"Сао Пауло" наказа "Мания" с 4:1

Спокойно започна снощният мач между отборите на „Мания“ и „Сао Пауло“. Момчетата и на двата тима се стремяха предимно да играят в нападение. На защита залагаха, само ако се наложи. Доминиращ на терена бе „Сао Пауло“. Усилията на футболистите от този отбор не закъсняха. В средата на първото полувреме те успяха да поведат в резултата. Минути по- късно, бранителите на „Мания“ изгубиха концентрация и „Сао Пауло“ отново се възползва от създалата се ситуация, за да отбележи второто си точно попадение. В края на първото полувреме започна да се усеща и леко покачване на напрежението на терена. До раздаване на картони, обаче, не се стигна. Втората част от мача също започна с приятелска битка. Гол не можа да падне почти до края на двубоя. Умората започна да надделява над силите на футболистите, тъй като и двата отбора нямаха възможност за смяна, поради липса на резервни играчи за този мач. В последните 10 минути момчетата успяха да наваксат пропуснатото и отбелязаха общо още три точни попадения. Отново традицията да се улучват греди също не бе подмината. Така, след 50- минутно упорство, от страна и на двата тима, крайният резултат бе 1:4, в полза на „Сао Пауло“. Почетния гол за „Мания“ отбеляза Димитър Гюрев. Голмайстор в този мач за „Сао Пауло“, пък, стана Стойчо Михайлов с цели четири точни попадения.