София

Ангел Георгиев Станков

клубове

роден на: 01.12.1986

години: 32

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
21-08-2016 21:00 не е избран Лидер - Африка Юнайтед 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 1
28-08-2016 12:00 не е избран Африка Юнайтед - Играчорите 11 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 2
11-09-2016 13:00 не е избран Джиа Мото - Африка Юнайтед 1 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 3
18-09-2016 17:00 не е избран Африка Юнайтед - Junior Barcelona 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 4
02-10-2016 18:00 не е избран ПСЖ София - Африка Юнайтед 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
09-10-2016 21:00 не е избран Африка Юнайтед - 3 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 6
16-10-2016 15:00 не е избран Белите кончета - Африка Юнайтед 0 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 7
23-10-2016 14:00 не е избран Африка Юнайтед - ESTUPIDEZ 10 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 8
30-10-2016 17:00 не е избран Напълно непознати - Африка Юнайтед 3 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 9
06-11-2016 18:00 не е избран Лозен - Африка Юнайтед 2 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 10
13-11-2016 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Белите Якички 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
20-11-2016 00:00 не е избран По-добрите - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 12
27-11-2016 14:00 не е избран Африка Юнайтед - МФК Динамо София 2007 9 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
04-12-2016 16:00 не е избран Червена Звезда (Горни Богров) - Африка Юнайтед 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 14
11-12-2016 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Еконт 61 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 15
08-01-2017 11:00 не е избран Африка Юнайтед - Пирин Гоце Делчев 3 - 5 EFBET Света Троица 1
14-01-2017 21:00 не е избран Софийска вода - Африка Юнайтед 5 - 0 EFBET Света Троица 2
22-01-2017 16:00 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 5 - 4 EFBET Света Троица 3
28-01-2017 13:00 не е избран Африка Юнайтед - The Mannschaft 2 - 3 EFBET Света Троица 4
04-02-2017 21:00 не е избран Enetpulse - Африка Юнайтед 0 - 5 EFBET Света Троица 5
11-03-2017 18:30 не е избран Африка Юнайтед - FC ALA GROUP 0 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
31-03-2017 21:45 Palmsbet stadium Mat Star - Африка Юнайтед 8 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
08-04-2017 19:30 не е избран Африка Юнайтед - Пирин Гоце Делчев 11 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
22-04-2017 21:30 не е избран Торпедо-София - Африка Юнайтед 5 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
13-05-2017 21:30 не е избран Африка Юнайтед - FC BAUHAUS ARENA 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
20-05-2017 21:30 не е избран Африка Юнайтед - Media United 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
22-05-2017 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Африка Юнайтед - The Mannschaft 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
27-05-2017 20:30 Palmsbet stadium Белите София - Африка Юнайтед 5 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
09-06-2017 21:00 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
17-06-2017 20:00 не е избран Африка Юнайтед - JAGUARES 1 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
19-06-2017 22:30 не е избран Santos - Африка Юнайтед 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
24-06-2017 20:00 не е избран Наполи - Африка Юнайтед 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
30-06-2017 21:45 не е избран Африка Юнайтед - McDonald's 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
05-07-2017 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Ultras Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
09-07-2017 19:00 не е избран ФК Отборчето - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
02-09-2017 00:00 не е избран NEXT GEN - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
02-09-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - FC BAUHAUS ARENA 16 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
02-09-2017 21:00 не е избран Северозапад - Mat Star 5 - 3 PREMIER LEAGUE 2
09-09-2017 20:00 не е избран Африка Юнайтед - ФК Западно Ехо 7 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
15-09-2017 21:45 не е избран Ultras Team - Африка Юнайтед 2 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
28-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Северозапад 3 - 1 PREMIER LEAGUE 1
28-09-2017 22:30 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - Белите София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
30-09-2017 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Мойто слабо място 7 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
30-09-2017 21:00 не е избран Северозапад - Serdika-Sofia 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
13-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM McDonald's - Африка Юнайтед 2 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
14-10-2017 19:00 не е избран Северозапад - МФК "Булгари" 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2017 18:00 не е избран Африка Юнайтед - Bianchi Coffee 17 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
23-10-2017 22:30 Palmsbet stadium Без напрежение - Северозапад 1 - 4 PREMIER LEAGUE 3
28-10-2017 19:00 не е избран Северозапад - Витоша Бистрица 9 - 2 PREMIER LEAGUE 9
28-10-2017 20:00 не е избран Santos - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
04-11-2017 00:00 не е избран Тренто - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
04-11-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Джиа Мото 8 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
10-11-2017 00:00 не е избран Ант студио - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
10-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Валяците 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
10-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - JAGUARES 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
18-11-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
25-11-2017 00:00 не е избран Бандата - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
25-11-2017 00:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2017 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Северозапад 1 - 5 PREMIER LEAGUE 14
09-12-2017 00:00 не е избран ФК Отборчето - Африка Юнайтед 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
09-12-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Торпедо-София 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
15-12-2017 20:45 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
06-02-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM МАРАДОНА - Северозапад 4 - 9 PREMIER LEAGUE 8
14-03-2018 19:00 не е избран Без напрежение - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
16-03-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - Африка Юнайтед 1 - 1 PREMIER LEAGUE 1
19-03-2018 19:45 Palmsbet stadium Северозапад - Актив комерс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
24-03-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
30-03-2018 21:45 не е избран Валяците - Африка Юнайтед 6 - 3 PREMIER LEAGUE 3
31-03-2018 18:00 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 1 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 19:00 не е избран ФК Западно Ехо - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
14-04-2018 21:00 не е избран Африка Юнайтед - Сердика 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
21-04-2018 18:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Африка Юнайтед 4 - 9 PREMIER LEAGUE 5
21-04-2018 19:00 не е избран Северозапад - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
27-04-2018 21:45 не е избран Северозапад - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2018 00:00 не е избран Mat Star - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
11-05-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0 PREMIER LEAGUE 8
12-05-2018 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Carpe Diem FC 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
19-05-2018 19:00 не е избран МАРАДОНА - Африка Юнайтед 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
02-06-2018 20:00 не е избран Африка Юнайтед - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2018 20:00 не е избран Северозапад - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
07-06-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
08-06-2018 20:45 не е избран Северозапад - Валяците 4 - 3 PREMIER LEAGUE 10
09-06-2018 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
18-06-2018 22:30 не е избран Сердика - Северозапад 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
20-06-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - PMP Build Invest 2 - 4 PREMIER LEAGUE 11
22-06-2018 00:00 не е избран Без напрежение - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
23-06-2018 19:00 не е избран Северозапад - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
26-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Северозапад 5 - 6 PREMIER LEAGUE 9
01-07-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
05-07-2018 22:30 не е избран Африка Юнайтед - Северозапад 1 - 8 PREMIER LEAGUE 13
07-07-2018 20:00 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 3 - 11 PREMIER LEAGUE 15
12-07-2018 20:30 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - Северозапад 1 - 2 PREMIER LEAGUE 4
12-07-2018 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Северозапад - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
16-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - Африка Юнайтед 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
17-07-2018 20:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - ВМРО 18 - 0 Група G 1
25-07-2018 20:45 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - Африка Юнайтед 2 - 5 Група G 2
27-07-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Дружба 5 - 0 Група G 3
08-08-2018 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Профи Спорт 2 - 2 Група G 4
14-08-2018 21:45 не е избран A.C.A.B. - Африка Юнайтед 6 - 8 Група G 5
20-08-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Опаковка БГ 2 - 3 Елиминации
28-08-2018 21:45 не е избран Сердика - Северозапад 2 - 4 Западна конференция 1
28-08-2018 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Африка Юнайтед 2 - 4 Източна конференция 1
01-09-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Наполи 5 - 0 Premier League Last 8 4
01-09-2018 21:45 не е избран Северозапад - Glaz Trading Troyan 5 - 0 Западна конференция 4
11-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - V-TAC EUROPE 4 - 1 Източна конференция 2
12-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - DXC.technology 4 - 3 Западна конференция 2
16-09-2018 18:00 не е избран Африка Юнайтед - Вълците 0 - 1 Premier League Last 8 2
18-09-2018 18:45 Palmsbet stadium МАРАДОНА - Северозапад 5 - 6 Западна конференция 3
21-09-2018 18:45 не е избран FC ALA GROUP - Африка Юнайтед 4 - 9 Източна конференция 3
26-09-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 10 - 8 Източна конференция 4
30-09-2018 22:00 не е избран Intellect - Африка Юнайтед 3 - 5 Premier League Last 8 3
01-10-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 8
01-10-2018 00:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Африка Юнайтед 0 - 5 Premier League Last 8 6
01-10-2018 00:00 не е избран Северозапад - Skypharm 5 - 0 Западна конференция 6
03-10-2018 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Африка Юнайтед 6 - 1 Източна конференция 5
09-10-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - ФК Керамик 3 - 6 Източна конференция 6
13-10-2018 18:00 не е избран ВМРО - Африка Юнайтед 4 - 2 Premier League Last 8 5
14-10-2018 20:00 не е избран Carpe Diem FC - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 5
16-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Африка Юнайтед 5 - 2 Източна конференция 7
17-10-2018 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Северозапад 3 - 6 Западна конференция 7
18-10-2018 18:45 не е избран ФК ИХТИМАН - Африка Юнайтед 5 - 0 Premier League Last 8 1
20-10-2018 09:00 СК Езерец - терен 1 Тяло пречиш ми - Северозапад 1 - 2 Югозапад - група А 1
20-10-2018 11:30 СК Езерец - терен 1 Северозапад - МФК Средногорец (Златица) 13 - 1 Югозапад - група А 2
20-10-2018 14:00 СК Езерец - терен 2 Холандците - Северозапад 2 - 6 Югозапад - група А 3
21-10-2018 16:00 не е избран Африка Юнайтед - Полиграфия Инфо 2 - 4 Premier League Last 8 7
23-10-2018 18:45 не е избран Африка Юнайтед - Bamboo Beach 9 - 3 Източна конференция 8
28-10-2018 16:00 не е избран Африка Юнайтед - ФК ИХТИМАН 0 - 5 Premier League Last 8 8
30-10-2018 00:00 не е избран Вълците - Африка Юнайтед 5 - 0 Premier League Last 8 9
31-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - ДСК Банка 9 - 1 Западна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран Ilinden United - Северозапад 0 - 5 Западна конференция 12
01-11-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Intellect 0 - 5 Premier League Last 8 10
01-11-2018 00:00 не е избран Наполи - Африка Юнайтед 0 - 5 Premier League Last 8 11
01-11-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - ВМРО 0 - 0 Premier League Last 8 12
02-11-2018 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - Африка Юнайтед 3 - 8 Източна конференция 9
07-11-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - Северозапад 2 - 1 Западна конференция 10
07-11-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Rehau 9 - 3 Източна конференция 10
13-11-2018 19:45 не е избран A.C.A.B. - Африка Юнайтед 6 - 2 Източна конференция 11
21-11-2018 20:45 не е избран Витоша Бистрица - Африка Юнайтед 0 - 5 Източна конференция 12
27-11-2018 18:45 Palmsbet stadium Африка Юнайтед - SSV 5 - 4 Източна конференция 13
04-12-2018 19:45 не е избран Валяците - Северозапад 1 - 5 Западна конференция 14
05-12-2018 20:45 не е избран ОК Супер Транс - Африка Юнайтед 0 - 5 Източна конференция 14
13-12-2018 19:45 не е избран Африка Юнайтед - Вършец 0 - 3 Източна конференция 15
31-12-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - Столичен Авто Транспорт 5 - 0 Premier League Last 8 13
31-12-2018 00:00 не е избран Полиграфия Инфо - Африка Юнайтед 5 - 0 Premier League Last 8 14
31-12-2018 19:45 не е избран Северозапад - Ескус Милк 5 - 0 Западна конференция 15
05-01-2019 19:45 не е избран Африка Юнайтед - iSTYLE 5 - 0 Източна конференция 17
05-01-2019 20:45 не е избран Северозапад - FK Kafana Stefanovic 5 - 0 Западна конференция 17
09-01-2019 00:00 Царско село Северозапад - FK Kafana Stefanovic 10 - 5 Пицария Джовани 1
09-01-2019 00:00 Царско село Африка Юнайтед - Сицилианците* 3 - 7 Пицария Джовани 1
09-01-2019 00:00 не е избран Африка Юнайтед - FK Kafana Stefanovic 3 - 0 Пицария Джовани 3
27-01-2019 12:00 не е избран Африка Юнайтед - Стабилните 3 - 2 Пицария Джовани 4
КР не е избран Северозапад - Левски Паталеница* 2 - 4 Пицария Джовани 4
01-02-2019 18:45 не е избран Северозапад - ING 5 - 0 Западна конференция 13
01-02-2019 20:00 не е избран Стабилните - Северозапад 4 - 9 Пицария Джовани 3
01-02-2019 20:45 не е избран Северозапад - ВЕТ Юнайтед 5 - 0 Западна конференция 19
03-02-2019 13:30 не е избран Северозапад - Африка Юнайтед 5 - 0 Пицария Джовани 2
09-02-2019 17:00 не е избран Левски Паталеница* - Африка Юнайтед 5 - 0 Пицария Джовани 5
11-02-2019 19:45 не е избран Easy TV Net - Северозапад 0 - 8 Западна конференция 18
11-02-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 10 - 2 Източна конференция 18
12-02-2019 20:00 не е избран Сицилианците* - Северозапад 7 - 1 Пицария Джовани 5
16-02-2019 17:30 не е избран ФК Бучино - Северозапад 3 - 5 ВТОРА ФАЗА
17-02-2019 10:00 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Африка Юнайтед 1 - 5 ВТОРА ФАЗА
21-02-2019 00:00 не е избран Африка Юнайтед - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 5 - 0 Източна конференция 19
21-02-2019 19:45 не е избран Африка Юнайтед - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 8 ВТОРА ФАЗА
22-02-2019 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Северозапад 2 - 0 ВТОРА ФАЗА
25-02-2019 19:45 не е избран PMP Build Invest - Северозапад 2 - 3 Западна конференция 16
27-02-2019 20:45 Palmsbet stadium PalmsBet - Африка Юнайтед 5 - 2 Източна конференция 16
28-02-2019 19:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 3 - 0 Западна конференция 11
20-03-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Северозапад 2 - 1 PREMIER LEAGUE 2
20-03-2019 21:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Африка Юнайтед 0 - 3 PREMIER LEAGUE 2
28-03-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Milky Group Bio 0 - 2 PREMIER LEAGUE 3
29-03-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - DXC.technology 2 - 8 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2019 19:00 не е избран Северозапад - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
02-04-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - ФК Керамик 6 - 7 PREMIER LEAGUE 5
06-04-2019 15:00 ACCEDIA STADIUM Северозапад - МФК ЦСКА 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Африка Юнайтед 6 - 6 PREMIER LEAGUE 4
14-04-2019 11:00 Hadzhiev Arena 1 МФК ЦСКА - Северозапад 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Африка Юнайтед 7 - 3 PREMIER LEAGUE 6
23-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Африка Юнайтед - Северозапад 3 - 5 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 00:00 не е избран Северозапад - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2019 19:00 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Африка Юнайтед 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
01-05-2019 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Вършец 4 - 1 PREMIER LEAGUE 1
01-05-2019 20:45 не е избран Северозапад - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
07-05-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Африка Юнайтед 7 - 3 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - Околчица /Враца/ 3 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-05-2019 18:45 не е избран Малки Страсти - Северозапад 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
14-05-2019 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 2 - 2 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2019 21:00 ИЗКУСТВЕН ТЕРЕН 1 "ХРИСТО БОТЕВ Околчица /Враца/ - Северозапад 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-05-2019 18:45 не е избран Северозапад - Тяло пречиш ми 2 - 1 PREMIER LEAGUE 10
22-05-2019 21:45 не е избран Intellect - Африка Юнайтед 2 - 9 PREMIER LEAGUE 15
27-05-2019 19:45 не е избран Intellect - Северозапад 3 - 8 PREMIER LEAGUE 11
06-06-2019 22:30 не е избран Северозапад - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 7 - 1 PREMIER LEAGUE 12
10-06-2019 18:45 не е избран МАРАДОНА - Северозапад 1 - 5 PREMIER LEAGUE 13
10-06-2019 21:45 не е избран Малки Страсти - Африка Юнайтед 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
17-06-2019 21:45 не е избран Северозапад - Вършец 5 - 1 PREMIER LEAGUE 14
18-06-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Тяло пречиш ми 1 - 4 PREMIER LEAGUE 14
21-06-2019 20:45 не е избран Северозапад - ФК Керамик 8 - 1 PREMIER LEAGUE 1
21-06-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - Milky Group Bio 3 - 5 PREMIER LEAGUE 11
25-06-2019 20:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Северозапад 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Северозапад 8 - 11 PREMIER LEAGUE 5
03-07-2019 20:45 не е избран Северозапад - DXC.technology 4 - 2 PREMIER LEAGUE 16
03-07-2019 21:45 не е избран Африка Юнайтед - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 9 PREMIER LEAGUE 16
08-07-2019 20:45 не е избран МАРАДОНА - Африка Юнайтед 3 - 2 PREMIER LEAGUE 17
09-07-2019 20:00 не е избран Актив комерс - Северозапад 6 - 3 PREMIER LEAGUE 17