новини от региона

Изтегли се жребия за "Бира и приятели"

Първия кръг стартира на 6 май

Вчера в присъствието на 60% от капитаните на записалите се отбори бе изтеглен жребия за "Бира и приятели"-квалификационния турнир за "Ариана аматьорска лига 2015" Стара Загора. Записалите се отбори ще се борят за квоти които ще им дадат възможност да участват на регионалните финали на Ариана на 20 и 21 юни в Стара Загора.

Двадесет и шест отбора ще участват в турнира разпределени в четири групи по шест отбора, турнира започва на 6 май (сряда). За създаване на схемата на турнира (трябва да останат 24 отбора) ще се изиграят два предварителни баража със последните четири записани отбора. Първите четири отбора от всяка група продължават на 1/8 финалите. Има и изготвена предварителна схема от директната елиминация на турнира, която ще публикуваме по надолу.

Баражи за влизане в основната схема на турнира:

1-ви Баражи: 05.05.2015 г.-спортен център "Берое" (открити игрища) 

19:00ч. Атлетик - ФК.Нирон 6:0 сл.; Атлетик влиза в турнира

19:30ч. Банкери - Енигма 4  2:5; Енигма 4 влиза в турнира

2-ри Бараж: 06.05.2015г.(открито игрище)

16:00ч. ФК.Нирон - Банкери  5:0 (ФК.Нирон влиза в група 1 Августа)

Предоставяме ви самият жребий който определи групите и първите мачове които ще се играят на откритите игрища на спортен център "Берое".

Група:1 Августа

1. АФК.Феникс

2. Кубань

3. ФК.Обречените

4. ФК.300

5. ФК.Нирон

6. Баварците

Програмата за 1 кръг на група 1 Августа

06.05.2015 г.

АФК.Феникс - Баварците 15:30ч.

ФК.Обречените - ФК.300 16:00ч.

08.05.2015г. Кубань - ФК.Нирон 19:00ч.


Група: 2 Берое

1.ФК.Котенцата

2. ФК.Зарата

3. Pirates

4. Питбул

5. АФК.Греда

6. Самураите

Програмата за 1 кръг на група 2 Берое

06.05.2015 г. 

ФК.Котенцата - Самураите 14:00ч.

ФК.Зарата - АФК.Греда 14:30ч.

Pirates - Питбул 14:00ч.


Група: 3 Боруй

1.МФК.Селесао

2. ФК.Нийон 2015

3. Астория 2015

4. Мамино Анчии

5. Ultimate

6. Енигма 4

Програмата за 1 кръг на група 3 Боруй

06.05.2015 г. 

МФК.Селесао - Банкери/Енигма 4 14:30ч.

ФК.Нинон 2015 - Ultimate 15:00ч.

Астория 2015 - Мамино Анчии 15:00ч.


Група: 4 Верея

1. Gunners

2. АФК.Меджик

3. Виктори

4. FC.Cage 2015

5. Бразилия

6. Атлетик

Програмата за 1 кръг на група 4 Верея

06.05.2015 г.
АФК.Меджик - Бразилия 15:30 ч.

08.05.2015 г.
Gunners - ФК.Нирон/Атлетик 19:00ч.
Виктори - FC.Cage 19:30ч.

Схемата на турнира "Бира и приятели" в директната елиминация:

1/8 финали

1Августа - 4 Берое 

1 Берое – 4 Августа

2 Августа – 3 Берое

2 Берое – 3 Августа

1 Боруй – 4 Верея

1 Верея – 4 Боруй

2 Боруй – 3 Верея

2 Верея – 3 Боруй

1/4 финали

1Августа - 4 Берое  ------------------- 1 Боруй – 4 Верея

1 Берое – 4 Августа -------------------- 1Верея – 4 Боруй

2 Августа – 3 Берое -------------------  2 Боруй – 3 Верея

2 Берое – 3 Августа --------------------  2 Верея – 3 Боруй

1/2 финали

1Августа - 4 Берое /1 Боруй – 4 Верея ---------1 Берое – 4Августа/1Верея – 4 Боруй

2 Августа – 3 Берое/2 Боруй – 3 Верея --------2 Берое – 3Августа/2 Верея – 3 Боруй


Турнира ще завърши в началото на Юни месец със малък и гранд финал!!!

Желаем успех на всички

От организаторите

резултати на живо

Няма мачове за избраната дата

рожденици