В труден мач "БББ" си заслужи победата срещу "Мания"

В труден мач „БББ“ успя да измъкне победата от „Мания“ в среща от поредния кръг на Висшата лига от Градска футболна лига Асеновград. Двубоят се изигра тази вечер на спортен комплекс „Арена“. Първото точно попадение падна още в първата минута. Антон Кюлюнков от „Мания“ изведе своя отбор с гол преднина, откривайки резултата. Четири минути по- късно Йордан Христев от „БББ“ не се поколеба и отвърна на удара, изравнявайки за 1:1. Феновете на двата тима, които дойдоха на спортен комплекс „Арена“ край Асеновград днес, подкрепяха бурно всяка стъпка на играчите. Публиката имаше възможността да се наслади на истинска игра- бърза, динамична и напрегната. Въпреки мокрия терен и лекия дъжд, който се сипеше над Асеновград тази вечер, момчетата и от двата отбора се бореха за всяка топка и с всички сили. Много положения бяха създадени. При всяко едно вратарите и на „БББ“, и на „Мания“ показваха завидни умения, спасявайки сериозни удари, от страна на футболистите. Момчетата и на двата тима успяха да реализират немалко атаки и контраатаки. Докато накрая в последната минута на първото полувреме „Мания“ отново поведе, този път, с гол на Мирослав Радев. Почти в началото на втората част „БББ“ се върна в играта за втори път. Йордан Петков бе виновникът за изравнителното попадение. И тъкмо, когато фенове и играчи си мислеха, че няма да има победител в днешния двубой, бе реализиран и победният гол, в полза на "сините". Секунди преди края на мача, Костадин Разменов от „БББ“ отбеляза, с което оформи крайния резултат 3:2.
   Вторият и последен двубой за тази вечер от Градска футболна лига Асеновград, бе между "Сао Пауло" и "Запрянови". При този мач резултатът бе категорично в полза на символичните гости. Въпреки че той бе открит от домакините, "Запрянови" не отстъпи на натиска. Футболистите от този тим успяха да отбележат немалко точни попадения. Така, мачът "Сао Пауло"- "Запрянови" завърши при краен резултат 1:5.