Пловдив

Николай Николаев Гешев

клубове

роден на: 22.01.1993

години: 27

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран КАМИОНИТЕ - Марково Летен турнир група А 1
n/a не е избран Марково - Fresh Penis Летен турнир група А 3
n/a не е избран Изгустаци - Марково Летен турнир група А 4
n/a не е избран Марково - Markovo2018 Летен турнир група А 5
n/a не е избран КАМИОНИТЕ - Марково Летен турнир група А 1
n/a не е избран Марково - Fresh Penis Летен турнир група А 3
n/a не е избран Изгустаци - Марково Летен турнир група А 4
n/a не е избран Марково - Markovo2018 Летен турнир група А 5
28-12-2014 16:00 СЦ Арена Лаос - ФК СпИртист 4 - 5 ЗИМНА ЛИГА 3
04-01-2015 12:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Лаос 0 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
11-01-2015 14:00 СЦ Арена Лаос - WIMBLEDON 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 5
18-01-2015 13:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Лаос 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 6
25-01-2015 14:00 СЦ Арена Лаос - Ред Бул 6 - 3 ЗИМНА ЛИГА 7
31-01-2015 00:00 СЦ Арена Багатур Пловдив - Лаос 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 8
17-02-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - BOHEMIANS 5 - 1 ЗИМНА ЛИГА 9
26-02-2015 19:00 СЦ Арена Ф.К. Сборна Дружина - Лаос 1 - 8 ЗИМНА ЛИГА 10
28-02-2015 14:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Лаос 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 1
01-03-2015 14:00 СЦ Арена Лаос - АФК Марица 6 - 1 ЗИМНА ЛИГА 11
11-03-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - Лаос 5 - 6 ВИСША ЛИГА 1
12-03-2015 18:00 СЦ Арена Лаос - BOHEMIANS *4 - 4 ЗИМНА ЛИГА 22
15-03-2015 20:00 СЦ Арена ФК СпИртист - Лаос *3 - 3 ЗИМНА ЛИГА 23
18-03-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Лаос 4 - 6 ВИСША ЛИГА 2
26-03-2015 19:00 СЦ Арена Лаос - Десант-68 4 - 1 ВИСША ЛИГА 3
30-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Лаос 3 - 6 ВИСША ЛИГА 4
08-04-2015 21:00 СЦ Арена Лаос - Фитони 3 - 2 ВИСША ЛИГА 5
14-04-2015 20:00 СЦ Арена Светкавиците - Лаос 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
22-04-2015 21:00 СЦ Арена VIP Dent - Лаос 5 - 4 ВИСША ЛИГА 6
07-05-2015 21:00 СЦ Арена Лаос - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 11 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-05-2015 21:00 СЦ Арена Лаос - Криско 3 - 2 ВИСША ЛИГА 9
24-05-2015 18:00 СЦ Арена Лаос - AFC Cvet Junior 4 - 3 Вътрешни квалификации ААЛ
31-05-2015 16:00 СЦ Арена АФК Гарата - Лаос 7 - 10 Вътрешни квалификации ААЛ
02-06-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - Космос 3 - 6 ВИСША ЛИГА 11
06-06-2015 18:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Лаос 3 - 1 Вътрешни квалификации ААЛ
08-06-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Лаос 2 - 3 ВИСША ЛИГА 12
09-06-2015 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Лаос 11 - 2 ВИСША ЛИГА 10
23-06-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 5 - 4 ВИСША ЛИГА 14
24-06-2015 21:00 СЦ Арена Лаос - ФК Спартак 7 - 5 ВИСША ЛИГА 13
27-06-2015 19:00 СЦ Арена Лаос - Гражданите 3 - 2 ВИСША ЛИГА 15
03-07-2015 19:00 СЦ Арена Лаос - Младежка 1 1 - 3 ВИСША ЛИГА 16
08-07-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 3 ВИСША ЛИГА 17
07-09-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 19
10-09-2015 18:00 СЦ Арена Фитони - Лаос 5 - 3 ВИСША ЛИГА 20
14-09-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - СИНИ ОРЛИ 6 - 8 ВИСША ЛИГА 7
28-09-2015 20:00 СЦ Арена Десант-68 - Лаос 4 - 2 ВИСША ЛИГА 18
04-10-2015 13:00 Игрище Ловен парк Лаос - СПОРТИНГ *2 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
05-10-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - VIP Dent 2 - 10 ВИСША ЛИГА 21
08-10-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Лаос 2 - 2* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-10-2015 20:00 СЦ Арена Криско - Лаос 1 - 4 ВИСША ЛИГА 24
20-10-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Лаос 14 - 2 ВИСША ЛИГА 22
29-10-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ВИСША ЛИГА 25
01-11-2015 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Лаос - Валяците 5 - 3 Група B 2
01-11-2015 17:00 Спортен комплекс САМОКОВ Zona C ООД - Лаос 6 - 2 Група B 3
03-11-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - Ф.К. ОАЗИС 5 - 7 ВИСША ЛИГА 23
05-11-2015 21:00 СЦ Арена Космос - Лаос 7 - 3 ВИСША ЛИГА 26
09-11-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - FC Siza Sport 5 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-11-2015 21:00 СЦ Арена Лаос - Балканска Гозба 6 - 4 ВИСША ЛИГА 27
22-11-2015 16:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Лаос 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-11-2015 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Спартак - Лаос 3 - 6 ВИСША ЛИГА 28
03-12-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център Лаос - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 4 - 1 ВИСША ЛИГА 29
09-12-2015 21:15 Терен 2 - Младежки център Гражданите - Лаос 0 - 5 ВИСША ЛИГА 30
24-02-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - Пълдин Атлетик 3 - 6 ВИСША ЛИГА 1
01-03-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Фитони - Лаос 2 - 1 ВИСША ЛИГА 2
10-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център MS - Danika 5 - 0 CALCIO 1
15-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Лаос - AFC Cvet Junior 3 - 7 ВИСША ЛИГА 3
17-03-2016 20:00 СЦ Арена Криско - MS 3 - 6 CALCIO 2
22-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център MS - Old School 10 - 0 CALCIO 3
23-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 7 - 3 ВИСША ЛИГА 4
27-03-2016 14:00 Игрище зад централна поща X-CLUB - Лаос 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
30-03-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Лаос 4 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-03-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - MS *3 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-04-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - ФК Спартак 6 - 2 ВИСША ЛИГА 5
06-04-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - MS 0 - 6 CALCIO 4
12-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - Лаос 4 - 6 ВИСША ЛИГА 6
13-04-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център MS - БРЕСТНИК 2 - 1 CALCIO 5
19-04-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център MS - Единствените 12 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
23-04-2016 12:00 Релакс Арена (Пазарджик) АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Лаос 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-04-2016 22:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - АПФК Пловдив 6 - 5 ВИСША ЛИГА 7
27-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Лаос 5 - 3 ВИСША ЛИГА 8
28-04-2016 19:00 СЦ Арена TNN Gold - MS 2 - 4 CALCIO 6
02-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 9 - 7 ВИСША ЛИГА 9
03-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център MS - Kamenitza-Интернационал 8 - 0 CALCIO 7
09-05-2016 00:00 не е избран ВИС-2 - MS 0 - 5 CALCIO 8
10-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Лаос 7 - 8 ВИСША ЛИГА 10
14-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 7 - 7 ВИСША ЛИГА 11
17-05-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 2 - 15 ВИСША ЛИГА 12
18-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - MS 3 - 16 CALCIO 10
21-05-2016 14:00 Терен 1 - Младежки център MS - FC Siza Sport 6 - 3 CALCIO 9
24-05-2016 00:00 не е избран MS - Avengers 5 - 0 CALCIO 11
27-05-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Младежка 1 3 - 1 ВИСША ЛИГА 13
27-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център MS - Old School 6 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
31-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център MS - Криско 13 - 2 Bundesliga 1
31-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - Бактрейд 6 - 2 ВИСША ЛИГА 14
07-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център MS - FC Siza Sport 1 - 5 Bundesliga 2
10-06-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център TNN Gold - MS 5 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
15-06-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - MS 5 - 1 Bundesliga 3
15-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - Балканска Гозба 4 - 1 Първа шестица 1
22-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център MS - TNN Gold 6 - 6 Bundesliga 4
24-06-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 5 - 0 ВИСША ЛИГА 15
28-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - MS 8 - 5 Bundesliga 5
29-06-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Лаос 5 - 0 Първа шестица 3
05-07-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център MS - ХЪШОВЕ 5 - 6 Bundesliga 6
07-07-2016 22:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - VIP Dent 1 - 5 Първа шестица 4
10-07-2016 22:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 Първа шестица 2
11-07-2016 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - MS 5 - 0 Bundesliga 7
12-07-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 5 - 0 Първа шестица 5
06-09-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Фитони - Лаос 1 - 5 ВИСША ЛИГА 1
11-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 0 - 5 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
13-09-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - VIP Dent 4 - 11 ВИСША ЛИГА 2
13-09-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - MS 7 - 1 CALCIO 1
16-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Лаос 6 - 5 ВИСША ЛИГА 3
21-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - MS 4 - 7 CALCIO 2
26-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 2 - 4 ВИСША ЛИГА 4
27-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 1 - 3 ВИСША ЛИГА 5
28-09-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център MS - Криско 6 - 1 CALCIO 3
04-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Лаос 8 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-10-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - MS 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ВИСША ЛИГА 6
13-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - MS 3 - 1 CALCIO 4
18-10-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - Лаос 6 - 4 ВИСША ЛИГА 7
19-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Сборная - MS 3 - 9 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
26-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - TNN Gold 0 - 5 ВИСША ЛИГА 8
04-11-2016 20:05 Терен 2 - Младежки център MS - ФК Бунарджика 0 - 5 CALCIO 5
09-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - MS 5 - 0 CALCIO 6
14-11-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 4 - 1 ВИСША ЛИГА 9
16-11-2016 00:00 не е избран MS - Армада Пловдив 0 - 5 CALCIO 7
17-11-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 1 - 3 ВИСША ЛИГА 10
27-11-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Чико-Бунара - Лаос 6 - 1 ВИСША ЛИГА 11
07-12-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 5 - 5 ВИСША ЛИГА 12
14-12-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 8 - 6 ВИСША ЛИГА 13
28-02-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Лаос 2 - 4 ВИСША ЛИГА 14
07-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 15
27-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 5 - 0 ВИСША ЛИГА 16
29-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 5 - 12 ВИСША ЛИГА 17
05-04-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 2 - 4 ВИСША ЛИГА 18
17-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - Лаос 5 - 1 ВИСША ЛИГА 19
19-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Фитони 0 - 5 ВИСША ЛИГА 20
25-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 9 - 1 ВИСША ЛИГА 21
02-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - ФК Даяна 3 - 3 ВИСША ЛИГА 22
09-05-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Бактрейд 0 - 5 ВИСША ЛИГА 23
17-05-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 1 - 1 ВИСША ЛИГА 24
03-06-2017 15:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 4 - 5 ВИСША ЛИГА 25
06-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 10 - 8 ВИСША ЛИГА 26
13-06-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 4 - 7 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Фитони 8 - 2 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 6 - 0 ВИСША ЛИГА 29
05-07-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Младежка 1 6 - 3 Финални плейофи
22-08-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 10 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
29-08-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - AFC Cvet Junior 2 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
07-09-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
13-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Лаос - VIP Dent 6 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
19-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - Лаос 7 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
27-09-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Лаос 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
03-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Лаос - Чико-Бунара 6 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
16-10-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
18-10-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
27-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
07-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
15-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
22-11-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - FC FIGHTERS 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
29-11-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Лаос 2 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
10-12-2017 16:00 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
13-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Лаос - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
07-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
14-03-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Лаос - TNN Gold 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
29-03-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Пълдин Атлетик 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
03-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - Лаос 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
10-04-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Балканска Гозба 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
22-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - Лаос 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
26-04-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - Лаос 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
08-05-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Балканска Гозба 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
29-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
06-06-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център АПФК Пловдив - Лаос 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
12-06-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - Лаос 9 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Чико-Бунара 11 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
02-07-2018 21:00 СЦ Арена FC Lauta Hools - Лаос 9 - 0 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
05-07-2018 00:00 не е избран Лаос - FC Lauta Hools 0 - 5 Квалификация ТРИМОНЦИУМ КЪП
20-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - Лаос 1 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
21-09-2018 20:00 СК Активлайф Марково - KOFTI FC 7 - 2 ВИСША ЛИГА 1
25-09-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - UEFALONA 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
30-09-2018 18:00 СК Активлайф Марково - Полярните мечки 22 - 5 ВИСША ЛИГА 3
02-10-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - Лаос 2 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
05-10-2018 20:00 СК Активлайф Fresh Penis - Марково 4 - 10 ВИСША ЛИГА 2
07-10-2018 16:00 не е избран AFC Amigos - Марково 1 - 5 ВИСША ЛИГА 4
09-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - FC FIGHTERS 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
15-10-2018 21:00 СК Активлайф Марково - Завръщане в миналото 15 - 4 ВИСША ЛИГА 5
16-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - Лаос 3 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
22-10-2018 20:00 не е избран Reddevils - Марково 6 - 3 ВИСША ЛИГА 6
25-10-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Секс богове - Лаос 8 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-10-2018 21:00 СК Активлайф Марково - Рекордьорите 3 - 2 ВИСША ЛИГА 7
30-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Бирен Спортист 5 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
04-11-2018 00:00 Игрище зад централна поща Лаос - UEFALONA 1 - 7 Югоизток - група А 1
04-11-2018 00:00 Игрище зад централна поща ПИМ - Хасково - Лаос *3 - 3 Югоизток - група А 2
04-11-2018 00:00 ГПЧЕ "Ромен Ролан" Лаос - Еко Асорти - Мечкарево 2 - 8 Югоизток - група А 3
05-11-2018 20:00 СК Активлайф Зънгър - Марково 0 - 4 ВИСША ЛИГА 8
07-11-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - Лаос 15 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
12-11-2018 20:00 не е избран Марково - AFC Athletic 3 - 1 ВИСША ЛИГА 9
13-11-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
19-11-2018 20:00 не е избран ФК Активлайф - Марково 2 - 7 ВИСША ЛИГА 10
20-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Даяна - Лаос 6 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
25-11-2018 10:00 Каменица Арена - терен 2 Лаос - ФК Зелениково 3 - 1 Югоизток - група C 1
25-11-2018 12:45 Каменица Арена - терен 1 К'во да ви кажа - Лаос 1 - 1* Югоизток - група C 2
25-11-2018 15:00 Каменица Арена - терен 1 Hott - Лаос 0 - 5 Югоизток - група C 3
26-11-2018 21:00 СК Активлайф Марково - BTL UNITED 10 - 0 ВИСША ЛИГА 11
27-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
01-12-2018 17:00 СК Активлайф Марково - КАМИОНИТЕ 5 - 5 Летен турнир група А 1
04-12-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Имхотеп - Лаос 4 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
05-12-2018 21:00 СК Активлайф Изгустаци - Марково 6 - 9 Летен турнир група А 2
11-12-2018 21:00 СК Активлайф Марково - Markovo2018 4 - 6 Летен турнир група А 3
14-12-2018 19:00 СК Активлайф Fresh Penis - Марково 2 - 7 Летен турнир група А 5
04-02-2019 20:00 не е избран Марково - AFC TechnoWelt 4 - 1 ВИСША ЛИГА 12
13-02-2019 19:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - Марково 5 - 4 ВИСША ЛИГА 13
22-02-2019 19:00 СК Активлайф Марково - KOFTI FC 8 - 1 Лига А 1
01-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Ф.К. ОАЗИС 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
04-03-2019 21:00 СК Активлайф Марково - AFC Athletic 3 - 5 Лига А 3
05-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - Лаос 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
12-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - Лаос 4 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
15-03-2019 20:00 СК Активлайф Fresh Penis - Марково 1 - 4 Лига А 5
17-03-2019 11:00 Релакс Арена (Пазарджик) Лаос - Делииванови 2 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-03-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - Лаос 5 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-03-2019 20:00 СК Активлайф Марково - ФК Активлайф 1 - 8 Лига А 4
02-04-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
11-04-2019 21:00 СК Активлайф KLUB VAFLA - Марково 2 - 6 Лига А 2
16-04-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
17-04-2019 18:00 СК Активлайф Марково - Reddevils 0 - 5 Купа Активлайф
18-04-2019 18:00 СК Активлайф Марково - AFC TechnoWelt 5 - 0 Лига А 6
20-04-2019 15:00 СК Активлайф Марково - Reddevils 0 - 5 Купа Активлайф
22-04-2019 20:00 СК Активлайф AFC Athletic - Марково 3 - 9 Лига А 10
23-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - UEFALONA 3 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
25-04-2019 18:00 СК Активлайф KOFTI FC - Марково 4 - 2 Лига А 8
30-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
01-05-2019 19:00 СК Активлайф Reddevils - Марково 2 - 5 Лига А 7
08-05-2019 19:00 СК Активлайф Марково - KLUB VAFLA 8 - 4 Лига А 9
14-05-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център Лаос - Имхотеп 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
16-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Лаос 3 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
26-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Лаос 4 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
28-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - TNN Gold 0 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
04-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Хулигани 1 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
11-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Лаос 11 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
12-06-2019 21:00 СК Активлайф Марково - Fresh Penis 5 - 3 Лига А 12
16-06-2019 14:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
21-06-2019 19:00 СК Активлайф AFC TechnoWelt - Марково 4 - 8 Лига А 13
22-06-2019 10:30 Терен 1 - Младежки център UEFALONA - Лаос 6 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
25-06-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - Тарос Трейд 2 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
27-06-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - Имхотеп 3 - 10 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
01-07-2019 17:00 Терен 1 - Младежки център FC FIGHTERS - Лаос 4 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
03-07-2019 19:00 СК Активлайф ФК Активлайф - Марково 4 - 2 Лига А 11
50'
СК Активлайф Марково - Reddevils 5 - 4 Лига А 14