Винарките се откъснаха в класирането след нова футболна лекция!!!

Нов разгром за Винарките, Пъстрина и Репиниьо тийм си спретнаха зрелищен хикс!!!

Снощи на вила Монт7 се изигра поредния 6 кръг от надпреварата на ГФЛ Монтана 2015. Програмата предложи изиграването на две срещи , като третата среща между Суонзи и Ветераните беше спечелена служебно с 5:0 от отбора на Суонзи поради неявяване на Ветераните за двубоя. Така в първия двубой отборите на Репиньо тийм и Пъстрина излизаха за уреждане на стари сметки. Мачът започна ударно за момчетата от Пъстренците като в 6 мин Цеко Ангелов откри резултата за 0:1. Така те продължиха да диктуват събитията на терена и в 10 минута Цеко Ангелов направи резултата 0:2. В 24 минута след страхотна атака Филип Илиев- Фичо асистира по великолепен начин на Троян Троянов- Тачи за да стане резултата 0:3.Точно преди края на полувремето Валери Беров върна отбора на репите в мача за 1:3.Началото на второто полувреме започна ударно за Пъстрина като Веселин Троянов направи резултата 1:4 след асистенция на Филип Илиев-Фичо. В 33 минута Фичо откри и сметката си за 1:5 след асистенция на Бисер Желязков-Мидата.Три минути по късно,Калин Якимов порази вратата на Емил Борисов- Шумата за 2:5.В 41 минута след страхотна комбинация  Тодор Костов направи резултата 3:5 след асистенция на Антон Банков и интригата в мача стана пълна.Три минути по късно Тошко Лъвчето порази за четвърти път вратата на Шумата и резултата стана 4:5. В 46 минута отново след страхотна комбинация между Антон Банков и Тодор Костов резлутата беше изравнен 5:5 и така завърши двубоя. Във втората се отбора на Винарките изнесе поредната си футболна лекция на  No Name в спора за първото място.Атомното нападение съставено от Александър Димитров и Мирослав Йорданов разнищи съперниковите защитници с невероятни отигравания и страхотни попадения, като Александър Димитров се отличи с 7 гола и 3 асистенций, а Мирослав Йорданов с 8 попадения и 3 асистенций за да оформят крайното 5:15. За отбора на безименните се разписаха Димитър Кирков на два пъти, Георги Иванов, Денислав Езекиев и Аделин Асенов. Така Винарките водят убедително в класирането с пълен актив от точки (18) пред втория No Name (12) и третия Суонзи (12).Следващия кръг е на 08.05.2015 година от 19:00 часа на вила Монт7.