Спокойна игра и общо седем гола беляза мача между „Мосад“ и „Алкохим“

Победа с 6:1 извоюва отборът на „Мосад“ в мача си срещу тима на „Алкохим“ от Градска футболна лига Асеновград. Срещата протече спокойно, без ескалация на напрежение и стресиращи ситуации. Мачът бе белязан с интересни положения и доста пропуски, от страна и на двата отбора. Бяха изпълнени и немалко удари към противниковите врати, но липсваше точност. Резутатът бе открит още в самото начало на двубоя с гол на Стефан Банков от „Мосад“. Три минути по- късно Никола Йорданов изравни, с което „Алкохим“ върна стимула си за игра. Именно така, с 1:1, завърши първото полувреме от срещата. След почивката момчетата се върнаха по- заредени и показаха една бърза игра, осъществявайки няколко красиви положения. Липсата на резервни играчи и умората, обаче, оказаха своето влияние и към средата на второто полувреме футболистите намалиха темпото. Късметът в днешния двубой бе по- често на страната на „Мосад“. Така, при още пет от атаките си момчетата от отбора реализираха голове. С това, до края на мача „Мосад“- „Алкохим“, резултатът стана 6:1, в полза на символичните домакини. Голмайсторите във втората част от двубоя станаха Теодор Генов, Любен Ангелов и отново Стефан Банков.

Автор: Атанаска Маркова