Пловдив

Даниел Красимиров Кръстев

клубове

роден на: 02.06.1995

години: 25

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
21-09-2018 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - KLUB VAFLA 5 - 5 ВИСША ЛИГА 1
21-09-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - АФК ХАОС 1 - 14 LA LIGA 1
23-09-2018 18:00 СК Активлайф KOFTI FC - AFC TechnoWelt 4 - 10 ВИСША ЛИГА 2
26-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Novacite - AFC TechnoWelt 3 - 9 СУПЕР Лига 7 3
28-09-2018 21:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Fresh Penis 4 - 7 ВИСША ЛИГА 3
03-10-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - 20 Super Hot 9 - 6 СУПЕР Лига 7 4
04-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - ФК Маламир 2 - 3 LA LIGA 3
08-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - AFC TechnoWelt 0 - 5 СУПЕР Лига 7 5
10-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център NO to Racism - Rossoneri Plovdiv 11 - 4 LA LIGA 4
10-10-2018 19:30 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Футболна Академия 6 - 7 СУПЕР Лига 7 2
14-10-2018 16:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - AFC Amigos 9 - 2 ВИСША ЛИГА 5
17-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - ФК Бунарджика 2 - 11 LA LIGA 5
19-10-2018 20:00 не е избран Завръщане в миналото - AFC TechnoWelt 3 - 18 ВИСША ЛИГА 6
25-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - AFC TechnoWelt 2 - 3 СУПЕР Лига 7 7
28-10-2018 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Reddevils 2 - 2 ВИСША ЛИГА 7
31-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център FC Siza Sport - Rossoneri Plovdiv 9 - 4 LA LIGA 6
01-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Четирите Пейки 5 - 4 СУПЕР Лига 7 8
06-11-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - АФК Белица 20 1 - 14 LA LIGA 7
08-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - AFC TechnoWelt 2 - 7 СУПЕР Лига 7 9
09-11-2018 19:00 не е избран AFC TechnoWelt - Зънгър 9 - 5 ВИСША ЛИГА 9
14-11-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Ураган - Rossoneri Plovdiv 0 - 5 LA LIGA 8
15-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - FA Plovdiv 9 - 3 СУПЕР Лига 7 10
16-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - BOHEMIANS 4 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
18-11-2018 20:00 не е избран AFC Athletic - AFC TechnoWelt 0 - 9 ВИСША ЛИГА 10
21-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - Фаворит 1 - 12 LA LIGA 9
22-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - AFC TechnoWelt 8 - 4 СУПЕР Лига 7 11
23-11-2018 20:00 СК Активлайф Рекордьорите - AFC TechnoWelt 0 - 5 ВИСША ЛИГА 8
29-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Old School 6 - 2 СУПЕР Лига 7 12
05-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Rossoneri Plovdiv 4 - 4 LA LIGA 10
11-12-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - МФК Евмолпия 3 - 6 LA LIGA 11
04-02-2019 20:00 не е избран Марково - AFC TechnoWelt 4 - 1 ВИСША ЛИГА 12
08-02-2019 21:00 СК Активлайф Полярните мечки - AFC TechnoWelt 2 - 16 ВИСША ЛИГА 4
09-02-2019 17:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - BTL UNITED 9 - 3 ВИСША ЛИГА 13
11-02-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ФК Активлайф 4 - 5 ВИСША ЛИГА 11
18-02-2019 21:00 СК Активлайф Fresh Penis - AFC TechnoWelt 6 - 3 Лига А 1
21-02-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - FC Lauta Hools 2 - 6 СУПЕР Лига 7 6
25-02-2019 20:00 СК Активлайф AFC Athletic - AFC TechnoWelt 3 - 7 Лига А 2
27-02-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - Последен Шанс 0 - 5 LA LIGA 13
28-02-2019 19:00 не е избран ХАОС - AFC TechnoWelt 0 - 5 СУПЕР Лига 7 13
03-03-2019 15:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Reddevils 4 - 4 Лига А 3
03-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Internazionale - Rossoneri Plovdiv 5 - 0 LA LIGA 12
04-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Quantico - Rossoneri Plovdiv 4 - 4 LA LIGA 14
07-03-2019 21:00 СК Активлайф KOFTI FC - AFC TechnoWelt 3 - 8 Лига А 4
12-03-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - ФК Илюминати 0 - 11 LA LIGA 15
18-03-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - KLUB VAFLA 3 - 3 Лига А 5
20-03-2019 19:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - AFC TechnoWelt 5 - 5 СУПЕР Лига 7 25
20-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Rossoneri Plovdiv 6 - 4 LA LIGA 16
29-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - FC Siza Sport 2 - 13 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 18
02-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Rossoneri Plovdiv - Секс богове 0 - 5 LA LIGA 17
05-04-2019 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ФК Активлайф 1 - 3 Лига А 7
07-04-2019 00:00 не е избран FC Plovdiv - Rossoneri Plovdiv 5 - 0 LA LIGA 18
08-04-2019 21:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Fresh Penis 4 - 6 Лига А 8
14-04-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 19
17-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - AFC TechnoWelt 0 - 5 СУПЕР Лига 7 17
18-04-2019 18:00 СК Активлайф Марково - AFC TechnoWelt 5 - 0 Лига А 6
20-04-2019 17:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ПИЕМСИ 11 - 1 Купа Активлайф
21-04-2019 00:00 не е избран Криско - Rossoneri Plovdiv 5 - 0 LA LIGA 20
28-04-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - ТРАДА ДИЗАЙН 0 - 5 LA LIGA 21
03-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - FC Fitoni 6 - 3 СУПЕР Лига 7 20
08-05-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - AFC TechnoWelt 4 - 5 СУПЕР Лига 7 21
10-05-2019 19:00 СК Активлайф Reddevils - AFC TechnoWelt 6 - 5 Лига А 10
11-05-2019 14:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ПИЕМСИ 14 - 5 Купа Активлайф
12-05-2019 00:00 не е избран Rossoneri Plovdiv - Бактрейд 0 - 5 LA LIGA 23
14-05-2019 21:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - AFC Athletic 10 - 4 Лига А 9
15-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - БОРА 5 - 0 СУПЕР Лига 7 22
22-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - AFC TechnoWelt 4 - 4 СУПЕР Лига 7 15
24-05-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - KOFTI FC 5 - 0 Лига А 11
26-05-2019 00:00 не е избран BROTHERS-SECURITY - Rossoneri Plovdiv 5 - 0 LA LIGA 25
29-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - AFC TechnoWelt 5 - 7 СУПЕР Лига 7 23
05-06-2019 19:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Хобити ФК 5 - 0 СУПЕР Лига 7 26
07-06-2019 19:30 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - AFC TechnoWelt 2 - 2 СУПЕР Лига 7 19
10-06-2019 20:00 СК Активлайф KOFTI FC - AFC TechnoWelt 4 - 3 Купа Активлайф
13-06-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - ФК Самурай 2 - 4 СУПЕР Лига 7 24
14-06-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - KOFTI FC 5 - 0 Купа Активлайф
19-06-2019 19:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - AFC TechnoWelt 7 - 3 Лига А 12
21-06-2019 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Марково 4 - 8 Лига А 13
24-06-2019 20:00 СК Активлайф ФК Активлайф - AFC TechnoWelt 2 - 3 Купа Активлайф
28-06-2019 20:00 СК Активлайф ФК Активлайф - AFC TechnoWelt 8 - 4 Лига А 14
05-07-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ФК Активлайф 5 - 5 Купа Активлайф
50'
СК Активлайф AFC TechnoWelt - Завръщане в миналото 11 - 1 Купа Активлайф