Пловдив

Георги Стоянов Атанасов

клубове

роден на: 08.07.1991

години: 29

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран Бохемианс - ФК Крепост Лига Krauterhof 10
11-03-2014 21:00 ВСИ 2 терен Интер такси - ХЪШОВЕ 6 - 4 CALCIO 1
18-03-2014 19:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 6 CALCIO 2
26-03-2014 19:00 СЦ Арена АФК Стройтим - ХЪШОВЕ 2 - 3 CALCIO 3
02-04-2014 20:30 ВСИ 2 терен ХЪШОВЕ - PlayBoy 8 - 6 CALCIO 4
07-04-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Младежка 1 5 - 5* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-04-2014 18:00 СЦ Арена Недооценените - ХЪШОВЕ 11 - 6 CALCIO 5
01-05-2014 16:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Торнадо 11 - 3 CALCIO 7
14-05-2014 20:30 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 5 - 1 CALCIO 9
16-05-2014 20:00 ВСИ 1 терен Kamenitza-Интернационал - ХЪШОВЕ 6 - 10 CALCIO 8
20-05-2014 21:00 ВСИ 1 терен Светкавиците - ХЪШОВЕ 3 - 5 КУПА АРЕНА
29-05-2014 21:00 ВСИ 1 терен Ф.К. Петър Берон - ХЪШОВЕ 5 - 9 CALCIO 10
08-06-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Mishocite 4 - 3 CALCIO 11
11-06-2014 20:30 ВСИ 1 терен АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 4 - 3 CALCIO 12
17-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Младежка 1 4 - 5 CALCIO 13
24-06-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Интер такси 1 - 1 CALCIO 14
30-06-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Бактрейд *2 - 2 КУПА АРЕНА
02-07-2014 19:00 ВСИ 2 терен КЦМ 2000 ГРУП - ХЪШОВЕ 9 - 2 CALCIO 15
13-07-2014 00:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК Стройтим 5 - 0 CALCIO 16
25-08-2014 21:00 СЦ Арена PlayBoy - ХЪШОВЕ 1 - 4 CALCIO 17
07-09-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Недооценените 4 - 5 CALCIO 18
11-09-2014 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ГЯВОЛИТЕ 4 - 2 КУПА АРЕНА
18-09-2014 19:00 ВСИ 1 терен Торнадо - ХЪШОВЕ 7 - 4 CALCIO 20
30-09-2014 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 2 - 1 КУПА АРЕНА
05-10-2014 16:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ХЪШОВЕ 0 - 5 CALCIO 22
07-10-2014 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 7 - 0 CALCIO 21
09-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Ф.К. Петър Берон 5 - 0 CALCIO 23
13-10-2014 00:00 не е избран Mishocite - ХЪШОВЕ 0 - 5 CALCIO 24
24-10-2014 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК ХАОС 3 - 6 CALCIO 25
27-10-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ХЪШОВЕ 4 - 1 КУПА АРЕНА
31-10-2014 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - ХЪШОВЕ 6 - 6 CALCIO 26
03-11-2014 20:00 ВСИ 1 терен Космос - ХЪШОВЕ 2 - 2 Финални плейофи 1
07-11-2014 20:00 ВСИ 1 терен ХЪШОВЕ - Verso Travel 2 - 7 Финални плейофи 2
10-11-2014 21:00 СЦ Арена Светкавиците - ХЪШОВЕ 7 - 3 Финални плейофи 3
17-11-2014 00:00 не е избран ХЪШОВЕ - Бактрейд 5 - 0 Финални плейофи 4
21-11-2014 19:00 ВСИ 1 терен КЦМ 2000 ГРУП - ХЪШОВЕ 8 - 2 Финални плейофи 5
24-11-2014 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК ХАОС 4 - 4 Финални плейофи 6
28-11-2014 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - ХЪШОВЕ 5 - 2 Финални плейофи 7
05-12-2014 00:00 не е избран ХЪШОВЕ - FC Galacticos 5 - 0 Финални плейофи 9
12-03-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 2 - 2 LA LIGA 1
20-03-2015 19:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - ХЪШОВЕ 0 - 6 LA LIGA 2
23-03-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК Марица 3 - 2 LA LIGA 3
02-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 5 - 3 LA LIGA 4
09-04-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АПФК Пловдив 2 - 5 LA LIGA 5
17-04-2015 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - ХЪШОВЕ *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-04-2015 20:00 СЦ Арена ФК Житница - ХЪШОВЕ 7 - 4 LA LIGA 6
08-05-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - 90 2 - 3 LA LIGA 7
15-05-2015 20:00 СЦ Арена Светкавиците - ХЪШОВЕ 1 - 11 LA LIGA 8
16-05-2015 18:00 Спортен комплекс САМОКОВ Интерхаус България - ХЪШОВЕ 9 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-05-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - AFC Cvet Junior 4 - 8 LA LIGA 9
24-05-2015 11:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ХЪШОВЕ 5 - 4 Вътрешни квалификации ААЛ
28-05-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Old School 11 - 2 LA LIGA 10
30-05-2015 18:00 СЦ Арена Скара бира - Бохемианс 5 - 8 АРИАНА АМАТЬОРСКА ЛИГА
04-06-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - ХЪШОВЕ 2 - 0 LA LIGA 11
07-06-2015 16:00 СЦ Арена Бохемианс - Karmes 2 - 4 АРИАНА АМАТЬОРСКА ЛИГА
11-06-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Бунарджика 3 - 3 LA LIGA 12
19-06-2015 19:00 Авангард Щ+Щ - ХЪШОВЕ 6 - 5 LA LIGA 13
26-06-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК Гарата 13 - 4 LA LIGA 14
30-06-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ХЪШОВЕ 6 - 1 LA LIGA 15
09-07-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 2 - 5 LA LIGA 17
12-07-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ХЪШОВЕ 6 - 5 LA LIGA 16
31-08-2015 19:00 СЦ Арена АФК Марица - ХЪШОВЕ 6 - 7 LA LIGA 18
02-09-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АФК ХАОС 6 - 4 LA LIGA 19
10-09-2015 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ХЪШОВЕ 6 - 3 LA LIGA 20
21-09-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Житница 9 - 4 LA LIGA 21
02-10-2015 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Fresh Penis 2 - 10 LA LIGA 23
09-10-2015 21:00 СЦ Арена Бактрейд - ХЪШОВЕ 4 - 2 КУПА АРЕНА
12-10-2015 20:00 СЦ Арена ФК ПЛОВДИВ - ХЪШОВЕ 2 - 13 LA LIGA 22
15-10-2015 21:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - ХЪШОВЕ 5 - 3 LA LIGA 24
30-10-2015 19:00 Авангард Old School - ХЪШОВЕ 0 - 1 LA LIGA 25
06-11-2015 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Бактрейд 2 - 5 LA LIGA 26
13-11-2015 20:00 Авангард ФК Бунарджика - ХЪШОВЕ 0 - 7 LA LIGA 27
24-11-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Щ+Щ 7 - 3 LA LIGA 28
03-12-2015 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 29
07-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 5 - 9 LA LIGA 30
10-03-2016 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Тарос Трейд 6 - 5 LA LIGA 1
16-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - ХЪШОВЕ 8 - 1 LA LIGA 2
17-03-2016 19:00 СЦ Арена TNN Gold - Kamenitza-Интернационал 9 - 7 CALCIO 2
21-03-2016 20:00 СЦ Арена ВИС-2 - TNN Gold 3 - 4 CALCIO 3
24-03-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Бунарджика 8 - 2 LA LIGA 3
28-03-2016 21:00 СЦ Арена Сборная - TNN Gold 3 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-03-2016 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Даяна 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-04-2016 20:00 СЦ Арена TNN Gold - Avengers 11 - 2 CALCIO 1
05-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - ХЪШОВЕ 4 - 2 LA LIGA 4
07-04-2016 20:00 СЦ Арена TNN Gold - FC Siza Sport 4 - 4 CALCIO 4
13-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - TNN Gold 1 - 11 CALCIO 5
14-04-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Единствените 4 - 2 LA LIGA 5
20-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Old School - ХЪШОВЕ *3 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
20-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - TNN Gold 0 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-04-2016 20:00 СЦ Арена TNN Gold - АПФК Пловдив 0 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-04-2016 21:00 СЦ Арена BOHEMIANS - ХЪШОВЕ 4 - 3 LA LIGA 6
28-04-2016 19:00 СЦ Арена TNN Gold - MS 2 - 4 CALCIO 6
03-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - TNN Gold 0 - 5 CALCIO 7
09-05-2016 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Сборная 5 - 2 LA LIGA 8
12-05-2016 20:00 СЦ Арена TNN Gold - Криско 5 - 2 CALCIO 8
13-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ХЪШОВЕ 7 - 12 LA LIGA 9
16-05-2016 20:00 СЦ Арена Old School - TNN Gold 4 - 11 CALCIO 9
17-05-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - ШАШ 8 - 2 LA LIGA 10
18-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Щ+Щ 6 - 0 CALCIO 10
24-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 3 - 10 LA LIGA 11
27-05-2016 00:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - TNN Gold 0 - 5 CALCIO 11
01-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - ХЪШОВЕ 9 - 7 Bundesliga 1
01-06-2016 21:10 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Тарос Трейд 3 - 2 Bundesliga 1
06-06-2016 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - TNN Gold 2 - 8 Bundesliga 2
10-06-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - MS 5 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
14-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - ХЪШОВЕ 9 - 4 Bundesliga 3
15-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - BOHEMIANS 11 - 3 Bundesliga 3
21-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - ХЪШОВЕ 6 - 10 Bundesliga 4
22-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център MS - TNN Gold 6 - 6 Bundesliga 4
28-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - FC Siza Sport 8 - 3 Bundesliga 5
30-06-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 5 - 4 Bundesliga 5
05-07-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център MS - ХЪШОВЕ 5 - 6 Bundesliga 6
11-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - TNN Gold 7 - 2 Bundesliga 6
12-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Криско 9 - 1 Bundesliga 7
12-07-2016 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 5 - 8 Bundesliga 7
13-07-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Чико-Бунара 0 - 10 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
27-07-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - TNN Gold 4 - 5 Финални плейофи
30-08-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - TNN Gold 2 - 2 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 10 ВИСША ЛИГА 2
13-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - TNN Gold 4 - 6 ВИСША ЛИГА 3
14-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - БРЕСТНИК 0 - 3 LA LIGA 1
21-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 2
21-09-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - TNN Gold 5 - 0 ВИСША ЛИГА 4
29-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Балканска Гозба 8 - 4 ВИСША ЛИГА 5
30-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - BOHEMIANS 3 - 10 LA LIGA 3
02-10-2016 11:00 ACCEDIA STADIUM TNN Gold - Пирин 2003 1 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
05-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Криско - TNN Gold 1 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Щ+Щ 1 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Malki Koteta - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 4
12-10-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - TNN Gold 1 - 5 ВИСША ЛИГА 6
18-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Чико-Бунара 4 - 3 ВИСША ЛИГА 7
21-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - ХЪШОВЕ 5 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - TNN Gold 0 - 5 ВИСША ЛИГА 8
28-10-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Космос 4 - 10 LA LIGA 5
01-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Фаворит - ХЪШОВЕ 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
02-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 4 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
09-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 3 - 3 ВИСША ЛИГА 9
09-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - Щ+Щ 4 - 3 LA LIGA 6
15-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Old School - ХЪШОВЕ 8 - 2 LA LIGA 7
15-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - TNN Gold 4 - 9 ВИСША ЛИГА 10
21-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Сборная 2 - 2 LA LIGA 8
22-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - СИНИ ОРЛИ 2 - 7 ВИСША ЛИГА 11
25-11-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - TNN Gold 3 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-12-2016 20:05 Терен 2 - Младежки център Фитони - TNN Gold 4 - 6 ВИСША ЛИГА 12
09-12-2016 20:05 Терен 3 - Младежки център Младежка 1 - ХЪШОВЕ 5 - 0 LA LIGA 9
01-03-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 5 - 2 LA LIGA 10
01-03-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 0 - 10 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 8 - 5 ВИСША ЛИГА 15
09-03-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център ШАШ - ХЪШОВЕ 0 - 5 LA LIGA 11
13-03-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - VIP Dent 1 - 1 ВИСША ЛИГА 13
14-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Последен Шанс 2 - 2 LA LIGA 12
22-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 5 - 4 ВИСША ЛИГА 16
24-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - ХЪШОВЕ 0 - 5 LA LIGA 13
29-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 1 - 3 ВИСША ЛИГА 17
03-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - TNN Gold 6 - 2 ВИСША ЛИГА 18
04-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Old School - ХЪШОВЕ 3 - 2 Група А 1
11-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 6 - 3 ВИСША ЛИГА 19
11-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - Malki Koteta 5 - 0 Група А 2
18-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 3 - 1 ВИСША ЛИГА 20
21-04-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Армада Пловдив 7 - 3 Група А 3
24-04-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Чико-Бунара 0 - 7 ВИСША ЛИГА 21
27-04-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 3 - 1 Група B 1
27-04-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - TNN Gold 2 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Сабрина - ХЪШОВЕ 6 - 3 Група B 2
02-05-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 2 - 0 ВИСША ЛИГА 22
12-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - КЦМ 2000 ГРУП 3 - 8 ВИСША ЛИГА 23
12-05-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - ХЪШОВЕ 3 - 7 Група B 3
16-05-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 8 - 2 ВИСША ЛИГА 24
16-05-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ХЪШОВЕ - Армада Пловдив 5 - 0 Група B 1
30-05-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - AFC Cvet Junior 3 - 5 ВИСША ЛИГА 25
31-05-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - ХЪШОВЕ 2 - 5 Група B 2
06-06-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 3 - 4 ВИСША ЛИГА 26
08-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Криско 1 - 4 Група B 3
15-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - TNN Gold 2 - 5 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2017 21:05 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Сабрина 8 - 0 OPEN CUP ГФЛ
22-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 3 ВИСША ЛИГА 28
28-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - TNN Gold 3 - 10 ВИСША ЛИГА 29
28-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ХЪШОВЕ 4 - 6 OPEN CUP ГФЛ
04-07-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Победа (Царацово) 1 - 2 OPEN CUP ГФЛ
23-08-2017 21:10 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
29-08-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Балканска Гозба 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
18-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
19-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - TNN Gold 5 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
27-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - БРЕСТНИК 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
13-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - TNN Gold 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
17-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - СИНИ ОРЛИ 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
01-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - TNN Gold 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
12-11-2017 18:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Тарос Трейд 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
14-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - TNN Gold 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
22-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - TNN Gold 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
29-11-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Лаос 2 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
10-12-2017 15:00 Терен 2 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - TNN Gold 1 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
14-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
06-03-2018 20:00 СЦ Арена Вълчи рай - ХЪШОВЕ 14 - 1 Лига Арена 1
06-03-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - TNN Gold 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
09-03-2018 19:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Бохемианс 7 - 2 Лига Арена 1
14-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Лаос - TNN Gold 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
16-03-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Fresh Penis 3 - 1 Лига Арена 2
19-03-2018 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - Бохемианс 5 - 5 Лига Арена 3
21-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - TNN Gold 9 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-03-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - АПФК Пловдив 1 - 5 Лига Арена 4
26-03-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ПЪЛЕН ХАОС 6 - 1 Лига Арена 4
27-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
01-04-2018 16:00 СЦ Арена Old School - ХЪШОВЕ 2 - 2 Лига Арена 3
03-04-2018 20:00 СЦ Арена 1K - ХЪШОВЕ 2 - 1 Лига Арена 5
04-04-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - TNN Gold 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
04-04-2018 20:00 СЦ Арена Old School - Бохемианс 7 - 3 Лига Арена 5
11-04-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - ТРАДА ДИЗАЙН 10 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
12-04-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ПЪЛЕН ХАОС 6 - 3 Лига Арена 6
17-04-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Raiders 3 - 4 Лига Арена 7
19-04-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - AFC Cvet Junior 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
23-04-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ХЪШОВЕ 5 - 0 Лига Арена 8
27-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - TNN Gold 6 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
30-04-2018 21:00 СЦ Арена Raiders - Бохемианс 3 - 8 Лига Арена 9
01-05-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - ФК Спартак 2 - 4 Лига Арена 9
03-05-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - АПФК Пловдив 4 - 4 Лига Арена 2
08-05-2018 20:00 СЦ Арена FC Siza Sport - ХЪШОВЕ 5 - 0 Лига Арена 10
08-05-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - TNN Gold 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
14-05-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ФК Спартак 5 - 0 Лига Арена 11
16-05-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
16-05-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - papiauto03 4 - 3 Лига Арена 11
22-05-2018 20:00 СЦ Арена 1K - Бохемианс 5 - 6 Лига Арена 7
28-05-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Бохемианс 11 - 3 Лига Арена 12
29-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - TNN Gold 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
29-05-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ХЪШОВЕ 6 - 2 Лига Арена 12
04-06-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - papiauto03 11 - 0 Лига Арена 13
06-06-2018 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Fresh Penis 2 - 6 Лига Арена 13
06-06-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - AFC Cvet Junior 3 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
12-06-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Вълчи рай 2 - 5 Лига Арена 14
13-06-2018 19:00 СЦ Арена Бохемианс - КАМИОНИТЕ 4 - 8 Лига Арена 14
13-06-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - TNN Gold 5 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
18-06-2018 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - ХЪШОВЕ 10 - 3 Лига Арена 24
18-06-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Бохемианс 7 - 7 Лига Арена 24
19-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - TNN Gold 6 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
24-06-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Пълдин Атлетик 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
25-06-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - Вълчи рай 5 - 7 Лига Арена 23
27-06-2018 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Old School 0 - 5 Лига Арена 23
03-07-2018 20:00 СЦ Арена papiauto03 - Бохемианс 0 - 5 Лига Арена 15
04-07-2018 19:00 СЦ Арена Fresh Penis - ХЪШОВЕ 5 - 0 Лига Арена 15
10-07-2018 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - КАМИОНИТЕ 3 - 10 Лига Арена 16
11-07-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - FC Siza Sport 8 - 9 Лига Арена 16
16-07-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Raiders 5 - 0 Лига Арена 17
18-07-2018 20:00 СЦ Арена papiauto03 - ХЪШОВЕ 0 - 5 Лига Арена 17
21-08-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Бохемианс 5 - 9 Лига Арена 18
24-08-2018 19:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Бохемианс 7 - 6 Лига Арена 20
28-08-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - Полярните мечки 7 - 3 Лига Арена 19
28-08-2018 21:00 СЦ Арена Raiders - ХЪШОВЕ 0 - 5 Лига Арена 19
30-08-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - FC Siza Sport 0 - 5 Лига Арена 20
05-09-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Old School 5 - 0 Лига Арена 21
05-09-2018 21:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Полярните мечки 9 - 5 Лига Арена 21
12-09-2018 20:00 СЦ Арена ФК Активлайф - ХЪШОВЕ 11 - 5 Лига Арена 22
13-09-2018 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Бохемианс 4 - 6 Лига Арена 22
20-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Лаос 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
21-09-2018 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - KLUB VAFLA 5 - 5 ВИСША ЛИГА 1
23-09-2018 18:00 СК Активлайф KOFTI FC - AFC TechnoWelt 4 - 10 ВИСША ЛИГА 2
24-09-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - КАМИОНИТЕ 9 - 5 Лига Арена 1
26-09-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Novacite - AFC TechnoWelt 3 - 9 СУПЕР Лига 7 3
28-09-2018 21:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Fresh Penis 4 - 7 ВИСША ЛИГА 3
02-10-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - Бохемианс 4 - 7 Лига Арена 2
02-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Любекс 6 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
03-10-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - 20 Super Hot 9 - 6 СУПЕР Лига 7 4
08-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" АПФК Пловдив - AFC TechnoWelt 0 - 5 СУПЕР Лига 7 5
09-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - UEFALONA 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
10-10-2018 19:30 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Футболна Академия 6 - 7 СУПЕР Лига 7 2
10-10-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Старата Школа 6 - 7 Лига Арена 3
14-10-2018 16:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - AFC Amigos 9 - 2 ВИСША ЛИГА 5
16-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
17-10-2018 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Бохемианс 6 - 10 Лига Арена 4
19-10-2018 20:00 не е избран Завръщане в миналото - AFC TechnoWelt 3 - 18 ВИСША ЛИГА 6
22-10-2018 21:00 СЦ Арена Бохемианс - Десант-68 1 - 3 Лига Арена 5
24-10-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център ФК Маламир - TNN Gold 1 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-10-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - AFC TechnoWelt 2 - 3 СУПЕР Лига 7 7
28-10-2018 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Reddevils 2 - 2 ВИСША ЛИГА 7
30-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - FC FIGHTERS 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
01-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Четирите Пейки 5 - 4 СУПЕР Лига 7 8
02-11-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Fresh Penis 8 - 3 Лига Арена 6
06-11-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Бохемианс 6 - 7 Лига Арена 7
07-11-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - TNN Gold 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
08-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - AFC TechnoWelt 2 - 7 СУПЕР Лига 7 9
09-11-2018 19:00 не е избран AFC TechnoWelt - Зънгър 9 - 5 ВИСША ЛИГА 9
13-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Бирен Спортист 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
15-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - FA Plovdiv 9 - 3 СУПЕР Лига 7 10
16-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център МФК Евмолпия - TNN Gold 3 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
18-11-2018 20:00 не е избран AFC Athletic - AFC TechnoWelt 0 - 9 ВИСША ЛИГА 10
19-11-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - Бохемианс 3 - 11 Лига Арена 9
20-11-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - TNN Gold 1 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
22-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - AFC TechnoWelt 8 - 4 СУПЕР Лига 7 11
23-11-2018 20:00 СК Активлайф Рекордьорите - AFC TechnoWelt 0 - 5 ВИСША ЛИГА 8
28-11-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Вълчи рай 7 - 4 Лига Арена 10
29-11-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Old School 6 - 2 СУПЕР Лига 7 12
07-12-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
29-12-2018 14:00 СЦ Оптимум - терен 2 Бохемианс - ФК Илюминати 5 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 2 Maina City - Бохемианс 2 - 12 ЗИМНА ЛИГА 3
12-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Бохемианс 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 1
13-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
19-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Самурай - Бохемианс 6 - 8 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ХАОС 3 - 11 ЗИМНА ЛИГА 6
27-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 2 FC Fitoni - Бохемианс 4 - 2 ЗИМНА ЛИГА 7
04-02-2019 20:00 не е избран Марково - AFC TechnoWelt 4 - 1 ВИСША ЛИГА 12
05-02-2019 19:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - АПФК Пловдив 6 - 4 ЗИМНА ЛИГА 8
08-02-2019 21:00 СК Активлайф Полярните мечки - AFC TechnoWelt 2 - 16 ВИСША ЛИГА 4
09-02-2019 15:00 СЦ Оптимум Бактрейд - Бохемианс 4 - 4 ЗИМНА ЛИГА 9
09-02-2019 17:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - BTL UNITED 9 - 3 ВИСША ЛИГА 13
11-02-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ФК Активлайф 4 - 5 ВИСША ЛИГА 11
17-02-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 ФК Активлайф - Бохемианс 2 - 2 ЗИМНА ЛИГА 10
18-02-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - TNN Gold 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
18-02-2019 21:00 СК Активлайф Fresh Penis - AFC TechnoWelt 6 - 3 Лига А 1
21-02-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - FC Lauta Hools 2 - 6 СУПЕР Лига 7 6
23-02-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ФК Бунарджика 7 - 8 ЗИМНА ЛИГА 11
24-02-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 2 Футболна Академия - Бохемианс 11 - 3 ЗИМНА ЛИГА 12
25-02-2019 20:00 СК Активлайф AFC Athletic - AFC TechnoWelt 3 - 7 Лига А 2
26-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - СИНИ ОРЛИ 9 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
28-02-2019 19:00 не е избран ХАОС - AFC TechnoWelt 0 - 5 СУПЕР Лига 7 13
03-03-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ФК Маламир 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 13
03-03-2019 15:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Reddevils 4 - 4 Лига А 3
05-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - TNN Gold 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
07-03-2019 21:00 СК Активлайф KOFTI FC - AFC TechnoWelt 3 - 8 Лига А 4
12-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
17-03-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ФК Активлайф 2 - 11 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
18-03-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - KLUB VAFLA 3 - 3 Лига А 5
19-03-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - TNN Gold 3 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
20-03-2019 19:00 Футболна академия "Пловдив" Old School - AFC TechnoWelt 5 - 5 СУПЕР Лига 7 25
01-04-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Старата Школа 5 - 0 СУПЕР Лига 7 18
02-04-2019 20:00 СЦ Арена Maina City - Бохемианс 1 - 10 Лига Арена 11
02-04-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Тарос Трейд 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
05-04-2019 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ФК Активлайф 1 - 3 Лига А 7
08-04-2019 21:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Fresh Penis 4 - 6 Лига А 8
09-04-2019 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Бохемианс 3 - 10 Лига Арена 12
16-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - TNN Gold 8 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
16-04-2019 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ФК Активлайф 2 - 8 Лига Арена 13
17-04-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" 20 Super Hot - AFC TechnoWelt 0 - 5 СУПЕР Лига 7 17
18-04-2019 18:00 СК Активлайф Марково - AFC TechnoWelt 5 - 0 Лига А 6
20-04-2019 17:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ПИЕМСИ 11 - 1 Купа Активлайф
22-04-2019 21:00 СЦ Арена Старата Школа - Бохемианс 2 - 12 Лига Арена 14
23-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
30-04-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - FC Siza Sport 9 - 2 Лига Арена 15
03-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - FC Fitoni 6 - 3 СУПЕР Лига 7 20
07-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Имхотеп 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
08-05-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - AFC TechnoWelt 4 - 5 СУПЕР Лига 7 21
10-05-2019 19:00 СК Активлайф Reddevils - AFC TechnoWelt 6 - 5 Лига А 10
10-05-2019 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Бохемианс 0 - 5 Лига Арена 16
11-05-2019 14:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ПИЕМСИ 14 - 5 Купа Активлайф
13-05-2019 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - Бохемианс 6 - 10 Лига Арена 17
14-05-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - TNN Gold 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
14-05-2019 21:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - AFC Athletic 10 - 4 Лига А 9
15-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - БОРА 5 - 0 СУПЕР Лига 7 22
17-05-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - АПФК Пловдив 8 - 3 Лига Арена 8
21-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - TNN Gold 5 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
22-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - AFC TechnoWelt 4 - 4 СУПЕР Лига 7 15
23-05-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 2 - 7 Лига Арена 18
24-05-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - KOFTI FC 5 - 0 Лига А 11
28-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - TNN Gold 0 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
28-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Бохемианс 0 - 5 Лига Арена 19
29-05-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - AFC TechnoWelt 5 - 7 СУПЕР Лига 7 23
05-06-2019 19:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - Хобити ФК 5 - 0 СУПЕР Лига 7 26
05-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Ф.К. ОАЗИС 6 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
07-06-2019 19:30 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - AFC TechnoWelt 2 - 2 СУПЕР Лига 7 19
10-06-2019 20:00 СК Активлайф KOFTI FC - AFC TechnoWelt 4 - 3 Купа Активлайф
12-06-2019 20:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - TNN Gold 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
13-06-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" AFC TechnoWelt - ФК Самурай 2 - 4 СУПЕР Лига 7 24
14-06-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - KOFTI FC 5 - 0 Купа Активлайф
14-06-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - ФК Спартак 4 - 1 Лига Арена 20
18-06-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - ФК Даяна 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
19-06-2019 19:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - AFC TechnoWelt 7 - 3 Лига А 12
20-06-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - Бохемианс 4 - 8 Лига Арена 21
21-06-2019 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Марково 4 - 8 Лига А 13
24-06-2019 20:00 СК Активлайф ФК Активлайф - AFC TechnoWelt 2 - 3 Купа Активлайф
25-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - TNN Gold 5 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
25-06-2019 20:00 СЦ Арена Бохемианс - Maina City 5 - 0 Лига Арена 22
28-06-2019 20:00 СК Активлайф ФК Активлайф - AFC TechnoWelt 8 - 4 Лига А 14
30-06-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - Бирен Спортист 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
03-07-2019 21:00 Футболна академия "Пловдив" Бохемианс - Гробари 2 - 4 Лига Krauterhof 1
04-07-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - TNN Gold 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
05-07-2019 20:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - ФК Активлайф 5 - 5 Купа Активлайф
50'
СК Активлайф AFC TechnoWelt - Завръщане в миналото 11 - 1 Купа Активлайф
15-07-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - Бохемианс 2 - 8 Лига Krauterhof 2
17-07-2019 21:00 СЦ Арена Бохемианс - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 4 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
22-07-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Бохемианс 4 - 2 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
КР Футболна академия "Пловдив" Бохемианс - ФК Спартак 9 - 6 Лига Krauterhof 3
07-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Бохемианс - АФК ХАОС 7 - 3 Лига Krauterhof 4
14-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Гробари - Бохемианс 8 - 4 Лига Krauterhof 6
50'
Футболна академия "Пловдив" ФК Крепост - Бохемианс 5 - 7 Лига Krauterhof 5
21-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" Бохемианс - Футболна Академия 0 - 0 Лига Krauterhof 7
28-08-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Спартак - Бохемианс 0 - 5 Лига Krauterhof 8
05-09-2019 20:00 Футболна академия "Пловдив" АФК ХАОС - Бохемианс 0 - 5 Лига Krauterhof 9