София

Младен Любенов Младенов

клубове

роден на: 24.07.1988

години: 31

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
24-08-2014 13:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - Три Сигми ФК 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
24-08-2014 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - Вълците 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 14:00 ACCEDIA STADIUM ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели *2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
31-08-2014 22:00 ACCEDIA STADIUM Лозен - ФК Елин Пелин 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 11:00 не е избран ФК Елин Пелин - Verso Travel 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
07-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - Белите кончета 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
14-09-2014 13:00 не е избран ФК Керамик - ФК Елин Пелин 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
14-09-2014 19:00 Palmsbet stadium Drink Team - Приятели 1 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
24-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Приятели - Fresh Market 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
25-09-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК Елин Пелин - Неудобните 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
28-09-2014 10:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Червена Звезда - Приятели 0 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
05-10-2014 11:00 не е избран Приятели - ЦВС 2 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
05-10-2014 18:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Елин Пелин 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 16:00 не е избран Приятели - Черно тото 3 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
12-10-2014 21:00 не е избран ФК Елин Пелин - НДП Стрелци 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
19-10-2014 18:00 не е избран Mladost Team - Приятели 1 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
23-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК Елин Пелин - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-10-2014 12:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Елин Пелин 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2014 22:00 не е избран Приятели - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 2 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
02-11-2014 00:00 не е избран Баджанаците - Приятели 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
09-11-2014 12:00 не е избран Приятели - PNG 4 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
16-11-2014 16:00 не е избран DELTA - Приятели 2 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
16-11-2014 22:00 не е избран ФК Елин Пелин - Хищниците 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
19-11-2014 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
23-11-2014 09:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2014 18:00 не е избран Приятели - Играчорите 0 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
27-11-2014 22:30 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Елин Пелин 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
30-11-2014 14:00 не е избран ФК Елин Пелин - БАЛКАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2014 21:00 не е избран Кралете - Приятели 2 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
04-12-2014 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Елин Пелин 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-12-2014 10:00 не е избран Приятели - ФК Редута 10 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
07-12-2014 14:00 не е избран ФК Елин Пелин - Белите Якички 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
14-12-2014 13:00 не е избран Еконт 61 - Приятели 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
14-12-2014 17:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Елин Пелин 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
11-01-2015 11:00 не е избран ЖИВЕЛИ - Приятели 6 - 5 Група D 1
18-01-2015 10:00 не е избран FK LP SUPER SPORT - Приятели 11 - 18 Група D 2
25-01-2015 12:00 не е избран Приятели - Standard Boys 7 - 1 Група D 3
25-01-2015 20:45 не е избран Приятели - Majestic - Финални плейофи
31-01-2015 20:00 не е избран GOLD INS - Приятели 4 - 3 Група D 4
07-02-2015 14:00 не е избран Приятели - White Widow 5 - 0 Група D 5
13-02-2015 19:00 не е избран El Stars - ФК Елин Пелин 1 - 4 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 1
13-02-2015 20:00 не е избран Приятели - ШОПИТЕ 7 - 1 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група A 1
15-02-2015 15:00 не е избран Приятели - Белите Якички 2 - 5 ВТОРА ФАЗА 1
16-02-2015 19:00 не е избран ФК Керамик - ФК Елин Пелин 0 - 5 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 2
16-02-2015 20:00 не е избран Приятели - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 3 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група A 2
20-02-2015 19:00 не е избран ФК Елин Пелин - Skypharm - ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 3
20-02-2015 20:00 не е избран Бохемите - Приятели - ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група A 3
22-02-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Спортинг - ФК Елин Пелин 0 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 1
22-02-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM ФК ЕВРОПА - Приятели 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
28-02-2015 13:00 не е избран ФК Елин Пелин - Приятели 0 - 0 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Втора фаза 1
03-03-2015 15:00 не е избран Приятели - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 3 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Втора фаза 2
03-03-2015 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - El Stars 4 - 2 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Втора фаза 3
15-03-2015 09:00 не е избран Fresh Market - Приятели *3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 3
15-03-2015 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Елин Пелин 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 14:00 не е избран Приятели - ПФК "61" 10 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 4
23-03-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - ESPRIT BRIGADA 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 13:00 не е избран ФК Зебра - ФК Елин Пелин 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
31-03-2015 22:30 не е избран Червена Звезда - Приятели 2 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 5
05-04-2015 15:00 не е избран БАЛКАН - ФК Елин Пелин *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2015 19:00 не е избран Приятели - MFC Galaxy Sofia 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 6
18-04-2015 21:45 не е избран Монтевидео - Приятели 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 7
20-04-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Софийска вода 8 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 09:00 не е избран СЕЛ Равно поле - Приятели 7 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 8
26-04-2015 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Елин Пелин 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 11:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 14:00 не е избран Приятели - Черно тото 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 9
12-05-2015 22:45 не е избран ФК Елин Пелин - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
17-05-2015 00:00 не е избран Verso Travel - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
17-05-2015 16:00 не е избран Тигрите - Приятели 8 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 10
24-05-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM ФК Елин Пелин - Нюкасъл 4 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-05-2015 22:30 не е избран Приятели - Mladost Group 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 2
28-05-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Керамик *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
31-05-2015 18:00 Арена Запад Нюкасъл - ФК Елин Пелин 7 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 22:00 не е избран Ян Бибиян - Приятели 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 12
07-06-2015 11:00 не е избран Приятели - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 13
14-06-2015 14:00 не е избран Loko Vakarel - Приятели 3 - 10 LEAGUE ONE - LONDON 14
14-06-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Гаднярите Самоков - ФК Елин Пелин 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-06-2015 19:45 не е избран Приятели - Спокойните 2 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 11
21-06-2015 17:00 не е избран Приятели - Interpol 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 15
27-06-2015 14:00 не е избран Неудобните - ФК Елин Пелин 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
28-06-2015 15:00 не е избран Белите Якички - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
28-06-2015 18:00 не е избран Еконт 61 - Приятели 3 - 17 LEAGUE ONE - LONDON 16
30-06-2015 22:30 не е избран НДП Стрелци - ФК Елин Пелин *5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
03-07-2015 21:45 не е избран ФК Елин Пелин - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
05-07-2015 18:00 не е избран Приятели - Whiskey United 3 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 17
05-07-2015 19:00 не е избран ФК Елин Пелин - Хищниците 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-07-2015 21:45 не е избран Играчорите - Приятели 2 - 1 Финални плейофи
14-07-2015 19:45 не е избран ФК Елин Пелин - Sushi Shef 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
20-08-2015 20:45 не е избран Приятели - Valencia C.F. 4 - 6 Финални плейофи
22-08-2015 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели - Финални плейофи
23-08-2015 00:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 4 - 2 CHAMPIONSHIP 1
23-08-2015 21:00 не е избран ФК Елин Пелин - FC CRAZY GANG 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2015 22:00 не е избран Приятели - Majestic 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
06-09-2015 10:00 не е избран Реал София - Приятели 5 - 11 CHAMPIONSHIP 3
06-09-2015 14:00 не е избран ФК Елин Пелин - Intellect 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2015 13:00 не е избран Приятели - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 2 CHAMPIONSHIP 4
13-09-2015 15:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Елин Пелин 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
16-09-2015 22:30 не е избран Витоша - Приятели 4 - 7 CHAMPIONSHIP 5
27-09-2015 16:00 не е избран Приятели - DELTA 4 - 4* CHAMPIONSHIP 6
27-09-2015 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - ESPRIT BRIGADA 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
04-10-2015 19:00 не е избран Полиграфия Инфо - Приятели 3 - 3 CHAMPIONSHIP 7
11-10-2015 21:00 не е избран Приятели - El Stars 2 - 7 CHAMPIONSHIP 8
18-10-2015 17:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Елин Пелин 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
18-10-2015 21:00 не е избран Valencia C.F. - Приятели 7 - 2 CHAMPIONSHIP 9
25-10-2015 12:00 не е избран Приятели - МФК Люлин - METHODIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
25-10-2015 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
27-10-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Елин Пелин 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-10-2015 22:30 не е избран ФК Керамик - ФК Елин Пелин 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
01-11-2015 17:00 не е избран Лозен - Приятели 2 - 4 CHAMPIONSHIP 11
01-11-2015 19:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Малки Страсти 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
08-11-2015 18:00 не е избран Приятели - ФК ИХТИМАН 3 - 7 CHAMPIONSHIP 12
13-11-2015 18:45 не е избран НДП Стрелци - ФК Елин Пелин 4 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 13
15-11-2015 22:00 не е избран Хищниците - Приятели 4 - 2 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
22-11-2015 09:00 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 14
22-11-2015 11:00 не е избран ФК Елин Пелин - Sushi Shef 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
29-11-2015 14:00 не е избран Приятели - ING 5 - 4 CHAMPIONSHIP 15
29-11-2015 17:00 не е избран Неудобните - ФК Елин Пелин 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Софийска вода 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
06-12-2015 15:00 не е избран VILLA MARK - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
10-12-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Вълците 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
13-12-2015 00:00 не е избран Приятели - Белите Якички 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
13-12-2015 21:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Елин Пелин - MTEL PREMIER LEAGUE 17
21-02-2016 15:00 не е избран Ескус Милк - Джиа Мото 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
21-02-2016 18:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 5 - 6 CHAMPIONSHIP 1
26-02-2016 19:45 не е избран ФК Елин Пелин - Majestic 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 12:00 не е избран Приятели - Лозен 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
28-02-2016 15:00 не е избран Junior Barcelona - Ескус Милк 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 2
28-02-2016 19:00 не е избран Софийска вода - ФК Елин Пелин 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
13-03-2016 14:00 Мини футболно игрище Ботевград Ф.К. ОАЗИС - ФК Елин Пелин 1 - 7 Група O 2
13-03-2016 17:00 Мини футболно игрище Ботевград ФК Елин Пелин - Скрита Сила 10 - 3 Група O 3
17-03-2016 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 15:00 не е избран Черно тото - Ескус Милк 5 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 4
20-03-2016 21:00 не е избран Приятели - ФК ИХТИМАН 0 - 5 CHAMPIONSHIP 4
27-03-2016 10:00 не е избран ING - Приятели 4 - 4 CHAMPIONSHIP 5
27-03-2016 12:00 не е избран ФК Елин Пелин - Малки Страсти 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
27-03-2016 19:00 не е избран Ескус Милк - Кралете 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 5
03-04-2016 13:00 не е избран Приятели - ФК Пълна Мрежа 2 - 7 CHAMPIONSHIP 6
03-04-2016 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Елин Пелин 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
03-04-2016 21:00 не е избран Супичка - Ескус Милк 1 - 6 LEAGUE ONE - LONDON 6
10-04-2016 10:00 не е избран Ескус Милк - БЕСНИТЕ 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 7
10-04-2016 16:00 не е избран Класа - Приятели 12 - 6 CHAMPIONSHIP 7
10-04-2016 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - ESPRIT BRIGADA 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
12-04-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Елин Пелин 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
17-04-2016 13:00 не е избран Левски Г - Ескус Милк *4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
17-04-2016 16:00 Игрище Ловен парк ФК Елин Пелин - ФЕНИКС-ЛОВЕЧ 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2016 20:00 не е избран Приятели - Seniorite 6 - 13 CHAMPIONSHIP 8
21-04-2016 22:30 Palmsbet stadium ФК Елин Пелин - Valencia C.F. 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
24-04-2016 15:00 не е избран Ескус Милк - Белите Якички 8 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 9
25-04-2016 18:45 не е избран Intellect - ФК Елин Пелин 6 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 9
08-05-2016 18:00 не е избран Ян Бибиян - Приятели 11 - 2 CHAMPIONSHIP 3
15-05-2016 16:00 не е избран ФК Враждебна - Ескус Милк 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 10
29-05-2016 00:00 не е избран Drink Team - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
29-05-2016 20:00 не е избран Ескус Милк - Викторио Ленд 1 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
30-05-2016 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
02-06-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Хищниците - ФК Елин Пелин 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 11
05-06-2016 00:00 не е избран Фалкон - Ескус Милк 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
05-06-2016 12:00 Спортен комплекс Шампиони ДЕЛТУМ - ФК Елин Пелин 8 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-06-2016 14:00 не е избран Полиграфия Инфо - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 12
12-06-2016 00:00 не е избран Ескус Милк - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 13
12-06-2016 17:00 не е избран Приятели - Бохемите 2 - 1 CHAMPIONSHIP 13
19-06-2016 12:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
19-06-2016 15:00 не е избран Ескус Милк - Монтевидео 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 14
19-06-2016 20:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Приятели 4 - 5 CHAMPIONSHIP 14
26-06-2016 00:00 не е избран Искра Искрец - Ескус Милк 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 15
26-06-2016 00:00 не е избран FC CRAZY GANG - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
26-06-2016 15:00 не е избран Приятели - DELTA 4 - 3 CHAMPIONSHIP 15
03-07-2016 13:00 не е избран Реал София - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 16
03-07-2016 14:00 не е избран Ескус Милк - Опаковка БГ 6 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 3
03-07-2016 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - ЖИВЕЛИ 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
05-07-2016 22:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Елин Пелин 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-07-2016 18:45 не е избран Приятели - El Stars отложен CHAMPIONSHIP 10
06-07-2016 21:45 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-07-2016 20:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Приятели 3 - 1 CHAMPIONSHIP 9
10-07-2016 11:00 не е избран Приятели - Вълците 4 - 5 CHAMPIONSHIP 17
10-07-2016 20:00 не е избран Неудобните - ФК Елин Пелин 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
21-08-2016 13:00 не е избран Ескус Милк - Левски Г 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
21-08-2016 19:00 не е избран Seniorite - Приятели *6 - 6 CHAMPIONSHIP 1
24-08-2016 18:45 не е избран ФК Елин Пелин - Intellect 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 15:00 не е избран BulTeam - Ескус Милк 3 - 3* LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
28-08-2016 15:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Елин Пелин 0 - 15 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-08-2016 21:00 не е избран Приятели - ЧЕРНИТЕ КОТКИ 5 - 4 CHAMPIONSHIP 2
11-09-2016 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - Класа 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
14-09-2016 22:00 не е избран БЕСНИТЕ - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 3
18-09-2016 11:00 не е избран Приятели - Спокойните 5 - 0 CHAMPIONSHIP 4
18-09-2016 20:00 не е избран Малки Страсти - ФК Елин Пелин 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
21-09-2016 21:45 не е избран Ескус Милк - Изтокът 3 - 13 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
25-09-2016 18:00 не е избран Пирин Гоце Делчев - Приятели 4 - 1 CHAMPIONSHIP 5
28-09-2016 20:45 не е избран Ескус Милк - Супичка 6 - 11 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
29-09-2016 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Елин Пелин 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
02-10-2016 11:00 не е избран NIKE team - Ескус Милк 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
02-10-2016 14:00 не е избран ЦВС - Приятели 0 - 4 CHAMPIONSHIP 6
02-10-2016 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - Majestic 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
06-10-2016 22:30 не е избран Приятели - DELTA 4 - 5 CHAMPIONSHIP 7
09-10-2016 12:00 не е избран Ескус Милк - Лозен Сити 3 - 15 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
09-10-2016 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 8
09-10-2016 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 1 - 4 CHAMPIONSHIP 8
16-10-2016 00:00 не е избран ORANGE COUNTY - Ескус Милк 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
16-10-2016 22:00 не е избран Приятели - Ян Бибиян 4 - 17 CHAMPIONSHIP 9
20-10-2016 22:30 не е избран Хищниците - ФК Елин Пелин 10 - 15 MTEL PREMIER LEAGUE 9
23-10-2016 13:00 не е избран El Stars - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 10
23-10-2016 18:00 не е избран Ескус Милк - SPM -ltd 3 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
30-10-2016 14:00 не е избран Приятели - ING 0 - 5 CHAMPIONSHIP 11
30-10-2016 20:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Ескус Милк 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
06-11-2016 00:00 не е избран Ескус Милк - Монтевидео 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
06-11-2016 16:00 не е избран Полиграфия Инфо - Приятели 9 - 3 CHAMPIONSHIP 12
06-11-2016 22:00 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
12-11-2016 19:30 не е избран ФК Елин Пелин - Софийска вода 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 13:00 не е избран Наполи - Ескус Милк 16 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
13-11-2016 18:00 не е избран Приятели - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 3 CHAMPIONSHIP 13
16-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Елин Пелин - ФК Зебра 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
20-11-2016 00:00 не е избран Ескус Милк - Whiskey United 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
20-11-2016 12:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Керамик 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
20-11-2016 17:00 не е избран Вълците - Приятели 3 - 7 CHAMPIONSHIP 14
25-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Елин Пелин 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
27-11-2016 12:00 не е избран Приятели - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 2 CHAMPIONSHIP 15
27-11-2016 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК Елин Пелин 6 - 15 MTEL PREMIER LEAGUE 15
27-11-2016 19:00 не е избран Athletic - Ескус Милк 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
04-12-2016 12:00 не е избран Реал София - Приятели 4 - 5 CHAMPIONSHIP 16
04-12-2016 18:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК ИХТИМАН 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-12-2016 22:00 не е избран Ескус Милк - Кралете 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
10-12-2016 17:30 не е избран Неудобните - ФК Елин Пелин 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
11-12-2016 00:00 не е избран White Widow - Ескус Милк 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
11-12-2016 16:00 не е избран Приятели - LH7 4 - 3 CHAMPIONSHIP 17
11-12-2016 17:00 не е избран Valencia C.F. - ФК Елин Пелин 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 17
19-02-2017 19:00 не е избран Черно Тото - Приятели 2 - 3 CHAMPIONSHIP 1
26-02-2017 16:00 не е избран Athletic - Ескус Милк 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
26-02-2017 19:00 не е избран Приятели - Наполи 2 - 4 CHAMPIONSHIP 2
12-03-2017 17:00 Palmsbet stadium Лозен - Приятели 7 - 0 CHAMPIONSHIP 3
12-03-2017 22:00 Palmsbet stadium Ескус Милк - Супичка 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
19-03-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - El Stars 3 - 3 CHAMPIONSHIP 4
26-03-2017 00:00 IMPERIA ONLINE STADIUM Ескус Милк - 3 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
26-03-2017 10:00 ACCEDIA STADIUM ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Приятели 2 - 2* CHAMPIONSHIP 5
02-04-2017 12:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 3 - 3 CHAMPIONSHIP 6
02-04-2017 19:00 не е избран Еконт 61 - Ескус Милк 1 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
09-04-2017 15:00 не е избран Приятели - LH7 1 - 1 CHAMPIONSHIP 7
23-04-2017 14:00 не е избран ФК ЕВРОПА - Ескус Милк 3 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
23-04-2017 19:00 не е избран Реал София - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
14-05-2017 20:00 не е избран Ескус Милк - Stomana Industry 2 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
17-05-2017 21:45 Palmsbet stadium Кралете - Ескус Милк 4 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
21-05-2017 14:00 не е избран ЦВС - Приятели 3 - 7 CHAMPIONSHIP 10
21-05-2017 20:00 не е избран Ботевата Чета - Ескус Милк 8 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
24-05-2017 20:00 не е избран Приятели - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 3 - 1 CHAMPIONSHIP 11
28-05-2017 15:00 Palmsbet stadium Mladost Crew - Ескус Милк 3 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
28-05-2017 20:00 Palmsbet stadium ФК Пълна Мрежа - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 12
04-06-2017 19:00 Palmsbet stadium Ескус Милк - СТЪРШЕЛ 10 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
11-06-2017 22:00 не е избран F.C.G. - Ескус Милк 5 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
14-06-2017 20:45 не е избран Приятели - Пирин Гоце Делчев 9 - 4 CHAMPIONSHIP 9
18-06-2017 13:00 не е избран Ескус Милк - Fresh Market 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
18-06-2017 19:00 не е избран Приятели - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
19-06-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ескус Милк - Играчорите 5 - 10 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
24-06-2017 14:00 не е избран Ескус Милк - Вечно жъдни 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
25-06-2017 12:00 не е избран ING - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
25-06-2017 17:00 не е избран Опаковка БГ - Ескус Милк 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
01-07-2017 17:00 не е избран Ескус Милк - BulTeam 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
02-07-2017 00:00 не е избран Ескус Милк - Чики Рики 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
02-07-2017 00:00 не е избран Приятели - Гетото 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
06-07-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Тигрите - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
08-07-2017 18:00 не е избран Приятели - ПСЖ София 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
20-08-2017 17:00 не е избран Приятели - БНС РЕД БУЛС 2 - 5 CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 00:00 не е избран Гетото - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
03-09-2017 11:00 не е избран Приятели - Stomana Industry 6 - 2 CHAMPIONSHIP 3
05-09-2017 21:45 Palmsbet stadium Ескус Милк - Milky Group Bio 2 - 5 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
10-09-2017 21:00 не е избран Лозен - Приятели 8 - 2 CHAMPIONSHIP 4
12-09-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Ескус Милк 7 - 3 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2017 00:00 не е избран Приятели - ФК Пълна Мрежа 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
26-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Ескус Милк - Ilinden United 4 - 8 PREMIER LEAGUE 4
29-09-2017 00:00 не е избран Приятели - Наполи 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
06-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Rehau - Ескус Милк 5 - 4 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2017 00:00 не е избран Тигрите - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
11-10-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ескус Милк - Easy TV Net 18 - 4 PREMIER LEAGUE 6
15-10-2017 13:00 не е избран Приятели - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 8 - 5 CHAMPIONSHIP 9
18-10-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM MAHARANI - Ескус Милк 7 - 1 PREMIER LEAGUE 7
22-10-2017 16:00 не е избран ING - Приятели 8 - 4 CHAMPIONSHIP 10
24-10-2017 00:00 не е избран Ескус Милк - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
29-10-2017 00:00 не е избран Приятели - Кралете 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
31-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Петролтех Трейдинг - Ескус Милк 5 - 3 PREMIER LEAGUE 9
05-11-2017 20:00 не е избран Приятели - ЦВС *3 - 3 CHAMPIONSHIP 12
07-11-2017 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ескус Милк - Столичен Авто Транспорт 10 - 1 PREMIER LEAGUE 10
12-11-2017 14:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели 3 - 4 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2017 00:00 не е избран ВЕТ Юнайтед - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2017 20:00 не е избран Приятели - SPM -ltd 6 - 5 CHAMPIONSHIP 14
21-11-2017 00:00 не е избран GO PETROLEUM - Ескус Милк 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
25-11-2017 00:00 не е избран Левски Г - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
26-11-2017 18:00 не е избран El Stars - Приятели 8 - 3 CHAMPIONSHIP 15
29-11-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Ескус Милк - Вършец 0 - 7 PREMIER LEAGUE 13
03-12-2017 20:00 не е избран Приятели - Изтокът 9 - 3 CHAMPIONSHIP 16
06-12-2017 00:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Ескус Милк 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
17-12-2017 15:00 не е избран ПСЖ София - Приятели 2 - 3 CHAMPIONSHIP 17
06-01-2018 20:00 Царско село Fresh Market* - Ел старс* 14 - 3 Група B 1
13-01-2018 14:00 Царско село Полиграфия Инфо* - Ел старс* 5 - 0 Група B 2
19-01-2018 21:00 не е избран Ел старс* - Гърдова глава* 0 - 5 Група B 3
27-01-2018 00:00 не е избран Тяло пречиш ми* - Ел старс* 5 - 0 Група B 4
02-02-2018 00:00 не е избран Ел старс* - Whiskey United* 0 - 5 Група B 5
18-02-2018 14:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Приятели 3 - 8 CHAMPIONSHIP 1
25-02-2018 14:00 не е избран Приятели - Изтокът 5 - 0 CHAMPIONSHIP 2
06-03-2018 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
11-03-2018 17:00 не е избран ПСЖ София - Приятели 3 - 5 CHAMPIONSHIP 3
13-03-2018 18:45 Palmsbet stadium Ескус Милк - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 7 PREMIER LEAGUE 17
15-03-2018 18:45 не е избран Ескус Милк - Лев Инс 4 - 9 PREMIER LEAGUE 15
18-03-2018 16:00 не е избран Приятели - DELTA 3 - 2 CHAMPIONSHIP 4
21-03-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
28-03-2018 20:45 не е избран Ескус Милк - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
10-04-2018 21:45 Palmsbet stadium Петролтех Трейдинг - Ескус Милк 6 - 7 PREMIER LEAGUE 4
14-04-2018 19:00 не е избран Приятели - ФК Искър 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
15-04-2018 18:00 не е избран Лозен - Приятели 7 - 9 CHAMPIONSHIP 7
20-04-2018 19:45 не е избран Ескус Милк - ING 5 - 8 PREMIER LEAGUE 5
22-04-2018 00:00 не е избран Приятели - Valencia C.F. 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
24-04-2018 18:45 Palmsbet stadium MAHARANI - Ескус Милк 4 - 3 PREMIER LEAGUE 6
28-04-2018 18:00 не е избран Галактико - Приятели 3 - 5 CHAMPIONSHIP 9
01-05-2018 19:45 не е избран Ескус Милк - Вършец 4 - 6 PREMIER LEAGUE 7
07-05-2018 19:45 не е избран Лев Инс - Ескус Милк 12 - 5 PREMIER LEAGUE 8
13-05-2018 18:00 не е избран Приятели - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 7 - 1 CHAMPIONSHIP 10
27-05-2018 18:00 не е избран Приятели - ЦВС 4 - 4 CHAMPIONSHIP 12
29-05-2018 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Ескус Милк 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран Амфетико - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 16
01-06-2018 18:45 не е избран Rehau - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 21:45 не е избран Ескус Милк - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2018 12:00 не е избран Бирал Мадрид - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
05-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Ескус Милк - Milky Group Bio 3 - 5 PREMIER LEAGUE 11
08-06-2018 21:45 не е избран FC ALA GROUP - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
10-06-2018 21:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Приятели 5 - 6 CHAMPIONSHIP 14
17-06-2018 19:00 не е избран Приятели - БНС РЕД БУЛС 9 - 3 CHAMPIONSHIP 15
20-06-2018 20:45 не е избран Ескус Милк - Ilinden United 5 - 2 PREMIER LEAGUE 13
24-06-2018 18:00 не е избран Опаковка БГ - Приятели 0 - 3 CHAMPIONSHIP 5
26-06-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Ескус Милк 13 - 5 PREMIER LEAGUE 14
01-07-2018 15:00 не е избран Приятели - Пеликан 4 - 2 CHAMPIONSHIP 17
03-07-2018 18:45 не е избран Ескус Милк - ФК Керамик 0 - 0 PREMIER LEAGUE 15
08-07-2018 19:00 не е избран El Stars - Приятели 4 - 0 CHAMPIONSHIP 11
29-08-2018 18:45 не е избран Ескус Милк - ING 6 - 11 Западна конференция 1
02-09-2018 17:00 не е избран Приятели - Пеликан 5 - 6 CHAMPIONSHIP 1
12-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Ескус Милк 4 - 2 Западна конференция 2
15-09-2018 00:00 не е избран Ескус Милк - ДЖИ 10 5 - 0 Западна конференция 3
16-09-2018 19:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Приятели 5 - 3 CHAMPIONSHIP 2
30-09-2018 17:00 не е избран Приятели - ПСЖ София 1 - 0 CHAMPIONSHIP 3
01-10-2018 18:45 не е избран DXC.technology - Ескус Милк 5 - 0 Западна конференция 9
02-10-2018 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - Ескус Милк 3 - 3 Западна конференция 5
07-10-2018 17:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели 6 - 5 CHAMPIONSHIP 4
12-10-2018 20:45 не е избран Ескус Милк - Easy TV Net 2 - 8 Западна конференция 6
15-10-2018 22:30 не е избран Ескус Милк - PMP Build Invest 0 - 5 Западна конференция 4
17-10-2018 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Ескус Милк 5 - 0 Западна конференция 7
21-10-2018 16:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Приятели 5 - 5 CHAMPIONSHIP 6
23-10-2018 20:45 не е избран Ескус Милк - Сердика 0 - 7 Западна конференция 8
28-10-2018 16:00 не е избран Кобра - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 8
30-10-2018 19:45 не е избран Ескус Милк - МАРАДОНА 0 - 5 Западна конференция 10
01-11-2018 00:00 не е избран Va Pu Cu Sofia - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
01-11-2018 00:00 не е избран Ескус Милк - Carpe Diem FC 5 - 0 Западна конференция 12
01-11-2018 00:00 не е избран ASI TEAM - Ескус Милк 5 - 0 Западна конференция 13
01-11-2018 00:00 не е избран Glaz Trading Troyan - Ескус Милк 0 - 5 Западна конференция 11
04-11-2018 19:00 не е избран Приятели - El Stars 3 - 6 CHAMPIONSHIP 9
10-11-2018 18:00 не е избран Приятели - СТЪРШЕЛ 11 - 2 CHAMPIONSHIP 7
17-11-2018 11:30 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Приятели - Фен клуб Нюкасъл България 6 - 2 Югозапад - група H 1
17-11-2018 16:45 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Green Planet - Приятели 4 - 1 Югозапад - група H 3
17-11-2018 19:15 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Бат' Динко и Приятели - Приятели 5 - 5* КВАЛИФИКАЦИИ
24-11-2018 19:00 не е избран Приятели - Бирал Мадрид 5 - 1 CHAMPIONSHIP 12
08-12-2018 18:00 не е избран Приятели - Лозен *5 - 5 CHAMPIONSHIP 11
09-12-2018 14:00 не е избран Стабилните - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
12-12-2018 19:45 не е избран Приятели - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 2 - 0 CHAMPIONSHIP 5
18-12-2018 19:45 не е избран Ескус Милк - ДСК Банка 0 - 5 Западна конференция 16
31-12-2018 13:00 не е избран Приятели - ЦВС 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
31-12-2018 18:45 не е избран Ескус Милк - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 5 Западна конференция 14
31-12-2018 19:45 не е избран Опаковка БГ - Приятели 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
31-12-2018 19:45 не е избран Северозапад - Ескус Милк 5 - 0 Западна конференция 15
06-01-2019 10:00 Царско село Приятели - Чики Рики 4 - 1 Bianchi Coffee 1
11-01-2019 00:00 не е избран Ескус Милк - Тяло пречиш ми 0 - 5 Западна конференция 18
12-01-2019 15:00 не е избран Приятели - Loko Vakarel 13 - 0 Bianchi Coffee 2
18-01-2019 00:00 не е избран Ilinden United - Ескус Милк 0 - 0 Западна конференция 19
19-01-2019 14:00 не е избран Осма хирургия - Приятели 0 - 7 Bianchi Coffee 3
26-01-2019 13:00 не е избран Приятели - Whiskey United 2 - 0 Bianchi Coffee 4
01-02-2019 00:00 не е избран Milky Group Bio - Ескус Милк 5 - 0 Западна конференция 17
10-02-2019 12:00 не е избран ФК Бучино - Приятели 2 - 7 Bianchi Coffee 5
17-02-2019 13:00 не е избран Приятели - България Тим 8 - 0 ВТОРА ФАЗА
23-02-2019 13:00 не е избран Приятели - FC A.C.A.B - 2018 8 - 4 ВТОРА ФАЗА
01-03-2019 19:00 Царско село Приятели - Тяло пречиш ми 1 - 2 ВТОРА ФАЗА
17-03-2019 18:00 не е избран Вълците - Приятели 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
24-03-2019 17:00 не е избран Приятели - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
28-03-2019 19:00 не е избран Приятели - Малинките 2 - 3 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 1
31-03-2019 20:00 не е избран Неудобните - Приятели 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
01-04-2019 18:00 не е избран SPM -ltd - Приятели 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
04-04-2019 19:00 не е избран ФК Мургаш - Приятели 3 - 6 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 2
07-04-2019 19:00 ACCEDIA STADIUM Приятели - Хищниците 1 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
14-04-2019 18:00 Терен 2 - Младежки център Приятели - АФК Гробарите 0 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-04-2019 19:00 не е избран ФК Елин Пелин - Приятели 8 - 1 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 4
25-04-2019 19:00 не е избран Приятели - ФК Илюминати *3 - 3 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 5
01-05-2019 19:00 не е избран Приятели - ФК Керамик 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 10
01-05-2019 19:00 не е избран Тигрите - Приятели 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
02-05-2019 19:00 не е избран Приятели - El Stars 0 - 6 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 3
02-05-2019 19:00 не е избран Стабилните - Приятели 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 6
09-05-2019 19:00 не е избран Приятели - FORZA MILAN 10 - 6 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 7
12-05-2019 17:00 не е избран Приятели - SSI 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
19-05-2019 18:00 не е избран Приятели - Лозен 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
23-05-2019 19:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Приятели 0 - 5 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 9
30-05-2019 20:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Ел Пасо - Приятели 5 - 6 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 11
02-06-2019 16:00 не е избран Приятели - Стабилните 2 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
08-06-2019 12:30 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Приятели - Атлетико 5 - 0 Купа на Елинпелинските шампиони КЕШ 8
09-06-2019 17:00 не е избран Приятели - Happy Boys 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
16-06-2019 16:00 не е избран ПАРТИЗАН Челопечене 2012 - Приятели 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
30-06-2019 17:00 не е избран Опаковка БГ - Приятели 2 - 7 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
07-07-2019 18:00 не е избран Приятели - Квартала 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
14-07-2019 18:15 не е избран Приятели - СТЪРШЕЛ 6 - 9 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
25-08-2019 18:00 не е избран Stomana Industry - Приятели 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
01-09-2019 19:00 не е избран Приятели - Осма хирургия - LEAGUE ONE - MANCHESTER 16
08-09-2019 19:00 не е избран ФК Професорите - Приятели - LEAGUE ONE - MANCHESTER 17
15-09-2019 19:00 не е избран Приятели - Winbet - LEAGUE ONE - MANCHESTER 18
22-09-2019 19:00 не е избран Гробарите Технополис Надежда - Приятели - LEAGUE ONE - MANCHESTER 19
29-09-2019 18:00 не е избран Приятели - Бандата - LEAGUE ONE - MANCHESTER 20
06-10-2019 19:00 не е избран ФК Устрем - Приятели - LEAGUE ONE - MANCHESTER 21