Дъжд от голове в 3 кръг. на ГФЛ МОНТАНА 2015!!!

Винарките окупираха върха, Пъстрина отново загуби

Снощи на вила Монт7 се изигра 3 кръг на ГФЛ МОНТАНА . Пред малкото зрители ,поради студеното време програмата предостави  три срещи. В първата среща отборът на No Name разгроми с 9:20 новосформирания отбор на Пъстрина. За Пъстрина блестеше Михайл Михайлов-Мишо, който вкара 7 попадения, по едно добавиха Троян Троянов и Цеко Ангелов.За безименните се разписаха Лъчезар Борисов(5) , Денислав Езекиев(2), Георги Иванов(6), Аделин Асенов(5), Димитър Кирков(1) и Андрей Николов(1). В дербито на кръга излязоха отборите на Суонзи и Репиньо тийм, които завършиха 6:2.Мачът започна равностойно, но в 5 минута капитана на Суонзи Радослав Здравков изведе отбора си напред за 1:0. Последва натиск на репите и техния капитан Петър Тодоров-Репата въстанови равенството в 11 минута.В 16 минута вратаря на Суонзи  Калоян Младенов вкара изключителен гол на своя колега, като доведе до 2:1, и така небесносините контролираха мача изцяло до неговия край, като заслугата  за това беше на Ангел Ангелов който беше най-добрия на терена и се отличи с два гола и две асистенций за Суонзи, и така те взеха трите точки от основен конкурент за място в тройката.В третият двубой отбора на Винарките взе своето от Ветераните като ги разгромиха с 3:12. В герой на мача се превърна Тони Валентинов който отбеляза 4 попадения и записа 5 асистенций. Така след изиграването на 3 кръг в надпреварата на ГФЛ МОНТАНА 2015 начело са Винарките с пълен актив от точки (9), следвани от No Name (6) , Swansea FC (6), Repinho team(6), и на последните две места са Ветераните и Пъстрина без спечелена точка.Следващият кръг е на 17.04.2015 от 19:00 часа часа.