София

asen asenov nikolov

клубове

роден на: 13.08.1999

години: 20

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 20:00 не е избран Аякс-Зебра - Лозен 6 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 22:00 ACCEDIA STADIUM Лозен - ФК Елин Пелин 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 11:00 не е избран Белите Якички - Лозен 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 12:00 не е избран Лозен - ФК ИХТИМАН 0 - 0* MTEL PREMIER LEAGUE 4
28-09-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM Вълците - Лозен 4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 17:00 не е избран БАЛКАН - Лозен 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 22:00 не е избран Лозен - Verso Travel 0 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 09:00 не е избран ФК Керамик - Лозен 11 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 8
21-10-2014 22:30 Palmsbet stadium Лозен - Неудобните 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-10-2014 13:00 не е избран НОВИ ХАН - Лозен 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
02-11-2014 16:00 не е избран Лозен - НДП Стрелци 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
09-11-2014 18:00 не е избран ESPRIT BRIGADA - Лозен 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 12
16-11-2014 21:00 не е избран Лозен - ПФК ЧИЧОВЦИ 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
23-11-2014 10:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - Лозен 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 14
30-11-2014 13:00 не е избран Лозен - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
07-12-2014 15:00 не е избран Малки Страсти - Лозен 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 16
14-12-2014 00:00 не е избран Лозен - Хищниците 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-01-2015 12:00 не е избран Искра Искрец - Лозен 5 - 4 Група B 1
17-01-2015 17:00 не е избран Totally Erected - Лозен 7 - 2 Група B 2
24-01-2015 17:00 не е избран Лозен - Витоша Бистрица 1 - 4 Група B 3
31-01-2015 15:00 не е избран ОРЛОВЕЦ - Лозен 6 - 2 Група B 4
08-02-2015 11:00 не е избран Лозен - ПФК 61 3 - 5 Група B 5
22-02-2015 20:00 Palmsbet stadium ФК ИХТИМАН - Лозен 1 - 0 CHAMPIONSHIP 1
15-03-2015 12:00 не е избран Вълците - Лозен 5 - 2 CHAMPIONSHIP 3
22-03-2015 16:00 не е избран Лозен - DELTA *4 - 4 CHAMPIONSHIP 4
29-03-2015 18:00 не е избран Intellect - Лозен 3 - 2 CHAMPIONSHIP 5
05-04-2015 13:00 не е избран Лозен - ЖИВЕЛИ 1 - 13 CHAMPIONSHIP 6
19-04-2015 09:00 не е избран FC CRAZY GANG - Лозен 8 - 3 CHAMPIONSHIP 7
26-04-2015 12:00 не е избран Лозен - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 3 CHAMPIONSHIP 8
10-05-2015 16:00 не е избран El Stars - Лозен 8 - 4 CHAMPIONSHIP 9
17-05-2015 19:00 не е избран Лозен - Реал София 2 - 11 CHAMPIONSHIP 10
23-05-2015 15:00 не е избран Лозен - МФК Люлин - METHODIA 2 - 4 CHAMPIONSHIP 2
24-05-2015 00:00 не е избран DEVILS - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
31-05-2015 11:00 не е избран Лозен - VILLA MARK 11 - 6 CHAMPIONSHIP 12
07-06-2015 13:00 не е избран Римляните - Лозен 3 - 0 CHAMPIONSHIP 13
21-06-2015 19:00 не е избран Лидер Надежда - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
28-06-2015 21:00 не е избран vitoshanews.com - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
30-06-2015 22:30 не е избран Лозен - Витоша 3 - 0 CHAMPIONSHIP 14
05-07-2015 09:00 не е избран Лозен - Полиграфия Инфо 1 - 6 CHAMPIONSHIP 17
26-08-2015 18:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Лозен 5 - 2 CHAMPIONSHIP 1
30-08-2015 10:00 не е избран Лозен - Витоша 9 - 5 CHAMPIONSHIP 2
13-09-2015 12:00 не е избран Лозен - Полиграфия Инфо 2 - 3 CHAMPIONSHIP 4
17-09-2015 22:30 не е избран El Stars - Лозен 6 - 1 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2015 15:00 не е избран Лозен - Valencia C.F. 2 - 1 CHAMPIONSHIP 6
04-10-2015 20:00 не е избран МФК Люлин - METHODIA - Лозен 3 - 3 CHAMPIONSHIP 7
11-10-2015 17:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Лозен 2 - 3 CHAMPIONSHIP 8
18-10-2015 11:00 не е избран Лозен - ФК ИХТИМАН 4 - 2 CHAMPIONSHIP 9
25-10-2015 12:00 не е избран Хищниците - Лозен 2 - 1 CHAMPIONSHIP 10
01-11-2015 17:00 не е избран Лозен - Приятели 2 - 4 CHAMPIONSHIP 11
08-11-2015 18:00 не е избран ING - Лозен 10 - 0 CHAMPIONSHIP 12
10-11-2015 22:30 не е избран DELTA - Лозен - CHAMPIONSHIP 3
15-11-2015 21:00 не е избран Лозен - VILLA MARK 5 - 8 CHAMPIONSHIP 13
22-11-2015 00:00 не е избран Белите Якички - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
29-11-2015 13:00 не е избран Лозен - БНС РЕД БУЛС 2 - 2* CHAMPIONSHIP 15
06-12-2015 16:00 не е избран Majestic - Лозен 8 - 5 CHAMPIONSHIP 16
13-12-2015 17:00 не е избран Лозен - Реал София 2 - 7 CHAMPIONSHIP 17
10-01-2016 20:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Лозен 6 - 2 Група D 1
17-01-2016 14:00 не е избран Лозен - БНС РЕД БУЛС 2 - 2* Група D 2
24-01-2016 10:00 не е избран Most Wanted - Лозен 3 - 1 Група D 3
31-01-2016 20:00 не е избран Еконт 61 - Лозен 2 - 6 Група D 4
07-02-2016 13:00 не е избран Лозен - Blizoo 2 - 1 Група D 5
13-02-2016 17:00 Царско село FreshMarket - Лозен 3 - 0 ВТОРА ФАЗА
21-02-2016 18:00 не е избран Лозен - Drink Team 4 - 9 CHAMPIONSHIP 1
28-02-2016 12:00 не е избран Приятели - Лозен 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
20-03-2016 22:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Лозен 3 - 5 CHAMPIONSHIP 4
27-03-2016 09:00 не е избран Лозен - DELTA 1 - 3 CHAMPIONSHIP 5
03-04-2016 12:00 не е избран Реал София - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 6
10-04-2016 20:00 не е избран Лозен - Вълците 4 - 5 CHAMPIONSHIP 7
17-04-2016 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 13 - 2 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2016 20:00 не е избран Лозен - Полиграфия Инфо 3 - 4 CHAMPIONSHIP 9
15-05-2016 11:00 не е избран Лозен - Ян Бибиян *2 - 2 CHAMPIONSHIP 10
29-05-2016 11:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Лозен 6 - 2 CHAMPIONSHIP 11
12-06-2016 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Лозен 3 - 0 CHAMPIONSHIP 13
19-06-2016 22:00 не е избран Лозен - Класа 2 - 3 CHAMPIONSHIP 14
26-06-2016 18:00 не е избран Seniorite - Лозен 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
29-06-2016 18:30 не е избран Лозен - Бохемите 2 - 7 CHAMPIONSHIP 3
30-06-2016 20:45 не е избран Лозен - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
03-07-2016 12:00 не е избран Лозен - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
10-07-2016 10:00 не е избран El Stars - Лозен 7 - 5 CHAMPIONSHIP 17
21-08-2016 17:00 не е избран МФК Динамо София 2007 - Лозен 0 - 8 LEAGUE ONE - LONDON 1
28-08-2016 11:00 не е избран Лозен - 3 16 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 2
11-09-2016 12:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - Лозен 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 3
18-09-2016 15:00 не е избран Лозен - Белите кончета 11 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 4
02-10-2016 17:00 не е избран Еконт 61 - Лозен 1 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 5
09-10-2016 20:00 не е избран Лозен - ESTUPIDEZ 6 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
23-10-2016 14:00 не е избран Лозен - Напълно непознати 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 8
30-10-2016 16:00 не е избран Играчорите - Лозен 4 - 11 LEAGUE ONE - LONDON 9
06-11-2016 18:00 не е избран Лозен - Африка Юнайтед 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 10
13-11-2016 00:00 не е избран Джиа Мото - Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
20-11-2016 15:00 не е избран Лозен - Белите Якички 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 12
20-11-2016 18:30 не е избран Лидер - Лозен 1 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 7
27-11-2016 00:00 не е избран Junior Barcelona - Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 13
04-12-2016 00:00 не е избран Лозен - По-добрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 14
11-12-2016 17:00 не е избран ПСЖ София - Лозен 2 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 15
07-01-2017 13:00 Царско село ФК ИХТИМАН - Лозен 1 - 5 EFBET Мадрид 1
14-01-2017 11:00 не е избран Лозен - Loko Vakarel 14 - 2 EFBET Мадрид 2
21-01-2017 20:00 не е избран Sushi chef - Лозен 9 - 5 EFBET Мадрид 3
27-01-2017 20:00 не е избран Лозен - Викторио Ленд 6 - 3 EFBET Мадрид 4
04-02-2017 19:00 не е избран Що е европско, оно е от шопско - Лозен 3 - 2 EFBET Мадрид 5
11-02-2017 16:00 Царско село Вълците - Лозен 2 - 0 ВТОРА ФАЗА
19-02-2017 20:00 не е избран Лозен - El Stars 4 - 0 CHAMPIONSHIP 1
26-02-2017 15:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Лозен 6 - 3 CHAMPIONSHIP 2
12-03-2017 17:00 Palmsbet stadium Лозен - Приятели 7 - 0 CHAMPIONSHIP 3
19-03-2017 17:00 Palmsbet stadium LH7 - Лозен 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2017 22:00 Palmsbet stadium Лозен - Реал София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
02-04-2017 13:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Лозен 2 - 5 CHAMPIONSHIP 6
09-04-2017 10:00 не е избран Лозен - ЦВС 6 - 2 CHAMPIONSHIP 7
23-04-2017 16:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Лозен 2 - 9 CHAMPIONSHIP 8
14-05-2017 13:00 не е избран Лозен - ФК Пълна Мрежа 5 - 6 CHAMPIONSHIP 9
21-05-2017 15:00 не е избран ПСЖ София - Лозен 4 - 3 CHAMPIONSHIP 10
24-05-2017 17:00 не е избран Лозен - Тигрите 7 - 1 CHAMPIONSHIP 11
28-05-2017 21:00 Palmsbet stadium Левски Г - Лозен 7 - 6 CHAMPIONSHIP 12
04-06-2017 14:00 ACCEDIA STADIUM Лозен - ING 4 - 2 CHAMPIONSHIP 13
11-06-2017 19:00 не е избран Гетото - Лозен 3 - 9 CHAMPIONSHIP 14
25-06-2017 21:00 не е избран Наполи - Лозен 8 - 0 CHAMPIONSHIP 16
02-07-2017 13:00 не е избран Лозен - БНС РЕД БУЛС 4 - 3 CHAMPIONSHIP 17
08-07-2017 00:00 не е избран Лозен - Черно Тото 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
20-08-2017 18:00 не е избран Тигрите - Лозен 3 - 7 CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 18:00 не е избран Лозен - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 10 CHAMPIONSHIP 2
03-09-2017 19:00 не е избран ING - Лозен 7 - 5 CHAMPIONSHIP 3
10-09-2017 21:00 не е избран Лозен - Приятели 8 - 2 CHAMPIONSHIP 4
17-09-2017 12:00 не е избран ЦВС - Лозен 1 - 3 CHAMPIONSHIP 5
24-09-2017 13:00 не е избран Лозен - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 6 CHAMPIONSHIP 6
01-10-2017 20:00 не е избран SPM -ltd - Лозен 7 - 1 CHAMPIONSHIP 7
08-10-2017 20:00 не е избран Лозен - El Stars 3 - 4 CHAMPIONSHIP 8
15-10-2017 19:00 не е избран Изтокът - Лозен 0 - 9 CHAMPIONSHIP 9
22-10-2017 16:00 ACCEDIA STADIUM Лозен - ПСЖ София 9 - 1 CHAMPIONSHIP 10
29-10-2017 20:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 3 - 2 CHAMPIONSHIP 11
05-11-2017 17:00 не е избран Лозен - Гетото 3 - 2 CHAMPIONSHIP 12
12-11-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Лозен 1 - 5 CHAMPIONSHIP 13
19-11-2017 00:00 не е избран Кралете - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 14
26-11-2017 00:00 не е избран Лозен - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 15
03-12-2017 17:00 не е избран Левски Г - Лозен 8 - 3 CHAMPIONSHIP 16
17-12-2017 14:00 не е избран Лозен - Наполи - CHAMPIONSHIP 17
07-01-2018 15:00 Palmsbet stadium Лозен* - Nike Team* 6 - 3 Група H 1
13-01-2018 10:00 Царско село Локо Вакарел* - Лозен* 2 - 2 Група H 2
20-01-2018 14:00 не е избран Лозен* - Фен клуб Нюкасъл България* 1 - 5 Група H 3
28-01-2018 10:00 не е избран Лозен* - Стабилните* 0 - 11 Група H 4
03-02-2018 11:00 не е избран Малки страсти Лазур Свети Влас - София* - Лозен* 13 - 3 Група H 5
22-02-2018 20:45 не е избран Лозен - Valencia C.F. 9 - 4 CHAMPIONSHIP 1
25-02-2018 12:00 не е избран Галактико - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2018 17:00 не е избран Лозен - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 3 CHAMPIONSHIP 3
18-03-2018 19:00 не е избран El Stars - Лозен 5 - 3 CHAMPIONSHIP 4
01-04-2018 20:00 не е избран Бирал Мадрид - Лозен 3 - 5 CHAMPIONSHIP 6
15-04-2018 18:00 не е избран Лозен - Приятели 7 - 9 CHAMPIONSHIP 7
22-04-2018 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 5 - 4 CHAMPIONSHIP 8
29-04-2018 09:00 не е избран Лозен - Амфетико 5 - 0 CHAMPIONSHIP 9
29-04-2018 10:00 не е избран Лозен - Опаковка БГ 3 - 1 CHAMPIONSHIP 15
13-05-2018 17:00 не е избран Пеликан - Лозен 4 - 7 CHAMPIONSHIP 10
20-05-2018 21:00 не е избран Лозен - ФК Пълна Мрежа 3 - 4 CHAMPIONSHIP 11
27-05-2018 00:00 не е избран Изтокът - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
01-06-2018 00:00 не е избран ФК Искър - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
03-06-2018 17:00 не е избран Лозен - ПСЖ София 6 - 4 CHAMPIONSHIP 13
10-06-2018 16:00 не е избран DELTA - Лозен 3 - 6 CHAMPIONSHIP 14
01-07-2018 19:00 не е избран Лозен - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 9 - 1 CHAMPIONSHIP 17
22-08-2018 20:45 не е избран Лозен - ЦВС 1 - 3 CHAMPIONSHIP 5
02-09-2018 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Лозен 6 - 4 CHAMPIONSHIP 1
16-09-2018 20:00 не е избран Лозен - ЦВС 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
30-09-2018 13:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Лозен 5 - 9 CHAMPIONSHIP 3
07-10-2018 13:00 не е избран Лозен - Стабилните 1 - 5 CHAMPIONSHIP 4
14-10-2018 20:00 не е избран Кобра - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 5
21-10-2018 18:00 не е избран Лозен - Пеликан 1 - 6 CHAMPIONSHIP 6
27-10-2018 20:00 не е избран El Stars - Лозен 15 - 1 CHAMPIONSHIP 7
28-10-2018 00:00 не е избран Лозен - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
04-11-2018 14:00 не е избран Опаковка БГ - Лозен 2 - 1 CHAMPIONSHIP 9
11-11-2018 15:00 не е избран Лозен - ПСЖ София 4 - 3 CHAMPIONSHIP 10
24-11-2018 18:00 не е избран Лозен - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 4 - 2 CHAMPIONSHIP 12
25-11-2018 14:00 не е избран Бирал Мадрид - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
02-12-2018 17:00 не е избран Лозен - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 4 CHAMPIONSHIP 14
08-12-2018 18:00 не е избран Приятели - Лозен *5 - 5 CHAMPIONSHIP 11
31-12-2018 00:00 не е избран Va Pu Cu Sofia - Лозен 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
05-01-2019 17:00 Царско село Лозен - Genius Sports 6 - 2 Accedia 1
13-01-2019 10:00 не е избран Лозен - SSI 4 - 4 Accedia 2
20-01-2019 13:00 не е избран PalmsBet - Лозен 2 - 9 Accedia 3
27-01-2019 11:00 не е избран Лозен - Цървена Звезда 5 - 0 Accedia 4
10-02-2019 11:00 не е избран ASI TEAM - Лозен 1 - 13 Accedia 5
21-02-2019 19:45 не е избран Лозен - ФК ИХТИМАН 5 - 1 ВТОРА ФАЗА
23-02-2019 14:00 не е избран Лозен - Кракра Перник 0 - 3 ВТОРА ФАЗА
10-03-2019 16:00 не е избран Лозен - ФК Устрем 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
17-03-2019 16:00 не е избран SSI - Лозен 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
24-03-2019 19:00 не е избран Лозен - Вълците 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
31-03-2019 19:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Лозен 3 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
07-04-2019 19:00 не е избран Лозен - Неудобните 2 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
14-04-2019 20:00 не е избран Хищниците - Лозен 1 - 12 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
01-05-2019 19:00 не е избран Лозен - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
05-05-2019 19:00 не е избран Лозен - SPM -ltd 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
12-05-2019 16:00 не е избран Winbet - Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
19-05-2019 18:00 не е избран Приятели - Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
02-06-2019 17:00 не е избран Лозен - Happy Boys 9 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
16-06-2019 18:00 не е избран Бандата - Лозен 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 21
23-06-2019 17:00 не е избран Лозен - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 1 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
30-06-2019 16:00 не е избран СТЪРШЕЛ - Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
14-07-2019 19:15 не е избран Осма хирургия - Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
18-08-2019 20:00 не е избран Стабилните - Лозен 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
25-08-2019 18:00 не е избран Квартала - Лозен 1 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-09-2019 19:00 не е избран Лозен - Stomana Industry 3 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
15-09-2019 20:00 не е избран Лозен - ФК Професорите 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
29-09-2019 20:00 не е избран Лозен - Гробарите Технополис Надежда 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
05-10-2019 19:00 не е избран Лозен - Опаковка БГ 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10