София

Даниел Ивайлов Николов

клубове

роден на: 19.01.1991

години: 28

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-11--0001 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Milky Group Bio 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
24-08-2014 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - Вълците 8 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 1
30-08-2014 18:00 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Barca 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
31-08-2014 22:00 ACCEDIA STADIUM Лозен - ФК Елин Пелин 1 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 2
02-09-2014 18:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 5 - 6 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2014 22:30 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - УЛТРА 11 - 4 PREMIER LEAGUE 1
06-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Спортинг - Бат' Динко и Приятели 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
07-09-2014 11:00 не е избран ФК Елин Пелин - Verso Travel 8 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 3
09-09-2014 20:45 Palmsbet stadium VENDETTA-OLISPED - Интерхаус България 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
09-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 2* PREMIER LEAGUE 2
09-09-2014 22:30 Palmsbet stadium УЛТРА - МФК "Булгари" 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 20:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Спортинг *5 - 5 PREMIER LEAGUE 3
13-09-2014 21:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Colo Colo 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
14-09-2014 13:00 не е избран ФК Керамик - ФК Елин Пелин 2 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 4
16-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Хотел Панчарево - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
17-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Интерхаус България - Fibank 2 - 3 PREMIER LEAGUE 3
22-09-2014 20:45 не е избран Интерхаус България - Easy TV Net 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
24-09-2014 21:45 не е избран ТЕМИДА - Интерхаус България 3 - 5 PREMIER LEAGUE 4
24-09-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Класик Груп 7 - 4 PREMIER LEAGUE 4
25-09-2014 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК Елин Пелин - Неудобните 10 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 5
26-09-2014 20:45 не е избран Plomari Антилопите - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2014 18:00 не е избран Colo Colo - МФК "Булгари" 1 - 8 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 PREMIER LEAGUE 5
04-10-2014 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Валяците 5 - 4 PREMIER LEAGUE 5
05-10-2014 18:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Елин Пелин 2 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 6
07-10-2014 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Интерхаус България 1 - 4 PREMIER LEAGUE 6
08-10-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Пени Маркет *2 - 2 PREMIER LEAGUE 6
11-10-2014 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МФК "Булгари" 3 - 6 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2014 21:00 не е избран ФК Елин Пелин - НДП Стрелци 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 7
13-10-2014 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Plomari Антилопите 2 - 3 PREMIER LEAGUE 5
14-10-2014 18:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
14-10-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - Хотел Панчарево 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2014 21:45 не е избран Класик Груп - Интерхаус България 3 - 5 PREMIER LEAGUE 8
22-10-2014 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 10 - 6 PREMIER LEAGUE 8
23-10-2014 22:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ФК Елин Пелин - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-10-2014 12:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Елин Пелин 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
28-10-2014 18:45 не е избран Магнус - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
28-10-2014 20:45 не е избран Интерхаус България - Mentor Resort 5 - 3 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 18:00 не е избран FC SAN MARCO - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 9
01-11-2014 19:00 не е избран Besnite - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
07-11-2014 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - CAM R 5 - 4 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - Пени Маркет 4 - 7 PREMIER LEAGUE 10
08-11-2014 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Besnite 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2014 21:45 не е избран GOLD INS - Интерхаус България 7 - 2 PREMIER LEAGUE 11
11-11-2014 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Бат' Динко и Приятели 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
14-11-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Аякс-Зебра 6 - 6* PREMIER LEAGUE 10
16-11-2014 22:00 не е избран ФК Елин Пелин - Хищниците 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
18-11-2014 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Easy TV Net 8 - 1 PREMIER LEAGUE 12
18-11-2014 20:45 не е избран Интерхаус България - КОМЕРЦ СОФИЯ 12 - 3 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2014 21:45 не е избран Тяло пречиш ми - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2014 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
22-11-2014 17:00 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 6 - 4 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2014 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
23-11-2014 09:00 не е избран Аякс-Зебра - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
25-11-2014 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Бат' Динко и Приятели 9 - 10 PREMIER LEAGUE 13
27-11-2014 22:30 не е избран ESPRIT BRIGADA - ФК Елин Пелин 1 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
28-11-2014 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Валяците 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
29-11-2014 16:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 3 - 5 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2014 16:00 не е избран ГОЛ - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 PREMIER LEAGUE 13
30-11-2014 14:00 не е избран ФК Елин Пелин - БАЛКАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 15
02-12-2014 19:45 не е избран Интерхаус България - CAM R 6 - 3 PREMIER LEAGUE 14
03-12-2014 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 3 - 3 PREMIER LEAGUE 14
04-12-2014 22:30 не е избран Малки Страсти - ФК Елин Пелин 5 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 12
05-12-2014 21:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
06-12-2014 16:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МАРАДОНА 4 - 9 PREMIER LEAGUE 14
06-12-2014 18:00 не е избран МФК "Булгари" - ГОЛ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 14
07-12-2014 14:00 не е избран ФК Елин Пелин - Белите Якички 7 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 16
09-12-2014 18:45 не е избран ТЕМИДА - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2014 19:00 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 2 - 4 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2014 17:00 не е избран ФК ИХТИМАН - ФК Елин Пелин 2 - 6 MTEL PREMIER LEAGUE 17
10-01-2015 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - VILLA MARK 5 - 3 Група K 1
10-01-2015 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Фаворити 4 - 3 Група C 1
17-01-2015 19:00 не е избран БАСКИТЕ - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 Група K 2
18-01-2015 11:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - МФК "Булгари" 0 - 5 Група C 2
24-01-2015 20:00 не е избран МФК "Булгари" - Неудобните 4 - 4* Група C 3
24-01-2015 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Бандата 5 - 0 Група K 3
31-01-2015 15:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - София Франс Ауто 11 - 4 Група K 4
31-01-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Сердика 8 - 6 Група C 4
05-02-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM FC EFBET - Бат' Динко и Приятели 5 - 7 Група K 5
05-02-2015 20:00 не е избран Лагера ФК - МФК "Булгари" 1 - 17 Група C 5
10-02-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Малки Страсти отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 1
11-02-2015 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - Бат' Динко и Приятели отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 2
12-02-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - DXC.technology отложен СУПЕР КУПА НА СОФИЯ 3
13-02-2015 19:00 не е избран El Stars - ФК Елин Пелин 1 - 4 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 1
14-02-2015 15:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
15-02-2015 09:00 не е избран МФК "Булгари" - Ян Бибиян 5 - 1 ВТОРА ФАЗА 1
15-02-2015 10:00 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели 2 - 2* ВТОРА ФАЗА 1
16-02-2015 19:00 не е избран ФК Керамик - ФК Елин Пелин 0 - 5 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 2
17-02-2015 20:45 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 1 - 1 PREMIER LEAGUE 16
17-02-2015 21:45 Palmsbet stadium Бохемите - Бат' Динко и Приятели 0 - 6 ВТОРА ФАЗА 2
19-02-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC SAN MARCO 7 - 5 PREMIER LEAGUE 8
19-02-2015 20:45 не е избран Рапидо Куриери - Интерхаус България 3 - 7 PREMIER LEAGUE 15
20-02-2015 19:00 не е избран ФК Елин Пелин - Skypharm - ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Група B 3
21-02-2015 18:00 Palmsbet stadium Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 4 PREMIER LEAGUE 17
21-02-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Barca - Бат' Динко и Приятели 4 - 8 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 12:00 СК Симеоново Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" *2 - 2 ВТОРА ФАЗА 2
22-02-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Спортинг - ФК Елин Пелин 0 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 1
24-02-2015 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - ПЪЛНА СКРЪБ 8 - 5 ВТОРА ФАЗА 3
25-02-2015 21:45 не е избран FreshMarket - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
26-02-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket 2 - 4 PREMIER LEAGUE 8
27-02-2015 19:00 не е избран Cotton club - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 ВТОРА ФАЗА 4
27-02-2015 20:00 не е избран Магнус - Интерхаус България 3 - 9 PREMIER LEAGUE 13
28-02-2015 13:00 не е избран ФК Елин Пелин - Приятели 0 - 0 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Втора фаза 1
03-03-2015 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - El Stars 4 - 2 ЕЛИН ПЕЛИН КЪП - Втора фаза 3
04-03-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Спортинг 5 - 2 PREMIER LEAGUE 1
04-03-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - VENDETTA-OLISPED 8 - 0 PREMIER LEAGUE 1
11-03-2015 20:45 Palmsbet stadium Легион Инс - Интерхаус България 4 - 9 PREMIER LEAGUE 2
14-03-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM ГОЛ - Бат' Динко и Приятели 5 - 9 PREMIER LEAGUE 2
14-03-2015 21:00 Palmsbet stadium Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 4 - 5 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2015 22:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Елин Пелин 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
17-03-2015 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Интерхаус България - Спортинг 7 - 2 PREMIER LEAGUE 3
18-03-2015 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Профис 13 - 3 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 18:00 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Актавис *3 - 3 PREMIER LEAGUE 3
21-03-2015 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 8 - 4 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 15:00 Дунавски юнак КОМОС - Бат' Динко и Приятели 0 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-03-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - ESPRIT BRIGADA 5 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 4
24-03-2015 19:45 не е избран Вършец - Интерхаус България 1 - 5 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2015 21:45 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 3 - 6 PREMIER LEAGUE 4
28-03-2015 18:00 не е избран Актавис - Бат' Динко и Приятели 3 - 4 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 13:00 не е избран ФК Зебра - ФК Елин Пелин 2 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
01-04-2015 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Пени Маркет 3 - 0 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Профис 8 - 4 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Cotton club 0 - 2 PREMIER LEAGUE 5
04-04-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket *3 - 3 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2015 15:00 не е избран БАЛКАН - ФК Елин Пелин *4 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2015 16:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - КОМОС 7 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-04-2015 21:45 не е избран GOLD INS - Интерхаус България *3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
08-04-2015 21:45 не е избран Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 6
14-04-2015 20:00 Palmsbet stadium Вършец - Бат' Динко и Приятели 8 - 3 PREMIER LEAGUE 2
15-04-2015 22:30 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
16-04-2015 22:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
18-04-2015 21:00 не е избран FreshMarket - Бат' Динко и Приятели 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
18-04-2015 21:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
19-04-2015 16:00 Стадион Раковски (Димитровград) King Games - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-04-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Софийска вода 8 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
21-04-2015 20:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Eclipse 7 - 9 PREMIER LEAGUE 7
22-04-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Пени Маркет 5 - 4 PREMIER LEAGUE 7
24-04-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FC SAN MARCO 4 - 2 PREMIER LEAGUE 7
25-04-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 14:00 СЦ Арена ФК.БОТЕВ ГЪЛЪБОВО - Интерхаус България 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-04-2015 21:00 не е избран Малки Страсти - ФК Елин Пелин 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 8
09-05-2015 19:00 не е избран FC SAN MARCO - Бат' Динко и Приятели 6 - 4 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2015 11:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 9
10-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - King Games 2 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-05-2015 22:45 не е избран ФК Елин Пелин - СИНИТЕ BD LIQUOR 2 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 2
13-05-2015 21:00 не е избран Fibank - Интерхаус България 4 - 3 PREMIER LEAGUE 8
14-05-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 7 - 7 PREMIER LEAGUE 8
15-05-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - ПЪЛНА СКРЪБ 5 - 3 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2015 16:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Plomari Антилопите 2 - 5 PREMIER LEAGUE 9
16-05-2015 18:00 Спортен комплекс САМОКОВ Интерхаус България - ХЪШОВЕ 9 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2015 00:00 не е избран Verso Travel - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 10
19-05-2015 22:30 не е избран Plomari Антилопите - МФК "Булгари" 3 - 5 PREMIER LEAGUE 8
20-05-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
23-05-2015 20:00 не е избран Чико - Бунара - МФК "Булгари" 5 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - РЕМИЗА 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-05-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM ФК Елин Пелин - Нюкасъл 4 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-05-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Рапидо Куриери 2 - 4 PREMIER LEAGUE 10
26-05-2015 20:45 не е избран Mentor Resort - Интерхаус България 4 - 5 PREMIER LEAGUE 10
27-05-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 10
28-05-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Керамик *3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 11
29-05-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Интерхаус България - Големите 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
30-05-2015 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - ПЪЛНА СКРЪБ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
31-05-2015 18:00 Арена Запад Нюкасъл - ФК Елин Пелин 7 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2015 21:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Чико - Бунара 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-06-2015 19:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2015 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 7 - 4 PREMIER LEAGUE 11
02-06-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - Eclipse 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2015 20:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 1 - 2 PREMIER LEAGUE 12
07-06-2015 17:00 Игрище зад централна поща РЕМИЗА - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-06-2015 19:00 СЦ Арена МФК "Булгари" - King Games 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-06-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Тяло пречиш ми 2 - 6 PREMIER LEAGUE 12
10-06-2015 21:45 не е избран Интерхаус България - Рапидо Куриери *1 - 1 PREMIER LEAGUE 12
10-06-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 13
14-06-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Гаднярите Самоков - ФК Елин Пелин 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-06-2015 22:30 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Интерхаус България 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
16-06-2015 22:45 не е избран МФК "Булгари" - ГОЛ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
17-06-2015 18:30 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
17-06-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Barca 7 - 8 PREMIER LEAGUE 1
20-06-2015 18:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - МАРАДОНА - PREMIER LEAGUE 14
20-06-2015 19:00 Градски стадион Great Wall - Ловеч - Бат' Динко и Приятели 6 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-06-2015 19:00 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 5 - 4 PREMIER LEAGUE 14
21-06-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Интерхаус България - Племакс 3 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
24-06-2015 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - VENDETTA-OLISPED *2 - 2 PREMIER LEAGUE 14
24-06-2015 21:45 не е избран Интерхаус България - CAM R 4 - 2 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2015 22:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
26-06-2015 19:45 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
27-06-2015 14:00 не е избран Неудобните - ФК Елин Пелин 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
27-06-2015 21:00 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 2 - 3 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2015 15:00 не е избран Белите Якички - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 16
30-06-2015 19:45 не е избран Легион Инс - Бат' Динко и Приятели 1 - 6 PREMIER LEAGUE 15
30-06-2015 22:30 не е избран НДП Стрелци - ФК Елин Пелин *5 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
01-07-2015 20:45 не е избран Easy TV Net - Интерхаус България 3 - 7 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Валяците 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
03-07-2015 21:45 не е избран ФК Елин Пелин - НОВИ ХАН 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
04-07-2015 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Спортинг 6 - 4 PREMIER LEAGUE 16
05-07-2015 19:00 Авангард Интерхаус България - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 0 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-07-2015 19:00 не е избран ФК Елин Пелин - Хищниците 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 17
05-07-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Great Wall - Ловеч 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
06-07-2015 19:45 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 6 - 5 PREMIER LEAGUE 13
09-07-2015 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Бандата 7 - 5 Група D 1
11-07-2015 20:00 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели - PREMIER LEAGUE 17
11-07-2015 21:00 не е избран Barca - МФК "Булгари" *5 - 5 PREMIER LEAGUE 17
13-07-2015 21:45 не е избран Мега Денс - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Група D 2
14-07-2015 19:45 не е избран ФК Елин Пелин - Sushi Shef 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 15
23-07-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC CRAZY GANG 2 - 2 Група D 3
30-07-2015 20:45 не е избран Interpol - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 Група D 4
06-08-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Рапидо Куриери 8 - 3 Група D 5
10-08-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Супичка 11 - 2 Елиминации
13-08-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Витоша Бистрица 6 - 3 Елиминации
17-08-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - СИНИТЕ BD LIQUOR - Елиминации
23-08-2015 21:00 не е избран ФК Елин Пелин - FC CRAZY GANG 0 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 1
25-08-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - СИНИТЕ BD LIQUOR 3 - 1 Елиминации
29-08-2015 20:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 3 PREMIER LEAGUE 1
01-09-2015 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 10 - 4 PREMIER LEAGUE 1
01-09-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - Fusion 13 - 2 PREMIER LEAGUE 1
05-09-2015 19:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - МФК "Булгари" 2 - 4 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2015 14:00 не е избран ФК Елин Пелин - Intellect 8 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 3
11-09-2015 19:45 не е избран Шенкер - Интерхаус България 1 - 4 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2015 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - Бат' Динко и Приятели 3 - 6 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2015 15:00 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Елин Пелин 0 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
15-09-2015 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 6 - 1 PREMIER LEAGUE 3
26-09-2015 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
27-09-2015 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - ESPRIT BRIGADA 4 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2015 18:45 не е избран Fusion - Бат' Динко и Приятели 2 - 9 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2015 19:45 не е избран Fibank - Интерхаус България 4 - 5 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2015 21:00 Игрище Арена Интерхаус България - ФК Запрянови 4 - 5 КВАЛИФИКАЦИИ
03-10-2015 18:00 не е избран МФК "Булгари" - МАРАДОНА 5 - 1 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - КОМЕРЦ СОФИЯ 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Шенкер 8 - 2 PREMIER LEAGUE 5
10-10-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Изток 2014 7 - 2 КВАЛИФИКАЦИИ
10-10-2015 18:00 не е избран FreshMarket - МФК "Булгари" 4 - 3 PREMIER LEAGUE 6
13-10-2015 00:00 не е избран Интерхаус България - Milky Group Bio 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
17-10-2015 20:00 не е избран МФК "Булгари" - FC SAN MARCO 2 - 4 PREMIER LEAGUE 7
18-10-2015 17:00 не е избран ФК Вадиас - ФК Елин Пелин 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 9
20-10-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Интерхаус България 4 - 7 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 2 - 1 PREMIER LEAGUE 7
24-10-2015 18:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 6 - 3 PREMIER LEAGUE 8
25-10-2015 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 6 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 10
26-10-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
27-10-2015 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Елин Пелин 5 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 2
28-10-2015 22:30 не е избран ФК Керамик - ФК Елин Пелин 5 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 7
30-10-2015 20:45 не е избран Интерхаус България - Бат' Динко и Приятели 1 - 1 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2015 14:00 Игрище Ловен парк Бат' Динко и Приятели - КЦМ 2000 ГРУП *3 - 3 Група E 2
01-11-2015 17:00 Игрище Ловен парк АФК ВЕРЕЯ 1995 - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 Група E 3
01-11-2015 19:00 не е избран НОВИ ХАН - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-11-2015 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 2 - 2 PREMIER LEAGUE 9
03-11-2015 20:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Интерхаус България 5 - 7 PREMIER LEAGUE 9
03-11-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Малки Страсти 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 4
07-11-2015 21:00 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 6 - 4 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - Бат' Динко и Приятели 2 - 6 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2015 18:45 не е избран НДП Стрелци - ФК Елин Пелин 4 - 11 MTEL PREMIER LEAGUE 13
14-11-2015 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Спортинг 3 - 0 PREMIER LEAGUE 11
17-11-2015 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
17-11-2015 19:45 не е избран Вършец - Интерхаус България 4 - 4* PREMIER LEAGUE 11
17-11-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - ПФК ЧИЧОВЦИ 7 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 8
20-11-2015 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 8 - 3 PREMIER LEAGUE 12
22-11-2015 11:00 не е избран ФК Елин Пелин - Sushi Shef 9 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 14
23-11-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 2 - 1 PREMIER LEAGUE 9
26-11-2015 22:30 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
28-11-2015 19:00 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 5 - 4 PREMIER LEAGUE 13
29-11-2015 17:00 не е избран Неудобните - ФК Елин Пелин 2 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
01-12-2015 18:45 не е избран Джовани - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
01-12-2015 19:45 не е избран Mentor Resort - Интерхаус България 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
01-12-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Софийска вода 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-12-2015 22:30 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 2 - 8 PREMIER LEAGUE 14
10-12-2015 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Вълците 7 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 16
11-12-2015 19:45 не е избран Интерхаус България - VENDETTA-OLISPED 6 - 3 PREMIER LEAGUE 14
12-12-2015 00:00 не е избран Barca - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
13-12-2015 16:00 не е избран Интерхаус България - GOLD INS 4 - 7 PREMIER LEAGUE 3
13-12-2015 21:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Елин Пелин - MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2015 21:45 не е избран Интерхаус България - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
15-12-2015 18:45 не е избран CAM R - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
16-02-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Вършец 6 - 1 PREMIER LEAGUE 14
26-02-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - PREMIER LEAGUE 12
26-02-2016 19:45 не е избран ФК Елин Пелин - Majestic 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-02-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - АЯКС СОФИЯ 7 - 1 PREMIER LEAGUE 1
28-02-2016 19:00 не е избран Софийска вода - ФК Елин Пелин 2 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 2
29-02-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Интерхаус България *3 - 3 PREMIER LEAGUE 15
01-03-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ORBICO BULGARIA 5 - 1 PREMIER LEAGUE 1
06-03-2016 11:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Нюкасъл 1 - 4 Група I 1
06-03-2016 17:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - .............. 3 - 5 Група I 1
12-03-2016 21:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
13-03-2016 14:00 Мини футболно игрище Ботевград Ф.К. ОАЗИС - ФК Елин Пелин 1 - 7 Група O 2
13-03-2016 15:00 Спортен комплекс Шампиони .............. - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 Група I 2
13-03-2016 17:00 Мини футболно игрище Ботевград ФК Елин Пелин - Скрита Сила 10 - 3 Група O 3
13-03-2016 18:00 Спортен комплекс Шампиони Нюкасъл - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 Група I 2
15-03-2016 21:45 не е избран Интерхаус България - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
16-03-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 3 - 2 PREMIER LEAGUE 3
17-03-2016 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Витоша Бистрица 5 - 2 PREMIER LEAGUE 3
26-03-2016 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МФК "Булгари" 1 - 3 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 12:00 не е избран ФК Елин Пелин - Малки Страсти 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 5
29-03-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Интерхаус България 6 - 2 PREMIER LEAGUE 4
30-03-2016 19:45 не е избран Интерхаус България - Mentor Resort 2 - 4 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2016 18:00 не е избран МФК "Булгари" - FreshMarket 0 - 6 PREMIER LEAGUE 5
03-04-2016 17:00 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Елин Пелин 3 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 6
05-04-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Вършец 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
08-04-2016 20:45 не е избран Интерхаус България - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 1 - 9 PREMIER LEAGUE 6
10-04-2016 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - ESPRIT BRIGADA 4 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 7
11-04-2016 21:45 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 5 - 3 PREMIER LEAGUE 6
12-04-2016 20:45 не е избран Вършец - Интерхаус България 2 - 7 PREMIER LEAGUE 7
12-04-2016 20:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
12-04-2016 22:30 не е избран ФК Зебра - ФК Елин Пелин 3 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 4
16-04-2016 19:00 не е избран МФК "Булгари" - FC SAN MARCO 4 - 13 PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 16:00 Игрище Ловен парк ФК Елин Пелин - ФЕНИКС-ЛОВЕЧ 6 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2016 19:45 не е избран Интерхаус България - Лев Инс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
19-04-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Рапидо Куриери 5 - 3 PREMIER LEAGUE 8
21-04-2016 22:30 Palmsbet stadium ФК Елин Пелин - Valencia C.F. 7 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 8
23-04-2016 13:00 Релакс Арена (Пазарджик) Бат' Динко и Приятели - Kamenitza-Интернационал 16 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-04-2016 18:45 не е избран Intellect - ФК Елин Пелин 6 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 9
26-04-2016 20:45 не е избран Рапидо Куриери - Интерхаус България 2 - 4 PREMIER LEAGUE 9
10-05-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Джовани 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
10-05-2016 19:45 не е избран Интерхаус България - ДСК Банка 5 - 2 PREMIER LEAGUE 10
13-05-2016 21:45 не е избран МФК "Булгари" - FC ALA GROUP 5 - 4 PREMIER LEAGUE 9
14-05-2016 19:00 Релакс Арена (Пазарджик) КЦМ 2000 ГРУП - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2016 21:45 не е избран Джовани - Интерхаус България 3 - 5 PREMIER LEAGUE 11
17-05-2016 21:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
26-05-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - Интерхаус България 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
26-05-2016 21:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
30-05-2016 20:45 не е избран Интерхаус България - Шенкер 8 - 3 PREMIER LEAGUE 1
30-05-2016 22:30 не е избран ФК Елин Пелин - VILLA MARK 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 10
31-05-2016 20:45 не е избран ДСК Банка - Бат' Динко и Приятели 5 - 8 PREMIER LEAGUE 9
31-05-2016 22:30 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 7 - 4 PREMIER LEAGUE 8
02-06-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Хищниците - ФК Елин Пелин 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 11
03-06-2016 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 4 - 3 PREMIER LEAGUE 12
04-06-2016 18:00 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 11
05-06-2016 12:00 Спортен комплекс Шампиони ДЕЛТУМ - ФК Елин Пелин 8 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-06-2016 21:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 2 - 4 PREMIER LEAGUE 13
08-06-2016 21:45 не е избран Milky Group Bio - Интерхаус България 3 - 9 PREMIER LEAGUE 13
14-06-2016 18:45 не е избран Интерхаус България - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 14
15-06-2016 21:00 не е избран Интерхаус България - Ilinden United 5 - 6 PREMIER LEAGUE 12
17-06-2016 20:45 не е избран Аякс-Зебра - МФК "Булгари" 5 - 3 PREMIER LEAGUE 13
19-06-2016 12:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Керамик 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 14
21-06-2016 21:45 не е избран Шенкер - Бат' Динко и Приятели 0 - 4 PREMIER LEAGUE 15
22-06-2016 21:45 не е избран Fibank - Интерхаус България 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
25-06-2016 21:00 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
26-06-2016 00:00 не е избран FC CRAZY GANG - ФК Елин Пелин 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 15
29-06-2016 19:45 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 10
02-07-2016 18:00 не е избран Сердика - МФК "Булгари" 4 - 5 PREMIER LEAGUE 15
03-07-2016 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - ЖИВЕЛИ 6 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 16
04-07-2016 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
05-07-2016 22:30 не е избран СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Елин Пелин 1 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 13
06-07-2016 18:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
06-07-2016 21:45 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 7 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
09-07-2016 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
10-07-2016 20:00 не е избран Неудобните - ФК Елин Пелин 6 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 17
13-07-2016 21:45 не е избран Whiskey United - Изворна вода Бачково 3 - 7 Група D 1
14-07-2016 18:45 не е избран ЧЕРНИТЕ КОТКИ - Бат' Динко и Приятели 3 - 4 Група C 1
18-07-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - PMP Build Invest 4 - 2 Група C 2
20-07-2016 18:45 не е избран Milky Group Bio - Изворна вода Бачково 3 - 7 Група D 2
25-07-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - Unicredit Bulbank IT 12 - 1 Група D 3
28-07-2016 18:45 не е избран FootballScout - Бат' Динко и Приятели 3 - 8 Група C 3
01-08-2016 19:45 не е избран Accedia - Изворна вода Бачково 3 - 6 Група D 4
01-08-2016 20:45 не е избран Mladost Crew - Бат' Динко и Приятели 1 - 18 Група C 4
08-08-2016 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Спортист Долни Лозен 8 - 3 Група C 5
08-08-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM Изворна вода Бачково - ФК Пълна Мрежа 4 - 7 Група D 5
15-08-2016 21:45 не е избран Изворна вода Бачково - A1 7 - 3 Елиминации
16-08-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Paysafe 10 - 0 Елиминации
18-08-2016 19:45 не е избран Изворна вода Бачково - Вършец 7 - 10 Елиминации
18-08-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 3 - 1 Елиминации
22-08-2016 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Неудобните 4 - 2 Елиминации
24-08-2016 18:45 не е избран ФК Елин Пелин - Intellect 7 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 1
27-08-2016 20:00 не е избран Валяците - МФК "Булгари" 2 - 2* PREMIER LEAGUE 1
28-08-2016 15:00 не е избран ЖИВЕЛИ - ФК Елин Пелин 0 - 15 MTEL PREMIER LEAGUE 2
30-08-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - Mentor Resort 7 - 2 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ADIDAS 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
10-09-2016 20:30 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 2
11-09-2016 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - Класа 8 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 3
13-09-2016 20:45 не е избран Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
14-09-2016 20:45 не е избран Спортинг - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
17-09-2016 19:30 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 4 - 1 PREMIER LEAGUE 3
18-09-2016 20:00 не е избран Малки Страсти - ФК Елин Пелин 3 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 4
27-09-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - Ilinden United 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
28-09-2016 18:30 не е избран Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
29-09-2016 22:30 не е избран ПФК ЧИЧОВЦИ - ФК Елин Пелин 3 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 6
30-09-2016 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
02-10-2016 20:00 не е избран ФК Елин Пелин - Majestic 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 7
07-10-2016 18:45 не е избран Спортинг - Бат' Динко и Приятели 8 - 5 PREMIER LEAGUE 4
07-10-2016 20:45 не е избран Easy TV Net - Изворна вода Бачково 5 - 5 PREMIER LEAGUE 4
09-10-2016 16:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Вадиас 3 - 8 MTEL PREMIER LEAGUE 8
11-10-2016 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 4 - 7 PREMIER LEAGUE 5
11-10-2016 21:45 не е избран Изворна вода Бачково - vitoshanews.com 11 - 4 PREMIER LEAGUE 5
18-10-2016 18:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 5 - 6 PREMIER LEAGUE 6
18-10-2016 19:45 не е избран DHL ФРЕЙТ - Изворна вода Бачково 7 - 6 PREMIER LEAGUE 6
20-10-2016 22:30 не е избран Хищниците - ФК Елин Пелин 10 - 15 MTEL PREMIER LEAGUE 9
22-10-2016 19:30 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 0 - 6 PREMIER LEAGUE 7
25-10-2016 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 9 - 3 PREMIER LEAGUE 7
26-10-2016 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - vitoshanews.com 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
29-10-2016 11:00 терен "Кюстендил" SUTHERLAND - Изворна вода Бачково 5 - 8 Група J 1
29-10-2016 14:00 терен "Кюстендил" Изворна вода Бачково - Пирински орли 3 - 3 Група J 2
31-10-2016 22:30 не е избран МФК "Булгари" - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2016 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2016 19:45 Palmsbet stadium Лев Инс - Изворна вода Бачково 4 - 4 PREMIER LEAGUE 8
05-11-2016 18:30 не е избран АЯКС СОФИЯ - МФК "Булгари" 4 - 9 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 22:00 не е избран ФК Елин Пелин - Спортинг 0 - 5 MTEL PREMIER LEAGUE 12
07-11-2016 22:30 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Сердика 2 - 6 PREMIER LEAGUE 6
09-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM Изворна вода Бачково - КОМЕРЦ СОФИЯ 8 - 1 PREMIER LEAGUE 9
09-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 5 PREMIER LEAGUE 9
12-11-2016 19:30 не е избран ФК Елин Пелин - Софийска вода 1 - 3 MTEL PREMIER LEAGUE 10
12-11-2016 20:30 не е избран Сантяго Бернабеу - МФК "Булгари" 2 - 6 PREMIER LEAGUE 10
16-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM ФК Елин Пелин - ФК Зебра 4 - 2 MTEL PREMIER LEAGUE 5
18-11-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 3 PREMIER LEAGUE 10
19-11-2016 15:00 ОУ Димчо Дебелянов (Ихтиман) Изворна вода Бачково - Криско 8 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-11-2016 12:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК Керамик 5 - 4 MTEL PREMIER LEAGUE 14
21-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Еврофутбол 10 - 7 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
23-11-2016 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 10 - 2 PREMIER LEAGUE 11
25-11-2016 20:45 ACCEDIA STADIUM СИНИТЕ BD LIQUOR - ФК Елин Пелин 3 - 1 MTEL PREMIER LEAGUE 11
26-11-2016 20:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МФК "Булгари" 3 - 8 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2016 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - ФК Елин Пелин 6 - 15 MTEL PREMIER LEAGUE 15
30-11-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
04-12-2016 18:00 не е избран ФК Елин Пелин - ФК ИХТИМАН 4 - 7 MTEL PREMIER LEAGUE 16
07-12-2016 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
07-12-2016 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Изворна вода Бачково - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
10-12-2016 17:30 не е избран Неудобните - ФК Елин Пелин 5 - 0 MTEL PREMIER LEAGUE 13
10-12-2016 20:30 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 4 - 7 PREMIER LEAGUE 14
11-12-2016 17:00 не е избран Valencia C.F. - ФК Елин Пелин 4 - 9 MTEL PREMIER LEAGUE 17
14-12-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
07-01-2017 00:00 Царско село Изворна вода Бачково - FK LP SUPER SPORT 5 - 0 EFBET Хемус 1
14-01-2017 10:00 не е избран McDonald's - Изворна вода Бачково 2 - 5 EFBET Хемус 2
21-01-2017 16:00 не е избран Изворна вода Бачково - PMP Build Invest 2 - 3 EFBET Хемус 3
28-01-2017 21:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Изворна вода Бачково 2 - 5 EFBET Хемус 5
31-01-2017 21:45 не е избран Изворна вода Бачково - MTEL 3 - 1 EFBET Хемус 4
05-02-2017 17:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
07-02-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 5
08-02-2017 19:45 не е избран Изворна вода Бачково - Milky Group Bio 1 - 6 PREMIER LEAGUE 11
10-02-2017 22:00 Царско село МФК "Булгари" - Еконт 61 8 - 3 ВТОРА ФАЗА
18-02-2017 19:30 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
20-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - The "Mannschaft" 13 - 2 PREMIER LEAGUE 1
22-02-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - ADIDAS 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
23-02-2017 20:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 5 - 1 PREMIER LEAGUE 12
24-02-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Tom Taylor 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
25-02-2017 18:30 не е избран МФК "Булгари" - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
28-02-2017 20:45 Palmsbet stadium Tom Taylor - Бат' Динко и Приятели 1 - 7 PREMIER LEAGUE 16
28-02-2017 20:45 не е избран Fibank - Изворна вода Бачково - PREMIER LEAGUE 17
02-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
14-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Tom Taylor - Бат' Динко и Приятели 2 - 6 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2017 00:00 Palmsbet stadium КОМЕРЦ СОФИЯ - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Изворна вода Бачково 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-03-2017 00:00 не е избран Cotton club - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
22-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Изворна вода Бачково - Tom Taylor 4 - 2 PREMIER LEAGUE 3
24-03-2017 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Тяло пречиш ми 4 - 0 PREMIER LEAGUE 3
29-03-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 2 - 5 PREMIER LEAGUE 4
31-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МФК "Булгари" 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
01-04-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2017 21:00 ACCEDIA STADIUM Изворна вода Бачково - ВЕТ Юнайтед 6 - 3 PREMIER LEAGUE 5
05-04-2017 22:00 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2017 12:00 Релакс Арена (Пазарджик) VIP Dent - Изворна вода Бачково 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
18-04-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 1 - 2 PREMIER LEAGUE 7
20-04-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
22-04-2017 19:30 не е избран МФК "Булгари" - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 5 PREMIER LEAGUE 6
25-04-2017 00:00 не е избран Quehenberger Logistics - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
28-04-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
28-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Изворна вода Бачково 6 - 3 PREMIER LEAGUE 6
03-05-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Quehenberger Logistics 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
05-05-2017 00:00 не е избран Massive - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
06-05-2017 00:00 не е избран DHL ФРЕЙТ - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
07-05-2017 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
10-05-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Изворна вода Бачково 5 - 6 PREMIER LEAGUE 10
12-05-2017 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - GOLD INS 5 - 6 PREMIER LEAGUE 7
13-05-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - Виста 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
13-05-2017 20:30 не е избран PMP Build Invest - МФК "Булгари" 1 - 4 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2017 00:00 не е избран Изворна вода Бачково - DHL ФРЕЙТ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
14-05-2017 00:00 не е избран Ilinden United - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
16-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group Bio - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
17-05-2017 19:45 Palmsbet stadium Изворна вода Бачково - MAHARANI 5 - 8 PREMIER LEAGUE 11
20-05-2017 19:30 не е избран МФК "Булгари" - Сантяго Бернабеу 10 - 6 PREMIER LEAGUE 8
23-05-2017 00:00 не е избран Fibank - Изворна вода Бачково 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
24-05-2017 00:00 не е избран Кракра Перник - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
26-05-2017 19:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Mentor Resort 9 - 5 PREMIER LEAGUE 3
27-05-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Massive 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
30-05-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 6 - 3 PREMIER LEAGUE 12
12-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Сердика - МФК "Булгари" 2 - 1 PREMIER LEAGUE 11
13-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - MAHARANI 4 - 3 PREMIER LEAGUE 9
14-06-2017 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Fibank 6 - 4 PREMIER LEAGUE 14
17-06-2017 17:00 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 7 - 3 PREMIER LEAGUE 12
21-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 6
22-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
23-06-2017 18:45 не е избран Easy TV Net - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
01-07-2017 20:00 не е избран МФК "Булгари" - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
04-07-2017 00:00 не е избран Виста - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
04-07-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Цар Иван Асен II 4 - 6 PREMIER LEAGUE 10
09-07-2017 20:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
02-09-2017 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Сантяго Бернабеу 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
05-09-2017 20:45 Palmsbet stadium Вършец - Бат' Динко и Приятели 4 - 5 PREMIER LEAGUE 2
06-09-2017 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
07-09-2017 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
13-09-2017 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
15-09-2017 19:00 не е избран МФК "Булгари" - PMP Build Invest 0 - 0 PREMIER LEAGUE 4
26-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - Бат' Динко и Приятели *3 - 3 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - FC FIGHTERS 5 - 3 ГРУПА E5 1
30-09-2017 22:15 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - ФК Пирдоп 4 - 2 ГРУПА E5 1
04-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - FC ALA GROUP 7 - 4 PREMIER LEAGUE 5
11-10-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Бат' Динко и Приятели 5 - 1 PREMIER LEAGUE 6
14-10-2017 19:00 не е избран Северозапад - МФК "Булгари" 5 - 2 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2017 17:00 Терен 2 - Младежки център ФК Пирдоп - МФК "Булгари" 4 - 6 ГРУПА E5 2
15-10-2017 19:00 Терен 2 - Младежки център FC FIGHTERS - МФК "Булгари" 8 - 2 ГРУПА E5 2
17-10-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - GO PETROLEUM 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 2 - 3 PREMIER LEAGUE 3
24-10-2017 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
28-10-2017 19:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - МФК "Булгари" 5 - 2 PREMIER LEAGUE 9
29-10-2017 10:00 Пирдоп ФК Пирдоп - МФК "Булгари" 2 - 4 ГРУПА E5 3
31-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Бат' Динко и Приятели 0 - 0 PREMIER LEAGUE 9
04-11-2017 20:00 не е избран Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
07-11-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Ilinden United 8 - 0 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2017 21:00 Релакс Арена (Пазарджик) МФК "Булгари" - FC FIGHTERS 5 - 0 ГРУПА E5 3
11-11-2017 19:00 не е избран МФК "Булгари" - МАРАДОНА 9 - 3 PREMIER LEAGUE 11
17-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Rehau - Бат' Динко и Приятели 6 - 14 PREMIER LEAGUE 11
19-11-2017 12:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-11-2017 20:45 Palmsbet stadium Бат' Динко и Приятели - Easy TV Net 4 - 2 PREMIER LEAGUE 12
25-11-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Тренто 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
26-11-2017 14:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - МФК "Булгари" 3 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
05-12-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
09-12-2017 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
12-12-2017 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Столичен Авто Транспорт 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
13-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM Петролтех Трейдинг - Бат' Динко и Приятели 1 - 6 PREMIER LEAGUE 15
06-02-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Serdika-Sofia 2 - 0 PREMIER LEAGUE 8
13-02-2018 20:45 не е избран MAHARANI - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
15-02-2018 20:45 не е избран Mat Star - МФК "Булгари" 5 - 10 PREMIER LEAGUE 5
24-02-2018 18:00 не е избран Витоша Бистрица - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
13-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM ВЕТ Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 5 - 9 PREMIER LEAGUE 17
14-03-2018 19:45 Palmsbet stadium МФК "Булгари" - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
17-03-2018 18:00 не е избран МФК "Булгари" - Сантяго Бернабеу 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
21-03-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Ескус Милк 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
28-03-2018 19:45 не е избран ING - Бат' Динко и Приятели 3 - 8 PREMIER LEAGUE 2
30-03-2018 21:45 не е избран МФК "Булгари" - Carpe Diem FC 6 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 19:00 не е избран Витоша Бистрица - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
05-04-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - MAHARANI 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
10-04-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Вършец - Бат' Динко и Приятели 2 - 9 PREMIER LEAGUE 4
14-04-2018 18:00 не е избран МАРАДОНА - МФК "Булгари" 8 - 5 PREMIER LEAGUE 4
21-04-2018 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Цар Иван Асен II 9 - 2 PREMIER LEAGUE 5
24-04-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - Бат' Динко и Приятели 1 - 7 PREMIER LEAGUE 6
01-05-2018 00:00 не е избран Без напрежение - МФК "Булгари" 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
11-05-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - МФК "Булгари" отложен PREMIER LEAGUE 14
13-05-2018 19:00 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Валяците 1 - 7 PREMIER LEAGUE 14
15-05-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Rehau 13 - 6 PREMIER LEAGUE 9
29-05-2018 20:45 не е избран Ilinden United - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 PREMIER LEAGUE 10
01-06-2018 00:00 не е избран ФК Керамик - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
01-06-2018 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Петролтех Трейдинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-06-2018 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC BAUHAUS ARENA 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
01-06-2018 00:00 не е избран МФК "Булгари" - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2018 19:45 не е избран Milky Group Bio - Бат' Динко и Приятели 1 - 4 PREMIER LEAGUE 8
06-06-2018 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 0 PREMIER LEAGUE 11
09-06-2018 14:30 не е избран Лестър - МФК "Булгари" 1 - 4 F5WC - Group D 1
09-06-2018 16:30 не е избран МФК "Булгари" - Модерният ляв 3 - 1 F5WC - Group D 3
09-06-2018 17:30 не е избран ДАНТЕК - МФК "Булгари" 4 - 5 F5WC - Eliminations
22-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - PMP Build Invest 3 - 4 PREMIER LEAGUE 7
23-06-2018 19:00 не е избран Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
25-06-2018 22:30 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ВЕТ Юнайтед 9 - 1 PREMIER LEAGUE 7
26-06-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM МФК "Булгари" - Северозапад 5 - 6 PREMIER LEAGUE 9
30-06-2018 00:00 не е избран МФК "Булгари" - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-07-2018 00:00 не е избран Африка Юнайтед - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
01-07-2018 19:00 не е избран Сердика - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
02-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
03-07-2018 00:00 не е избран FC ALA GROUP - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
06-07-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 5
17-07-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Враждебна - Бат' Динко и Приятели 3 - 10 Група E 1
26-07-2018 21:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Опаковка БГ 7 - 5 Група E 2
01-08-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - Бат' Динко и Приятели 10 - 10 Група E 3
05-08-2018 00:00 не е избран Столичен Авто Транспорт - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Група E 4
15-08-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ФК ИХТИМАН 5 - 3 Група E 5
20-08-2018 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Профи Спорт 8 - 4 Елиминации
24-08-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сердика 10 - 0 Елиминации
27-08-2018 19:45 не е избран Витоша Бистрица - Бат' Динко и Приятели 3 - 5 Елиминации
28-08-2018 19:45 не е избран ФК Керамик - Бат' Динко и Приятели 2 - 9 Източна конференция 1
30-08-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ПФК ЧИЧОВЦИ 4 - 1 Елиминации
03-09-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 2 Елиминации
11-09-2018 18:45 Palmsbet stadium Витоша Бистрица - Бат' Динко и Приятели 2 - 8 Източна конференция 2
18-09-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Bamboo Beach 5 - 2 Източна конференция 3
26-09-2018 19:45 не е избран ГЕОДЕТ - Бат' Динко и Приятели 3 - 6 Източна конференция 4
01-10-2018 18:45 не е избран SSV - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 8
03-10-2018 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Rehau 9 - 1 Източна конференция 5
11-10-2018 18:15 не е избран A.C.A.B. - Бат' Динко и Приятели 3 - 6 Източна конференция 6
16-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Африка Юнайтед 5 - 2 Източна конференция 7
20-10-2018 12:45 СК Езерец - терен 1 Гадните Джиджовци - Бат' Динко и Приятели 2 - 7 Югозапад - група B 2
20-10-2018 15:15 СК Езерец - терен 2 Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 4 Югозапад - група B 3
02-11-2018 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ОК Супер Транс 5 - 0 Източна конференция 9
07-11-2018 20:45 не е избран Вършец - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 10
13-11-2018 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - PalmsBet 9 - 6 Източна конференция 11
17-11-2018 14:15 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Бат' Динко и Приятели - Старс 5 - 0 Югозапад - група E 2
17-11-2018 18:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Делииванови - Бат' Динко и Приятели 2 - 1 Югозапад - група E 3
17-11-2018 19:15 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Бат' Динко и Приятели - Приятели 5 - 5* КВАЛИФИКАЦИИ
21-11-2018 18:45 не е избран iSTYLE - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 12
27-11-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Лев Инс 3 - 6 Източна конференция 13
05-12-2018 20:45 не е избран ФК ЕЛ-СИТИ 2011 - Бат' Динко и Приятели 2 - 6 Източна конференция 14
06-01-2019 22:00 Царско село АТИ КОНСУЛТ ORBIT - МФК "Булгари" 3 - 6 Palmsbet 1
13-01-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 5 - 0 Източна конференция 15
23-01-2019 22:00 Царско село Тяло пречиш ми - МФК "Булгари" 3 - 3 Palmsbet 2
27-01-2019 10:00 не е избран Софийска вода - МФК "Булгари" 3 - 5 Palmsbet 4
01-02-2019 18:45 не е избран V-TAC EUROPE - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 Източна конференция 16
03-02-2019 14:30 не е избран МФК "Булгари" - Бучките 5 - 4 Palmsbet 3
04-02-2019 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - FC ALA GROUP 5 - 1 Източна конференция 17
10-02-2019 22:00 не е избран МФК "Булгари" - Кракра Перник 2 - 2 Palmsbet 5
21-02-2019 19:00 не е избран МФК "Булгари" - Спортист Драгичево 8 - 0 ВТОРА ФАЗА
23-02-2019 13:00 не е избран МФК "Булгари" - Магьосниците 1 - 1* ВТОРА ФАЗА
06-03-2019 19:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 Източна конференция 18
07-03-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 8 - 3 Източна конференция 19
10-03-2019 13:00 не е избран Лозенец Юн - Неможещите 7 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
15-03-2019 19:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - DXC.technology 2 - 5 PREMIER LEAGUE 1
17-03-2019 19:00 не е избран Неможещите - СИНИТЕ BD LIQUOR 1 - 6 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
20-03-2019 21:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
24-03-2019 19:00 не е избран Пеликан - Неможещите 2 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
26-03-2019 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - ФК Керамик 2 - 4 PREMIER LEAGUE 3
30-03-2019 19:00 не е избран Неможещите - БНС РЕД БУЛС 7 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
06-04-2019 20:00 не е избран Бучките - Неможещите 2 - 7 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
14-04-2019 12:00 не е избран Неможещите - Whiskey United 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
19-04-2019 20:45 не е избран PMP Build Invest - Бат' Динко и Приятели 3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
24-04-2019 18:45 ACCEDIA STADIUM Бат' Динко и Приятели - Milky Group Bio 3 - 2 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 00:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2019 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Сантяго Бернабеу 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
01-05-2019 19:00 не е избран Bianchi Coffee - Неможещите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
01-05-2019 19:45 не е избран Лев Инс - Бат' Динко и Приятели 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
12-05-2019 19:00 не е избран ФК ЗЕНИТ - Неможещите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
14-05-2019 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 2 - 2 PREMIER LEAGUE 9
19-05-2019 15:00 не е избран Неможещите - Жар Голяновци 7 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
29-05-2019 19:45 не е избран Малки Страсти - Бат' Динко и Приятели 7 - 2 PREMIER LEAGUE 11
01-06-2019 18:00 не е избран Loko Vakarel - Неможещите 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
01-06-2019 18:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Тяло пречиш ми 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
03-06-2019 21:45 не е избран Лозен Сити - Неможещите 5 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
09-06-2019 19:00 не е избран Неможещите - FC Aifos 11 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
10-06-2019 18:45 не е избран Intellect - Бат' Динко и Приятели 6 - 7 PREMIER LEAGUE 13
21-06-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 3 PREMIER LEAGUE 14
23-06-2019 18:00 не е избран Неможещите - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 9 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
25-06-2019 21:45 не е избран МАРАДОНА - Бат' Динко и Приятели 3 - 10 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2019 20:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Северозапад 8 - 11 PREMIER LEAGUE 5
30-06-2019 20:00 не е избран El Stars - Неможещите 6 - 1 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
01-07-2019 20:45 не е избран ВЕТ Юнайтед - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
03-07-2019 21:45 не е избран Бат' Динко и Приятели - Вършец 2 - 1 PREMIER LEAGUE 16
07-07-2019 18:00 не е избран ФК ИХТИМАН - Неможещите 4 - 9 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
25-08-2019 21:00 не е избран Неможещите - Чики Рики 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
01-09-2019 21:00 не е избран Неможещите - ФК Пълна Мрежа - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 19
08-09-2019 21:00 не е избран Неможещите - Кралете - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
15-09-2019 19:00 не е избран БАЛКАН - Неможещите - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 18
29-09-2019 19:00 не е избран Софийска вода - Неможещите - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 20
06-10-2019 19:00 не е избран Неможещите - ЦВС - LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 21