София

Georgi Evgeniev Kaludov

клубове

роден на: 06.08.1986

години: 33

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
08-03-2016 21:45 не е избран Класик Груп - Оптиксорс 8 - 2 CHAMPIONSHIP 2
16-03-2016 19:45 не е избран Оптиксорс - FC ING 6 - 3 CHAMPIONSHIP 3
22-03-2016 21:45 не е избран ADIDAS - Оптиксорс 6 - 5 CHAMPIONSHIP 4
23-03-2016 18:45 не е избран Massive - Оптиксорс 5 - 3 CHAMPIONSHIP 1
29-03-2016 20:45 не е избран Оптиксорс - Most Wanted 1 - 5 CHAMPIONSHIP 5
31-03-2016 18:00 не е избран The Big Blue - Woodward 8 - 0 Елиминации 1
05-04-2016 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM B.Braun - The Big Blue 5 - 13 Елиминации 2
12-04-2016 18:00 не е избран The Big Blue - Виста 1 - 7 Елиминации 3
13-04-2016 21:45 не е избран Оптиксорс - Sushi Shef 8 - 1 CHAMPIONSHIP 7
19-04-2016 18:00 не е избран Куците Коне - The Big Blue 2 - 7 Елиминации 4
21-04-2016 18:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Billa - Оптиксорс 3 - 4 CHAMPIONSHIP 8
26-04-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 3 CHAMPIONSHIP 9
28-04-2016 18:00 не е избран The Big Blue - The officers *2 - 2 Елиминации 5
07-05-2016 20:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Оптиксорс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
10-05-2016 18:00 не е избран The Big Blue - Lufthansa Service Center Sofia (LSCS) 5 - 0 Елиминации 7
10-05-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - Оптиксорс 6 - 3 CHAMPIONSHIP 10
17-05-2016 19:45 не е избран Оптиксорс - Skypharm *2 - 2 CHAMPIONSHIP 11
19-05-2016 18:00 не е избран Kuehne + Nagel - The Big Blue 2 - 10 Елиминации 8
31-05-2016 18:00 не е избран The Blue Giant - The Big Blue 4 - 8 Елиминации 10
10-06-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - Bristol Rovers Bulgaria 6 - 5 CHAMPIONSHIP 13
15-06-2016 18:45 не е избран Ойрошпед - Оптиксорс 3 - 5 CHAMPIONSHIP 14
16-06-2016 18:00 не е избран Карамбол - The Big Blue 3 - 6 Елиминации 6
21-06-2016 18:00 не е избран The Big Blue - MFM 7 - 0 Елиминации 9
21-06-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - DHL ФРЕЙТ 2 - 4 CHAMPIONSHIP 15
23-06-2016 18:45 не е избран Quehenberger Logistics - Оптиксорс 10 - 5 CHAMPIONSHIP 12
28-06-2016 21:45 не е избран ДМ БЪЛГАРИЯ - Оптиксорс 7 - 5 CHAMPIONSHIP 16
05-07-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - vitoshanews.com 1 - 12 CHAMPIONSHIP 17
25-08-2016 19:45 не е избран IBM - Vayant 10 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 1
30-08-2016 20:45 не е избран FC ING - Оптиксорс 3 - 2 CHAMPIONSHIP 1
01-09-2016 18:45 не е избран CSC - IBM 1 - 12 ACCEDIA LEAGUE ONE 2
08-09-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM IBM - AXPO 4 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 3
13-09-2016 19:45 не е избран Оптиксорс - Класик Груп 5 - 6 CHAMPIONSHIP 2
15-09-2016 20:45 не е избран VMware - IBM 4 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 4
19-09-2016 18:45 не е избран IBM - Gameloft 3 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 5
26-09-2016 18:45 не е избран IBM - EPAM Systems 2 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 6
27-09-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Оптиксорс 5 - 2 CHAMPIONSHIP 3
04-10-2016 18:00 не е избран Woodward - The Big Blue 0 - 5 Елиминации 12
04-10-2016 18:45 не е избран Оптиксорс - Quehenberger Logistics 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
06-10-2016 18:00 не е избран The Big Blue - B.Braun 10 - 5 Елиминации 13
06-10-2016 20:45 не е избран Techhuddle - IBM 3 - 6 ACCEDIA LEAGUE ONE 7
12-10-2016 18:30 не е избран Шенкер - Оптиксорс 8 - 1 CHAMPIONSHIP 5
13-10-2016 18:00 не е избран Виста - The Big Blue 2 - 2 Елиминации 14
17-10-2016 20:45 не е избран Persy - IBM 1 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 9
18-10-2016 20:45 не е избран Оптиксорс - Bristol Rovers Bulgaria 6 - 1 CHAMPIONSHIP 6
20-10-2016 18:00 не е избран The Big Blue - Куците Коне 4 - 9 Елиминации 15
24-10-2016 19:45 не е избран IBM - IPSOS 2 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 10
27-10-2016 00:00 не е избран The officers - The Big Blue 0 - 5 Елиминации 16
27-10-2016 18:00 не е избран The Big Blue - The Blue Giant 5 - 0 Елиминации 21
28-10-2016 18:45 не е избран ТЕМИДА - Оптиксорс 9 - 3 CHAMPIONSHIP 7
01-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Оптиксорс - UNILEVER ICE CREAM 4 - 4 CHAMPIONSHIP 8
03-11-2016 00:00 не е избран The Big Blue - Карамбол 5 - 0 Елиминации 17
03-11-2016 18:45 не е избран ГФК България - IBM 5 - 1 ACCEDIA LEAGUE ONE 11
08-11-2016 18:45 не е избран Most Wanted - Оптиксорс 5 - 5 CHAMPIONSHIP 9
10-11-2016 00:00 не е избран Lufthansa Service Center Sofia (LSCS) - The Big Blue 0 - 5 Елиминации 18
10-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - SOCOURT 4 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 12
15-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Оптиксорс - Ойрошпед 2 - 1 CHAMPIONSHIP 10
15-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM MentorMate - IBM 5 - 0 ACCEDIA LEAGUE ONE 13
22-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM ORBICO BULGARIA - Оптиксорс 8 - 3 CHAMPIONSHIP 11
24-11-2016 18:00 не е избран MFM - The Big Blue 5 - 0 Елиминации 20
25-11-2016 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - Unicredit Bulbank IT 3 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 14
28-11-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Axway - IBM 5 - 3 ACCEDIA LEAGUE ONE 15
30-11-2016 21:00 Palmsbet stadium IBM - Nemetschek Bulgaria 0 - 5 ACCEDIA LEAGUE ONE 8
02-12-2016 00:00 не е избран The Big Blue - Kuehne + Nagel 5 - 0 Елиминации 19
05-12-2016 18:45 Palmsbet stadium IBM - TEK EXPERTS 8 - 4 ACCEDIA LEAGUE ONE 16
12-12-2016 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Accedia - IBM 8 - 2 ACCEDIA LEAGUE ONE 17
01-02-2017 00:00 не е избран Оптиксорс - formpoint 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
01-02-2017 19:45 не е избран Sushi Shef - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
09-02-2017 19:45 не е избран Оптиксорс - Вършец 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
15-02-2017 20:45 Palmsbet stadium Skypharm - Оптиксорс 7 - 4 CHAMPIONSHIP 15
22-02-2017 00:00 не е избран Оптиксорс - ДМ БЪЛГАРИЯ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
22-02-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - OnProcess Technology 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 1
27-02-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - MentorMate 9 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 2
01-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM SSV - Оптиксорс 7 - 0 CHAMPIONSHIP 13
07-03-2017 18:45 Palmsbet stadium Visteon - IBM 2 - 3 UPNETIX LEAGUE ONE 3
15-03-2017 18:45 Palmsbet stadium IBM - E&G Finances 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 4
15-03-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Оптиксорс - D&D EXPRESS 11 - 0 CHAMPIONSHIP 2
20-03-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM DREAMIX - IBM *0 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 5
21-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM V-TAC EUROPE - Оптиксорс 3 - 1 CHAMPIONSHIP 3
28-03-2017 18:45 не е избран IBM - eCommera 4 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 6
29-03-2017 18:45 Palmsbet stadium Оптиксорс - Ойрошпед 4 - 3 CHAMPIONSHIP 4
04-04-2017 21:00 Palmsbet stadium Skypharm - Оптиксорс 4 - 4 CHAMPIONSHIP 5
07-04-2017 18:45 не е избран IBM - Tradeo 8 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 12
11-04-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM IBM - OWLIANCE 15 - 1 UPNETIX LEAGUE ONE 8
12-04-2017 19:00 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
18-04-2017 18:45 не е избран Sunderland Bulgaria - Оптиксорс 4 - 2 CHAMPIONSHIP 7
26-04-2017 22:00 Palmsbet stadium Оптиксорс - FC ING 4 - 7 CHAMPIONSHIP 8
27-04-2017 21:45 Palmsbet stadium Unify - IBM 1 - 8 UPNETIX LEAGUE ONE 9
02-05-2017 18:45 не е избран TRIZA - Оптиксорс 7 - 2 CHAMPIONSHIP 9
09-05-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Оптиксорс - Most Wanted 4 - 6 CHAMPIONSHIP 10
14-05-2017 00:00 не е избран Оптиксорс - Шенкер 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
16-05-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM IBM - NEXT GEN 11 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 10
18-05-2017 22:30 Palmsbet stadium EGT-II - IBM 1 - 9 UPNETIX LEAGUE ONE 7
19-05-2017 18:45 не е избран ТЕМИДА - Оптиксорс 4 - 3 CHAMPIONSHIP 11
22-05-2017 18:45 Palmsbet stadium Bright marketing research - IBM 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 11
26-05-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM UNILEVER ICE CREAM - Оптиксорс 4 - 7 CHAMPIONSHIP 1
30-05-2017 19:45 не е избран Оптиксорс - Вършец 7 - 1 CHAMPIONSHIP 12
05-06-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Westum - IBM 0 - 5 UPNETIX LEAGUE ONE 13
07-06-2017 21:00 не е избран Sushi Shef - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
16-06-2017 00:00 не е избран IBM - THT 5 - 0 UPNETIX LEAGUE ONE 14
20-06-2017 21:45 не е избран Класик Груп - Оптиксорс 2 - 7 CHAMPIONSHIP 15
21-06-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ФокусВижън - IBM 4 - 7 UPNETIX LEAGUE ONE 15
29-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM IBM - Algomatika - Kammarton 4 - 2 UPNETIX LEAGUE ONE 16
04-07-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Оптиксорс - ORBICO BULGARIA 4 - 6 CHAMPIONSHIP 17
06-07-2017 21:45 Palmsbet stadium Ingram Micro Master Cloud - IBM 5 - 4 UPNETIX LEAGUE ONE 17
07-07-2017 18:45 не е избран MFM - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
10-07-2017 19:45 не е избран IBM* - Фен клуб Милан България* 11 - 2 Група E 1
18-07-2017 18:30 не е избран Sap Labs* - IBM* 2 - 5 Група E 2
26-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM IBM* - Сердика* 2 - 10 Група E 3
31-07-2017 21:45 Palmsbet stadium FC Providers* - IBM* 2 - 8 Група E 4
08-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM IBM* - Mat Star Pernik* 4 - 6 Група E 5
14-08-2017 18:45 Palmsbet stadium Sushi Shef* - IBM* 7 - 4 ЕЛИМИНАЦИИ
22-08-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ГФК България - IBM 0 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
01-09-2017 18:45 не е избран IBM - e-Novator 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
06-09-2017 21:00 не е избран Оптиксорс - Most Wanted 1 - 3 CHAMPIONSHIP 2
11-09-2017 18:45 Palmsbet stadium IBM - Techhuddle 6 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
13-09-2017 18:30 не е избран Ант студио - Оптиксорс 1 - 4 CHAMPIONSHIP 3
19-09-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Luxoft Bulgaria - IBM 0 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
21-09-2017 00:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Sunderland Bulgaria - Оптиксорс 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
28-09-2017 20:45 Palmsbet stadium IBM - Axway 4 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
04-10-2017 21:00 Palmsbet stadium Оптиксорс - Skypharm 3 - 10 CHAMPIONSHIP 5
04-10-2017 22:00 Palmsbet stadium KOSTAL - IBM 1 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
06-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Software AG - IBM 2 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
09-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM IBM - Unicredit Bulbank IT 8 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
13-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM greshka - Оптиксорс 8 - 4 CHAMPIONSHIP 6
20-10-2017 19:45 не е избран VMware - IBM 2 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
24-10-2017 18:45 не е избран IBM - PLAYTECH 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
25-10-2017 18:45 не е избран D&D EXPRESS - Оптиксорс 2 - 12 CHAMPIONSHIP 8
01-11-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Оптиксорс - Евромар 5 - 3 CHAMPIONSHIP 9
02-11-2017 21:45 Palmsbet stadium DATECS - IBM 0 - 8 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
06-11-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM IBM - Accedia 1 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
07-11-2017 00:00 не е избран Боми Борисов ООД - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
14-11-2017 18:45 Palmsbet stadium Оптиксорс - Sushi Shef 4 - 9 CHAMPIONSHIP 11
14-11-2017 19:45 Palmsbet stadium GTT - IBM 1 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
22-11-2017 00:00 не е избран Tom Taylor - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
23-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - Ingram Micro Master Cloud 3 - 1 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
24-11-2017 00:00 не е избран FC ING - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
29-11-2017 00:00 не е избран Оптиксорс - SSV 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
01-12-2017 00:00 не е избран FootballScout - IBM 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
05-12-2017 00:00 не е избран V-TAC EUROPE - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
05-12-2017 00:00 не е избран Upnetix - IBM 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
08-12-2017 19:45 не е избран Оптиксорс - Класик Груп 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
12-12-2017 00:00 не е избран Оптиксорс - ТЕМИДА 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
12-12-2017 18:45 Palmsbet stadium IBM - CODIX 1 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
06-01-2018 20:00 Царско село DXC.technology* - IBM* 4 - 1 Група E 1
13-01-2018 13:00 Царско село IBM* - Витоша Бистрица* 2 - 2 Група E 2
20-01-2018 11:00 не е избран F.E.Lacio* - IBM* 2 - 4 Група E 3
27-01-2018 14:00 не е избран Левски Г* - IBM* 3 - 6 Група E 4
28-01-2018 00:00 не е избран UNILEVER ICE CREAM - Оптиксорс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
28-01-2018 00:00 не е избран Оптиксорс - ORBICO BULGARIA 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
02-02-2018 20:00 не е избран IBM* - Галактико* 3 - 6 Група E 5
08-03-2018 19:45 не е избран Ingram Micro Top Fortune - IBM 2 - 2* MTEL PREMIER LEAGUE 1
15-03-2018 21:45 не е избран Enetpulse - IBM 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
26-03-2018 21:45 Palmsbet stadium АТИ КОНСУЛТ ORBIT - IBM 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
02-04-2018 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - A1 5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 5
09-04-2018 18:45 не е избран Accedia - IBM 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
23-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM SUTHERLAND - IBM 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 8
29-04-2018 13:20 ACCEDIA STADIUM BAR BAR - Малката Текила 0 - 2 Група D - Пия за спорта 1
29-04-2018 14:40 IMPERIA ONLINE STADIUM Малката Текила - Бар Билкова 2 - 0 Група D - Пия за спорта 2
29-04-2018 16:40 Palmsbet stadium Vitamin B - Малката Текила 2 - 1 Група D - Пия за спорта 3
29-04-2018 17:40 Palmsbet stadium Бар Безкрай - Малката Текила 4 - 1 Елиминации - Пия за спорта
07-05-2018 21:45 не е избран CODIX - IBM 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
18-05-2018 18:45 не е избран IBM - DXC.technology 0 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 11
21-05-2018 22:30 не е избран IBM - OPENCODE 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
31-05-2018 19:45 не е избран Experian - IBM 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-06-2018 18:45 не е избран IBM - Progress 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-06-2018 20:45 Palmsbet stadium ДАНТЕК - IBM 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
18-06-2018 19:45 не е избран IBM - SBTECH 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
25-06-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Stemo - IBM 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
06-07-2018 18:45 Palmsbet stadium IBM - ГФК България 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
09-07-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM IBM - SAP Labs Bulgaria 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
12-07-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM IBM - EGT 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
17-07-2018 18:45 Palmsbet stadium Кобра - IBM 3 - 0 Група F 1
25-07-2018 21:45 не е избран IBM - ГОЛ 4 - 1 Група F 2
01-08-2018 21:45 не е избран Актив комерс - IBM 15 - 2 Група F 3
07-08-2018 18:45 не е избран Va Pu Cu Sofia - IBM 0 - 5 Група F 4
12-08-2018 21:45 не е избран IBM - БНС РЕД БУЛС 0 - 5 Група F 5
19-08-2018 18:45 не е избран Лозен Сити - IBM 5 - 0 Елиминации
30-08-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Endava - IBM 12 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 2
03-09-2018 18:45 не е избран IBM - DATECS 2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 3
05-09-2018 22:30 не е избран IBM - TEK EXPERTS 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 1
14-09-2018 19:45 не е избран e-Novator - IBM 3 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 4
18-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM IBM - PLAYTECH 4 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 5
24-09-2018 20:45 не е избран IPSOS - IBM 2 - 2 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 6
01-10-2018 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - VIVACOM 4PLAY 9 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 7
11-10-2018 18:15 не е избран IBM - Visteon 1 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 8
18-10-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - IBM 2 - 7 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 9
26-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM IBM - TRADOLOGIC 4 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 10
01-11-2018 19:45 не е избран GTT - IBM 3 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 11
05-11-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM IBM - ГФК България 4 - 3 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 12
15-11-2018 19:45 не е избран Upnetix - IBM 6 - 4 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 13
29-11-2018 19:45 не е избран Software AG - IBM 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 15
01-12-2018 00:45 не е избран IBM - DANTEK DEVS 0 - 5 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 14
01-12-2018 18:45 не е избран Axway - IBM 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 17
31-12-2018 21:45 не е избран IBM - BHTC 5 - 0 NEXTGEN SOLUTIONS CHAMPIONSHIP 16
28-02-2019 18:45 не е избран IBM - DANTEK DEVS 4 - 4 Newton Championship 1
04-03-2019 21:45 не е избран ГФК България - IBM 2 - 12 Newton Championship 2
11-03-2019 21:45 не е избран IBM - Polygran Bulgaria 5 - 3 Newton Championship 3
29-03-2019 19:00 не е избран IBM - Endava 3 - 6 Newton Championship 5
08-04-2019 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM IBM - Upnetix 2 - 7 Newton Championship 7
12-04-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM DATECS - IBM 2 - 2 Newton Championship 6
15-04-2019 18:45 не е избран Axway - IBM 4 - 4 Newton Championship 8
21-04-2019 12:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Малката Текила - Grindhouse 1 - 1 Група F - Пия за спорта 2
21-04-2019 15:30 ACCEDIA STADIUM The Wrong Bar - Малката Текила 0 - 4 Група F - Пия за спорта 3
21-04-2019 16:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Малката Текила - Caldo 2 - 3 Елиминации - Пия за спорта
22-04-2019 18:45 Palmsbet stadium IBM - PLAYTECH 5 - 2 Newton Championship 9
06-05-2019 20:45 не е избран TEK EXPERTS - IBM 4 - 8 Newton Championship 10
13-05-2019 22:30 не е избран Techhuddle - IBM 7 - 2 Newton Championship 4
16-05-2019 18:45 не е избран IBM - Genius Sports 2 - 2 Newton Championship 11
31-05-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Accedia - IBM 9 - 1 Newton Championship 12
05-06-2019 21:45 не е избран IBM - e-Novator 2 - 6 Newton Championship 13
13-06-2019 20:45 не е избран IBM - IPSOS 4 - 5 Newton Championship 14
20-06-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Experian - IBM 0 - 5 Newton Championship 15
25-06-2019 20:45 не е избран IBM - GTT 5 - 5 Newton Championship 16
11-07-2019 19:45 не е избран VIVACOM 4PLAY - IBM 8 - 3 Newton Championship 17