София

Васил Иванов Мартонин

клубове

роден на: 15.03.1976

години: 44

Начален часТеренМачРезултатТурнирКръг
10-09-2014 21:45 Palmsbet stadium Рапидо Куриери - GOLD INS *2 - 2 PREMIER LEAGUE 2
19-09-2014 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Easy TV Net 6 - 5 PREMIER LEAGUE 3
22-09-2014 19:45 не е избран GOLD INS - CAM R 4 - 7 PREMIER LEAGUE 1
26-09-2014 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - GOLD INS 3 - 8 PREMIER LEAGUE 4
30-09-2014 19:45 не е избран GOLD INS - Fibank 3 - 2 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2014 21:45 не е избран ТЕМИДА - GOLD INS 1 - 3 PREMIER LEAGUE 6
14-10-2014 18:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 6 - 3 PREMIER LEAGUE 7
21-10-2014 21:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 3 - 4 PREMIER LEAGUE 8
28-10-2014 18:45 не е избран GOLD INS - Хотел Панчарево 5 - 0 PREMIER LEAGUE 9
07-11-2014 18:45 не е избран Класик Груп - GOLD INS 2 - 6 PREMIER LEAGUE 10
11-11-2014 21:45 не е избран GOLD INS - Интерхаус България 7 - 2 PREMIER LEAGUE 11
18-11-2014 21:45 не е избран Пени Маркет - GOLD INS 3 - 3 PREMIER LEAGUE 12
25-11-2014 21:45 не е избран GOLD INS - Mentor Resort 4 - 3 PREMIER LEAGUE 13
02-12-2014 18:45 не е избран GOLD INS - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
09-12-2014 18:45 не е избран Магнус - GOLD INS 2 - 8 PREMIER LEAGUE 15
10-01-2015 15:00 не е избран GOLD INS - FK LP SUPER SPORT 9 - 5 Група D 1
17-01-2015 21:00 не е избран GOLD INS - White Widow 6 - 0 Група D 2
24-01-2015 22:00 не е избран ЖИВЕЛИ - GOLD INS 6 - 4 Група D 3
31-01-2015 20:00 не е избран GOLD INS - Приятели 4 - 3 Група D 4
07-02-2015 14:00 не е избран Standard Boys - GOLD INS 4 - 16 Група D 5
14-02-2015 17:00 не е избран БНС РЕД БУЛС - GOLD INS 5 - 5* ВТОРА ФАЗА 1
17-02-2015 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ПЪЛНА СКРЪБ 1 - 3 ВТОРА ФАЗА 2
04-03-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Eclipse 7 - 4 PREMIER LEAGUE 1
15-03-2015 14:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК.МАРТИ -Young Stars 3 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 1
17-03-2015 18:45 ACCEDIA STADIUM Fibank - GOLD INS 3 - 4 PREMIER LEAGUE 3
22-03-2015 13:00 Комплекс Трендафила ФК ГИПСОСТРОЙ-08 - Pasta Gabrovo 1 - 1* АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 2
31-03-2015 19:45 не е избран Mentor Resort - GOLD INS 2 - 10 PREMIER LEAGUE 5
02-04-2015 20:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - NEW BOYS 11 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 3
05-04-2015 16:00 Комплекс Трендафила ФК "Палаузово" - Pasta Gabrovo 3 - 6 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 4
07-04-2015 21:45 не е избран GOLD INS - Интерхаус България *3 - 3 PREMIER LEAGUE 6
16-04-2015 22:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 4
19-04-2015 15:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - КОПАКАБАНА 2 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 5
22-04-2015 19:45 не е избран Рапидо Куриери - GOLD INS 2 - 8 PREMIER LEAGUE 7
26-04-2015 12:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК.ТРЕПНИ 2 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 6
29-04-2015 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Пени Маркет 4 - 3 PREMIER LEAGUE 2
03-05-2015 16:00 Игрище Ловен парк ФК.НИЙОН - Pasta Gabrovo 1 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
10-05-2015 12:00 Комплекс Трендафила "ПРИЯТЕЛИ" - Pasta Gabrovo 6 - 4 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 7
12-05-2015 19:45 не е избран GOLD INS - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 2 PREMIER LEAGUE 8
17-05-2015 18:00 Градски стадион Pasta Gabrovo - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-05-2015 18:45 не е избран CAM R - GOLD INS 7 - 10 PREMIER LEAGUE 9
21-05-2015 19:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ТРИТЕ ХИКСА 8 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 8
26-05-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 10 - 3 PREMIER LEAGUE 10
31-05-2015 17:00 СЦ Арена ESPRIT BRIGADA - Pasta Gabrovo 4 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
02-06-2015 18:45 не е избран VENDETTA-OLISPED - GOLD INS 4 - 10 PREMIER LEAGUE 11
04-06-2015 20:00 Комплекс Трендафила LAZIALE - Pasta Gabrovo 3 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 9
07-06-2015 20:00 Комплекс Трендафила БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ - Pasta Gabrovo 1 - 4 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 11
09-06-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Легион Инс 8 - 1 PREMIER LEAGUE 12
13-06-2015 18:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ОМЕГА 8 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 10
14-06-2015 19:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК.ЯСТРЕБИТЕ 8 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 12
16-06-2015 18:45 не е избран Спортинг - GOLD INS 7 - 6 PREMIER LEAGUE 13
23-06-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Вършец 12 - 3 PREMIER LEAGUE 14
25-06-2015 20:00 Комплекс Трендафила ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - Pasta Gabrovo 1 - 8 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 13
30-06-2015 19:45 не е избран Профис - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
05-07-2015 21:00 Комплекс Трендафила ФК.МАРТИ -Young Stars - Pasta Gabrovo 0 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 14
01-09-2015 20:45 не е избран GOLD INS - КОМЕРЦ СОФИЯ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 1
06-09-2015 14:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК ГИПСОСТРОЙ-08 4 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 15
11-09-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Fibank 8 - 0 PREMIER LEAGUE 2
13-09-2015 14:00 Комплекс Трендафила NEW BOYS - Pasta Gabrovo 2 - 2* АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 16
20-09-2015 16:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК "Палаузово" 2 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 17
27-09-2015 16:00 Комплекс Трендафила КОПАКАБАНА - Pasta Gabrovo 1 - 4 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 18
29-09-2015 19:45 не е избран GOLD INS - Milky Group Bio 10 - 0 PREMIER LEAGUE 4
06-10-2015 21:00 Комплекс Трендафила ФК.ТРЕПНИ - Pasta Gabrovo 4 - 4* АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 19
06-10-2015 21:45 не е избран Рапидо Куриери - GOLD INS 0 - 13 PREMIER LEAGUE 5
08-10-2015 22:00 Спорт парк Метал (Перник) Неудобните - GOLD INS 3 - 3 КВАЛИФИКАЦИИ
11-10-2015 14:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - "ПРИЯТЕЛИ" 6 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 20
14-10-2015 20:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Неудобните 1 - 0 КВАЛИФИКАЦИИ
18-10-2015 18:00 Комплекс Трендафила ТРИТЕ ХИКСА - Pasta Gabrovo 1 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 21
20-10-2015 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 1 - 3 PREMIER LEAGUE 7
30-10-2015 20:45 не е избран GOLD INS - Джовани 14 - 4 PREMIER LEAGUE 8
01-11-2015 11:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - FULLMAX 4 - 3 Група E 1
01-11-2015 15:00 Комплекс Трендафила ОМЕГА - Pasta Gabrovo 0 - 6 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 23
01-11-2015 17:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Чико - Бунара 12 - 2 Група E 1
03-11-2015 19:45 не е избран Вършец - GOLD INS 3 - 10 PREMIER LEAGUE 9
05-11-2015 20:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - LAZIALE 3 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 22
08-11-2015 15:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ 3 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 24
10-11-2015 18:45 не е избран GOLD INS - CAM R 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
15-11-2015 14:00 Спортен коплекс СПАРТАК FULLMAX - GOLD INS 1 - 6 Група E 2
15-11-2015 17:00 Спортен коплекс СПАРТАК GOLD INS - Чико - Бунара 5 - 0 Група E 2
17-11-2015 18:45 не е избран Mentor Resort - GOLD INS 3 - 15 PREMIER LEAGUE 11
22-11-2015 17:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА 3 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 26
26-11-2015 22:30 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 1 - 5 PREMIER LEAGUE 6
29-11-2015 15:00 Комплекс Трендафила ФК.ЯСТРЕБИТЕ - Pasta Gabrovo *2 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 25
01-12-2015 20:45 не е избран Лев Инс - GOLD INS 2 - 3 PREMIER LEAGUE 13
11-12-2015 18:45 не е избран GOLD INS - Fusion 5 - 0 PREMIER LEAGUE 14
13-12-2015 16:00 не е избран Интерхаус България - GOLD INS 4 - 7 PREMIER LEAGUE 3
14-12-2015 21:45 не е избран GOLD INS - VENDETTA-OLISPED 7 - 2 PREMIER LEAGUE 12
16-12-2015 18:45 не е избран Шенкер - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
01-03-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Mentor Resort 9 - 0 PREMIER LEAGUE 1
15-03-2016 21:45 не е избран Интерхаус България - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 3
20-03-2016 13:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК.ЯСТРЕБИТЕ 2 - 2* Premier League 1
22-03-2016 19:45 не е избран GOLD INS - АТИ КОНСУЛТ ORBIT 5 - 4 PREMIER LEAGUE 4
27-03-2016 14:00 Комплекс Трендафила КОПАКАБАНА - Pasta Gabrovo 2 - 0 Premier League 2
29-03-2016 20:45 не е избран Вършец - GOLD INS 3 - 6 PREMIER LEAGUE 5
10-04-2016 15:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - LAZIALE 8 - 1 Premier League 4
12-04-2016 21:45 не е избран Рапидо Куриери - GOLD INS 4 - 6 PREMIER LEAGUE 7
17-04-2016 13:00 Комплекс Трендафила ФК.ТРЕПНИ - Pasta Gabrovo 3 - 1 Premier League 5
19-04-2016 19:45 не е избран GOLD INS - ДСК Банка 5 - 2 PREMIER LEAGUE 8
26-04-2016 21:45 не е избран Джовани - GOLD INS 4 - 7 PREMIER LEAGUE 9
28-04-2016 20:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК "Палаузово" 5 - 4 Premier League 6
05-05-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс *4 - 4 PREMIER LEAGUE 6
08-05-2016 18:00 Игрище зад централна поща ЕЛ ГАЛАКТИКОС - GOLD INS 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
08-05-2016 20:00 Комплекс Трендафила "ПРИЯТЕЛИ" - Pasta Gabrovo 1 - 5 Premier League 7
10-05-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 7 - 4 PREMIER LEAGUE 10
15-05-2016 20:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ЕЛ ГАЛАКТИКОС 5 - 2 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-05-2016 20:45 не е избран Milky Group Bio - GOLD INS 3 - 8 PREMIER LEAGUE 11
22-05-2016 18:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - КОПАКАБАНА 1 - 2 Premier League 9
26-05-2016 21:45 не е избран GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 3 - 2 PREMIER LEAGUE 2
02-06-2016 20:00 Комплекс Трендафила ФК.ЯСТРЕБИТЕ - Pasta Gabrovo 2 - 7 Premier League 8
05-06-2016 18:00 Комплекс Трендафила LAZIALE - Pasta Gabrovo 5 - 3 Premier League 11
07-06-2016 20:45 не е избран Fibank - GOLD INS 4 - 4 PREMIER LEAGUE 13
12-06-2016 16:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК.ТРЕПНИ 1 - 3 Premier League 12
15-06-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM БНТ - GOLD INS 0 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
16-06-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 7 - 2 PREMIER LEAGUE 12
22-06-2016 21:45 не е избран ORBICO BULGARIA - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
23-06-2016 20:00 Комплекс Трендафила ФК "Палаузово" - Pasta Gabrovo 4 - 1 Premier League 13
23-06-2016 21:45 Palmsbet stadium GOLD INS - БНТ - ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-06-2016 16:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - "ПРИЯТЕЛИ" 6 - 0 Premier League 14
01-07-2016 20:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ GOLD INS - СБОРНАЯ 1 - 1* FINAL FOUR - Група B 1
02-07-2016 08:30 Спортен комплекс КАМЧИЯ КЦМ 2000 ГРУП - GOLD INS 6 - 1 FINAL FOUR - Група B 2
02-07-2016 18:00 Спортен комплекс КАМЧИЯ GOLD INS - .............. 4 - 0 FINAL FOUR - Група B 3
06-07-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Шенкер 11 - 2 PREMIER LEAGUE 14
30-08-2016 19:45 не е избран GOLD INS - Easy TV Net 18 - 2 PREMIER LEAGUE 1
13-09-2016 21:45 не е избран vitoshanews.com - GOLD INS 2 - 9 PREMIER LEAGUE 2
18-09-2016 18:00 Комплекс Трендафила ФК ГИПСОСТРОЙ-08 - Pasta Gabrovo 2 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 1
25-09-2016 13:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК ФРЕШ 7 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 2
27-09-2016 19:45 не е избран GOLD INS - DHL ФРЕЙТ 9 - 3 PREMIER LEAGUE 3
02-10-2016 16:00 Комплекс Трендафила LAZIALE - Pasta Gabrovo 1 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 3
07-10-2016 19:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 4 - 10 PREMIER LEAGUE 4
09-10-2016 12:00 Комплекс Трендафила ФК.ТРЕПНИ - Pasta Gabrovo 6 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 5
13-10-2016 20:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК СТЕФ 2 - 8 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 4
16-10-2016 17:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ 3 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 6
18-10-2016 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - GOLD INS 3 - 7 PREMIER LEAGUE 6
20-10-2016 20:00 Комплекс Трендафила "ПРИЯТЕЛИ" - Pasta Gabrovo 2 - 6 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 7
22-10-2016 11:00 Спортен комплекс САМОКОВ Холандците - GOLD INS 3 - 10 Група H 1
22-10-2016 14:00 Спортен комплекс САМОКОВ Околчица /Враца/ - GOLD INS 1 - 2 Група H 1
23-10-2016 11:00 Спортинг арена ФК МЕДИКА - Pasta Gabrovo 1 - 1* Група H 1
25-10-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Massive 7 - 3 PREMIER LEAGUE 7
26-10-2016 20:45 не е избран GOLD INS - Лев Инс 1 - 2 PREMIER LEAGUE 5
29-10-2016 11:00 Стадион "Локомотив" - Мездра Околчица /Враца/ - GOLD INS 5 - 2 Група H 2
29-10-2016 14:00 Стадион "Локомотив" - Мездра GOLD INS - Холандците 5 - 0 Група H 2
30-10-2016 16:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - МФК Борово 11 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 9
06-11-2016 14:00 Комплекс Трендафила MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" - Pasta Gabrovo 1 - 9 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 10
08-11-2016 00:00 не е избран ДСК Банка - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 9
13-11-2016 14:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - КОПАКАБАНА 6 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 11
17-11-2016 19:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК СТАРО СЕЛО 777 9 - 6 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 8
18-11-2016 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Milky Group Bio 1 - 2 PREMIER LEAGUE 8
19-11-2016 15:00 Спортен коплекс Замъка Pasta Gabrovo - Мургаш Врачеш 4 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
20-11-2016 12:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Околчица /Враца/ 3 - 3 Група H 3
20-11-2016 19:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Холандците 5 - 0 Група H 3
22-11-2016 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Изворна вода Бачково 0 - 5 PREMIER LEAGUE 10
27-11-2016 14:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - EAGLES 8 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 13
01-12-2016 19:00 Комплекс Трендафила ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - Pasta Gabrovo 4 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 12
04-12-2016 17:00 Комплекс Трендафила NEW BOYS - Pasta Gabrovo 1 - 11 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 14
11-12-2016 16:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК "Палаузово" 3 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 15
08-02-2017 19:45 не е избран Tom Taylor - GOLD INS 1 - 7 PREMIER LEAGUE 11
21-02-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
22-02-2017 00:00 не е избран GOLD INS - Спортинг 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
22-02-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Fibank 3 - 4 PREMIER LEAGUE 14
23-02-2017 20:45 Palmsbet stadium GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 5 - 1 PREMIER LEAGUE 12
26-02-2017 13:00 Игрище Ловен парк АПФК Пловдив - Pasta Gabrovo 6 - 5 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
01-03-2017 20:45 Palmsbet stadium Ilinden United - GOLD INS 2 - 5 PREMIER LEAGUE 17
02-03-2017 00:00 не е избран ADIDAS - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
05-03-2017 14:00 Арена Русе ФК МЕЧКИТЕ - GOLD INS 2 - 6 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
07-03-2017 19:45 Palmsbet stadium GOLD INS - ВЕТ Юнайтед 19 - 0 PREMIER LEAGUE 1
11-03-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - ФК МЕЧКИТЕ 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
12-03-2017 10:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК ГИПСОСТРОЙ-08 1 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 16
18-03-2017 20:30 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - .............. 4 - 3 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
19-03-2017 16:00 Комплекс Трендафила ФК ФРЕШ - Pasta Gabrovo 4 - 10 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 17
21-03-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - MAHARANI 11 - 1 PREMIER LEAGUE 3
25-03-2017 17:30 Общински спортен комплекс "Славейков" .............. - GOLD INS 1 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
26-03-2017 17:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - LAZIALE 8 - 4 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 18
28-03-2017 21:45 не е избран GOLD INS - Ilinden United 1 - 1 PREMIER LEAGUE 4
04-04-2017 19:00 Palmsbet stadium Quehenberger Logistics - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 5
20-04-2017 20:00 Комплекс Трендафила ФК СТЕФ - Pasta Gabrovo 6 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 19
23-04-2017 13:00 Комплекс Трендафила БОДИ ГРУП /ЕКСПРЕС/ - Pasta Gabrovo *0 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 21
26-04-2017 19:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Milky Group Bio 5 - 1 PREMIER LEAGUE 8
27-04-2017 20:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК.ТРЕПНИ 6 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 20
29-04-2017 21:00 Спортен комплекс Езерец ФК Вадиас - GOLD INS 6 - 3 FINAL FOUR
30-04-2017 12:00 Спортен комплекс Езерец Чико-Бунара - GOLD INS 0 - 5 FINAL FOUR
30-04-2017 14:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - "ПРИЯТЕЛИ" 6 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 22
02-05-2017 18:45 не е избран АТИ КОНСУЛТ ORBIT - GOLD INS 4 - 5 PREMIER LEAGUE 9
06-05-2017 00:00 не е избран Massive - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 13
07-05-2017 15:00 Комплекс Трендафила ФК СТАРО СЕЛО 777 - Pasta Gabrovo 2 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 23
10-05-2017 00:00 не е избран GOLD INS - DHL ФРЕЙТ 5 - 0 PREMIER LEAGUE 10
12-05-2017 20:45 не е избран Изворна вода Бачково - GOLD INS 5 - 6 PREMIER LEAGUE 7
14-05-2017 17:00 Комплекс Трендафила МФК Борово - Pasta Gabrovo 2 - 7 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 24
21-05-2017 14:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - MАГАЗИНЪТ "КАТРИН" 5 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 25
26-05-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM Лев Инс - GOLD INS 2 - 2* PREMIER LEAGUE 2
28-05-2017 15:00 Комплекс Трендафила КОПАКАБАНА - Pasta Gabrovo 8 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 26
04-06-2017 11:30 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА 4 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 27
11-06-2017 15:00 Комплекс Трендафила EAGLES - Pasta Gabrovo 4 - 6 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 28
13-06-2017 21:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Easy TV Net 20 - 1 PREMIER LEAGUE 12
14-06-2017 19:45 не е избран GOLD INS - Виста 22 - 6 PREMIER LEAGUE 14
18-06-2017 13:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - NEW BOYS *2 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 29
21-06-2017 20:45 ACCEDIA STADIUM GOLD INS - Бат' Динко и Приятели 4 - 2 PREMIER LEAGUE 6
23-06-2017 19:45 не е избран КОМЕРЦ СОФИЯ - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 15
25-06-2017 15:00 Комплекс Трендафила ФК "Палаузово" - Pasta Gabrovo 3 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 30
28-06-2017 00:00 не е избран GOLD INS - Tom Taylor 5 - 0 PREMIER LEAGUE 16
04-07-2017 00:00 ACCEDIA STADIUM Mentor Resort - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 17
06-07-2017 19:45 Palmsbet stadium Fibank - GOLD INS 0 - 5 PREMIER LEAGUE 11
10-09-2017 16:00 Комплекс Трендафила ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - Pasta Gabrovo 2 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 1
24-09-2017 18:00 Комплекс Трендафила ФК СТАРО СЕЛО 777 - Pasta Gabrovo 4 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 3
01-10-2017 10:00 Спортен комплекс Олимп (Тетевен) СПОРТИНГ - Pasta Gabrovo 1 - 5 ГРУПА C3 1
01-10-2017 14:00 Спортен комплекс Олимп (Тетевен) Pasta Gabrovo - Шерифа Тийм 6 - 1 ГРУПА C3 3
05-10-2017 21:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - Стеф-Фреш 3 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 2
08-10-2017 14:00 Комплекс Трендафила ВИХЪР ЯВОРЕЦ - Pasta Gabrovo 1 - 11 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 5
12-10-2017 19:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - EAGLES 4 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 4
15-10-2017 13:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК. ВЕСПА *2 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 6
22-10-2017 12:00 Комплекс Трендафила ПРИЯТЕЛИ 2017 - Pasta Gabrovo 1 - 6 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 7
05-11-2017 17:00 Комплекс Трендафила ФК БМБ - Pasta Gabrovo 0 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 9
09-11-2017 20:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК "Палаузово" 2 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 8
19-11-2017 13:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - МФК Борово 13 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 11
26-11-2017 15:00 Комплекс Трендафила Рио - Pasta Gabrovo 2 - 7 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 12
03-12-2017 13:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - КОПАКАБАНА 3 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 13
10-12-2017 12:00 Комплекс Трендафила NEW BOYS - Pasta Gabrovo 1 - 4 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 14
17-12-2017 16:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК.ЯСТРЕБИТЕ 13 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 15
11-03-2018 11:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА 3 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 16
18-03-2018 17:00 Комплекс Трендафила Стеф-Фреш - Pasta Gabrovo 5 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 17
01-04-2018 14:00 Комплекс Трендафила EAGLES - Pasta Gabrovo 2 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 19
09-04-2018 19:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК СТАРО СЕЛО 777 2 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 18
15-04-2018 00:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ВИХЪР ЯВОРЕЦ 5 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 20
15-04-2018 12:00 Мини футболно игрище Ботевград Pasta Gabrovo - ФК "Фантастико" Враца 4 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
22-04-2018 13:00 Комплекс Трендафила ФК. ВЕСПА - Pasta Gabrovo 3 - 3* АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 21
29-04-2018 17:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ПРИЯТЕЛИ 2017 5 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 22
06-05-2018 16:00 Комплекс Трендафила ФК "Палаузово" - Pasta Gabrovo 4 - 6 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 23
11-05-2018 20:00 Терен 1 - Младежки център КАМИТЕ - Pasta Gabrovo 1 - 7 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
23-05-2018 20:00 Терен 2 - Младежки център Milky Group Bio - Pasta Gabrovo 2 - 1 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
25-05-2018 21:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - ФК БМБ 7 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 24
27-05-2018 16:00 Комплекс Трендафила МФК Борово - Pasta Gabrovo 0 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 26
03-06-2018 20:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - Рио 5 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 27
10-06-2018 19:00 Комплекс Трендафила КОПАКАБАНА - Pasta Gabrovo 2 - 4 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 28
17-06-2018 18:00 Комплекс Трендафила Pasta Gabrovo - NEW BOYS 4 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 29
КР Комплекс Трендафила ФК.ЯСТРЕБИТЕ - Pasta Gabrovo 1 - 6 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 30
23-09-2018 13:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - МФК Борово 13 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 1
30-09-2018 15:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - ФК "Палаузово" 5 - 9 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 2
07-10-2018 14:00 Стадион Христо Ботев ФК. ВЕСПА - Pasta Gabrovo 1 - 4 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 3
14-10-2018 11:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - EAGLES 5 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 4
21-10-2018 11:00 Стадион Христо Ботев ФК СТАРО СЕЛО 777 - Pasta Gabrovo 5 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 5
28-10-2018 11:15 СК Балона - Терен 1 Pasta Gabrovo - Шерифа Тийм 1 - 0 Северозапад - група B 1
28-10-2018 13:45 СК Балона - Терен 2 ФЕНИКС-ЛОВЕЧ - Pasta Gabrovo 1 - 5 Северозапад - група B 2
28-10-2018 16:15 СК Балона - Терен 1 Pasta Gabrovo - "Атлетик" Враца 3 - 5 Северозапад - група B 3
04-11-2018 15:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА 2 - 4 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 6
11-11-2018 10:15 Стадион Христо Ботев Рио - Pasta Gabrovo 2 - 7 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 7
18-11-2018 13:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - КОПАКАБАНА 0 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 8
25-11-2018 12:00 Стадион Христо Ботев ФК БМБ - Pasta Gabrovo 3 - 9 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 9
09-12-2018 00:00 Стадион Христо Ботев МФК Борово - Pasta Gabrovo 0 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 10
16-12-2018 13:00 Стадион Христо Ботев ФК "Палаузово" - Pasta Gabrovo 3 - 15 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 11
03-03-2019 13:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - ФК. ВЕСПА 9 - 0 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 12
10-03-2019 11:00 Стадион Христо Ботев EAGLES - Pasta Gabrovo 1 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 13
16-03-2019 12:15 Терен 1 - Младежки център Pasta Gabrovo - ФЛОРИД 5 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
17-03-2019 13:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - ФК СТАРО СЕЛО 777 2 - 7 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 14
24-03-2019 10:00 Стадион Христо Ботев ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА - Pasta Gabrovo 0 - 4 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 15
31-03-2019 13:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - Рио 10 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 16
07-04-2019 13:30 Стадион Христо Ботев КОПАКАБАНА - Pasta Gabrovo 6 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 17
14-04-2019 14:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - ФК БМБ 16 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 18
18-04-2019 21:00 Арена "Елин Пелин" - терен 1 Pasta Gabrovo - Перспектива 7 - 0 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
21-04-2019 12:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - МФК Борово 2 - 2 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 19
05-05-2019 14:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - ФК "Палаузово" 0 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 20
12-05-2019 14:00 Стадион Христо Ботев ФК. ВЕСПА - Pasta Gabrovo 3 - 5 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 21
19-05-2019 12:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - EAGLES 6 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 22
02-06-2019 13:00 Спортен Комплекс "НИКА" Pasta Gabrovo - FC WORDS 2 - 4 ФАЗА ЕЛИМИНАЦИИ
09-06-2019 12:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - ИДЕАЛ СТАНДАРТ ВИДИМА 8 - 3 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 24
11-06-2019 19:00 Стадион Христо Ботев ФК СТАРО СЕЛО 777 - Pasta Gabrovo 5 - 6 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 23
16-06-2019 16:00 Стадион Христо Ботев Рио - Pasta Gabrovo 3 - 10 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 25
23-06-2019 16:00 Стадион Христо Ботев Pasta Gabrovo - КОПАКАБАНА 4 - 1 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 26
30-06-2019 15:00 Стадион Христо Ботев ФК БМБ - Pasta Gabrovo 5 - 16 АНГЛИЙСКА НЕДЕЛНА ЛИГА 27