Пловдив

Тодор Георгиев Кавръков

клубове

роден на: 14.06.1973

години: 45

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
18-03-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - АФК Гарата 3 - 2 ВИСША ЛИГА 1
20-03-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - VIP Dent 3 - 11 ВИСША ЛИГА 2
26-03-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - АФК Гарата 3 - 1 ВИСША ЛИГА 3
01-04-2014 19:00 ВСИ 1 терен ФК Спартак - АФК Гарата 4 - 2 ВИСША ЛИГА 4
09-04-2014 20:30 ВСИ 1 терен Бактрейд - АФК Гарата 1 - 2 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-04-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Гражданите 5 - 9 ВИСША ЛИГА 5
23-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен СИНИ ОРЛИ - АФК Гарата 6 - 3 ВИСША ЛИГА 6
07-05-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - BONELLI 4 - 2 ВИСША ЛИГА 7
19-05-2014 19:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - АФК Гарата 6 - 2 ВИСША ЛИГА 8
20-05-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - ФК Спартак 3 - 3* Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-06-2014 19:00 СЦ Арена Криско - АФК Гарата 4 - 3 ВИСША ЛИГА 10
09-06-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Балканска Гозба 2 - 2 ВИСША ЛИГА 11
24-06-2014 19:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - АФК Гарата 4 - 4 ВИСША ЛИГА 12
27-06-2014 21:00 СЦ Арена АФК Гарата - Lauta Army Fight Club 3 - 4 ВИСША ЛИГА 13
30-06-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - АФК Гарата 3 - 1 ВИСША ЛИГА 14
04-07-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Десант-68 1 - 5 ВИСША ЛИГА 9
08-07-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Мас Гранде 6 - 6 ВИСША ЛИГА 15
26-08-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 16
02-09-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - АФК Гарата 11 - 0 ВИСША ЛИГА 17
14-09-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - ФК Даяна 3 - 17 ВИСША ЛИГА 18
25-09-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - АФК Гарата 12 - 5 ВИСША ЛИГА 20
29-09-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - СИНИ ОРЛИ 1 - 4 ВИСША ЛИГА 21
06-10-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - АФК Гарата 3 - 6 ВИСША ЛИГА 22
08-10-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - ФК Спартак 2 - 3 ВИСША ЛИГА 19
13-10-2014 20:30 СЦ Арена АФК Гарата - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 23
20-10-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - АФК Гарата 4 - 2 ВИСША ЛИГА 24
28-10-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Криско 2 - 1 ВИСША ЛИГА 25
06-11-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - АФК Гарата 5 - 1 ВИСША ЛИГА 26
13-11-2014 00:00 СЦ Арена АФК Гарата - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 5 - 0 ВИСША ЛИГА 27
17-11-2014 00:00 не е избран Lauta Army Fight Club - АФК Гарата 0 - 5 ВИСША ЛИГА 28
27-11-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Фитони 2 - 5 ВИСША ЛИГА 29
07-12-2014 17:00 СЦ Арена Мас Гранде - АФК Гарата 3 - 7 ВИСША ЛИГА 30
12-12-2014 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Младежка 1 1 - 4 Финални плейофи 11
13-03-2015 19:00 Авангард Бактрейд - АФК Гарата 3 - 4 LA LIGA 1
16-03-2015 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - ФК Бунарджика 1 - 3 LA LIGA 2
27-03-2015 19:00 СЦ Арена Щ+Щ - АФК Гарата 15 - 2 LA LIGA 3
02-04-2015 20:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - АФК Гарата 3 - 5 LA LIGA 4
09-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - BOHEMIANS 4 - 4 LA LIGA 5
15-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Бактрейд 10 - 4 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
20-04-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - АФК Гарата 4 - 2 LA LIGA 6
30-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Kamenitza-Интернационал 5 - 6 LA LIGA 7
11-05-2015 21:00 СЦ Арена АФК Марица - АФК Гарата 4 - 2 LA LIGA 8
22-05-2015 20:00 Авангард АФК Гарата - АФК ХАОС 0 - 6 LA LIGA 9
24-05-2015 17:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - АФК Гарата 4 - 4* Вътрешни квалификации ААЛ
25-05-2015 19:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - АФК Гарата 9 - 3 LA LIGA 10
31-05-2015 16:00 СЦ Арена АФК Гарата - Лаос 7 - 10 Вътрешни квалификации ААЛ
01-06-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - АФК Гарата 5 - 0 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-06-2015 19:00 СЦ Арена 90 - АФК Гарата 5 - 3 LA LIGA 12
19-06-2015 21:00 СЦ Арена АФК Гарата - Fresh Penis 4 - 3 LA LIGA 13
26-06-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК Гарата 13 - 4 LA LIGA 14
03-07-2015 19:00 Авангард АФК Гарата - ФК Житница 0 - 5 LA LIGA 11
05-07-2015 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Бактрейд 2 - 16 LA LIGA 16
10-07-2015 19:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - АФК Гарата 7 - 3 LA LIGA 17
12-07-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Old School 0 - 5 LA LIGA 15
30-08-2015 21:00 СЦ Арена АФК Гарата - AFC Cvet Junior 0 - 5 LA LIGA 19
02-09-2015 21:00 СЦ Арена АФК Гарата - Щ+Щ 3 - 4 LA LIGA 18
11-09-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - АФК Гарата 5 - 0 LA LIGA 20
04-09-2016 00:03 не е избран АФК Гарата - ФК Спартак 0 - 0 ВИСША ЛИГА 99
06-04-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - TAURUS BULLS 4 - 1 Група B 1
12-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - Наказателите 5 - 0 Група B 2
19-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център TAURUS BULLS - Avengers 6 - 2 Група B 3
26-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - Армада Пловдив 4 - 6 Група C 1
02-05-2017 21:10 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - TAURUS BULLS 4 - 3 Група C 2
10-05-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Фаворит - TAURUS BULLS 3 - 3 Група C 3
18-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - Сабрина 6 - 1 Група D 1
01-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Avengers - TAURUS BULLS 2 - 13 Група D 2
08-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Победа (Царацово) - TAURUS BULLS 2 - 2 Група D 3
15-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център TAURUS BULLS - Kamenitza-Интернационал 4 - 4* OPEN CUP ГФЛ
08-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - TAURUS BULLS 12 - 5 CALCIO 1
20-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - Десант-68 5 - 9 CALCIO 3
28-09-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - FC FIGHTERS 3 - 9 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Смирненски - TAURUS BULLS 5 - 5 CALCIO 4
12-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - Бактрейд 7 - 5 CALCIO 5
18-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - TAURUS BULLS 3 - 1 CALCIO 6
23-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център BTL UNITED - TAURUS BULLS 5 - 3 CALCIO 2
25-10-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център Quantico - TAURUS BULLS 2 - 4 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център TAURUS BULLS - Сините Ангели 6 - 1 CALCIO 7
08-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - TAURUS BULLS 1 - 2 CALCIO 8
15-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - Малкото Пони 2 - 2 CALCIO 9
22-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - TAURUS BULLS 5 - 3 CALCIO 10
03-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 5 CALCIO 11
10-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - TAURUS BULLS 5 - 0 CALCIO 12
12-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - No Mercy 2 - 7 CALCIO 13
06-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център БРЕСТНИК - TAURUS BULLS 9 - 6 CALCIO 14
14-03-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - DEMBA TEAM 6 - 3 CALCIO 15
21-03-2018 21:10 Терен 1 - Младежки център ФК Илюминати - TAURUS BULLS 5 - 0 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
17-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център TAURUS BULLS - Бактрейд 2 - 13 LA LIGA 1
24-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център TAURUS BULLS - Последен Шанс 2 - 5 LA LIGA 2
04-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Quantico - TAURUS BULLS 5 - 0 LA LIGA 3
08-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център TAURUS BULLS - ФК Илюминати 1 - 10 LA LIGA 4
17-10-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - TAURUS BULLS 5 - 0 LA LIGA 5