Умората надделя над "Галакси" в двубоя срещу "Мания" от ГФЛ Асеновград

Умората надделя над футболистите от „Галакси“ в днешния им мач от Градска футболна лига Асеновград. След 50 минути приятелско отношение и приятна за гледане среща, победители в двубоя станаха момчетата от „Мания“. Те надиграха съперниците си от „Галакси“ и спечелиха с 6:4. Срещата започна доста динамично и изненадващо. Секунди след като се чу първият съдийски сигнал, „Мания“ вече водеше с един гол преднина. Антон Кюлюнков откри, възползвайки се от момент на ниска концентрация, от старана на гостите в синьо и бяло. Непосредствено след това, „Галакси“ отвърна на удара. До края на първото полувреме този отбор владееше играта, като резултатът стана 1:4. Автор на едно от точните попадения бе Георги Малинов, а хеттрик направи Костадин Братанов. През втората част от мача, гостите сякаш се измориха и намалиха темпото. Така, до края на срещата „Мания“ бе по- активният отбор на терена. Резултатът от това не закъсня. Символичните домакини не позволиха на футболистите на „Галакси“ да увеличат головата разлика, като не допуснаха повече голове в своята врата. За сметка на това, обаче, те успяха да реализират още пет точни попадения. Обърнаха резултата и поведоха с 6:4. За три от головете за "Мания" се разписа Мирослав Радев. Йордан Токов бе другият голмйастор за домакините. А за оформянето на финалния резултат отново бе отговорен Антон Кюлюнков. Така, крайното 6:4 се запази до последния сигнал на главния рефер за край на днешния двубой между „Мания“ и „Галакси“, който отново се изигра на спортен комплекс „Арена“ край Асеновград.