София

Григор - Дяков

клубове

роден на: 18.08.1978

години: 41

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-08-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM АФК ЦСКА 2012 - Торпедо-София 1 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
06-09-2014 19:00 ACCEDIA STADIUM Торпедо-София - АЯКС СОФИЯ *7 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
13-09-2014 17:00 ACCEDIA STADIUM Арсенал Петров - Торпедо-София 0 - 12 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
27-09-2014 21:00 не е избран Торпедо-София - ПЪЛНА СКРЪБ 7 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
04-10-2014 18:00 не е избран Белите София - Торпедо-София 3 - 12 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
11-10-2014 16:00 не е избран Торпедо-София - Гръм София 10 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
18-10-2014 21:45 не е избран Totally Erected - Торпедо-София 3 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
01-11-2014 21:45 не е избран Актавис - Торпедо-София 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
08-11-2014 16:00 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
15-11-2014 19:00 не е избран Витоша Бистрица - Торпедо-София 9 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
21-11-2014 21:45 не е избран ОРЛОВЕЦ - Торпедо-София 3 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
29-11-2014 17:00 не е избран Торпедо-София - Chelsea Bulgaria 5 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
06-12-2014 17:00 не е избран БЕЗ НАПРЕЖЕНИЕ* - Торпедо-София 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
13-12-2014 18:00 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
10-01-2015 14:00 не е избран Gads - Торпедо-София 3 - 13 Група H 1
17-01-2015 16:00 не е избран Торпедо-София - Цар Иван Асен II 4 - 3 Група H 2
25-01-2015 14:00 не е избран Mladost Team - Торпедо-София 1 - 6 Група H 3
01-02-2015 13:00 не е избран Спортинг - Торпедо-София 3 - 2 Група H 4
07-02-2015 18:00 не е избран Торпедо-София - Carpe Diem 6 - 4 Група H 5
14-02-2015 00:00 не е избран OLYMPIC HOPES - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
15-02-2015 09:00 не е избран Актив комерс - Торпедо-София 5 - 3 ВТОРА ФАЗА 1
19-02-2015 21:45 не е избран Торпедо-София - АФК Софиянци 11 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-02-2015 14:00 Palmsbet stadium Торпедо-София - ФК Западно Ехо 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
14-03-2015 18:00 ACCEDIA STADIUM Торпедо-София - Аполо СК 13 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
21-03-2015 19:00 не е избран АКАДЕМИК 84 - Торпедо-София 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
28-03-2015 19:00 не е избран Арсенал Петров - Торпедо-София 1 - 10 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
04-04-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - Белите София 2 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
18-04-2015 18:00 не е избран Септември София - Торпедо-София 0 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
25-04-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
09-05-2015 20:00 не е избран Сердика - Торпедо-София 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
16-05-2015 19:00 не е избран Торпедо-София - Vamos 10 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
23-05-2015 00:00 не е избран Totally Erected - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
30-05-2015 21:00 не е избран Торпедо-София - ФК Западно Ехо 1 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
06-06-2015 16:00 не е избран JAGUARES - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
13-06-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - Цар Иван Асен II 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
20-06-2015 20:00 не е избран Пиянките - Торпедо-София 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
27-06-2015 17:00 не е избран Торпедо-София - УЛТРА 3 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
04-07-2015 17:00 не е избран Безнадежните - Торпедо-София 5 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
29-08-2015 16:00 Palmsbet stadium Торпедо-София - ФК Зенит 13 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 1
30-08-2015 12:00 не е избран Напълно непознати - Левски Г 5 - 4 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 2
05-09-2015 19:00 не е избран Аполо СК - Торпедо-София 3 - 3* LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 2
06-09-2015 17:00 не е избран Левски Г - Athletic 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 3
12-09-2015 20:00 не е избран Торпедо-София - Carpe Diem FC 4 - 4* LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 3
13-09-2015 19:00 не е избран Drink Team - Левски Г *2 - 2 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 4
26-09-2015 19:00 не е избран Торпедо-София - АФК Софиянци 4 - 7 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 4
27-09-2015 21:00 не е избран Левски Г - Седмица спатия 2 - 2* LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 5
03-10-2015 15:00 не е избран Ugoman - Торпедо-София 2 - 12 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 5
04-10-2015 10:00 не е избран Червена Звезда - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 6
10-10-2015 21:00 не е избран Торпедо-София - Busmanci 7 - 3 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 6
11-10-2015 13:00 не е избран Левски Г - ПФК "61" 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 7
14-10-2015 22:30 не е избран ФК Сердика - Левски Г 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 8
18-10-2015 11:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 3 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 9
24-10-2015 18:00 не е избран Торпедо-София - ШПОРИТЕ 5 - 4 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 8
25-10-2015 20:00 не е избран Fresh Market - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 10
31-10-2015 20:00 не е избран Iztok Sofiq - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 9
01-11-2015 22:00 не е избран Левски Г - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 11
07-11-2015 18:00 не е избран Торпедо-София - Сборная 2015 8 - 2 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 10
08-11-2015 11:00 не е избран Лидер - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 12
11-11-2015 22:30 не е избран Левски Г - ФК Пълна Мрежа 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 1
14-11-2015 16:00 не е избран Атлетик Редута - Торпедо-София 0 - 10 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 11
15-11-2015 12:00 не е избран Левски Г - Белите кончета 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 13
15-11-2015 16:00 не е избран McDonald's - Торпедо-София 2 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 7
20-11-2015 21:45 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 12
22-11-2015 17:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 14
28-11-2015 00:00 не е избран АС-14 - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 13
29-11-2015 00:00 не е избран Левски Г - FC Citadel 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 15
05-12-2015 00:00 не е избран Левски Г - Изтокът 0 - 5 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 16
05-12-2015 15:00 не е избран Торпедо-София - JAGUARES 16 - 0 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 14
12-12-2015 18:00 не е избран ФК Баварците - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - BAMBOBEACH.BG 15
13-12-2015 00:00 не е избран Викторио Ленд - Левски Г 5 - 0 LEAGUE ONE - ЛИВЪРПУЛ 17
10-01-2016 17:00 не е избран Торпедо-София - Магнус 4 - 5 Група B 1
17-01-2016 20:00 не е избран Вършец - Торпедо-София 6 - 4 Група B 2
24-01-2016 09:00 не е избран Торпедо-София - Академикъ 1 - 6 Група B 3
05-02-2016 20:00 не е избран Торпедо-София - Неудобните 2 - 2 Група B 4
07-02-2016 14:00 не е избран Тяло пречиш ми - Торпедо-София 5 - 0 Група B 5
21-02-2016 16:00 не е избран Левски Г - Супичка 0 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 1
27-02-2016 18:00 не е избран Santos - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-02-2016 11:00 не е избран БЕСНИТЕ - Левски Г 12 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 2
12-03-2016 18:00 не е избран Торпедо-София - АФК Софиянци - LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
19-03-2016 19:00 не е избран Аполо СК - Торпедо-София 5 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
20-03-2016 17:00 не е избран Левски Г - Белите Якички 2 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 4
26-03-2016 18:00 не е избран Торпедо-София - SWISSPORT 4 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
27-03-2016 18:00 не е избран ФК Враждебна - Левски Г 4 - 2 LEAGUE ONE - LONDON 5
02-04-2016 20:00 не е избран Сборная 2015 - Торпедо-София 0 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
07-04-2016 22:30 не е избран Торпедо-София - JAGUARES 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
08-04-2016 19:45 не е избран Фалкон - Левски Г 3 - 9 LEAGUE ONE - LONDON 7
09-04-2016 17:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Торпедо-София 1 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
16-04-2016 20:00 не е избран Торпедо-София - ФК Пекарни ванилия 6 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
17-04-2016 13:00 не е избран Левски Г - Ескус Милк *4 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 8
23-04-2016 21:00 не е избран ШПОРИТЕ - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
24-04-2016 15:00 не е избран Монтевидео - Левски Г 4 - 7 LEAGUE ONE - LONDON 9
11-05-2016 00:00 не е избран Торпедо-София - Ugoman 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
14-05-2016 20:00 не е избран Бандата - Торпедо-София 4 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
15-05-2016 00:00 не е избран Левски Г - Искра Искрец 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 10
28-05-2016 17:00 не е избран Торпедо-София - Атлетик Редута 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
29-05-2016 22:00 не е избран Джиа Мото - Левски Г 3 - 5 LEAGUE ONE - LONDON 11
04-06-2016 20:00 не е избран Busmanci - Торпедо-София 2 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
05-06-2016 22:00 не е избран Левски Г - Junior Barcelona 4 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 12
10-06-2016 20:45 не е избран Media United - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
12-06-2016 18:00 не е избран Опаковка БГ - Левски Г 1 - 3 LEAGUE ONE - LONDON 13
18-06-2016 21:45 не е избран Торпедо-София - Еврофутбол 9 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
19-06-2016 16:00 не е избран Левски Г - Черно тото 8 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 14
24-06-2016 20:45 не е избран Торпедо-София - McDonald's 2 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 17
27-06-2016 18:45 не е избран Левски Г - Викторио Ленд 5 - 1 LEAGUE ONE - LONDON 6
28-06-2016 22:30 не е избран Кралете - Левски Г 3 - 4 LEAGUE ONE - LONDON 15
02-07-2016 00:00 не е избран Имитациите 35 - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 18
03-07-2016 00:00 не е избран Левски Г - Тигрите 5 - 0 LEAGUE ONE - LONDON 3
09-07-2016 20:00 не е избран Торпедо-София - Белите София *4 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 19
10-07-2016 19:00 не е избран Mat Star P - Торпедо-София 0 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 16
13-07-2016 18:45 не е избран Левски Г - DATECS 0 - 5 Група B 1
18-07-2016 19:45 не е избран Most Wanted - Левски Г 5 - 0 Група B 2
28-07-2016 19:45 не е избран Левски Г - Аякс-Зебра 0 - 5 Група B 3
04-08-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - Левски Г 5 - 0 Група B 4
11-08-2016 00:00 не е избран Левски Г - 3 0 - 5 Група B 5
21-08-2016 13:00 не е избран Ескус Милк - Левски Г 3 - 6 LEAGUE ONE - MANCHESTER 1
27-08-2016 19:00 не е избран Торпедо-София - Бандата 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
28-08-2016 20:00 не е избран Левски Г - Изтокът 3 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 2
10-09-2016 19:30 не е избран ФК Пекарни ванилия - Торпедо-София 2 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
11-09-2016 19:00 не е избран NIKE team - Левски Г 3 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 3
16-09-2016 21:45 не е избран Торпедо-София - FC ALA GROUP 4 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
18-09-2016 21:00 не е избран Левски Г - Лозен Сити 5 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 4
01-10-2016 19:30 не е избран Santos - Торпедо-София 11 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-10-2016 00:00 не е избран ORANGE COUNTY - Левски Г 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 5
07-10-2016 19:45 не е избран Торпедо-София - McDonald's 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
09-10-2016 22:00 не е избран Левски Г - SPM -ltd 4 - 4 LEAGUE ONE - MANCHESTER 6
15-10-2016 19:30 не е избран Торпедо-София - FC BAUHAUS ARENA 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
22-10-2016 19:30 не е избран Наполи - Торпедо-София 1 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
23-10-2016 18:00 не е избран Левски Г - Монтевидео 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 8
29-10-2016 19:30 не е избран Торпедо-София - Белите София 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
30-10-2016 21:00 не е избран Наполи - Левски Г 5 - 1 LEAGUE ONE - MANCHESTER 9
05-11-2016 20:30 не е избран Mat Star - Торпедо-София 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
06-11-2016 18:00 не е избран Левски Г - Whiskey United 7 - 2 LEAGUE ONE - MANCHESTER 10
12-11-2016 18:30 не е избран Торпедо-София - The "Mannschaft" 3 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
19-11-2016 00:00 не е избран Орлите - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
20-11-2016 15:00 не е избран Левски Г - Кралете 5 - 3 LEAGUE ONE - MANCHESTER 12
26-11-2016 18:30 не е избран Торпедо-София - Ultras Team 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
27-11-2016 00:00 не е избран White Widow - Левски Г 0 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 13
27-11-2016 18:00 не е избран Спортист Долни Лозен - Левски Г 2 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 7
03-12-2016 20:30 не е избран АФК Софиянци - Торпедо-София 3 - 3* LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
04-12-2016 15:00 не е избран Супичка - Левски Г 2 - 5 LEAGUE ONE - MANCHESTER 14
10-12-2016 18:30 не е избран Athletic - Левски Г 0 - 8 LEAGUE ONE - MANCHESTER 11
10-12-2016 18:30 не е избран Торпедо-София - Media United 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
11-12-2016 10:00 не е избран Левски Г - BulTeam 5 - 0 LEAGUE ONE - MANCHESTER 15
07-01-2017 20:00 Царско село Левски Г - Ян Бибиян 5 - 3 EFBET Кулата 1
14-01-2017 13:00 не е избран NIKE team - Левски Г 1 - 2 EFBET Кулата 2
20-01-2017 19:00 не е избран Левски Г - Пирин Гоце Делчев 2 - 2* EFBET Кулата 3
27-01-2017 19:00 не е избран Гетото - Левски Г 4 - 6 EFBET Кулата 4
04-02-2017 13:00 не е избран Левски Г - Вълците 2 - 3 EFBET Кулата 5
10-02-2017 21:00 Царско село Intellect - Левски Г 7 - 3 ВТОРА ФАЗА
18-02-2017 00:00 не е избран ШПОРИТЕ - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
19-02-2017 13:00 не е избран Левски Г - Пирин Гоце Делчев 7 - 2 CHAMPIONSHIP 1
05-03-2017 17:00 ACCEDIA STADIUM ЦВС - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 2
11-03-2017 19:30 IMPERIA ONLINE STADIUM Торпедо-София - Santos 4 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
12-03-2017 15:00 Palmsbet stadium Левски Г - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 6 - 2 CHAMPIONSHIP 3
17-03-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM FC ALA GROUP - Торпедо-София 1 - 7 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
19-03-2017 20:00 Palmsbet stadium ФК Пълна Мрежа - Левски Г 3 - 8 CHAMPIONSHIP 4
24-03-2017 20:00 не е избран Торпедо-София - Mat Star 4 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
01-04-2017 18:30 не е избран Пирин Гоце Делчев - Торпедо-София 4 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
02-04-2017 21:00 не е избран Тигрите - Левски Г 5 - 2 CHAMPIONSHIP 6
08-04-2017 20:30 не е избран Торпедо-София - FC BAUHAUS ARENA 8 - 3 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
09-04-2017 14:00 не е избран Левски Г - БНС РЕД БУЛС 7 - 5 CHAMPIONSHIP 7
22-04-2017 21:30 не е избран Торпедо-София - Африка Юнайтед 5 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
23-04-2017 19:00 не е избран Левски Г - ING 8 - 4 CHAMPIONSHIP 8
02-05-2017 00:00 не е избран Реал София - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 17
12-05-2017 20:45 не е избран Media United - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
14-05-2017 22:00 не е избран Гетото - Левски Г 2 - 9 CHAMPIONSHIP 9
21-05-2017 16:00 не е избран Левски Г - Черно Тото 7 - 4 CHAMPIONSHIP 10
26-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Ultras Team - Торпедо-София 6 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
28-05-2017 21:00 Palmsbet stadium Левски Г - Лозен 7 - 6 CHAMPIONSHIP 12
02-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Торпедо-София - Витоша Бистрица 1 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
02-06-2017 22:30 не е избран El Stars - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 13
07-06-2017 20:45 не е избран Торпедо-София - Белите София 8 - 1 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
10-06-2017 19:30 не е избран JAGUARES - Торпедо-София 2 - 9 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
17-06-2017 00:00 не е избран Левски Г - ПСЖ София 5 - 0 CHAMPIONSHIP 5
17-06-2017 19:00 не е избран Торпедо-София - Наполи 6 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
18-06-2017 19:00 не е избран Приятели - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 15
23-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Наполи - Левски Г 0 - 2 CHAMPIONSHIP 11
23-06-2017 21:45 не е избран McDonald's - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
25-06-2017 22:00 не е избран Левски Г - LH7 5 - 0 CHAMPIONSHIP 16
01-07-2017 19:00 не е избран Торпедо-София - ФК Отборчето 4 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
02-07-2017 10:00 не е избран Левски Г - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 9 - 5 CHAMPIONSHIP 14
08-07-2017 17:00 не е избран The Mannschaft - Торпедо-София 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
20-08-2017 17:00 не е избран Левски Г - Кралете 8 - 1 CHAMPIONSHIP 1
27-08-2017 19:00 не е избран Левски Г - Наполи 3 - 1 CHAMPIONSHIP 2
02-09-2017 20:00 не е избран Белите София - Торпедо-София 6 - 4 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 2
03-09-2017 18:00 не е избран Тигрите - Левски Г 2 - 3 CHAMPIONSHIP 3
09-09-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - NEXT GEN 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 3
09-09-2017 21:00 не е избран FC BAUHAUS ARENA - Торпедо-София 3 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 15
16-09-2017 19:00 не е избран Левски Г - ветерани - Тиняците 1 - 4 Висша лига 1
16-09-2017 19:00 не е избран ФК Западно Ехо - Торпедо-София 4 - 6 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 4
17-09-2017 19:00 не е избран ING - Левски Г 6 - 4 CHAMPIONSHIP 5
24-09-2017 11:00 не е избран No Name - ветерани - Левски Г - ветерани 5 - 1 Висша лига 2
27-09-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - ФК Отборчето 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 1
29-09-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Торпедо-София - Ultras Team 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 5
30-09-2017 17:00 не е избран Левски Г - ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 2 - 3 Висша лига 3
01-10-2017 21:00 не е избран ЦВС - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 7
08-10-2017 00:00 не е избран Левски Г - ПАРТИЗАН Челопечене 2012 5 - 0 CHAMPIONSHIP 8
08-10-2017 13:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - Левски Г - ветерани 2 - 5 Висша лига 4
10-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Левски Г - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 4 - 1 CHAMPIONSHIP 4
14-10-2017 19:00 не е избран Торпедо-София - Мойто слабо място 1 - 8 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 7
15-10-2017 00:00 не е избран SPM -ltd - Левски Г 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
15-10-2017 11:00 не е избран Левски Г - ветерани - БФК Мики Маус 7 - 10 Висша лига 5
20-10-2017 20:45 не е избран Торпедо-София - McDonald's 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 8
21-10-2017 00:00 не е избран Академик - ветерани - Левски Г - ветерани 0 - 5 Висша лига 6
22-10-2017 20:00 не е избран Левски Г - El Stars 3 - 4 CHAMPIONSHIP 10
28-10-2017 21:00 не е избран JAGUARES - Торпедо-София 4 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 13
28-10-2017 21:00 не е избран Левски Г - ветерани - Дартанян 3 - 5 Висша лига 7
29-10-2017 22:00 не е избран Изтокът - Левски Г 1 - 4 CHAMPIONSHIP 11
04-11-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - Santos 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 10
05-11-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - Левски Г - ветерани 0 - 5 Висша лига 8
05-11-2017 21:00 не е избран Левски Г - ПСЖ София 7 - 3 CHAMPIONSHIP 12
11-11-2017 18:00 не е избран Джиа Мото - Торпедо-София 0 - 11 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 11
12-11-2017 11:00 не е избран Левски Г - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 1 - 3 Висша лига 9
12-11-2017 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - Левски Г 1 - 3 CHAMPIONSHIP 13
17-11-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - Ант студио 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 12
18-11-2017 00:00 не е избран Bianchi Coffee - Торпедо-София 0 - 5 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 9
19-11-2017 11:00 не е избран Лозенец Юн - Левски Г - ветерани 8 - 4 Висша лига 10
19-11-2017 21:00 не е избран Левски Г - Гетото 4 - 0 CHAMPIONSHIP 14
25-11-2017 00:00 не е избран Левски Г - Приятели 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
26-11-2017 10:00 не е избран Левски Г - ветерани - Шопски отряд 2 - 3 Висша лига 11
26-11-2017 11:00 не е избран Stomana Industry - Левски Г 2 - 6 CHAMPIONSHIP 15
02-12-2017 00:00 не е избран Торпедо-София - Бандата 5 - 0 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 14
03-12-2017 00:00 не е избран ПФК "61" - Левски Г - ветерани 0 - 5 Висша лига 12
03-12-2017 11:00 не е избран Левски Г - ветерани - Floor Decor 5 - 2 Висша лига 13
03-12-2017 17:00 не е избран Левски Г - Лозен 8 - 3 CHAMPIONSHIP 16
09-12-2017 19:00 не е избран Африка Юнайтед - Торпедо-София 5 - 2 LEAGUE ONE - ПИЦАРИЯ ДЖОВАНИ 6
17-12-2017 16:00 не е избран ФК Пълна Мрежа - Левски Г - CHAMPIONSHIP 17
31-03-2018 18:00 не е избран No Name - ветерани - Левски Г - ветерани 10 - 4 Висша лига 1
01-04-2018 17:00 не е избран Левски Г - ветерани - Floor Decor 5 - 0 Висша лига 2
22-04-2018 12:00 не е избран БФК Мики Маус - Левски Г - ветерани 10 - 3 Висша лига 3
13-05-2018 20:00 не е избран Левски Г - ветерани - ТЕМИДА 4 - 1 Висша лига 6
20-05-2018 13:00 не е избран Лозенец Юн - Левски Г - ветерани 2 - 1 Висша лига 7
08-06-2018 13:00 не е избран Шопски отряд - Левски Г - ветерани 5 - 0 Висша лига 9
24-06-2018 13:00 не е избран Левски Г - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
30-06-2018 00:00 не е избран Дартанян - Левски Г - ветерани 5 - 0 Висша лига 5
06-07-2018 00:00 не е избран Левски Г - ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 0 - 5 Висша лига 8
09-01-2019 00:00 Царско село Левски Г - ВЕТ Юнайтед 4 - 4 Happy 1
09-01-2019 00:00 не е избран Левски Г - Winbet 4 - 7 Happy 2
19-01-2019 14:00 не е избран Спортист Драгичево 2 - Левски Г 5 - 0 Happy 3
26-01-2019 14:00 не е избран Левски Г - FC A.C.A.B - 2018 2 - 4 Happy 4
09-02-2019 14:00 не е избран SUTHERLAND - Левски Г 5 - 0 Happy 5