Дузпи решиха втория мач край Камчия

Дузпи решиха крайния изход на мача между Тяло пречиш ми и Greatwall Ловеч от Финалната четворка на Шампионската лига.

На страхотната база на комплекс СОК Камчия се получи много интересен двубой, като и двете страни могат да съжаляват за изпуснатата победа в редовното време.

След изключителна игра на надлъгване Виктор Иванов използва едно дълго центриране и изпревари стража на Тялото Георги Василев, за да се разпише с глава за 1:0 в края на полувремето.

10 минути преди края розовите обаче върнаха гола след удар отблизо на Радослав Филипов и пас на Ненко Георгиев.

Връх взе здравата игра и стъпване по терена, като и двата тима дадоха всичко от себе си до края, но попадение не последва.

В крайна сметка от бялата точка Филипов и Юлиан Христов сбъркаха, а за оранжевите Йоан Петков и Денислав Христов бяха точни.

Така Greatwall бе по-доволният отбор, но шансовете и за двата тима остават.

СНИМКИ: Снимките от първия ден на