Силен резултат от 2:10, в полза на "БББ" срещу "Атила"

Голове от различни положения и от малки ъгли. Силни и далечни удари. Отново силен резултат. Всичко това бе част от другия оспорван двубой, който се изигра на спортен комплекс „Арена“ край Асеновград тази вечер. Срещата бе между отборите на „Атила“ и „БББ“ и бе част от редовната Висша лига. 2:10 бе крайният резултат. До него се стигна след множество удари, пропуски и улучени греди. През първата част от мача до голяма степен играта владееха играчите на „Атила“. Въпреки усилията на символичните домакини, по- резултатни, все пак, бяха момчетата от „БББ“. До сигнала за край на първото полувреме, резултатът вече бе 1:5. Във втората част на мача умората сякаш надделя още повече над футболистите на „Атила“. „БББ“ се възползва от това и извърши повече атаки, които често завършваха с гол. Домакините също реализираха няколко нападения, но не успяха да улучат мрежата на съперника. Така, честта за тях бе, че те откриха и закриха резултата, съответно в 4- тата и 49- тата минути. Топ реализатор за „Атила“ в този мач стана Трифон Парушев. За 10- те точни попадения на „БББ“, пък, се разписаха Костадин Разменов, Йордан Христев и Димитър Кисов.