Временният шампион Стенимахос заби 5 гола във вратата на Галакси

Безспорен победител в днешния двубой между „Стенимахос“ и „Галакси“ станаха „сините“ в мач от 21- ви кръг на Градска футболна лига Асеновград. Именно това бе и доминиращият в срещата отбор.

Мачът между двата отбора, който, както обичайно, се изигра на спортен комплекс „Арена“ край Асеновград, бе почти решен още след края на първите 30 минути. Дотогава, „Стенимахос“ водеха в резултата с категоричното 5:0. Във втората част от двубоя „Галакси“ се опита да се върне в играта, но неуспешно. „Зелено- белите“ успяха единствено да отбележат два гола, което, обаче, не бе достатъчно, за да догонят „Стенимахос“. След тази победа „сините“ си затвърждават временното първо място в класирането на Градска футболна лига Асеновград. Точните попадения в двубоя за „сините“ отбелязаха Румен Генев, Дормушали Саидходжа и Нурай Расимов, който направи хеттрик. Костадин Братанов, пък, бе голмайсторът за „Галакси“ в днешната среща.

Автор: Атанаска Маркова