Old School 9 - 1 СУПЕР Лига 7 5
11-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 4
16-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център UEFALONA - Любекс 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
17-10-2018 20:00 не е избран Българе - Уефалона 0 - 7 Висша лига - Хасково 3
18-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Фаворит 3 - 4 LA LIGA 5
18-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Quantico - Бактрейд 5 - 5 LA LIGA 5
20-10-2018 16:30 Спортен комплекс Езерец Фен Клуб Ливърпул България - Левски Паталеница* 5 - 0 Югозапад - група D 1
20-10-2018 19:30 Спортен комплекс Езерец Левски Паталеница* - DXC.technology 0 - 5 Югозапад - група D 3
22-10-2018 20:00 не е избран Уефалона - ПИМ - Хасково 1 - 2 Висша лига - Хасково 2
22-10-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Novacite 5 - 0 СУПЕР Лига 7 7
24-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Бактрейд 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-10-2018 20:00 не е избран Уефалона - К'во да ви кажа 5 - 2 Висша лига - Хасково 4
24-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - UEFALONA 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-10-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 4 Лига Арена 4
26-10-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Старата Школа 4 - 4 Лига Арена 5
29-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - ФК Самурай 3 - 7 СУПЕР Лига 7 8
30-10-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 3 Лига Арена 6
30-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - AFC Cvet Junior 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
31-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 6
31-10-2018 20:00 не е избран Куцмaника - Уефалона 0 - 5 Висша лига - Хасково 5
31-10-2018 20:00 не е избран Уефалона - Българе - Висша лига - Хасково 12
04-11-2018 00:00 Игрище зад централна поща Лаос - UEFALONA 1 - 7 Югоизток - група А 1
04-11-2018 00:00 ГПЧЕ "Ромен Ролан" UEFALONA - Еко Асорти - Мечкарево 5 - 2 Югоизток - група А 2
04-11-2018 00:00 Игрище зад централна поща ПИМ - Хасково - UEFALONA 3 - 5 Югоизток - група А 3
06-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Бактрейд 4 - 2 LA LIGA 7
06-11-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Бохемианс 6 - 7 Лига Арена 7
07-11-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Fitoni 11 - 2 СУПЕР Лига 7 9
07-11-2018 20:00 не е избран К'во да ви кажа - Уефалона - Висша лига - Хасково 13
07-11-2018 20:00 не е избран Уефалона - Куцмaника - Висша лига - Хасково 14
07-11-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - UEFALONA 1 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
08-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - МФК Евмолпия 2 - 4 LA LIGA 7
12-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Internazionale - BOHEMIANS 4 - 3 LA LIGA 8
12-11-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - ФК Самурай 2 - 10 СУПЕР Лига 7 10
13-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - Балканска Гозба 7 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
13-11-2018 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 5 Лига Арена 8
14-11-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - ФК Маламир 11 - 0 LA LIGA 8
14-11-2018 20:00 не е избран Уефалона - Феникс - Висша лига - Хасково 16
14-11-2018 20:00 не е избран Уефалона - #givemeLOVE - Висша лига - Хасково 17
16-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - BOHEMIANS 4 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-11-2018 20:00 не е избран Уефалона - Мамата 7 - 5 Висша лига - Хасково 6
21-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 9
21-11-2018 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Десант-68 3 - 3 Лига Арена 9
21-11-2018 20:00 не е избран Redics - Уефалона 0 - 5 Висша лига - Хасково 18
22-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Последен Шанс 2 - 10 LA LIGA 9
22-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - AFC TechnoWelt 8 - 4 СУПЕР Лига 7 11
23-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Бирен Спортист - UEFALONA 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
27-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
28-11-2018 20:00 не е избран Уефалона - Redics 5 - 0 Висша лига - Хасково 9
29-11-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - ХАОС 10 - 6 СУПЕР Лига 7 12
29-11-2018 20:00 не е избран Уефалона - Невидимите 5 - 0 Висша лига - Хасково 10
30-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Беси МФК - BOHEMIANS 1 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
КР не е избран Мария-Хуана - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 5 Летен турнир група Б 1
03-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - NO to Racism 6 - 7 LA LIGA 10
03-12-2018 20:00 не е избран Футболна Академия - ФК Самурай 7 - 2 СУПЕР Лига 7 13
03-12-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - АПФК Пловдив 4 - 1 Лига Арена 10
04-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - UEFALONA 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
05-12-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Quantico - BOHEMIANS 3 - 15 LA LIGA 10
09-12-2018 17:00 не е избран AFC Amigos - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 3 - 9 Летен турнир група Б 3
12-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Секс богове - Бактрейд 5 - 8 LA LIGA 11
13-12-2018 20:00 не е избран ФК Активлайф - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 5 Летен турнир група Б 4
13-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Илюминати 2 - 9 LA LIGA 11
КР не е избран БОЦА Е РЕЛИГИЯ - AFC Athletic 3 - 2 Летен турнир група Б 5
22-12-2018 17:00 не е избран БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Активлайф 5 - 3 Турнир Елиминации
22-12-2018 18:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Самурай - ХАОС 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 1
22-12-2018 19:00 СК Активлайф Fresh Penis - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 2 Турнир Елиминации
29-12-2018 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бактрейд - Maina City 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
29-12-2018 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 FC Fitoni - ФК Самурай 4 - 8 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА 3
05-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Самурай - АПФК Пловдив 3 - 12 ЗИМНА ЛИГА 3
06-01-2019 14:00 СЦ Оптимум ФК Илюминати - Бактрейд 3 - 5 ЗИМНА ЛИГА 1
09-01-2019 00:00 Царско село Стабилните - Левски Паталеница* 2 - 9 Пицария Джовани 1
09-01-2019 00:00 не е избран FK Kafana Stefanovic - Левски Паталеница* 1 - 9 Пицария Джовани 2
09-01-2019 00:00 не е избран Левски Паталеница* - Сицилианците* 7 - 2 Пицария Джовани 3
12-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 Бактрейд - ФК Самурай 7 - 4 ЗИМНА ЛИГА 4
19-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Самурай - Бохемианс 6 - 8 ЗИМНА ЛИГА 5
20-01-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 1 ХАОС - Бактрейд 3 - 2 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бактрейд - FC Fitoni 1 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
26-01-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 ФК Бунарджика - ФК Самурай 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 6
27-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Самурай - Футболна Академия 7 - 13 ЗИМНА ЛИГА 7
27-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 АПФК Пловдив - Бактрейд 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА 7
КР не е избран Северозапад - Левски Паталеница* 2 - 4 Пицария Джовани 4
02-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - Бактрейд 4 - 5 ЗИМНА ЛИГА 8
09-02-2019 15:00 СЦ Оптимум Бактрейд - Бохемианс 4 - 4 ЗИМНА ЛИГА 9
09-02-2019 17:00 не е избран Левски Паталеница* - Африка Юнайтед 5 - 0 Пицария Джовани 5
16-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Бунарджика - Бактрейд 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА 10
17-02-2019 11:00 не е избран Левски Паталеница* - ASI TEAM 5 - 0 ВТОРА ФАЗА
20-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 12
20-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - ФК Бунарджика 2 - 7 LA LIGA 12
22-02-2019 20:00 не е избран Левски Паталеница* - МАРАДОНА 8 - 3 ВТОРА ФАЗА
23-02-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 Бактрейд - Футболна Академия 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 11
24-02-2019 13:00 не е избран ФК Маламир - Бактрейд 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 12
24-02-2019 21:30 Царско село Левски Паталеница* - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 4 - 2 ВТОРА ФАЗА
26-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - Бирен Спортист 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
26-02-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Plovdiv - Бактрейд 3 - 8 LA LIGA 13
27-02-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Секс богове 7 - 8 LA LIGA 13
05-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Хулигани 7 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
05-03-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - UEFALONA 1 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
06-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Plovdiv - BOHEMIANS 3 - 7 LA LIGA 14
06-03-2019 22:00 не е избран Кракра Перник - Левски Паталеница* 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
07-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - FC Siza Sport 2 - 4 LA LIGA 14
10-03-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бактрейд - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 7 ЗИМНА ЛИГА 13
12-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 11 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
14-03-2019 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Партизан Злокучене 10 - 4 ВИСША ЛИГА 1
16-03-2019 14:45 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - Ел Класико 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-03-2019 20:00 СЦ Оптимум Бактрейд - ФК Илюминати 3 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
18-03-2019 20:30 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - ФК Самурай 3 - 9 СУПЕР Лига 7 14
18-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - ФК Даяна 10 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
19-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Криско 7 - 4 LA LIGA 16
20-03-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - UEFALONA 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
21-03-2019 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) АПФК ПАЗАРДЖИК - Левски Паталеница* 3 - 7 ВИСША ЛИГА 2
22-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - АФК Белица 20 5 - 9 LA LIGA 16
24-03-2019 16:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Бактрейд 3 - 4 LA LIGA 15
24-03-2019 17:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Хулигани 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
25-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - Имхотеп 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
26-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - Тарос Трейд 3 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Бактрейд 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Футболна Академия - Бактрейд 5 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
29-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Секс богове 7 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
29-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - FC Plovdiv 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - ФК Самурай 1 - 7 СУПЕР Лига 7 16
02-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - FC FIGHTERS 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
03-04-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Бактрейд 2 - 3 LA LIGA 17
03-04-2019 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 8 Лига Арена 11
03-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - BOHEMIANS 4 - 6 LA LIGA 17
03-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FC Lauta Hools 3 - 9 СУПЕР Лига 7 15
04-04-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Тракия Звъничево 5 - 1 ВИСША ЛИГА 4
04-04-2019 21:00 КОС Авеню Феникс - Уефалона 4 - 10 Висша лига - Хасково 7
06-04-2019 11:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - UEFALONA 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-04-2019 00:00 не е избран BOHEMIANS - Беси МФК 5 - 0 LA LIGA 18
08-04-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - ФК Балкан (Варвара) 5 - 0 ВИСША ЛИГА 3
08-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - FA Plovdiv 16 - 3 СУПЕР Лига 7 17
10-04-2019 20:00 КОС Авеню Уефалона - Феникс 6 - 0 Висша лига 2018/2019 1
11-04-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) ФК "ЗЕНИТ" Ветрен Дол - Левски Паталеница* 2 - 6 ВИСША ЛИГА 5
11-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Имхотеп 1 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Хулигани 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
12-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ФК Крепост 2 - 7 LA LIGA 18
14-04-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 19
15-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - ФК Самурай 0 - 5 СУПЕР Лига 7 18
16-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - TNN Gold 8 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
18-04-2019 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Maina City 7 - 3 Лига Арена 13
18-04-2019 20:00 КОС Авеню ПИМ - Хасково - Уефалона отложен Висша лига 2018/2019 2
18-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Бактрейд 3 - 5 LA LIGA 19
21-04-2019 00:00 не е избран BOHEMIANS - БОРА 5 - 0 LA LIGA 20
22-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Хобити ФК - ФК Самурай 2 - 14 СУПЕР Лига 7 25
22-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Хулигани 1 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
22-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - БОРА 5 - 0 СУПЕР Лига 7 23
23-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - UEFALONA 3 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
25-04-2019 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 3 Лига Арена 14
25-04-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - Фаворит 5 - 10 LA LIGA 20
28-04-2019 00:00 не е избран Беси МФК - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 21
30-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - ФК Даяна 6 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
01-05-2019 21:00 КОС Авеню Уефалона - К'во да ви кажа 6 - 5 Висша лига 2018/2019 4
02-05-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Партизан Злокучене - Левски Паталеница* 4 - 10 ВИСША ЛИГА 8
07-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - UEFALONA 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
07-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 0 LA LIGA 22
08-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - АФК ХАОС 3 - 5 LA LIGA 22
08-05-2019 21:00 не е избран ФК Самурай - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 21
09-05-2019 20:00 СЦ Арена Старата Школа - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 5 Лига Арена 16
09-05-2019 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - АПФК ПАЗАРДЖИК 12 - 3 ВИСША ЛИГА 9
09-05-2019 21:00 КОС Авеню #givemeLOVE - Уефалона 0 - 5 Висша лига 2018/2019 5
11-05-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 UEFALONA - ФК МЕЧКИТЕ 7 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-05-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 23
14-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Любекс - Хулигани 5 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
14-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 8 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
16-05-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - ФК "ЗЕНИТ" Ветрен Дол 13 - 6 ВИСША ЛИГА 10
17-05-2019 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - FC Siza Sport 3 - 1 Лига Арена 17
18-05-2019 14:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - UEFALONA 3 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BROTHERS-SECURITY - BOHEMIANS 7 - 7 LA LIGA 21
20-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
20-05-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Барбароните - Левски Паталеница* 7 - 11 ВИСША ЛИГА 7
21-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - МФК Евмолпия 5 - 8 LA LIGA 24
22-05-2019 20:00 КОС Авеню Българе - Уефалона 3 - 12 Висша лига 2018/2019 7
22-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - UEFALONA 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
23-05-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 7 Лига Арена 18
23-05-2019 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) Марица Огняново - Левски Паталеница* 7 - 10 ВИСША ЛИГА 11
24-05-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 4 - 4 Лига Арена 12
26-05-2019 00:00 не е избран БОРА - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 25
26-05-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - ФК Маламир 10 - 6 LA LIGA 24
27-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Бирен Спортист - Хулигани 4 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
27-05-2019 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Марица Огняново 3 - 3 ВИСША ЛИГА 6
28-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - UEFALONA 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
28-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Хулигани 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
29-05-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център NO to Racism - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 25
30-05-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Барбароните 9 - 4 ВИСША ЛИГА 12
31-05-2019 20:00 КОС Авеню Уефалона - Куцмaника 4 - 2 Висша лига 2018/2019 6
04-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
04-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Хулигани 1 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
05-06-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - ФК Самурай 9 - 2 СУПЕР Лига 7 22
05-06-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ТРАДА ДИЗАЙН 2 - 4 OPEN CUP ГФЛ
06-06-2019 21:00 СЦ Арена Десант-68 - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 4 Лига Арена 20
06-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи
07-06-2019 20:30 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - Футболна Академия 3 - 3 СУПЕР Лига 7 26
10-06-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Партизан Злокучене 13 - 4 ВИСША ЛИГА 13
11-06-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - UEFALONA 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
11-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Хулигани - Имхотеп 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
12-06-2019 19:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Активлайф 4 - 6 Лига Арена 15
13-06-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) АПФК ПАЗАРДЖИК - Левски Паталеница* 0 - 5 ВИСША ЛИГА 14
13-06-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - ФК Самурай 2 - 4 СУПЕР Лига 7 24
13-06-2019 21:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Fresh Penis 4 - 6 Лига Арена 19
14-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център UEFALONA - Тарос Трейд 3 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
17-06-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) ФК "ЗЕНИТ" Ветрен Дол - Левски Паталеница* 6 - 8 ВИСША ЛИГА 15
17-06-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 5 Лига Арена 21
18-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Хулигани 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
19-06-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Хулигани 0 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
20-06-2019 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) Левски Паталеница* - Марица Огняново 8 - 5 ВИСША ЛИГА 16
22-06-2019 10:30 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - Лаос 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
24-06-2019 21:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 22
25-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - UEFALONA 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
25-06-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Хулигани - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 0 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
26-06-2019 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) Барбароните - Левски Паталеница* 4 - 11 ВИСША ЛИГА 17
27-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - Последен Шанс 6 - 2 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
27-06-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център UEFALONA - FC FIGHTERS 1 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
29-06-2019 14:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Хулигани 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
01-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Хулигани - FC Fitoni 9 - 3 Football 7 CUP 1
02-07-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Хулигани - UEFALONA 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
06-07-2019 21:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - UEFALONA *0 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-07-2019 09:30 Терен 2 - Младежки център Околчица /Враца/ - UEFALONA 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - Хулигани 1 - 4 Football 7 CUP 2
09-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - BOHEMIANS 3 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
15-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Самурай - ФК Активлайф 4 - 8 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
16-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Хулигани - Футболна Академия 7 - 2 Football 7 CUP 3
18-07-2019 21:00 СК Активлайф ФК Активлайф - ФК Самурай 9 - 6 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
29-07-2019 20:00 СК Активлайф Рекордьорите - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 7 - 8 Летен турнир група А 1
30-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Хулигани 5 - 7 Football 7 CUP 6
01-08-2019 20:00 не е избран Хулигани - Четирите Пейки 5 - 0 Football 7 CUP 5
07-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - Хулигани 4 - 5 Football 7 CUP 4
09-08-2019 20:00 СК Активлайф БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ФК Траките 2017 7 - 6 Летен турнир група А
29-08-2019 21:00 СК Активлайф КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 5 Летен турнир група А 4
КР СК Активлайф БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Fresh Penis 4 - 6 Летен турнир група А 5