Пловдив

Георги Димов Атанасов

клубове

роден на: 14.01.1980

години: 38

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
10-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център MS - Danika 5 - 0 CALCIO 1
22-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Danika - Криско 2 - 6 CALCIO 3
30-03-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Danika - Младежка 1 *4 - 4 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-04-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Old School - Danika 3 - 1 CALCIO 4
08-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Avengers - Danika 2 - 7 CALCIO 2
12-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Danika - Щ+Щ 4 - 3 CALCIO 5
20-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - Malki Koteta 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - Десант-68 *1 - 1 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-04-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - Danika 8 - 1 CALCIO 6
03-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - TNN Gold 0 - 5 CALCIO 7
12-05-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Danika 5 - 0 CALCIO 8
15-05-2016 00:00 не е избран Danika - ВИС-2 5 - 0 CALCIO 9
18-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Danika 10 - 3 CALCIO 10
24-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Danika - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Danika - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 8 CALCIO 11
05-06-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Danika 4 - 1 Група А 1
08-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Danika - Последен Шанс 1 - 10 Група А 2
14-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Danika - ФК Бунарджика 3 - 4 Група А 3
17-06-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Danika 11 - 2 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Danika 9 - 1 OPEN CUP ГФЛ
14-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - ФК Бунарджика 3 - 10 CALCIO 1
25-09-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Danika 2 - 2 CALCIO 2
28-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Danika - Армада Пловдив 7 - 5 CALCIO 3
05-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център FC FIGHTERS - Danika 5 - 0 Siza Sport КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Danika 2 - 1 CALCIO 4
18-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - Kilnockie 8 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 7 CALCIO 5
02-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ХАОС - Danika 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-11-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Danika - Сините Ангели 0 - 5 CALCIO 6
16-11-2016 00:00 не е избран Десант-68 - Danika 5 - 0 CALCIO 7
21-11-2016 00:00 не е избран Danika - АФК ДИОМЕТРАН 0 - 5 CALCIO 8