София

Иван Ангелов Гечев

клубове

роден на: 25.03.1980

години: 39

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
30-08-2014 18:00 ACCEDIA STADIUM FreshMarket - Актив комерс *7 - 7 PREMIER LEAGUE 1
05-09-2014 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - FC SAN MARCO 4 - 1 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2014 18:00 Palmsbet stadium Besnite - Актив комерс 1 - 10 PREMIER LEAGUE 3
26-09-2014 21:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 4 - 7 PREMIER LEAGUE 4
04-10-2014 21:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 5
11-10-2014 21:45 не е избран Актив комерс - Сантяго Бернабеу 5 - 1 PREMIER LEAGUE 6
18-10-2014 16:00 не е избран ГОЛ - Актив комерс 2 - 8 PREMIER LEAGUE 7
01-11-2014 16:00 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 9
15-11-2014 18:00 не е избран Актив комерс - Barca 3 - 1 PREMIER LEAGUE 11
21-11-2014 21:45 не е избран УЛТРА - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
29-11-2014 18:00 не е избран Актив комерс - Спортинг 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
06-12-2014 17:00 не е избран Colo Colo - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
15-12-2014 19:45 не е избран Актив комерс - Plomari Антилопите 1 - 2 PREMIER LEAGUE 15
11-01-2015 12:00 не е избран Актив комерс - Бохемите 6 - 3 Група A 1
18-01-2015 14:00 не е избран Тигрите - Актив комерс 3 - 7 Група A 2
23-01-2015 19:00 не е избран Актив комерс - Фалшивите деветки 3 - 6 Група A 3
01-02-2015 12:00 не е избран Актив комерс - Ajax 6 - 4 Група A 4
07-02-2015 15:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Актив комерс 3 - 6 Група A 5
14-02-2015 15:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
15-02-2015 09:00 не е избран Актив комерс - Торпедо-София 5 - 3 ВТОРА ФАЗА 1
19-02-2015 19:45 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 9 - 0 PREMIER LEAGUE 8
21-02-2015 18:00 Palmsbet stadium Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 4 PREMIER LEAGUE 17
22-02-2015 10:00 СК Симеоново Актив комерс - Хотел Панчарево 5 - 0 ВТОРА ФАЗА 2
24-02-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM Цар Иван Асен II - Актив комерс 2 - 3 ВТОРА ФАЗА 3
25-02-2015 18:45 не е избран Валяците - Актив комерс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 10
27-02-2015 20:00 не е избран Актив комерс - Витоша Бистрица 3 - 1 ВТОРА ФАЗА 4
03-03-2015 17:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 3 ВТОРА ФАЗА 5
14-03-2015 21:00 IMPERIA ONLINE STADIUM FreshMarket - Актив комерс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
21-03-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - ПЪЛНА СКРЪБ 2 - 5 PREMIER LEAGUE 3
27-03-2015 21:45 не е избран Актив комерс - FC SAN MARCO 2 - 5 PREMIER LEAGUE 4
29-03-2015 14:00 СЦ Арена Актив комерс - Блясък 2 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-04-2015 20:00 не е избран Plomari Антилопите - Актив комерс 3 - 6 PREMIER LEAGUE 5
18-04-2015 21:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 1 PREMIER LEAGUE 6
25-04-2015 19:00 не е избран Бат' Динко и Приятели - Актив комерс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 7
08-05-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Тяло пречиш ми 5 - 1 PREMIER LEAGUE 8
15-05-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 0 - 6 PREMIER LEAGUE 9
23-05-2015 21:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 10
11-06-2015 22:30 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 1 - 3 PREMIER LEAGUE 11
13-06-2015 21:45 не е избран Спортинг - Актив комерс 3 - 7 PREMIER LEAGUE 13
15-06-2015 22:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
20-06-2015 18:00 не е избран Актив комерс - Barca 2 - 3 PREMIER LEAGUE 14
23-06-2015 22:30 не е избран Актив комерс - Валяците 9 - 3 PREMIER LEAGUE 12
27-06-2015 16:00 не е избран ГОЛ - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
04-07-2015 19:00 не е избран Актив комерс - Сантяго Бернабеу 6 - 1 PREMIER LEAGUE 16
11-07-2015 19:00 не е избран Актавис - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
29-08-2015 19:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Сантяго Бернабеу 5 - 3 PREMIER LEAGUE 1
04-09-2015 20:45 не е избран Skypharm - ДСК Банка 4 - 8 CHAMPIONSHIP 1
05-09-2015 21:00 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 2
09-09-2015 21:45 не е избран ДСК Банка - Massive 2 - 4 CHAMPIONSHIP 2
15-09-2015 18:45 не е избран ТЕМИДА - ДСК Банка 0 - 5 CHAMPIONSHIP 3
26-09-2015 21:00 не е избран FC SAN MARCO - Актив комерс 8 - 4 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2015 20:45 не е избран ДСК Банка - Easy TV Net 6 - 4 CHAMPIONSHIP 4
03-10-2015 16:00 не е избран Актив комерс - Спортинг 7 - 6 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2015 19:45 не е избран ORBICO BULGARIA - ДСК Банка 4 - 3 CHAMPIONSHIP 5
10-10-2015 16:00 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми 5 - 1 PREMIER LEAGUE 6
12-10-2015 22:30 не е избран Актив комерс - FreshMarket 0 - 3 PREMIER LEAGUE 3
13-10-2015 21:45 не е избран ДСК Банка - Класик Груп 11 - 3 CHAMPIONSHIP 6
17-10-2015 19:00 не е избран Валяците - Актив комерс 7 - 3 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2015 19:45 не е избран E-motion Club - ДСК Банка 2 - 15 CHAMPIONSHIP 7
24-10-2015 18:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 6 - 3 PREMIER LEAGUE 8
27-10-2015 18:45 не е избран ДСК Банка - ИНТРАМА 13 - 4 CHAMPIONSHIP 8
30-10-2015 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 4 - 6 PREMIER LEAGUE 9
04-11-2015 18:45 не е избран Пени Маркет - ДСК Банка 0 - 5 CHAMPIONSHIP 9
07-11-2015 21:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 4 - 5 PREMIER LEAGUE 10
10-11-2015 21:45 не е избран ДСК Банка - Виста 5 - 0 CHAMPIONSHIP 10
15-11-2015 14:00 Игрище Ловен парк Актив комерс - AFC Cvet Junior 0 - 2 Група H 2
15-11-2015 17:00 Игрище Ловен парк ФК Запрянови - Актив комерс 2 - 9 Група H 3
18-11-2015 19:45 не е избран Победител - ДСК Банка 4 - 7 CHAMPIONSHIP 11
20-11-2015 19:00 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 1 PREMIER LEAGUE 11
21-11-2015 17:00 не е избран Актив комерс - Barca 14 - 2 PREMIER LEAGUE 12
28-11-2015 20:00 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2015 22:00 не е избран Галакси София - ДСК Банка 2 - 5 CHAMPIONSHIP 13
05-12-2015 17:00 не е избран Актив комерс - АЯКС СОФИЯ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 14
08-12-2015 18:45 не е избран ДСК Банка - Фронтекс 5 - 0 CHAMPIONSHIP 14
12-12-2015 18:00 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 4 - 3 PREMIER LEAGUE 15
14-12-2015 18:45 не е избран ДСК Банка - Ойрошпед 10 - 6 CHAMPIONSHIP 12
16-12-2015 21:45 не е избран Billa - ДСК Банка 1 - 10 CHAMPIONSHIP 15
10-01-2016 15:00 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 8 - 3 Група H 1
17-01-2016 12:00 не е избран Не казвай на никой - Актив комерс 0 - 5 Група H 2
24-01-2016 13:00 не е избран Актив комерс - Seniorite 5 - 0 Група H 3
31-01-2016 15:00 не е избран ПФК "61" - Актив комерс 2 - 7 Група H 4
07-02-2016 11:00 не е избран Актив комерс - NIKE team 7 - 2 Група H 5
13-02-2016 16:00 Царско село Актив комерс - БЕСНИТЕ 3 - 1 ВТОРА ФАЗА
14-02-2016 14:00 Царско село Актив комерс - ПФК ЧИЧОВЦИ 1 - 4 ВТОРА ФАЗА
16-02-2016 20:45 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 2 - 1 CHAMPIONSHIP 16
23-02-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Quehenberger Logistics 13 - 5 CHAMPIONSHIP 17
27-02-2016 20:00 не е избран Актив комерс - Сердика 8 - 3 PREMIER LEAGUE 1
01-03-2016 18:45 не е избран ДСК Банка - Джовани 5 - 3 PREMIER LEAGUE 1
12-03-2016 17:00 не е избран АЯКС СОФИЯ - Актив комерс 1 - 5 PREMIER LEAGUE 2
15-03-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - Milky Group Bio 5 - 4 PREMIER LEAGUE 3
19-03-2016 18:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 5 - 3 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2016 19:45 не е избран Easy TV Net - ДСК Банка 5 - 7 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Пирин 2003 - Актив комерс 3 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
30-03-2016 18:45 не е избран ДСК Банка - Fibank 0 - 3 PREMIER LEAGUE 5
31-03-2016 22:30 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 5 - 10 PREMIER LEAGUE 4
01-04-2016 19:45 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
02-04-2016 17:00 не е избран Актив комерс - ПЪЛНА СКРЪБ 4 - 5 PREMIER LEAGUE 5
08-04-2016 19:45 не е избран Шенкер - ДСК Банка 6 - 10 PREMIER LEAGUE 6
12-04-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - ORBICO BULGARIA 6 - 4 PREMIER LEAGUE 7
13-04-2016 20:45 не е избран FreshMarket - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 6
16-04-2016 10:00 Спортен комплекс Шампиони ОПТИМИСТ - Актив комерс 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-04-2016 19:45 не е избран GOLD INS - ДСК Банка 5 - 2 PREMIER LEAGUE 8
27-04-2016 21:45 не е избран FC SAN MARCO - Актив комерс 7 - 2 PREMIER LEAGUE 8
10-05-2016 19:45 не е избран Интерхаус България - ДСК Банка 5 - 2 PREMIER LEAGUE 10
11-05-2016 21:45 не е избран Актив комерс - Валяците 0 - 11 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2016 19:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2016 20:45 не е избран ДСК Банка - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 7 PREMIER LEAGUE 11
29-05-2016 13:00 Терен 1 - Младежки център КАМИТЕ - Актив комерс 3 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
31-05-2016 20:45 не е избран ДСК Банка - Бат' Динко и Приятели 5 - 8 PREMIER LEAGUE 9
03-06-2016 00:00 не е избран Вършец - ДСК Банка 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
04-06-2016 17:00 не е избран Актив комерс - FC ALA GROUP 3 - 4 PREMIER LEAGUE 11
12-06-2016 18:00 Терен 1 - Младежки център Актив комерс - Лазур Свети Влас 3 - 8 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
14-06-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - ДСК Банка 3 - 8 PREMIER LEAGUE 14
18-06-2016 18:00 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 3 - 1 PREMIER LEAGUE 13
21-06-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Mentor Resort 7 - 6 PREMIER LEAGUE 15
27-06-2016 18:45 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 2 - 1 PREMIER LEAGUE 12
29-06-2016 19:45 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 3 - 5 PREMIER LEAGUE 10
02-07-2016 17:00 не е избран Carpe Diem FC - Актив комерс 2 - 10 PREMIER LEAGUE 15
05-07-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Лев Инс 5 - 8 PREMIER LEAGUE 13
08-07-2016 20:45 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 11 - 12 PREMIER LEAGUE 14
27-08-2016 18:00 не е избран Актив комерс - АЯКС СОФИЯ 11 - 1 PREMIER LEAGUE 1
30-08-2016 19:45 не е избран ДСК Банка - Спортинг 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
10-09-2016 20:30 не е избран МФК "Булгари" - Актив комерс 1 - 1 PREMIER LEAGUE 2
14-09-2016 22:00 не е избран Ilinden United - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 2
17-09-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Еврофутбол 9 - 2 PREMIER LEAGUE 3
28-09-2016 20:45 не е избран ДСК Банка - Easy TV Net 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
01-10-2016 21:30 не е избран ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 1 - 13 PREMIER LEAGUE 4
07-10-2016 00:00 не е избран vitoshanews.com - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 4
08-10-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Cotton club 4 - 6 PREMIER LEAGUE 5
12-10-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - DHL ФРЕЙТ 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
15-10-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Хотел Европа 6 - 1 Висша лига 1
15-10-2016 21:30 не е избран Цар Иван Асен II - Актив комерс 2 - 5 PREMIER LEAGUE 6
18-10-2016 00:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 6
22-10-2016 21:30 не е избран Актив комерс - Carpe Diem FC 7 - 2 PREMIER LEAGUE 7
23-10-2016 11:00 не е избран Floor Decor - ФК Торпедо София ветерани 3 - 2 Висша лига 2
26-10-2016 21:45 не е избран ДСК Банка - Лев Инс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 7
29-10-2016 11:00 Игрище Елин Пелин Актив комерс - Мургаш Врачеш 1 - 1 Група I 1
29-10-2016 17:00 Игрище Елин Пелин Самоков - Актив комерс 0 - 8 Група I 3
30-10-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 1 Висша лига 3
02-11-2016 00:00 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
05-11-2016 19:30 не е избран Актив комерс - Сантяго Бернабеу 10 - 4 PREMIER LEAGUE 9
06-11-2016 11:00 не е избран Evrotur - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
08-11-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
12-11-2016 21:30 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 0 - 1 PREMIER LEAGUE 10
13-11-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 4 - 2 Висша лига 5
18-11-2016 00:00 не е избран Milky Group Bio - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
19-11-2016 13:00 Спортинг арена Актив комерс - ФК МЕДИКА 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2016 18:30 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 8 - 10 Висша лига 6
22-11-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - Massive 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
26-11-2016 20:30 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми *4 - 4 PREMIER LEAGUE 12
27-11-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 8 Висша лига 7
30-11-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 12
03-12-2016 20:30 не е избран Сердика - Актив комерс 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
04-12-2016 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Чичовци - ветерани 5 - 2 Висша лига 8
06-12-2016 00:00 не е избран Tom Taylor - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
10-12-2016 20:30 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 6 - 1 PREMIER LEAGUE 14
12-12-2016 18:45 ACCEDIA STADIUM Академик - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 5 Висша лига 9
14-12-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - Бат' Динко и Приятели 0 - 5 PREMIER LEAGUE 14
16-12-2016 00:00 не е избран Витоша Бистрица - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
07-01-2017 18:00 Царско село Актив комерс - Софийска вода 1 - 3 EFBET Света Троица 1
14-01-2017 09:00 не е избран Актив комерс - Enetpulse 9 - 4 EFBET Света Троица 2
22-01-2017 16:00 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 5 - 4 EFBET Света Троица 3
28-01-2017 11:00 не е избран Актив комерс - Пирин Гоце Делчев 3 - 1 EFBET Света Троица 4
03-02-2017 21:30 не е избран The Mannschaft - Актив комерс 2 - 6 EFBET Света Троица 5
07-02-2017 20:45 не е избран Валяците - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 8
11-02-2017 16:00 Царско село Кракра Перник - Актив комерс 5 - 2 ВТОРА ФАЗА
15-02-2017 00:00 не е избран ADIDAS - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 15
21-02-2017 00:00 не е избран ДСК Банка - Fibank 0 - 5 PREMIER LEAGUE 16
24-02-2017 21:45 не е избран Аякс-Зебра - Актив комерс 3 - 10 PREMIER LEAGUE 11
01-03-2017 00:00 не е избран Mentor Resort - ДСК Банка 5 - 0 PREMIER LEAGUE 17
08-03-2017 00:00 не е избран Актив комерс - The "Mannschaft" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
11-03-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Carpe Diem FC 6 - 3 PREMIER LEAGUE 1
15-03-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Изворна вода Бачково 1 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-03-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 2 - 6 Висша лига 10
24-03-2017 20:45 не е избран Актив комерс - Без напрежение *3 - 3 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2017 21:30 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 3 - 8 PREMIER LEAGUE 4
02-04-2017 10:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Floor Decor 9 - 0 Висша лига 12
09-04-2017 13:00 не е избран Хищниците - ФК Торпедо София ветерани 4 - 11 Висша лига 13
18-04-2017 00:00 не е избран Кракра Перник - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
22-04-2017 00:00 не е избран Cotton club - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
22-05-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Академик - ветерани 5 - 0 Висша лига 16
24-05-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Evrotur 5 - 0 Висша лига 21
24-05-2017 00:00 не е избран Актив комерс - Аякс-Зебра 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
25-05-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Валяците - Актив комерс 3 - 3 PREMIER LEAGUE 8
28-05-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 5 - 8 Висша лига 17
03-06-2017 19:30 IMPERIA ONLINE STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 5 - 13 PREMIER LEAGUE 10
04-06-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 18
11-06-2017 10:00 не е избран ПФК "61" - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 19
17-06-2017 20:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 1 - 7 PREMIER LEAGUE 12
18-06-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Червена звезда Горни Богров 8 - 1 Висша лига 20
20-06-2017 22:30 не е избран Актив комерс - Тяло пречиш ми 0 - 0 PREMIER LEAGUE 7
22-06-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
01-07-2017 21:00 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 11 - 6 PREMIER LEAGUE 14
02-07-2017 11:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 0 - 7 Висша лига 22
04-07-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 3 - 7 Висша лига 14
06-07-2017 22:30 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 5 - 0 PREMIER LEAGUE 11
07-07-2017 21:45 не е избран Сердика - Актив комерс 4 - 5 PREMIER LEAGUE 15
09-07-2017 19:00 не е избран Чичовци - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 5 - 0 Висша лига 15
12-07-2017 22:00 не е избран Актив комерс* - Drink Team Обеля* 10 - 1 Група I 1
18-07-2017 20:45 не е избран Актив комерс* - Пирин Гоце Делчев* 4 - 0 Група I 2
25-07-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Milky Group* - Актив комерс* 1 - 4 Група I 3
02-08-2017 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс* - Локо БДЖ* 2 - 5 Група I 4
07-08-2017 19:45 Palmsbet stadium Whiskey United* - Актив комерс* 1 - 14 Група I 5
15-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Зенит* - Актив комерс* 1 - 4 ЕЛИМИНАЦИИ
17-08-2017 21:45 Palmsbet stadium Пълна мрежа* - Актив комерс* 2 - 7 ЕЛИМИНАЦИИ
21-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Галактико* - Актив комерс* 1 - 5 ЕЛИМИНАЦИИ
24-08-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM АБВ* - Актив комерс* 2 - 3 ЕЛИМИНАЦИИ
28-08-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс* - Локо БДЖ* 2 - 2* ЕЛИМИНАЦИИ
30-08-2017 20:45 IMPERIA ONLINE STADIUM UNILEVER ICE CREAM - greshka *4 - 4 CHAMPIONSHIP 1
05-09-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM greshka - ORBICO BULGARIA 1 - 4 CHAMPIONSHIP 2
12-09-2017 19:45 Palmsbet stadium Sunderland Bulgaria - greshka 2 - 6 CHAMPIONSHIP 3
15-09-2017 21:45 не е избран МАРАДОНА - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 4
17-09-2017 11:00 не е избран No Name - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 5 - 1 Висша лига 11
26-09-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM greshka - Most Wanted 6 - 3 CHAMPIONSHIP 4
26-09-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Serdika-Sofia 4 - 2 PREMIER LEAGUE 1
27-09-2017 18:00 ACCEDIA STADIUM Академик - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 2
01-10-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 0 - 5 Висша лига 3
01-10-2017 13:00 Спортен комплекс Езерец Комиците - Актив комерс *3 - 3 ГРУПА A1 1
04-10-2017 18:30 Palmsbet stadium Ант студио - greshka 3 - 11 CHAMPIONSHIP 5
04-10-2017 21:45 IMPERIA ONLINE STADIUM Актив комерс - Витоша Бистрица 3 - 1 PREMIER LEAGUE 5
06-10-2017 00:00 не е избран ТЕМИДА - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
09-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM ПЪЛНА СКРЪБ - Актив комерс 2 - 8 PREMIER LEAGUE 2
13-10-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM greshka - Оптиксорс 8 - 4 CHAMPIONSHIP 6
13-10-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Валяците 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
15-10-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Floor Decor 5 - 4 Висша лига 5
17-10-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Skypharm - greshka 3 - 6 CHAMPIONSHIP 7
21-10-2017 00:00 не е избран Carpe Diem FC - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 8
22-10-2017 11:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 3 - 1 Висша лига 6
23-10-2017 22:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - МФК "Булгари" 2 - 3 PREMIER LEAGUE 3
24-10-2017 19:45 не е избран Tom Taylor - greshka 0 - 10 CHAMPIONSHIP 8
27-10-2017 21:45 не е избран Актив комерс - Цар Иван Асен II 6 - 3 PREMIER LEAGUE 9
29-10-2017 10:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 6 - 2 Висша лига 7
31-10-2017 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM greshka - Класик Груп 6 - 0 CHAMPIONSHIP 9
04-11-2017 00:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
05-11-2017 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - ПФК "61" 5 - 0 Висша лига 8
08-11-2017 00:00 не е избран D&D EXPRESS - greshka 0 - 5 CHAMPIONSHIP 10
12-11-2017 11:00 не е избран Левски Г - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 1 - 3 Висша лига 9
15-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM greshka - Евромар 7 - 6 CHAMPIONSHIP 11
18-11-2017 19:00 не е избран Актив комерс - PMP Build Invest 0 - 0 PREMIER LEAGUE 12
19-11-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-11-2017 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Тиняците 1 - 4 Висша лига 10
24-11-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Mat Star - Актив комерс 2 - 6 PREMIER LEAGUE 13
26-11-2017 11:00 ACCEDIA STADIUM АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Актив комерс 1 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
28-11-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM greshka - Sushi Shef 6 - 6 CHAMPIONSHIP 13
02-12-2017 20:00 не е избран Актив комерс - Без напрежение 4 - 2 PREMIER LEAGUE 14
03-12-2017 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 6 - 3 Висша лига 12
05-12-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM FC ING - greshka 2 - 2 CHAMPIONSHIP 14
06-12-2017 20:45 не е избран Тренто - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 6
07-12-2017 19:45 не е избран Боми Борисов ООД - greshka 0 - 5 CHAMPIONSHIP 12
10-12-2017 00:00 не е избран Червена звезда Горни Богров - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 13
07-01-2018 11:00 Царско село Левски Паталеница* - Актив комерс* 7 - 3 Група I 1
12-01-2018 22:00 Царско село Бундестим* - Актив комерс* 3 - 4 Група I 2
20-01-2018 11:00 не е избран Актив комерс* - Маншафта* 5 - 0 Група I 3
27-01-2018 12:00 не е избран Бристол Роувърс* - Актив комерс* 2 - 8 Група I 4
03-02-2018 13:00 не е избран Актив комерс* - Фреш бар* 12 - 3 Група I 5
09-02-2018 19:45 не е избран greshka - ТЕМИДА 5 - 0 CHAMPIONSHIP 17
10-02-2018 18:00 Palmsbet stadium Осма хирургия* - Актив комерс* 3 - 1 ВТОРА ФАЗА
06-03-2018 19:45 не е избран V-TAC EUROPE - greshka 2 - 3 CHAMPIONSHIP 16
07-03-2018 19:45 не е избран greshka - SSV 2 - 3 CHAMPIONSHIP 15
12-03-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Тяло пречиш ми 1 - 3 PREMIER LEAGUE 11
17-03-2018 19:00 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 8 - 2 PREMIER LEAGUE 1
19-03-2018 19:45 Palmsbet stadium Северозапад - Актив комерс 1 - 4 PREMIER LEAGUE 15
30-03-2018 21:45 не е избран Актив комерс - Витоша Бистрица 5 - 0 PREMIER LEAGUE 3
01-04-2018 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 1 Висша лига 2
01-04-2018 17:00 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Холандците 4 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-04-2018 19:45 не е избран Mr.Pizza - ДСК Банка 2 - 6 CHAMPIONSHIP 3
10-04-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM ОК Супер Транс - ДСК Банка 1 - 6 CHAMPIONSHIP 4
13-04-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM PMP Build Invest - Актив комерс 2 - 3 PREMIER LEAGUE 4
15-04-2018 11:00 не е избран Floor Decor - ФК Торпедо София ветерани 2 - 7 Висша лига 3
15-04-2018 14:30 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - Актив комерс 3 - 3* ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-04-2018 21:45 не е избран ДСК Банка - Skypharm 5 - 4 CHAMPIONSHIP 5
21-04-2018 19:00 не е избран Актив комерс - Без напрежение 5 - 0 PREMIER LEAGUE 5
27-04-2018 20:45 не е избран Easy TV Net - ДСК Банка 1 - 8 CHAMPIONSHIP 6
27-04-2018 21:45 не е избран Северозапад - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
29-04-2018 20:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 4 - 0 Висша лига 5
01-05-2018 00:00 не е избран Актив комерс - ФК Западно Ехо 5 - 0 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2018 00:00 не е избран Актив комерс - Mat Star 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
01-05-2018 20:30 не е избран ДСК Банка - ГЕОДЕТ 5 - 3 CHAMPIONSHIP 7
08-05-2018 18:45 IMPERIA ONLINE STADIUM V-TAC EUROPE - ДСК Банка 3 - 3 CHAMPIONSHIP 8
09-05-2018 20:10 Терен 1 - Младежки център VIP Dent - Актив комерс 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
13-05-2018 11:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 11 Висша лига 6
16-05-2018 22:30 не е избран ДСК Банка - UNILEVER ICE CREAM 10 - 3 CHAMPIONSHIP 9
23-05-2018 19:30 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - VIP Dent 1 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-05-2018 20:30 не е избран Евромар - ДСК Банка 0 - 5 CHAMPIONSHIP 1
30-05-2018 20:45 не е избран A.C.A.B. - ДСК Банка 0 - 7 CHAMPIONSHIP 10
01-06-2018 00:00 не е избран ДСК Банка - Ант студио 5 - 0 CHAMPIONSHIP 13
02-06-2018 19:45 Спортен комплекс САМОКОВ Актив комерс - Лев Инс 3 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
03-06-2018 12:00 Спортен комплекс САМОКОВ Малки Страсти - Актив комерс 6 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
04-06-2018 00:00 не е избран ДСК Банка - ORBICO BULGARIA 5 - 0 CHAMPIONSHIP 11
08-06-2018 20:45 не е избран Тяло пречиш ми - Актив комерс 3 - 2 PREMIER LEAGUE 9
13-06-2018 20:00 не е избран SSV - ДСК Банка 1 - 3 CHAMPIONSHIP 12
15-06-2018 00:00 не е избран Цар Иван Асен II - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 2
17-06-2018 12:15 не е избран Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 2 - 5 Висша лига 1
20-06-2018 22:30 не е избран Валяците - Актив комерс 4 - 5 PREMIER LEAGUE 11
24-06-2018 13:00 не е избран Левски Г - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 4
26-06-2018 18:45 Palmsbet stadium Glaz Trading Troyan - ДСК Банка 7 - 6 CHAMPIONSHIP 14
30-06-2018 19:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 1 - 6 PREMIER LEAGUE 13
02-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - МФК "Булгари" 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
03-07-2018 21:45 не е избран ДСК Банка - iSTYLE 5 - 1 CHAMPIONSHIP 15
05-07-2018 21:45 не е избран Актив комерс - Сердика 5 - 0 PREMIER LEAGUE 12
05-07-2018 21:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - No Name - ветерани 4 - 2 Висша лига 7
07-07-2018 19:00 не е избран Carpe Diem FC - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
07-07-2018 20:00 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 8
08-07-2018 12:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 8 - 4 Висша лига 9
11-07-2018 19:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 1 - 4 Висша лига 1
11-07-2018 20:45 не е избран ДСК Банка - КОМЕРЦ СОФИЯ 9 - 3 CHAMPIONSHIP 2
16-07-2018 00:00 не е избран Актив комерс - Африка Юнайтед 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
17-07-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ГОЛ - Актив комерс 3 - 6 Група F 1
25-07-2018 21:45 не е избран Va Pu Cu Sofia - Актив комерс 2 - 3 Група F 2
01-08-2018 21:45 не е избран Актив комерс - IBM 15 - 2 Група F 3
07-08-2018 21:45 не е избран БНС РЕД БУЛС - Актив комерс 2 - 6 Група F 4
15-08-2018 21:45 не е избран Актив комерс - Кобра 5 - 2 Група F 5
20-08-2018 19:45 не е избран Актив комерс - IPSOS 5 - 0 Елиминации
24-08-2018 19:45 не е избран Актив комерс - БНС РЕД БУЛС 7 - 2 Елиминации
28-08-2018 21:45 не е избран DXC.technology - Актив комерс 1 - 3 Елиминации
28-08-2018 22:30 не е избран ВЕТ Юнайтед - ДСК Банка 3 - 2 Западна конференция 1
30-08-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 0 - 3 Елиминации
02-09-2018 20:45 не е избран Glaz Trading Troyan - ДСК Банка 0 - 5 Западна конференция 5
09-09-2018 20:00 не е избран Актив комерс - ГЕОДЕТ 2 - 1 Източна конференция 1
11-09-2018 19:45 Palmsbet stadium Rehau - Актив комерс 2 - 7 Източна конференция 2
12-09-2018 21:45 ACCEDIA STADIUM ДСК Банка - Сердика 4 - 3 Западна конференция 2
18-09-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - A.C.A.B. 13 - 2 Източна конференция 3
19-09-2018 18:45 не е избран DXC.technology - ДСК Банка 12 - 3 Западна конференция 3
25-09-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - МАРАДОНА 4 - 6 Западна конференция 4
26-09-2018 20:45 не е избран Африка Юнайтед - Актив комерс 10 - 8 Източна конференция 4
01-10-2018 00:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - No Name - ветерани 5 - 0 Висша лига 4
01-10-2018 21:45 не е избран Skypharm - ДСК Банка 0 - 5 Западна конференция 7
03-10-2018 18:45 не е избран Актив комерс - SSV 8 - 4 Източна конференция 5
12-10-2018 19:45 не е избран ОК Супер Транс - Актив комерс 2 - 14 Източна конференция 6
12-10-2018 21:45 не е избран ДСК Банка - Carpe Diem FC 5 - 0 Западна конференция 6
14-10-2018 16:00 не е избран БФК Мики Маус - ФК Торпедо София ветерани 2 - 3 Висша лига 3
16-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Вършец 10 - 3 Източна конференция 7
19-10-2018 18:45 не е избран ФК Троя ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 3 Група B 1
20-10-2018 10:45 не е избран ФК Врачански скали ветерани - ФК Торпедо София ветерани 2 - 2 Група B 2
20-10-2018 12:45 СК Езерец - терен 2 Актив комерс - Maska Lens 6 - 1 Югозапад - група C 2
20-10-2018 13:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - FC Red Hot seniors 5 - 0 Група B 3
20-10-2018 15:15 СК Езерец - терен 1 El Stars - Актив комерс 0 - 5 Югозапад - група C 3
23-10-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 3 - 6 Западна конференция 8
24-10-2018 20:45 не е избран PalmsBet - Актив комерс 0 - 5 Източна конференция 8
28-10-2018 17:00 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 6 Висша лига 5
31-10-2018 19:45 ACCEDIA STADIUM Северозапад - ДСК Банка 9 - 1 Западна конференция 9
31-10-2018 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - iSTYLE 9 - 5 Източна конференция 9
01-11-2018 00:00 не е избран ДСК Банка - Ilinden United 5 - 0 Западна конференция 13
03-11-2018 00:00 не е избран ДЖИ 10 - ДСК Банка 0 - 5 Западна конференция 10
04-11-2018 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - PalmsBet ветерани 7 - 2 Висша лига 6
07-11-2018 18:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 7 - 1 Източна конференция 10
11-11-2018 16:00 не е избран ТЕМИДА - ФК Торпедо София ветерани 4 - 8 Висша лига 7
13-11-2018 18:45 не е избран Актив комерс - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 4 Източна конференция 11
14-11-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - Milky Group Bio 0 - 7 Западна конференция 11
23-11-2018 19:45 не е избран Тяло пречиш ми - ДСК Банка 3 - 2 Западна конференция 12
25-11-2018 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Шопски отряд 5 - 0 Висша лига 9
27-11-2018 18:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - V-TAC EUROPE 5 - 0 Източна конференция 13
01-12-2018 18:45 не е избран Актив комерс - Витоша Бистрица 5 - 0 Източна конференция 15
01-12-2018 19:45 не е избран ДСК Банка - Валяците 5 - 0 Западна конференция 15
04-12-2018 19:45 не е избран ING - ДСК Банка 8 - 6 Западна конференция 14
05-12-2018 19:45 не е избран FC ALA GROUP - Актив комерс 1 - 10 Източна конференция 14
18-12-2018 19:45 не е избран Ескус Милк - ДСК Банка 0 - 5 Западна конференция 16
01-01-2019 00:00 не е избран ДСК Банка - Bianchi Coffee 5 - 0 Newton 3
06-01-2019 13:00 Царско село ДСК Банка - Халифакс 6 - 2 Newton 1
13-01-2019 13:00 не е избран България Тим - ДСК Банка 4 - 7 Newton 2
26-01-2019 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - ДСК Банка 3 - 4 Newton 4
01-02-2019 18:45 Palmsbet stadium Актив комерс - ОПЪЛЧЕНЦИТЕ 5 - 0 Източна конференция 16
01-02-2019 19:45 не е избран Bamboo Beach - Актив комерс 0 - 5 Източна конференция 19
04-02-2019 20:45 не е избран ДСК Банка - PMP Build Invest 0 - 5 Западна конференция 17
09-02-2019 11:00 не е избран ДСК Банка - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 0 - 1 Newton 5
11-02-2019 20:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - ДСК Банка 0 - 5 Западна конференция 18
13-02-2019 20:45 не е избран ФК Керамик - Актив комерс 1 - 2 Източна конференция 17
16-02-2019 14:00 не е избран ДСК Банка - Кракра Перник 2 - 3 ВТОРА ФАЗА
20-02-2019 19:45 Palmsbet stadium ДСК Банка - Easy TV Net 3 - 5 Западна конференция 19
21-02-2019 21:00 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 4 - 4 Източна конференция 12
06-03-2019 19:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 Източна конференция 18
15-03-2019 19:45 не е избран ДСК Банка - Easy TV Net 3 - 9 CHAMPIONSHIP 2
16-03-2019 11:00 Терен 1 - Младежки център Имхотеп - Актив комерс 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-03-2019 13:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Дартанян 2 - 7 Висша лига 2
19-03-2019 21:45 не е избран Сердика - ДСК Банка 5 - 2 CHAMPIONSHIP 3
20-03-2019 21:45 не е избран Актив комерс - Бат' Динко и Приятели 1 - 2 PREMIER LEAGUE 2
24-03-2019 13:00 не е избран Лозенец Юн - ФК Торпедо София ветерани 3 - 2 Висша лига 1
26-03-2019 19:45 не е избран ОПЪЛЧЕНЦИТЕ - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
28-03-2019 19:45 IMPERIA ONLINE STADIUM ДСК Банка - A.C.A.B. 5 - 1 CHAMPIONSHIP 4
31-03-2019 13:00 не е избран Дартанян - ФК Торпедо София ветерани 5 - 1 Висша лига 11
01-04-2019 00:00 не е избран No Name - ветерани - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 13
01-04-2019 19:00 не е избран ДСК Банка - Витоша Бистрица 5 - 0 CHAMPIONSHIP 6
02-04-2019 20:45 не е избран FC A.C.A.B - 2018 - ДСК Банка 6 - 3 CHAMPIONSHIP 5
02-04-2019 21:45 не е избран Сантяго Бернабеу - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
06-04-2019 00:00 не е избран Актив комерс - Имхотеп 0 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-04-2019 13:00 ACCEDIA STADIUM ФК Торпедо София ветерани - БФК Мики Маус 4 - 6 Висша лига 12
10-04-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM Актив комерс - Африка Юнайтед 6 - 6 PREMIER LEAGUE 4
17-04-2019 20:45 не е избран FC ALA GROUP - ДСК Банка 1 - 5 CHAMPIONSHIP 7
19-04-2019 20:45 не е избран Актив комерс - Малки Страсти 2 - 2 PREMIER LEAGUE 6
24-04-2019 18:45 Palmsbet stadium Тяло пречиш ми - Актив комерс 5 - 3 PREMIER LEAGUE 7
01-05-2019 13:00 не е избран Шопски отряд - ФК Торпедо София ветерани 0 - 5 Висша лига 18
01-05-2019 21:45 не е избран PMP Build Invest - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 1
01-05-2019 21:45 не е избран Вършец - Актив комерс 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
08-05-2019 20:45 не е избран ДСК Банка - ГЕОДЕТ 5 - 1 CHAMPIONSHIP 8
12-05-2019 13:00 не е избран PalmsBet ветерани - ФК Торпедо София ветерани 1 - 7 Висша лига 15
14-05-2019 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - Актив комерс 6 - 3 PREMIER LEAGUE 9
17-05-2019 20:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - ДСК Банка 6 - 7 CHAMPIONSHIP 9
23-05-2019 18:45 не е избран ДСК Банка - V-TAC EUROPE 7 - 4 CHAMPIONSHIP 10
23-05-2019 19:45 не е избран Актив комерс - МАРАДОНА 8 - 3 PREMIER LEAGUE 10
28-05-2019 19:45 не е избран ОК Супер Транс - ДСК Банка 0 - 8 CHAMPIONSHIP 11
31-05-2019 20:45 Palmsbet stadium ФК Торпедо София ветерани - ТЕМИДА 5 - 0 Висша лига 16
04-06-2019 21:45 не е избран ДСК Банка - Rehau 5 - 4 CHAMPIONSHIP 12
09-06-2019 15:00 не е избран ФК Торпедо София ветерани - Лозенец Юн 5 - 0 Висша лига 10
11-06-2019 20:45 ACCEDIA STADIUM PalmsBet - ДСК Банка 4 - 6 CHAMPIONSHIP 13
13-06-2019 18:45 не е избран Актив комерс - Intellect 5 - 0 PREMIER LEAGUE 8
14-06-2019 19:45 не е избран ФК Торпедо София ветерани - АТИ КОНСУЛТ ORBIT - ветерани 5 - 5 Висша лига 14
18-06-2019 19:45 ACCEDIA STADIUM ДСК Банка - ING 5 - 6 CHAMPIONSHIP 14
24-06-2019 19:00 Царско село Milky Group Bio - Актив комерс 4 - 4 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2019 18:45 не е избран DSV - ДСК Банка 2 - 12 CHAMPIONSHIP 15
26-06-2019 20:45 не е избран Актив комерс - ФК Керамик 6 - 7 PREMIER LEAGUE 15
28-06-2019 18:45 не е избран DXC.technology - Актив комерс 5 - 0 PREMIER LEAGUE 13
01-07-2019 19:45 не е избран FK Kafana Stefanovic - ДСК Банка 4 - 9 CHAMPIONSHIP 1
04-07-2019 20:45 не е избран Лев Инс - Актив комерс 12 - 1 PREMIER LEAGUE 16
05-07-2019 20:45 не е избран SSV - ДСК Банка 2 - 3 CHAMPIONSHIP 16
09-07-2019 19:00 не е избран ДСК Банка - ФК ЕЛ-СИТИ 2011 6 - 4 CHAMPIONSHIP 17
09-07-2019 20:00 не е избран Актив комерс - Северозапад 6 - 3 PREMIER LEAGUE 17
11-07-2019 20:45 не е избран Актив комерс - ВЕТ Юнайтед 6 - 5 PREMIER LEAGUE 12