Пловдив

Йонко Емилов Конарчев

клубове

роден на: 03.07.1988

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
n/a не е избран КАМИОНИТЕ - Марково Летен турнир група А 1
n/a не е избран Fresh Penis - КАМИОНИТЕ Летен турнир група А 2
n/a не е избран КАМИОНИТЕ - Изгустаци Летен турнир група А 3
n/a не е избран Markovo2018 - КАМИОНИТЕ Летен турнир група А 4
n/a не е избран КАМИОНИТЕ - Марково Летен турнир група А 1
n/a не е избран Fresh Penis - КАМИОНИТЕ Летен турнир група А 2
n/a не е избран КАМИОНИТЕ - Изгустаци Летен турнир група А 3
n/a не е избран Markovo2018 - КАМИОНИТЕ Летен турнир група А 4
n/a не е избран Рекордьорите - КАМИОНИТЕ Летен турнир група А 3
13-03-2014 20:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 1 ВИСША ЛИГА 1
16-03-2014 18:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Kamenitza-Интернационал 6 - 2 CALCIO 1
20-03-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Lauta Army Fight Club 5 - 5 ВИСША ЛИГА 2
23-03-2014 18:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Младежка 1 6 - 6 CALCIO 2
24-03-2014 19:00 СЦ Арена Фитони - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 ВИСША ЛИГА 3
01-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен Интер такси - Kamenitza-Интернационал 7 - 6 CALCIO 3
03-04-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Мас Гранде 5 - 5 ВИСША ЛИГА 4
07-04-2014 19:00 ВСИ 1 терен Kamenitza-Интернационал - КЦМ 2000 ГРУП 5 - 9 CALCIO 4
10-04-2014 20:00 СЦ Арена ГЯВОЛИТЕ - ЕЛМА ТАКСИ 0 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
16-04-2014 19:00 СЦ Арена АФК Стройтим - Kamenitza-Интернационал 4 - 5 CALCIO 5
17-04-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 5
27-04-2014 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - PlayBoy 6 - 8 CALCIO 6
29-04-2014 20:15 ВСИ 2 терен Kamenitza-Интернационал - ФК Спартак 6 - 11 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
01-05-2014 19:00 СЦ Арена Недооценените - Kamenitza-Интернационал 7 - 2 CALCIO 7
08-05-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 7
16-05-2014 20:00 ВСИ 1 терен Kamenitza-Интернационал - ХЪШОВЕ 6 - 10 CALCIO 8
18-05-2014 20:00 СЦ Арена Торнадо - Kamenitza-Интернационал 3 - 6 CALCIO 9
19-05-2014 19:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - АФК Гарата 6 - 2 ВИСША ЛИГА 8
22-05-2014 20:00 СЦ Арена Баркод - Kamenitza-Интернационал *5 - 5 КУПА АРЕНА
29-05-2014 20:00 СЦ Арена Баркод - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-06-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - СИНИ ОРЛИ 2 - 6 ВИСША ЛИГА 10
08-06-2014 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - FC Siza Sport 4 - 6 CALCIO 11
10-06-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 11
12-06-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - VIP Dent 2 - 7 ВИСША ЛИГА 6
15-06-2014 18:00 СЦ Арена Ф.К. Петър Берон - Kamenitza-Интернационал 2 - 13 CALCIO 12
19-06-2014 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 12
26-06-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 5 - 0 ВИСША ЛИГА 13
26-06-2014 20:45 СЦ Арена Гражданите - ЕЛМА ТАКСИ 9 - 7 ВИСША ЛИГА 9
26-06-2014 21:00 ВСИ 1 терен Kamenitza-Интернационал - Mishocite 2 - 5 CALCIO 13
30-06-2014 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АФК ХАОС 5 - 7 CALCIO 14
03-07-2014 20:00 СЦ Арена Криско - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 5 ВИСША ЛИГА 14
06-07-2014 21:00 СЦ Арена Младежка 1 - Kamenitza-Интернационал 8 - 2 CALCIO 15
10-07-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Балканска Гозба 5 - 7 ВИСША ЛИГА 15
14-07-2014 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Интер такси 6 - 10 CALCIO 16
28-08-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 5 - 6 ВИСША ЛИГА 16
31-08-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Kamenitza-Интернационал 9 - 5 CALCIO 17
01-09-2014 00:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АФК Стройтим 5 - 0 CALCIO 18
01-09-2014 20:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 6 ВИСША ЛИГА 17
04-09-2014 20:00 СЦ Арена ELMA-S - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-09-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Фитони 3 - 6 ВИСША ЛИГА 18
11-09-2014 21:00 ВСИ 1 терен PlayBoy - Kamenitza-Интернационал 3 - 4 CALCIO 19
23-09-2014 21:00 СЦ Арена Мас Гранде - ЕЛМА ТАКСИ 0 - 7 ВИСША ЛИГА 19
25-09-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 5 ВИСША ЛИГА 20
05-10-2014 18:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Торнадо 0 - 11 CALCIO 22
07-10-2014 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 7 - 0 CALCIO 21
09-10-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Даяна 4 - 10 ВИСША ЛИГА 22
12-10-2014 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Недооценените 5 - 2 CALCIO 20
13-10-2014 20:30 СЦ Арена АФК Гарата - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 23
16-10-2014 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ЕЛМА ТАКСИ 14 - 0 ВИСША ЛИГА 21
19-10-2014 17:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Kamenitza-Интернационал 0 - 5 CALCIO 24
20-10-2014 00:00 не е избран Kamenitza-Интернационал - Ф.К. Петър Берон 5 - 0 CALCIO 25
27-10-2014 00:00 не е избран Mishocite - Kamenitza-Интернационал 0 - 5 CALCIO 26
28-10-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 2 ВИСША ЛИГА 25
31-10-2014 19:00 СЦ Арена АФК Марица - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-11-2014 20:00 ВСИ 1 терен Афк Земетръс 2012 - Kamenitza-Интернационал 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
06-11-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - BONELLI 6 - 6 ВИСША ЛИГА 26
10-11-2014 19:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ЕЛМА ТАКСИ 11 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-11-2014 20:00 ВСИ 1 терен Kamenitza-Интернационал - АФК Марица 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
13-11-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Спартак 10 - 6 ВИСША ЛИГА 27
17-11-2014 21:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Гражданите 11 - 0 ВИСША ЛИГА 24
20-11-2014 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 28
27-11-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Криско 4 - 1 ВИСША ЛИГА 29
04-12-2014 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 ВИСША ЛИГА 30
10-12-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Verso Travel 8 - 2 Финални плейофи 11
11-03-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 1
15-03-2015 19:00 СЦ Арена Светкавиците - Kamenitza-Интернационал 10 - 8 LA LIGA 1
18-03-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Лаос 4 - 6 ВИСША ЛИГА 2
20-03-2015 19:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - ХЪШОВЕ 0 - 6 LA LIGA 2
25-03-2015 20:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 ВИСША ЛИГА 3
27-03-2015 21:00 СЦ Арена Old School - Kamenitza-Интернационал 0 - 3 LA LIGA 3
01-04-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 4 - 3 ВИСША ЛИГА 4
02-04-2015 21:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Бактрейд 3 - 1 LA LIGA 4
08-04-2015 20:00 СЦ Арена Космос - ЕЛМА ТАКСИ 7 - 3 ВИСША ЛИГА 5
16-04-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Kamenitza-Интернационал 9 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
22-04-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Даяна 6 - 7 ВИСША ЛИГА 6
26-04-2015 15:00 Спортен комплекс САМОКОВ ЕЛМА ТАКСИ - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
29-04-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-04-2015 19:00 СЦ Арена АФК Гарата - Kamenitza-Интернационал 5 - 6 LA LIGA 7
04-05-2015 20:00 СЦ Арена ФК Бунарджика - Kamenitza-Интернационал 4 - 4 LA LIGA 5
10-05-2015 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Щ+Щ 4 - 7 LA LIGA 6
11-05-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - BOHEMIANS 4 - 7 LA LIGA 8
20-05-2015 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 8 ВИСША ЛИГА 9
22-05-2015 21:00 СЦ Арена FC Siza Sport - Kamenitza-Интернационал 1 - 5 LA LIGA 9
23-05-2015 16:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Fresh Penis 2 - 11 Вътрешни квалификации ААЛ
23-05-2015 17:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - BOHEMIANS 4 - 11 Вътрешни квалификации ААЛ
27-05-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - VIP Dent 2 - 6 ВИСША ЛИГА 10
29-05-2015 19:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Kamenitza-Интернационал 8 - 3 LA LIGA 10
03-06-2015 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 11
04-06-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АФК Марица 6 - 5 LA LIGA 11
05-06-2015 19:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Фитони 1 - 7 ВИСША ЛИГА 8
10-06-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - СИНИ ОРЛИ 4 - 13 ВИСША ЛИГА 12
11-06-2015 19:00 СЦ Арена АФК ХАОС - Kamenitza-Интернационал 11 - 3 LA LIGA 12
17-06-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 4 ВИСША ЛИГА 13
18-06-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АПФК Пловдив 6 - 9 LA LIGA 13
24-06-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - ЕЛМА ТАКСИ 7 - 5 ВИСША ЛИГА 7
28-06-2015 18:00 СЦ Арена Младежка 1 - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 15
29-06-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - 90 9 - 0 LA LIGA 15
01-07-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Криско 5 - 3 ВИСША ЛИГА 16
08-07-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 3 ВИСША ЛИГА 17
09-07-2015 19:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 2 - 5 LA LIGA 17
11-07-2015 18:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Fresh Penis 7 - 6 LA LIGA 16
17-07-2015 20:00 СЦ Арена ФК Житница - Kamenitza-Интернационал 8 - 6 LA LIGA 14
26-08-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 8 ВИСША ЛИГА 18
30-08-2015 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Old School 8 - 7 LA LIGA 18
02-09-2015 20:00 СЦ Арена Десант-68 - ЕЛМА ТАКСИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 19
03-09-2015 20:00 СЦ Арена Бактрейд - Kamenitza-Интернационал 7 - 7 LA LIGA 19
09-09-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Космос 4 - 7 ВИСША ЛИГА 20
11-09-2015 20:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - ФК Бунарджика 2 - 3 LA LIGA 20
16-09-2015 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 4 ВИСША ЛИГА 21
16-09-2015 21:00 СЦ Арена Щ+Щ - Kamenitza-Интернационал 7 - 6 LA LIGA 21
23-09-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Балканска Гозба 4 - 11 ВИСША ЛИГА 22
23-09-2015 21:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - Пълдин Атлетик 7 - 4 LA LIGA 22
29-09-2015 19:00 СЦ Арена BOHEMIANS - Kamenitza-Интернационал 10 - 1 LA LIGA 23
30-09-2015 20:00 СЦ Арена Фитони - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 3 ВИСША ЛИГА 23
04-10-2015 20:00 Релакс Арена (Пазарджик) ЕЛМА ТАКСИ - Hott *5 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
07-10-2015 20:00 СЦ Арена Пълдин Атлетик - Kamenitza-Интернационал *4 - 4 КУПА АРЕНА
14-10-2015 20:00 СЦ Арена Ф.К. ОАЗИС - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 1 ВИСША ЛИГА 29
20-10-2015 21:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - FC Siza Sport 6 - 11 LA LIGA 24
21-10-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ФК Спартак 4 - 1 ВИСША ЛИГА 24
27-10-2015 19:00 СЦ Арена AFC Cvet Junior - Kamenitza-Интернационал 6 - 9 LA LIGA 25
28-10-2015 20:00 СЦ Арена VIP Dent - ЕЛМА ТАКСИ 7 - 2 ВИСША ЛИГА 25
01-11-2015 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ ЕЛМА ТАКСИ - Пирин 2003 1 - 3 Група F 1
01-11-2015 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ СИНИТЕ BD LIQUOR - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 2 Група F 2
04-11-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 3 ВИСША ЛИГА 26
06-11-2015 21:00 СЦ Арена АФК Марица - Kamenitza-Интернационал 0 - 5 LA LIGA 26
11-11-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ЕЛМА ТАКСИ 11 - 5 ВИСША ЛИГА 27
13-11-2015 19:00 Авангард Kamenitza-Интернационал - АФК ХАОС 5 - 2 LA LIGA 27
23-11-2015 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - Kamenitza-Интернационал 8 - 6 LA LIGA 28
25-11-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Гражданите 8 - 4 ВИСША ЛИГА 28
03-12-2015 18:45 Терен 3 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - ФК Житница 10 - 8 LA LIGA 29
07-12-2015 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК ПЛОВДИВ - Kamenitza-Интернационал 1 - 20 LA LIGA 30
09-12-2015 20:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Младежка 1 3 - 2 ВИСША ЛИГА 30
13-12-2015 13:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - ШАШ 5 - 8 ЗИМНА ЛИГА 1
16-12-2015 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 1 - 4 Финални плейофи
20-12-2015 14:00 Терен 1 - Младежки център La Masia - Kamenitza-Интернационал 11 - 5 ЗИМНА ЛИГА 2
10-01-2016 12:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Kilnockie 0 - 5 ЗИМНА ЛИГА 3
24-01-2016 12:00 СЦ Арена БРЕСТНИК - Kamenitza-Интернационал 7 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
31-01-2016 15:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - АПФК Пловдив 1 - 8 ЗИМНА ЛИГА 5
07-02-2016 13:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - СОКОЛ 2015 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА 6
14-02-2016 16:00 СЦ Арена Сабрина - Kamenitza-Интернационал 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 7
19-02-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Fresh Penis *5 - 5 Финални плейофи
21-02-2016 16:00 Терен 1 - Младежки център AFC Cvet Junior - Kamenitza-Интернационал 6 - 3 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
22-02-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Спартак - Kamenitza-Интернационал 7 - 3 Финални плейофи
10-03-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - БРЕСТНИК 6 - 4 CALCIO 1
13-03-2016 14:00 ACCEDIA STADIUM Околчица /Враца/ - Kamenitza-Интернационал 11 - 2 Група R 3
16-03-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Old School - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 7 CALCIO 2
17-03-2016 19:00 СЦ Арена TNN Gold - Kamenitza-Интернационал 9 - 7 CALCIO 2
23-03-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Щ+Щ 5 - 4 CALCIO 3
25-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 1 - 5 CALCIO 1
28-03-2016 20:00 СЦ Арена ВИС-2 - ЕЛМА ТАКСИ 0 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-03-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - MS *3 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-04-2016 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - ВИС-2 6 - 5 CALCIO 4
10-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 0 CALCIO 4
13-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - TNN Gold 1 - 11 CALCIO 5
13-04-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Kamenitza-Интернационал 14 - 6 CALCIO 5
15-04-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Avengers 16 - 10 CALCIO 3
20-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 5 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-04-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Балканска Гозба 4 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
22-04-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC FIGHTERS 1 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
23-04-2016 13:00 Релакс Арена (Пазарджик) Бат' Динко и Приятели - Kamenitza-Интернационал 16 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-04-2016 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 5 CALCIO 6
03-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център MS - Kamenitza-Интернационал 8 - 0 CALCIO 7
04-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ВИС-2 5 - 0 CALCIO 7
08-05-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - FC FIGHTERS 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
11-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 4 CALCIO 8
12-05-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Danika 5 - 0 CALCIO 8
15-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Avengers 5 - 0 CALCIO 9
18-05-2016 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Old School 4 - 6 CALCIO 10
18-05-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - MS 3 - 16 CALCIO 10
23-05-2016 20:00 СЦ Арена Криско - Kamenitza-Интернационал 6 - 2 CALCIO 9
25-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Щ+Щ - Kamenitza-Интернационал 3 - 6 CALCIO 11
25-05-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Danika - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 8 CALCIO 11
01-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 5 Група D 1
05-06-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Единствените - Kamenitza-Интернационал 0 - 5 Група B 1
08-06-2016 20:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - АФК ХАОС 5 - 7 Група B 2
10-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Тарос Трейд 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
13-06-2016 00:00 не е избран Kamenitza-Интернационал - Malki Koteta 5 - 0 Група B 3
15-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Dream Team 11 - 1 Група D 3
21-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - АФК ХАОС 5 - 8 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Danika 9 - 1 OPEN CUP ГФЛ
23-06-2016 19:00 СЦ Арена Kamenitza-Интернационал - Kilnockie 9 - 3 OPEN CUP ГФЛ
29-06-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Old School 7 - 0 OPEN CUP ГФЛ
05-07-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 OPEN CUP ГФЛ
05-07-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Kamenitza-Интернационал 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
06-07-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - БРЕСТНИК 6 - 0 OPEN CUP ГФЛ
27-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Kamenitza-Интернационал 6 - 2 OPEN CUP ГФЛ
16-09-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Армада Пловдив - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 7 CALCIO 1
19-09-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - Kamenitza-Интернационал 4 - 11 CALCIO 1
21-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Десант-68 6 - 0 CALCIO 2
21-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - MS 4 - 7 CALCIO 2
27-09-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 5 CALCIO 3
30-09-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Kamenitza-Интернационал 3 - 0 CALCIO 3
05-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Пълдин Атлетик 2 - 10 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-10-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Армада Пловдив 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
12-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 6 - 0 CALCIO 4
13-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - MS 3 - 1 CALCIO 4
19-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Сините Ангели 2 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
19-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - БРЕСТНИК 5 - 5* КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
25-10-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Danika - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 7 CALCIO 5
26-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Kamenitza-Интернационал 2 - 4 CALCIO 5
02-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 5 - 6 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Kamenitza-Интернационал 3 - 2 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
09-11-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Kamenitza-Интернационал 4 - 5 CALCIO 6
16-11-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Сините Ангели - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 6 CALCIO 7
20-11-2016 18:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - ФК Бунарджика 4 - 4 CALCIO 7
23-11-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 9 - 5 CALCIO 8
24-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Kamenitza-Интернационал 7 - 2 CALCIO 8
14-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - FC Siza Sport 0 - 5 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
06-03-2017 21:05 Терен 2 - Младежки център Десант-68 - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 CALCIO 9
11-03-2017 18:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Армада Пловдив 6 - 6 CALCIO 9
15-03-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC FIGHTERS 4 - 2 CALCIO 10
16-03-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - Kamenitza-Интернационал 4 - 3 CALCIO 10
20-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Наказателите 5 - 0 CALCIO 11
21-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 6 CALCIO 11
04-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Младежка 1 - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 1 Bundesliga 1
06-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Kilnockie 10 - 4 Група D 1
12-04-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC FIGHTERS 0 - 7 Bundesliga 2
13-04-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Kamenitza-Интернационал 5 - 0 Група D 2
17-04-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Щ+Щ 1 - 1 Група D 3
18-04-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 3 Bundesliga 3
27-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 8 - 4 Bundesliga 4
27-04-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център ХЪШОВЕ - Kamenitza-Интернационал 3 - 1 Група B 1
04-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 7 Bundesliga 5
05-05-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Сините Ангели 2 - 5 Група B 2
10-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Сабрина 1 - 2 Група B 3
12-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - АФК ХАОС 5 - 0 Bundesliga 6
16-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 Bundesliga 7
18-05-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Kamenitza-Интернационал 5 - 0 Група А 1
31-05-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - ЕЛМА ТАКСИ 9 - 3 Bundesliga 8
01-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Наказателите 0 - 5 Група А 2
07-06-2017 19:15 Терен 2 - Младежки център DEMBA TEAM - Kamenitza-Интернационал 5 - 0 Група А 3
07-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 3 - 9 Bundesliga 9
15-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център TAURUS BULLS - Kamenitza-Интернационал 4 - 4* OPEN CUP ГФЛ
16-06-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ *3 - 3 Финални плейофи
19-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
22-06-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 3 - 5 OPEN CUP ГФЛ
22-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Kamenitza-Интернационал - Сините Ангели *5 - 5 OPEN CUP ГФЛ
27-06-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Kamenitza-Интернационал 10 - 2 OPEN CUP ГФЛ
06-09-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Сините Ангели 4 - 3 CALCIO 1
11-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Футболна Академия 7 - 5 СУПЕР Лига 7 1
15-09-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Победа (Царацово) - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 7 CALCIO 2
18-09-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - FC Fitoni 4 - 6 СУПЕР Лига 7 2
20-09-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Малкото Пони 1 - 0 CALCIO 3
25-09-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC "Old Dogs" - КАМИОНИТЕ 8 - 12 СУПЕР Лига 7 3
27-09-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Сините Ангели 5 - 0 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
02-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ФК Приятели 6 - 2 СУПЕР Лига 7 4
05-10-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 3 CALCIO 4
09-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" COCA COLA - КАМИОНИТЕ 1 - 5 СУПЕР Лига 7 5
12-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - BTL UNITED 3 - 2 CALCIO 5
16-10-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ФК ТРАДА ДИЗАЙН 11 - 6 СУПЕР Лига 7 6
21-10-2017 17:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 3 - 3 CALCIO 6
23-10-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Самурай - КАМИОНИТЕ 4 - 6 СУПЕР Лига 7 7
24-10-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Тарос Трейд 6 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център No Mercy - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 4 CALCIO 7
01-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Беломорски 10 - 3 СУПЕР Лига 7 8
10-11-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - БРЕСТНИК 4 - 3 CALCIO 8
14-11-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център DEMBA TEAM - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 4 CALCIO 9
17-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 6 - 2 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
22-11-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Фаворит 6 - 2 CALCIO 10
24-11-2017 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - КАМИОНИТЕ 4 - 6 СУПЕР Лига 7 11
03-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център TAURUS BULLS - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 5 CALCIO 11
04-12-2017 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - БОРА 5 - 6 СУПЕР Лига 7 10
07-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Десант-68 3 - 1 CALCIO 12
13-12-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Смирненски - ЕЛМА ТАКСИ 7 - 6 CALCIO 13
04-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. АФК ДИОМЕТРАН - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 1
08-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - Паветата 13 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 2
09-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. ЕЛМА ТАКСИ - FC Lauta Hools 4 - 9 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 2
11-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Криско - КАМИОНИТЕ 4 - 8 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
11-01-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. Балканска Гозба - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 5 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
16-01-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - АФК ДИОМЕТРАН 9 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 4
22-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - КАМИОНИТЕ 12 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
22-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 10 - 13 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 5
29-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - Балканска Гозба 6 - 5 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
30-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
05-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - FC Siza Sport 5 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 8
05-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 8
08-02-2018 20:45 Комплекс С.И.²Л.А. ЕЛМА ТАКСИ - КАМИОНИТЕ 8 - 8 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
12-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. ЕЛМА ТАКСИ - Криско 7 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 9
13-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КАМИОНИТЕ 10 - 20 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 9
19-02-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 6 - 12 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
19-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 11
07-03-2018 20:10 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 3 - 7 CALCIO 14
09-03-2018 19:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Бохемианс 7 - 2 Лига Арена 1
12-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Четирите Пейки 6 - 5 СУПЕР Лига 7 12
13-03-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 CALCIO 15
14-03-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - КАМИОНИТЕ 3 - 7 Лига Арена 2
19-03-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" АФК Фрактура - КАМИОНИТЕ 3 - 19 СУПЕР Лига 7 13
23-03-2018 19:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - FC Siza Sport 1 - 4 Лига Арена 3
26-03-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" FC Lauta Hools - КАМИОНИТЕ 6 - 5 СУПЕР Лига 7 15
28-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Криско - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 3 OPEN CUP Група Б 1
29-03-2018 21:00 СЦ Арена papiauto03 - КАМИОНИТЕ 2 - 4 Лига Арена 4
02-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ХАОС 3 - 1 СУПЕР Лига 7 14
04-04-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - КАМИОНИТЕ 8 - 3 СУПЕР Лига 7 16
09-04-2018 19:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Fresh Penis 2 - 5 Лига Арена 6
11-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 1 - 9 OPEN CUP Група Б 3
11-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FC Fitoni - КАМИОНИТЕ 4 - 4 СУПЕР Лига 7 17
16-04-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - FC "Old Dogs" 5 - 0 СУПЕР Лига 7 18
16-04-2018 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - КАМИОНИТЕ 5 - 10 Лига Арена 7
18-04-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Светците - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 2 OPEN CUP Група Б 4
18-04-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ХАОС 5 - 0 Football 7 CUP 3
23-04-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - АПФК Пловдив 3 - 1 Лига Арена 8
25-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Беси МФК 6 - 3 OPEN CUP Група Б 5
25-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" ФК Приятели - КАМИОНИТЕ 7 - 10 СУПЕР Лига 7 19
30-04-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - COCA COLA 5 - 0 СУПЕР Лига 7 20
02-05-2018 00:00 не е избран Смирненски - ЕЛМА ТАКСИ 0 - 5 OPEN CUP Група Б 6
02-05-2018 20:00 СЦ Арена Old School - КАМИОНИТЕ 2 - 5 Лига Арена 9
04-05-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - МФК Евмолпия 1 - 3 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
07-05-2018 00:00 Футболна академия "Пловдив" ФК ТРАДА ДИЗАЙН - КАМИОНИТЕ 0 - 5 СУПЕР Лига 7 21
07-05-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Quantico 2 - 8 OPEN CUP Група Б 7
10-05-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ПЪЛЕН ХАОС 5 - 0 Лига Арена 10
17-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 7 OPEN CUP Група Б 8
21-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Полярните мечки - КАМИОНИТЕ 0 - 5 СУПЕР Лига 7 23
29-05-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ХЪШОВЕ 6 - 2 Лига Арена 12
29-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Малкото Пони 6 - 2 OPEN CUP Група Б 9
30-05-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Афк Крепост 8 - 3 СУПЕР Лига 7 24
04-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" БОРА - КАМИОНИТЕ 4 - 8 СУПЕР Лига 7 25
05-06-2018 20:00 СЦ Арена Raiders - КАМИОНИТЕ 3 - 2 Лига Арена 13
06-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ФК Самурай 3 - 10 СУПЕР Лига 7 22
07-06-2018 21:00 СЦ Арена 1K - КАМИОНИТЕ 0 - 5 Лига Арена 11
11-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - FA Plovdiv 5 - 3 СУПЕР Лига 7 26
13-06-2018 19:00 СЦ Арена Бохемианс - КАМИОНИТЕ 4 - 8 Лига Арена 14
14-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Бирен Спортист *2 - 2 OPEN CUP ГФЛ
18-06-2018 00:00 не е избран КАМИОНИТЕ - papiauto03 5 - 0 Лига Арена 24
18-06-2018 20:00 Футболна академия "Пловдив" Футболна Академия - КАМИОНИТЕ 5 - 12 Football 7 CUP 5
20-06-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. Елит - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 OPEN CUP ГФЛ
20-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" Четирите Пейки - КАМИОНИТЕ 0 - 5 СУПЕР Лига 7 27
25-06-2018 00:00 не е избран КАМИОНИТЕ - АФК Фрактура 5 - 0 СУПЕР Лига 7 28
25-06-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Афк Крепост 5 - 0 Football 7 CUP 6
25-06-2018 21:15 Футболна академия "Пловдив" ХАОС - КАМИОНИТЕ 0 - 5 СУПЕР Лига 7 29
27-06-2018 19:00 СЦ Арена FC Siza Sport - КАМИОНИТЕ 0 - 5 Лига Арена 23
02-07-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" FA Plovdiv - КАМИОНИТЕ 5 - 7 Football 7 CUP 13
03-07-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Raiders 6 - 2 Лига Арена 15
10-07-2018 20:00 СЦ Арена ХЪШОВЕ - КАМИОНИТЕ 3 - 10 Лига Арена 16
11-07-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - ФК Приятели 5 - 0 Football 7 CUP
13-07-2018 19:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - FC Lauta Hools 9 - 4 СУПЕР Лига 7 30
17-07-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Полярните мечки 12 - 1 Лига Арена 17
18-07-2018 21:00 Футболна академия "Пловдив" КАМИОНИТЕ - Футболна Академия 1 - 2 Football 7 CUP
20-08-2018 21:00 СЦ Арена ФК Активлайф - КАМИОНИТЕ 2 - 6 Лига Арена 18
23-08-2018 21:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - КАМИОНИТЕ 5 - 1 Лига Арена 20
29-08-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Old School 5 - 3 Лига Арена 19
03-09-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Вълчи рай 10 - 4 Лига Арена 21
12-09-2018 21:00 СЦ Арена Fresh Penis - КАМИОНИТЕ 6 - 3 Лига Арена 22
19-09-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Quantico - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 7 LA LIGA 1
24-09-2018 20:00 СЦ Арена Бохемианс - КАМИОНИТЕ 9 - 5 Лига Арена 1
26-09-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Илюминати 1 - 5 LA LIGA 2
01-10-2018 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Fresh Penis 0 - 5 Лига Арена 2
03-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център БРЕСТНИК - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 4 LA LIGA 3
07-10-2018 00:00 не е избран ЕЛМА ТАКСИ - Малкото Пони 5 - 0 LA LIGA 4
08-10-2018 20:00 СЦ Арена БОЦА Е РЕЛИГИЯ - КАМИОНИТЕ 2 - 2 Лига Арена 3
17-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Римските орли - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 13 LA LIGA 5
23-10-2018 20:00 СЦ Арена ФК Спартак - КАМИОНИТЕ 0 - 5 Лига Арена 5
24-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Ф.К. ОАЗИС 4 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
29-10-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Вълчи рай 8 - 7 Лига Арена 6
31-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - BOHEMIANS 7 - 3 LA LIGA 6
05-11-2018 20:00 СЦ Арена Maina City - КАМИОНИТЕ 5 - 7 Лига Арена 7
06-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Криско - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 3 LA LIGA 7
12-11-2018 21:00 СЦ Арена Десант-68 - КАМИОНИТЕ 6 - 4 Лига Арена 8
14-11-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ТРАДА ДИЗАЙН 10 - 2 LA LIGA 8
20-11-2018 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ФК Активлайф 4 - 5 Лига Арена 9
25-11-2018 16:30 Терен 1 - Младежки център Беси МФК - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 3 LA LIGA 9
26-11-2018 20:00 СЦ Арена Старата Школа - КАМИОНИТЕ 5 - 2 Лига Арена 10
01-12-2018 17:00 СК Активлайф Марково - КАМИОНИТЕ 5 - 5 Летен турнир група А 1
05-12-2018 19:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - АПФК Пловдив 3 - 7 Лига Арена 4
05-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Rossoneri Plovdiv 4 - 4 LA LIGA 10
06-12-2018 20:00 СК Активлайф Изгустаци - КАМИОНИТЕ 7 - 7 Летен турнир група А 3
13-12-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център ФК Торнадо - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 10 LA LIGA 11
15-12-2018 17:00 СК Активлайф Fresh Penis - КАМИОНИТЕ 7 - 4 Летен турнир група А 4
КР СК Активлайф КАМИОНИТЕ - Markovo2018 2 - 9 Летен турнир група А 5
21-12-2018 20:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - FC Fitoni 3 - 8 ЗИМНА ЛИГА 1
29-12-2018 16:00 СЦ Оптимум - терен 2 АПФК Пловдив - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 4 ЗИМНА ЛИГА 2
05-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - Бактрейд 5 - 3 ЗИМНА ЛИГА 3
13-01-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Бохемианс - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 2 ЗИМНА ЛИГА 4
20-01-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - ФК Бунарджика 2 - 4 ЗИМНА ЛИГА 5
26-01-2019 17:00 СЦ Оптимум - терен 2 Футболна Академия - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 5 ЗИМНА ЛИГА 6
27-01-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 2 ЕЛМА ТАКСИ - ФК Маламир 15 - 5 ЗИМНА ЛИГА 7
05-02-2019 20:00 СЦ Оптимум ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 ЗИМНА ЛИГА 8
09-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - ФК Илюминати 0 - 2 ЗИМНА ЛИГА 9
16-02-2019 14:00 СЦ Оптимум - терен 1 Maina City - ЕЛМА ТАКСИ 3 - 2 ЗИМНА ЛИГА 10
19-02-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - BROTHERS-SECURITY 8 - 2 LA LIGA 12
23-02-2019 15:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - ФК Активлайф 6 - 13 ЗИМНА ЛИГА 11
24-02-2019 13:00 СЦ Оптимум - терен 1 ЕЛМА ТАКСИ - ФК Траките 2017 8 - 6 ЗИМНА ЛИГА 12
27-02-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 3 LA LIGA 13
09-03-2019 16:00 СЦ Оптимум - терен 1 ХАОС - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 0 ЗИМНА ЛИГА 13
11-03-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Маламир - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 12 LA LIGA 15
13-03-2019 21:00 СЦ Оптимум FC Fitoni - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 2 ЗЛ - ЕЛИМИНАЦИИ
19-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - NO to Racism 8 - 1 LA LIGA 16
27-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 10 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
01-04-2019 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - FC Siza Sport 4 - 7 Лига Арена 11
02-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - ЕЛМА ТАКСИ 6 - 2 LA LIGA 17
09-04-2019 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Бохемианс 3 - 10 Лига Арена 12
10-04-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Siza Sport 4 - 4 LA LIGA 18
15-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център АФК Белица 20 - ЕЛМА ТАКСИ 14 - 3 LA LIGA 19
16-04-2019 20:00 СЦ Арена Fresh Penis - КАМИОНИТЕ 7 - 5 Лига Арена 13
22-04-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - ФК Крепост 3 - 6 LA LIGA 20
25-04-2019 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 0 - 3 Лига Арена 14
01-05-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център Фаворит - ЕЛМА ТАКСИ 4 - 1 LA LIGA 21
01-05-2019 20:00 СЦ Арена АПФК Пловдив - КАМИОНИТЕ 11 - 6 Лига Арена 15
07-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 0 LA LIGA 22
08-05-2019 20:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - ФК Спартак 0 - 5 Лига Арена 16
14-05-2019 21:00 СЦ Арена Вълчи рай - КАМИОНИТЕ 5 - 0 Лига Арена 17
17-05-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - МФК Евмолпия 0 - 5 LA LIGA 23
20-05-2019 20:00 Терен 2 - Младежки център BOHEMIANS - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
21-05-2019 21:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Maina City 0 - 5 Лига Арена 18
22-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център Internazionale - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 4 LA LIGA 24
27-05-2019 00:00 СЦ Арена КАМИОНИТЕ - Десант-68 0 - 5 Лига Арена 19
29-05-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Последен Шанс 0 - 5 LA LIGA 25
03-06-2019 01:00 СЦ Арена ФК Активлайф - КАМИОНИТЕ 5 - 0 Лига Арена 20
05-06-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - FC Plovdiv 0 - 5 OPEN CUP ГФЛ
24-06-2019 00:00 не е избран FC Siza Sport - КАМИОНИТЕ 5 - 0 Лига Арена 22
31-07-2019 19:00 СК Активлайф КАМИОНИТЕ - Fresh Penis 5 - 4 Летен турнир група А 2
12-08-2019 20:00 СК Активлайф КАМИОНИТЕ - Рекордьорите 7 - 5 Летен турнир група А
16-08-2019 19:00 СК Активлайф ФК Траките 2017 - КАМИОНИТЕ 5 - 4 Летен турнир група А 5
29-08-2019 21:00 СК Активлайф КАМИОНИТЕ - БОЦА Е РЕЛИГИЯ 5 - 5 Летен турнир група А 4
04-09-2019 21:00 СК Активлайф ФК Активлайф - КАМИОНИТЕ 4 - 6 Елиминации
КР СК Активлайф КАМИОНИТЕ - Fresh Penis 7 - 2 Елиминации