"Стенимахос" доказа временната си лидерска позиция

Спокойна и коректна игра, без каквото и да е напрежение или заряд се наблюдаваше по време на снощния двубой между „Стенимахос“ и „БББ“. Футболистите и на двата отбора показаха приятен за окото приятелски мач. С много на брой точни попадения, попаднали в мрежата на противника, бе белязана срещата. А дори при някои от тях имаше и елементи на забавление. „Стенимахос“ доказа титлата си на лидер във временното класиране на Висшата лига в Асеновград. Момчетата успяха да надделеят над съперниците си от „БББ“ с резултат 6:1. Той бе открит от Рамадан Хайрула от „Стенимахос“ в самото начало на срещата. Само след още 10 минути игра, пак той увеличи головата разлика на 2:0. До края на първото полувреме за символичните домакини от „Стенимахос“ се разписа и Румен Генев. Втората половина от мача също започна спокойно. Амбициите за победа и у двата отбора се изразяваха предимно в нападение и контраатаки. На защита се разчиташе значително по- рядко. Въпреки усилията на „БББ“, все пак доминиращ на терена видимо бе „Стенимахос“. Играта и хъсът на момчетата от този тим не останаха невъзнаградени. До края на двубоя домакините успяха да отбележат още три гола. Техни автори станаха Рамадан Хайрула, Борислав Сираков и Реджеб Реджеб. Междувременно, гостите от „БББ“ не останаха валат. Ангел Аризанов отсрами отбора си, като в 42- та минута отбеляза почетното попадение за тима. Така, при краен резултат 6:1 завърши снощният мач „Стенимахос“- „БББ“ от Градска футболна лига Асеновград, изигран на спортен комплекс „Арена“.