Пловдив

Антон Богданов Матев

клубове

роден на: 09.11.1985

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
13-12-2015 13:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - ШАШ 5 - 8 ЗИМНА ЛИГА 1
20-12-2015 15:00 СЦ Арена ШАШ - СОКОЛ 2015 4 - 3 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 13:00 СЦ Арена Сабрина - ШАШ 3 - 2 ЗИМНА ЛИГА 3
31-01-2016 13:00 СЦ Арена ШАШ - La Masia 3 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
05-02-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - ШАШ 5 - 1 ЗИМНА ЛИГА 4
07-02-2016 16:00 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - ШАШ 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 15:00 СЦ Арена ШАШ - БРЕСТНИК 6 - 6 ЗИМНА ЛИГА 7
20-02-2016 17:30 Терен 1 - Младежки център Единствените - ШАШ 2 - 7 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
21-02-2016 14:00 СЦ Арена ШАШ - Единствените 5 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
28-02-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - ШАШ 2 - 5 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
06-03-2016 18:30 Терен 1 - Младежки център ШАШ - ФК Бунарджик 3 - 0 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
07-03-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - ШАШ 8 - 3 LA LIGA 1
13-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - ШАШ 4 - 4* ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
20-03-2016 17:00 Игрище зад централна поща ОПТИМИСТ - ШАШ 7 - 3 Група P 3
24-03-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - АФК ХАОС 5 - 9 LA LIGA 3
31-03-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - АПФК Пловдив 2 - 8 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - ШАШ 3 - 2 LA LIGA 4
11-04-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - Чико-Бунара 3 - 11 LA LIGA 5
20-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - ШАШ 4 - 8 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Бунарджика - ШАШ 0 - 5 LA LIGA 6
29-04-2016 00:00 Спортен комплекс Шампиони Лазур Свети Влас - ШАШ 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-05-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - FC FIGHTERS 2 - 8 LA LIGA 7
10-05-2016 21:20 Терен 3 - Младежки център Единствените - ШАШ 5 - 0 LA LIGA 8
17-05-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - ШАШ 8 - 2 LA LIGA 10
22-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център ШАШ - BOHEMIANS 0 - 5 LA LIGA 9
27-05-2016 21:00 Терен 3 - Младежки център Щ+Щ - ШАШ 4 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
28-05-2016 19:00 СЦ Арена ШАШ - Сборная 0 - 5 LA LIGA 11
03-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Kilnockie - ШАШ 1 - 3 Група C 1
08-06-2016 21:00 СЦ Арена ШАШ - Криско 2 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-06-2016 20:00 СЦ Арена ШАШ - Old School 4 - 4 Група C 2
16-06-2016 19:00 СЦ Арена ШАШ - Сборная 7 - 5 Група C 3
27-06-2016 19:00 СЦ Арена ШАШ - БРЕСТНИК 6 - 6* OPEN CUP ГФЛ
13-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Сборная - ШАШ 3 - 2 LA LIGA 1
22-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център ШАШ - Младежка 1 1 - 4 LA LIGA 2
27-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център FC Siza Sport - ШАШ 7 - 5 LA LIGA 3
05-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - ШАШ 9 - 1 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Космос - ШАШ 5 - 0 LA LIGA 4
18-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ШАШ - Последен Шанс 6 - 6* КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ШАШ - Последен Шанс 0 - 5 LA LIGA 5
01-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ШАШ - Десант-68 4 - 7 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
08-11-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Kilnockie - ШАШ 3 - 2 LA LIGA 6
15-11-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ШАШ - БРЕСТНИК 3 - 5 LA LIGA 7
22-11-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК ХАОС - ШАШ 7 - 4 LA LIGA 8
05-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център ШАШ - BOHEMIANS 3 - 3 LA LIGA 9
02-03-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Malki Koteta - ШАШ 5 - 0 LA LIGA 10
09-03-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център ШАШ - ХЪШОВЕ 0 - 5 LA LIGA 11
13-03-2017 00:00 не е избран Щ+Щ - ШАШ 5 - 0 LA LIGA 12
20-03-2017 00:00 не е избран ШАШ - Old School 0 - 5 LA LIGA 13