Дъжд от голове в 4 кръг на АНЛ Габрово

60 гола в седем мача бяха отбелязани този уикенд

Четвъртият кръг на Английската Неделна Лига на Габрово, беше белязана с дъжд от голове.
Тон даде отбора на ВАС Етъра, в Четвъртък. В отложената среща от предната неделя, макароните разгромиха младият тим на Ceratizit с 11-2. Четири гола отбеляза Христо Минчев - Джими, а по два добавиха Сашо Аспарухов и играещият президент на тима, Радослав Спасов.
В Неделя, Тихомир Петков и съотборниците му, вкараха само шест гола, но те бяха достатъчни за трите точки срещу бойкият и добре подреден отбор на Палаузово, Александър Аспарухов наниза пет попадения,за крайното 6-3, а последното попадение в мача бе дело на атракцията бате Пенко от палаузовци.
Вицешампионите от 2014г, Ястребите, най - накрая се отпушиха, като жертвата беше тимът на Омега. За крайното 9-4, седем гола вкара Дилян Тотев - кмета.
Копакабана и Експрес си вкараха общо десет гола, но победата отиде при отбора на месец Март, Копакабана. Хеттрик наниза Пламен Меразов, а за Експрес точни на по два пъти се оказаха Станимир Лилов и Ивайло Райнов, но тимът им претърпя първа загуба за 2015, с 4-6.
Марти Young Stars и Трите Хикса завършиха със зрелищно реми, 3-3. Стефан Иванов от габровско - троянската формация и Георги Стефанов от Трите Хикса, се разписаха по два пъти, като Николай Михов и компания, пропиляха аванс от два гола само две минути преди края.
2+2 продължава наказателната си акция, с четвърта поредна победа. Този път тя дойде трудно, над младия отбор на Ceratizit. С хеттрик, за крайното 3-2, се отличи голмайстора на отбора и на лигата до момента, Нено Караджов.
В най - слабо резултатния мач, ВЕСПА надделя над Гипсострой 08, с 2-1. Точни за победителите бяха Венци Ангелов и капитана Павел Лолев.
Следващият, 5 кръг от АНЛ Габрово, ще бъде на 19 Април на сп. комплекс Трендафила.