РУСЕ

Мартин Митков Митев

клубове

роден на: 26.10.1989

години: 31

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a Арена Русе ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ДИЗАСТЪР АСЛ РУСЕ 2016 17
n/a не е избран ДИЗАСТЪР - АТЛЕТИК РУСЕ АСЛ РУСЕ 2016 11
n/a не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - ДИЗАСТЪР АСЛ РУСЕ 2016 12
n/a не е избран ДИЗАСТЪР - КАТЕНАЧО АСЛ РУСЕ 2016 13
n/a не е избран СТЕФАНИ СТИЛ - ДИЗАСТЪР АСЛ РУСЕ 2016 14
n/a не е избран ДИЗАСТЪР - ФК РУСЕ АСЛ РУСЕ 2016 16
n/a не е избран ДИЗАСТЪР - ФК ШУЛЦ 2018 АСЛ РУСЕ 2016 18
n/a не е избран MПИ - ДИЗАСТЪР АСЛ РУСЕ 2016 19
n/a не е избран ФК ШУЛЦ 2018 - ДИЗАСТЪР АСЛ РУСЕ 2016 3
n/a не е избран ДИЗАСТЪР - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ АСЛ РУСЕ 2016 20
n/a не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ДИЗАСТЪР АСЛ РУСЕ 2016 5
n/a не е избран ДИЗАСТЪР - РАДЕЦКИ АСЛ РУСЕ 2016 9
16-03-2016 19:30 Арена Русе ФК РУСЕ - ДИЗАСТЪР 5 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 1
25-03-2016 20:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - ЛОКОМОТИВ - БДЖ 7 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 2
30-03-2016 20:30 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ДИЗАСТЪР 3 - 6 АСЛ РУСЕ 2016 3
06-04-2016 20:30 Арена Русе ДИЗАСТЪР - MПИ 4 - 9 АСЛ РУСЕ 2016 4
12-04-2016 20:30 Арена Русе ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ДИЗАСТЪР 2 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 5
20-04-2016 18:30 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - ДИЗАСТЪР 9 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 6
27-04-2016 18:30 Арена Русе ДИЗАСТЪР - РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ 3 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 7
04-05-2016 20:30 Арена Русе ФК МЕДИКА - ДИЗАСТЪР 3 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 8
13-05-2016 18:30 Арена Русе ДИЗАСТЪР - РАДЕЦКИ 6 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 9
18-05-2016 18:30 Арена Русе АФК Русчук - ДИЗАСТЪР 4 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 10
27-05-2016 19:30 Арена Русе ДИЗАСТЪР - АТЛЕТИК РУСЕ 5 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 11
01-06-2016 20:30 Арена Русе БЕЛГИЙЦИТЕ - ДИЗАСТЪР 2 - 7 АСЛ РУСЕ 2016 12
10-06-2016 19:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - КАТЕНАЧО 7 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 13
14-06-2016 19:30 Арена Русе СТЕФАНИ СТИЛ - ДИЗАСТЪР 6 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 14
24-06-2016 19:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 2 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 15
29-06-2016 20:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - ФК РУСЕ 4 - 8 АСЛ РУСЕ 2016 16
06-07-2016 20:00 не е избран ЛОКОМОТИВ - БДЖ - ДИЗАСТЪР 3 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 17
13-07-2016 21:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - ФК ШУЛЦ 2018 8 - 3 АСЛ РУСЕ 2016 18
19-07-2016 21:00 Арена Русе MПИ - ДИЗАСТЪР 9 - 1 АСЛ РУСЕ 2016 19
27-07-2016 21:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 5 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 20
02-08-2016 20:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - БЕЛГИЙЦИТЕ 2 - 2 Купа БАМФ - Група B 1
05-08-2016 20:00 Арена Русе MПИ - ДИЗАСТЪР 8 - 2 Купа БАМФ - Група B 2
16-08-2016 20:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - ФК МЕДИКА 3 - 2 Купа БАМФ - Група B 4
18-08-2016 21:00 Арена Русе ФК ШУЛЦ 2018 - ДИЗАСТЪР 6 - 8 Купа БАМФ - Група B 5
24-08-2016 20:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - РУСЕ 2016 4 - 8 КУПА - РУСЕ ЕЛИМИНАЦИИ
25-08-2016 20:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 2 - 3 КУПА - РУСЕ ЕЛИМИНАЦИИ
02-09-2016 20:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - ФК МЕЧКИТЕ 8 - 10 АСЛ РУСЕ 2016 21
06-09-2016 21:00 Арена Русе РИМСКИТЕ ВЪЛЦИ - ДИЗАСТЪР 8 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 22
14-09-2016 21:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - ФК МЕДИКА 4 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 23
23-09-2016 20:00 Арена Русе РАДЕЦКИ - ДИЗАСТЪР 0 - 5 АСЛ РУСЕ 2016 24
27-09-2016 19:30 Арена Русе ДИЗАСТЪР - АФК Русчук 3 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 25
05-10-2016 19:30 Арена Русе АТЛЕТИК РУСЕ - ДИЗАСТЪР 1 - 14 АСЛ РУСЕ 2016 26
12-10-2016 18:30 Арена Русе ДИЗАСТЪР - БЕЛГИЙЦИТЕ 8 - 2 АСЛ РУСЕ 2016 27
21-10-2016 19:00 Арена Русе КАТЕНАЧО - ДИЗАСТЪР 2 - 8 АСЛ РУСЕ 2016 28
28-10-2016 19:00 Арена Русе ДИЗАСТЪР - СТЕФАНИ СТИЛ 5 - 0 АСЛ РУСЕ 2016 29
04-11-2016 20:00 не е избран ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ДИЗАСТЪР 12 - 4 АСЛ РУСЕ 2016 30
17-11-2016 18:15 МОНБАТ АРЕНА ДИЗАСТЪР - АФК Русчук 9 - 6 FUTSAL 1
22-11-2016 20:15 МОНБАТ АРЕНА ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ - ДИЗАСТЪР 8 - 8 FUTSAL 2
30-11-2016 18:15 МОНБАТ АРЕНА ДИЗАСТЪР - ФК ШУЛЦ 2018 14 - 0 FUTSAL 3
08-12-2016 19:15 МОНБАТ АРЕНА ФК РУСЕ - ДИЗАСТЪР 4 - 3 FUTSAL 4
10-12-2016 17:00 МОНБАТ АРЕНА ДИЗАСТЪР - M-POWER 3 - 10 FUTSAL 5
17-12-2016 13:00 МОНБАТ АРЕНА Green Men - ДИЗАСТЪР 7 - 8 FUTSAL 6
26-12-2016 15:00 МОНБАТ АРЕНА ДИЗАСТЪР - КАТЕНАЧО 11 - 1 FUTSAL 7
29-12-2016 18:15 МОНБАТ АРЕНА ФК МЕЧКИТЕ - ДИЗАСТЪР 11 - 3 FUTSAL 8
07-01-2017 18:00 МОНБАТ АРЕНА ДИЗАСТЪР - INCOGNITO 17 - 3 FUTSAL 9
09-01-2017 19:15 МОНБАТ АРЕНА ДИЗАСТЪР - ТМ ТЕХНОЛОДЖИ 9 - 3 FUTSAL 10
14-01-2017 16:00 МОНБАТ АРЕНА УЛТРАПАК - ДИЗАСТЪР 4 - 3 FUTSAL 11
19-01-2017 18:15 МОНБАТ АРЕНА ДИЗАСТЪР - БЕЛГИЙЦИТЕ 5 - 0 FUTSAL 12
21-01-2017 14:00 МОНБАТ АРЕНА ФК Римските Вълци - ДИЗАСТЪР 8 - 7 FUTSAL 13
29-01-2017 14:00 МОНБАТ АРЕНА АФК Русчук - ДИЗАСТЪР 7 - 5 FUTSAL 14
04-02-2017 14:00 МОНБАТ АРЕНА ДИЗАСТЪР - ФК ДУНАВ ЗАВИНАГИ 7 - 20 FUTSAL 15
06-02-2017 20:15 МОНБАТ АРЕНА ФК ШУЛЦ 2018 - ДИЗАСТЪР 4 - 12 FUTSAL 16
09-02-2017 19:15 МОНБАТ АРЕНА ДИЗАСТЪР - ФК РУСЕ 0 - 5 FUTSAL 17
13-02-2017 18:15 МОНБАТ АРЕНА M-POWER - ДИЗАСТЪР 6 - 10 FUTSAL 18
18-02-2017 17:00 МОНБАТ АРЕНА ДИЗАСТЪР - Green Men 2 - 8 FUTSAL 19
25-02-2017 14:00 МОНБАТ АРЕНА КАТЕНАЧО - ДИЗАСТЪР 5 - 0 FUTSAL 20
27-02-2017 18:15 не е избран ДИЗАСТЪР - ФК МЕЧКИТЕ 0 - 5 FUTSAL 21
09-03-2017 20:15 не е избран ТМ ТЕХНОЛОДЖИ - ДИЗАСТЪР 5 - 0 FUTSAL 23
13-03-2017 19:15 не е избран ДИЗАСТЪР - УЛТРАПАК 0 - 5 FUTSAL 24
16-03-2017 20:15 не е избран БЕЛГИЙЦИТЕ - ДИЗАСТЪР 5 - 0 FUTSAL 25
18-03-2017 20:00 МОНБАТ АРЕНА ДИЗАСТЪР - ФК Римските Вълци - FUTSAL 26