Пловдив

Ивайло Валентинов Вълчев

клубове

роден на: 13.08.1991

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
12-03-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - СИНИ ОРЛИ 6 - 1 ВИСША ЛИГА 1
14-03-2014 19:00 СЦ Арена Криско - ФК Спартак 2 - 3 ВИСША ЛИГА 1
20-03-2014 21:00 СЦ Арена Криско - Балканска Гозба 7 - 3 ВИСША ЛИГА 2
21-03-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Мас Гранде 3 - 1 ВИСША ЛИГА 2
25-03-2014 20:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ВИСША ЛИГА 3
27-03-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - Криско 4 - 4 ВИСША ЛИГА 3
01-04-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - VIP Dent 3 - 7 ВИСША ЛИГА 4
03-04-2014 19:00 СЦ Арена Криско - Lauta Army Fight Club 2 - 4 ВИСША ЛИГА 4
08-04-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - VIP Dent 2 - 18 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-04-2014 20:00 СЦ Арена Криско - FC Siza Sport 7 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-04-2014 20:00 СЦ Арена ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ВИСША ЛИГА 5
17-04-2014 21:00 СЦ Арена Фитони - Криско 5 - 2 ВИСША ЛИГА 5
23-04-2014 20:00 ВСИ 1 терен СИНИ ОРЛИ - АФК Гарата 6 - 3 ВИСША ЛИГА 6
08-05-2014 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Криско 0 - 3 ВИСША ЛИГА 7
09-05-2014 19:00 СЦ Арена Гражданите - СИНИ ОРЛИ 6 - 4 ВИСША ЛИГА 7
09-05-2014 19:00 СЦ Арена FC Galacticos - Криско 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
13-05-2014 19:00 СЦ Арена ФК Спартак - СИНИ ОРЛИ 3 - 6 ВИСША ЛИГА 8
19-05-2014 19:00 ВСИ 1 терен Криско - VIP Dent 4 - 4 ВИСША ЛИГА 8
22-05-2014 19:00 СЦ Арена Криско - VIP Dent 0 - 12 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-05-2014 18:00 СЦ Арена Криско - Мас Гранде 5 - 0 ВИСША ЛИГА 6
29-05-2014 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - Криско 8 - 1 ВИСША ЛИГА 9
30-05-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - BONELLI 8 - 4 ВИСША ЛИГА 9
05-06-2014 19:00 СЦ Арена Криско - АФК Гарата 4 - 3 ВИСША ЛИГА 10
05-06-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - СИНИ ОРЛИ 2 - 6 ВИСША ЛИГА 10
11-06-2014 20:00 СЦ Арена Гражданите - Криско 5 - 5 ВИСША ЛИГА 11
13-06-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Десант-68 4 - 2 ВИСША ЛИГА 11
19-06-2014 21:00 СЦ Арена Криско - СИНИ ОРЛИ 3 - 5 ВИСША ЛИГА 12
23-06-2014 20:00 СЦ Арена BONELLI - Криско 4 - 5 ВИСША ЛИГА 13
27-06-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 7 - 4 ВИСША ЛИГА 13
03-07-2014 20:00 СЦ Арена Криско - ЕЛМА ТАКСИ 5 - 5 ВИСША ЛИГА 14
03-07-2014 21:00 СЦ Арена ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА - СИНИ ОРЛИ 3 - 6 ВИСША ЛИГА 14
07-07-2014 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Lauta Army Fight Club 2 - 3 ВИСША ЛИГА 15
10-07-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - Криско 5 - 3 ВИСША ЛИГА 15
28-08-2014 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - Криско 3 - 0 ВИСША ЛИГА 16
29-08-2014 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Фитони 7 - 4 ВИСША ЛИГА 16
04-09-2014 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Криско 3 - 3 ВИСША ЛИГА 17
08-09-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 0 ВИСША ЛИГА 18
08-09-2014 21:00 СЦ Арена Криско - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 8 - 4 ВИСША ЛИГА 18
18-09-2014 00:00 СЦ Арена Lauta Army Fight Club - Криско 0 - 5 ВИСША ЛИГА 19
19-09-2014 19:00 СЦ Арена Мас Гранде - СИНИ ОРЛИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 17
23-09-2014 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 6 - 5 ВИСША ЛИГА 20
24-09-2014 20:00 СЦ Арена Криско - Фитони 6 - 5 ВИСША ЛИГА 20
29-09-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - СИНИ ОРЛИ 1 - 4 ВИСША ЛИГА 21
02-10-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 19
02-10-2014 20:00 СЦ Арена Мас Гранде - Криско 4 - 7 ВИСША ЛИГА 21
07-10-2014 20:00 СЦ Арена Криско - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 5 ВИСША ЛИГА 22
13-10-2014 19:30 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Спартак 6 - 6 ВИСША ЛИГА 23
14-10-2014 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Криско 8 - 0 ВИСША ЛИГА 23
16-10-2014 20:00 ВСИ 1 терен СИНИ ОРЛИ - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 22
20-10-2014 20:00 СЦ Арена Криско - ФК Даяна 0 - 3 ВИСША ЛИГА 24
20-10-2014 21:00 СЦ Арена BONELLI - СИНИ ОРЛИ 4 - 2 ВИСША ЛИГА 24
28-10-2014 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ЕЛМА ТАКСИ 8 - 2 ВИСША ЛИГА 25
28-10-2014 20:00 СЦ Арена АФК Гарата - Криско 2 - 1 ВИСША ЛИГА 25
05-11-2014 19:00 СЦ Арена Десант-68 - СИНИ ОРЛИ 2 - 6 ВИСША ЛИГА 26
05-11-2014 21:00 СЦ Арена Криско - Гражданите 5 - 0 ВИСША ЛИГА 26
12-11-2014 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Криско 13 - 5 ВИСША ЛИГА 27
24-11-2014 00:00 не е избран СИНИ ОРЛИ - ПФК ЯЛОВА ПОЛЯНА 5 - 0 ВИСША ЛИГА 29
24-11-2014 21:00 СЦ Арена Криско - BONELLI 3 - 2 ВИСША ЛИГА 28
27-11-2014 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Криско 4 - 1 ВИСША ЛИГА 29
01-12-2014 00:00 не е избран Lauta Army Fight Club - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 30
01-12-2014 21:00 СЦ Арена Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 7 - 9 ВИСША ЛИГА 28
02-12-2014 19:00 СЦ Арена Криско - Десант-68 1 - 3 ВИСША ЛИГА 30
11-03-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ЕЛМА ТАКСИ 1 - 5 ВИСША ЛИГА 1
13-03-2015 20:00 СЦ Арена Космос - СИНИ ОРЛИ 6 - 7 ВИСША ЛИГА 1
17-03-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 11 - 5 ВИСША ЛИГА 2
18-03-2015 19:00 СЦ Арена Криско - КЦМ 2000 ГРУП 2 - 4 ВИСША ЛИГА 2
23-03-2015 20:00 СЦ Арена Космос - Криско 6 - 3 ВИСША ЛИГА 3
26-03-2015 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - СИНИ ОРЛИ 1 - 8 ВИСША ЛИГА 3
31-03-2015 19:00 СЦ Арена Криско - Балканска Гозба 2 - 4 ВИСША ЛИГА 4
01-04-2015 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 13 - 5 ВИСША ЛИГА 4
06-04-2015 20:00 СЦ Арена Гражданите - СИНИ ОРЛИ 4 - 7 ВИСША ЛИГА 5
06-04-2015 21:00 СЦ Арена ФК Спартак - Криско 3 - 2 ВИСША ЛИГА 5
17-04-2015 19:00 СЦ Арена Old School - СИНИ ОРЛИ 0 - 21 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
17-04-2015 19:00 Авангард Криско - Гражданите 6 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
19-04-2015 16:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - FC Sport Sity 10 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-04-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 5 ВИСША ЛИГА 6
24-04-2015 19:00 Авангард СИНИ ОРЛИ - Младежка 1 9 - 5 ВИСША ЛИГА 6
27-04-2015 21:00 СЦ Арена Гражданите - Криско 9 - 2 ВИСША ЛИГА 7
08-05-2015 21:00 СЦ Арена Криско - AFC Cvet Junior *2 - 2 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
10-05-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM FC Sport Sity - СИНИ ОРЛИ 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-05-2015 19:00 СЦ Арена Криско - Младежка 1 3 - 3 ВИСША ЛИГА 8
20-05-2015 19:00 СЦ Арена ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 2 - 7 ВИСША ЛИГА 9
21-05-2015 21:00 СЦ Арена Лаос - Криско 3 - 2 ВИСША ЛИГА 9
23-05-2015 12:00 Спорт парк Метал (Перник) Неудобните - СИНИ ОРЛИ 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-05-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Фитони 13 - 3 ВИСША ЛИГА 10
26-05-2015 20:00 СЦ Арена Криско - Десант-68 2 - 4 ВИСША ЛИГА 10
29-05-2015 21:00 Авангард СИНИ ОРЛИ - Десант-68 9 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
31-05-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 2 Вътрешни квалификации ААЛ
03-06-2015 21:00 СЦ Арена ФК Даяна - Криско 4 - 4 ВИСША ЛИГА 11
06-06-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Неудобните 5 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-06-2015 19:00 СЦ Арена Криско - Фитони 2 - 7 ВИСША ЛИГА 12
10-06-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - СИНИ ОРЛИ 4 - 13 ВИСША ЛИГА 12
12-06-2015 18:00 СЦ Арена VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 4 - 4 ВИСША ЛИГА 11
14-06-2015 21:00 СЦ Арена Криско - Fresh Penis *2 - 2 Вътрешни квалификации ААЛ
15-06-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Десант-68 8 - 4 ВИСША ЛИГА 8
17-06-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Криско 7 - 0 ВИСША ЛИГА 13
20-06-2015 18:00 Каменица Арена REAL UNITED - СИНИ ОРЛИ 0 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-06-2015 19:00 СЦ Арена Криско - СИНИ ОРЛИ 5 - 14 ВИСША ЛИГА 14
28-06-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 6 - 4 ВИСША ЛИГА 15
01-07-2015 20:00 СЦ Арена ЕЛМА ТАКСИ - Криско 5 - 3 ВИСША ЛИГА 16
04-07-2015 18:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - REAL UNITED 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-07-2015 20:00 СЦ Арена КЦМ 2000 ГРУП - Криско 5 - 3 ВИСША ЛИГА 17
08-07-2015 19:00 СЦ Арена Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 3 - 16 ВИСША ЛИГА 17
16-07-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Космос 10 - 2 ВИСША ЛИГА 16
24-07-2015 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - Чико - Бунара 1 - 5 FINAL FOUR 1
25-07-2015 11:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ Great Wall - Ловеч - СИНИ ОРЛИ 2 - 10 FINAL FOUR 2
25-07-2015 18:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - Тяло пречиш ми 4 - 3 FINAL FOUR 3
25-08-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Спартак 6 - 5 ВИСША ЛИГА 18
26-08-2015 21:00 СЦ Арена Криско - Космос 2 - 8 ВИСША ЛИГА 18
04-09-2015 20:00 СЦ Арена Балканска Гозба - Криско 4 - 2 ВИСША ЛИГА 19
09-09-2015 21:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Гражданите 12 - 5 ВИСША ЛИГА 20
11-09-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ФК Спартак 6 - 1 ВИСША ЛИГА 20
14-09-2015 20:00 СЦ Арена Лаос - СИНИ ОРЛИ 6 - 8 ВИСША ЛИГА 7
17-09-2015 21:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - Криско 7 - 5 ВИСША ЛИГА 21
18-09-2015 19:00 СЦ Арена Младежка 1 - СИНИ ОРЛИ 3 - 7 ВИСША ЛИГА 21
23-09-2015 21:00 СЦ Арена Криско - Гражданите 1 - 6 ВИСША ЛИГА 22
01-10-2015 19:00 СЦ Арена Десант-68 - СИНИ ОРЛИ 4 - 7 ВИСША ЛИГА 23
01-10-2015 20:00 СЦ Арена Младежка 1 - Криско 8 - 1 ВИСША ЛИГА 23
04-10-2015 19:30 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - не 5 - 3 КВАЛИФИКАЦИИ
06-10-2015 19:00 СЦ Арена ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 4 - 11 ВИСША ЛИГА 19
07-10-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - Криско 6 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
08-10-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 8 - 7 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
15-10-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 8 - 4 ВИСША ЛИГА 24
16-10-2015 20:00 СЦ Арена Криско - Лаос 1 - 4 ВИСША ЛИГА 24
18-10-2015 18:30 Игрище Ловен парк не - СИНИ ОРЛИ 1 - 4 КВАЛИФИКАЦИИ
20-10-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Лаос 14 - 2 ВИСША ЛИГА 22
29-10-2015 19:00 СЦ Арена Фитони - СИНИ ОРЛИ 3 - 7 ВИСША ЛИГА 25
01-11-2015 11:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Ел Класико 3 - 4 Група B 1
01-11-2015 17:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - DXC.technology 5 - 1 Група B 1
01-11-2015 18:00 СЦ Арена Десант-68 - Криско 3 - 1 ВИСША ЛИГА 25
02-11-2015 20:00 СЦ Арена Криско - ФК Даяна 3 - 6 ВИСША ЛИГА 26
05-11-2015 19:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - VIP Dent 2 - 5 ВИСША ЛИГА 26
09-11-2015 19:00 СЦ Арена VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 4 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-11-2015 20:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - ЕЛМА ТАКСИ 11 - 5 ВИСША ЛИГА 27
13-11-2015 20:00 СЦ Арена Фитони - Криско 4 - 3 ВИСША ЛИГА 27
15-11-2015 14:00 Спортен комплекс Езерец СИНИ ОРЛИ - DXC.technology 4 - 5 Група B 2
15-11-2015 17:00 Спортен комплекс Езерец Ел Класико - СИНИ ОРЛИ 3 - 4 Група B 2
19-11-2015 19:00 СЦ Арена Криско - VIP Dent 3 - 12 ВИСША ЛИГА 28
22-11-2015 16:00 СЦ Арена СИНИ ОРЛИ - Лаос 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-11-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 0 - 8 ВИСША ЛИГА 28
29-11-2015 13:00 ACCEDIA STADIUM DXC.technology - СИНИ ОРЛИ 3 - 2 Група B 3
29-11-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Ел Класико - СИНИ ОРЛИ 3 - 4 Група B 3
02-12-2015 18:45 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Криско 10 - 4 ВИСША ЛИГА 29
09-12-2015 18:45 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 2 - 3 ВИСША ЛИГА 30
09-12-2015 20:00 Терен 2 - Младежки център Криско - Ф.К. ОАЗИС 4 - 10 ВИСША ЛИГА 30
19-02-2016 00:00 не е избран ФК Спартак - Криско 5 - 0 Финални плейофи
23-02-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Бактрейд - СИНИ ОРЛИ 2 - 4 ВИСША ЛИГА 1
01-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Младежка 1 - СИНИ ОРЛИ 3 - 6 ВИСША ЛИГА 2
16-03-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 15 - 5 ВИСША ЛИГА 3
17-03-2016 20:00 СЦ Арена Криско - MS 3 - 6 CALCIO 2
22-03-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Danika - Криско 2 - 6 CALCIO 3
22-03-2016 21:20 Терен 1 - Младежки център Фитони - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 ВИСША ЛИГА 4
25-03-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 1 - 5 CALCIO 1
29-03-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Щ+Щ 2 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-03-2016 21:20 Терен 2 - Младежки център Malki Koteta - СИНИ ОРЛИ 1 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
06-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 6 - 2 ВИСША ЛИГА 5
06-04-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център Avengers - Криско 2 - 7 CALCIO 4
13-04-2016 20:00 СЦ Арена Криско - Old School 2 - 3 CALCIO 5
15-04-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 1 - 10 ВИСША ЛИГА 6
18-04-2016 20:00 СЦ Арена Avengers - Криско 4 - 4* КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
19-04-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Спартак 19 - 4 ВИСША ЛИГА 7
27-04-2016 20:10 Терен 3 - Младежки център Десант-68 - СИНИ ОРЛИ 3 - 10 ВИСША ЛИГА 8
30-04-2016 12:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ПОБЕДА БУРГАС 8 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-05-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Щ+Щ - Криско 4 - 6 CALCIO 6
04-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 12 - 3 ВИСША ЛИГА 9
05-05-2016 21:00 СЦ Арена Криско - БРЕСТНИК 2 - 7 CALCIO 7
10-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 9 - 4 ВИСША ЛИГА 10
12-05-2016 20:00 СЦ Арена TNN Gold - Криско 5 - 2 CALCIO 8
13-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 6 - 2 ВИСША ЛИГА 11
15-05-2016 12:00 Каменица Арена ПОБЕДА БУРГАС - СИНИ ОРЛИ 1 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-05-2016 00:00 не е избран ВИС-2 - Криско 0 - 5 CALCIO 10
18-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 3 - 3 ВИСША ЛИГА 12
23-05-2016 20:00 СЦ Арена Криско - Kamenitza-Интернационал 6 - 2 CALCIO 9
23-05-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 4 - 8 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
24-05-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Danika - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - FC Siza Sport 6 - 3 CALCIO 11
31-05-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център MS - Криско 13 - 2 Bundesliga 1
31-05-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 6 - 3 ВИСША ЛИГА 13
01-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 3 - 17 ВИСША ЛИГА 14
07-06-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Тарос Трейд 2 - 6 Bundesliga 2
07-06-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-06-2016 21:00 СЦ Арена ШАШ - Криско 2 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
15-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Криско 8 - 1 Bundesliga 3
15-06-2016 21:10 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 4 - 3 Първа шестица 1
17-06-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 5 - 3 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
21-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - ХЪШОВЕ 6 - 10 Bundesliga 4
21-06-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-06-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 5 - 0 ВИСША ЛИГА 15
28-06-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 3 - 3* КУПАТА НА ПЛОВДИВ
28-06-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Чико-Бунара - Криско 6 - 3 Bundesliga 5
01-07-2016 21:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - FULLMAX 2 - 3 FINAL FOUR - Група А 1
02-07-2016 08:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ СИНИ ОРЛИ - БНТ 2 - 3 FINAL FOUR - Група А 2
02-07-2016 19:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ DXC.technology - СИНИ ОРЛИ 6 - 3 FINAL FOUR - Група А 3
05-07-2016 21:10 Терен 1 - Младежки център Криско - BOHEMIANS 2 - 7 Bundesliga 6
06-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 2 Първа шестица 4
08-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - АФК ХАОС 5 - 4 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
08-07-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 5 - 0 Първа шестица 3
10-07-2016 22:00 Терен 2 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 Първа шестица 2
12-07-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - Криско 9 - 1 Bundesliga 7
12-07-2016 20:10 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 8 - 6 Първа шестица 5
29-07-2016 21:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Чико-Бунара 2 - 6 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
23-08-2016 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Чико-Бунара 3 - 7 Финални плейофи
30-08-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 2 - 4 ВИСША ЛИГА 1
07-09-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център Бактрейд - СИНИ ОРЛИ 5 - 4 ВИСША ЛИГА 2
11-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 0 - 5 СУПЕР КУПА НА ГФЛ
14-09-2016 21:15 Терен 1 - Младежки център Десант-68 - Криско 9 - 3 CALCIO 1
16-09-2016 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 7 - 4 ВИСША ЛИГА 3
21-09-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Криско - АФК ДИОМЕТРАН 2 - 4 CALCIO 2
27-09-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 8 - 6 ВИСША ЛИГА 5
28-09-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център MS - Криско 6 - 1 CALCIO 3
30-09-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 6 - 4 ВИСША ЛИГА 4
04-10-2016 19:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 1 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
05-10-2016 19:15 Терен 2 - Младежки център Криско - TNN Gold 1 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
11-10-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 6 - 7 ВИСША ЛИГА 6
12-10-2016 20:10 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 6 - 0 CALCIO 4
21-10-2016 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Фаворит 2 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
21-10-2016 20:00 Терен 3 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 7 - 3 ВИСША ЛИГА 7
25-10-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АПФК Пловдив 4 - 3 ВИСША ЛИГА 8
26-10-2016 20:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Kamenitza-Интернационал 2 - 4 CALCIO 5
29-10-2016 11:00 Игрище Ловен парк АФК ГАРАНТ - Криско 2 - 3 Група G 1
29-10-2016 14:00 Игрище Ловен парк Криско - Тера Трак 2 - 9 Група G 2
30-10-2016 14:00 Игрище зад централна поща СИНИ ОРЛИ - Лазур Свети Влас 4 - 6 Група D 2
30-10-2016 17:00 Игрище зад централна поща ГРЪНЧАРИТЕ - СИНИ ОРЛИ 0 - 5 Група D 3
08-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 9 - 1 ВИСША ЛИГА 9
09-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ФК Бунарджика - Криско 4 - 1 CALCIO 6
13-11-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Щ+Щ 5 - 0 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
15-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 5 - 6 ВИСША ЛИГА 10
15-11-2016 21:15 Терен 3 - Младежки център Криско - FC FIGHTERS 1 - 3 CALCIO 7
19-11-2016 15:00 ОУ Димчо Дебелянов (Ихтиман) Изворна вода Бачково - Криско 8 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-11-2016 21:15 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - СИНИ ОРЛИ 2 - 7 ВИСША ЛИГА 11
23-11-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Криско 1 - 10 CALCIO 8
28-11-2016 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 5 - 5 ВИСША ЛИГА 12
09-12-2016 15:00 ACCEDIA STADIUM Manastirishte 2000 - СИНИ ОРЛИ 8 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-12-2016 19:00 Терен 1 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 3 - 6 ВИСША ЛИГА 13
28-02-2017 00:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Чико-Бунара 0 - 5 ВИСША ЛИГА 14
06-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - Фаворит 5 - 3 CALCIO 9
07-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 4 - 5 ВИСША ЛИГА 15
14-03-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Наказателите - Криско 1 - 11 CALCIO 10
22-03-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център Криско - Сините Ангели 3 - 1 CALCIO 11
27-03-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 5 - 0 ВИСША ЛИГА 16
28-03-2017 21:15 Терен 1 - Младежки център Фитони - СИНИ ОРЛИ 6 - 8 ВИСША ЛИГА 17
28-03-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - Криско 7 - 1 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
04-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 0 - 5 ВИСША ЛИГА 18
04-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Криско 5 - 3 Група C 1
12-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Победа (Царацово) 2 - 2 Група C 2
12-04-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 5 - 8 ВИСША ЛИГА 19
18-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Сабрина - Криско 4 - 8 Група C 3
19-04-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бактрейд 7 - 10 ВИСША ЛИГА 20
25-04-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 3 - 3 ВИСША ЛИГА 21
25-04-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Криско 2 - 4 Група А 1
01-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АФК ДИОМЕТРАН - Криско 7 - 2 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
06-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - СИНИ ОРЛИ 4 - 2 ВИСША ЛИГА 22
08-05-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Old School 1 - 4 Група А 2
09-05-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Фитони 10 - 1 ВИСША ЛИГА 23
10-05-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Avengers 12 - 6 Група А 3
17-05-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - СИНИ ОРЛИ 4 - 7 ВИСША ЛИГА 24
17-05-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Щ+Щ 7 - 4 Група B 1
29-05-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Армада Пловдив - Криско 0 - 5 Група B 2
03-06-2017 15:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 4 - 5 ВИСША ЛИГА 25
05-06-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Тарос Трейд - СИНИ ОРЛИ 3 - 1 ВИСША ЛИГА 26
08-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център ХЪШОВЕ - Криско 1 - 4 Група B 3
13-06-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бактрейд 9 - 2 ВИСША ЛИГА 27
20-06-2017 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 8 - 6 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2017 21:00 Терен 2 - Младежки център Криско - DEMBA TEAM 6 - 5 OPEN CUP ГФЛ
27-06-2017 21:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 3 - 9 ВИСША ЛИГА 29
04-07-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Old School - Криско 0 - 1 OPEN CUP ГФЛ
07-07-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център Криско - Победа (Царацово) 2 - 5 OPEN CUP ГФЛ
22-08-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център Чико-Бунара - СИНИ ОРЛИ 8 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
29-08-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 1 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
05-09-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 5 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
15-09-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - МФК Евмолпия 5 - 4 LA LIGA 2
15-09-2017 20:05 Терен 1 - Младежки център АПФК Пловдив - СИНИ ОРЛИ 3 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
20-09-2017 20:10 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
27-09-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център FC Siza Sport - Криско 3 - 1 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-09-2017 20:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - DEMBA TEAM 4 - 9 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
04-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Тарос Трейд - СИНИ ОРЛИ 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
05-10-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Ф.К. Елит 2 - 5 LA LIGA 4
07-10-2017 13:00 Релакс Арена (Пазарджик) Криско - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 2 - 4 ГРУПА E4 2
07-10-2017 15:00 Релакс Арена (Пазарджик) Serdika-Sofia - Криско 6 - 3 ГРУПА E4 3
10-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 2 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
11-10-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Quantico - Криско 5 - 1 LA LIGA 5
17-10-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център TNN Gold - СИНИ ОРЛИ 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
17-10-2017 20:10 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Криско 4 - 2 LA LIGA 6
31-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Лаос 2 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
02-11-2017 21:00 Терен 1 - Младежки център Криско - АФК ХАОС 4 - 7 LA LIGA 7
08-11-2017 19:00 Терен 1 - Младежки център Последен Шанс - Криско 7 - 2 LA LIGA 8
08-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център ТРАДА ДИЗАЙН - СИНИ ОРЛИ 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
14-11-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 11
15-11-2017 21:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Сабрина 7 - 3 LA LIGA 9
17-11-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 6 - 2 MISHO SPORT КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
21-11-2017 21:15 Терен 3 - Младежки център AFC Cvet Junior - СИНИ ОРЛИ 1 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
22-11-2017 19:00 Терен 3 - Младежки център La Furia - Криско 3 - 4 LA LIGA 10
28-11-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Балканска Гозба 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
01-12-2017 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - АФК ДИОМЕТРАН 1 - 10 LA LIGA 11
05-12-2017 20:10 Терен 1 - Младежки център Любекс - Криско 13 - 3 LA LIGA 12
10-12-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център VIP Dent - СИНИ ОРЛИ 2 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
11-12-2017 20:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Пълдин Атлетик 4 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
03-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. Криско - FC Siza Sport 2 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 1
08-01-2018 19:00 Комплекс С.И.²Л.А. БОЦА Е РЕЛИГИЯ - Криско 16 - 6 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 2
11-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Криско - КАМИОНИТЕ 4 - 8 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 3
16-01-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Паветата - Криско 4 - 14 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 4
30-01-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. Криско - АФК ДИОМЕТРАН 3 - 11 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 6
01-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. FC Lauta Hools - Криско 2 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 7
06-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Криско - Балканска Гозба 4 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 8
12-02-2018 21:00 Комплекс С.И.²Л.А. ЕЛМА ТАКСИ - Криско 7 - 7 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 9
16-02-2018 20:00 Комплекс С.И.²Л.А. Криско - Паветата 5 - 10 ЗИМНА ЛИГА "С.И.²Л.А. КЪП" 10
21-02-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Фитони 1 - 1 LA LIGA 13
06-03-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Мосад - Криско 0 - 5 LA LIGA 14
07-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
14-03-2018 19:15 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
28-03-2018 20:15 Терен 2 - Младежки център Криско - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 3 OPEN CUP Група Б 1
29-03-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 5 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
04-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Бактрейд - Криско 5 - 4 OPEN CUP Група Б 2
04-04-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ТРАДА ДИЗАЙН 1 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
10-04-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 20
11-04-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център Криско - Светците 3 - 2 OPEN CUP Група Б 3
17-04-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Беси МФК - Криско 2 - 2 OPEN CUP Група Б 4
17-04-2018 20:10 Терен 2 - Младежки център Пълдин Атлетик - СИНИ ОРЛИ 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
24-04-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център Криско - Смирненски 3 - 1 OPEN CUP Група Б 5
27-04-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - TNN Gold 6 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
01-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Quantico - Криско 4 - 5 OPEN CUP Група Б 6
07-05-2018 18:00 Терен 3 - Младежки център Криско - МФК Евмолпия 2 - 6 OPEN CUP Група Б 7
08-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 3 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
16-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
16-05-2018 21:15 Терен 1 - Младежки център Малкото Пони - Криско 6 - 7 OPEN CUP Група Б 8
29-05-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - TNN Gold 3 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
05-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Пълдин Атлетик - СИНИ ОРЛИ 15 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 26
10-06-2018 00:00 не е избран СИНИ ОРЛИ - ТРАДА ДИЗАЙН 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
15-06-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център La Furia - Криско 6 - 4 OPEN CUP ГФЛ
19-06-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ - СИНИ ОРЛИ 9 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
27-06-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 5 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29
04-07-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - АФК ДИОМЕТРАН 5 - 0 Финални плейофи
20-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Балканска Гозба - СИНИ ОРЛИ 7 - 4 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 1
20-09-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център Криско - NO to Racism 4 - 4 LA LIGA 1
25-09-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бирен Спортист 6 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 2
27-09-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център ФК Бунарджика - Криско 7 - 4 LA LIGA 2
03-10-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център Криско - FC Siza Sport 2 - 4 LA LIGA 3
07-10-2018 19:00 Терен 2 - Младежки център КЦМ 2000 ГРУП - СИНИ ОРЛИ 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 3
09-10-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ИНФИНИТ ЕНЕРДЖИ 3 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 4
10-10-2018 19:00 Терен 3 - Младежки център АФК Белица 20 - Криско 4 - 2 LA LIGA 4
16-10-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 6 - 9 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 5
17-10-2018 20:00 Терен 3 - Младежки център Криско - ФК Ураган 11 - 3 LA LIGA 5
24-10-2018 21:15 Терен 2 - Младежки център ФК Ураган - СИНИ ОРЛИ 2 - 4 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
25-10-2018 00:00 Терен 1 - Младежки център Криско - АФК Белица 20 3 - 6 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
30-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Любекс - СИНИ ОРЛИ 9 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 6
31-10-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Фаворит - Криско 1 - 3 LA LIGA 6
06-11-2018 21:00 Терен 2 - Младежки център Криско - ЕЛМА ТАКСИ 2 - 3 LA LIGA 7
07-11-2018 21:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Имхотеп 1 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 7
12-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център МФК Евмолпия - Криско 3 - 4 LA LIGA 8
13-11-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Ф.К. ОАЗИС - СИНИ ОРЛИ 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 8
20-11-2018 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Тарос Трейд 2 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 9
21-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Internazionale 11 - 2 LA LIGA 9
23-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - КЦМ 2000 ГРУП 0 - 5 КУПАТА НА ПЛОВДИВ
27-11-2018 19:00 Терен 1 - Младежки център Лаос - СИНИ ОРЛИ 7 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 10
10-12-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Последен Шанс - Криско 5 - 4 LA LIGA 10
16-02-2019 16:00 Терен 1 - Младежки център Криско - Quantico 4 - 4 LA LIGA 11
19-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център ФК Илюминати - Криско 6 - 6 LA LIGA 12
26-02-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център TNN Gold - СИНИ ОРЛИ 9 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 12
04-03-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Криско - БРЕСТНИК 5 - 5 LA LIGA 13
05-03-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - UEFALONA 1 - 8 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 13
06-03-2019 21:15 Терен 2 - Младежки център Секс богове - Криско 3 - 4 LA LIGA 14
13-03-2019 19:00 Терен 1 - Младежки център Криско - FC Plovdiv 5 - 6 LA LIGA 15
13-03-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - СИНИ ОРЛИ 6 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 14
19-03-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център BOHEMIANS - Криско 7 - 4 LA LIGA 16
20-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - FC FIGHTERS 2 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 15
27-03-2019 20:00 Терен 1 - Младежки център ЕЛМА ТАКСИ - Криско 10 - 3 КУПА НА ЛЮБИТЕЛИТЕ НА КУПИ
03-04-2019 19:15 Терен 2 - Младежки център Криско - Бактрейд 2 - 3 LA LIGA 17
08-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Бирен Спортист 5 - 0 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 16
10-04-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Криско - ТРАДА ДИЗАЙН 1 - 4 LA LIGA 18
14-04-2019 00:00 не е избран Беси МФК - Криско 0 - 5 LA LIGA 19
15-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 9 - 11 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 17
21-04-2019 00:00 не е избран Криско - Rossoneri Plovdiv 5 - 0 LA LIGA 20
22-04-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Хулигани 1 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 18
28-04-2019 00:00 не е избран БОРА - Криско 0 - 5 LA LIGA 21
09-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - AFC Cvet Junior 8 - 2 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 19
09-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център Криско - BROTHERS-SECURITY 9 - 5 LA LIGA 22
14-05-2019 19:00 Терен 2 - Младежки център АФК ХАОС - Криско 5 - 3 LA LIGA 23
27-05-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - ФК Даяна 12 - 1 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 21
29-05-2019 19:00 Терен 3 - Младежки център ФК Маламир - Криско 4 - 12 LA LIGA 25
29-05-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Любекс 0 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 22
04-06-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център Криско - Quantico 3 - 6 OPEN CUP ГФЛ
04-06-2019 21:00 Терен 3 - Младежки център ФК Даяна - СИНИ ОРЛИ 4 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 23
12-06-2019 21:00 Терен 1 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Любекс 4 - 5 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 24
16-06-2019 20:00 не е избран Бирен Спортист - СИНИ ОРЛИ 6 - 6 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 25
25-06-2019 20:00 Терен 3 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - Ф.К. ОАЗИС 7 - 3 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 27
01-07-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център AFC Cvet Junior - СИНИ ОРЛИ 11 - 14 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 28
04-07-2019 21:00 Терен 2 - Младежки център СИНИ ОРЛИ - TNN Gold 2 - 7 ШАНС 2000 ВИСША ЛИГА 29