С гол в последните секунди "Стенимахос" отмъкнаха победата от "Есетра комерс"

С решаващ гол в последната минута завърши сблъсъкът от дербито между „Стенимахос“ и „Есетра комерс“. И двата тима се представиха достойно в двубоя и показаха красива игра. В първото полувреме сините разчитаха повече на защита. През втората част от мача, обаче, нещата се обърнаха и „Есетра комерс“ бяха тези, които заложиха на отбранителната позиция. Резултатът в срещата бе открит от момчетата с черно- жълти екипи, катоголът падна секунди преди да се чуе сигналът за край на първото полувреме. Така, след изпълнен корнер и автогол на Георги Трътков символичните гости поведоха. В началото на вторите 25 минути Румен Генев бе този, който направи „хеттрик“ и изведе „Стенимахос“ с две точни попадения преднина. Минути по- късно, Георги Карев успя да върне „Есетра комерс“ отново в играта, изравнявайки за 3:3 с два последователни гола. Непосредствено преди края на срещата Борислав Сираков от „Стенимахос“ успя да си отмъкне възможност за гол и не я пропусна, с което бе оформено и крайното 3:4, в полза на сините.